Új privát üzeneted érkezett!

Szijasztok :)

Kicsidodi, hát nekem is szorulásom volt pár napi, egy hétig :( hogy ez a bogyó volt-e vagy sem, az kérdés, de most már naponta 2x járok WC-re nagyobb ügyekben, meg persze amíg hajtotta a vizet, addig kisebbekben félóránként :lol: de állítólag ez a só nem olyan drasztikus, mint a vízhajtó gyógyszerek, és nem okoz kárt a magzatban, a hatásmechanizmusa is más... szóval nekem az volt a tapasztalatom, hogy a nagy dolgokra is jó hatással volt :roll:

Ativerus, ha tartod az előírásokat, akkor gyorsan :lol: van szülés gyorsító/könnyítő homeós receptem is, állítólag hatásos, majd kipróbálom, akit még érdekel, piriviben elküldöm, úgy talán nem kallódik el (mert ugye hol van még október? :roll: )

Wellnesshétvégéhez gratu!!!!!!!!!!! :) a szerelmesek hétvégéje biztosan nagyon jó lesz :) yupiiiiiiiiiiiii :) Zsanka, a mi cégünknek is van hévízi üdülője, csak szabit nem ad hozzá :lol: (én szabiból jártam suliba, így nekem sosem maradt nyárra, vagy ha mégis, kellett a következő félévre...)

Kismamaruha: pénteken elmentünk anyuval az egyik butikba és vettünk egy halásznacit és egy hosszú, de könnyű len nadrágot. Mivel nem KISMAMA ( :lol: ) ezért 20.000 helyett csak 2500 volt, de gumis a dereka, így talán nyár végéig kihúzza :) amúgy divat most nagyon ez a minden irányban gumis, nagyon könnyű szoknya, nadrág, halásznaci stb, de 1000-2500Ft csak az ára, a c&a remek, nem bántom, nekem is van onnan 2 gatyóm, de olyan árak vannak, hogy jojózott a szemem és az alsóruházat választékuk gyér, a felső drága pólók az XXXL osztályról (semmi extrém, de rá merik írni, hogy 8000, egy sorral arrébb ugyanaz 2000) Mi a múltkor 2 órát töltöttünk el a c&a-ban, de csak 2 szoknyás aljú felsőt vettünk, az sem kismama volt, csak 2XL :lol: (így csak 2500 volt darabja) De ha valaki magasított gumis derekú farmert szeretne, egyértelműen c.. bár ebben a melegben megfontolandó :lol: na jól van, elhallgatok :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!Én is szeretnék veletek beszélgetni csak nagyon kevés az időm.
Ha számít az én véleményem is akkor szerintem is jó név lesz a Bendegúz (a név kötelez)valószínűleg nem lesz a kisfiú egy "sarokban üldögélős"gyerek.Aminek én örülnék.Nekem a Bence a rosszcsont de nagyon jó,hogy ilyen.
Sokat kellett olvasnom rég jártam itt és nem emlékszem ki írta,hogy egyre nehezebb a terhessége.Egyik este már fulladtam ami a Dézinél sokkal későbbi időszakban kezdődött.Fájdogál a derekamnál oldalt a vese környékénél.Van egy doktornő barát"nénim"minden nap beszélgetünk ő azt mondja ráült a gyerek a vesémre.Ezt nehezen tudom elképzelni,mert még sok hely lehet.A 3.gyerekemnél mondták,hogy kicsit lejjebb van a vesém de akkor és a Dézinél még nem éreztem semmit.
Meghalt az egyik legjobb barátnőm.Tegnap temettük.Jó lenne kibeszélni magamból de szörnyűségeket mesélnék csak nektek.
Nagyon irigylem a welness hétvége lehetőségét.Annyira elmennék csak 2 éjszakára de azt mondta a férjem,hogy most az autó az első.Hétfőn már a mienk lesz a Renault Trafic ha minden jól megy és nem kell kölcsön se,mert mi 2.5m gondoltunk és meglesz 2 millióért.Tervezgetünk hova megyünk kirándulni idén nem lesz nyaralás se.

Családient.hu vonalzók
ddia74
Mór
 
 


Dia, sajnálom a barátnődet nagyon :( itt szerintem leírhatsz nekünk bármit, vagy ha úgy gondolod, írj privit, én személy szerint szívesen meghallgatlak :)

Sajnálom azt is, hogy ilyen terhes a terhességed :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Háát volt mit visszaolvasnom.Bocsi hogy sokáig nem voltam,de állandoan uszok itton a meloval,estére meg már hulla vagyok...géphez ülni sincs már néha eröm...
Ricsi baba nagyon aktiv,és már estefelé is egyre késöbb marad abba a mozgolodás.nappal is mozog,de nem annyira aktiv mint estére.Gondolom a meleg miatt.Már napok ota nagyon fülledt meleg van.Ma esett az esö,elég rendesen délután,de este amikor kint voltam,hááát szinte mintha nem is esett volna...mondtam ez király...!!
Én még csak 1kg-ot hiztam.De mivel hétfön a doki azt mondta hogy jo a baba sulya,és mérete igy nem aggodom(annyit!!!)!!Bizos van mit leszednie rollam...!!Na,de amugy minden okés,jol érzem magam.Szerencsére nem vizesedik a lábam,és szorulásom sincsen..

Anyamci:Mi a 22.kerületben lakunk,nem vagyunk annyira messze Tölled/Tölletek!!!!

