Új privát üzeneted érkezett!

annus:

drukk az uh.hoz.lassan én is megyek a genetikaira és 4D-re is el szeretnénk jutni mostanában,hátha megmutizza magát.

Kép
Kép
ettike
 
 


Syasztok!

Annus:Ne izgulj már nem tart sokáig ez a hányingeres korszak.Majd írj hogy mi volt az uht-n.
alexa116
 
 


Ettike!

Jaj én is szeretném már tudni a nemét....de azt hiszem erre most kevés az esély....

Alexa!
Igen,lassan elmúlik!Már csak rövid időkre szokott hányingerem lenni!

Jövök a hírekkel este!

annus11
 
 

 
 

Syasztok!

Ettike:Mizu veled?Nem voltál tegnap,meg vasárnap sem.Pusylom a Patrikot!Írj ha voltál 4d-n.Kiváncsi vagyok.

Annus:Az jó!Gratulálok.Majd írj hogy mi volt uht-n.
alexa116
 
 


alexa:

írtam tegnap:)csak az előző oldalon van :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Syasztok!

Ettike:Igen már láttam és el is küldtem privibe a számom!
alexa116
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam CTG-n!Nagyon jó volt hallani a kis drágámnak a szívverését!
Most szeretnék elmenni szülöszoba látogatásra!Szerintetek hasznos?Volt már valaki közületek?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

zsuzsi: én voltam, meg asszem reni is. nekem hasznos volt, nagyon megnyugtató, a doki vezetett körbe, és mindent elmondott, mi hol van, mi után mi következik, stb....a 24. oldalon részletesen írtam róla, ha kíváncsi vagy.

tegnap voltam a dokinál+ctg-n. minden o.k., vérnyomi meg vizelet is..ééééééés: a doki azt mondta a méhnyak teljesen lerövidült!!! :D bár a méhszáj még zárt, de "lejjebb" jött minden....meg a hasam is.. :D juhééé!!!! :D végra történt vmi haladás!!!! :D bár fájás még mindig semmi, a nyákdugóval se találkoztam és a magzatvíz se szivárog....tuti amilyen szerencsés vagyok, ünnepen, okt.23.-án fogok szülni :lol:
holnap megyek megint ctg+doki, na kíváncsi vagyok addigra lesz -e haladás.. :? szurkoljatok!!!!!

Kép
pocimaci
 
 


Sziasztok!

Igaz ritkán vagyok, de be szoktam olvasgatni! Hajrá finishes mamik! :) Nagyon drukkolok nektek könnyű gyors szüléshez, ami majd egy szép emlék lesz!
Gratulálok azoknak akiknek még nem tettem és közben babások lettek!
Mi megvagyunk, de minden percemet leköti az én drágám! Már 6 és fél kiló és 61 centi.
Gügyög vigyorog játszik, fogja a macijait. Egy tünemény, de tipikus oroszlán, minden percben társaságban kell lennie :D
Na meg nemsokára költözünk a lakásunkba, konkrétan ezen a héten sok ám a tennivaló.
Rohanok is, köszönöm a hiányolást!!!!
Sok sok drukk, és gyönyörű babás napokat kívánok nektek!

Pussz, Pindi és Krisztián
Kép Nézi a tévét :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kicsit bővült az oldalunk, nézelődjetek ha van kedvetek és légyszi a hasznos menüpontba írjátok meg saját vagy általatok hasznosnak gondolt cikkeiteket! Szerkesszük együtt.

http://kismami.net/

Pár esetleg számotokra aktuális hirdetés is felkerült az oldalra, böngésszétek!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


pindi gyönyörű a kisfiad!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


sziasztok.

pindi:

gyönyörű kisfiú Krisztián,és mekkora :shock: :shock: :shock: azta.Patrik ennyi idősen még az 50-es ruhákat hordta.jól tartod az biztos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
költözéshez hajrá.

pocimaci:

az jó ha a haladnak odalenn a dolgok.
megvan valakinek a teló száma?csak hogy tudjuk ha megvan a bébi.ha nincs én szivesen vállalom a közvetítő szerepét :wink:

zsuzsi:

én nem voltam annó de biztos hasznos ha látod hol is fogsz szülni.
én is imádtam a ctg-ket.hétfőn ha minden igaz mi is halgatunk szívhangot a dokinál.be is vagyok sózva rendesen.

