Új privát üzeneted érkezett!

Ide találtam...

Ma nagyon szerencsétlen napom volt :( Először anyu varrógépén a cérna tartó rúd tűnt el a varrógép vázában (szerelhettem szét az egészet), majd a nyomtatóm zabált meg fejtisztítással 10eFt-ot a patronokból, és mégcsak nem is jó az a köcsög fej benne :(

Ezzel az erővel ki is dobhattunk volna 10eFt-ot az ablakon, kevésbé maszatos meló lett volna...

Aztán lecseréltem a billentyűmet is, mert a másik már tökre ragadt a kólától, kakaótól, meg ettőlattól...
Erre mikor apa levitte a kukába, én bekapcsolom a gépet az új billentyűvel, mit látok? Nem müködik!!!! Most apa billentyűit püfölgetem :(

Remek!

No, olvasok kicsit, és megnézem, hogy boldogultok a képfeltöltéssel :D
:virág:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


LK: tudom már, kitől örökölte Norbika a füligérő száját ;) Tőled :)

Én ugyan így vigyorgok, mint te 2 oldallal ez előtt :) És Lili is füligszáj lett :) Lehet, Bori is az lesz :)

hihihi

Boldog feledik szülinapot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettyna: szupik a képfeliratok! :virág: Köszi! Nagyon ügyes vagy!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Ildi: az állatkertben van babamamaszoba 2 helyen is, egy régi szedett vedett, meg egy új a tejbüfé alatt :)
Dél körül érünk oda, és amig ki nem dőlünk, addig maradunk...
De mindenki úgy jön/megy, ahogy neki tetszik :D Rugalmas progi ;)

Lakás dolog: ne add el, hanem terheld rá az újat, és ezt meg ad ki bérbe. A bevételt forgasd vissza az új házba! Ez a megoldás nem jó?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Lottika: Bori üzeni, hogy ő is így szokott bomolni, és ha egyszer taliztok, szívesen megmutatja, hogy kell Lili műanyag székét dobálni a lakásban :P Lili is szívesen megmutatná, de ő már tudja, hogy nem szabad... (Ügyeanya, nem szabad? ;) )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Peva: jobbulást nektek! :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettyna és főleg szabi: hatalmas gratula a forduláshoz! :virág:

Ügyes kismanó vagy!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: én is ezt csináltam Borival, mikor 2-ig nem láttam az álmosságtól, ő meg bulizni akart... Teli játékkal az ág, oda feküdni, hogy ne essen le, és kész. Anya alszik, Bori fárad... Aztán elfárad, és megy a helyére... ott alszik, én meg eldöntöm, hogy alszok-e, vagy nem... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettike: üveges kaja - saját: ma főztem répát Borinak és azt két pofira falta :P Tök jó!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Töksz@ros gyerek klub: mi is becsatlakozunk! A mai 2. adag, amit nem is feltételeztünk volna, hogy lesz, az nem egyszerű volt! :shock:
Pedig a reggeli kakielcsípés egész jól megy nekünk... Bori egy ideje már a csapba kakil reggelente, nem a pelusba... Kiv. ha anya nem ügyesen csípi el :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Peva, Bori meg egy hónap alatt 40g-t fogyott :) Igaz eszt a mega kaki után mértük :P :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borkaby: a nagypapámnak is meszesedik a térd izülete. Nagyon fáj neki. Anno tanultam bioszból, hogy ha ez történik a nagyszülővel, akkor ne hagyjuk, hogy a fájdalom miatt ne mozgassa... Az volt a mondás, hogy ha megáll, úgy is marad, ha mozgatja, kkor fáj neki, de fog tudni járni.

Kíváncsi vagyok Linh mit mond majd erre!!!

De az bizti, hogy a papám vett egy szobakerékpárt, és minden nap tekeri, és minden nap bejárja a várost a kölönböző akciókat lesve a boltokba :D Pár éve gombászni is ment túra felszerelésben... 80éves elmúlt, fáj a lába nagyon, de tud járni!!!

