Új privát üzeneted érkezett!

Mirci!

Nekem azt monda a doki, hogy a 7. héttől hallanak szívhangot. Te már majdnem annyi leszel, szerintem igen.

Csibe!

Nagyon jó a sztori. Nekem azt nem kérdezte, hogy hogy kerül be,
csak azt, hogy hogyan születik meg. Ő császárral született, így megmutattam a hasamon a vágást, hogy valószínűleg itt.

Kép
Kép
noni78
 
 


Húúú, hányósokat nem irigylem :? Kitartás lányok!!! Nekem a hányinger is bőven elég :shock:

Mirci, én 6+6 hetesen voltam UH-on, akkor már volt szívhang. Sőt, a fiammal 6+1 hetesen és nála már akkor is volt, bár ő 19 napos ciklusokban fogant. :lol:

Jók ezek a kistesós történetek :D Az én fiam azt kérdezte amikor megtudta, hogy kistesó van anya pocijában, hogy "lenyelted?" :D :D :D

Kép
Kép
netti77
 
 


Sziasztok!

Lanta! Gratulálok!!!! Minden rendben lesz.

Én most egy kicsit jobban vagyok, de mindig ennék valamit, ha meg rágondolok valamire, rosszul vagyok.

Kép
Kép
petra1980
 
 

 
 

Üdv Csibe köztünk!

Biztos tündéri a kislányod. Az unokahúgom is 5 éves és nagyon édes. Nagyon várja már az unokatesóját :D
Mielőtt megfogant minden találkozáskor megkérdezte, hogy mikor lesz már "KISLÁNYUNK"? Lehet, hogy ő már tud valamit? :wink:

Mindenkinek köszi a biztatást!

Aranyosak ezek a nagytesós storyk. :lol: :lol:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Gwini!

Az a baj, hogy nem jegyeztem meg a dátumot, mert akkor az egyszer voltunk védekezés nélkül együtt abban az időszakban, úgyhogy akár napra pontosan is tudhatnám.....

Kép
Kép
petra1980
 
 


Petra Én tökre ugyan így vagyok de mikor előpakolom a kaját és elkezdek enni utána már egész jól megy!!! :lol: Neked nem így van? Amúgy marha érdekes mert a mérlegem 6 napja egy tapottat sem mozdul! Ilyen még nem volt! Se fel se le! Igaz nem a legjobb számon állt meg, de ha itt maradna egy 4-5 hónapig azzal nagyon kiegyeznék!!!

Aranyosak nagyon ezek a nagytesók! Nálunk a nővérem nagyobbik lánya (4 éves) tegnap tudta meg hogy a Kornéliának lesz kistestvére és ma reggel Ő is kért egy kistesót az anyukájától pedig neki van egy kishúga aki most 1 éves!!! Kis huncutok ezek a gyerekek!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Egyébként én is folyamatosan émelygek - emellett állandóan úgy érzem, mintha éhes lennék. Pedig nem lehetek, mert nem rég ettem - de borzasztó a kettő együtt
Állandóak Korpovitot rágcsálok

Kép
Kép
csibe21
 
 


Én napra pontosan tudom január 2 :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!!

képzeljétek nálam az a helyzet, hogy a barnázgatás/vérzés hol elmúlik, hol újra visszatér. DE!!! Tegnap voltam dokimnál, megnézett, és hál'Istennek baba jól van, (20,6 mm ultrahang szerint 9+2 vagyok, mensi szerint 8+6). A vérzés a méhlepénytől jön. Amennyire én megértettem a lepény és a méhfal között van egy bevérzés, vérömleny (jól látszott az uh.-n), és az vérzik. Kaptam még progit és ágynyugalom. Azt is mondta, hogy ne ijjedjek meg, ha ezután is elő-előfordul még barna ill. vérzés, mert az a vérömleny valahogy el kell tűnjön onnan, ki kell takarodjon. Szóval egyrészről megnyugodtam, hogy a baba okés, másfelől igaziból csak a 12 hét után fogok megnyugodni, rettegek, hogy nahogy leváljon a lepény, azért a vérömleny miatt.:( Most még egy picit sincs leválva, doki szerint ha akár egy iciripicirit is levált volna az magzatelhalással járt volna. De most még nem vált le, és szigorú ágynyugalom mellett és progi mellett, remélhetőleg felszívódik a vérömleny, és szóba se kerül többet a lepényleválás. Szóval van még izgulnivalóm. Van egy 2 évesem meg egy 4 évesem, még véletlenül sem emelhetem meg őket:(, és nem egyszerű melletük feküdni sem.Ezért most becuccoltunk anyumékhoz 3 hétig, 12 hetes koromig legalább. Ezek a híreim.
Bocsánat, ha hosszúra sikerült, én ritkán jövök ide írni, de akkor beladok apait anyait:))

