Új privát üzeneted érkezett!

Köszi sziszka!

Holnap reggel 9-re megyek hozzá. Jobb minél előbb megnyugodni. Persze, szerintem sincs semmi baj, csak azért rossz érzés...

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Persze. Azért ott van az emberben a félsz. Nekem volt egy kis barna folyásom tegnap, de ma már semmi. Így azért megnyugodtam.
Majd írj, hogy mi volt!

Üdv

Kép
sziszka82
 
 


Sziasztok!

D.bogi! Nekem is szokott fájni jobb oldalt a hasam,minden alkalommal elmondom,de azt mondta a doki,biztos onnan szabadult kia pete és ilyenkor az még érzékeny lehet!
Hát jó,ő az orvos.
De szerintem nem az,nemtudom,hogy olvastad-e,hogy egy időbe terhesség előtt is voltak ilyen panaszaim,végigjártam az összes orvost,uh-ot,de mindenholcsak azt mondták gázosak a beleim!
Mikor már a 3. orvos is ezt mondta elhittem!
Most is feszesebb mindig a jobb oldalam ha bekajálok és szabályosan nyom,ez mondjuk lehet gáz!
Vagy nem? A jó ég tudja!
Én is holnap megyek uh-ra,majd megpróbálok rákérdezni ha hagyja!
Elég kellemetlen!

Gratula az új kismamagatyeszhoz!
Hol és mennyiért sikerült?

Kép


Kép
ibm
 
 

 
 

Sziasztok!

Jó sokat írtatok :) Ma egész nap egy házidogát írtam, úgyhogy lemaradtam az olvasásban, de most igyekszem pótolni. =)

Hú, már nem tudom ki kérdezte a lidokaint…mivel az helyi érzéstelenítő, így simán adható terhesség alatt is, nem jut el a babához.

Orsitigris, szuper nagy már a babád!!! :wink: Örülök, hogy minden rendben van!

Gigaboszi, nem mutatod meg a 3D-s képet Tónikáról? :) Hol voltál szűrésen hogy labort is csináltak?

Szép estét mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Én is ma voltam a genetikai uh-n. Szerencsére nálam is minden rendben. Orrcsont megvan, nyaki redő oké. A Down-kóros babáknak fejletlen az orrcsontjuk, azért nézik ezt meg mindenkinél, ez az első jel, ha valami bibi van. Nálam a lepény egy kicsit a méhszájon van, de azt mondta a doki, hogy ez még feljebb húzódhat, ne izguljunk emiatt még. Az én kis Mazsim aludt az uh elején, de doktorbácsi felébresztette. Méltatlankodását azzal fejezte ki, hogy felhúzta mindkét lábát és rugdosta a méhfalamat, mintha el akarná rugni az uh-t. Persze nem éreztem belőle semmit, de nagyon édes volt, ahogy így "dühöngött". :lol:

Éca! A fogászaton szólni kell, hogy terhes vagy, akkor nem csinálnak rtg-t. A Lidocain meg csak helyileg hat, tehát a babáig nem jut el. Kismamáknak szoktak adni Lidocain helyett Ultracaint, az még biztonságosabb.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Nekem is a gatyókérdés okoz jelenleg problémát.Egy nadrágom van ami még éppen jó,de az is csizmanadrág,és már egy picit szorít.
Ha leülök,ki kell gombolnom.Szóval a helyzet tarthatatlan.
Tegnap voltam a Baba Centerben,hát nem találtam megfelelőt,vagy szorított a combomnál,vagy pedig szabályosan leesett rólam.A héten kapnak új gatyókat,majd még benézek.
A Brendon nekem kicsit drága: csizmagatyót láttam szépet,de 12990.--ért.De egy felsőt csak vettem,olyan szép volt.
És most olyan boldog vagyok tőle,hogy van már valami kismama cuccom.Ja,és Brendon törzsvásárlói kártyám!! :lol:

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!