Ezt érdemes egyszer végighallgatni, ha ilyesmi adódna a családban, akkor tudj róla :(

Anyukádnak jobbulást! És fájdalom mentességet kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: én a babybjörnt tök jó áron el tudtam adni a vaterán... Sok kép, brendonból lopott leírás, stb stb, és máris kelendő lesz ;)

Hordozó halmozó ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Norbinak gratula a kisfogacskához!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Ildi: Ti is térdeltek???? Ezt hogy kell elképzelni? Négykézlább van?

Bor mostanában azt csinálja, hogy a fenekét oldalra teszi, vagy a lábiját (egyiket) nyújtva oldalra teszi, vagy a térdét is felemeli négykézlább állásban :)

Bejárja a szobát. Leteszem valahova, elfordulok, és már egy lehetetlen zugba kúszta be magát... Persze szigorúan hátrafellé tolatva :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Peva: én adtam tejpépet :) Bori imádta ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Kata: de jó programotok volt! És de jól néztek ki! És de jó ez a fagyi evés :D Már itt tartotok???

Én adtam babakekszet Borinak 2x, ebből kétszer akart megfulladni a morzsától :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Emma: örülök, hogy nem kaptátok el a rotha vírust! Mi átestünk rajta, és a heim pálban szedtük össze... A terhességem elején :( Lili lkezdte.

Olyan szar volt, hogy Borit be is oltattam, pedig ez 2x 17eFt :(

Hogy lehet ilyen drága ez az oltás????

Szóval Lili elkapta, másnap már hányt is :( 3. nap én is apa is, jött a mama ápolni minket, ő is elkapta, és a nagyim is :(
Ők már csak az enyhébb verziót. Úgy látszik mire átment rajtunk rendesen legyengítettük :S

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: nagyon szép lesz az új MT-d!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Zsuzsu: nektek is gratula az első fogacskához :P!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettike: fakanál dolog: vedd ki, ha úgy tartod jónak, és ha sír ha nem magyarázd el neki kellemes hangon, hogy azért veszed el, fordítod meg, hogy ne szúrja ki a szemét... esetleg mást is adhatsz neki. Nem érti még amit mondasz, de a megnyugtató szavakkal jelzed, hogy tudod, hogy most ennek nem örül, de ennek ellenére így kell lennie, és esetleg enyhíted a szomorúságát egy alternatívával :)

Sztem ezzel a módszerrel nem lehet mellényúlni ;P

A pelenkázás nálam tabu. Bori forogna, de nem hagyom, akkor sír, én meg mondom neki, hogy sietek, de én csak így tudom, és kész. Nem szeretném, hogy pelenkázás közben szaladgálós gyerek legyen. Lili a mai napig lefekszik, fenekét vezényszóra emeli, ha éjszakára pelust kap. Soha nem szaladgált el. Remélem Bori is ilyen lesz. Most még menne... Majd megtanulja... Ha nagyon hisztizik, és nem hallja a hangom, akkor csak csendben végzem a pelusozást. Ha kész felveszem ölelgetni ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettike: én nagyon lányos anyuka vagyok, de azt gondolom, hogy nem jó, ha pirosas a kukija, és ha fehéres izé van ott neki. Szerintem krém pisi ez az összegyűlt ott és iritálja a bőrét. Én kamillás vagy sima vizes vattapamaccsal letörölgetném neki, hogy tiszta legyen, és nem tudom, mivel szabad bekenni (valamilyen natur olajjal bekenném) De szerintem kérdezd meg Linh-t :) Ő a mi topikdokink ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a szülinapi köszöntést és a jókivánságokat!

Clau!
Milyen volt a lagzi? Na és hogy viselte Balázs?

