Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi, az, hogy nincs lent a hasatok, nem jelenti, hogy nem szülhettek bármelyik pillanatban! Nekem tök fent volt a hasam VÉGIG, gondold el, túl a 41. héten :roll: úgyhogy tessék szülni!!! :D
Vendég
 


Basszus, negyed 5 és sötétedik :shock: ez már a tél :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Na egy kis délutáni ijesztgetés: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép
bobóbaba
 
 

 
 

sziasztok!

:D imádlak titeket. :D Most bezzeg nem csináltam semmit, pedig Bencus alszik.. 8) Ehelyett bezsibbadtam a kanapéra filmet nézni egy tábla limitált szériás karamellástejeskrémmel töltött karamellizált mogyoródarabkás milkacsodával... 8) Khm.. vettem egy mérleget, hátha jó hírekkel szolgál, ne nem. Sztem elromlott.. :roll: 81 kg-t mutat. Borzalmas. Majdnem 2 zanikó kijön belőlem.. :shock: :lol: :lol: :lol: De letojom. Majd lefogyok.. Mostmá tényleg.. 8) 8)
Tegnap takarítottam, míg csendespihenő volt. Hoztam erről képeket is. Ahelyett, hogy velük aludtam volna... :?

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Melcsi - a bor és a fürdő jöhet (bár nem vagyok biztos benne, hogy be- és ki tudok mászni a kádból), de szexre nem igazán tudok gondolni...úgy fáj a szeméremcsontom vagy mim, mintha egy gyerek feje nyomná :roll: :roll: :roll:
És a fiam délután egy órán keresztül akkora örömtáncot csapott az egész napos lusti után, hogy már ijesztő volt...remélem, hogy nem találja ki, hogy visszafordul :roll: :lol:

Meg tudlak érteni, már nem is számolom a hülye kérdéseket, amikkel nap mint nap találkozom...Minden családtagnak, közeli ismerősnek, barátnak egyértelmű, hogy fogunk sms-t küldeni vagy telefonálni, ha van valami, de azért ők is kétóránként felhívnak, hogy na mi van, nem szültök?????? Nem beszélve az idegenekről, az utcabeliekről és társaikról.... :evil: :evil: :evil:

Eszti - szépek vagytok :D És a fenekeden ne aggódj még!

Csibe - hű, neked sem lehet könnyű közben a sulit is csinálni...órákra is kell majd járnod?

Zanikó - 49 kg ténlyeg csont- és bőr...én is 14 évesen voltam annyi :?

Pattogó - szundifotók :D Egészségedre a milkát :wink:

Anyabébi - most jöttek ki a pattanások? Vagy végig voltak?
Nekem a terhességgel múltak el...de a kozmetikus azt mondta, hogy ne aggódjak, majd visszajönnek :evil: Szerinte kovaföld kapszulát kezdjek majd szedni rögtön szülés után, hajra és bőrre is jó...

Pocakod továbbra is formás darab :D Az enyém szerintem nőtt ahhoz képest, amikor utoljára fotóztam, ezért most próbáltam fotó alapján összehasonlítani...és bakker tényleg nőtt :evil: Igaz, hogy mindent meg is tettem érte...feleszem a házat :roll: Ja és az enyém sem ment lejjebb....

Kép

Kép
kkia
 
 


Csilla - bocsi, most látom csak a te pocakfotódat is. Nem is ijesztegetés, nagyon kis formás, és ahogy látom, a tiéd sincs lejjebb, mint a miénk :evil:

Remélem, hogy igaza van Esztinek és nem ez fogja befolyásolni a szombati szülésünket. Mert akkor szombat, ugye csajok???
Nekem már tök mindegy, csak még idén legyen :roll:

Basszus, Kristóf tényleg újra meg akar fordulni :cry:

Kép
kkia
 
 


A fejem az ijesztgetés...De direkt nincs benne az egész. Bőven elég ennyi trauma... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Akkor hajrá csajok, húzzatok bele, mert nekem szinte már 100% a szombat! :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Tőlem is megkérdezte valamelyik nap a férjem, hogy miért nem veszek fel egy pólót az övéi közül :shock: :shock: :shock: (csak azért, mert szerintem azok is szűkek lennének :roll:

Kép
kkia
 
 


Én már Apáéiban nyomulok itthon... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bobóbaba
 
 


Szisz, most néztem meg a fotóitokat a gmail-en. Apja le sem tagadhatná a pici fiát :lol: :lol: :lol:

Kép
kkia
 
 


Eszti, akkor megnyugodtam, mert mindenki azzal idegesít, hogy "óóó, te még tuti nem szülsz, mert fent van a hasad".
Tök depi ez a korai sötétedés.