Montana gratula az UH-hoz :)
Vicces lehetett látni a babót, amint nemtetszését fejezi ki :)

Nekem még semmi kismama ruhám nincs :( Van egy kord gatyóm ami elől nem gombos hanem fűzős és így tudom hordani :) Mondjuk felsőket muszáj volt vennem párat de azok normál szabásúak csak hosszabb aljuk van meg nem az a testre simulós.

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok! vegyetek a méreteteknél 2-3 számmal nagyobb nadrágot és az jó lesz egyideig szerintem.
Nekem még nem kellett venni semmit mondjuk és eleve nagy db vagyok ezért nem is látszik még. :wink:

Kép
kritta
 
 


Stella!

Válaszoltam a privire!

Kritta!
Első babád?

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!

D.bogi! Hol vagy ? Meg volt a doki? Várjuk a válaszod!
Én voltam már a nyári kismamáknél leírtam,röviden minden ok.,dobog a szíve,2 hét múlva genetikai uh.

Várunk,hogy mi újság!
Remélem nálatok is minden ok.!

Kép


Kép
ibm
 
 


Csöppke
Kaáli... itt megcsinálják...

Eljutottam ma a védőnőhöz... le is cseszett, hogy előbb kellett volna menni... Mindjárt fel is világosítottam, hogy nélküle is elintéztem már minden vizsgálatot... labor, belgyógyászat, UH...
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Telefonáltak a genetikai kockázatszűrés eredménye miatt. Nekem 1:5400 lett és 1:300 felett már jó. :lol: Most 10 percig biztos nyugodt leszek, aztán majd jön valami újabb para. :lol:

Mekkora pocikat mutogattok itt! Az én gyermekem vajon merrefelé terjeszkedik mind a 6 centijével? :roll: :shock: Az a "kis" domborulat idáig is látható volt. Az sajnos hájból van :oops: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára montana 2009.01.18 21:17-kor.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Ja, és nem számol a vonalzóm. :roll: Na, ennek utána járok. :twisted:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Gigaboszi ez eszméletlenül jó UH felvétel,na ahova én járok ott fele ilyen jó nincs,pedig az sote I számú,jó helynek számít
Montana,nekem is ekkora a hasam (és nekem hájból+puffadásból van) :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Bogi hol vagy? Mi van Veled?

A gatya téma nekem is elég kényes... :oops:

Stella: Hol vettél olyan kord nadrágot? Olyat vadászok!

Itt egy kép a kis nokedlinkről. Ez két hete készült.
Kép

Kép
sziszka82
 
 


Sziasztok Csajok!

Már nagyon régen írtam, de azért rendszeresen olvastalak titeket! Először is Zöldinek írok, ha még néha olvas minket, hogy nagyon sajnálom a történteket, sok erőt és kitartást! :cry: :cry: :cry:

Csöppke: Nagyon szépek a képek amiket felraktál, a pocakod is aranyos, hihetetlen, hogy már ekkora. Ja és a gratulálok Csöppkebabához, hogy már érezted a mozgását!

Wera: Olvastam, hogy majdnem egyidősek a picikéink és te is a MÁV-ba mész. Ki az orvosod?

Katinka, Ajda, Ancsúrka, Zsuzsmók, Babuli, Sz.andi, Sziszka: Örülök, hogy csatlakoztatok! Gratula!

Montana: a pocakkal én is úgy vagyok, ahogyan te, jó nagy lufi a hasam, főleg este és a nadrág dolog is egyre problémásabb, mivel már alig tudom őket begombolni, viszont még kismamanacit nem sikerült vennem. De a lényeg, amit írni akartam, hogy a kis Manókám ott gömbölyödik a köldököm alatt és ahogy telnek a napok, egyre növekszik. Annyira jó!

Moni: nagyon aranyos a kép!

Orsi: Nem semmi, ami veled történt! Megértem, hogy megijedtél! Pihenj sokat!!!

Gartulálok mindenkinek aki UH-n volt és a pocis képekhez is! Szépen növekednek a babóink!