Kép
Kép
ettike
 
 


Ma voltam a dokimnál meg CTG-n.

reggel egy kicsit fájt a hasam alja, aztán elmúlt.a CTG 2x60-as fájást mutatott. dokim megvizsgált, azt mondta, hogy inkább nem mond semmit, de mindig legyek indulásra készen. :? :? elöször azt mondta, hogy kontrola hétfön, utánna mondta, hogy kedd, mert hétfön szabizik.

végül megnézte a dagadt bokám, megmérte a vérnyomásom és azt mondta, hogy pénteken reggel pakkal együtt menjek be :? :? /ödéma gyanú/ és kapok tablettát, mert ö ott akar lenni a szülésnél. de azt mondta, hogy ne izguljak, minden rendben van és addig még simán beindulhat magától is, :shock:


na, én most kezdem el bepánikolni. :? :? :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


bocsi, de most nincs türelmem vissza olvasni, majd holnap bepótolom. :oops: :roll: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

nyuszitappancs:Az jó,hogy ha már nemsokára költöztök külön azért mégiscsak jobb.Anyósod,hogy viselkedik? :D Nagyon tetszik az idézet és mennyire igaz is.Kicsit elis érzékenyűltem tőle :oops:

Annus:Megy a drukk az UH-hoz biztos minden oké lessz!!Örülök,hogy már múlóban vannak a rosszulléteid.Pihizz sokat!!És még mindig nincs megérzésed,hogy fiú vagy lány? :D Én a 3.hónapban már éreztem,hogy fiú lessz :D

zsuzsi:És milyen lett a ctg?pocimaci jól emlékszik én is voltam szülőszoba látogatáson :D És szerintem hasznos érdemes elmenni.Mert ott mindent elmondanak amire az ember kíváncsi és kérdezni is lehet.

pocimaci:Örülök,hogy minden ok a ctg-vel :D És a többivel is :D Bíztató a kilátás akkor lehet nemsokára már babázhatsz :D Nagyon szurkolok neked!!!!

pindimano:Örülök,hogy végre jelentkeztél már hiányoltalak.Krisztián egy tünemény :D Elhiszem,hogy minden idődet leköti.Éjszakákat már átalussza?Jó sokat nőtt amióta nem láttuk :shock: :D

Timi:Akkor lehet,hogy már te is nemsokára babázol? :D Ne izgulj minden rendben lessz!!!És akkor befektet a kórházba? :shock:

Én ma voltam ctg-n minden oké :D Kis drágám néha odébb lökte amivel a szívverését nézték :lol: Meg megis tréfált minket,mert arrébb ment engem meg a szívinfarktus kerűlgetett,hogy hírtelen 170-ről 60-ra végűl nullára ment le :shock: De hál istennek nincs semmi baj csak nem tetszett neki a vizsgálat :lol: Elishiszem :lol: Nem tudom számít-e,de kb.3x volt 30-as fájás gondolom az semmi. :D De nagyon jó volt ilyen sokáig hallgatni a kicsim szívverését :D Már úgy mennék szűlni :D :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Syasztok!

Reni:Hát elhiszem hogy nem tetszett a kis pocaklakónak a vizsgálat,nem lehet neki valami kellemes érzés!Szerintem.Ne izgulj ez a 27 nap már hamar elmegy.

Ettike:Na akkor biztos várod a hétfőt.Igaz?Én is megnézném a szülőszobát,de csak elriadnék tőle!Szerintem!

Pindimano:Gyönyörű a fiad! :lol:

Pocimaci:Szurkolok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
alexa116
 
 


Alexa:Azért remélem nem kell 27 napot várni :D :lol: De persze igazad van az már csak pár nap.De általában a gyerkőcök nagyrésze a kiírt időpont előtt 15 nappal születnek meg remélem mi is ebbe a csoportba tartozunk :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Syasztok!

Reni:Én is ebben reménykedek!De ha,később szeretne kijönni az sem baj.Kivárom!Mert én hiába örülnék ha kijönne,ha ő nem így gondolja! :lol: :lol: :lol: :lol:
alexa116
 
 


timi:

húú akkor pénteken befektet a dokid?ne is játszon a vizesedéssel.

alexa:

hát megmondom őszintén nem vesztessz sokat azzal ha nem nézed meg előre a szülő szobát,zöld függönyel vannak elválasztva az ágyak és kb ennyi.a Wc a folyosón van....szóval nem egy nagy szám.de a szobákat álítólag újították.kiváncsi leszek.

Kép
Kép
ettike
 
 


Na itten!!