Bobó, te is nagyon csini vagy és milyen formás a pocakod. De jó, hogy neked már tuti a szombat, akkor Te már cuccal mész. De megérdemled, te következel. :wink:

Pattogó, meg kell zabálni apát a fiával. És a két csajszi. :wink:
Én a Te súlyodnak is örülnék. Jól tetted, hogy bemilkáztál.

Kkia, én is azt mondtam, hogy na a szex az nehéz lesz. De aztán mégsem volt rossz. Sőt. :oops:
Egymás után kétszer is neki ugrottunk. :oops:
Viszont inni soha nem szoktam, ezért az egy pohár bortól megmeredtem az ágyon és csak pisligtam fél órát mire a zsibbadás le ment rólam. Utána bemásztam a kádba és megint megütött, annyira röhögtünk a férjemmel.
A Te pocid is gyönyörű és mintha kicsit lentebb lenne, mint az enyém.

Kép
gmelcsi1
 
 


Persze nem pisligtam, hanem pislogtam.

Kép
gmelcsi1
 
 


Itt vagyok!

Pattogó: Elnézést mindenkitől de a Bence még mindig a szerelmem :oops: , annyira emlékeztet a Barnimra (az igaz szerelmem).

A boltot megjártam röpke másfé óra alatt.
Kenyéren kívül persze még magunkhoz vettünk egy 6-os Bakugan csomagot. :evil:
Próbáltam rejtőzködni, persze mindenki észrevett. :roll:
Viszont kaptam szilvát amit 2 hete vadászok, hazáig meg is ettem vagy fél kilót, meg a sparban volt hálós mandarin az az apró én azt imádom. Itthon a tejbeglízs után megettem még a fél csomaggal, na most lehet ám túró a gyomromban :shock: .
Borzasztó farkaséhségem van ma, a vasszöget is lenyelném.

A mai telefonálóknak már mondtam, hogy igen megszültem csak olyan bunkó vagyok hogy nem szóltam senkinek. Hát nem vették a lapot. :evil:

Kkia: megnéztem tényleg nőtt a pocid.
Csilluskám, lasztexnadrág? Aztán még te beszélsz a hízásról, hagyjuk jó?
Én egy ilyen naciba olyan lennék mint a kötözött sonka :mrgreen:

Apa pólói: én sem férek bele, mondjuk apánk sose volt 76 kg :oops: , viszont van itthon ilyen ezeréves valahonnan örökölt XL-es egy pár darab, itt takargattam, hogy jó lesz majd ha terhes leszek. Hát tényleg jó. Igazából nem is a bőséggel van nálam a gond hanem hogy mindenből kilóg alul a hasam ahol a gatya nem jön följebb és azért már hűs van.

Most megyek mert óbégat a kölköm a kádból, később jövök!!!
anyabebi
 
 


Pattogó Máté is visszapofázik......sokat......
Máté 1x egy autós után kiabálta,hogy BUZI:)))
gyönyörű családod van!!!!!!!!!!!!
Csibe naggyon édes a kis Milána!!!!!!!kis haspók:))))
Paris olyan helyesek vagytok a képen!!!!!!!!:)))))
nekem már nem sok hasam van....a seggem 15 kilóval kevesebb:)))most 65 kió vagyok......
Anyabebi nem semmi milyen nagy a pocod!!!!!!!!!!!!!::))))))))
Bobóbaba neked is szép nagy a pocód!!!!!!!!:)))))))))
Kkia méretes pocó!!:))))))

gmailre tettem képeket!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mire végére értem,naná h elfelejtettem mire akartam reagálni,na mindegy... majd hnap írok...