Kívánok mindenkinek jó egészésget, és minimális aggódást! És bocsánat, de annyian vagyunk, hogy sok mindent nem tudok megjegyezni, és így egyenként reagálni sem.:)

Puszi: kolkok
kolkok3
 
 


Kolkok, biztos minden rendben lesz!Szorítok Neked!

Nem baj, ha nem írsz mindenkinek, az a lényeg, hogy megírod, mi van Veled!
Bevallom, én sem tudok mindig mindent követni, még csak tanulom a társaságot! :lol:
De a tábla jó dolog, azért onnét valamennyire képben van az ember, hogy ki hol jár.
Vendég
 


Kolkok, ha ezzel megnyugtatlak, a fiamnál nálam is volt bevérzés... bár akkor ráértem pihenni, nem kellett gyerkőc után futkároznom... Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!

Petra, úgy nézem mi nagyon "egyszerre" vagyunk kiírva! Bár ugye ez nem jelent semmit. A fogantatás nálunk valószínűleg Szenteste :oops:

Lányok, én is úgy vagyok, hogy éhes vagyok mindig, de nem tudom mit ennék, közben émelygek....
Uzsira bevágtam egy tonhalas szendvicset paradicsommal, sajttal és most fáj a gyomrom :roll:

Kép
Kép
netti77
 
 


kolkok! Kitartást kívánok!! Remélem hamar eltelik az a pár hét!! szorítok értetek!

Üdv Csibe! Örülök a jó UH-s híreknek, és gartulálok!

Nálam ma volt először óriási étvágy. Nem tudom, hogy én Márti helyében hogy bírnám, ugyanis engem a hányinger is megvisel! Márti, mennyit fogytál? Én mit jelent, hogy rossz a cukor eredmény?

blúmi

Kép
blúmi
 
 


Sziasztok!

Nálunk december 16. volt a nagy nap. Én hőmérőztem, uh. pontosan tudok mindent. :D

Kolkok!

Pihenj sokat! Remélem anyukád tud majd segíteni a gyerkőcök mellett!

Aki volt közben UH-n, annak gratula. Mostmár tessék csak növeszteni a babókat. :D
Én 3 hét múlva megyek csak UH-ra (baromi sokára), nagyon kíváncsi vagyok hogy mennyit nőtt azóta a bébike. Remélem szép nagy már. :D

Minyu!

Két hányinger között a következő vizsgálat nekem: február 25. 12 hetes UH.

Luca!

Jelentkezz a másik topikban is ha van időd rá. :wink:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Márti :)
Ha ilyen sokat hánysz és semmi nemmarad benn, akkorén megkérdezném a dokimat, mert engem beakart fektetni a kh-ba (mikor Nándival voltam terhes), hogy pótolják infúzióval a hiányzó "nyersanyagot" Jál istennek végülnem került rá sor, mert keddig kaptam ultimátumot és hétfön elmúltak a hányások :)
De én is egész naphánytam, gyak. csakfekve tudtam enni, kicsilevest, ropit, stb.

Most sokkal jobba helyzet, bár émelygek egész nap és néha hányok is, csak kevés jön vissza. Drukk, hogy jobban legyél kicsit.

