Új privát üzeneted érkezett!

Na! Akkor most mindenki egycsapásra meggyógyul! Nem ér betegnek lenni, szombatra jóidőt ígérnek.

Zsófi: ügyes vagy! Én azt is felszedtem az elmúlt hetekben, amit sikerült leadnom. :(

Nekünk egyrészes overálunk lesz, de szeretnék váltásnak impidimpi nadrágot, mert nagyon szerettük, kabát meg mindenképpen kell. :? Egy vagyon. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: neked akartam már írni, csak mindíg lemaradt: nincs szőnyegem, úgyhogy emiatt ne aggódj! :wink:
Olyan kíváncsi vagyok az eső bölcsis napotokra!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Bocsi Csajok, hogy nem reagálok, de totál kész vagyok. Még csak 1 óra van, de ott tartunk, hogy mindkettő bekakilt és bepisilt. Mi történt velük? Komolyan itt bőgök, annyira kivagyok. Ez megy már lassan egy hete. 1 jól működő hónap után mi történt velük???? :cry: :cry: :cry:
Bölcsit csak jövő hétfőn kezdjük, írtam, hogy felhívtak, hogy helyettünk más szokik be, így mi 12-re csúsztunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Törpi: én nem értek hozzá, de lehet visszaesés, éppen Babussal beszéltetek róla, ha jól rémlik. Tarts ki! Bosszantó a mosás-takarítás, de ne add fel! Fog az menni nagyon szépen, okos nagylányaid vannak.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, az borít ki, hogy kiborít, pedig nem szabadna. Meg hogy nem tudom, mit kellene tennem. Nem mellesleg Emma a kezdeti szorulásos nehezen kiengedős kakilások után abszolút csak a bugyiba nyomja. Véletlen, ha a reggeli pelusban landol. Előbb veteti le pisi miatt, utána meg már a bugyi bánja.
Valahogy nem érzem úgy, hogy az engedékenyen megjegyezgetés, közben csendben rendrakás bármivel is javítaná a helyzetet. Ha nem mondom meg neki, akkor honnan tudná, hogy ez nem jó? Ha egyszer mondom csak, elereszti a füle mellett, mintha nem is szólnék neki, megy mint a világtalan el a helyszínről. Ha többször szajkózom, akkor meg felidegesíti :? Meg talán akkor csakazértsem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: akkor mond el neki minden alkalommal és kérdezz rá, hogy nem kellene-e bilire ülni. Mindenkinél más jön be.
Csak azt tudnám, hogy nemalvás ellen mi használna, meg hiszti ellen, meg verekedés ellen! Jelenleg ott tartunk, hogy a felmosójukkal már engem is ütnek nem csak egymást, mert az jó buli. Szép szót meg sem hallják, ha kiabálok kivigyorognak és kapok még egyet, ha üvöltök, mint állat, akkor ők is és indul a hiszti estig. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


hát Csajok nem tom mi lesz :? a porszitol hánynak (ma már 4x mostam fel :? ) de tök taknyosak höemelkedés már van és Lalunak fáj a pocija de nem tom h a takonytol vagy éhes volt :? és elemntünk gyogyszertárba fenistil cseppért meg orrcseppért persze bealudtak igy most pihiznek csak...juj én annyira rosszul viselem ha betegek :oops:
Törpi: hát okosat én sem tudok, de tudod h én nem merek szolni most nagyon ha bugyiba megy :oops: örülök h megy :oops: :lol: sztem simán van visszaesés a többiek irták h lehet meg azért már tudják h mennek bölcsibe ez is lehet az oka nem? :? de tényleg ne izgulj ki fog alakulni csak addig birja a mosogép :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus, jaj, szegénykék :( A felmosót már én is utálom, mert vagy hányást vagy pisit mosok fel :( Nagyon sajnálom a Csajokat!!!! Jobbulást! Nem akarom elhinni, hogy megint nem tudunk találkozni a hétvégén :( Látsz esélyt a gyógyulásra addig?

Nyuszi, b.... meg az ügyelet, de komolyan mondom :evil: Normálisak ezek? Kár hozzájuk fordulni :evil:

Zsófi, haláli B! És milyen igaza van!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Fogyáshoz nagy-nagy gratula!!!

Móni, én már gyógyultnak tekintem magunkat, ott leszünk Ráckeresztúron :wink:

92-es Impidimpi egyben overáll eladó, aktuálisan szóljatok, ha kell, Zsófi már nem meri bevállalni Katának, érthető, Mírának is épp most jó, én sem merem kockáztatni, hogy télen még rá tudom e húzni.

