Új privát üzeneted érkezett!

Kicsi! Bocsánat, hogy nem reagáltam, de szerintem még senkiére... [color=brown]Nagyon örülök, hogy jöttök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/color]

Puszi
verzsike
 
 


sziasztok.

én lassan megőrülök.babám ma fél 5-kor kelt,így még visszaaludt 7-től fél 9-ig,így viszont ma egész nap nem akar aludni,én meg éhen hurcolom,a lakás romokban...nem tudok kiteregetni,főzni... :? nem értem hogy lehet ennyire kis alvásigénye. :roll: mondjuk a lényeg az éjszaka.

juci

nekem attól függ,hogy megyünk e,hogy mikor megy el a dokinénink,de aztán hívom momót,így állapodtunk meg vewle.ti meddíg maradtok. amúgy lehet,hogy nem lesz kocsim,de akkor megyek bkv-val,csak ne legyen késő,mert 11 után jön az orvos,ennyit tudunk csak. :evil:

na megyek,mert közben szoptatok és ez aszék erre nem túl kényelmes. :lol:

puszi

eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziszike!

Kudtem priviben a cimet,de lehet ,hogy nem ment el,.. :roll:
Kicsi tudja a cimet.

Kicsi!

Nem kell semmit hozni..csak magatokat! :lol:

Megyek,mert horog,morog a gyerekem,nem tudom miert csinalja,igy hulyeskedik gondolom.
momo35
 
 

 
 

Sziasztok!

Juci: Anna sem aludt, ez valami front lehet.
4fele átjött és beszélgetni kezdett.....mostanság csinálta párszor...de este nem sikerült lenyugtatnom.
Úgy csináltam végül, mint, aki alszik, erre 6fele őis aludt...de addigra nekem meg indul a nap.

Ilyen az anyák sorsa....

Biztos nem a gyerekben az idő zavarja meg őket.....

momo: nem jött át..Jucit hívom, ha jövünk.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi!
Jaj, látom már kérdezted: sajnos Marci nincs jól, neki mai is 39,5 volt a láza és éjszaka is. Tegnap is és ma is voltam dokinál velük. Bence javul, de iszonyat nyűgös...én is...
Az éjszaka veled álmodtam:-) Bencével mentünk el hozzátok, de este 9-kor kipakoltál minket, hogy te nem érsz rá tovább, mert altatod Dudit és menjünk el, mert zavarunk:D

Sziszike, Kicsi!
Marci reggel 4-kor felkelt (még meg is néztem az órát) és a pókemberről kellett vele beszélgetni :roll: Soha sem szokott felkeni.

Erzsike!
Én is gratulálok a nyereményetekhez:) Nem vinnél magatokkal ??? :wink:

Látom másnál is van betegség:( Gyógyuljunk meg hamar!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda: ezt már nem foghatjuk a véletlenre.:)

Marcinak jobbulást kívánunk!

Reggel az jutott eszembe, én vagyok a kiválasztott és ez egy áprilisi tréfa-Bolondok napja van vagy mi. :lol:

Mostmár biztos, fenntről kiválasztottak pár gyereket és , így viccelték meg az anyukákat.:)

Boldog BolondokNapját!!!! Április elseje van...hmmmmmmm

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszi, Kicsi, Koda
Nálunk szite ugyan ez volt a helyzet Áronnal. Csak negyed 5 kor. Ha az ágyában hagytam üvöltött ha meg áthoztam magam mellé akkor meg piszklta az orrom szemem stb... 6 körül visszaaludt úgy fél 8-ig.
Biztosan a front van ilyen hatással rájuk. Bár már vagy 3 napja felkel mert a foga jön és nehezen viseli.

Koda
Gyors gyógyulást kívánok a fiúknak, neked meg kitartást!

Balimama
Hát ez a hasmanős vírus nem a legjobbkor jött nektek. Remélem hamar kilábaltok belőle.
Hogy haladsz a pakolással jutottál előrébb?

Egész nap úton voltam kb 20 perce vagyok itthon de nem bírtam ki hogy ne nézzek be.
Bocsi azoktól akik kimaradtak, de vacsit kell gyártanom, és nincs időm többre.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bufo,Sziszike,Eszter,One kuldtem privit.
Ha akkor raertek,akkor szeretettel varunk titeket holnap.
A tobbieknek majd kesobb kuldom el a cimem,jo?

Balimama!

Jobbulast nektek! AZ egesz csaladon megy at??? :roll: :cry:

Koda!

Marcinak is jobbulast..es Bencenek is...neked meg kitartast hozza!

Bufo!

Ha unatkoztok,akkor meglatogathattok! :lol:

Eszter!

Neked is kuldtem privit,leirtam merre gyertek ha jottok.BKV-val viszont szerintem nem fog menni,mert ide azert eleg katasztrofalis a kozlekedes..mert bejonnel mittudomen melyik busszal az elagig,ott fel es at a 98ra,majd leszallni es varni a 168-ra...szerintem ezt ne probald meg.
AZ oltastol el is felejtettem,ne aggodj,nem szokott lazuk lenni.

Verzsike!

Ok,akkor ti jovo heten jottok.

Kicsi!

Neked nem irok semmit,remelhetoleg holnap most mar tenyleg latlak benneteket.(inshaallah :lol: ).

Kepzeljetek,van vonalas telefonunk..el se hiszem,6 honap varakozas utan!!! Hurraaa!!!

Tovabbi szep estet,ejszakat..remelhetoleg kicsi es nagybebik alszanak! :lol:
Titi!

Ez a te Kicsibebidnek is szol! :lol:
momo35
 
 


One!

Ha olvasod,es holnap raertek,nem latogattok meg? Cimet elkuldtem.
momo35
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem tegnap, de aerobikon voltam este, és totál lefáradtam. A Rezi elvittem aztán mondták, hogy utánna van női aerobik is, így ottmaradtunk a barátnőmmel (csak a Rezivel hazaugrottunk). Mai napom pedig kész rohangálás volt. Apa nem ment dolgozni, és egész nap a kertben voltunk. Volt meló bőven, nekem meg plusz a Sára is. Mindig kitalált valami rosszaságot.