Azt hiszem állítani kell a vonalzómon!12 hetes 2 napos a baba.Izgett-mozgott.Törökülésben ücsörgött,kezeit folyton a feje elé tette.Mindig elbújt...Tuti dierkt csinálta a kis huncut!így a nemét nem tudtuk meg.Alig tudtam követni olyanokat csinált :lol: Többször is próbáltuk kikergetni a méhlepény mögül de nagyon jól érezte ott magát :lol: 5.81 cm és az NT 0.14cm.Vérvételnek csak jövőhéten lesz eredménye...gondolom az ünnepek miatt!Megnéztük 4Dvel is és kaptunk róla dvdt meg egy képet,többet nem kértünk mert annyira izgett mozgott,majd a dvdrő megpróbálok lementeni még.Meg öcsém lerövidíti és feltezsem vhova.
Amúgy a végén 16 ezret fizettünk nem 9et.Valószínű az uh költségeit felszámolta akkor...de mondjuk ezt mondhatták volna,na mindegy.Lehet h csak nekünk nem egyértelmű.De a lényeg h mégse 29 ezer...


Amúgy szörnyen fáj a fejem...bizti jön a hideg :roll:
Kép

annus11
 
 


Sziasztok


Pindimano Gratula a kis vasgyúróhoz,olyan kis helyes!!! (szégyenlem magam,mert lemaradtam a születéséről)


annus Neked is Gratula :) Még nem láttam ilyen fiatal pici magzatot,......persze a sajátomon kívül :)

reni_24:Köszönöm.....már Én is alig várom,ghogy elmennyünk innen..
anyós egyenlőre viselkedik (nagyon nem akarta ezt a babát és mlégis eldicsekszik a kórházban mindenkinek vele (honvédba dlgozik),jó persze vannak negatív hozzászólásai de egyik fülemen ki másikon be...


Rólunk: Tegnap voltunk megint dokinál,megint megváltozott a kiirás ..febr 28 lett.....Babócámmal minden ok....November 7.-én meek terhelésesre...

Egy kérdés: Az apaságit csak az Én bejelentett lakcímemen lehet megcsinálni???
Kb mennyi az idő amíg kiküldik????

Na mostmár befogom:)
Lefekszem még egy kicsit!!!
Szépet nektek!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!
Reni!
A CTG jó lett,egyenlőre fájásokat nem mutatott.
CX:2100
Fekvés I.Kt
Lepény G II.
BPD:87/102
Flow:2,4
A védőnönk szerint nagyon jók az eredmények!
A derekam fájdogál meg néha a hasam is.Meg tegnap bevizesedett nagyon a lábom most is eléggé dagadt,úgyhogy pihengetek!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Annus:Milyen picike :D Nagyon aranyos :D Örülök,hogy minden rendben van veletek.

nyuszitappancs:Örülök,hogy anyósod viselkedik maradjon is így :D Titkon azért bizti örűl az unokának,ha így dicsekszik :D Örülök,hogy babáddal is minden oké.Hát mi az apaságit úgy csináltattuk meg,hogy nekem egyáltalán nem volt lakcímem :oops: :lol: Azt mondták nekünk,hogy az a lényeg,hogy az apának legyen.Így szerintem ahova párod bevan jelentve ott megkell,hogy csinálják.Nekünk rögtön a helyszinen megcsinálták és megis kaptuk,de van ahol várni kell rá 1 órát.De egyébként gyorsan megvan :D

zsuzsi:Örülök,hogy jó lett a CTG.És,hogy minden rendben van veletek.Hát igen ezek már a jóslófájások.Nekem is van.Sajna a lábam nekem is dagad,de hál istennek nem vészes.Pihenj akkor sokat.

Ma voltam védőnőnél vizelettel minden oké :D Súlyom változatlan már kb.2 hónapja :D Ma hajnalban is voltak keményedéseim,de nem vészes.

További szép napot!

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni-24: Köszönöm válaszod!!
Ti itt pesten csináltátok???? mennyit kell fizetni???
Bocsika de ez most érdekelne....
köszönöm

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Látom, beindult a topik :D Olvasgatom, mennyire izgatottam várjátok a nagy találkozást a picurkákkal, és el kell, hogy mondjam nektek: annyira aranyosak vagytok. :P :oops: Már alig várom, hogy meglegyenek a következő topikbabák. Bár leginkább csak olvasó üzemmódban vagyok jelen, de követem a sorsotokat, mert érdekel, kivel mi a helyzet. És természetesen Pocimaci tőled remélem kapos sms-t, ha elérkezik a nagy pillanat!!