Timi, hergeli őket, ha kérdezgetem, és nem is akarnak olyankor menni. Eddig a délutánt megúsztuk, koppkopp, de ha már látom, hogy nyúlkálnak, akkor megy a kérdés. Többnyire nem a válasz némi kekkel a hangjukban, de aztán többedszerre csak kellett már nekik. A déli kiborulásom óta már lenyugodtam, angoloztam meg sétáltam egyet. Kellett a "szabad" levegő. Dédi sajna beteg lett, így anyós volt itt pár órát velük, de az is elég volt nekem. Viszont rá kellett döbbennem, hogy ha betegek lesznek a csajok, dédi nem mozgósítható, mert ő már könnyebben elkapja és akár végzetes is lehet, ha későn megy orvoshoz. Most is Mírától kapta el, de neki tüdőgyulladásig fajult :( :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: köszi igyekszünk...háát alvás lett végül de be is lázasodtak :? totál passz h mi lesz szombatig :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


aszem eladjuk az összes etetöszéket már egyikben sem maradnak meg és koppkopp a nagylányok vagytok nem rohangászunk duma meg a multkor láttuk h a bölcsis fiuk milyen szépen esznek és elmesélem h Ti nem egész jol müködik :oops: :lol:
Nyulasz: mennyiért voltak ezek az ikeások tálcával használtan? 1500-2000?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jaj Csajok, nekem még minden itt halmozódik; hordozók, etetőszékek, babakocsi. Szörnyű vagyok, de macerás az etetőszékeket eladni, mert ramaty a huzat, de a váz tökéletes. Az egyik hordozóm nem igazán akar visszajönni, pedig már 1 éves a baba, aki eddig használta, a babakocsit meg ki kellene mosni, de mivel nem fér be a gépbe kádban kéne kézzel, erre meg lusta vagyok. :oops: :oops: :oops:

Babus, gyógyuljatok! Nátha ellen a fülgyulladásra való fülvédőt javasolta nekem valaki. Hallottál Te erről?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: koppkopp fület még nem fájlalnak remélem nem is fogják :?
sztetek elég ha orrotfujnak? jaj itt parázok :? foggalmam sincs :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: de sajnálom! Gyógyuljatok!

Törpi: állítsd ki az udvarra, mosószeres vízzel sikáld át, tiszta vízzel öntsd nyakon és a napon megszárad. :wink: Én az előző kocsinkról lecsavaroztam az anyagot, hogy beférjen a gépbe. Soha többet, tovább tart, mint az első verzió. :wink:

Mi ma is sétáltunk egy hatalmasat. Nem gondoltam volna, hogy ennyit bírnak, én kidőltem, ők meg szétugrálták még a kanapét. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, Meredek :lol: :lol: :lol: :lol:
Végülis befér az overál, el is vihetem.
Esetünkben szerintem nem árt mindkettő. Értem én úgy, hogy tuti kell egy a bölcsibe, és ha az ott vizes, mocskos lesz, akkor kell egy váltás otthonra. Így nincs min gondolkodni, lehet mindkettő. Én amúgy mindenképp veszek egy külön kabit nekik, amit utcára, kultúrált állapotok között tudnak hordani. Őőőőőőőőőőőő, de ez így már kicsit sok. Asszem újra kell gondolnom :oops: :lol:

Babus, értem én, hogy a fülükkel nincs gond, csak nátha esetén állítólag hamarabb gyógyul ezzel a sapkával a kölök. Bár szép kis ára van, 5e ft körüli.
Nasivin cseppeket nyomj nekik, meg a Fenistil-t. Ennél többet egy nátháért nem tehetsz. Csak maradjon ennyi!

Timi, na nekem itt a sikálással van a bajom. Ezt akár a kádban is megtehetném. Ja, és elég jó kis perverzióm van, én imádok szét és összerakni dolgokat, így a babakocsit is. Az Espret-et is szétkaptam, kimostam felét gépben felét kézzel és alig vártam, hogy összerakhassam.
A gond az, hogy a Symba-t már szétkaptam, felét gépben kimostam, most a kézi várat magára, na meg az, hogy az apósomék által elkevert alkatrészeket a garázs dzsuvájában megtaláljam :? Ja, és mivel lassan 3 hónapja szétszedtem, emlékezni kéne, hogyan kell összerakni. Mert ezt nem fényképeztem zseniálisan :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Móni,nekem is tetszik a csizma,de asszem kell külön játszós :roll: Így csak játszós lesz,és valami zárt cipő,ha elmegyünk valahova,az meg max vendégség,Campona,vagy vásárolni,ezekre a helyekre meg úgyis meleg a csizma.