Momo!
Köszönjük a meghívást, de sajnos már nem tudok elkészülni a holnapra. Főznöm kell, mert párom holnap is itthon lesz. Annyira jó lett volna pedig találkozni veletek. (Na meg a házatokra is nagyon kíváncsi vagyok ám, de legfőképpen a csodállatos szemű és göndör fürtös hajú Mishal érdekel :lol: :lol: !!!) Majd következőleg összehozzuk azt a talit, mert sajnos én a jövőhetiről is lemaradok a csütörtök miatt.
Tényelg nem jöttök pénteken?


Verzsike!
Neked is köszönjük a meghívást, és akkor mi remélhetőleg Titivel meg a csajokkal megyünk.
Igaz nekem korán kell a Sára, és a Rezit is 8-ra viszem az oviba, aztán indulunk is a Titiékhez (legalább is terveim szerint) Szóval mire hozzátok érünk, addigra a Sára kibukik az tuti. A kocsiba nem fog aludni, talán majd hazafelé, de majd viszek neki ebédet (mert ő 11-kor szokott már ebédelni), és akkor remélhetőleg alszik hazafelé.

Titi!
Akkor pénteken megyek értetek. Nehogy lemond nekem!!! Majd felhívlak előtte. Mennyi idő alatt érünk el Erzsikéjékhez tőletek? Te tudod az utvonalat?

Na megyek, mert holnap megint aerobik, és pihennem is kellene.
Sára is elég nyugtalan volt ma, úgyhogy lehet valami a levegőben.

Jó talit holnap azoknak akiknek sikerül eljuni!!Csináljatok sok képet, és vérjuk majd az élménybeszámolót.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Annának mióta felkellt folyik az orra. A mai talit lemondanám, ne haragudjatok, de nem szeretnék senkit megfertőzni.
Nem tudom miez, talán a változó időjárásnak köszönhető.

Zsolti és Bence is jól van...szerencsére. Annát elviszem dokihoz, cebiont iratok fel..

A pénteki talit is lemondjuk inkább, nem szeretnénk kockáztatni.

Elnézéseteket tényleg, bánt, a környéket is ismerem, ahova mentünk volna és olyan jó lett volna találkozni, de , így lesz a legjobb.
Annát hamar kikúráljuk, aztán jhéttől mehetünk miis.

Puszilunk mindenkit!

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Sajnos nagyon rémes éjszakáink vannak, képzeljétek, Kicsibébink szinte csak cicin hajlandó egész éjszaka aludni. Így ma is már hajnal 3-tól fenn vagyok, ő cicin csüngött reggel 7-ig. De ha nem adom oda neki, akkor meg nem alszik.
Egyszerűen tehetetlen vagyok! Remélem, hamarosan kibújik a fogacskája, mert szerintem az kínozza már jó régóta. Tegnapelőtt, meg tegnap már a hőmérséklete is felszaladt, azt hittem, talán reggelre már lesz fogunk. De tegnap azt mondta a dokinénink, hogy még nincs megduzzadva az ínye. Na, de talán ez még nem jelent semmit.
Szóval most azon vagyok, hogy mihamarabb el kezdjen főzelékeket enni, és picit visszább vegyünk a cicizésből, mert ez a csak cicin alvás nagyon kimerítő.
Még napközben is ezt csinálja, ha nem kap cicit kb félidőben, akkor felkel, aztán persze nyűgösködik, mert álmos marad.
Hát, én álmomban sem gondoltam, hogy ez ennyire nehéz feladat.
Szóval küzdök rendesen. Nem tudom, vannak-e még tartalékaim. :(
Minden nap úgy fekszem le, talán ma majd csoda történik, talán ma majd jobb lesz picit.
De biztos előbb-utóbb eljön a megváltás, és lesznek nyugisabb éjszakáink. Addig meg igyekszem túlélni, és energiát meríteni a kis tündérkéből.
Na, megyek is, Danit mindjárt keltem.

Igyekszem később jönni még, de előtte nagyon szeretnék visszaolvasni!!!
De gondoltam, addig is hírt adok magunkról.

KépKép
titi_27
 
 


Egy mondat gyorsan olvasás közben...

úgy látom, ez most általános jelenség volt, én is meglepődtem a dolgon, Kicsibébim kétszer egymás utáni éjszaka hajnalban felkelt, és 1 órán át dumált, vigyorgott, mintha nappal volna!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Momo
Nagyon köszönjük a meghívást, de ma sajnos nem tudunk élni vele. Mesi Ágikájára vigyázok amíg ők orvosnál vannak. De a jövő héten nálatok van a tali ha jól emlékszem amit be is terveztem a heti programba.:)

Titi
Borzasztó lehet még mindig ez a nem alvás.
Most kb 5 napja Áron is ezt játsza, de mindig különböző időpontokban ébred. Kb másfél órát fenn van, és csak úgy nem sír ha mellettem van.
Én legalább tudom hogy a foga jön, vagyis 2 alsó rágófog egyszerre és ez viseli meg.
Szerény véleményem szerint a főzelékkel nem lesz jobb a helyzet én úgy látom attól függetlenül ébredni fog. De persze egy próbát megér hátha lesz eredménye.

Sziszike
Jobbulást nektek is! Tényleg ez a változatos idő lehet az orrfolyás oka, remélhetőleg a doki is ezt mondja.

Oné
De jó hogy te is el tudsz járni mozogni egy kicsit. Én nagyon élveztem amikor mehettem, az sem érdekelt, hogy elfáradtam mert jó volt.
Rezinek hogy tetszik?
Jó főzőcskézést mára!Kitaláltad már mit készítesz?

Na most be is fejezem, mert még a végén elkésünk.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na, megint itt vagyok egy minit.