Eszti: kb.16kg-ot híztam,bár én 54-ről kezdtem (172cm-hez),a szülőszobán hagytam egy jó 10-est... :lol:
Azóta meg még kb.3-tól szabadultam meg... :wink: Már a régi ruháimat hordom,juhéjjjj :lol:
De ez nem azért van,mert nem eszem,sőt.... annyit zabálok,és édességet is nagyon kívánom :oops:
Halványan nekem is van még csík.... :?

Gyakorlott anyukák: Kisleányzóm olyan mohón szopizik,h minden cicizésnél az első 5 percben félrenyel...most azt találtam ki,h először a "régebbi" ciciből szopizik kb.5 percet és utána kap a másikból,így nem nyel félre...
Szerintetek ez jó megoldás?


Na ma éjjel ki szül?

Kép
jovana
 
 


Jovana: szerintem nem azért nyel félre mert mohó, hanem mert a teli ciciből dől a tej és szegény nem győzi nyelni. Én kicsit kifejtem a szopi előtt ha ilyen volt.
anyabebi
 
 


csajok, mire végigolvastam a négy oldalt, eljött a szopi ideje... úgyhogy magunkról majd később. Addig is:

Screen
Köszi a homeós infókat, nagyon hasznos lehet ez még a jövőben, bár remélem azért nem kerül már rá sor...

Eszti
Nagyon szép a szüléstörténeted. Nagyon klassz pasi Roli, tényleg mázlista vagy, hogy őt választottad! Vigyázzatok nagyon erre a szép kapcsolatra.
Vérzés: nekem mostanában múl el... négy hétig jártam betéttel a lábam közt és ebből két és fél hét extra nagy betét... Szerinted?

Édi
A Budai Gyerekkórházban voltatok uh-on? Csípőszűrés is volt?

AndiElég szűkszavú voltál szegénykém... nekem eszembe szoktál jutni, amikor szenvedek Szonjával... Hogy mi lenne, ha lenne még egy... :shock:

Sztercsi
Gratula és sok boldogság a kis Lizához!

Vcsibe
Fürcsi kép állat! Mondjuk nekem fura, hogy van egy kis csomag a lába között... :lol:


Én nem hagytam el a seggem. És a combom sem. A hasam teljesen jó már. Na de csak a legnagyobb gatyáim jönnek rám... van egy állat zsebes fekete kismama nadrágom, abban reprezentálok, ha kell (teszkó)... A párom megdícsért múltkor, hogy „jé, ez már rád jön?”. Összetévesztette egy másikkal, ami 38-as... Egyelőre reménytelennek tűnik még a 40-es méret is...

Kamillatea: én napi három bögrét gurítok le. Működik nálunk is.

PattogóT
ündéri a banda!!! Én most úgy vagyok vele, hogy ez az egy gyerek van, aztán passz, de a képeidet nézve azért csodálatos lehet a három lurkó...

Kép
szilveeaa
 
 


Jó ez a kamillatea ötlet, kösziiiii, kipróbálom :D

Eszti,
de drága vagy :D csakhogy nem látsz élőben, méghogy én sovány :mrgreen: Igaz 48ról indultam, és 64-el mentem szülni, de most tartok 57-nél, szal +9 kg van rajtam, így én is Apa cuccaiban feszítek :lol: :lol: :lol: - Vackor meg is jegyezte, hogy mér nem a saját rucijaimat hordom...ezaciki: még a terhesnacim se jön fel csípőnél :shock: -de én is magastól teszek rá :mrgreen:

Gmelcsi,
enyém lány szülés előtti éjjelen akkora rugdalkózást levágott, hogy össz 2 órát aludtam...szal nem biztos, hogy belassul :wink:

Pattogó,
család éééédes :D :D :D

Pocakok: nagyon helyesek...ööö...máris hiányzik :oops: :lol:

Lencsim ma először hason nyomja az alvást... :roll: eddig így nem aludt el, de most annyira mélyen szuszizik, nem volt szivem forgatni :roll:

tillidian
 
 


látom termeltek rendesen.....ezek szerint mindenkinek jó babája van?!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hoztam képet Bencusról és Viviről. :D Szerintem hasonlítanak :D

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


én is hadd büszkélkedjek a kis nyuszival...