A múlt héten voltam EKG-n és vérvételen, védőnőnél még egyenlőre nem. A hányiger már egyre ritkább, de nem is baj, mert férjem is kezdett szimpátiás tüneteket produkálni. Aranyos, hogy mennyire együtt érez. Tegnap azonban rosszul lettem munkába menet a metrón, nagy nehezen kijutottam a peronra és összerogytam, az embereket nem igazán zavarta. Később egy idősebb hölgy lépett oda és maradt velem, amíg jobban lettem, igazán jólesett.

Egy kényes kérdés, remélem tudtok segíteni. Még nem tudtam a babócáról, mikor leszedettem a műkörmeim és az egyik alatt a köröm begombásodott. Sajna nem múlik és gyógyszert nem szedhetek, nincs valami ötletetek? Voltam bőrgyógyásznál, de még várok a vizsgálat eredményére és addig csak Canestent kaptam, ami ugye nem túl hatásos! Valaki tud segíteni, valami természetes gyógymód, tea, kenőcs, olaj...stb nincs erre?

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Manka! Végh dokihoz járok magánrendelésre. A kórház még nem 100% mert motyogott vmit az orra alatt h lehet hogy váltani fog. Nem értettem pontosan. Addig nem foglalkozok szüléses dolgokkal, amíg el nem érem a 13. hetet :)
Gombára én úgy tudom hogy gyógyszert nem szedhetünk, csak a helyi kezelés javasolt. Az erősebb krémek mind receptkötelesek, biztos ír majd neked a bőrgyógyi. Olaj témában a teafaolaj jó a gombára, de nem tudom a körömnél ez használ-e.
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Megvan az időpont: Dec. 4. 8:30 genetikai uh! :lol:
De jó lenne már menni!
Azt mondta a nő ha akarom felveszik dvd-re csak vinni kell dvd meghát valamennyi pénzt!
Meglátjuk!
Mindenki jól van?
Wera bocsi már biztos leírtad de már nemtudom nyomon követni hogy ki mikor megy,neked mikor lesz a genetikai?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok csajok!

Bocsi, sok volt a meló tegnap. Minden oké!!!!
Megnéztek ultrahangon, megnyomkodtak, valszeg a beleim miatt van a fájás jobboldalon.
A baba kiderült még nagyobb ,mint hittük: 4,5 cm!! és rettenetes édi volt, minden végtagjával kalimpált, és állati jól látszott.

Köszi az aggódást és a sok kedves kérdést!

Ma már az új kismama farmeromban vagyok, mert végre megmondtam a munkahelyemen is, hogy babát várok. :)
Tök jól fogadták, pedig csak nemrég vagyok itt.

A naci farmer, és egész lentről van pamut része már, és kényelmes. 8500 ft körül volt a Pólusban vettem.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


IBM! én is dec. 4-én megyek genetikai UH-ra az Istenhegyire. A kombinált szűrés vérvételénél itt nem kell éhgyomornak lenni, ugye?

Nekem nem is mondták, hogy lehet vinni DVD-t.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Sziasztok!
Én dec 5 én megyek a genetikai UHra.Az én dokim azt mondta,hogy az a bizonyos fizetős vér+UH vizsgálat a 16.héten történik,de látom nektek elöbb van.Akkor,hogy van ez?
Védőnőnél még nem voltam,egyszerüen a hideg ráz a gondolattól,hogy méregessen,meg a haskörfogatomat méregesse.
Nem tudom Csöppke te ,honnan szereztél beutalót az első vérvételre??Mert írtad,hogy az első vizsgálatokat,te is magad intézted..
Vendég
 


Bocsi lehet,hogy nem Csöppke volt,de valaki tuti,de most akárhogy olvasgatok vissza nem találom :(
Vendég
 


Bogi!

Örülök,hogy minden rendben,már izgultam,hogy hol vagy!
Gratula a nacihoz is!
Én a margit kh. megyek és én akkor pontossan annyi idős leszek mint te ma,ha jó a vonalzód!
Neked ez lesz az első?
Nekem vérvételt nem ígértek,majd 16. héten van az AFP nem?