Leányzóm krumplija fő, az anyatej lefejve hozzá. Nem tudom, mit fog szólni hozzá.
Az igazság az, hogy a dokinéni mondta tegnap, hogy kezdjek el adni neki most már főzelékeket, hiszen lassan 6 hónapos lesz. Bár ezt már kb 1 hónapja mondja, ő nem vonakodik a 6 hó előtti hozzátáplálásról.
A védőnénink viszont annál inkább.
Nem igazán azért adnám neki, hogy így jobban aludjon éjszaka, hisz szerintem rövid távon nem igazán volna rá hatással, hanem azért, hogy lassan kezdjen hozzászokni a pépes kajcsikhoz. No meg hosszú távon az a tervem, hogy így hamarabb leáll majd a szopiról. Ha meg napközben nem szopizik, akkor meg talán éjszaka sem kelne fel ilyen gyakran a cici miatt.
De persze nem erőszak semmi, erőszakkal nem fogom elvenni tőle a cicit, örülök neki, hogy van tejem.
Nem tudom már, mi volna jobb, ha magától hagyná abba a szopit korábban, vagy nekem kellene később elvenni tőle?!
Egyelőre még persze hagyom, éjjel is had csüngjön rajta, főleg ha tényleg a fogacskája miatt teszi ezt, de azért lassan jó volna, hogyha mérséklődne ez az éjszakai ébredés. Mert ezt így hosszú távon azért nem igazán fogom bírni.
Szóval talán ha majd leáll a szopiról... ami miatt meg a szívem fog meghasadni.
Ááá, nem egyszerű az anyák élete tényleg!

Látom, akkor ez az éjszakai ébredés és virgonckodás nem volt egyedi nálunk. Rég nem csinálta, és most 2 éjszaka egymás után. Először vasárnapról hétfőre virradóra kelt fel 1-kor és 2-ig volt fenn, tegnapelőtt meg 2-től 1/4 4-ig dumcsizott a kiságyában. Dobálta a lábait, húzogatta a takaróját... édes volt nagyon! :)

Lányok, akkor a jelek szerint pénteken találkozunk?! Szuper!!!

Gyöngyikém, képzeld, úgy néz ki, lesz autónk, Dani mégsem viszi Szegedre, viszont így lehet, hogy külön megyünk, persze egymás után, mert ha Eszteréknek nem lesz kocsijuk addig, akkor az Őrsön felvenném Őt Domival.
Húúú, de irigykedem az aerobik miatt!
Sára miatt meg ne szabadkozz, az igazat megvallva, nem is néztem az órára, nem is volt illő ilyen későn telefonálnom.

Timikém, jól összejött Nektek is ez a betegség. De látod, még jó, hogy így alakult nekünk is, hogy mennénk mi hozzátok így holnap?!
Remélem, jövő hétre meggyógyultok, és mi sem leszünk betegek, aztán lesz nagy traccsparti nálatok.
Jobbulást Nektek!!!

Sziszike, annyira sajnálom, hogy megint nem foglak tudni megismerni, pedig már tényleg időszerű lett volna.

Látom, alakul a következő heti programunk, akkor Momo után nem Sziszike jön, hanem Mesi? Mindegy, majd csak eljutunk hozzánk is.
Ez a minden héten valakinél tali úgy látom, nagyon bejött, annyira örülök neki, hogy ilyen sokan tudunk kimozdulni.

Jucikám, remélem, Ágiékat tudod hozni jövő héten, olyan jó volna már látni őket. Na, kíváncsi vagyok az "Erik helyzetre" is nagyon-nagyon!

Momo, számod elmentve!!! De sajnálom, hogy nem tudtam menni ma hozzátok. Legszívesebben ilyenkor mindig repülnék!
Aranyos vagy, hogy így küldenéd hozzánk is az Álommanót, de sajnos hol itt van, hol elröppen, látod, az alvások még mindig gondot jelentenek nálunk. De majd csak lesz jobb még ez!

Megyek, csinálom Kicsibébi hamiját, gyorsan, amíg odakint alukál még.

Lányok, minden kis betegünknek jobbulást!!! Jut eszembe, Kicsibébimnek 2 napja hőemelkedése van, este meg már kapott lázcsillapítót is, mert feljebb ment.
Voltunk dokinéninél, de semmit nem látott, hát remélem, most már tényleg kibújik az a fogacska!!! Talán végre tényleg az okozná a lázat.

KépKép
titi_27
 
 


Zsuzsi!
Látod, milyen buta vagyok, a lényeget elfelejtettem:

BOLDOG NÉVNAPOT ÁRON!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Hát, lányok, a krumplifőzelék anyatejjel szerintem baromi fini lett, de a kisasszony öklendezett tőle, úgyhogy egyelőre hagytam. De olyan fura, mert a száját viszont nem szorította össze, sőt, nyitotta is, aztán folyton rázta a fejecskét.

Íme két kép a napokból, iszonyatosan ülni szeretne Kicsibébink.

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, én szégyenlem magam, de bevallom őszintén, sosem tudom, milyen névnapok vannak.

Mióta Danival együtt vagyunk, azóta számomra is mellékes lett a névnap ünneplése.
A németek ugyanis állítólag nem ünneplik. Hiába mondom, hogy ha viszont itt él Magyarországon... szóval simán átvettem tőle én is ezt a rossz szokást, és nem köszöntöm a névnaposokat. :(
Pedig én magyar vagyok...
Úgyhogy ne haragudjatok meg rám, ha elfelejteném. Persze a hugocskámét, apukámét és anyukámét szigorúan tudom és nem felejtem el!

Úgyhogy Áronka Isten éltessen névnapod alkalmából!!!

KépKép
titi_27
 
 


Erzsike, én olyan bolond vagyok, jól emlékszem, hogy Te már tízóraira és uzsonnára nem szoptatsz a gyümik mellé?

Képzeljétek, a lányom uzsonnára benyomott 3/4 üveg almás banánt. Remélem, nem lesz tőle semmi baja, egyszerűen nem tudtam leállítani.
Max megint nem lesz kaki. Aztán még egy picit szopizott.

Lányok, segítsetek abban, hogy hogyan haladjak?!
Gyümölcsöt tízóraira vagy uzsonnára adjak neki? Vagy mindkettőre?!
Mellette folyamatosan adjam a főzeléket? Ti hogy csináltátok annak idején?
A gyümik már mennek egy ideje, igaz csak kis mennyiségben, de ha ennyit képes megenni, akkor adhatok neki már akár egy bébiételes üvegnyit? Akkor viszont tuti nem fog utána szopizni. Nem akarok hülyeséget csinálni!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ha nem önző dolog,nem írok,de dobok pár képet! :roll:
Kép Kép Kép Kép

Szóval húsvétkor voltunk a tropikáriumban.A nagy fiam pedig megnyerte a kerületi karateversenyt a 10-11 éves kategóriában. :D

Puszi

Eszter

A fiam az éjjel 8 órát aludt.este 11-től reggel 7-ig! :D

Puszi

Eszter

Igyekszem még jönni ma! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Áronnak én is boldog névnapot kívánok! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Hali!