Kép

Kép
szilveeaa
 
 


Áááááááá Szonja nem szeret enni, dehogyis :mrgreen: , gyönyörű az a puffancs pofija. Remélem te sem bírod ki, hogy összevissza ne csókolgasd :mrgreen:

Pattogó: Hát hasonlítanak mint a testvérek de a Bence tiszta pasi a képen!!!!!!

Mit csomagoljak hazajövős cuccnak? Kismamagatyát? Lelomboztatok! Aszittem jövőhéten már a sztreccsgatyáimban feszítek :mrgreen: , legalább összeszedné a seggem. :oops:
anyabebi
 
 


lányok gyönyörűek a babók!!!!!
Pattogó tényleg hasonlítanak:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyabébi
a kis talpait MINDEN tisztába tételkor megpuszilgatom, mert annak nem bírok ellenállni... az is tök pufók... :lol:

Hazameneteles cucc: sztem a kismama nadrág a tuti és akkor nem frusztrálod szét magad már a kórházban... nekem mondjuk esélyem sem volt, mert a háromperces fájásokkal örültem hogy beértünk, az eszembe sem jutott, hogy túlélem és egyszer haza is kell jönni... :mrgreen:

Pattogó
van hasonlóság abszolút! Viszont Lara rengeteget változott, én nem mondtam volna meg hogy ez ugyanaz a gyerek...

Kép
szilveeaa
 
 


Dobok egy nosztalgia - huhogást, aztán elterűlök 8) - vagyis "elhullok" :lol:

Gyönyörűek a babák!!! :D :D :D olyan puszilgatni való mind :lol: :lol: :lol:

Sziszkó,
de jó, hogy jöttél :D

Lányok,
nincs valami kalkulátor, ami azt mutatná, mennyit híznak a babák átlagban? :roll:

tillidian
 
 


Szilveeaa,
huhogós barátném, épp Rád gondoltam :wink: :lol:
Boldog hónap-fordulót a gyönyörű Nyuszilánynak :D

tillidian
 
 


Tillikém, nagyon köszi!!! Hogy vagytok a kis babóval?

Kép
szilveeaa
 
 


na, látom mindenki elhullot... én még szoptatok egy jót, aztán hullok elfele én is...
jóéjt!

Kép
szilveeaa
 
 


Jó reggelt! Én nyitok ma reggel? :shock:

Kamillás módszert én is kipróbálom, mert a mai éjjel katasztrófa votl. Hajnalban a szopi után inkább kimentem a lakásból és kitettem a kukákat a ház elé, hogy ne halljam a vérnyogást. Mire visszajöttem elaludt a csaj. :mrgreen: Infacol: szart sem ér, úgy veszem észre, hogy jobban fáj tőle a hasa, mint nélküle. :x

Hazamenős cucc: kismamagatya mindenképpen.

Jovava: Tej ömlése: ahogy írta anyabebi: kicsit fejd meg előtte. De ha nem, és elkezdene fullákolni, akkor egy jó erős fújással azonnal magához térítheteted. :roll:

Anyabebi: "Próbáltam rejtőzködni, persze mindenki észrevett. Rolling Eyes" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Maradék" kismamik 8) :lol: :lol: :lol: :lol: : mindenkinek nagyon szép a pocakja. Nosztalgiázva nézem. Főleg a mai éjjel után. Milyen jóóóóóóóó volt a nyugalom. :oops: :roll:
Farokért nem aggódni. Ma reggel álltam a mérlegre és az induló tömegemhez képest már csak 2,5-3 kg maradt rajtam. :shock: :D Na, erre meg is ajándékoztam magam egy óriás lekváros fánkkal, amit olvasgatás közben faltam be. Most, hogy a vércukrom az egekben, pörgök itt, mint állat. Aztán mire ébrednek majd a kölkök addigra szépen lefáradok. :?

Megyek főzök egy kamillateát. Hátha, hátha, hátha....

Kép
Kép
tündér09
 
 


Ja, képek gyönyörűek. De ez evidens. :D

Szonjának pedig hasfájásmentes hófordulót! 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Hello lányok!

most vagy itthagytak a muskétás társaim az éjjel vagy túl korán keltem... :roll: keltem??? Alig aludtam megint...Járt az agyam, baba kölyökdiszkóban volt, apa horkolt és a kutyák ugattak...