Timi! Egy utolsó hetes képet tegyél még föl légyszi a www-dre!!

Pindimano!!

Gyönyörű a kisfiad, iwiw-en is mindig megnézem a képeket, szerencsére akad mit :wink:

További szép babavárást Nektek!!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


nyuszitappancs:Szivesen :D Igen pesten csináltattuk meg a XX.kerben.Semmit nem kell érte fizetni ingyenes.De ráérsz még megcsináltatni.Mi a 30.héten csináltattuk meg.Örülök,ha tudtam segíteni.

Reni:Örülök,hogy jelentkeztél.Hogy vagy?Gyerkőcök?Hát igen már nagyon türelmetlen vagyok szeretném már végre magamhoz ölelni a kis drágámat :D

További szép napot mindenkinek!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni24 köszönöm :)
Én tévhitben éltem.......azthittem,hogy hónapok mire elküldik a papírt na meg ugy hallottam,hogy nem lehet régebbi 1 hónapnál...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Syasztok!

Ettike:Akkor jó,mondjuk csak a kíváncsiság vezérelt volna.De akkor megnyugodtam!
Patrikkal és a pocaklakóval mi a helyzet?

Annus:Gratulálok a kicsi pocaklakóhoz!Biztos hogy meglepetést akar okozni nektek azért nem mutatja meg magát!
alexa116
 
 


Sziasztok!

pindi:jó, h jöttél! :D hajrá a lakáshoz!!!!azt mondják még egy ideig talán szép idő lesz napközben, legalább nem kell cidriben költözködni. Már 6 kg?! :shock: nem semmi! gondolom a derekad is érzi.... :lol:

aida: az oldaladdal kapcsoltaba: ha gondolod, szívesen megírom majd a szüléstörit, meg infokat a kórházról, hátha vkinek hasznos, aki ugyanott fog szülni.(SoteI) :roll:

ettike: légyszi küld el privibe a számod! és írnok majd ha történés van! :D a többiekét is elmentettem, úgyhogy mindenkinek jelzek majd! bár már ott lennénk....

timi: ezt most nem értem...pénteken azért kell befeküdnöd, mert a doki szerint már nagyon várható a baba, vagy a toxémia-gyanú miatt????? a vizeleted és a vérnyomid rendbe volt? hát így én is bepánikolnék... :shock:

reni: nekm folyamat ezt csinálja ctg-n, mindig elmozog, és a gép hirtelen nem halja a szívhangját....vagy alszik... :?

annus: hol volt 29e???? te jó ég! azért a 16 se semmi...a kis szégyenlős.. :lol: :lol: múlik már a hányingered? mert már lassan a 2. trimeszterbe vagy!!!! :D remélem igazad van és lehűlés jön, meg front...hátha beindulnak a dolgok.. :lol:

zsuzsi: örülök az eredményeknek! :) helyes! a vizes lábakkal nem szabad viccelni!!!!! :? akkor elkezdődtek intenzíven a jóslófájások??? :D

rennye: mindenképp!!!!! :D ti hogy vagytok?

nyuszitappancs: én is úgy tudtam, h 60 napnál nem régebbi kell.....nem tudom mennyire vagy jóba a védőnéniddel, de érdemes őt megkérdezni....ilyesmibe elég naprakészek!

alexa: na igen, teljesen igazad van! akkor jönnek, amikor ők akarnak! :lol: :lol: te nem akarsz vonalzót csinálni?

ma voltam ctg-n: hát 3. nekifutásra se lett fényes... :? :cry: :? mindig elmozgott... :? még mindig tök zárt vagyok...semmi fájás... :cry: :cry: :cry: szombattól naponta kell mennem ctgre, mert onnantól túlhordós vagyok.....pedig rimánkodtam a lányomnak, h ne legyen skorpió....de nem akar mérleg lenni... :cry: :cry: én már teljesen kész vagyok, még a holnapi napba reménykedek....meg a frontba....
bocsi ha vkit kihagytam,megyek, mert éhes vagyok.... :lol:

Kép
pocimaci
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Syasztok!