Aronnak boldog nevnapot kivanunk!

Bevallom ,en is ugy vagyok mint Titi,mivel Kuwaitban nincs,ezert mi se unneplunk semmit.

Eszter!

Irtam privit,erre lefagyott a gep,igy nem tudtam elkuldeni. Nagyfiadnk igy megint gratula!!!! Jo hogy van valami amit elvez csinalni es meg egeszseges is.
Edes kepek!
AZ alvasrol szerintem ne dicsekedj igy Titi elott . :lol:

Bufo!

Ok,akkor jov. heten varunk. Mesieknel ki beteg,Zsoltika?

Kicsi!

Atkuldtem a kepeket. Ja,Mishal Dudit emlegette este! Ezek szerint meg tudna szokni a csokjait! :lol:

Koda!

Javultok???

Titi!

Ne vedd mar el KIcsibebidtol a cicit! :lol: :cry:
Mert akkor mit adsz neki,tapszert???Mert ha nem,akkor meg tejet??AZt 2 eves korig nem ajanljak. Innia valamit akkor is kell,+Ca,egyeb bevitel.
Fozeleket delben akarsz akkor neki adni? csak kostoltasd meg,es utana lassan feltornazhatod az adagot,az elejen Mishal csak fel uveggel evett meg,de a gyumiket imaddta,siman bevagott egy nagy uveg gyumolcsot. Mondjuk mi reggelre ettunk gyumolcsot,ez a reggeli dupla ket cicis :lol: szopi utan,tizorai,uzsonna nekunk sokaig nem volt,nem igenyelte.Mondjuk helyette o kapott szopit . delben meg zoldsegfele +szopi,delutan megegy szopi,vagy 2 :lol: ,vacsira kolespep gyumivel,vagy valami zoldseg es elalvashoz cici.
De engem ne vegyel peldanak...gondolom te nem eddig szeretnel szoptatni.
Ja,a krumplitol o irtozott az elejen,mert ha hazilag keszited akkor eleg csirizes allagu lesz.

Gyongyi!

Sajnalom hogy nem tudtatok jonni,...nem baj,majd maskor.Magatokban is feljohettek csak ugy,...ha gondolod,nem kell forumtalira varnotok. :lol: Jo lehetett aerobikozni. Rezi kivel volt,apjaval otthon?

Itt se vagyok,homokozot kellene rendelnem,mert Mishal majdnem kiasta a frissen ultetett viragokat.

17re meg bejelentkeztek a kemenyseprok,8-2ig,es nem voltak hajlandoak kivetelt tenni ,hiaba kertem hogy jojjenek koran,azt mondtak,hogy nem tudjak megigerni.Igy ulhetek itthon.Remelem nem fognak a kandallo-elszivo kombinacioba megint belekotni.

KImaradottaktol bocsi.
Virag!

Haho!!!! :lol:
momo35
 
 


Verzsike,Eszter,Titi!

Majd nektek is atkuldom a kepeket meg a mult hetrol,csak most toltottem fel,es ahotmail-em ilyenkor csiga,majd napkozben.
momo35
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Áronnak Boldog névnapot! Kép

Bocsi, többre nincs energiám, az én drága kisfiam ma reggel 4-kor kelt, azóta nem aludtam (Ő se sokat...) úgyhogy megyek aludni. De holnap du jön az anyukám, úgyhogy lesz sok időm netezni.

Puszi és jó éjt mindenkinek!

Momoéknál nem készültek képek??????????
verzsike
 
 


Na,homokozo megrendelve. :lol: Es olyan edes libikokat lattam,na majd kesobb megkapja.

SZiszike!

Bocs,veletek mi ujsag? Csak sima orrfolyas..vagy valami komolyabb?

Es tenyleg lelepek most mar.

Verzsike!

Mi van,ezek a gyerkocok eltokeltek,hogy nem alszanak??Sztrajkolnak? Mishal 6kor kelt,de ugye az meg neki 5 ora...Szerintem ahogy egyre vilagosabb van,annal hamarabb fognak kelni.Jo lesz besotetiteni es atverni oket. :lol:
momo35
 
 


SZiasztok!

ZSuzsa!
Áronnak Boldog Névnapot Kívánunk!!!Volt ünneplés?
Igen sikerült megfőznöm, igaz közben 2x próbáltam a Sárát is elaltatni, mert nem bírtam vele.

Hát én se tudom mi lesz a pénteki taliból, mert a Sárának is folyik az orra, és iszonyú nyűgös. Igaz már 3 napja nyűgös, mert nem szokta még meg ezt az óraátállítást, és napközben alig alszik. Remélem péntekre jobban lesz, mert az orra is már vagy 4-5 napja folyik. Igaz akkor is szokott folyni neki, ha jön a foga. Na majd meglátjuk.

Holnap jönnek az óvonők családlátogatásra, ezért csak este jövök, mert délelőtt angolra megyünk, aztán ebéd, Reziért az oviba, felmosás, és jönnek is.

Momo!
Hogy sikerült a Tali? Végül csak a Juciék mentek? Várjuk a képeket
Köszönjük a meghívást, majd szólok ha arrafelé járnánk.

Sziszike!
Jobbulást Annának!!

Verzsike!
Szép álmokat!!!Már biztos alszol. Hát nem is jók azok a korai kelések.

Titi!
Annyira tünemény Kicsibébitek. De jó lenne találkozni veletek.
A krumplit nekem se ették meg elsőnek. Én azt hiszem répával kombináltam, de a sütőtök volt a kedvenc. Mind a 2 lánynál ivólével kezdtem (sütőtök). Kis kanállal megkóstoltattam velük (olyat vegyél amiben nincs cukor), és ami tetszett nekik azt főztem, vagy azt tettem még bele a kajájukba.