Mindjárt jön a sógorom, ma ő visz ctg-re. Apa Békéscsabán, kb. 3kor ér haza. Addig nem szülhetek.

Na pussz, megyek, úgyis hazaküldenek. De nem baj, holnap visszarángatom a dokit, akárhol is van :evil:

Kép
kkia
 
 


jóregg Csajok,

Vcsibe: beájultam a fürdős képen. Nálunk Apa nem meri bevállalni, aszonta majd egy hónap múlva.
Rem addigra én is simán lubizhatok vele :lol:
Milánka annyira jópasi!!!! :lol: :lol:

Eszti,
Sophie álomtündér, hasonlít Rád rendesen!! Jó csajszi lesz, tuti!

Pattogó,
édesek a lurkók. És tényleg hasonlítanak, de Bence állati pasis!!! :lol:

Szilveeaa,
Szonja gyönyörűűűű, szépen kerekedik. :lol: 8)

Nálam feljönnek a terhesség előtti gatyók, + 3-ban vagyok az induláshoz képest. Viszont a normál súlyomhoz képest +15-ben... :shock: lecarom. Majd ha már nincs szopi, akkor akupunktúra... ez tartja bennem a lelket.
A hasamon a csík egyre halványodik, de a repedezések gusztustalanok és pirosak és nem is gondoltam, h ennyire gáz. Utálok ránézni. :cry: :(

Az éjszakánk szuper volt, este f9-től 1-ig alvás!! Utána 3 óránként kelt, egyszer ruhacsere, mert vállig pisis volt. :roll:

Kamillát ma én is nyomatom.

Kép
screen
 
 


Till,

védőnő aszonta, h heti 150-300 g testsúlynövekedés a normális. És a kórházból hazajövő súllyal kell kalkulálni, nem a szülestésivel.
Mi tegnap 3 hetesen voltunk 4390 gr-ok :oops:
És ha 3 hetesen 70-t eszik egyszerre, az untig elég.
háááá nemtom.

Kép
screen
 
 


Jó reggelt!

Énis egyben, bár reménykedtem, hogy az éjszaka.
Hát nem.
Na majd ma, vagy holnap, halottaknapján nem, vagy hétfőn, vagy kedden vonulok a koleszba :mrgreen:

Tündér: mi anno így jártunk a gripe waterral, üvöltött a gyerek mint az újévi malac, akkor jöttem rá, hogy talán nem is hasfájós. :shock: Nem adtam többé semmi szart neki.

Csillám merre vagy? Nem szülünk sutyiban!!!!
anyabebi
 
 


Zsrita, Moncsi, Hajnalocska
aggódom, legalább életjel,hogy megvagyunk!!!
anyabebi
 
 


Sziasztok!
Gyönyörűek a babák!

Én 54 kg-vel indultam 65-tel szültem, hazajönni kb 60-nal, most 57
vagyok.
Az utolsó alkalommal le is lettem szidva, hogy sokat híztam...

Till!
Nekem a védő néni heti 10dkg-t mondott, de 2 heti 15dkg minimum a limit...

Anyabébi
A terhescuccokra szavazok, mert azért fontos, hogy még ne szorítson, szerintem. Olyan jó érzés lesz szűkebbre venni a gumit a gatyában ;)

Pattogó!
Nagyon tudok aludni ;) Látszik a boldogság és az elégedettség Mindenkin!

Minden kismamának hajrá!!!
Babásoknak sok tejecskét és nyugodt, alvós babákat!!!! :)
pocok001
 
 


Jó reggelt!