Gratu a kislányokhoz,Kisfiukhoz...számitásaim szerint még mindig erösebb a fius csapat...amugy hogy fiu-e vagy lány...nem teljesen mindegy???A lényeg hogy egészséges tökmag jöjjön a világra!!!!Nekem ez a véleményem....
Bogi nagyon készül már a kisteso érkezésére,remélem ez meg is marad mire megszületik majd,és utána is...
Milán is sokat simogatja és puszilgatja a hasamat.Annyira édes ilyenkor....amugy meg igazi kis rosszcsont...
Bogi már fáradt,pedig jövöhéten évvégi dolikat irnak egész héten...már nagyon várja hogy vége legyen a sulinak...

Bocsi megint hosszu lettem...igyekszem sürübben jönni....

Pihizzetek is azért csajok....puszi.. 8)

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást a Bendegúz nevet illetően, most már biztos az lesz. Úgyhogy most bal oldalon van Bendegúz és jobb oldalon Marcell. Képzeljétek szombaton este éreztem őket először mocorogni, talán én vagyok köztetek az utolsó aki még nem érezte. Egyszerre még soha nem mozogtak, hogy az egyik, hogy a másik.
ddia: nagyon sajnálom a barátnődet, biztos nem lehet könnyű most neked. Szerintem nyugodtan leirhatod, ami nyomja a lelked én legalábbis szivesen meghallgatom.
jeanner: durva, amit még múltkor itál, hogy anyukádat két hónapig altatták én ilyet még nem is hallottam. Voltál a corában körül nézni? Nálunk ami van az nem egy nagy szám, szerintem a ruhát drágák és annyira nem is jók. Én tegnap az auchanban vettem nekik egy-egy kötött sapkát, bojttal a tetetjén 300 Ft volt ráirva leértékelve, de végül csak 100 Ft volt darabja. Az anyósom meg a kikk-ben vett 250 Ft-ért ruhákat, de már csak egy pár darab volt. Volt olyan amelyiknek az eredeti ára 1800 volt. Érdemes több helyen körülnézni.
Anyamci: még múltkor irtad, hogy mennyire aggódsz egyfolytában a baba miatt. Én sem vagyok különb, úgyhogy amiktől félek annak az ellenkezőjét vagyis azt, hogy mit szeretnék naponta többször elmondom magamban.
Kiváncsi lennék arra, hogy akinek már van több gyereke, milyen tapasztalata van azzal kapcsolatban, hogy a nagyobbik gyerek, hogy fogadta a tesó érkezését? Hogyan kezeltétek amikor nagyon féltékeny volt az elején? Én ettől nagyon félek, hogy a kisfiamat nagyon meg fogja viselni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Sziasztok :)

Vikianya úgy van, mindegy, fiú-e vagy lány :)

Praszlera, muszáj volt altatni, 85-öt írtunk, ha megszületek a 22-26. héten, akkor nekem ennyi volt, de már annyira "ki voltam csúszva", hogy bármilyen mozgás beindíthatta a szülést... asszem augusztus közepén engedték ki, hogy akkor most már születhetek, erre október 12én jöttem a világra, 4 óra késéssel, de mesélte anyu, hogy vagy 4 napot vajúdott, mert nem akart kinyílni a méhszája (nekem is ez volt a szerencsém, az tartott már csak...) hát szóval ez az én nagy történetem :D nem lett baj, az a lényeg :)

Mi ma voltunk az ambulancián, begörcsöltem reggel, szerencsére semmi baj, csak magnézium hiány, de azért a folyamatos görcs megijesztett... most 2 hét pihi itthon, aztán talán visszamehetek melózni... nagyon kéne, mert az új embert be kéne tanítani, de nem minden áron... :?

A hétvégén megvettük a babakocsit, szerintem nagyon szép :) használt, de 15ezerrel olcsóbb volt, mint újonnan és szinte új, nem sokat volt használva :)

Ilyen:

Kép

Corában voltunk, de sz*r se volt, az is drágán... :( egy takarót néztem ki a kissrácnak, azt valszeg megvesszük, de ennyi... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

viki: A 22. ker az Budafok?
Vivivel is ez van,hogy már nagyon el van fáradva szegénykém :( Ráadásúl még lesz 3 versenye is ami miatt folyamatosan edzések vannak tanítás után aztán napközi tanulás...már nem bírja nagyon nyügi :( Dorina hétvégén anyunál volt mert hazajött pár hétre,ott is aludt és ki is találta,hogy már nem akar menni oviba .Na de még viszem ő nem fáradt el :wink: :lol:
praszlera:Nekem szerencsére könnyű dolgom volt mert Vivi nem volt féltékeny nagyon,sőt!Egyszer volt egy komolyabb hiszti de ennyi.Most meg már sok lesz a külömbség.Viszont Dorcsival én is bajba leszek szerintem.. :?
Igen a Kikkben tényleg szoktak jó dolgok hihetetlen áron lenni.
jeanner: Ugyan ilyen babakocsit veszek Én is csak az fekete-fehérben.Már nagyon rég kinéztem és az ára is jó.Bolygós kerékkel 40.000.- De jó lenne ha Én is találnék használtan :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Jeanner!

Vettem Natrium sulfuricum-ot, de nem homeopátiás golyócskát, hanem a rendes Schüssler sót. Látom, te nem ezt szeded, de remélem ez is jó lesz, ugyanúgy ajánlják... :roll: :wink: .