Eszter!
Gratula nagy fiadnak!!!
Mi is voltunk a tropiba húsvétkor is (tesómék elcsaltak). Ti is hétfőn voltatok? Na lehet ott voltatok tőlünk pár lépesre. Kár, hogy nem futottunk össze akkor.

Ma nem voltam aerobikon, csak a Rezit vittem. Most együtt lett volna, de kicsit fáj a térdem,így kihagytam. Jó, hogy együtt van szerdánként a Rezivel(igaz külön teremben),de tudom, hogy ott van, és figyelnek rá.

Megyek én is lefekszem, mert holnap hosszú napunk lesz.
Jó éjt!
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok lányok!

Hát, nem tudom, mikor fogok végre úgy jönni reggel, hogy jó éjszakánk volt, és végre pihent vagyok. Vagy ha nem is, de legalább jót aludtam ha még rövid időre is.

Iszonyatosan fáj már a fejem az álmosságtól, ma éjszaka is hasonló volt az előzőekhez.
Sőt, most még aggódtam is, mert Dani elment este egy külföldi céges vendégével, és hajnali fél 3-kor még nem volt itthon. Fél 2-kor hívtam, akkor meg sípolt a telefonja, állítólag nem volt térerő valami pincében.
3-tól Kicsibébi megint velem aludt, de csak reggel 6-ig volt hajlandó így is ellenni.

Tegnap beszéltem egy védőnő ismerősömmel, és azt mondta, tuti, hogy nem a kajcsi miatt kel fel.
Na, ezt eddig is gondoltam. Az ő véleménye, hogy mindenképp próbáljam meg legalább az első, 11 órás kelést elfeledtetni vele. Szóval az lesz, hogy holnaptól (mivel ma este egyedül leszünk itthon) Dani fog odamenni hozzá ilyenkor, ad neki teát, kiveszi, elringatja, hátha ez is megteszi. Aztán ha nem, akkor picit hagyjuk nyöszörögni, és csak akkor fogom cicire tenni, ha már igazán sír. Persze, szerintem ez így lesz, biztos nem fog megnyugodni. De muszáj megpróbálni, mert ez így lányok egyszerűen rémes.
Tegnap fél 10-kor aludt el, és 11-kor már kelt, aztán 1-kor, fél 3-kor, 3-kor, és utána meg már mellettem éberen aludt.
Teljesen kivagyok már! És nincs ötletem, tippem, hogy kellene erről leszoktatni. Szívesen szoptatom, félre ne értsetek, de az energiám már rettenetesen a végét járja. Napközben is csak vonszolom magam. Tegnap szépen aludt délben, de persze odakint, a babakocsiban. Akkor meg én sem tudok pihenni. :(

Jucikám, édesek a képek nagyon, és semmi gond a minőségükkel!

Gyöngyikém, jaj, remélem, hogy holnapra már jobban lesz Sárika, olyan jó volna találkozni!!!
Remélem, este még bejelentkezel, és arról fogsz beszámolni, hogy minden rendben, holnap akkor megyünk.

Momo, a homokozó tuti ötlet, biztos fogja élvezni Mishal.
Eszterrel tudod, mi sokat beszélünk, szinte minden nap. Aranyos vagy, hogy ne írjon előttem Domi alvásáról. :)
Igen, bevallom, valóban irigykedem, de ő ismer ám nagyon, tudja, hogy nagyon örülök neki, hogy ilyen jó alvókája van éjszaka a kissrácnak.
Szegényt kínozza eléggé ezzel a napközbeni nem alvással, meg az elején tudom, sokat szenvedett a hasfájással.
Szóval én sem hittem, hogy tudok majd örülni más alvásának, de valahogy így van.
Persze, annak még jobban örülnék, ha közösen tudnánk ilyen jó hírekről beszámolni.

Na, megyek, a kisasszony itt nyöszörög a járókában. Aztán kezdek Daninak pakolni, ma ugyanis utazik Szegedre és csak holnap jön haza. Éjszaka így egyedül leszünk, már előre félek tőle!

Erzsike, még akartam írni, jó messzire költöztetek. Azt hittem, ott maradtatok az Őrsön.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,
Annának , úgy néz ki csak sima orrfolyása van, nincs vele semmi teendő csak szippantás.

Áronnak nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Ma egész jól aludtak a gyerekek.:)

Nálatok?

Titi neked most hosszabban: szilárd ételt kezdetben mindig szoptatás után adj, kb. 15-30 perccel. Közvetlenül szoptatás után megterhelő lehet a baba gyomrának a mennyiség, különösen, ha szívesen és sokat eszik. Jó módszer, ha megszoptatod a kicsibébit, majd után készíted el az ételét – mivel ez 10-15 percet igénybe vesz, ez biztosít egy kis szünetet az étkezések között.
Igyekezz minden nap körülbelül ugyanabban az időpontban adni a szilárd ételt.
Válassz ki egy szoptatást, ami kb. ugyanabban az időpontban szokott lenni (+/- fél óra még bőven belefér), és amikor általában otthon vagy. Az elején még nincs jelentősége, hogy pontosan ebédidőben legyen ez az időpont, de ne válassz nagyon későit, hogy az estét, éjszakát már ne zavarják meg az esetleges hasfájás, vagy egyéb panaszok.

Egy éves korig napi kettő, maximum három szilárd étkezést vezess be a baba étrendjébe.
Fontos tudni, hogy minél gyorsabb ütemben vezeted be az egyre újabb szilárd étkezéseket, annál gyorsabban fog elválasztódni a baba. Ezt kihasználhatod akkor is, ha sokáig szeretnéd szoptatni, ill. akkor is, ha siettetni akarod az elválasztást.

Második étkezésként általában az esti étkezést szokás bevezetni. Ezt olyan 2-3 hónappal a hozzátáplálás megkezdése után érdemes megtenni. Ebben az esetben is hagyatkozhatsz kicsibébi jelzéseire, ha nyugtalanabbul alszik, éhesnek tűnik, eljött a vacsorák ideje is.