Pocimaci:Hát igen,mert én akárhogy is akarnám,hogy jöjjön ,ha ő nem így gondolja!!!!!Igaz? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vonalzót már próbáltam csinálni,de valahogy nem akar össze jönni!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:
alexa116
 
 


Pocimaci: Mi a baj a skorpiókkal???? :) Én is az vagyok :)
Kicsit kibírhatatlanok :)

Szurkolok Neked,hogy holnap megszülessen,bárrrrr nem tom mennyi esély van erre!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


ne vedd magadra! :D főleg,h a hímnemű skorpiókkal volt bajom...pl. Emma vérszerinti apja....és ezért van bennem a para, h csak ne az ő természetét örökölje...de annyira nem hiszek ebben,h véresen komolyan venném...ez majd nevelés kérdése lesz... :D
köszi, de már kezdek belenyugodni, h már most nem hallgat az anyjára,h jöjjön ki.. :lol: na ebben rám ütött.. :lol: :lol: :lol:

Kép
pocimaci
 
 


sziasztok.

pocimaci:

elküldtem a számom,mindig be vagyok kapcsolva nyugodtan írhatsz bármikor.este lehalkítom ugyhogy akár éjjel is.

alexa:

köszönjük szépen megvagyunk.Parik épp az ágyat itatja :? :? :?
picurka is jól van,rnedeasen rugdos már.

az AFP-m is jó lett,tegnap mondta a védőnő hogy már pémteken megvolt az eredmény :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: és megnézte minden rendben,csak el nem hozhatja.de majd én hétfőn elhozom.

öcsém is skorpió......ééés eléggé kibírhatatlan.be nem áll a szája,mindent tudni akar és még sorolhatnám.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

nyuszitappancs:Nekem azt mondta a szülésznő,hogy az apasági nem jár le.De azért érdemes inkább a 30.hét után megcsináltatni.

pocimaci:Mielőtt mész ctg-re eszel előtte?Mert a szülésznő azt ajánlotta nekem,hogy egyek előtte meg valami csokit is,ha a reggelitől nem ébredne fel :D Nekem bevállt :D Majdnem a végéig elég aktív volt a picur :lol: Hát szurkolok neked,hogy a front beindítsa a szülést.Én tuti front érzékeny vagyok.Mert este folyt belőlem valami.Meg keményedek ezerrel.Azért remélem még picurom bent marad legalább még egyhétig.

Azért a körűlményekhez képest jól vagyunk :D

További szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni:

megnyugtatásképp.

ismerősöm kislánya 1 hete született a 35. hétre.2200g és 46cm-el.
kedden haza engedték őket,tegnap taliztunk az orvosnál.nagyon édes kislány.olyan picike.kis falat.és nagyon szépen szopizik sőt,csak ciciből hajlandó enni.és szépen megeszi az 50-60 miliket.teljesen egészséges.
kevés volt a magzatvíz és nem is fejlődött rendesen ezért kellett megszületnie.de szerencsére jól van.

ctg előtt csoki:

nekem semmit nem használt.ha Patrik aludni akart akkor aludt.hiába rázták a hasam fel nem kelt volna.volt hogy 1 órán keresztül sétálgattam és tömtem magamba a csokit és mégis aludt.
ez baba függő szerintem.végülis ők már a pocakban is egyéniségek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


pindimano: nagyon aranyos a kisfiad és milyen nagy már :shock: :lol:

reni24: igen, be fog fektetni és ha minden igaz, akkor holnap már babázni fogok :? :lol:

pocimaci: a toxéma miatt. vizeletet nem nézett, mert nem vittem /a növérke azt mondta, hogy már nem fog kelleni/, de a vérnyomim magas volt.
én se szerettem volna, hogy skorpió legyen, de sajna az lesz :? :?

aida: tegnap voltam az üziben megbézni a hálló ingeket, de olyat megint nem kaptak. sajnálom. :? :? :? :? :?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Kép
Kép

38.hét

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ma este még csináltatok a férjemmel friss fotókat /vagy holnap reggel indulás elött/
voltam fodrásznál, kozmetikusnál, kicsit rendbe rakattam magam, majd feldobom azokat is.
holnap már nem tudok jönni. 8-ra kell bemennem a dokihoz. reggel zuhany, készülödés, stb.
lehet, hogy még ma este benézek.
már nagyon izgatott vagyok, egy kicsit félek is.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Syasztok!

Ettike:Az jó,akkor jól érzik magukat a törpék!Az én babocám is úgy rugdos mintha muszáj lenne!Akkor bízti örülsz neki,de ne légy mérges a Patrikra,hísz még kicsike!Amúgy mi van veled?Hogy érzed magad?
alexa116
 
 


Syasztok!