Bárány! Nyugodtan menj el a védőnőhöz,én tök jól éreztem magam mikor megkaptam a kiskönyvet,bocsi "várandós anya gondozási könyvét".
Nem méricskélt csak a súlyomat és pár dolgot kérdezett.
Nemtudom ti,hogy vagytok vele én szeretek ezekre a helyekre menni,minden orvoslátogatás,vérvétel,védőnő,fogászat alkalmával közelebb érzem magam a célhoz!
És sokkal jobban megy az idő!
A kiskönyvedbe befogja írni a háziorvos is az ekg eredményét,a fogász a fogaid állapotát!
Hidd el jó dolog az a kiskönyv!
Ja és a nőgyógyász a babád méreteit,legalábbis nekem így megy!
Sok sikert!
Én du. fogászatra megyek de szerencsére nincs rossz fogam csak a fogkövet szedik le.

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Én ma voltam védőnőnél,több ,mint egy órát várakoztam,pedig csak ketten voltak előttem.
Azt gondolom,nem kell nekem oda túl sűrűn mennem,ez kész őrület!A súlyomat,vérnyomásomat itthon akár minden nap mérhetem,ha nagyon akarnám, a vizelet is megoldható.
Úgy gondoltam,hogy ebben az évben már nem is megyek többször,de muszáj lesz,már be is írt,mert december 17-18-a körül kell mennem levetetni az AFP-t,ahhoz meg neki kell kitölteni a beutalót.
Szóval nem úszom meg ilyen könnyen... :roll:

Kép
orsitigris
 
 


[quote="bárány"]
írta:
bárányNem tudom Csöppke te ,honnan szereztél beutalót az első vérvételre??Mert írtad,hogy az első vizsgálatokat,te is magad intézted..


Nem, én nem magam intéztem. Nálunk a védőnő ad minden beutalót, és 7 hetesen voltam nála, akkor adott oda mindent. És mire legközelebb mentem, 11 hetesen, már minden vizsgálat megvolt, így beírhatta a kiskönyvbe. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Ja, már látom, hogy írtad is hogy nem én voltam :)

Bogi, gratula a 4,5 centis manódhoz!! Szép nagy már :)
A kombinált szűrésnél nem kell éhgyomor. Az csak akkor kell ha néznek vércukrot, az meg csak a teljes vérképnél van.
Az Istenhegyin nem kell DVD, ott automatikusan felveszik az egész uh vizsgálatot.

bárány, fizetős uh szűrés kétszer is van. Egyszer a 11-13. héten, ez a kombinált teszt, itt két vérmarkert néznek + a Genetikai UH, illetve van egy a 16. héten is, amikor az AFP is van, csak ehhez, ha fizetős helyre mész, akkor hozzácsapnak még 3 vérmarkert, így pontosabban kiszűrhetők a rendellenességek.
A sima kórházakban csak UH van 12 héten és AFP vérvétel a 16.-on.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Negyedszerre vagyok terhes és mindíg a kínok kínját éltem át amikor a védőnőhöz mentem :( Úgy utáltam szegényt és ő folyton méricskélt,meg szívhangot keresett már a 6. héttől és kb 5 perc volt mire meg is találta,addig átéltem egy infarktust...
Aztán jött egy másik aki folyton azzal vádolt,hogy nem engedem be,a gyerekhez ilyen persze nem volt,vagy nem is voltunk otthon vagy nem szólt a csengő.Mindenesetre a fiam 6 éves koráig szeretett volna járni,na én ezt abszurdnak éreztem.,Mi keresni valója van egy 6 évesnél,ha valami van úgy is elviszed orvoshoz,ha meg annyira kiváncsi menjen az oviba azt nézegesse,máshoz nem ért úgy se..
Úgyhogy én húzom halasztom amíg lehet,a dokim azt mondta legalább egyszer menjek aztán a korházban is van védőnő,majd ő elintézi a továbbiakat.
Vendég
 


Csöppke köszi a választ,akkor az én orvosom csak félig tájékoztatott
Vendég
 


Hogy vagytok kismamik?
Nekem szétmegy a fejem,biztos ettől az időtől és ráadásul lassan indulnom kell a fogászatra!
Nem lesz egyszerű!

Kép


Kép
ibm
 
 


Bogi!