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Anyamci, neten sok ilyen van, teszveszen akadnak kirakati darabok is féláron ;)

Dodi, egyformát szedünk ;) natrium sulfuricumból csak schüssler só van :) ilyen:

Kép

Az enyém ilyen :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner: Na majd regizek oda is mert én inkább vaterázok a tesz vesz az az amire várni kell,hogy kiküldjenek valami kódot nem?Asszem azért mondtam le róla pár éve.Türelmetlen voltam :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


sziasztok

jeanner. Nagyon szép a babakocsi :) Már én is nézegetem, mivel a kislányomé rózsaszín és lila , ezért le kell cserélnünk :lol:
Én olyat szeretnék, ami hordozóval együtt van. Bár lehet,hogy olcsóbb lenne,ha külön-külön venném meg.

Egyébként én koraszülött vagyok, 7 hónapra születtem. 1kg 79 dkg-mal születtem. De szerencsére semmi bajom nem volt. :)

Amúgy hogy vagytok csajok? Hogy bírjátok a meleget? Mi voltunk vasárnap strandon, de csak Martina miatt,én csak combig mentem a vízbe. Gondolom ilyenkor nem nagyon lehet strandolni,igaz? Mondjuk nyílván nem,ha az ülőfürdőt is kerülni kell itthon.
Én egész jól bírom a meleget. Most jó,mert nincs hányingerem és a pocakom még nem olyan nagy, hogy zavarjon. Bár már nem bánnám,ha jó kis gömbölyű lenne,hogy mindenki számára egyértelmű legyen,hogy kismama vagyok :lol:

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
benirenata
Szerencs
 
 


Sziasztok!

ÉN is jó rég jártam már itt.

Dia, nagyon sajnálom a barátnődet...
Én is fulladok sokszor, meg baromira úgy érzem, hogy menten bepisilek, aztán semmi sem történik a wc-n... furán helyezkednek ezek a csemeték :):):) Meg betudom annak, hogy nem lettem fiatalabb :twisted:

Jeanner, a magnézium szerintem nem placebo, szedd nyugodtan! Nekem is beválik.

Én most Gravidára váltottam terhesvitamin-ügyileg a Femibionról, mert én tiszta ideg lettem utóbbitól. Nem viccelek.

Név: a szülőknek tessen, ők fogjak nap mint nap nevén szólítani. Tény, hogy manapság az is fontos szempont, hogy ne cikizhessék a nevével oviban, suliban. Mi még ezügyben nem döntöttünk.

Holnap megyek szívultrahangra (tényleg csak szív), aztán már csak a szokásos 4hetes uh-k lesznek.

Vigyázzatok magatokra, igyatok jó sokat! Pussz

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Halihó,

Nekünk az Emma babakocsija lesz a Dalmáé is! :-)

http://www.google.hu/imgres?imgurl=http ... 80&bih=647


Van vki táppénzen? kapott már utalást? Én márc. 21 óta táppénzen vagyok, de még semmit nem utaltak, elég mérges vagyok most már! szükségünk lenne arra pénzre, most hogy nem tudok dolgozni.:-(

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kép

így egyszerűbb

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kép

így egyszerűbb

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


bocsi a duplázásért, nem tudom hogy csinálta

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Jeanner szép a babakocsi.
Kaqk: nekünk is ilyen Jane babakocsink volt, csak talán eggyel régebbi. Tényleg szuper kocsi, nekünk egy bajunk volt vele, hogy a kisfiam 3 hónaposan nem fért el a mózeskosárban, fél évesen meg a másik ülő részbe nem fért be téli bundazsákban. Szerencsére mi úgy kaptuk unokatesóktól, igy mikor kicsi lett vettünk egy másikat ami szintén nagyon szuper, de most megint nem lesz jó, mert csak egy gyerek fér bele.
Folyamatosan nézzük az iker kocsikat, de nagyon nehéz dönteni és elég drágák is egy használt Jane is 100 ezertől indul, bár az anyósom megveszi nekünk ajándékba, de akkor is azért van egy határ, némelyik kocsi ára annyi, hogy már egy használt autót tudsz belőle venni.

Én egyáltalán nem birom a meleget, egyszerűen rosszul leszek tőle, csak bent a lakásban jó, a kisfiam pedig egyfolytában kint lenne, úgyhogy elég nehéz vele most, főleg, hogy egyáltalán nem is emelhetem fel.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Praszlera: mi nagyon szerettük..Emma picike volt, így amíg fel nem ült addig jó volt a mózes + fektetve is be lehet kötni, ami nagyon jó! talán az egyetlen amiben fekve lehet szállítani a gyereket. Főleg mikor hosszú útra mentünk vele.:-) a sport részt is jól ki tudtuk használni, én csak ajánlani tudom.

meleget én sem bírom. Emma is folyton kint szeretne lenni, meg miután hv-n megtanult pótkerék nélkül bicózni..szaladhatunk utána...:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Jeanner!

Igen, én is ezt szedem :wink: . De nem csak ez van, hanem redes, kisfiolás homeopátiás golyócskák is, 4-féle higításban. És amit bemásoltál ott is a CH30-at javasolja, ezért gondoltam, hogy te azt szeded :wink: . Tőlem kérdezte a csaj, hogy melyik higítás legyen, én meg csak pislogtam :lol: . Aztán végülis kisilabizáltuk :wink: .

...