Ildi!
Hát sokáig szárad (a vonaton még vizes volt), és még mekkora meló volt megmosni??!! Totál elfáradtam…iszonyú súlya van vizesen, ezt a tömeget 3x átmostam (kb fél flakon samponnal), kb úgy képzeljétek el, minta sima hajból a fenekem alá érne…na ez van betömörítve a dreadlock-ban.
Még nekem sem jött meg, de az én arcom mondhatni tiszta, kivéve ha ráfanyalodok egy kis szotyira néha v túl sok csokit tömök.
Gratula a tolatáshoz és a térdeléshez! :)

LKata!
Gratula a fogacskához! :) Sztem már nekünk is kibújik hamarosan… :)

Peva!
Mi tejpéppel kezdtük, és csak azt kapott 3 hétig. :) Nem lehet Dorkát leszoktatni a cicin alvásról? Tudom, szörnyű lenne az a pár nap, de lehet megérné.

Timi!
Boldog évfordulót! Örülök, h végre van hűtőtök!

Kata!
Tökjók a képek, biztos nagyon jó volt a hétvége!

Emmaléna!
Jaj, nem irigyellek! Remélem mostmár nyugi lesz, és jössz majd többet hozzánk!

Marek!
Hogy van a kutyu?
Szép az mt egyébként… :)

Veronika!
Örülök, h rájöttetek a tápi nyitjára! :)

Zsuzsu!
Nektek is gratula a fogacskához! :)

Bettike!
Örülök, h alakulnak az éjszakák és jobban van Máté! Lilla is nagyon sajtkukac már pelekázás közben, mindig hason akar lenni, és ha sikerül, mert nyúlok valamiért, megfordul, és nevet magára a tükörben (a pelenkázólap mögött van)

Nymalac!
Bosszantó lehetett a varrógépes story, de látom még maradt energiád teleírni a fórumot! ;)

Köszi mindenkinek az érdeklődést, mesélek majd a kiruccanásról, de most muszáj elmennem aludni, hulla vagyok….hnap folyt. Köv.

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a szülinapi köszöntést és a jókivánságokat!

Clau!
Milyen volt a lagzi? Na és hogy viselte Balázs?

Ildi!
Hát sokáig szárad (a vonaton még vizes volt), és még mekkora meló volt megmosni??!! Totál elfáradtam…iszonyú súlya van vizesen, ezt a tömeget 3x átmostam (kb fél flakon samponnal), kb úgy képzeljétek el, minta sima hajból a fenekem alá érne…na ez van betömörítve a dreadlock-ban.
Még nekem sem jött meg, de az én arcom mondhatni tiszta, kivéve ha ráfanyalodok egy kis szotyira néha v túl sok csokit tömök.
Gratula a tolatáshoz és a térdeléshez! :)

LKata!
Gratula a fogacskához! :) Sztem már nekünk is kibújik hamarosan… :)

Peva!
Mi tejpéppel kezdtük, és csak azt kapott 3 hétig. :) Nem lehet Dorkát leszoktatni a cicin alvásról? Tudom, szörnyű lenne az a pár nap, de lehet megérné.

Timi!
Boldog évfordulót! Örülök, h végre van hűtőtök!

Kata!
Tökjók a képek, biztos nagyon jó volt a hétvége!

Emmaléna!
Jaj, nem irigyellek! Remélem mostmár nyugi lesz, és jössz majd többet hozzánk!

Marek!
Hogy van a kutyu?
Szép az mt egyébként… :)

Veronika!
Örülök, h rájöttetek a tápi nyitjára! :)

Zsuzsu!
Nektek is gratula a fogacskához! :)

Bettike!
Örülök, h alakulnak az éjszakák és jobban van Máté! Lilla is nagyon sajtkukac már pelekázás közben, mindig hason akar lenni, és ha sikerül, mert nyúlok valamiért, megfordul, és nevet magára a tükörben (a pelenkázólap mögött van)

Nymalac!
Bosszantó lehetett a varrógépes story, de látom még maradt energiád teleírni a fórumot! ;)

Köszi mindenkinek az érdeklődést, mesélek majd a kiruccanásról, de most muszáj elmennem aludni, hulla vagyok….hnap folyt. Köv.