Kiscsajom 23 órától 1/4 3 - ig, utána 1/4 4 - től fél 8 - ig aludt!!! 8) Tiszta Hawaii van 8) :D

Nekünk nincs itthon rendes mérleg, csak baba, úgyhogy fogalmam sincs hány kiló vagyok :roll: az tuti, hogy mivel a gyerek majd' 4 kilóval született, egy 10-est tuti a kórházban hagytam. A végére 17-et híztam, úgyhogy annyira nem lehet vészes a plusz...! Ma megyünk belvárosi sétára, GYÖNYÖRŰEN SÜT A NAP, még nem tudom mit veszek fel, majd beszámolok mi jött rám :D

Hoztam Nektek megint képeket: (van, amelyik picit homály, mert nem akartunk vakuzni!)
Az első ujjszopás
Kép
Szopi utáni ájulás
Kép Kép
Vendég
 


Gnemoni nagy gratula a babához Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nyuszi-Szonja csodaszééép, Sophiának is ilyen csókos szája van :D

Tényleg Szilveeea, tudtad, hogy a lányaink névrokonok??? A Sophia is és a Szonja is a Zsófiából származik :D
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem még én is egyben, és eszem ágában sincs sutyiban szülni. :wink: Most értem haza a kórházból, minden ok, és: HOLNAP SZÜLÖK!!!! :D :D :D :D :D :D Reggel fél 8-ra van jelenésünk a szülőszobán, hacsak addig nem lesz valami... Éjjel szinte semmit nem aludtam, görcsöltem össze-vissza, meg persze azóta is, csak éppen rendszer nincs benne. :roll: :roll: Ma valószínűleg csak benézek még egyszer-kétszer, meg majd jövök elköszönni. Apával töltjük az utolsó kettesben eltölthető napunkat... :D :D :D

Puszi Mindenkinek!
bobóbaba
 
 


Csilla, hajrá holnap! Kívánom, hogy gyors és könnyű szülésed legyen, használjátok ki ezt a mai napot, bár ezután csak szebbek jönnek! 8) :D Én nagyon szorítok Neked!!!
Vendég
 


sziasztok,
bal kézzel gépelek, pici lány a hasamon végre megnyugodott.

Hatalmas gratula Sztercsinek!!! Sok-sok tejcit!

hazamenős cucc: én botorul régi legnagyobb gatyámat hozattam be. hát a zipzárt se tudtam felhúzni :oops: :oops: :oops: szerencsére hosszú pulcsim volt...

baba hazamenős cucc: nem volt időm összekészíteni, férjemre maradt a dolog, 25x elmondtam neki, mi kell... hát mindössze egy overallt és egy sapit sikerült behoznia, szégyenszemre a kórházi ruhát kellett kölcsönkérnünk... :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Szurkolok a hátvédeknek!!!

viszont mindjárt kitörik a nyakam ebben a pózban, úh most befejezem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chardonnay 2009.10.30 13:35-kor.

chardonnay
 
 


Csillus!
Vigyázz magatokra, ma még pihenj sokat!!!
Aztán a helyzetjelentést várjuk! Gyors szülés legyen!!!

Eszti: Én tudom miről beszélsz! A Barni is ilyen mintagyerek volt! Aztán útközben elromlott, mert most aztán minden csak nem mintagyerek! :mrgreen: De azért még van időd, élvezd ki!!!
Puszi nektek :)

Meg mindenkinek!

Kkia társam látod megmondtam, hogy mi maradunk!

Mennyi jósló normális egy nap?
Ma nehezebben ébredt ez a lurkó, meg a keményedés is mintha folyamatos lenne, fájdalom nulla.
anyabebi
 
 


Sziasztok Lányok.
Most végre kicsit jobban érzem magam és próbálok írni.
Kkia a pénztároson Én is tuti kiakadtam volna.Idióta.
Portásnál való szülés elég bizarul hangzik,de Te tudod csak már lenne meg a baba.

Screen azért kell laborba mennem még egyenlőre havonta mert Nekem van a Crohn betegségem amivel műtötték is a gyomromat és ezáltal folyamatos ellenőrzés szükséges főleg a terhesség alatt ,és most a szülés után is.Aztán majd csak fél évente kell járnom a későbbiekben.
A mostani labor eredményem nem a leg fényesebb de már javulgat.
Kértem,hogy nézzék meg azokat a dolgokat is amik a szülés utáni problémát okozták.Javulgat,javulgat.Gmailre írnám meg inkább a szüléstörténetemet,ami csodásan zajlott,csak ami utána történt sajnos az nagyon gáz de azt is leírom.
Szóval a mostani folyamatos lázamat pedig az okozza,hogy valami fertőzést kaptam azt mutatta ki a vizelet.Ezért lázasodok be állandóan.Tegnap visszamentünk a kórházba,megvizsgáltak amitől rettegtem de nagyon ügyes volt az orvos,és nem fájt kicsit sem.Igaz most újra vérzek.Aztán ultrahangoztak is és nőgyógyászatilag minden rendben van.Nem az Én orvosom volt mert pont elutazott,de a Horányi,és a Szikszaki doktor is iszonyú rendesek voltak.Kaptam gyógyszert amit 4 napig kell szednem aztán visszamenni.Remélem már minden rendben lesz.