Azért örülök,hogy neked is azt mondták a beleidtől fáj,akkor valószínűleg igazuk volt az orvosaimnak is!
Csakhát olyan kellemetlen mikor így nyom!
Neked is csinálja még?

Kép


Kép
ibm
 
 


a haskörfogat mérése;
symphysis-fundus távolság mérése;
vérnyomás mérése;
magzati szívműködés vizsgálata (frekvencia-számlálás);
a terhes nő vizeletének vegyi és tesztcsíkos vizsgálata

Ezrk a védőnő feladatai,és az enyém(buzgómócsing)be is tartja,szórol szóra... :twisted:
Vendég
 


Ezrk=Ezek
Vendég
 


Bárány
Én intéztem mindent a védőnő nélkül... csak a könyvért mentem el oda... a következő 28 hétben se sűrűn fogok hozzá járni...
Petimet se szoktam "tanácsadásra" hordani...
Az első terhességemnél azért jártam havonta a terhesgondozóba, mert ott adták a táppénzes papírt...

Kelet-Magyarországon (Borsod, Szabolcs, Hajdú) az AFP-ket a DOTE Kp-i laborjában nézik... ott nézik azt a másik 3 markert is, amiért az Istenhegyi Géndiagnosztikán fizetni kell... (AFP, PAPP-A, HCG, SP1) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Első babád? ezt nem tom ki kérdezte, igen .Egy kép rólunk és a gyönyörű új rucijáról :) [img]
Már jó párat vettem.
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 69.675.jpg[/img]

Kép
kritta
 
 


még 1 csatolom hátha sikerül

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.3904.jpg[/img]

Kép
kritta
 
 


Nem ment :cry:

Kép

Kép
kritta
 
 


Köszi Gigi!
Kritta,te már vásárolsz?Ezek szerint nem vagy babonás (nem is kell). :D
Ki vásárol már,Krittán kivül?
Vendég
 


[quote="bárány"]K írta:bárányi vásárol már,Krittán kivül?


Mi. :) Ma vettük meg a mózeskosarat a babakocsira. :wink: De muszáj volt, mert 3-4 darab volt ebből a színből Mo-n, és nem is gyártanak már idén. Jövőre meg valószínűleg új színek lesznek... És már kapott Batyubaba egy bodyt + rugit is. :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Én amikor megtudtam,hogy babát várok,vettem egy tündéri pirinyó hófehér kissapkát macis mintával.
Nem volt rá szükség,de egyszerűen kellett a lelkemnek!!!!!! :lol:

És biztos vagyok benne,hogy ennek a babának is időben meg fogok mindent vásárolni.
A FENÉBE A BABONÁVAL!!!!!!!!!
Akik nem vesznek meg előre semmit,azok apát küldik el bevásárolni,miközben otthon kéne a segítség?
A ti férjetek képes lenne erre?????Az enyém biztos nem!
Nálunk ez úgy szokott történni,hogy én minden szükségeset apránként (nem egyszerre!!) beszerzek,a nagyobb dolgokat pedig apával együtt választjuk ki.Nálunk működik!

Ma pedig elmegyek ,nézek valami kismamarucit,mert a helyzet tarthatatlan!!Akkora a hasam,mintha 4-5 hónapos lennék.
A védőnő meg is dícsérte! :wink:

Kép
orsitigris
 
 


Szép-jó reggelt minden Kismaminak ezen a csúnya ködös napon! :D Íme, eltelt mégegy nap! Hát, itt vidéken a kiccsaláddal :wink: tényleg gyorsabban megy az idő!! Alig győzlek visszaolvasni benneteket a napi 1 bejelentkezésemnél... :oops: Remélem jó éjszakátok volt! Én elég sokat voltam ébren. Hajnali 2-kor kiültem a konyhába háztartási kekszet zabálni teával! :roll: Tiszta ciki! De azért pozitív, hogy amióta itt vagyok Anya közelében, sokkal jobb az étvágyam! (Bár még mindig nem híztam egy dekát se.)

Ami! Nekem 3-án kell felhívnom a dokibácsit a genetikai cucc miatt, vagy 4-ére vagy 6-ára fog időpontot adni, remélhetőleg. Kiderítettem végre, hogy pillanatnyilag a 13.ker Szabolcs utcai kórházban van a dokim (meg a genetikai uh is), de hamarosan átköltözik a MÁV kórházba. Tehát ott szülünk! :) Múlt héten még nem volt bizti a költözés dátuma, ezért nem tudott előre i.p.-ot adni.

Én is imádok bébicuccokat vásárolgatni, és szoktam is, de még nem magamnak, hanem sógornőmnek, aki várhatóan januárban hozza világra a kis Emmát! Ő lesz a keresztlányunk. :D Tegnap a Tesco-ban vettem neki 6 db icipici body-t. Olyan édik voltak hogy nem bírtam otthagyni! :oops: Én megfogadtam, hogy a sajátomnak csak a 7. hónaptól vásárolgatok. Nemtom aztán sikerül-e majd betartani :lol:
Vendég
 


Szia Wera!

Örülök,hogy jól vagy! Meddig maradtok?
melyik orvoshoz jársz,az én régi dokim is ott van ha minden igaz!
Én sem vásárolgatok még,amúgy meg szinte mindenünk meglesz,nővérem kisfia után meg a barátnőm fiai után,már van 3 cumink,1 cumisüveg(ezt még nővéremék vették 2 éve,meg kaptam!,van kisjátékunk,rengeteg ruhánk,kiságy,babykomp,járóka!
Nagy segítség lesz,hogy csak pár dolgot kell venni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Ibm! Nekem is még mindig fáj a jobboldalon. Nem mondták konkrétan, hogy a beleim, de kizárásos alapon nem lehet más. Egy biztos, nem függ össze a terhességgel. Ez a lényeg. Jövő héten megyek körzeti dokihoz, majd vele is beszélek erről.

Én a kismama nadrág mellett vettem kismama övet, ami egy széles, rugalmas pamutszalag, amit ráhúz az ember a nadrágjára a derekánál, és így a be nem gombolt nadrág is hordható még egy jó ideig. Csak 2 ezer forint, és egy csomó nacimat tudom hordani vele még.

Nekem a védőnő csak a vérnyomásom, meg a súlyom méri. Se beutalót, se mást nem ad, csak beírja a leletek eredményeit a könyvembe.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


ja, és igen, az első babámat várom, nagyon ;)

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Sziasztok!
Engem érdekelne egy olyan kismamaöv,de el nem tudom képzelni.Nem csúszik föl ,a gatya meg alá?
Nem mutatod meg képen?? :oops:
Vendég
 


Most képen nem tudom, de nem csúszik fel, nagyon jó. Most is az van rajtam. Szerintem bármelyik kismama boltban lehet kapni. meg sok újságban is reklámozzák. Képzelj el egy kb. 30 cm száéles pamut övet. Mint egy nagyon széles hajpánt :) , amit a nadrágodra ráhúzol a derékrészen, és alatta nem kell begombolni, sőt én még a cipzárt se húzom fel, mert már nem tudom ;) , de ez fenntartja a nacit.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Köszike!
Itt is láttam a neten szerintem veszek mert nekem is csak egy kismamagatyám van,és semmi más nem jó rám.
Vendég
 


Sziasztok,
Szívesen továbbadnék egy darab S méretű, pocakbetétes kismama farmer halásznadrágot. Használtan kaptam, nem hordtam, jó állapotban van. Vastag harisnyával még most is hordható, meg esetleg tavasszal. Nagyobbfajta S, én belepréseltem magamat, sikerült, de szűk (M-es vagyok amúgy).
Ingyér' kaptam, ingyér' odaadom Laughing Csak írjon privátot, aki szeretné.
Üdv,
Nuska+(19+6)
nuska1
 
 


Én már vásárolgatok Tónikának :wink:
Vendég
 


Csöppke!!

Milyen mózest vettetek?Melyik babakocsira?Milyen színű?
Tudsz esetleg feltenni képet?

Én is már kinéztem a kocsit...

Kép
orsitigris
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?