Kész lett az én laborom is, és egész jó. a fehérvérsejt van nagyon picit határ fölött és a nitrit lett +,ezek betudom valami kis fertözésnek, de mivel nagyon minimális az eltérés, igy sztem nincs gond. Ja, és a neutrofil lett magasabb még, de az terhesség alatt megnövekszik. (hehehe, karácsonyra kaptam a barátosnémtól egy "házi" laborleletes könyvet, amiben minden tök jól le van irva.

kolkok :)
juj, nagyon dszoritok, hogy rendben eltünjön az a vérömlenyés ne okozzon semmi gondot.

Pusz mindenkinek

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


kolkok!!!
szorítok, pihenj amennyit csak bírsz!

jujj 10-13 hányás???!!!! nagyon durva! és igen, én rákérdeznék az infúzióra márcsak a kiszáradás veszélye miatt is!!!!!!!

mi 17én készítettük bébikét, pont a 7. évfordulónkon!!!! :lol:

siminek megszereztem a tortáját, meg ma nagybevásároltunk a holnapi itthoni ajándékozásra...huhhh. de jókat találtbunk nagyon! tökre örlülök!!!
ja és persze még este, mikor hazaértem megmutattuk a tortáját, hoyg nyugodtan alhasson, nem fogjuk elfelejteni bevinni bölcsibe 8) :roll:

én jövô héten kezdem intézni a védônôt, meg körzetit meg a laborokat...jáájjj de nincs kedvem vérvééételezni :oops:

hát mindenkinek jóóócakát!!!
jónövekvést :)

bgz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Kolkok: Semmi pánik, feküdj amennyit csak tudsz, és pozitív gondolkodás 1000el :)

Boldog Szülinapot Siminek! :):)

Tegnap megmondtam a főnökömnek mi is itten a nagy helyzet. Teljesen jól fogadta, de sajna a nyári szezonra táppénzes leszek.
És kaptam egy rahedli melót...:)

Hálisten a tegnapelőtti extra rosszullétem elmúlott :) Cserébe ma reggel égett a gyomrom.
De olyan szép kezd lenni az arcbőrőm, hogy csak na és dúsúl a hajam :) Kár hogy nem fogyni hanem hízni fogok, mert még a végén bombázó lettem volna :) /Apa szerint ez annak a jele hogy lány lesz (apa nagyon lányt szeretne :))/

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Kolkok!
Pihenj sokat, és minden rendben lesz.

Én még eddig nem hánytam, de ma reggeltől is annyira émelygek, nem jól érzem magam. Van nap, hogy rosszabb, van, hogy jobb.

Netti!

Neked is 20-a körül jön a baba?

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sziasztok!
Bagzerka, boldog szülinapot Siminek!!! Milyen ajándékokat vettetek neki? Nekem is kéne pár jó ötlet, mert Balázs is áprilisban tölti a 3-at....

Petra, elvileg szept. 18. Nézd meg a vonalzónkat, 2 nap különbség van közöttünk :D

Starlak, akkor te már az egyik nehéz dolgon túlvagy. Én a jövő héten szándékozom bemenni és megbeszélni a dolgokat (ugye most GYES-en vagyok). Szeretném kivenni a szabijaimat és csak utána táppénzre menni.... remélem nem lesz akadálya. :?

Kép
Kép
netti77
 
 


Holnap leszek 7 hetes!De jó!
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan rendesek vagytok, hogy így aggódtok értem! A dokim már tudja, hogy sokat hányok, jövő héten úgyis mennem kell hozzá beutalóért a belgyógyászhoz, meglátom, mit mond, ha meglát. Kb. 3kg-t fogytam eddig, ami a szerencse, hogy a vacsi bent marad és olyankor iszom egy csomó limonádét is, benyelem a Gravidát, meg a B6 vitamint, de persze ez lehet, hogy kevés lesz. Ma viszem Csabimat a gyerekorvoshoz, mert belázasodott és fáj a füle, aztán én is elmegyek e háziorvoshoz, kell még 1-2 beutalót kérnem, majd szólok neki a hányás miatt, meglátom, mit mond!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Ma reggel nem volt hányingerem! :lol: Most jobban vagyok! Jól be is reggeliztem! Bár én eddig is egész nap ettem, hiába émelyegtem. Állandóan megkívánok vmi kaját, aztán miután eszek belőle utána már nem kell. Akkor megint egy újabbat kívánok meg. :wink:

gwini
 
 


Gwini!