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Praszlera: mi nagyon szerettük..Emma picike volt, így amíg fel nem ült addig jó volt a mózes + fektetve is be lehet kötni, ami nagyon jó! talán az egyetlen amiben fekve lehet szállítani a gyereket. Főleg mikor hosszú útra mentünk vele.:-) a sport részt is jól ki tudtuk használni, én csak ajánlani tudom.

meleget én sem bírom. Emma is folyton kint szeretne lenni, meg miután hv-n megtanult pótkerék nélkül bicózni..szaladhatunk utána...:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Mi egész nap kint vagyunk. 8) :D
Ha már érzem, hogy sok a meleg, beülök az árnyékba, vagy lezuhanyzom, de amúgy jól bírom :wink: .
Tegnap vettünk Botondnak egy tök jó fa homokozót, amit tegnap lefestettem, mert apának dolga volt, ma reegl megint átfestettem, és mire apa hazért már össze is raktam 8) :lol: .
(Tegnap este kicsit fáj a pocakom a hajlongástól, de mára teljesen elmúlt :wink: ).
Már nem is alszom nap közben, mert tökre tele vagyok energiával! :D Mondjuk este is alig bírok elaludni, ami viszont nagyon idgesítő :? . De ameddig így elvagyok napközben, addig nem szedek be rá semmit, aztán ha romlana a dolog, majd nézek arra is vmi sót. :lol: :lol: :lol:

Viszont sajnos az utóbbi napokban nagyon sok a savam, sőt tegnap éjszaka is arra keltem, hogy marja a torkom :( . Szóval igyekszem gyakran enni kicsiket, és bekapok egy-egy Renie-t, az teljesen redbehozza :wink: .

Bocsi, hogy csak magunkról mekegek, de most is megyek ki a kertbe, mert vár a család. :wink:

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan pár sort:

Reni, nekem aazt mondta a szülészem, hogy teljesen zárt vagyok, szóval ülő fürdő is mehet, strand is :) strandra még nem jutottunk el, de fürdeni szoktam...

Anyamci, sms-ben küldenek egy kódot, asszem nekem 2 perc alatt megjött :)

Dodi, szuper ügyes vagy!!! :) savat sajnálom, én az elején szenvedtem tőle sokat :(

Kaqk, nagyon jó kis kocsi :) mi is azért vettünk direkt zöldet, hogy hogyha hugi születne, akkor se legyen ebből gond :)

Zsebi, szedem, szedem, + fekvés, a pofám nagy, de azért fekszem ám... :) UH-hoz drukk!!!

Meleget mi jól viseljük, főleg, hogy idebenn hűvös van, a fekvést már kevésbé, van hogy már attól görcsölök, akkor sétálok kicsit, attól jobb. Bár ma csak 2-3 görcsöcske volt, az is elvétve pár másodpercig, huzamosabb ideig 1x csak, de akkor hanyatt feküdtem, azt nem szabad. Viszont borzalmasan fáj a hasam alja, nagyon szúr, benne fekszik a fiatalúr és gyanítom azt feszegeti, meg hát ahogy UH-król kiderült, aludni is ott szeret... ha fentebb mászik, akkor nem fáj.. ezért nem parázok, csak attól még kellemetlen... :?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


dodi:ügyi vagy!De csak óvatosan a nagy munkákkal :lol: :lol:

jeanner:Úgy látszik megváltozott a dolog mert, akartam regizni a vaterás nevemmel címemmel stb...és azt írta ki,hogy már használt.Na kipróbáltam és jó volt a vaterás adat is!Vettem is 2 db ruhacsomagot a babának nagyon jókat olcsón :wink: Meg licitáltam pelenkácóra kiságyra szintén olcsón. :wink: :lol:

ez az egyik:
http://divat-ruha.teszvesz.hu/babaruhaz ... 46738.html

Szerintem tök jók.A másik is ilyen jó csak abba 7 db plüss rugi van 2000-ért :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


De jó Nektek, hogy már vesztek babacuccokat :D
Mi még nem merünk, megbeszéltük, hogy csak júliustól fogunk megvenni szép sorban mindent...
Nagyon sok dolog kell, mert ugye első baba, nincs semmi, és még eddig a gyerekes rokonok sem ajánlottak fel szinte semmit...
Na mindegy, már nagyon várom én is a vásárolgatást :D

Kicsidodi:

Ügyi vagy, majd mi is szeretnénk homokozót a kertbe, ha kész lesz egyszer a kertes házunk :D

A meleget még egész jól bírom a klímás szobában :D

Hát fürdeni és strandolni szerintem nem nagyon megyek idén nyáron, majd jövőre pancsolok a gyerkőccel :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Zsanka, én sem akartam már vásárolni, de ami most olcsó, az most olcsó :D

Anyamci, tényleg, ezt el is felejtettem, hogy a teszvesz meg a vatera már oda-vissza jó :oops:

Mi talán jobban vagyunk mára, csak éjjel görcsöltem, de akkor kerekedtek a szemeim, annyira fájt... mivel azonban csak jobb oldalt fekve, balon nem, így gyanítom, hogy Samu ráfekhetett valami idegre ott... + még kedvesen petevezetőn is rúgott elalvás előtt, hát nem imádni való? :lol: na, viccet félre téve, úgy fest, a fekvés a magnézium segít, de ma azért elmegyek patikába kalcium sandozért, mert rájöttem, hogy azt hetek óta nem vittem be a szervezetmbe (kalciumot), szóval az is lehet a baj...

