Új privát üzeneted érkezett!

:D Na megyek csajok lefekszem mert egyre jobban rug kapál a kis legény és nem bírom már így ülve, majd jövök, mindenkinek ki tartást!!!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Akíra, téged is bejelöltelek
Vendég
 


[quote="akíra"]C írta:akírahrissy megvagy :)
Tök jó most már tudok arcokat is csatolni a nevekhet :D


Akíra, ugye hogy így sokkal jobb?? :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 

 
 

Nah lányok akkor most egy hülye kérdés....mert én már nem tudok semmit ! :shock:
Szóval a nyákdugónak el kell mennie szülés elött? Szóval hogy egyértelmű legyek, amíg nekem nem megy el, addig felesleges is lenne fájásokat néznem, időt mérnem ?
Mert hogy ugye a magzatvíz csak a nők 10%nál folyik el a korházbamenetel elött, leginkább burokrepesztés a megoldás, de mi van a nyákdugóval?
Remélem érthető volt a kérdésem... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok lányok!Most csak egy rövid üzenet:Itthon vagyunk a kicsi lányommal!Majd részletesebben pár nap múlva!Minden rendben van!

KépKép
vicuska
 
 


Akira
Nagyon szivesen! :D

Tinnyei
Szerintem az a kép csak Photoshop ban való munka eredménye)))) de nagyon jó!
fenix
 
 


Ha iwiw: Szikra Márta néven lehet megtalálni:)

Kép
horpika
 
 


sziasztok!akira!
nem feltétlenül,de szokott,akár 2 nappal elöbb is.van,akinek csak már a kórházban,nekem anno pisilésnél.

nem tud nekem valaki iwiw meghivót adni?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Fenix, visszajelöltelek, köszi az üzit, egy pillanatig nem tudtalak hova tenni.

Horpika, téged is bejelöltelek

Gabi.baba, megpróbálok meghívót szerezni
Vendég
 


Na végre Vicuska!

Gratulálunk, várjuk a részleteket és persze a képeket a kislányodról! Sok tejcsit, boldogságot és egészséget kívánok!
Vendég
 


Látom a jelöléseket, vissza is ighazoltam:):)

További jó gömbölyödést:):)

Kép
horpika
 
 


Hmmm....szóval lehet csak a korházba megy el?
Mert hogy nekem még megvan, nem ment el és gondoltam jajj de jó legalább tudom, hogy amíg az még megvan addig semmi gond mert addig nem kezdődhet...
Hát jó akkor ez se lehet támpont... :roll:
Vicuska de jó hogy jelentkeztél, pont ma emlegettelek :)
Remélem hamar jössz képpel és szüléstörténettel :)
gabibaba, hát nekem 22.én lesz meghívom, ha addig ráér akkor majd elküldhetem, de majd 22.é rákérdezek megint, hogy kaptál-e már :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


köszönöm!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok Csajok!

Újra itt, bár már nem sokáig.
Szóval: holnap kell befeküdnöm, de még nem tudom, hogy mi lesz a sorsom. Azt gondoltam ki, hogy szerintem megindítja. Ugyanis: ha vmi gond lenne, akkor már csütörtökön is benn tarthatott valna. Ha nem lenne semmi gond, akkor meg miért nem mondta, hogy jöjjek vissza hétfőn v. kedden, stb. Szóval lehet, hogy hétvégén ügyeletes lesz éppen és úgy van vele, hogy akkor legyek bent én is. Meg a császár esély is fennáll. Meg gondolom hétvégén nincs az a tömeg, stb...
De holnap már okosabb leszek. Majd Dicamamán keresztül üzenek! Vagy ha a férjecskémet rá tudom beszélni, akkor megkérem, hogy írjon ide is.

Akíra!
Még mindig nem megy a kiszámoló??? Én kipróbáltam és oké. Nem tudom mi lehet a baj.

Most megyek Iwiw-re és én is jelölgetek, aki megadta a nevét!!!