Én is pont így vagyok, megkívánom, utána meg már nem kell.
Én kb már 3-4 kg híztam, szerintetek ez normális?????

Kép
Kép
petra1980
 
 


Sziasztok!

Ismeri valaki az Eurovit Kismamáknak étrendkiegészítőt? Én folsavból az ő terméküket szedem, és kaptam kis füzetet, ott láttam, hogy ilyen is van. Ahogy olvastam, olyan, mint az Elevit meg a többiek, de erről még nem hallottam itt a fórumon. Csak érdekelne, mert később hátha kell... :wink: Amúgy 1549 ft. a 30 darabos, és 2599 a 60 darabos. (nem tudom a töbi mennyi, csak összehasonlításként írtam, mert nekem a folsavból azért ezt ajánlotta a gyógyszerész, mert állítólag olcsóbb, mint a többi)

Kép
Kép
tabati
 
 


Luca.
Örülök veled.
Csajok, a barnázgatoktól kérdezném főleg tőled kolkok3
Milyen időközönként jelentkezik nálad a barnázás?
Nekem már elmúlt 3 napja, sokat pihentem, de ma el kellett vinnem a fiamat iskola alkalmasságra, mire hazajöttem már megint volt egy kis barnázás, azóta semmi.persze most újra piheneknagyon szeretném ha minden rendben lenne, Ma este 5-re hívott a dokim vizsgálatra, izgulok rendesen.
Ha én is hallanék dobogó szivecskét egy kis időre biztos megnyugodnék.

Kép

Kép
napsugár035
 
 


Sugi,lesz ott dobogó szívecske!Szorítok nagyon!
Te használt utrot, vagy hasonlót?
Vendég
 


semmit nem adott épp ez idegesít

Kép

Kép
napsugár035
 
 


sziasztok csajok!
olyan jó titeket olvasni, látni, hogy másoknak is ugyanazok a tünetek....émelygés de kívánás:))vicces
nektek nincs olyan gondotok, hogy estére olyan a hasatok mint egy lufi+tök kemény..reggelre jó esetben leapad....komolyan
este mintha már vagy öt hónapos lennék, közben csak 9 hetes vagyok.:))

Kép
winona
 
 


Tabati!

Én az Eurovit vitaminját szedem. Ahogy néztem a hatóanyagokban nagy különbség nincs a többihez képest, mégis nekem ez volt a szimptakiusabb, uh. ezt választottam.
Semmi extrát nem tapasztaltam a szedése óta, nincs tőle puffadásom és a szokásosnál nagyobb mértékű szorulásom, szóval nekem bevállt. Remélem a Babus is így gondolja! :wink: :D
Jah és még az tetszik benne hogy nem ilyen ló nagy a kapszula, hanem inkább kicsi, tök könnyen lenyelhető. Az Elevitről speckó azt hallottam hogy bazi nagy a tablettája. :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sugi, szerintem ma este erre is kérdezz rá, nem kellene-e.
Vendég
 


csajok!
van már pocitok?kinek mikor kezdett nőni?nagyon érdekelne a téma.....
terhesgatyóval h. álltok?
várom a sok-sok választ,
köszi

Kép
winona
 
 


Sziasztok!