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


jajjj, bocsi! :oops:

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Csak gyorsan!

Nymalac! Köszi! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt!

Bettike! Ha a kuki körül fehéres trutyi van és piros, akkor be van kicsit gyulladva.Én Ábelnél 6 hónaposan kezdtem (kicsit előbb mint ajánlják) felhuzni a bőrt addig mig engedi.Nem feszegetni, de mig engedi, minden este felhuztam és kitisztítottam.A környezetemben egy kisfiut sem tudok, akinek a bőrrel ne lettek volna gondjai.Az egyik barátnőm 6 éves kisfiának még mindig nem lehet felhuzni, pedig egyzer már az orvos feltépte neki.De visszatapadt.1 évesen szokták kezdeni a huzogatást finoman, de szerintem az késő.Ábinak 10 hónaposan magától szépen felszaladt a bőr, soha semmi gondunk nem volt vele.Ma már maga mossa:-))))))))
emmalena
 
 


Emma! Köszi neked is! Mi is húzogatjuk, már elég régen a doki javaslatára és szépen lehet is neki! Akkor ma kamillázom! Lehet, hogy összefüggés van egyébként a megfázásával, antibiotikummal? Már mint az ürülés miatt? :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés, sajnos visszaolvasni megint képtelen vagyok.

Áron már hetek óta nagyon rossz alvó, kb. 2óránként kel éjjel, de a mai éjszakánk még ennél is rosszabb volt, fél óránként sírt és még a cici se volt jó neki, nagyon remélem, hogy csak a foga jön és nem lesz beteg. Ő már meggyógyult a kötőhártya gyulladásból, most én kaptam el tőle. :(

Közben tegnap estére Zolika belázasodott, így ő is itthon maradt ma velünk.
Szóval mindig van valami, amiért nem tudok jönni, pedig nagyon szeretnék. :cry:

Ildi
Gratulálok Lottikának, pár napja Áron is feltérdel és hintázik, nagyon tetszik neki.

Menzessz: nekem egyszer volt még nőnapkor egy kis pirosas pecsételésem, de azóta semmi.

Minden féléves babának sok boldogságot kívánok!!!!!
Mi ma lettünk fél évesek, ennek örömére tegnap óta egész nap tátog , mint egy halacska, majd megpróbálom felvenni.

Még próbálok jönni ígérem.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Zsuzsu, Kata és a többi fogas anyukák!
Gratulálok az első fogacskákhoz!!!
Nekünk még egy sincs, de nem aggódom, az ikreimnek 10 hónaposan jött ki az első foguk., a barátnőm kisfiának meg 13 hónaposan!!

Sensi
Boldog szülinapot!!!

Clau
Milyen volt a lagzi?

Bettike
Nálunk Áronnak már volt egyszer ilyen a kis kukija és kaptunk rá valami krémet az orvostól, szerintem mutasd meg te is, az a biztos.

Emmalena
Szörnyű lehetett összepakolni Anyukád cuccait, nagyon sajnálom!!
:cry: :cry:
Jó, hogy megúsztátok a rotát!!

Kata84
Nagyon édesek a gyerekek!!!!

Timi
Nektek is boldog félévest!!!

Nyugtonmalac
Varrógép és a többiek :cry:

Na már üvölt is a fiam, még fél órát sem aludt, tuti fáj valamilye, mert nagyon keservesen sír, pedig mosolyogva szokott kelni.

Kép

Kép
éva75
 
 


:evil: :evil: :evil: Elszállt, amit írtam :evil: :evil: :evil:

Nagyvonalakban... mert mindjárt ébredés,

Marek - kutyus hogy van?
Krumpli arcba :lol: :?
MT szuperül néz ki!!!

Emmalena - sajnálom, hogy össze kellett pakolni anyukád dolgait, biztos nagyon nehéz lehetett :cry:
Viszont Emmának gratula a hintázáshoz és örülök, hogy nem kaptátok meg a rotát, én is mindig parázok tőle, ugyanis mi se adtuk be a rengeteg bukás miatt, mert egy 17 e forintos bukás kissé drága lett volna...