Vcsibe nagyon jó az akt kép.Nagggggggyon édes Milánka.

Lepisilés:volt benne részem néhányszor,sőt az Én Martinkám ezt fokozni is tudta azzal,hogy lefosott.Tettem tisztába a pelus csak pisis volt,akartam kivenni alóla akkor érkezett a puki és jött a többi is mint a gyorsvonat.Időm nem volt vissza rakni a pelust.Aztán mehettem átöltözni.

Pattogó valóban hasonlítanak a gyerekek,és nagyon szépek gratulálok.

Szilveeaa talp puszinak Én sem tudok ellenállni.Minden peluscserénél megpuszigatom Én is,és Martinkának is nagyon tetszik.

Anyabébi,Csilla Ti még nem mentek szülni???????!!!!!!!!!!
Húzzatok bele.Szurkolok,hogy ma vagy holnap meglegyenek a babák.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bocsánat Kkia llemaradtál a névsorból.Te is sipirc szülni.!!!!!!!!

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sztercsi nagy gratula a babához. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anyabebi, azt hittem legalább Te elmentél már szülni ma reggel, de látom itt vagy! :D

Gyorsan elmosogattam meg elkezdtem összekészülődni, hogy ha a kicsikém felébred, csak szopizni, tisztába tenni, öltöztetni kelljen, aztán irány a séta!!! Basszus nem semmi így is összehangolni mindent, így, hogy Apa nincs itthon, le a kalappal a többgyerekesek előtt...!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

nagy-nagy lelkifurim van, amiért nem tudok rendszeresen jönni, gyerkőcsömnek különleges radarja lehet, amint leülök a gép elé, rögtön történik valami... :?

visszaolvasni egyszerűen lehetetlenség...

köszönöm szépen mindenkinek a gratukat Pepéhez, édesek vagytok :D :D :D

Zsrit, ha jól értem a Te Zoéd 1 nappal fiatalabb Pepénél? És egy időben voltunkn a II. klinikán???
Mondjuk én ott sokkos állapotban voltam, a babán kívül semmire és senkire nem tudtam odafigyelni. Én kicsi fiam elég nagy baba nagy étvággyal, kissé türelmetlen volt az első napokban, tejcsi hiányában... :x
De ez mostmár múlni látszik, ma 140g-ot reggelizett Pepe, 20 perc alatt magához vette és beájult. Majd 3 óra múlva tisztába tétel közben az egészet kipakolta a pelenkázófiókba :shock:
Van kifinomult humora, tegnap csak 3x pisilte le magát...