Zsófi,ügyes vagy a -5 kilóval!
Én csak különrészes overálon gondolkodom,az is impidimpi,nekünk is nagyon bejött,nem túl vastag,így könnyen mozognak benne,ha nincs túl hideg,akkor vékony harisnyával,ha meg nagyon hideg van,akkor vastag harisnyával.
(ja meg örököltünk két decathlonost,az nagyon vastag)
Nekem az egybeoverállal az a bajom,hogy szerintem nem bírja ki a telet,mármint hosszra,mert 3-4 hónap alatt nőnek annyit,hogy szűk lesz,persze lehet mégsem,de tavay is csak egyszer adtam Noémire.Persze ha jól eltalálod a méretet,és pont csak egy icipicit nagyobb,akkor talán jó is lehet.
Bár ha meg arra gondolok,hogy idén többet szánkóznak,meg hemperegnek a hóban,akkor viszont praktikusabb az egybeoverál :roll:
Benedek-meredek :lol:

Babus,na ne már :( remélem hamar meggyógyultok!!!Hogyhogy hánynak a porszívótól? :roll:
2500-től voltak kb a székek.De drágábban is!

Törpi,sajnálom,hogy most nem megy annyira a bilizés.Még csak okosat sem tudok mondani.
Jujj,szegény dédi :shock: jobbulást neki!És tényleg óvatosan akkor vele :(
Etetőszéket vagy indítsd 1 ft-ról,vagy számold ki mivel jársz jobban,hogy veszel rá új huzatot,és akkor többet kérhetsz,de ugye ha mondjuk 6-7 ezerért(nem tudom mennyibe fáj a huzat+ a posta egy ezres tuti a huzatokra)veszel egy huzatot,akkor mondjuk ha 10-et kérhetsz érte(nem tudom mennyiért mennek most azok a típusok)akkor marad 3-4 ezer,vajon 1 ft-ról elmegy-e annyiért,mert akkor nincs vele macerád.Babakocsit én sem vállaltam szétszedni,mert féltem,hogy nem bírom összerakni,és mint Timi,ugyanúgy csináltam :lol: És nem kelle keresgélni a hozzávalókat :lol: :lol:
Jaja,overált hozd csak el,próbálunk mi is,talán még haza se kell vinned,csak az árát :wink:
Szerintem hiába gondolod újra,ennyi ruha kell :?

Timi,én egyszerűen kivinom a forgalomból azt a játékot,amivel ütnek,vagy dobálóznak,és eémondom,hogy az összes játék így fog járni.Elöbb-utóbb csak leesik nekik,hogy magukat szivatják meg,nem engem.Persze elötte szólok,ha mégegyszer ezt vagy at csinálja,akkor elrakom,és a következőnél már nincs bocsánat,teljesen nyugodtan elteszem,mert ha látják,hogy még ideges is lettem,akkor csakazértis csinálják.Mert szerintem most az a cél,hogy ki tudja jobban felidegesíteni anyát :lol:
...na látod,milyen jó is az a séta,legalább te jól alszol :lol: Kezem köszi jobban,tegnap még nagyon buci volt,feszült,viszketett,de már jobb.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz: én is kivonom a forgalomból amivel éppen ütnek, vagy egymást, csak nyugodt nem vagyok. Baromira feldühít, hogy így viselkednek és hiába járatom a számat, mintha tök süketek lennének. Komolyan mondom, kezdem úgy érezni, hiba volt gyereket vállalni, nem nekem való a gyereknevelés, pláne az ikrek. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,jajj,ne mondj már ilyet,vegyél be egy lesz@rom tablettát,próbald ki,hogy nem hagyod ,magad felbosszantani,nagyon nehéz,de hatásosabb,mint kiakadni.ők próbálgatják meddig mehetnek el,és élvezik,hogy kiakasztanak.legalábbis én ezt látom Badán.csak egy napig,mondjuk legyen ez a mai nap,én is most megfogadom,mint minden reggel :lol: de ma meg is próbálom,hogy ne csak a szám jártassam. :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


ja,és nekem nagyon bejött amit Törpi írt a múltkor,hogy ha egymást ütik,akkor megvígasztalom a sértettet,és utána elmagyarázom a másiknak,hogy nem szabad ilyet,mert fáj neki,ez csúnya dolog......eddig nagyon kiakadtam ezen.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi, csatlakozom a klubbodhoz :( De ennyien csak nem lehetünk car anyák :? Lesz ez jobb is, hidd el nekem. Ezen a szobatisztaság dolgon kívül teljesen normálisak mostanában. Tök jól játszanak már együtt, nem veszekednek, nem verekednek. Ha mégis, akkor hamar elmúlik a baj, mert esznek, alszanak, mennek aludni, mert olyankor már csak a fáradság az oka. De nagyon jól tudják, hogy nincs olyan, hogy "enyém", figyelmeztetik is egymást, sőt, ha más őrültséget csinál a másik, akkor is egymásra szólnak. Néha teljesen feleslegesnek érzem magamat :lol: :lol: Aztán máskor meg az őrületbe kergetnek, annyira kezelhetetlenek. De idővel sokkal könnyebb lesz velük. Max éppígy kiborulsz napjában egyszer-kétszer, mert akkor meg annyira elszoksz már az őrültségeiktől.

Most azonban mennem kell, Míra már ide is hozta a ruhámat, hogy menjünk hintázni (mert én még mindig pizsiben nyomom itt :oops: )
Később jövök még

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Köszi Csajok! Azért annyira nem vagyok most padlón, csak kezdem elfogadni a tényeket. Nekem ilyen szófogadatlan, rossz kölykök jutottak, nekik meg ilyen anya. Végülis ők választottak minket szülőnek, ahogy k. mondaná, ők tépték, szagolják. :lol: Meghát mi is nagyon akartuk őket, megkaptuk. Jobb lesz? Ja, majd ha férjhez mennek és szegény pasijuk hallgatja a hisztit, nem mi.

Törpi: pizsiben, 3/4 10-kor?! Nekem már félig kész az ebéd. :lol:

Nyulasz: mi már ezen a megvígasztalom-elmagyarázom dolgon már túl vagyunk, mint olyanon, ami egy darabig működött, mostanában meg már olaj a tűzre. Az egyetlen ami használ most az, ha leüvöltöm a hajukat és bezavarom őket a szobába. Ki sem jönnek, amíg le nem nyugodtak. Utána egy darabig nyugi van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nekem is kész az ebédem most már :wink: és azóta már hintáztunk, csúszdáztunk, olvastunk, és most DVD-znek.
Ja, de azért nem fogsz ugye csodálkozni, ha visszaordítanak :lol: :lol: jah, de ezen már túl vagy :lol: :lol: :wink: (bocs, ezt nem tudtam kihagyni)
A férjük meg választhat, nem úgy, mint mi. Ha egyszer ezt választja, akkor vállalja a következményeit :lol: :lol:

Nyuszi, cipő-csimma dologban egyetértek, de nekünk ezúttal is befigyel a bölcsi, csaknem cipelhetem naponta haza onnan. Vagy miért ne? :oops:
Overáll, majd meglátjuk mi lesz ebből a végén :lol:
Kezednek örülök! Hétvégén már nem Popey nejével fogunk talizni akkor? :wink:

Babus, hogy vagytok ma? Javult, romlott? Éjszaka milyen volt?
Azt hiszem kezdem a matricázós módszert, másképp nem jutok Emmával egyről a kettőre :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na, a lányaim továbbra sem szeretik az általam sütött pizzát, csak amit rendelni szoktunk (nekem is jobban bejön az :oops: )

Törpi: na, jó ügyes vagy! :wink: Visszaordításon (is) már túl vagyunk, már nem ordítanak vissza, hanem komolyan veszik, ha átmegyek sárkányba.

Annyira tetszik nekik a séta, hogy ebéd előtt apjuknak el kellett vinni őket sétálni. :lol: Este ha nem esik elsétálunk pékségbe -nincs közel. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tök jó, írás közben kiszórt a babanet :shock:

Timi, ügyik a csajok a sétával nagyon! Na meg a vissza nem ordítással is. Meg Te is, Sárkánypajti :lol:
Nem emlékszem, ették-e az én pizzatésztámat :oops: vagy azt próbáltad ki?

Én sóskát főztem nekik, nem aratott osztatlan sikert. Emmába bele tudtam diktálni, de Míra öklendezett, hát nem erőltettem tovább. Rántott husi is csak nyögvenyelősen pár falat csúszott. Persze a túrórudi az ment volna. Hát csak az kapott, aki evett ebédet :oops: Nem azonnal, de belenyugodott a kisasszony.

Ma délután viszem őket fodrászhoz, mert Míra egy tépett verébhez jobban hasonlít, mint egy embergyerekhez. Emma meg a pacira kezd hajazni. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből, attól tartok ordítás és nem tetszés. Persze egyedül megyek, mert apa, kemami még dolgoznak, dédi meg ugye beteg. Érdekes lesz. Úgy érzem, mostanában elég sok kihívás van az életemben :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: most a te tésztádat sütöttem, megjegyzem, nem lett olyan, mint a tiéd, de ezt betudom az instand élesztőnek, mert friss nem volt itthon. Nem ette nálatok sem, csak a tetejét csipegeti le. Bezzeg a rendeltet! Azt múltkor is kétpofára zabálta. Sebaj, vigyáz az alakjára, nem nekem kell. :wink: Most Alexáról beszéltem, Hanga azért pár falatot evett, de gondolom ezt automatikusan levetted már. :lol: Fodrásznál üljön az öledbe veled szembe. Nekünk bejött. Kihívás-hát azok vannak, és még mennyi lesz!!! :lol: Megoldod te a helyzetet! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hello Csajok!

Timi! én már sok mindent nem tudok hozzáfűzni a dologhoz, amúgy is én mindig azon töröm a fejem mit csinálok rosszul, és minden az én hibám amit a gyerekeim rosszul csinálnak stb
tiszta -----------

Móni
KépKép
reunion
 
 


Lányok, de akkor mi mind rosszul csinálnánk? Egyikőnk sem kivétel? Ezt nem hinném. Nem akarom elhinni. És persze azért hozott anyagból dolgozunk, ezt se feledjük. A gyerek sajátosságait nem tudjuk megváltoztatni, és ahogy magunkat ismerem, nem is akarjuk. Csak épp nem bírjuk kezelni. Legalábbis sokszor véljük úgy, hogy a rossz kezelés következménye a nehézkes viselkedés. De tudná ezeket a gyerkőket valaki másképp kezelni? Nap mint nap? Nem csak egy-egy ajándék délelőttről, fél napról, esetleg pár napról beszélek, hanem másfél, két és fél éve folyamatosan. Na nem vagyok senki ill. magam fogadatlan prókátora, de én még mindig azt mondom, gyereket nevelni a világ legnehezebb dolga. Tudom, ilyenkor jön a sablon, hogy a legszebb is.... de mikor kivagy bukva, akkor ez nem jut eszedbe, ha jól gondolom. Befejeztem. nincs is sok értelme, hogy ezt leírtam, de most már mindegy.

Nem mellesleg, most már én sem tudom, mi a helyzet itt nálunk, mert az eddig kezelhetetlen Mírám egész jól kezelhető már - valószínű megtanultam, viszont az angyali Emmám elviselhetetlen. Vele kapcsolatban meg nincsenek még ilyen jellegű tapasztalataim. De mivel eddig egy tünemény volt, nem bírom szigorúan kezelni a kezelhetetlenségét, csak hatalmas szeretettel, ölelésekkel. Talán működni fog, Míránál is a mérhetetlen nyugalom (ami nekem kevés jutott) és a még nagyobb türelem vált be. Amiből szintén nem sok jutott nekem, de neki sem. (ugye Timi, mi akkor álltunk ki a sorból, mikor azt osztották).

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi, többiek, köszi a megnyugtatást. :) Kíváncsi leszek, mikorra lesznek szobatiszták.. :roll: :lol:

Ja, Nyulaszkám, Apa rengeteget dolgozik, nekünk meg mindegy, hol lógatjuk a lábunkat, akkor inkább nem a 40 fokos panelban.. :lol: Apa meg jön, amikor tud, otthon meg nyugodtan tud dolgozni. Azért lassan megyünk már haza, mégsem költözhetünk ide.... :roll: Meg be is kell vallanom, hogy hiányzik már a mi pici, bűzös vackunk... :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nyulaszkám, darázscsípést sajnálom, idén rengeteg van. Lettit is megcsípte egy az arcán. Bár Apa szerint méhecske volt, mert bennmaradt a fullánk, de sztem csak egy gyári hibás darázs. Hárman is váltig állítjuk, hogy darázs volt, láttuk. Letti így mesélte később: "Lettikét megcsípte a dongó, és Lettike odanyúlt, és Anya kiszedte a pöcköt." Merthogy gyorsan kikaptam a fullánkot, sztem ezért nem látszott már másnap. A fullánkot utána Lettike megbűvölten nézegette. Az unokaöcsémet is meg a barátnőmet is megcsípte egy darázs, a lábukon. :(

Zsófi, megmondta ez a gyerek a tutit! :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Móni, a Nextes csizma bőr? Hogy szoktad rendelni? Közvetlenül a Next.co.uk-ről???

Babusok, sajnálom a takonykórt... :cry:

Hol van Impidimpi overall most (akciósan)? Tudtok vmit, amit én nem??? :roll: :roll: Vagy tuti lesz majd?? Aldis, ugye?

Na így részletekben sikerült talán reagálni, bilizéshez meg ugye nem tudok okosat mondani. Pfff. :|

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


http://www.klauzalhaz.hu/gyerekeknek.htm
Mini maszat klub :lol: :lol:
Nyulasz??? Timi???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


köszönjük koppkopp nem lázasak porszival is megbarátkoztak legalább már nem hánynak csak orditanak :oops: :lol: de nekem nagyon fáj a torkom :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Rana: nincs még impidimpi ovetrál, de többen várjuk már nagyon, hogy legyen! :lol:

Babus: jól hangzik, lehet egyszer bevállalom, megnézni hogy tetszik neki. Torna sem lehet rossz, valahol az oldal alján láttam. Gyógyuljatok!

Móni: én nem hibáztatom magam a viselkedésükért, lehet kéne, de én önző vagyok, annál jobban szeretem magam. :lol: :oops: Kapott anyagból dolgozunk, én sem vagyok könnyű természet, miért lennének ők azok?! Csak néha elábrándozom, hogy milyen jó lenne két szófogadó, kedves-bájos leányzó, az elvetemült, ádáz tekintetű rombolók helyett, de akkor mindíg rájövök, hogy nekem így jók, ahogy vannak, "jógyerekek" nem illenének a családba. :wink:


Zsófi: B. ügyes! Próbálkozzatok csak! :D Nálunk elmúlt az érdeklődés meg az előtte szólás is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! megnyugtató ez a hozott anyag dolog, mert én egy igazi megfejthetetlen, sokak számára unszimpatikus hangulat ember vagyok
és L is eléggé ezen az úton jár
persze R az apjára hasonlít, vele nincs is gond

ZSófi! ügyes Benyus
jut eszembe ti fogakkal hogy álltok?

Rana! szerintem bőr lehet, vízálló is, de vasárnap készülök bemenni a boltba, remélem lesz, és akkor megkuksizom
van itt több vonalam is ahonnan rendelek, mindig attól aki olcsóbban tudja hozni ilyen olyan okokból, meg a kiárusításokra is mindig megyek

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi! etetőszékkel kapcsolatban akartam írni

amit a múltkor 1 Ft -ról licitáltak 3251 ért adtam el, de nem jött érte a vásárló, így újra visszatettem 1 Ft-ra és tettem mellé fix árat
2 nap múlva már 3000 közelében járt a licit és végül 5000-ért leütötték fix áron
semmit nem csináltam vele, lefényképezgettem a szakadásokat,
az végül is nem befolyásolja a működését....

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hali,ti mennyit írtatok :shock: Én most végigolvastam,de esüszöm nem tudok reagálni.Lehet aludnom kéne inkább :roll:

Rana,nekem is sok ismerősömet csípte meg idén darázs.Szóval ha fullánk bennmarad akkor méhecske,ha nem,akkor darázs???
Jujj,én nagyon félek,hogy őket is megcsípik,és hogy hogyan reagálnak :oops: Nálatok nem volt gond?Adtál rögtön calciumuscot?Vagy valami mást?
Duma jó :lol:

Babus,jajaj,nem ám te is beteg leszel,gyógyuljatok mindannyian!!!

Hú lányok,reggel folytatom,ma egész nap ruhákat mértem,csoportosítottam,fotóztam...kész vagyok...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

2-kor arra ijedtem föl, hogy egy kéz matat a lábamnál. Apa éjszakás, úgyhogy egyből megébredtem, pulzusom az égben, ugrottam kifelé, mire ez megtörtént (pedig gyors voltam, mint a villám), a kéz tulajdonosa már caplatott vissza a saját ágyába. Azóta is folyton felsír a Manókám. Úgy sajnálom szegénykét, nem tudom mi lehet, annyira rosszul alszik mostanában, múltkor sírva Hanga mellé gömbölyödött, csak ő nem díjazta a dolgot és lerúgta. Most is egyfolytában be kell mennem simogatni. A foga? Mondjuk az összes hiányzó be van durranva, vagy rosszat álmodik?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,hű,én is biztos megijedtem volna :shock:
Szegényke,nem tudom mi lehet :(

Babus,nagyon jópofa ez a minimaszatklub :lol: Na egyszer tuti megnézzük,aztán kiderül. :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nem tudom milyen napunk lesz ma, de eddíg legkésőbb fél 7-kor keltek, amióta nincs rács, most meg húzzák a lóbőrt. :shock: Naná, hogy akkor, amikor én nem tudok aludni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, előbb-utóbb megszokják az új, szabad helyzetet és nem lesz poén korán kikelni az ágyból. Enyémek sem kelnek 7 előtt, csak mostanában Emma rájött, ha ő kel korábban, akkor ő mehet apával kakaót csinálni, így ő most fél7kor kiugrik az ágyból.
Enyém lányom is nagyon ramatyul alszik két napja. Tegnap éjjel 2 órát volt fenn, ma csak egyet. Nem tudom, mi lehet vele is megint. Mint a régi "szép" időkben, virrasztunk órák hosszat éjjel. Mert persze beköltözik mellém, aztán mégis visszamegy a helyére, majd vissza hozzám, majd a helyére... és ez így megy, míg ki nem dől :?
Manónak foga is lehet, bőven benne van, de valami időjárási front is piszkálhatja őket, én nem tudom Emmám megfejteni. Sajnos nappal sem, teljesen ki van magából fordulva, hisztizik mindig mindenért :(

Móni, az én székeimmel az a baj, hogy nem csak el van szakadva, hanem a szivacs ki van szakadva, az ülés az elejétől a lába aljáig ronggyá van nyúzva... Ennek az ülése használhatatlan. Emmáé egy fokkal azért jobb, de az sem megkímélt. Én későn húztam ki alóluk, mikor már táncoltak az ülésben állva és rapittyára szabták... :( Csak a vázat meg hát izé :?

Babus, már Te is? Szegény! Gyorsan be egy Kalmopyrin-t és hunyni a lányokkal egy időben!

Zsófi, nagyon ügyes B ezzel a bilizéssel. Így kezdődik. Majd szól, ha folytatni akarja. Vanda nekem azt írta, hogy ők minden peluscserénél felajánlották a bilit, így próbáltak segíteni a miniknek. Esetleg, ha tetszik az ötlet...

Ja, és Vanda üdvözöl Mindenkit. Nem számíthatunk rá, hogy tud jönni hozzánk, de mit tudjátok ő mindig sok fronton állt helyt :D Mindenesetre azonnal reagál, ha segítséget, tanácsot kértek tőle.

Tegnapi fodrász álomjól ment. Míra nehezen ült meg az ölemben, de 15 perc alatt le tudta nyírni a csaj. A gondom csak az, hogy csuti fiúfrizkót csinált neki. Nem voltam egyértelmű asszem. Emmánál már nem bíztam a véletlenre, elmondtam pontosan mit akarok, jó is lett neki. És ő egyedül ült a székben 15 percen keresztül. Egy hős volt, nagyon büszke voltam rájuk.

A kiborulásos napom óta nincsenek balesetek, csak Emma szokásos kakija megy bugyiba. Ma Míra kapott matricát, mert WC!-be kakilt, Emma nem, mert bugyiba. Lehet, hogy kegyetlen, de valamit tennem kell már 1 hónap után, ez így nem mehet tovább.

Tippek ebédre?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: paprikás krumpli. Mára tőlem csak ennyire futotta. Ti azért majd jobbat kaptok. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem kajálni megyünk!!!! Már az csoda lesz, ha ép ésszel túléled 12 gyerek és 12 felnőtt egymáshegyénhátánját a házadban :lol: :lol: :lol: :lol:
Emma spenótot rendelt (a tegnapi sóska helyett is már azt akart), Míra sajtos tésztát. Összedobom a kettőt, spenótos tészta lesz sajttal megszórva. Egyszerű, gyors kaja.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


rakottkel

KépKép
noba
Budapest
 
 


Törpi: azért éhezni csak nem hagylak benneteket! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Timi! jaj én megbolondulnék, ha valami így érne hozzám, hogy világomról sem tudok, ráadásul én úgy tudok félni, hogy nyirkos lesz a tenyerem

Törpi! van aki a vázat is árulja de meg nem mondom mennyiért, csak emlékszem, hogy láttam már

Voltunk ma bölcsiben, csajok azonnal vegyültek, gondozónő elsőre nem rossz, mikor megláttam, akkor nagy kő esett le a szívemről, hogy egy nagy darab molett nő (azok mindig jobb kedélyűek), viszont 12 gyerek van a csoportba, és ketten vannak ugyan, de váltják egymást
nem tudom mennyi idő az átfedése a munkaidejüknek

1et kértek, hogy csajokat szoktassuk ki a rácsos ágyból :?