Pocimaci:Köszönöm a segítséget!Azt hiszem sikerült! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
alexa116
 
 


De elrontottam!Talán most,jó lesz! :lol:

Kép
alexa116
 
 


alexa:

mérges??hát láttad hogy tud nézni.a víz meg megszárad.a szobában ezért a mindent megitatok mániáért régóta csak vizet ihat.jól vagyok köszönöm.most kicsit fenn van a pumpa mert a hülye szomszédunk felkeltett pedig olyan jól aludtam......de már megszoktam.

timi:

magas vérnyomásnál és vizesedésnél nem néznek vizeletet????????????????toxémiánál az okozza a legnagyobb bajt.leálhatnak a veséid ha sok a fehérje a vizeletben.nekem amíg csak a vérnyomim volt magas és vizesedtem csak annyit csináltak hogy nézték a vizeletet minden nap.aztán eggyik napról a másikra 3 keresztes lett.benn is kellett maradnom.nagyon nagy mázlim volt.

holnapra mennek a drukkok.biztos nem lessz baj csak ez felelőtlenség.

Kép
Kép
ettike
 
 


Syasztok!

Ettike:Tudom láttam,ezért is mondtam!Nagyon tud nézni azokkal a szép nagy szemeivel!Hát van ilyen!De te csak pihenj azért! :lol:

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!
Pocimaci!
Hogy ezek már a jóslófájások lennének azt nem tudom,merta ctg nem mutatott semmilyet!De esténként keményedik rendessen meg egy kicsit görcsölget is!
Ma alig aludtam.Mindig mire elaludtam volna addigra vagy pisilni kellett,vagy Gréti mozgolodott vagy bedugult az orrom vagy Gréti csuklott.
Már alig várom hogy vége legyen ennek a 3 hétnek!
Ráadásul a hangom is elment reggelre,most is elég rekedt!
Akkor Aida lehet hogy már ma szül?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Bocsi,nem Aida hanem Timirosicka!????

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

ettike:Nem aggódom sőt valahol nem bánnám már,ha én is mehetnék már szűlni :oops: :D Gratulálok az ismerősödnek :D Hát picuromnál is így volt,de már nem amint eszek csokit egyből beindul nekem bevállt minden esetre,de tényleg baba függő.De kipróbálni azért lehet hát ha :D Örülök,hogy jól vagytok és,hogy az AFP is jó lett :D Jó gyorsan elkészűlt :shock: :lol:

Timi:Hát nagyon irigyellek,hogy ma már lehet babázni fogsz.Majd amint tudsz gyere a hírekkel.Biztos minden oké lessz.

Rólunk:Hát éjszaka nem aludtam valami sokat,de délelőtt bepótoltam :D Görcsölgetek meg keményedek azóta is.Éjszaka meg azért nem tudtam aludni,mert rámjött valami nyugtalanság érzés vagy valami ilyesmi.De,hogy mitől azt nem tudom.Hasam alja azért fájdogál.Picurom kevesebbet is mocorog.Remélem azért nem most akar a héten kibújni,mert a mi kórházunkban amíg nem töltjük be a 37.hetet addig koraszülöttnek számít.És nem szeretném,ha inkubátorba tennék.

További szép napot!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Én is kíváncsian várom a híreket Timiről!!!!Remélem minden ok és már kinn van a baba is :lol:

Nekem is múlóban a hányinger!Estére viszont elfáradok rendesen...

Én a Péterffyben voltam most a 12.hetinél ,az Istenhegyiben 29 ezer...pedig szerintem semmivel se több amit ők adnak,bár erről tapasztalatom nincs :wink: Még 2szer tervezek 4Dre menni,az egyiket még karácsony elött!Hátha meglátjuk mi van a lába közt :lol:

annus11
 
 


Syasztok!

Reni:Remélem már jobban vagy,és piheni is tudtál!Hát az tényleg nem lenne jó,ha most kijönne.De utána már bármikor kijöhet,és akkor már nem lesz miért izgulnod!De én drukkolok neked!És szólj ha valami esemény van.

Mné zsuzsi:Írj ha van valami!Drukkolok!

Ettike:Mi újság feléd?Remélem jól vagytok!

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

Alexa:Hát fogjuk rá,hogy jobban vagyok.Amikor állok eléggé nyilal a hasam aljába és nehéz is lett a hasam alja.Köszi a drukkot :D Persze szólok,hogy ha van valami :D És te,hogy vagy?Téged nem visel meg a front?

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?