Az éjszakai nyugalom érdekében ne adjunk új ételeket vacsorára, csak olyat, amit már kipróbáltunk, és nem okozott panaszokat.

Ha naponta kétszer kap enni a baba, délben adjunk főzelékféléket hússal és/vagy rizzsel, estére pedig kaphat gyümölcsöket gabonával dúsítva.

A harmadik étkezést, a reggelit, egy éves kor táján vezessd be. Ha látod, hogy már szívesen bekapcsolódna a reggelizésbe is , először adj neki rágcsálnivalókat, pl. kölesgolyót, bulátát, és később, az étvágyától függően, térj át a komolyabb reggelikre.

Miközben a szilárd étkezések időpontjait nagyjából rögzíted, továbbra is szoptathatod igény szerint. Kezdetben még kötődik az étkezés a szoptatáshoz, hiszen mindig szoptatás után kap enni a baba. Később azonban ez fokozatosan, szinte észrevétlenül el fog válni egymástól, ahogy egyre nagyobb mennyiségeket eszik, anélkül, hogy tudatosan törekednél az egyes szoptatások kiváltására.

Szerintem minél tovább húzzd el a szoptatást! Ennél jobbat nem fog kapni többet az életében.

Hosszúra sikeredtem.:)

Bocsánat mindenkitől, de már nem tudok írni, később jövök ígérem.

Képek nagyon jók, nekünkis ilyen zebránk van.:)

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Van pár percem oviba való indulásig.

Voltunk vásárolni, most értünk haza, olyan jó illat van, éppen kenyeret sütök.:)
Remélem fini lesz, még tapasztalni kell vagyis tesztelni a recepteket.

Ez pl. egy kis saját 5let hozzáadásával készül.

Akinek van jó kenyér receptje ne kíméljen vele, örülnék neki!!!!!!

Ma vacsi stefánia vaddalt lesz, héjjában sült burgonyával és salival.

Most megyek az Önkormányzathoz, majd d.u., ha lesz szusszanás, írok.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket mindenkinek!

Túlvagyunk a 18 hós oltáson, és Áron egy hős volt, csak akkor volt egy kis nyafi amikor beszúrták a tűt, utánna semmi továbbra is beszélt és mosolygott a dokibácsira és a védőnőre.


Titi
Ha vígasztal nekünk is sok felkeléssel járó éjszakánk volt, de legalább már a saját ágyában aludt vissza és csak fél 5 kor sétált át hozzám.
Hozzátápival kapcsolatban meg ha már ennyi gyümit megeszik akkor nyugodtan odadahatod neki az egész üveggel ha kéri.
Én először a gyümölcsöket vezettem be délelőtt és abban az időben adtam ahogy szopi következett volna annyit evett belőle amennyit kért aztán cici.
Az ebéd kb 2 körül volt az alvás miatt így akkor kapott fözelékfélét és utánna megint szopi. A nap többi részében meg már csak szopi volt az első időkben. Kb 8 hós korára egészült ki uzsonnával és vacsival, attól függően hogy mennyire láttam éhesnek.
Szerintem olvasgass utánna, hogy miket írnak és te döntds el melyik módszert választod.
Én azért döntöttem úgy hogy előbb kaja és utánna szopi, mert akkor az én szervezetem is hozzááll ahhoz, hogy fokozatosan kevesebb tejcsit kel termelnie. Ha előbb szoptatsz akkor ez változatlan és nem is eszik annyi kanalasat a gyerkőc, mert ugyan úgy tele a hasa mint máskor.A másik meg hogy a szopit az evéshez köti nem pedig ahhoz hogy akkor kapja amikor nyafog vagy csak úgy mert éppen nem tudunk rájönni mi a baja és a cicin megnyugszik.( jelzem ez az én véleményem, és nem kell velem egytérteni ha te máshogy látod, de nálam bevált) Ahogy olvastam Sziszike meg pont fordítva javasolja és nála meg az vált be.
Én azt tanácsolom döntsd el te melyik módszert választod.

Kicsi
Köszönjük a képeket ami nem is rossz minőségű.:)
Te úgy látom mindig bevállalsz valamit a sulhoz is. Áruld el hogy bírod?

Oné
Hát hallod ez az óraátálítás nálunk is bekavart egy kicsit nem csak nálatok. Este alig bírom lerakni Áront aludni, mert még nem olyan fáradt mint máskor.
Sára hogy van orrfolyáson kívül semmi más nincs?

Anubias
Gratula a nagyfiadnak a karate eredményéhez!:)

Momo
Nagyon aranyosak a gyerkőcök így együtt:)
Nekem csöppet sem tűnik úgy hogy nem volt el jól Dudival Mishal.
Milyen homokozót szemeltél ki? Ezt azért kérdezem, mert anyáéknál csak egy ideigleneset vettünk hogy mégis legyen valami és bevallom az is maradt, mert továbbra is a feketeföld maradt a sláger és a virágok. A homokozóba pedig egyre csak fogyott a homok mert kihodták a fűbe és a növények alá.
Csak szólok, hogy nem kapj majd idegrohamot, ha nálatok is ez lesz.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hali!

Titi!

Tegnapirol lemaradt,hogy milyen edi Kicsibebi!!!! Milyen kis mosolygos!


Bufo!

Hat,pedig biztos kibukok ha a homokot mashol talalnam. :roll:
Ez katicabogar,fedeles..legalabbis igy irtak le a neten,remelem elvezni fogja,kislapatja,vodre mar van,ma kapott egy talicskat(bar igy utolag gondolva hulye otlet...meg adom is neki amiben szallithatja :lol: ).
Igen,valoszinubb hogyha tobbet latjak egymast Dudival akkor mar jatszanmi is fognak egyutt.

Ugyes nagyfiu Aron!Olyan furi mikor irod hogy atsetal hozzad reggel...en el nem tudom meg kepzelni.

Gyongyi!

Na,milyen volt az ovonenis csaladlatogatas??
Sara?

Kicsi!

Koszi a kepeeket,meg meg se neztem,nem volt idom ra. Van kozte csokolozos is?
Es sikerult elkapnod kicsi fiam labimados pillanatat,latom mar Dudi labara is ragerjedt.
Ma emlegette Dudit reggel,tok konnyen kimondja.
Ja,igen...dilinyos..dehat gondolom ezert szeretnek. :lol:

SZiszike!