Peva - nem semmi, hogy ennyiszer esztek, nem fárasztó így???

Kata - de jó, hogy pihiztetek és levegőn voltatok!!! Mi is akartunk menni tegnap Vácrátótra a botanikus kertbe, csak azt nem jött össze :?
Szupik a képek! Azért Zsomi üres tölcsért kapott, nem fagyit, ugye? :wink:

Szopi ideje - én szeretném min. 1 éves koráig szoptatni!!! Nálunk még ugye szopival kezdődik az evés, és utána van a kóstolás és egy jó darabig még így is marad, amíg nem eszik meg nagyobb mennyiséget Lottika, mert egyelőre kb. 5-6 kanállal eszik meg, persze valszeg a szopitól jól is lakik, de sebaj, 1 éves koráig a fő tápláléka az anyatej kell hogy legyen.
A 8 éves kislány szoptatása borzalmas, láttam a videót, szerintem undorító, cseppet sem normális dolog :P

Zsuzsu - jó, hogy írtad a Lidl cékláját, én azt fogom majd megvenni szerintem!!!
Gratula a fogacskához!!!!!!!!!!

Bettina - nálam dettó ez van, rá sem bírok gondolni, hogy Lottikát otthagyjam a nagyszülőknél!!! :shock: Eddig kettesben csak vásárolni mentünk vagy én fodrászhoz vagy fogászatra, de amúgy mindig együtt vagyunk, hármasban, én még nem érettem meg rá, hogy elmenjek kettesben párommal :roll:
Szerintem ez már lehet hiszti! Azt olvastam, hogy 4 hós koruktól tudnak manipulálni már, amúgy tök igaz, néha Lotti hihetetlen, lebiggyesztett szájból át tud váltani azonnal nevetésre, a kis dög, imádom :wink: :lol:

Sensi - majd írj a buliról!!!
A hajmosás nem lehet semmi nálad :lol:

Nyugtonmalac - billentyűzet :cry: varrógép :shock: :?
Amit írtál a lakásról, igen, az tök jó lenne, de ez is hitelből van, ami még ketyeg, tehát ezt el kell adni ahhoz, hogy azt ki tudjuk fizetni, ami marad még, az kell majd berendezésre meg minden másra és új hitelt vennénk fel, azaz párom a mh-én. Szóval muszáj ezt eladni, addig nem tudunk lépni :roll:
A térdelés azért nem olyan térdelés volt, hogy úgy is maradt :lol: Feküdt a hasán, mint egy kis sárkánygyík (komodónak hívjuk néha :lol: ) és a lábait térdelésbe húzta többször egymás után, de azért nem maradt úgy. De szerintem 1-2 héten belül hintázni fog négykézláb.

Éva - sajnálom ezt a betegeskedést, jobbulást nektek!!!
Gratula a 6. hónaphoz!!! És a hintázáshoz!!!

Na bocsi, hogy így összecsaptam, de akartam írni, de közben mennem kell teregetni és mindjárt ébredés van :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


És hoztam két képet is:

Így hintázunk a teraszon:
Kép

És már hulla-hoppozni is tudunk:
Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Újra Pesten! Olvasok, mert termeltetek megint jól

Borkaby - Kornél a gyógytornász, és valóban elég mumusos a stílusa. Jól be tud paráztatani. :wink:

Norbinak ls Konstinak gratula az elős fogacskához!!!!

Ildi - Nekem is vannak ragyáim, de még nem olyan vészes. Hatalmas gratula a térdeléshez!!!!!

Peva - Háááát, nem tom mi legyen ezzel az evéssel. Most megint kitaláltam, hogy méregetem mennyit szopik meg mennyit eszik, hogy legalább lássam arányaiban a dolgot. Naponta 2x kap szopi után gyümit vagy zöldséget, ami éppen soron van. Annyit amennyit kér. Volt, hogy este 9-kor bevágott egy nagy adag Sinlacot és ugyanúgy ébredt. A sírni hagyás nálunk nem megy. Tudod milyen Szabi, amikor behergeli magát. Ma megpróbáltam az ágyában elaltani 20 perc üvöltés után már nem bírtam tovább. Taknya nyála egybe, tiszta csatak és most keverdik ki a náthából. Cicin elalvás lett. De úgy, hogy megmértem álmában. :roll: Tömni nem akarom, mert így is bodyban pelus nélkül ma reggel 9,28 volt!
Ablakpucolás? Felejtős.

ébredés van, majd jövök, ha hagyja a Gazfickóm

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Visszaaludt! :shock:

Sensi - Utólag is boldog szülinapot!

Kata - Nagyon klasszak a képek!

Emmalena - Mázli,hogy megúsztátok a Rotát! Sok-sok erőt kívánok neked! Emma milyen kis ügyi!

Marek - Úgy látom Bori és Szabi ismét kezetfoghatnak. Úgy tűnik nem csak a lustasgában, hanem az alvásban is egy követ fújnak mostanság. Csini az új hurcid! Kutya?

Zsuzsu - Köszi a pusszancsokat!

Bettike - Öltözés nálunk is kezd extrém sport lenni. Minden normális gyerek azt utálja, amikor a fején áthúzzák a cuccot, na az é fiamnál akkor kezdődik a hiszti, amikor a kezeit tuszokolm a ruhába. Hiszti vagy akarat? Passz. Én is csak találgatok, próbálkozom. Kuki - Én nem szoktam húzogatni, csak amennyit magáól mozdul, nehogy berepedjen vagy valami (doki néni mondta). Néha volt olyan fehét, azt kimostam, kitörötltem, piros még nem volt. Ny.malaccal ellntétben én nem olajznám, de a kamillás vatta jó ötlet lehet.

Ny.malac - Nincs mit! virág, pusszancs :lol: Nem mind a legfantáziadúsabb, de ennyire futotta. :oops: Köszi a gratulációt! Akkor a szerdai fix? Hacsak nem zuhog az eső?

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


képek: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

felteszem majd a picasara is

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sz.Bettyna
Nagyon édes Szabi!!! És nem semmi a súlyotok!!

Ildi
Köszi, aranyos vagy! Sajnos Zolikának már 39fokos láza van, 3-ra kaptam időpontot az orvoshoz, remélem hamar rendbe jön, mert szegénykém akkor lemarad az első osztálykirándulásukról csütörtökön, amit már hónapok óta vár. :cry:

Áron végre alszik, délelőtt össz-vissz 25percet aludt.

Kép

Kép
éva75
 
 


Ildi, mi ez "a 8 éves kislány szoptatása"? Már többen említették itt. :shock:

Bettike, kuki tisztításra a gyógyszertári popsikrém nem jó? az nagyon zsíros, és gyulladáscsökkentő is. Mi még nem húzogatjuk neki. Nem is kenegetem, de a popsikrém eddig mindenféle piros dolgot elmulasztott nekünk.

Éva 75,
milyen időközönként eszik Áron napközben? Megmondom, miért kérdezem. Amikor Gergő napközben 2,75-3 óránként evett, ugyanilyen nyugtalanul aludt éjjel, mint ahogy írod Áronról. Akkor a Suttogót megnéztem, hogy van-e valamilyen ötlet erre a problémára, és azt írta, hogy növelni kell az étkezések közötti időt. Most járunk 3,5 -3,75 óránál, és éjszaka már nincs 2 óránként sírás. Egy etetés van még mindig, de ez tolerálható, mert a többi időben alszik.