Egy rövid szüléstörténet Nektek

A szülésnél kvázi minden rendben volt, ami lehetett. Pont a kórházban indult meg a szülés okt 18-án vasárnap, mármint vizsgálaton voltam (NST), mikor a doki közölte, hogy tudom-e hogy rendszeres fájásaim vannak. Mondtam, tudom, már két napja, csak mindig elmúlnak. Azt mondta, hogy igazából szülhetünk, mert a vizsgálatok alapján én is a baba is készen állunk, ráadásul már túlhordás volt 2 nappal. Ekkor két ujjnyi volt már a méhszáj. Ezután burokrepesztés, ami nem volt csak kicsit fájdalmas, az első igazi fájás vasárnap délben jött, és 5 óra után néhány perccel már kinn is volt a baba :) A doki poénkodott, mivel jön ez a kicsi, talán gőzmozdonnyal??? A végén ahogy írtam, fájásgyengeségem volt, egyszerűen nem éreztem fájást amire nyomhattam volna. Oxitocyn ezerrel, kapkodás, a doki egy mondata nagyon megragadt bennem: "Látja, ezért nem szülünk otthon, mert egy mintaként zajló szülésnél is előfordulhat hirtelen komplikáció". Erre pánikba estem, csak annyit tudtam kommunikálni, hogy a baba jól van? Leesett a szívhangja, a doki azt mondta itt már nincs császár, segítséggel tudom csak megszülni. Nem emlékszem pontosan, hányadik nyomásra, de a doki préselte ki belőlem a bébit, aki megakadt.
Fájt, rendesen, de ami rosszabb, hogy gátvédelemmel készültünk, de nem sikerült, mert a baba kézzel előre jött. Hát így esett, hogy sajna mégis volt ellátnivaló rajtam is (másodfokú gátrepedés), sőt, nagyon nehezen gyógyulok, majdnem miattam kellett ráhúzni a kórházban 1 napot, de végül időben, október 22-én csütörtökön hazaengedtek minket.
Apa különben benn volt velünk a vajúdóban (szerencsére rajtunk kívül más éppen nem volt), sokat segített és nagyon türelmes volt. A szülőszobán csak 1 órát töltöttünk együtt, végül én kértem meg, hogy menjen ki, szegényke két órát várt és izgult kinn a folyosón (emiatt máig kissé szarul érzem magam). Az az igazság, még én sem szívesen nézném vissza magam az utolsó két órában.
A 4 nap a kórházban eddigi legnehezebb napjaim voltak, olyan állapotok uralkodtak, hogy máig is alig hiszem el... Mióta itthon vagyunk, érzem magunkat biztonságban.

Bocsi hogy most megint elköszönök, önzőnek érzem magam hogy csak magunkról írok, de mihelyst belejövök a babázásba, remélem több időm lesz amit itt tölthetek, mert azért futtában is elkaptam itt néhány nagyon hasznos témát és tanácsot.

Mindenkinek a legjobbakat, babásak babázzanak kedvükre, pocakosok szüljenek!

Üdv
Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


sziasztok :)

Először is:
Gratulálok minden újdonsült anyukának!!!!

A "maradék" meg szüljön!! mert már tényleg irgum burgum :lol:

Nem nagyon tudok jönni de Anyabébi volt oly drága és keresett gondoltam bejelentkezem.
Nálunk fokozottan nehezített pálya van .. drága apukám leesett a lépcsőről nálunk 3 napja - elvitte a mentő, combnyaktörés műtét stb ... szóval anyumék nem nagyon tudnak mostantól besegíteni
Plusz a nagyok elkaptak egy nagyon durva hányás hasmenéses vírust és itthon vannak két napja ...
Elég el vagyok havazva ...

Zoé szerintem édes, nekem nem hízik túl nagy ütemben pedig rengeteget eszik ... napközben úgy elvan este viszont kezdi a nyüglődést és kb. 7-től 10-ig üvölt ...
de nem panaszkodom mert szerintem vannak nála sokkal nehezebbe esetek ...
éjszaka aránylag jó - sőt van néha hogy annyira sokat alszik egyben kb. 6 órát hogy már én keltem fel mert aggódom hogy éhenhal ... mindegy ha ő nem kel akkor kelnek a nagyok most hogy betegek :)
Tejcsivel nem állunk túl jól, de szerintem csak azért mert rettentő sokat enne 120-140-ekkel van el jól és estére nincs már annyi.
Mindent megpróbáltam, a fejéstől a teán át a homeós cuccot de nem nagyon változik ... szerintem a kimerültség is az oka hogy nem lesz több ... mind1

szóval röviden ennyi, de NAGYON SOKAT GONDOLOK RÁTOK és ígérem ha kissé lecsendesedik az élet fogok jönni többet ...

Kitartás mindenkinek

puszi

R
zsrit
 
 


Ritám, nem csak Anyabebi hiányolt ám!!! Mi is sokat gondolunk Rád! Szegény Apukád, basszus pont most?! Nem mintha máskor jól jönne egy combnyaktörés...Te Jó Ég!!! És még a betegség is...! Párod be tud segíteni azért vagy tök egyedül nyomod napközben?

Fiúknak gyors gyógyulást, Zoénak sok tejcsit! Pusszantalak Benneteket!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: