Új privát üzeneted érkezett!

csokinyuff ne legyél már bolond!

Mindenképpen jönnöd kell majával, Máténak már annyit meséltem a szépségedről!!!

Kép
kis pupu
 
 


én holnapután mondom meg hogy megyünk-e
Bocsika csak éppen egy órája láttam apukát egy uj csajjal :? :cry: :cry: :cry:
és ugy kiakadtam... :shock:
mikor találok valakit aki szeret minket... :roll:
Vendég
 


Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Leko - Csani+anya
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Nap12 - Lili+anya+apa
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó (még nem biztos, hogy jönnek)
Agnesgoboly - Eszter+anya+apa kérdéses
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa
Dincuska - Emma+anya + apa
Tuza Edit - Alex+anya+apa+2 tesó

Csajok, akkor elmentem Bébikuckó nézőbe, este jövök és beszámolok róla.

horvviki
 
 

 
 

Hello!

Hu...na, most hogy fogok visszaolvasni???

Leko: Nagyon ügyes Csani:)

Tali: este megbeszélem apával...szerencsére még jó sok idő van!

olvas...

mamiblue
 
 


Kép
Vendég
 


csokinyufff

Biztosan meg fogod találni a párod.
Most törődj a lánykáddal, járj el szórakozni a barátnőiddel és hidd el rád talál az igazi.Csak ne görcsölj rajta. :wink:
tuza edit
 
 


nincsenek is barátnőim... rajtatok kivül a férjem volt a mindenem
szorakozni nem járok itt nincs is rá nagyon lehetőség esetleg kocsma. aztán ennyi.
maja is akar irni valamit:jn,kmbbm > ,mm m, *>Íiinjjjjjjjłłłłłłłłłłłł
ennyi
Vendég
 


Na...sikerült!

Szabine: Majd kérünk képeket!!!

Csokinyuff: Elhiszem, hogy rosszul esik! :( Csatlakozom Edithez, próbálj meg nem foglalkozni vele, még ha nehéz is! Ha nekem egy pasi (akár férjem) és a gyerekeim között kéne választani és a gyerköcöket választanám.:)

Jucu-ról nincs még hír!:( Nekem is rémálmom a kórház!

Sebi éjjel belázasodott!:( Nem tudom mitől, mert picit folyik az orra, de teljesen szintelen az is. Meg elalváskor 2-3-at köhög...ennyi! Lehet a foga???? :roll:

mamiblue
 
 


judit!
ez nálam se lenne kérdés :wink:
Vendég
 


Nekünk nem biztos, hogy jó a 2-a. Előző nap jövünk haza a sielésből. Ha nem leszünk kifáradva nagyon, ott a helyünk! :)
Miattunk ne szervezzétek át, ha mégsem tudunk elmenni majd a kövekezőn találkozunk! :)
Csokinyuff, tessék eljönni!!!!

leko
 
 


leko néztem az albumot milyen szépek vagytok!!!!
Vendég
 


Na megjöttem.
Hát ez tényleg csak egy kuckó... Elég kicsi a hely. Van egy kis terem, (de tényleg kicsi) és a játszórész. A játszórész egy terem, szönyeg van lerakva, és körben oldalt polcokkal, amin játékok vannak. De inkább nagyobbaknak valók: legó, autók, babák... Szóval a játszórésze szinte semmi. Nem olyan, mint a másik, hogy labirintussal, légvárral, felfújható dolgokkal... Viszont nem is a játék a lényeg.
Összeségében szerintem 30-40-en elférünk, bár szűkösen leszünk. A vezetőnő azt mondta a mikulás partin 70-en voltak és elfértek, de szerintem azért az már nagyon sok ember oda. (Mellette van egy kávézó, max. a papák beülhetnek oda is :wink: ) És kis családias lesz a hangulat :lol:
Márc. 2-án akkor 13 órától mehetnénk és 17-18-ig maradhatunk. A végén kell fizetni, nem kell előleget adni.
Van egy pult, azon meg lehet teriteni, vihetünk sütit, kávét, üditőt. De mellette a kávézóban is minden kapható.
Na mi legyen? Jó ez? Ez végülis csak egy terem, ahol összetudunk jönni, bár azért vannak játékok is a tesóknak. (Láttam Fisher Price játékokat is, de nagyon keveset).
Ja, pelenkázó van a mosdóban (elfelejtettem megnézni, hogy néz ki :oops: ), viszont szoptatási lehetőség nem nagyon. Max. a kisebb teremben és akkor a többiek addig kimennek a nagyobba.
(A másik helyen sincs szoptatási lehetőség...)

Na akkor még egyszer eddigi jelentkezők:
Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Leko - Csani+anya (nem biztos, hogy jönnek)
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Nap12 - Lili+anya+apa
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó (még nem biztos, hogy jönnek)
Agnesgoboly - Eszter+anya+apa kérdéses
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa
Dincuska - Emma+anya + apa
Tuza Edit - Alex+anya+apa+2 tesó

horvviki
 
 


És péntekig tutira meg kell mondanom, hogy megyünk-e vagy sem...

horvviki
 
 


nekünk megfelel és megyünk... tutira.
ugy volt hogy undi rokonokhoz kell menni de kibujtunk...
Vendég
 


Na akkor még egyszer eddigi jelentkezők:
Mikegirl - Ati+anya+apa
Sziszike - Hanga+anya+apa
Leko - Csani+anya (nem biztos, hogy jönnek)
Kis Pupu - Máté+anya
Horvviki - Fanni+anya
Nap12 - Lili+anya+apa
Csokinyuff - Maja+anya+ikertesó
Agnesgoboly - Eszter+anya+apa kérdéses
Noémib - Luca+Csenge+anya+apa
Dincuska - Emma+anya + apa
Tuza Edit - Alex+anya+apa+2 tesó

horvviki
 
 


Sziasztok

Hazaengedtek ,ma délután minket negatív a hemokultúra és a székletet is most kérdeztük meg az is.:):):):):)
Annyira örülök,csak akkor mi a frász okozta,dokik szerint ez akkor is szarmonellaféle.
LÉnyeg ,itthon vagyunk :P az a fontos Bálint mielőbb megerősödjön.
Én úgy megfáztam a tegnapi 2 órás földönalvástól,hogy kiköpöm a tüdőm.,de lényegtelen ,itthon vagyunk és ez a fontos .Még 1-2 hétig vigyáznunk kell a közösséggel.
NAgyon aranyosak vagytok ,hogy gondoltatok ránk.ÉN azt hiszem kis időbe beletelik még megemésztem ezt ,kiborultam eléggé ,de igyekszem.
Taliba benne vagyok ,de ha most lenne akkor ezt még kihagyjuk csak következőre.
Pusza megyünk pihenünk kicsit
Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


jucu örülök!!!
aggodtunk :?
Vendég
 


Ami azt illeti, én jobban örülnék v.mi olyan helynek, ami nem "csak egy terem", no nem Luca hanem Csenge miatt....
Vendég
 


Noémib! Persze érthető. Szerintem azért el tudna ott játszani. A másik helyen viszont csak hétköznap lehetne termet bérelni, és az többeknek nem jó. Az állatkerti meg a játékpalota még mindig nem jelzett vissza. Viszont az állatkerti időpontja Kis pupunak nem jó, a játékpalota meg szintén csak hétköznap lenne.
Többiek? Vélemény?

Jucu: én is veletek örülök! :lol: Otthon biztos hogy gyorsan fel fog erősödni Bálint! :wink:

horvviki
 
 


én mondtam nekünk mindegy .
maja egy ujságpapirral is remekül elvan
Vendég
 


Jucu,nagyon örülök nektek!!!Mielőbbi gyors felépülést,erősödést!Neked pedig mielőbbi megnyugvást!!!!

Irigykedve olvasom,hogy mennyien el tudtok menni a talira :D .Fényképek remélem lesznek,és megosztjátok velünk is,akik nem tudnak ott lenni :)

Kép
Kép
huni
 
 


JUCU: Nagyon örülök nektek!!! Bálintnak meg gyors felépülést kívánok!!!!!

[b]Tali: Nekem tudod Viki, hogy jó a hely! Szerinted ah elférünk,akkor ok?!
Ja és nagyon köszi, hogy bevállaltad a szervezést, de látod csak így megy!!!! :lol: :lol:

Csokinyuff:Örülök, hogy végül ti is jöttök!

Mi már lassan alszunk ( Mátéka), remélem a ma éjszakánk jobb lesz, mint tegnap. Fél óránkét keltünk........ :shock: :cry:

Majd még jövök!!!

Kép
kis pupu
 
 


Megjöttem a fodrásztól. Apa szerint szép vagyok! :oops: Na jó, legalábbis rendezett :lol: :lol: :lol:

Jucu
Hurrá, hurrá!!! :lol:

Csokinyuff
Neked jönnöd kell Majával! Kötelező!!!! :lol: :lol: Te már ide tartozol!!! :lol: (A többiek nem, szóval Edittel értek egyet :oops: )
Lehet, hogy írtad, és nem figyeltem, de merre felé is laksz?

Tali - nekem lényegében tök mindegy, csak találkozzunk már valahol. Aztán majd tökéletesítjük a dolgokat. Mégegyszer ezer köszönet Vikinek!!!!

mikegirl
 
 


köszi csokinyuff, aranyos vagy! :)
mikegirl: én is fodrásznál voltam ma este! :) mikor hazajöttem István megkérdezte, hogy mit is csináltak? Ennyit erről... :lol:

leko
 
 


Jaj, lányok, nem kell a köszönet, ha minden igaz, és mindenkinek jó ez a hely és időpont akkor fél nap alatt összehoztuk :lol:

És most jutott eszembe, hogy Panni sem jelzett még. Pedig az ikrekre feltétlenül kiváncsiak vagyunk ám! :wink: Már majdnem lefeküdtem, amikor eszembe jutottatok és nem aludtam volna jól, ha nem írok Nektek! Szóval Panni?

Én is megyek fodrászhoz. Már nem látok, olyan hosszú a hajam elől :oops:

horvviki
 
 


Jucu!
Innen a háttérből én is izgultam Bálintért! Szuper, hogy jól alakultak a dolgok!

Lekó!
Nagyon ügyi Csani! Már mi is nagyon várjuk a mászást.

Noémib!
Tényleg igaz, amit a négykézlábon mászásról írtál. A dislexiás gyerekek felmérését mindig a gyerkőc mozgásfejlődésére utaló kérdésekkel kezdik.

Mamiblue!
Sebinek minél előbbi lázmentességet!

Tali!
Szeretnénk menni, de még nem tudom, hogy tudunk-e, így inkább pártatlan maradok.

Még én sem kaptam 2. DM-es kuponfüzetet.

Kép
mirosz
 
 


Sziasztok!

Jucu!
Én is aggódtam Bálintért és nagyon örülök, hogy ilyen hamar jóra fordult minden! Sokat gondoltam rátok.

Tali
Mi semmiképpen nem megyünk, de remélem/gondolom jól fog sikerülni.

Sziszike!
Ha már erre jártatok, beugorhattatok volna... :) Rokonok laknak Kaposváron?

Homeós cucc hat valamennyire... le se merem írni, nehogy elszóljam magam... de jobbak az éjszakáink mostanában...

Csajom egy zabagép lett :shock: Már kétszer eszik gyümit-zöldséget egy nap és egyre többet követel... a szopi csak desszert ilyenkor... Olyan furcsa. A fiam annó csak szopizni akart mindig még sokkal később is, Enikőnek meg néha nem kell a szopi, előbb "rendes kaját" akar.

Jó éjt!

Kép
Kép
pfranciska
 
 


mirosz a dm oldalán van egy bababonusz info.
én oda irtam hogy nem kaptam visszairtak hogy küldenek egyet :wink:
Maja is már csak desszertezik a cicin. Valahogy nem kéri pedig lenne mit enni belőle... az éjszaláink már egy hete avval telnek hogy elalszik egy óra és felkel és egész éjjel szopizni akar :oops: -
nem is tudom mikor aludtam utoljára egy órát egyhuzamba mellette :roll:
Vendég
 


egy fodrász rám is rámférne derékig ér a hajam :roll:
Vendég
 


Halihó!

Lányok, nálunk Apa megtorpedózta a találkozót. :cry:
Addig nem mondott nemet, míg meséltem, hogy végre szerveződik a tali, mert Ő is jó ötletnek tartja. Viszont azt a változatát, amit régebben beszéltünk egy kinti, szabadlevegős kötetlen párórácskát. Azt mondta, félti Lilit, ha ennyien össze leszünk zárva, valahonnan, valamit elkapna.... Hát nagyon nem vitatkoztam ezzel, végülis megértem, neki is a szeme fénye.
Így csak egy szabadtéri programra kapunk fuvart Apától. Ami persze az időjárás miatt még nem most lesz. :cry: Pedig olyan jó lett volna!!!

Kép
nap12
 
 


Jó reggetl!!! :lol:

Ati ma 7-kor kelt, akkor evett először. Na jó, éjszaka megébredt, pár korty víz az ágyikójában, szárazcumi, és már aludt is tovább.

Csokinyuff
Pont tegnap olvastam a Suttogó II-ben arról, hogy van amelyik babánál a mászás kimarad. Meg hogy a forgolódás sem megy úgy. Ennek oka pl az, hogy a bölcsőhalál miatt a háton fekvést javasolják a szülőknek. A hason fektetett baba viszont kénytelen megfordulni, ha látni akar valamit a világból. Ha háton van, akkor meg úgy is nézelődhet, hogy semmit nem kell tennie érte. És amikor hason repülnek, az a mászás kezdő része. Aztán rájön, hogy ha összehangoltabban végzi a dolgokat, haladni is lehet.....

Ma apa szabin van. Megyünk beszerzőkörútra a kertépítéshez. Szép napot!!!

Csajszik, elég az, ha ebben a korban reggel és este szopiznak a gyerkőcök? Ati nem kéri a cicit a többi kajálás után. Délelőtt egy üveg gyümi - én a teljes kiőrlésű gabonásakat adom legszívesebben, ebédre egy üveg főzelék, délután tejpép egy egész kispohárral - már 120 ml vízből.

mikegirl
 
 


Jucu, annyira örülök! Szuper, hogy otthon vagytok!

Kép
nap12
 
 


Mikegirl, és ha még éhesen próbálnád először a cicivel? Mi úgy kezdjük.

Kép
nap12
 
 


mike!
mi is már szinte átálltunk a estétől reggelig szopásra.... :roll:
nap közben nem akar nagyon elfoglalja más....
ha csak megszolal valaki rögtön abbahagyja és más kezdi el érdekelni.
Nap!
szerintem ez miatt nem kellene aggodnotok szerintem mindekiben van annyi hogy csak egészséges babát hoz....
és persze én se mennék ha közülünk valaki beteg lenne!!!!
Én pl jobban örülök hogy bennt lesz márcsak a kényelem szopizás etetés és pelenkázás miatt is!!!
nem utolso sorba hideg van kinnt
Vendég
 


Hát én Lucát mindigis hason fektettem, mégsem forog... :roll: Sőt, a nagyocska is mindig hason aludt, mégsem kapkodta el a forgást...
Vendég
 


mike különben a torna bevált nagyon tetszett neki :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Talira mi nemtudunk menni. Apánál igy előre kiszámíthatatlan, hogy mikor hová kell mennie, én pedig Pesten még soha nem vezettem :oops: . És sajna messze is vagytok. De a képeket rettenetesen várom :D .
Jucu, nagyon sokat gondoltam rátok, örülök hogy már otthon vagytok, és minden rendben :wink: .
mikegirl, nekünk azt mondta a dokinénink, ha csak reggel és este van szopi (mert nálunk is nagyrészt igy van :? ) akkor legalább 1* adjak neki tápszert. Hát marhára nem örültem neki, mert nagyon tápszer ellenes voltam, de hát ez van. Azért naponta többször próbálkozunk a cicivel, de ha nem kell, jön a táp :D
Tegnap kapott Danus húsit :lol: . Délben még nem kellett neki, köpte ki, délután is próbálkoztunk akkor pedig alig győztem neki lapátolni :lol:
Szerintetek hetente hányszor kell húsit enniük?

Kép
mona76
 
 


Ja és 2 napja lázas vagyok, fáj a torkom, minden végtagom, elkapott valami kórság :x . Annyira féltem Danit, de hát nem tehetem búra alá :D .

Kép
mona76
 
 


Én is elkezdtem Lucának húst adni, a védőnő rámszólt, hogy már aktuális. :shock: Hogy olcsóbban és egyszerűbben megoldjuk a húskérdést, azt javasolta, hogy főzzek meg egy nagy adag pulykamellet, turmixoljam le, rakjam jégkockatartóban a fagyasztóba. Onnan aztán lehet adagolni 1-1 kockát bármilyen ételébe. De hogy hetente hányszor, azt nem is kérdeztem. Gondolom 2X-3X.
Vendég
 


noémi rám is rámszolt!
ez jo ötlet!
hetente egyszer kétszer mondta nekem.
Vendég
 


Mona76

Szoptass, szoptass, szoptass!! Ellenanyagot termel a szervezeted a betegség ellen, ez is benne van a tejedben! Akkor nem fogja elkapni Dani a kórságodat! Úgy irigyellek, hogy szoptathatsz!! Nekem abba kellett hagynom 4 hónap után :(
Vendég
 


Képzeljétek apa benevezett a 2009-es Budapest- Bamako dakarra. A dokival mennek, de megígérte hogy a 2010-re együtt megyünk :roll: .