Ja, van pár (utolsó) pocis képem:
Kép Kép Kép

sch.judit
 
 


Na lányok, akkor versengjetek :D
Most kaptam boszibabától smst, hogy benn tartották a korházba, mert szülés lesz, ugyhogy hajrá neki!
Megy a drukk!
Amint meglesz a bébi jövök és felteszem a híreket :)
Judit neked is megy a drukk!
Izgi :P
Babaeseő... :lol:

Egyébként nem megy a kiszámoló még mindig...de mindegy is, végülis, mostmár mindjárt megszületik, sokat már nem oszt nem szoroz mekkorának felel meg! Akkora amekkora :lol: Csak már jönne ki :D
Szép a pocid Judit :)
És milyen édesek vagytok a pároddal :)
Én is fogok majd csinálni egy párosat mielött elmegyünk szülni :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!

Boszibabának (a legtürelmesebb kismamának) legszebb, és legrövidebb szülést.

Neked meg kitartást!

Részemről várom a híreket Rólatok!

Szép Estét!!!
vedresandi
 
 


BOSZIBABA,HAJRÁ!!!!!
Judit,NEKED IS!!!!! :D

Na végreee! :D :D

MINDEN FINISESNEK GYORS,KÖNNYŰ SZÜLÉST KÍVÁNOK!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


HAJRÁ,HAJRÁ,JÖJJENEK A BABÁK!!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Na sziasztok hétalvók :lol:

Nemtudom mi van,ma nem ment az alvás...

BOSZIBABA
Sztem megint lekéstem de én is gyors és könnyű szülést kívánok..persze azért inkább remélem már meg is van a lurkó!!

És mostantól remélem már beindul a következő "szülő turnus"-kár h nem magától kell neveznie az embernek..én már tutira benne lennék!!!:)Talán majd akövetkezőben már benne leszek...NEEEEEEM BÍÍÍROOOOM..látni akarom a kislányom aki sosem mutatja meg magát,úgyhogy 2szer olyan nehéz... :cry:

Tegnap este az a kevés levegő is amit mostanában kapok képes volt beszorulni úgy néz ki az oldalamba..baromi szar érzés így terhesen..így hogy aludjak??és hiába huzogatom szúr mint állat,csak az az érdekes hogy nem fent hanem egész a csípőmhöz közel..vhol Dóri feje is arra van..remélem neki ez nem okoz gondot.. :?:

Barbamami :lol:
Köszi kérdésed,baromi jó ez az autó..nagyon kényelmes,nagyon halk,és imádom a csomagtartóját egy "Auchan-járat"után :D ..hát drága férjecském még mindig a hatása alatt van..kb 2hete lehet nálunk,de már le van mosva,még dobálgatja ki belőle a csokis papírjaim..nemtudom meddig lesz ez így..remélem még sokáig,m így olyan szép tiszta :lol: még a WCre is avval menne ha tehetné :wink:,de örülök nagyon h ennyire tetszik neki..egy férfit mennyire fel tud dobni egy új autó vagy tv vagy ilyesmi,nem???Hihetetlen,de jó ilyen boldognak látni.. :lol:
Igen vezettem én is-2szer ha jól emlékszem már hozzájutottam-szeretem én is,de nemtudok ilyen sokáig örülni neki..nekem ez "csak egy autó"-ha fogalmazhatok így..
És a tietek hogy szuperál??Elfér benne a sok kis gyerkőc meg a cuccok??remélem bevált nektek is :D

Tegnap vettem magamnak még egy szoptatós melltartót az Anitában és képzeljétek itthon a férjem jött rá,h elől a két mell között van egy rózsaszín kis dísz..ami arra szolgál h tudod tologatni és abba az irányba tolod el amelyik ciciből utoljára szoptattál..:):)tök vicces nem??mikre nem gondolnak..
meg vettem hasleszorítót!!Remélem használ is majd vmit,meg eldobható bugyikat plussz óriás betéteket..
szóval asszem megvannak a kórházi cuccaim..
képzeljétek úgy örülök m úgy néz ki sikerül kipakoltatni Dóri szobáját és a hosszú hétvégén,anyuék segítségével takarítás van,szobafestés és berendezés:):)..
már úgy várom :wink: majd teszek fel képeket ha kész!!

Kép
nikky
 
 


Ja Timcsi
Bocsi,nem néztem hol laksz..én mindig azt hiszem mindegyikőtök itt lakik..erre most végignéztem..hát jó sokan vagytok akik nem!!! :lol:
hát ezért aztán tényleg ne gyere fel pestre..de akkor nálatok is van erre lehetőség az a lényeg!!

Edi5
Én nem paráznék a császár miatt,már egyszer leírtam régebben vki kapcsán aki avval szült már nem emlékszem...hogy nem vagyok egy "csak atermészetes szülés lehet jó a babának"hívő..sztem sok sok fájdalomtól megkíméled magad és ha az orvosom nem lenne ennyire természetes szülés párti,én még valszínű elgondolkoznék ezen a témán..nem vagyok én fakír!!! :lol: Sokan nem így gondolkodnak tudom,de sztem NEM EZ fogja meghatározni a későbbi kapcsolatodat a babáddal,és nem is az hogy tudod-e szoptatni és meddig!!Én ezt mind baromságnak tartom-már bocsánat,amin egy kismamának vagy egy ujdonsült anyukának aggódnia KELL,mert a társadalom szerint nem ez az elfogadott!!HÜLYESÉG!!
Ráadásul mostmár olyan szépen vágnak hogy észre sem fogod venni egy év múlva hogy ott volt egy sebed..vagy később akár el is tüntetheted...
na csak le akartam írni!!

Senki nincs ébren még ilyenkor??Anyám..lehet visszafekszem..

SCH Judit
Neked is megy a drukk,és nagyon szépek a képek..
figyi ennek a magzatvíz csökkenésnek volt köze a méhlepényed öregedéséhez,vagy ez egy külön téma??

Kép
nikky
 
 


Remélem, Boszibaba már túl van a nagy pillanaton és boldogan babázik vagy pihen. Várom a híreket!

Nikky: Köszi, amit írtál, megnyugtattál. A lényeg, hogy valamilyen úton módon kint lesz majd a babám és nagyon fogom szeretni. :D Egyébként mennyibe került a hasleszorító? Hol vetted?

Fenix: Tök jó, amit írtál a támogatásokról, már ki is nyomtattam, és az igénylő lapokat is. szülés előtt összekészítem és felcímkézem őket, hogy a férjemnek könnyebb dolga legyen az intézésükkel, bár lehet, hogy anyut fogom megkérni, mert mint minden férfi, a férjem is utálja az adminisztrációs ügyintézést, és még a saját ügyintézéseivel is engem bíz meg, amikor csak lehet. :?

Lányok! Aki gondolkozna rajta: NE vegyetek Baby Belt hastartó övet. Én vettem, és éreztem, hogy szorítja a babámat, és tegnapelőtt az orvosom is mondta, hogy nem javasolja.

Sch.Judit: Szép a pocid! Most már nagyon közel vagy a babázáshoz. Segítenél? Hogyan és milyen formátumban raktad fel a képeket? Én is szeretnék képet feltenni, JPG formátum, pen-drive-ról, melléklet feltöltése segítségével, de azt írja ki, hogy hiba történt, és nem fogadja el. Köszi.

Akira, Tinnyei: Nektek is drukkolok, hogy hamar baba legyen! :)

Kép
Vendég
 


Na szép jó reggelt :)

Hát Boszibabáról azóta még semmi hír, de hát szerintem nemsokára kapom majd az smst :)
Izgi már nagyon :) Főleg, hogy ugye ha esetleg én is mennék szülni akkor együtt lennék benn boszbabával, hisz ugyanott szülünk :lol:
Nem lenne probléma a társasággal, jól ellennénk, nem unatkoznánk az biztos :lol:
nikky látom téged is kidobott az ágy! Hát én arra keltem, hogy valaki kopogtatott...de mire kimásztam az ágyból nem volt ott senki...vagy nem is kopogtatott senki, csak a képzeletem, és a gólya volt? :lol:
nikky, mennyiért vetted a hasleszorítót? Mert én is akartam olyat, de hát nem igen találtam olyat ami jó lenne és még árba is elfogadható!
Hát a látni akarom a kislányomat aki soha nem mutatja magát mondat...detto mintha én mondtam volna :D
Kiruci is takarja magát, 3dt amikor csináltuk befordult a méhfal felé, hogy hagyjuk őt, és még a lepény mögé is bebújt, szóval nem egyszerű! Szembe képem nincs is róla :D
Ugyhogy már nagyon várom, hogy kint legyen...de már nemsokára kénytelen lesz feladni a kényelmét :)
Jajj lányok így a finishbe...nektek mennyit mozog a kis drága? Mert nekem egy-két hete alig alig mozgott, (amióta elkezdett leszállni a hasam) és most viszont két napja tisztára megkergült :D
Egyik percbe a hasam keményedik, a másikba meg kinyomkodja valamilyét, és hullámzó mozgással rángatja a popsiját ide-oda :D
Haláliakat röhögök rajta :D
Nektek hogy van ez?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


edi!
csak le kell kicsinyíteni a képek méretét!
Nem nehéz megcsinálni! nincs hozzá programod?
Ha bárkinek van ilyen problémája én szivesen megadom az e-mail címemet és lekicsinyítem és viszaküldöm vagy felteszem én...
Szóval szóljatok bátran!

Ja, hát hastarót én is kaptam, egy fél órára feltettem, de baromira nem éreztem azt hogy jó lenne, ugyhogy le is vettem, nem is vettem elő többet, még jó hogy nem én adtam rá ki pénzt, csak kölcsönbe kaptam :lol:
De én is ugy éreztem, hogy szorítja őt!
Csak azt nem tudom akkor kire tervezték azt, mert, hogy én a 7.hónap tájékán próbáltam, gondolom most mégjobban szorítaná... hülyeség!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


nikky!nem lehet,hogy az nem is levegő,hanem a pici nyom valami ideget?

edi5!én anno csaszival szültem.és?nem örömömben tettem.ne az érdekeljen,ki mit mond v.gondol.neked könnyebb utána csak a picire figyelhetsz!fejj rendesen,tejcsi is lesz böven.mindjárt rakok egy képet,hogy leplezem a hegem.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1173519282.84.jpg[/img] [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


na,látod?pedig engem hosszában vágtak,és tök csúnyán,mert életveszéjben voltunk.mégis büszkén viselem!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Na lányok beindult a babaeső :D

[color=darkred]Bosziaba kisfia Gábor Máté 7:38kor, 2970gr-al és 53cm-el megszületett! Nagyon jól vannak és ugy néz ki szerdáig lesznek bent! Hatalmas gratula nekik és sok tejcsit kívánok!!!![/color]

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nah a szín nem sikerült, de a méret a lényeg :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nagy gratula Bosziéknak, jó egészséget kívánunk!!!

Kép
babzsák
 
 


Nagy nagy Gratula Boszibabának!!!!
vedresandi
 
 


Akíra,Edi

A hasleszorítót a 12.kerben vettem az Anita kft-nél a
Kékgolyó utcában(nemtudom hány szám)
2 fajta is volt az egyik olyan mint egy nagyon vastag öv,amit a csípődre,derekadra kell tekerni egyre szorosabban ahogy megy össze a hasad..ez asszem 4500ft volt..én a másikat vettem ami ugyan drágább,de nekem jobban tetszett m nyáron a ruháim alá azt a vastag övet nem nagyon tudom elképzelni,meg mondta is a csaj h ülni nem túl vonzó benne.. :wink: zavarni fog,m olyan mintha be lennék ott gipszelve..szóval én bugyisat vettem,NEM mint fehérneműt kell használni tehát fehérneműt fel és rá ez a nagy bugyi és a köldököd főlé ér e teteje és ugyanúgy állítható a mérete csak nem tépőzáras hanem mint a melltartó,kapcsos..9000ft volt..hát nem olcsó,de ha használ akkor sztem megérte!!

Gabibaba
Nemtudom mi ez az érzés,arra már rájöttem h nem a levegőm tutira,m arrébb ment a fájdalom..most pont a köldököm alatt fáj,és nagyon kellemetlen..nehezen tudom kiegyenesíteni magam,m akkor húzódik és szúr,és ha megnyomom akkor már jobban szúr!!Mi lehet ez??Dóri mozgolódik őt nem zavarja..
ha vmi van a méhlepénnyel(leválik mondjuk-tudom a legrosszabbra gondolok de mit csináljak)akkor annak véreznie kell,ugye??szóval nem válhat le és úszkálhat Dóri mellett mintha mi sem történt volna..??vmi jele csak van!!
annyira beparáztatom magam hogy lehet elmegyek vhova gyorsan beugrom egy Uhra..brendon vagy ilyesmi..jövőhét vasárnapig így nem bírom ki..??
gabibaba,miért voltatok életveszélyben,mi történt??

Kép
nikky
 
 


Boszibaba háromszoros hurrá!!!gratulálok,remélem minél hamarabb hallunk felőletek!! :lol:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok

Először is nagy-nagy gratula Boszibabának.

Akíra
Ne aggódj, nálam sem volt semmi jele a szülésnek. Se nyákdugó, se semmi. Aztán egyszercsak egyszerre minden jött. Most már te jössz!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja, és bejelöltelek az Iwiwen.

Azokat is beelöltem akiket megtaláltam a neve alapján. Csak hogy tudjátok,Berze Kata néven.

berzkat
 
 


Megvagy, visszajelöltelek :)
Hát Anzsika még tuti előttem van, de igen, remélem hamarosan én jövök :)
Bár tényleg aggódok, hogy nem fogom tudni, hogy az már az, de remélem, hogy tényleg az ösztönök megsúgják... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Halihó Mkinek!

Elizabet25 üzeni (sms-ben)
Boszibabának: Gratuláció, Jó egészséget és sok boldogságot!!!

A finishben levő mamáknak pedig kitartást.

üdv.: andi
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Boszibabának hatalmas gratula, sok tejcsit és nagyon jó egészséget kívánok!

A többieknek:
Néhányótokat bejelöltem az iwiw-en, Fehér Anikó néven vagyok fent! Akiket nem jelöltem, őt nem találtam meg.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Boszibabának! Nagyon aranyos lehet a baba! És az a fő, hogy jól vannak.

Akíra, Nikky, köszi az infókat. Holnap elhozom anyuékhoz a pendrive-ot, és megpróbálok felügyeskedni valamit. Hasleszorítót biztosan veszek, bár nem néz ki olcsó mulatságnak, de a védőnő is mondta, hogy hasznos.

Anyukám ma jött haza a vidéki rokonoktól, rengeteg mindent küldtek a picinek.Takarókat, ruhácskákat. És egy olyan patentos takarót, ami hálózsákká alakítható.
Vendég
 


Sziasztok!

Boszibaba:Gratulálok a kis Gáborkához!!!De jó nektek,már ti is túl vagytok rajta!Irigykedem nagyon. :D

Túl vagyok végre a fülgyulladáson,köszi mindenkinek,hogy drukkoltatok,hogy gyógyuljak meg!

Végre készen van a babaszobánk,kifestett a párom,helyére került a kiságy,a szekrény,kimostam és kivasaltam az összes babarucit és a textilpelusokat....Mostmár csak a bébike hiányzik,de már nem sokára jön.
Csütörtökön voltunk uh-n,minden rendben van,súlyra 2400 gr-ot mondott a doki.21-én kell mennem az első ctg-re,már alig várom.

Gabi.baba:Már a múltkor akartam kérdezni,hogy a poci tetkód igazi,vagy csak henna?

Sch.judit:Nagyon szép formás pocakod van!

Később teszek fel képeket,most mennem kell enni,mert már nem bírom tovább!!!
Vendég
 


:D :P :lol: Sziasztok!

Még mindig vagyok, bár igen nehezen, de még egyben,
Berzkat, Ancsa, Judit!!Vissza jelőltelek titeket az IWIW-en, köszike,
azt viszont nem tudom ki a Viziné Dia, bár őt is visszajelőltem, jelentkezz mi a beceneved a baba neten.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


:shock: Akíra!!!
Ne izgulj tudni fogod ha eljön a te időd, hidd el!!

Amugy az én csöppem szinte állandóan izeg-mozog!!!!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Jajj Boszibabának ÓÓÓÓÓÓRIÁÁÁÁSIIIII GRATULAAAAAA!!!!!DE JÓ NEKI!!!!!!Már én is túl lennék rajta.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Na sziasztok!Egy gyors kép ha sikerül feltennem! Kép

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska! Nagyon édes a bébi!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Na ő az én pici lányom!Minden olyan nagy rá,kicsit fel kell hajtogatnom őket!3100grammal jöttünk a világra és 49cm-el!Eddig nem panaszkodhatok,minden rendben zajlik,jó baba!Első éjszaka 2 szopi és reggel 6:10ig alvás!Én is elég jó belejövök már a dolgokba,csak a fürcsitől parázok nagyon!Tegnap kb:4 perc alatt hajtottam végre+törölközés és lassú öltöztetés!Alig merem megfogni azt a pinduri testét,és ezek a ruhák...tök hülyén van némelyik megoldva(kapcsok-patentok).A szüléstörténetem még egy kicsit várat magára(hosszú vajúdás,13óra)
BOSZIBABÁNAK HATALMAS GRATULÁCIÓ!
Aki még nem szült-kitartás!

KépKép
vicuska
 
 


:P Judit!Nagyon édesek vagytok a pároddal!!!!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


:P :lol: :D Vicuska!

13 óra???Szent egek, szegénykém, sajnállak, de most már túl vagytok a nehezén, és most már csak a szép és jó dolgok jönnek!!!Ezt kívánom!!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Jajj vicuska de jó neked! Nagyon kis gyönyörű a kislányod!
Kis fülbevalóval, hát zabálni való :)
De 13 óra...jesszusom...de honnan számolva 13 óra? Az első fájástól? Vagy 13 óra már bent a korházba? Nem semmi bárhogy is volt, de legalább túl vagy rajta...
Tudom nem könnyű 13 óra, de most azt mondom inkább 13 óra most mint még pár nap igy egybe... :roll:
Anzsika, hát nem semmi, de te tényleg totál türelmesen és jókedvűen bírod ezt a várakozást, vagy csak ugy látszik???? :shock:
Mert nekem nagyon ugy tűnik, hogy felőled akár még két hét is lehet hátra...
Tényleg, neked mit mondott a dokid a túlhordásról? Meddig hagyja benn a picurt? Amig ő maga ki nem akar jönni, vagy azért valamikor megindítja? :roll:
Hát a mozgás lehet azért lett több mostanság nekem is, mert helyezkedik be? Vagy mitől lehet?
Hát én nagyon remélem, hogy tudni fogom, hogy mikor szülünk, de nem annyira vagyok biztos benne...nagyon félek, hogy potyára megyek majd be...vagy ki tudja :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Boszibaba!
Hatalmas gratula!Jó egészséget és sok tejcit kívánok!

Vicuska!
Nagyon tündéri a kislányod!

Anzsika!
Én lennék Viziné Dia!
Vendég
 


Sziasztok! :D

Na,kicsit benéztem a babaruha-vasalás közepette... :roll:

BOSZIBABA: hatalmas GRATULA!!!

Dorcacs:
Jelentem,összeraktuk a MAGAS polcos szekrényt.. :D ,úgyhogy arra pakolom a babaholmit..

Nikky:
Szuper,a te férjed is igazi pasi. Néha olyanok,mint a gyerekek,de OLYAN JÓ nézni,ahogy örülnek,nem?? Az enyém is odavan a Roomsterért,de mindenkinek kell egy kis öröm. Érdekes,én is Auchanos bevásárlótúrán avattam fel a csomagtartót.. (A párom közölte,hogy nem veszünk nagyobb kocsit,mert azt is televásárolom.. :oops: ).. A gyerekek szuperül beférnek,szóval,meg vagyok elégedve..
A melltartó-jel nagyon jó dolog. Én egy iratkapoccsal szoktam jelölni-jobb híján..-,melyikből szoptattam utoljára. Éjszaka sokszor azt se tudom,hogy hívnak,nemhogy emlékezzek rá,melyikből szoptattam.. :roll:

Benkoka:
Örülök,hogy meggyógyultál! :D

Vicuska:
De édes fülbevalós csajod van!!!! Nagyon jól áll neki!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


[size=12]BOSZIBABA!!!

Gratulalok a kisfiatokhoz! Ugyi vagy, majd meselj! Minden jot nektek!!!
[/size]

Talaltam egy uj vonalzot, annyira ari, felteszem ezt is. De a maskiat nem veszem le, az eddig szerencset hozott :)

Kép
Kép
-macsek-
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?