A legutóbbi UH nekem azt írta ki, h szept 16-án szülök:)
Mondjuk előtte két héttel még nem 7 hetesnek, hanem 2 hetesnek mondta a babát a nőgyogyi. Ha így folyatatom, jövő hónapban szülök:)
Még nem tudják a munkahelyemen, ráér a 12. héten, még terheskönyvig sem jutottam el. Most szabin vagyok, így lesz lehetőségem pl. vérvételre. (Nagyon korán kell beérnem, így nem menne munka mellett.)
A hányinger nagyon megkeseríti az ember életét. Keksz kell, meg sok kicsi evés (munkahelyemen nincs kajaszünet, egy nap egyszer eszem, azt is futva több részletben). Nekem nagyon jót tett pl. a kiwi. Kicsit savanykás és segített. Sok-sok frissen facsart narancslé, grépfrút és banán:)
töpi
 
 


Kívánni 2 hete nem nagyon tudom, h mit. Most talán megint kezd visszatérni (este 11kor kötözött húsvéti sonka)

Terhesgatyit hordok, amúgy is puffadásra hajlamos a hasam. (Munkahelyen normál gatya.) De amúgy nem nőtt még a poci. Inkább csak kényelmesebb, ha nincs ott gomb (tudatra is:))
töpi
 
 


win. reggelre nekem is apad:)
töpi
 
 


sugi
barnázás nekem egy-két napot volt, amikor meg kellett volna jöjjön, nem is gyanakodtam, h baba van:)
azt olvastam, h általában méhszájsebtől alakul ki, ami a baba egészségét nem befolyásolja, csak nem jó. anyumnál anno (ketten vagyunk) nem mondtak semmit, de mindkettőnknél volt barnázás sokáig és nem volt gond. mondjuk tesóm koraszülött volt, de anyu az utolsó pillanatig dolgozott elég stresszes helyen
töpi
 
 


Win!
Lufi+tök megvan! Reggel nekem is jó, nincs semmi gond, de du-ra kemény és majd szét robban! Most is feszít, mintha szülni akarnék (de még korai lenne, nem? :D ) És ilyenkor nem jó ülni, állni, menni csak feküdni, de sajna a melóhelyen nem lehet.

Üdv: Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


A.m.!
Hogy vagy? Mi történt a dokinál? Írjál feltétlenül!

Kép
Kép
konan
 
 


Lányok, én nagyon álmos vagyok
Mindjárt kiesek a számon
Ha nem kéne dolgoznom, lefeküdnék sziesztázni
És továbbra is émelygek és éhes vagyok :cry:
De nagyon próbálom visszafogni magam, mert nem akarok már az elején túlságosan megnőni (de néha ez naggggggyon nehéz)

Kép
Kép
csibe21
 
 


Szaisztok Pocakosodók!

Megjöttem a dokibácsitól. Komolyan mondom, hogy elérzékenyültem amikor megláttam a babát,hogy mennyit nőtt 4 hét alatt. 2,7 cm ( 4 hete 6 mm volt). Végre megnyugodhattam, hogy van szívverése is és szépen fejlődik. Sokat izgett-mozgott, de az volt a legaranyosabb amikor a hátán feküdt és a lábait az ég felé emelve rugdosott. Teljesen meghatódtam. :o :D

Minyu!
Február 18-án megyek legközelebb,akkor lesz a várva-várt tarkóredő mérés.

Ma gyorsan meg is vettem az eső terhes nadrágomat :wink: Igaz a pocim még csak alig látahóan kezdett el nőni,de mégis csak kényelmesebb lesz abban járkálni. :D

Szépn napot mindenkinek!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Konan!

Aranyos vagy, hogy gondoltál rám! :D Jól esik!
Fentebbi hozzászólásomban olvashatod, hogy mi történt.

A képet nem tudom még felrakni,mert nincs itthon a fényképezőnk (nem is túl tiszta a kép)

Kép
Kép
a.m.
 
 


Konan!

Te mikor mész legközelebb dokihoz?

Kép
Kép
a.m.
 