Sz.bettina, nagyon jó a biciklizés háton. :) Mi is játszunk a gondolattal egy ideje. A férjem nagyon jól görkorizik. Igazából az ő hátára kellene kötni Gergőt, mert a bicikliről fel-le kell szállni a sok járdaszegély miatt. Hajrá akadálymentes Budapest! :evil: :evil:

Kép
szöszke
 
 


http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/szabi-monologja-77klyb46wz6mS0g6

Íme az ígért monológ. Azóta ezt már továbbfejlesztette, de még nem tudtam felvenni.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sikerült felvennem, ahogy Áron térden állva hintázik és közben még tátog is, de egyszerűen nem tudom hogy töltsem fel a videót, már kb. egy órája csatolja a videa,már a babanet fotóalbumba is próbáltam és nem megy, pedig nem is nagy a mérete????

Kép

Kép
éva75
 
 


Szbettina, éééééééééééééééédes! :D

Kép
szöszke
 
 


Szöszke

Hát igen, Áron mostanában elég sűrűn cicin van, mert olyan nyűgös és ott legalább megnyugszik. Kipróbálom, hogy ritkábban kap cicit, hátha akkor jobb lesz.
Köszi a tippet.

Kép

Kép
éva75
 
 


Szöszke - íme:

http://www.indavideo.hu/video/Szoptatja ... s_gyereket

Szerintem ez már káros...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Bettyna - Szabi monológ :lol: Nyomtam is rá egy ötöst! :wink:
Tüneményesen mondja, nagyon kommunikatív a gyerek!!!
A képek szupik, az elsőn milyen édes sapija van!

Éva - lehet, hogy csak lassú a videa, próbáld meg újra, nagyon kíváncsi vagyok!
Zolikának jobbulást, szegénykém, remélem el tud menni a kirándulásra!!!
Áron gyönyörűséges!!!

Képzeljétek, ma már a 3. nap, hogy adom a répát, de valahogy nem jön be Lottikának! És nem tudom olyanra csinálni, hogy püré legyen, kissé darabos és a bukásoknál jön a répadarab is :shock: Elég gáz. Viszont ebédre szopi után krumpli-alma-anyatej turmix van és abból most is megevett vagy 10 kanállal, az egész jó, nem?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 



Kép

Kép
éva75
 
 


Bettyna

Nagy dumás ez a Szabi!!!

Kép

Kép
éva75
 
 


Ildi
Próbáld meg botmixerrel, én azzal keverem pépesre a zöldségeket Áronnak.

Sajnos Zolikának nem ment le a láza, így kapott egy nagy szurit, volt nagy visítás, mindene rendben van, valószínű valami vírus.... :cry:

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva75, nagyon ügyesen hintázik Áron. :) Lehet, hogy eleinte nem fog tetszeni neki a ritkább szopi, de szerintem próbáld meg! Először én is azt csináltam, hogy amikor nyűgösködött, cicit kapott, de nem javult a helyzet, csak a ritkítástól. Persze, ha beteg, akkor más a helyzet, kaphat gyakrabban.

Ildi, valahol a szánalom és az értetlenség közötti jelzőt keresgélem magamban erre a videóra. Én már sajnos attól is megborzongok, ha már jól beszélő (2 év feletti) gyereket látok szopni. Remélem, én legkésőbb 1,5 éves korában el fogom tudni választani Gergőt. Jövő ilyenkor? :shock: :D

Kép
szöszke
 
 


Köszönjük a bókokat! Igyekszem felvenni a 2-es számú magánszámot is a "Bebübabababa...." című mesével. :wink:

Éva - Szegény Zolika! Jobbulást neki! Áron milyen ügyes! Nem semmi! Gratula!

Ildi - Az olyan kendőféle dolog a fején. Csak minidg lehúzza, azért hajtom fel a simléderét. :wink: Szerintem is próbáld a botmixert. Bár én az almát, körtét nem csináltam annyira pépesre. Látszottak is a kakijában a darabok, de hát valahogy csak meg kell tannulni lenyelni és megemészteni ezeket is, nem? Az íze sem tetszik Lottinak?

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!!