Orulok,hogy ANna jol van.Kenyerreceptjeim otthon Kuwaitban, :cry: sajna.

Na,megyek.Jo talizast holnapra!
Mishalnak delben mar hoemelkedese volt,estere belazasodott es extra nyugos,hisztis. Nem tudom hogy az oltas miatt van vajon?

Szep eccakat nektek! Extra almot Kicsibebinek es Titinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Az én drága kisfiam mindig elslszik az esti szopi közben, ma nem... ha még emberi időben sikerül elaltatnunk akkor jövök.

Holnap nagyon várunk mindenkit, ha nem találtok ide nyugodtan hívjatok!

Pusz
verzsike
 
 


Sziasztok!

SZerencsére a Sára jól van (voltunk angolon is),így ha semmi se jön közbe, akkor megyünk holnap. Igaz már előre félek az uttól, mert a Sára nem szeret kocsikázni.

Titi!
Akkor ahogy megbeszéltük.

Most akkor ki jön még a talira? Vagy talán csak mi ketten megyünk?

Verzsike!
Merre vagy? Azt írtad, hogy jössz ma, mert anyukád Babózik!!!

Juci!
Szerintem is jók a képek, és nagyon aranyosak együtt. Ti jöttök holnap?

Momo!
Hát...lehet az oltástól is, de nem hiszem. Csak a hőemelkedést mondták, meg egy kis orrfolyást, eseteleg néhány pöttyöt. Viszont én is arra fogtam annó az oltás után(ha még emlékszel),aztán kiderült, hogy mégse attól, hanem akkor gyulladt be a fülünk.

Óvonők voltak, csak rövid ideig. Szerintem nagyon jól sikerült. Legalább is én jól éreztem magam, és a Rezi is nagyon boldog volt. Megmutatta a szobáját, meg a játékait. A Sáráért odavoltak, mosolygott nekik. Ha láttak volna, hogy tud kaccsintani???

Jó éjt, és akkor holnap megyünk!!!!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Verzsike!

Bocsi, közben már írtál is. Jó altatást, és szép almokat!!!!

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek itthon Spongyabob mániásak a gyerekeim..már hajnalban azért rágják a fülem nézhessék, pedi már vagy 20*látáák, ha nem többszőr és annyi meséjük van....:)

Tali: remélem sokan ott lesztek és külditek a jobbnál-jobb képeket!
Érezzétek jól magatokat!

Milyen estétek volt?

Néztük a Fábryt, nem tudom látta-e valaki, de azért ezt már jól megvágták, neten volt fent az eredetije.

A híreket is hallgattam este, miben azt írják ez a gyerekrablásos sem igaz...de azért arra jó volt talán a történet, hogy kicsit jobban odafigyelnek a szülők.:)

Mi jól aludtunk!!!!!!!!

Puszilok mindenkit: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Látom ma kihalunk délelőtt, de tudom, hogy ez a tali miatt van.
Remélem csináltok jó sok képet és mi is gyönyörködhetünk.:)

Kicsi
A kívánságod alvás terén nálunk bejött. Tegnap kapta Áron a 18 hós oltást és a doki azt mondta estére adjak lázcsillapítót , lehet, hogy ez volt a jó, mert így a kis gazfickó végigaludta az éjszakát.Persze nekem tegnap este kimenőm volt és fél 3-kor kerültem ágyba, de nem bánom, mert jót dumcsiztunk a a szokásos kis kávézónkban. Kíváncsi leszek ma hogy fog aludni.
Dudi jól aludt te tudtál pihenni?

Momo
Tényleg jó ötlet a talicska azzal sokkal több homokot lehet szétszórni.:)
Nekünk is van még az is jó benne, hogy azt is látod a fűben merre vitte.:)
Tényleg jó ötlet ez a minden héten tali, ha ti is el tudtok járni, mert Mishal is szokja a gyerekeket és meglátod hamar együtt fog játszani velük és téged észre sem vesz majd.

Sziszike
Nálunk dínó őrület van. Dvd, könyv,műanyag játékfigurák minden mennyiségban. Persze ehhez képzeld hozzá a rohangálást és az üvöltő hangokat. Egyre jobban szeretnek minket a szomszédok:)

A tesómnak jövő hónapban van az esküvője és arra hajkurászok valami ruhát magamnak. Van valami ötletetek, hol érdemes körülnézni ahol nem a csillagos ég az ár?
A fiúknak a kínaiban vettem kis mellényt nyakkandővel és nadrággal 3000ft-ért. Megszólalásig hasonlít a 4x annyiba kerülő normális boltihoz. Ennek most nagyon örülök, mert van bőven kiadás.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Jhéten csütörtök vagy pénteken vana tali?
11 és 14közt jön hozzánk a Kikából a bútorunk miatt vki.

Ma volt itt anyu, 1órát, mielőtt ment hugomékhoz gyerekek nagyon örültek, már, aki itthon volt.

Zsuzsa: nem tudnál külcsön kérni?
Kosztümöm biztosan lenne a méretedben.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha érdekel Benneteket is:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 


Sziasztok!

A mai tali nagyon jó volt,csak sajnos úgy szalad az idő lányok,ha együtt vagyunk.De remélem most már tényleg ilyen sűrűn fogunk találkozni.Teszem a képeket! :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Hú az egyiket nem fordítottam meg :oops:

Lányok!

Volna egy nagyon nagy kérésem!Az omv-nél van ez a matrica gyűjtés, és ha összejön a 30 db,akkor lehet venni egy focilabdát potom áron.Én nagyon szeretném a nagy fiamnak ezt a labdát,de sajna nem tudok 30 matricát összeszedni.Esetleg tudna valaki közületek nekem segíteni ebben? Előre is köszönöm!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jó reggelt!

Egy gyors reggeli vigyor!:D

Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Jajj megyek,mert apát viszem melózni,aztán ezer a meló,mert ma van a szülinapja! :D

Juci!