Ti tudtok még háton feküdni? Én sajnos már 5 perc után begörcsölök :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

megint egy ideje nem irtam, de olvaslak ám :lol:

Jeanner tettszik a babakocsi. Sajnálom a görcsöket, hátha jobban segit a magnezium+kálcium..amugy én is szoktam görcsölni, éjjel a lábizmom, én nekem is ezt ajánlták Ca+Mg.

Én még mindig nagyon beteg vagyok, szombat óta szednem kell az Augmentint, és a sok köhögéstől+ orrfujás nekifogott keményedni a méhem, most lazitót is kell szednem, mert elbolonditotta a méhemet a köhögés beindult a mult nap is ay összehúzódás, nagyon megilyedtem...de a gyógyszer segit most már.

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


ja..és hétfőn voltunk uh-n, még indig kislány lakózik idebenn...ideje nevek után nézni :lol: , lassan nektek már mindenkinek van választott neve.

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Anyamci: ügyes vagy a teszveszeléssel!

Jeanner: pihenj! meg szedd amit kell...örülök hogy jobb!

Dodi: csak óvatosan..:-)

Dalma: jobbulást! De furcsa leírni..pici lányunk is Dalma lesz! :-) Szokjuk!

Háton fekvés...nekem még megy,

este viszont nehéz az elalvás...zsibbad a lábam ..
:?

Dalma 2 napja egyfolytában egész nap mozog.... :D Eddigi s rengeteget, de most nagyon .. :D jó érezni. Kíváncsi vagyok hogy fekszik, szerintem úgy mint Emma fejjel lefelé, és inkább a jobb oldalamon. Mert lent csak pici kopogásokat érzek, fent meg rúgásokat, és a kis hátát-fenekét mikor kinyomja....:-)

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Jeanner:

Én a 12. héttől már nem alszom háton, mert többen mondták, hogy nem tesz jót a keringésnek. Azóta oldalt fekve alszom, elég nehéz volt megszokni, mert addig csak hason és háton aludtam, de nagy nehezen sikerült :)
Jahh, és szép a babakocsi :D
Mi 3 in 1 babakocsit keresünk, aminek az autós részét hozzá lehet csatolni babakocsihoz, remélem majd mi is találunk használtan , mert amúgy elég húzósak.

Dalma:

Jobbulást, az augmentin szerintem hamar rendbe hoz majd..

Kaqk:

Szerintem a táppénzutalást már rég meg kellett volna kapnod, szerintem kérdezz rá, hogy mikor utalnak..

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
zsanka84
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Kaqk:Hogy-hogy nem kaptál eddig pénzt??Én minden honapban megkapom rendesen a táppénzt!!Milyen helyen meloztál,hogy igy müködik???

Nagyon jo néznek ki a babakocsik...tettszenek....

Anyamci:22.kerület Budafok,Budatétény,Nagytétény,Tétény.fennsik...
Mi az m0-ás melett lakunk,majdnem a 7-es füutnál!!!

Mi is jol vagyunk...mi is kint vagyunk amig csak lehet,de a nagy melegben bentvagyunk.akkor ebédelünk,és utána szieszta van.Délután kb. 3körül kimegyünk ujra,és etig kint vagyunk.Napközben pedig klimás ház...
Ma megyek délután védönöhöz...nemsokára pedig megyünk Bogiért a suliba.egész héten dogákat irnak,estére nagyon elfárad már,nem kell este alatatni....
Hátamon én is tudok aludni,söt szinte imádok,és csak ugy alszom...

Szép napot mindenkinek...puszi

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


táppénz: na nem nyugodtam, a könyvelő rákérdezett. az első 15 nap nekem még betegszabi :-( aztán jön a tp. de mivel 2 hetente adják ki a papírt...:-( na mindegy. elvileg június elején utalnak, már számfejtik :-) Ti hányadikan kapjátok? a CSP-t 1-n vagy 2. án..de a tp-t vajon???

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Zsanka, nem tesz jót, a nagyterheseknél (nem tudom, azt honnan számolják). Eddig több dokitól is rákérdeztem, mivel kisterheseknek számítunk, így még lehet, csak nekem már nem megy... Samu nyilván nyom valamit... :(

Csajok, akik schüsslereznek!!!! Úgy fest, nálam az okozta a görcsöket, tegnap már csak egyet vettem be, ma már egyet sem, nincs görcsöm egy szál sem!!! (csak feküdni nem tudok, de az már kérdés :lol: ), szóval nem akarom elkiabálni, de szerintem az okozta, hogy 2. hete szedtem... erre szerintem figyeljetek oda, nehogy úgy járjatok, mint én!!!! (amúgy továbbra sem vizesedek egy cseppet sem :) ) mindenhol azt írják, homeós cuccot max. egy hétig lehet szedni... :(

Dalma, jobbulást neked!!!!

Kaqk, igyekszem ám, hidd el... örülök, hogy így érzed a kicsi lányt :) Samu kismedencébe fészkelte be magát, ott pörög forog, én meg majd' beh***ozok, mert ugye fáj, ahogy ott feszíti magát, szúr, de ez van... nem lehet kirobbantani onnan... nekem a rúgások is ott érződnek, meg a szívhallgatóval is csak ott találjuk meg, fentebb csak nagyon ritkán (olyankor viszont nem szúródok lent :lol: ), szóval ő ilyen zsebibaba :D cserébe esténként ha apa a kezét a hasamra teszi, ott lent már tisztán kivehető a mozgása :) csak ez nekem nem olyan kényelmes :lol:

Vikianya, sajnálom a sok dogát, de lassan itt a szünidő :)

Én most nekiálltam kincsem takaróját hímezni, ha már ilyen baromira ráérek és úgysem megy a fekvés :D majd ha kész, teszek fel képet! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi a biztatást...már nagyon várom a jobbulást, amugy elfelejtettem irni h most arc-homloküreg-gyulladásom lett...azért az antibiotikum..meg a többi.
Jeanner: kiváncsi vagyok a takaróra :) ügyi vagy!