Gyorsan a kérdésem, mielőtt elfelejteném: MILYEN VIZET ADTOK A BABÁKNAK???????? (palackos, vagy sima csapvíz forralva, hűtve)

Köszönjük a fogdícséreteket, a héten jövünk a következőért! :lol: :lol: :lol: :lol: ( a jobb alsó is nagyon készülődik kifelé)

Bettike!
Hogy megy a különalvás??????

A minap kérdezte egy anyuka a játszón, h én hogy csinálom, h alszanak éjjel a fiúk, hogy szoktattam le , h ne aludjanak a mi ágyunkban. Mondtam, h az enyémek csak a szopi és a családi hancurozás idején voltak-vannak a mi ágyunkban. Panaszkodott, h az Ő lánya 1,5 évesen is velük alszik, 20 szor!!!! ébred, szopizik .... ja és Ő volt Ábel védőnénije....... :)

Biztosan nem marad fogatlan Máté!! :lol:

Uzsonnacici: Biztosan adddigra már ki van "éhezve" SZOMJAZVA rá Máté, ezért követeli. :lol: :lol: :lol:

Fogtabletta, fluorid, fogvitamin: Most még nem kérdeztem meg a doktornéninket, de anno Ő nem ajánlotta. Csak fluorid tartalmú ásványvizet. "kutatásaim szerint" a theodora és a nestlé vizekben van a legtöbb fluorid, így Ábel ilyet iszik.

koszmó: nekünk is elmúlt, de most ismét előjött. újra lekezeltem, most szép, remélem már marad is ilyen szép.

hiszti:
nálunk már hónapok óta megfigyelhető, feszíti magát, homorít. Ha épp nincs bekötve a hordozóba, akkor lecsúszik és dobol a lábaival és persze sír. Sokszor "jogos" a műsor, mert kakis, éhes..., de nem mindig tudok azonnal vele foglalkozni.

akarat:
próbálok mozgásteret hagyni a fiaimnak, de veszélybe nem engedem, h sodorják magukat-másokat.

peluscsere: nagyon nehéz. ha hason van a hátára, ha a hátán akkor a hasára akar fordulni......A lábrágcsáról már nem is beszélve.....

kuki:
most, h irod nálunk is piros egy picit a vége. Többször látta a doktornéni, de nem szólt semmi. Rákérdezek majd...

Ildi!
A céklát a zöldségeknél találod a lidlben, vákumcsomagolt. 1 egészet késsel, villával feldaraboltam, botmixer, a többit egyesével lefagyasztottam.

10 kanál az szuper....!! Ha a répa nem jött be, majd valami más tetszeni fog és később visszatérsz a répára....

Éva!
Vigyorgós, hullahoppozó Áronnak puszik, Zolikának gyógyulást!!

Áron: :lol: :lol: :lol:

Bettyna!
Te még meg tudod mérni Szabit????????? aztaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: vasárnap nekünk is sikerült lemázsálni Konstit, de csak komoly küzdelem árán. etetéseket én is mérnék, de képtelenség.....
Gratu a gyarapodáshoz!

képek: olvadozok, nevetek.... :lol: :lol: :lol: :lol:

videó: megölelgetném, de nagyon... :lol: :lol:

Mi:
Konsti éppen csak 7 kg ruhátlanul, alig hízott :evil: :evil: :evil: Nem tudom tömni és nem is akarom. Nem látszik rajta, h éhezne...

Tegnap beszélgettem a logopédussal, volt egy konferencián és ott hallotta, h pld. 7-8 hónapos babának már ismernie kell 3 szót. Pld. a saját nevére hallgat (próbálom leszoktatni magam gyorsan a Rozizásról), szia, tesó, anya, apa szavakra reagál. Igazából nehéz megítélni , mert ugye ahogy ránézünk , megismer és vigyorog....

Csajok! Közeledik az anyáknapja............. :lol: :lol: :lol: Nekem ez a legszebb ünnep az évben..... Ábel első anyáknapjakor önálló léptekkel adott nekem virágot..... :cry: :cry: :cry: :lol: Idén már kétgyermekes édesanyaként pityereghetek ... :oops: :lol:

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?