és mikor jöttünk el, Laura benn volt a játékházikóban, mellette 2 kisfiú, és szerintem mikor benéztem pont az egyik befogta Laura száját, vagy megetette valamivel,
de mire benéztem gyorsan hátrált,
én meg hirtelen nem is reagáltam mert először csak az jutott eszembe hogy megint pasizik a lányom
így utólag viszont elég sok minden eszembe jutott, ami nem a bölcsi mellett szól
szegénykém ilyen esetekben nem is tud szólni, csak tűri csendben bele sem merek gondolni miket csinálhatnak ott egymással

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, ha tudnád mennyire megértelek!!!! Hétvégén apa érettségi találkozóján Emma is eltűnt nagyobb fiúkkal a hatalmas búzás zsákok mögött. Mi minden átment az én agyamon is. És rájöttem, mennyire védtelenek még a mi lányaink. És hogy sose leszek nyugodt többé :( Hátborzongatóan rossz érzés volt.

Amúgy a bölcsik mindenhol így vannak; van egy reggeli kezdő gondozó, ő fogadja és reggelizteti a 12 főt. Aztán 10 körül jön a másik gondozó, akkor együtt vannak, ebédeltetnek, altatnak. Ezután lép le a reggeles és marad a délután hátralevő részére a délutános.

Nekem már jeleznek vissza a barátok a bölcsikről, hol jó, hol rossz élményekkel. Szerencsére eddig a mi két gondozónkról csak jót hallottam.
Móni, csak az számít, hogy a gyerek szeresse a gondozót, semmi de semmi más!!!!!!


Timi, ahogy a Te konyhaművészetedet ismerem, nem tartottam éhezéstől, de nem szeretném, ha nem is látnánk, mert állandóan a konyhában pörögnél. Vagy beállunk melléd segíteni :wink: apák megy vigyázzanak a gyerkőkre sörösdobozzal a kezükben :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Csak körül néztünk, meg aláírtunk pár papírt
tényleg és maradék jelünk lett a gomba és a gyertya na mindegy ez is jó lesz

Voltunk ma Decathlonban, semmi nem volt még télre, okt. végén érkeznek overalok stb,
de felpróbáltam rájuk a 18 hós kabátot, és elvesztek benne
de én nem hiszem, hogy ennyire extrémen kicsik lennének a 81 centijükkel

Törpi Babus! mikor váltottatok 92 es méretre (vagy még nem)?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, mi mostanában, nyáron váltottunk 92-esre, talán az elején. Kb 2 évesek voltak.
Ki vagyok bukva, szinte az összes harisnyájuk 80-86-os, mind kicsi nekik. Amiket kaptam is ekkorák, és hát az ülepüknél már rövid. Pedig annyira jó lett volna bölcsibe :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Móni,nálunk most nagyon menő,hogy főzőcskéznek,és etetnek minket,meg egymást,persze a nagy semmivel,de olyan beleéléssel,mondják,hogy ez finom,édes,meg forró,meg kell fújni,lehet,hogy ők is ilyet játszottak a házikóban :lol: nem hiszem,hogy azért fogta be a száját,mert papás-mamást akart játszani,ahhoz túl kicsik még :lol: de megértelek,és Törpit is,nekem is nagyon rossz érzés lenne,hogy nem lehetek ott,hogy figyeljek,és megvédjem ha kell,úgyhogy tényleg az a fontos,hogy megszeresse,és bízzon a gondozónőben.

Ezt most hogy értették,hogy szoktasd ki őket a kiságyból??? :shock:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi,
bölcsiben ekkora gyerekek már nem kiságyban, rácsos ágyban alszanak, hanem ilyen földre rakható, 5cm magas műanyag lapon szivaccsal ellátva. Egyszerűbb dolga lenne a gondozónak, ha nem ott találkozna a gyerek először a rács nélküli ágy lehetőségeivel. Ergo a saját dolgukat akarják megkönnyíteni :?

Tényleg, én még nem is írtam a csajok jeleit, pedig kiderítettük; Emmáé masni, Míráé virág :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó reggelt!

Szerintem akkor is gáz,hogy másfél évesen kell elhagyni a rácsos ágyat. :shock: Nem beszélve arról,hogy mennyi pénzbe kerül az ágycsere,mert például a mienk nem átalakítható,mert az nem fért volna be a szobába.Aztán mikor le kell cserélnünk,akkor kikerül a pelenkázó komód,és úgy fog beférni a nagyobb ágy.

Babus,hogy vagytok???

KépKép
noba
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?