Kaqk: igen...igy talán többet gyakorolod, szokod...majd ugyis ha meglesz a pici, a Dalma név minden csak ő rólla fog szólni, és jelenteni :))

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Haliho! :)

Remélem mindenkinek jól telik a hét, mindjárt hétvége van megint, de addig is lehet még egy kicsit dolgozni, tanulni, babázni stb...
Nekünk amúgy jól telt a hétvége, vettem két nyári topogót, a lényeg, hogy nagy hajlongás nélkül is fel tudjam venni :) Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem még ha nem is nagy
a pocakom, nem esik jól nagyon hajolgatni. Törpi rögtön a tudtomra is adja egy két jól irányzott dörömböléssel, hogy most már aztán elég a görnyedésből! :)
Tegnap voltunk egy kicsit kirándulni Visegrádon, annyira jó idő volt, szerencsére bírom (egyenlőre) a meleget, szóval az sem okozott nagy gondot, a vezetés is tök jó volt, hát még a jéghideg limonádé és a látvány :) Jó volt egy kicsit kiszakadni a városból, ha csak
pár órára is....

Kismama ruha: én nem nagyon vásároltam még ilyeneket, szinte az összes eddigi ruhámat tudom még hordani, persze van pár amit félre kellett tenni, de az előtte sem volt az igazi :)

Viszont annál több gyerekruhát kapunk innen-onnan, pont azon nevettünk a párommal, hogy de jó lenne egy babakocsit is valahonnan csak úgy kapni :) iszonyú milyen drágák, és megőrülök attól is, hogy ezer dologra kell figyelni :( ne legyen 20 kiló, legyen nagy kosár az aljában, legyen hozzá babahordozó stbstb.... áááá, néha begolyózok ettől :)

Ami a Bendegúzt illeti, szuper név, ha úgy alakult volna, hogy fiú a babánk, akkor tuti Bendegúz lett volna... :) Ja, mert persze sikerült nevet is választani, nálunk az Alma a tuti befutó :)

Dalma, jobbulást, gyógyulj meg nagyon gyorsan, itt a jó idő! :)

Kaqk, két hét múlva én is táppénzen leszek, remélem minden rendben lesz és nem kell heteket várni mindenre, bár amilyen lassan megy itt minden....

Jeanner, nagyon tuti a babakocsi!!! :)

Terhestorna téren ki hogy áll? Jár valaki mozogni? Én szeretnék menni, elvileg két hét múlva már tudok menni... remélem...

KépKép
buuni
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jeanner, elkezdtem schüsslerezni, eddig még egyenlőre semmi hatás, igaz ma kezdtem csak :) mennyi idő míg elkezd hatni? A bokám már akkora mint egy mamuté :lol: úgyhogy remélem mihamarabb....

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Jaaaaa, és már csak 6 nap az ultrahangig :) és megtudom Ki lakik a pocakomban :oops: És remélem, hogy jól érzi magát, mert nem érzem hogy rugdosna, de lehet hogy csak nagyon szeret és nem akar bántani :lol: :lol:

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus, passz, én 2 és fél hétig szedtem, de a végére már nagyon rosszul lettem tőle... szerintem egy hétnél ne szedd tovább...

UH: itt is már csak 4 nap ;) most Samu sem olyan aktív, de gyanítom, hogy egy nagy tombolás után neki még erőt kell gyűjtenie, legalábbis olvastam ilyet... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Buuni, én itthon mozgok, van egy csaj, akinek van egy tuti kismamafittness oldala, onnan szedtem le okosító kiskönyveket :) bár agyaltam, hogy kiíratom a kismamatornát, mert ugye nálunk csak beutalóval lehet a kórházira járni, és júliustól eljárogatok, már csak a társaság miatt is, hátha :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Dalma, gyulladás nem hangzik jól :(

Takaróra én is kíváncsi leszek, de szerintem ma a mintáját be is fejezem, holnap meg lehet beesek a városba anyagért :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a szép, egészséges babájához :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk, csak vizsgázok... amennyit tudok, megcsinálok az egyetemből szülés előtt...
Közben persze nézegetem a babaholmikat is...

Anyukák
Nincs használható listátok, hogy mit érdemes megvenni? (netes listákat néztem, de azokon lehetnek olyan holmik is, amik tök feleslegesek)
Vendég
 


Sziasztok!