Kép
mona76
 
 


Hús: Minden második nap.Én is jégkockatartóban fagyasztottam le a csirkét, sertést, HALAT.
Tej( szopi) Legalább 2 teljes üveg+ a főzelékben A tejpépet csináld a lefejt tejből, nem vízből.

A tornát már egy hónapja csináljuk, semmi eredménye. Amikor át akarom fordítani, szabályosan befeszít az ellenkező irányba, hogy hagyjam békén.


Gyógyultaknak: HURRÁ, HURRÁ!!!
Betegeknek: JOBBULÁST

mamiblue: ment a levél, szerintem holnap odaér.
tuza edit
 
 


Edit!
torna majának nagyon bejött. Én közben mondokázok vele ami nagyokat kuncog :lol: lehet elég hülye fejet vágok...
És azt is nagyon élvezi ha benkő nórát éneklem közbe neki. Még talán nem is láttam hogy valamit ennyire élvez az evésen kivül :roll: :wink:
Vendég
 


Hát, amikor hason van, szerencsére nem látja a fejemet. :lol: Én is mindig valami baromságot dudorászok neki.
Alexet egyszerűen nem érdekli, vagy pedig fél átfordúlni.
Egyszerűen meggátolja.
tuza edit
 
 


Hello!

Jucu: :) De jó, hogy otthon lehettek! Hol kaphatot el vmit? Én ezért utálom, hogy sokszor vele kell mennem az oviba, mert félek, hogy összeszed vmit! :(

Edit: Előre is köszi! Majd talin rendezzük a többit:)

Szóval remélem mi is eljutunk! :) mi is 5-en mennénk , de szerintem apa, majd ellesz máshol...

Olyan szupi férjem van! Sebi megint nem aludt 3-tól kb. Folyton cicizni akart, bedugult az orra, aztán mégiscsak visszaaludt, de fél 6-kor felkelt, férjem meg lejött vele a nappaliba, itt aludt a kezében ,h én is tudjak pihenni egy kicsit. Pedig már hajnali 4 óta lent dolgozott!
Mondjuk, iszonyatosan rosszat álmodtam...lehet nekem sem kellett volna visszaaludnom, fél 7-kor meg keltek a lányok, hát én alig tudtam kikelni az ágyból:( Szóval rámférne egy kis pihenés!

mamiblue
 
 


Na a Dévény forumon ezt a választ kaptam! Na most akkor... :shock: :roll: :roll: :roll:
lehet mégis nagy a baj.
vagy mindenkinek ezt válaszolják????

Tisztelet Édesanya!

Gyermekének föltétlenül szüksége van a "Dévény-kezelésre". Ezt semmilyen tornával, úszással, játékkal nem lehet "kiváltani".
A 3 555 392-es alapítványi telefonon (9-15-ig)megadunk lakhelyükhöz közel dolgozó DSGM-szakgyógytornász elérhetőséget.

Üdvözlettel: Dévény Anna
Vendég
 


A Dévényi a fizetős?
Na megint rosszmájú voltam.
Én azért megvárom, hogy az orvosom mondja: Menjünk.
Alex duci, lusta baba.Ő ilyen. :wink:
tuza edit
 
 


uhhh de beparáztam nem nekünk irta hanem egy kisfiunak aki 10 hosan nem tartja a fejét.....
most majdnem elkapott a sirogörcs....
jajj de jo... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


megfigyelésével lehet eldönteni, levél útján semmiképp. Arról sincs tájékoztatás, hogy a gyerek fordult és kúszott-e, ha igen mikor kezdte? Nem az Önök ötletein múlik, hogy mászik-e vagy sem. Egyebként a mászás ideje a 8-9 hónapos kor.
Bár túlterhelségünk rendkívül nagy, ha úgy érzik nincs rendben valami a gyerek mozgásfejlődésével, szíveskedjenek vizsgálati időpontot kérni a 3 555 392-es alapítványi számon (9-15-ig).

Üdvözlettel:Dévény Anna


Ettől egy kicsit megnyugodtam
tuza edit
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?