 


a.m.
Gratulálok! :lol:

Most nincs időm írni, mert jönnek hozzám kismamanadrágért.
Majd este jövök.

gwini
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok.Ma voltam uh-on 5 hetes és 2 napos kismami vagyok. :) Még konkrétan nem mondta a doki mikor szülök de ezek adatok szerint okt.7.De ha előbb jön 1 héttel mint a bátyuskája akkor szept.30 és az pont a szülinapom. :D

Mindenkinek szép és rosszullétektől mentes babavárást kivánok!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Dia!
Üdv itt! Akkor szívhangot még nem láttak a babánál, ugye?
Mennyi idős a fiad?

gwini
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni e népes társasághoz. Mióta tudom, hogy babás vagyok, olvaslak titeket, de eddig még nem mertem írni nektek. A héten voltam másodszor dokinál, és megnyugtató volt. A szívverést már lehetett látni.

Tehát Minyó, szeretnék bekerülni én is a táblázatotokba.
szept. 20. kecskeméti lakhely és körház, köv. vizsgálat: febr. 26.(?), nincs tesó

Nekem azt mondta a doki, hogy 1 hónap múlva menjek vissza hozzá, és akkor ad beutalót vizsgálatokra. Addigra akkor betöltött 11. hét lesz. Úgy látom, ti addigra már egy csomó vizsgálaton túlestek. A kédésem a következő. Baj-e, ha csak a 12. héten, azaz betöltött 11 hétben megyek vizsgálatokra? Meg miket kell elvégezni? UH, vérvétel, bocsi de pisi vizsgálat. Ezeket látom. Mi van még? A terhes naptárban is az van, hogy a 10. héten kell genetikai viszgálatra menni, a 11. héten tarkóredő mérésre.
Szerintetek mit csináljak?

Köszi a választ. Bocs, ha hosszú voltam.

Ági
ági78
 
 


Szia Móni!
Sajnos még nem láttunk szívhangot de a doki szerint a 6.héttől látható,nem kell aggódni.Én egy kicsit szomorú vagy e miatt mert Domi fiam szivecskéjét már láttam az 5.héten.
Amint látható a vonalzón a fiam 3 éves,ovis és nagyon eleven gazfickó. :D

Üdv Ági! :wink:

Minyó!
Én is szeretnék a táblázatba bekerülni. :wink:
A szülés még nem pontos.lakhely:Bp kórház még nem biztos lehet,hogy István,lehet,hogy Imre.Tesó 1 fiú.Köv.vizsgálat febr.21.Köszike.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Üdv Ági, Dia!

Gratulálok Luca! Én megijednék, ha ikreket várnék, de dupla öröm!! :lol:
Minyó én is bekerülhetek a táblázatba?
Szülés : a védőnő szerint 09.20 kalkulátor szerint 09.22( most melyik a jó??)
Nagykanizsai Kórház
Lakhely: Nagykanizsa
Tesó: 1 bátyó (Bálo:))
vizsgálat: ponosan még nem tudom, jövő hét
judit(bálo anyuja)
 
 


monee!

Köszi a válaszod.

Én még csak folsavat szedek, de kaptam egy füzetet, hogy ha visszaküldök 4 vonalkódot akkor kapok ingyé egy általam választott vitamint. Már van 2 kódom :wink: és mivel napi 2őt szedek elég gyorsan lesz még 2, és gondoltam kérnék kismamavitamint, aztán ha sikerül a baba, kipróbálom ha a doki is javasolja. Árban nem tudod véletlen, hogy mennyivel jobb a többihez képest? Nekem nincs viszonyítási alapom.
iszont az nagyon pozitív, hogy nem, nagy a tabletta, mert én azt várandósság nélkül is alig bírom lenyelni... :roll: Szedek még calcium tablettát, hát az is akkora mint egy ház. Ha elfogy, akkor lehet kipróbálom az Eurovites szopogatós tablettát.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! :lol:
Senki nem vár ikreket rajtam kívül??? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! :lol:
Senki nem vár ikreket rajtam kívül??? :roll:

Judit, Bálo anyuja, hogy vagy?

Sugi????????
Vendég
 


Bocs, csak egyszer akartam, de azt hittem, nem ment el. :oops: :oops: :oops:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?