Köszi előre is,minden matrica számít nekünk. :wink: Szóval a léyneg annyi,hogy ha omv kúton tankol,vagy vásárol valaki,akkor 2500 Ft-onként kap egy matricát,amiket egy albumban kell gyüjteni és ha összejön a 30 db ,valamikor nyár elejéig van a határidő,akkor vehetsz egy kappa labdát párszáz forintért.Na ezt a labdát szeretném megszerezni a nagynak,de még csak 6 matricánk van.Apum is igérte,hogy gyűjti,de még így is messze vagyunk a céltól!Szóval előre is köszi.Jók a képek nagyon! :wink: Amúgy én is meg akartam nézni a kocsidat,erre teljesen kiment a fejemből. :oops: Olyan béna vagyok!

Később még igyekszem jönni.

Virág,Ági!

Annyira boldog lennék,ha írnátok! :roll: Ági!

Feladjam a rucikat postán,vagy még belefér,hogy úgy is készülünk hozzád? Mert nem akarom ám,hogy miattam ne tudd odaadni akinek szeretnéd,hiszen én is olyan boldogan vártam benne Domit!

Puszi

ESZTER

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok Lányok!
Én itt vagyok, bár gondolom nem nagyon hiányoztam! Rettentően kirekesztettnek érzem magam. :cry:

Biztosan nagyon jól sikerült a tali! Olyan szépek a képek!

Erzsike!
Ha Nektek jó, szerintem hétfőn elmegyünk a dobozokért. Majd hívlak telefonon. Idáig tartott a hasmenéses kórság.

Eszter!
Gratulálunk Bálintnak! Szuper ügyes!
Gyönyörű a reggeli Domi-mosoly! :lol:

Egyelőre nem dobozolunk tovább, mert nagyon nincs kedvem!
Helyette moziba megyünk a csajokkal, meg Tropikáriumba...
Majd befogok mindenkit és akkor gyorsan összepakolunk! :lol:

Mi lehet Rimarral?

Virág!
Mikor jössz haza???????

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyira jók a képek, hogy nem is igaz:) A gyerekek egyszerűen ennivalóak. Tudom mindig ezt írom, de tényleg így van:)

Eszter:)
Domin nevettünk a legtöbbet. Én is és Gabi is azt hittük előszőr, hogy Domi egy játékbaba a földön, amit a lányok raktak oda :lol: csak a sokadik képnél kezdtem gyanakodni. gabi is végignézte a képeket és ő is azt hitte előszőr:lol:
Apának nagyon boldog szülinapot kívánunk:):)

Ági!
Mikorra tervezitek a kirándulást errefelé? Azt mondta Gabi, hogy megyünk veletek, feltétlenül!!!! 1 naposra tervezitek? Gondolom ti ott is alszotok?!

Titi!
Nagyon várom már, hogy gyertek! Mire itt lesztek, a gyerekek is meggyógyulnak bőven.
De nem ám 1 óra múlva felállni, hogy még ide meg oda kell menned.... :D


Éva:)
Jó pihenést meg mozizást:) A tropikáriumba én is nagyon vágyok már, remélem eljutunk az idén oda.
Rimarnak írtam, de még nem válaszolt:(

Kicsi!
Nyáron nem lesztek Debrcenben valamikor hosszabb ideig tavasszal vagy nyáron? Mert most arrafelé is tervezünk egy pár napos utat. Hm? Esetleg összehozhatnánk egy találkozót ott is:) Legalább egy fagyira :wink: Ha már ti nem jösztök erre:(



Mi még betegek vagyunk kissé. Marci nagyon köhög, ráadásul kötőhátgyagyulladása is lett.......Bence is kicsit köhög, remélem nem fajul el a dolog.......gyógyulni kell, mert akkor Kicsibébi hogy jön hozzánk? :wink:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zsuzsa!
Pedig veletek artam kezdeni!
Áronnak utólag tudok csak boldog névnapot kívánni, de annál nagyobb szeretettel!
Mit kapott ajándékba? Volt egy kis ünneplés?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Lányok köszönjük a képeket, nagyon jól néz ki rajta mindenki anyukák gyerekek egyaránt!:)

Balimama
Ha hiszed ha nem minden nap eszembe jutsz, vajon hogy haladsz a pakolássak és mi van veletek.Biztosan nagyon ki lehetsz ha ilyen gondolatok jutnak az eszedbe hogy nem hiányzol nekünk. Szerintem mindenki úgy volt van vele ahogy én, hogy nem zargatunk, mert tudjuk, hogy van ezer dolgod és megvárjuk ha jelentkezel.
Igazad van kell egy kis kikapcsolódás nem lehet folyamatosan pakolászni.:)

Koda
Gyógyulást a fiúknak!
Csak kis köszöntés volt mert Dávid mindenáron a napján reggel akarta Áront felköszönteni és akkor ugye nem túl sok idő van rá. Majd holnap ünneplünk a nagyszülőkkel is.

Anubias
Nagyon jó a reggeli mosolygós kép.:)

Áron nagyon kivan a fogacskái miatt. Már az ebéd utáni alvás is visításban végződik. Ma már 2x ment a hasa is. És annyira begyömöszölte a szájába a kezét, hogy sikerült kihánynia az ebédet is. Enni se nagyon akar. Remélem hamar túlleszünk ezeken a fogakon.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Csak gyors felteszem a képeket, remélem ennyit hagy Babó...
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
verzsike
 
 


Igen mondta, hogy megkapta.
verzsike
 
 


Sziasztok!

Koda! Jobbulást a fiúknak. Hogy tudod megakadályozni, hogy a kötőhártya gyulladást elkapja Bence is? Vagy ilyesmivel nem is próbálkozol?

Zsuzsa! Hoyg sikerült a névnapozás?
Mennyire elegáns ruhát szeretnél? Nekem van egy gyönyörű ami csak a tesómék esküvőjén volt rajtam, ha gondolod szívesen mutatok róla képet és ha tetszik kölcsönadom. Szerintem jó lenne rád, talán még a hossza is, mert nekem extra magas cipőben is a földet súrolta.

Most megyünk pancsizni, utána remélhetőleg még jövök...
verzsike
 
 


Elfelejtettem, hogy nem szabad visszamenni az előző oldalra és eltűnt minden amit írtam :twisted:
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?