Dalmai tényleg gyógyulj meg mihamarabb, nem tudom, te hogy vagy vele, de engem teljesen kiütött az antibiotikum.
Tegnap voltam védőnőnél, sikerült hiznom fél kg, és mivel közben fogytam 2, igy 2,5 hiztam. Viszont elég rendesen rám hozta a frászt, vagyis nem megijeszteni akart, csak felvilágositani, bár eddig is tisztában voltam dolgokkal. Azt mondta, ha nem veszek vissza tempóból akkor nem fogom itthon tuti kihúzni végig, ráadásul az ikreknél sokszor fennáll a koraszülés veszélye is stb. Ezeket eddig is tudtam, csak most szembesültem vele, meg már az elmúlt pár napban éreztem is, hogy nagyon elfáradok a Noellel. Egyáltalán ne emeljem fel, nem lépcsőzzek (emeleten lakunk), ne ugráljak stb, szóval semmit ne csináljak csak pihenjek. Úgyhogy este jól kibőgtem magam, persze apa most nincs itthon dolgozik, majd hétvégén jön haza, aztán meg megint beindul, hogy 10 napot dolgozik 3 itthon van. Anyukám itthon van egész nap, de ő meg nagyon furcsa, az elején mikor megtudtuk akkor azt mondta, hogy majd segit, ő majd vigyázz a Noelra, ha egész nap feküdnöm kell, csak ne kelljen kórházba mennem stb. Ehhez képest a sógornőm nyugalma és az, hogy heti négyszer csavarogjon délutánonként még mindig fontosabb, tegnap is az egyik szomszéd jött át amig a Noel aludt, hogy el tudjak menni a védőnőhöz, mert a sógornőm fodrászhoz ment és ő hamarabb foglalta le a szerdai napot anyunál. Sőt már a holnap délelőtött is lefoglalta. Nem akarok bántani senkit, de higgyétek el ettől már hányingerem van, miért nem bir el egyedül egy 4 évessel és egy 8 hónapos gyerekkel és ehhez képest azt a kupit ami náluk van........! Bocsánat, hogy ennyit irtam és ilyeneket, de már nem birtam tovább. Mindenki azt mondja, hogy majd ő segit stb, még sincs sehol senki.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
praszlera
Etyek
 
 


Antiverus: drukkolok..te mit érzel mi lesz?

Preszlera: Hát nem akartam szedni, de ey jutatott sokkal rosszabb állapotban, mára már kezdek felépülni.
Sajnálom, h ennyit vagy egyedül..teljesen átérzek veled, mert én is legtöbbett egyedül vagyok Ádámmal...apa nállunk is nagyon ritkán van itthon...kissé el is keserit, hogy majd kettővel egyedül hogyan fogok boldogulni, illetve boldoguni fogok, csak tudom hogy sokkal ingerültebb és strszesebb leszek...olyan tipus vagyok, hogy szeretem h minden meglegyen+ a napirendet is mindig Ádámmal betartom bárhol is legyünk..az evés, alvás...stb...
és még ráadásul a te anyukád, neked többet kéne segitsen!ht legyél te is harcoló, syólj anzukádnak h jövő héttől...ez-az a program :roll: hajrá

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


lsophie:

http://www.dokimami.hu/2009/11/20/bevas ... -55-tetel/

Dalma: Hamar gyógyulj meg :) Pihizz sokat sokat :)

Én ma kezdem majd szedni a sómat..meg kellett rendelni de akkor csak napi 3-at.De ha 1 hétig szedem csak akkor mi lesz utána?Vagy kihagyok 1 hetet és szedem megint?
Ma megyek a dokimhoz megkérdezem majd.Remélem látom is a pici Milánt. :lol:
Szinte már annyit vásároltam a vaterán és a tesz veszen most ebben az 1-2 napban,hogy megvan egy kezdő csomag 68 as méretig,és az egész kb 6000 Ft.van benne minden(sapi,zokni stb.)ennyit a babonánkról :oops: :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Praszlera, nem semmi!!!! :shock: sajnálom, hogy anyud ilyen :( nem írtak ki amúgy hamarabb? császárral szülsz? vagy megpróbálhatod majd természetes úton? (nagy ritkán úgy tudom engedik...) valahogy szerintem próbáld ezt megbeszélni anyuddal, mert természetes a koraszülés, de nem mindegy, mennyire!!!

Anyamci, furán fog hangzani, de 1 hét után hat. És nem kell újra kezdeni. Én még mindig nem vizesedek, pedig már a második héten is úgy szedtem, ahogy eszembe jutott, és eleve csak 2 szemet toltam... én csak azért nem ajánlanám tovább, mert látod én is hogy jártam, de ahogy érzed, kérdezd meg, hátha mást mondanak, öröm hír, ha mégis begörcsölnél, amint leteszed, elmúlik... ;)

Sophie, sok vizsgád van még? Drukkolok!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Képzeljétek, most "guberáltam" teszveszen 4-5 garnitúra babaágyneműt 5000Ft-ért!!! :D hejj, de örülök :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


biceboca, nem érzek semmit, hogy fiú-e vagy lány. Annyira nem is érdekel... Mikor még nem tudtam, milyen a babavárás, és egy terhes anyuka ezt mondta, hogy mindegy, csak egészséges legyen, azt gondoltam, hogy ez csak duma... Pedig mennyire igaz!!!

jeanner gratula a gubizáshoz :lol: Én még nem vettem semmit, egyrészt babonából :o másrészt a barinőmnek nagyon sok gyerekholmija van, két pici gyereke után, így szinte mindent örököl az én bébim. babakocsitól kezdve, kisruhák, kiskád stb stb. Kiságyat kell csak vennem, meg valami jófajta matracot, meg persze pár kisruhát úgyis veszek, már alig várom :lol: Még mellszívót is kapok. A barátnőm kb nem is használta, mert a nagyobbik gyereke eldugta az egyik fontos darabját a hangfalszett mögé, és persze akkor találták meg mikor már nem volt rá szükség..

úgyhogy el vagyok látva minden jóval !

:lol:

Kép
ativerus
Budapest III. kerület
 
 


Ativerus, úgy könnyű :lol: én nem vagyok babonás, ha baj lesz, akkor akkor is lesz, ha nem veszek semmit, ha nem lesz semmi, akkor meg akkor sem lesz, ha felvásárolok mindent :D mások szolgálnak nekem ez ügyben jó/rossz példával ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


jeanner:Na ügyi vagy te is!
Jól meg lettem fertőzve!Nagy fellángolásom a tesz vesz iránt :lol: megvettem a pelenkázós szekrényt és az ágyat is :) a kettő 30.000 Ft.volt .
http://baba-mama.teszvesz.hu/bababutor/ ... 18748.html

Ez azzz :lol: Szerintetek megérte????
Mindent végignéztem de jobbat vagy ilyesmit nem találtam olcsóbban ami meg olcsó az olyan is :?

Na tegnap voltunk a dokinál és minden redben van.Babusnak a BPD je 22 hetesnek felel meg a combija meg 20 ugye ez nem baj??Az orvos azt mondta minden rendben van szépen fejlődik stb... Már a császár napját is megmondta (szeptember 27.) :lol:
Viszont azt mondta a csodasóra!Nagy felháborodottan,hogy felejtsem el mert vízhajtó hatású és nem is érti minek hirdetik kismamáknak mikor görcsöt és komolyabb dolgot okozhat!!!! A védőnőt meg szó szerint lehülyézte amiért beparáztatott mondván,hogy a vizesedés a terhesség velejárója és minimálisan mindenkinél előfordul ált.Én meg nem vizesedek még nagyon szerinte és azt mondta majd ő szol ha baj van!
Nahh hát ez van...remélem tényleg igaza van és nem olyan vészes a dolog(bár a bokám fáj de azt mondta az nem attól hanem a súlyfeleslegtől most)
Praszlera:Hát ez tök dúrva! Hihetetlen dolgok ezek számomra.Én pont tegnap beszéltem meg anyummal,hogy ha ott van már az idő ő hazautazik Romániából (most ott lakik)és itt lesz a gyerekekkel meg velünk és majd főz meg ellátja a dolgokat!Anyósom aki itt lakik annyit nem kérdezett eddig,hogy hogy vagyunk vagy mi van a babával még csak arra se mondott semmit a férjemnek,hogy fia lesz mikor nagy boldogan felhívta.Csak azt,hogy Igen? Pfff...
Dalma:Jobban vagy már?Én most lettem beteg!Fáj a torkom a fejem és eldugult az orrom!


:(

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Praszlera!

Teljesen megértelek, és totálisan igazad van! De azt már fiatal korom ellenére megtanultam, hogy ha szeretnék vmi vkitől, akkor bizony kérnem kell! És ez vhol érthető is. Mindenkinek megvannak a maga bajai, feladatai, munkája, családja....stb. Amíg nem szólsz nekik, addig joggal hihetik azt, hogy nincs rájuk még szükséged. Hiszen te is azt írod, hogy tudtad ezeket a kockázatokat, de csak a napokban kezdted érezni... Szóval menj át anyukádhoz, és meséld el, miket mondott a védőnő, és hogy érzed is már, szóval innentől szeretnéd igénybe venni a segítségét, amit felajánlott.
Más 4-5 hós terhesen még tök fitt, és semmi baja. Ők így gondolnak most rád. Ők nem voltak terhesek ikrekkel, nem tudják mit érzel, és nem beszéltek a védőnővel... Szóval ne csinálj sztem ebből hiúsági kérdést, ha szükséged van segítségre, szólj nekik, és hidd el, biztosan segítenek!
Sokaknak senki nincs, aki segítsen. Milyen jó lenne, ha nekik is csak kérni kéne :roll: :wink: . Csodálatos, de nehéz hónapok állnak előtted (előttünk), becsüld meg, hogy van kihez fordulni, és bátran kérj segítséget :wink: .

Anyamci!

Anyukám bármikor segít, ha szólok. Botondnál is itt volt az első 3 héten, és most is jönni fog valameddig, ezt szinte mondani sem kellett. De anyósomtól inkább kell kérni, sőt ő még hozzá is fűz ezt-azt, de nem rosszindulatból, hanem mert kicsit tuskó :twisted: :lol: . De ezeket nem szabad felvenni! Bármenyire is természetesnek vesszük, nem kötelező segíteniük! Ez nekik igenis teher. A saját dolgaik mellett nekünk főzni, besegíteni, vagy babázni, mikor ők is épp el vannak fáradva... Ilyenkor az jut eszembe, hogy év vajon hányor voltam anyunál, vagy anyósomnál, vagy a mamámnál mondjuk takarítani?! Pedig 23 éves, energikus fiatal nő vagyok, ők viszont 50, meg 70 évesek, kisebb-nagyobb egészségügyi bajokkal, és még én várom el a (kérés nélküli) segítséget?! :oops: :oops: :oops:
Szóval ezért ez görbe tükör nekünk is...

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok!

Anyamci: Szerintem nagyon jó áron vetted, és tök jó állapotban van! Nekem nagyon tetszik! Már nézegettem én is a vaterán, de nem találtam ilyen jókat.

Te már biztos, hogy császáros leszel?


Szerintetek mindenképp szükséges pelenkázószekrényt venni? Hallottam már mástól, hogy nem sokat használta, mert kényelmesebb volt az ágyon pelenkázni. Nektek mi a véleményetek?

Jobbulást a betegeknek!
szilda5
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?