Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nyuszitappancs:Gratulálok a kisfiúhoz :D Név van már?Örülök,hogy minden oké.Várom a képeket :D

Timi:Hát én is örülök,hogy nem kellett várni egyhónapot a netre :D Hogy vagy?

Timi,Reni:Nem nem volt semmi baj a cukrommal hál istennek.Csak itt nálunk a 32.hét után szoktak még egyszer cukrot nézni biztos ami biztos alapon :) Remélem most sem lessz semmi gáz vele.

Reni:Örülök,hogy Norbika jobban van már :D

További szép estét kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Szörnyű éjszakám volt: iszonyú fejfájás és hasnyilallás.. :? szerdától (mivel rámpirított a doki) megint szednem kell a diafilint, én győzködtem magam,h a gyerek érdekébe mindent, de....nem bírom már tovább.. :oops: :cry: nagyon fáj a fejem ettől a szartól és hányingerem is van.... :cry: tegnap este már sírtam kínomnba :cry: úgyhogy kövezzetek meg, h rossz anya vagyok, de én nem szedem tovább ezt a szart, mert elviselhetetlenek a mellékhatásai... :oops:

mné zsuzsi: sajna alkalmanként...ha egy hónapba többször, akkor is...de ez volt nála az utcsó látogatás...hál istennek... :?

rennye: örülök,h jobban vagytok már!!!!!

reni24: jó, h mostmár gyakrabban hallunk felőled! :) , hűűű, hát szép nagy a babó!!!!! Ne aggódj a cukor miatt, biztos normális lesz!

nyuszitappancs: gratula!!!!! :P Nevek????? Képek????? :)

megyek egy kicsit pihenni...
hétfőn este majd jövök, beszámolok az új védőnéniről.... :)
legyetek jók!

Kép
pocimaci
 
 


No, a decemberi topikosok ihletére, de nem csak nekik készült meglepi kezdetleges verziója:

Weboldal, reklám és banner nélkül, saját domainnel (ugye mit is lehetne várni egy informatikus kismamitól?Very Happy)

http://www.kismami.net

Elég kezdetleges verzió, lehetnek hibák rajta, kérlek ilyen észrevételekkel vagy bármilyen kritikával keresettek meg, hogy javíthassam. Köszi!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Képeket rakok fel de eddig nem volt sok időm,mindig rohanás...
Név??...Huhhh Most Patrik Dániel van toppon de ez mindig változik...:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


pocimaci: hasnyilalás nálam is van :cry: :evil: , meg lent a "bugyimba" is. :cry:
mire kell szedned azt a diafilint?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Aida!

Emelem kalapom......

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Rennye: örülök, hogy jobban van lassacskán a kicsi :)

Pocimaci: én is kíváncsi vagyok, miért szeded a diafilint? Az nem valamiféle hörgőtágító? Asztmás tünetekre?

Aida: tényleg szuper jó lett az oldalatok!!! (ha babácskám pár nappal korábban érkezik, akkor majd én is csatlakoznék szívesen :wink: - jan.2-re vagyok kiírva, abból még bármi lehet :wink: )

Máskor tényleg jobban pörög a topik... hol vagytok lányok???

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


sziasztok!

Timi,kriszta: asztmásoknak is szokták adni igen, de a neten azt olvastam róla, h serkenti méhlepény vérellátását(nem öregedik el idő elött a lepény) és ami miatt nekem adták: ödéma ellen, mert a szövetek közül kihajtja a vizet.Tényleg nagyon vizes vagyok, már engem is zavar: 78kg vagyok, 24kg szedtem fel a 9 hónap alatt, ennek a fele víz. Ami rettentően megterheli a szivet, és főleg az izületeimet. Szóval itt már nem csak esztétikai dologról van szó. Olvastam más fórumokon,h más kismamák is szedték. sajnos sok mellékhatása van, és rajtam ki is jött....( fejfájás, hányinger....stb)ráadásul nem éreztem,h többet pisilnék, vagy kissebb lenne a lábam, tehátnem nagyon hatott. lelkiismeretfurdalásom is van rendesen mert nem szedem, de annak semmi értelme,h az állandó migrénszerű fejfájással fetrengek és aszpirint zabálok rá...mert máshogy nem birom.
Lenne is egy kérésem, ha esetleg nem fáradtság nektek: ha leközelebb mentek dokihoz, megkérdeznétek mi a véleménye erről a gyógyszerről? (diaphyllin) mert nekem nincs ismerős nőgyógy,akitól megkérdezhetném a véleményét....
Remélem Emmusnak nem lesz baja, mert nem szedem...tényleg tök lelkiismeretfurdalásom van..... :oops: :cry:
Timi: nekem is sokszor a "bugyiba" is! :oops: már nincs sok hátra!

Aida: nagyon jó az oldal!!!!! biztos egy csomó meló lehetett vele!

Ja, igen....ha eljön a mi időnk, vkinek közületek szívesen dobnék egy sms-t, h "na most szülök" v vmi...priviben vki megadná a számát? :roll:

Megyek lefoglalom magam, mert tiszta depi vagyok, sokszor sírok, csak tudnám miért.... :oops: :cry: dilis egy dolog ez a terhesség... :lol:

Kép
pocimaci
 
 


Sziasztok!


Rennye,Reni és Minden Reninek Boldog Névnapot Kívánok!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :cry: :oops: :x :evil: :twisted: :roll: :wink: :arrow: :idea: :?: :!: :!: renike azaz pozsgai csikos ifijab rencsike ilona mizuterizia tamesz báktálo tes vérem

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


VALAKI FELTÖRTE A PROFILOMAT,:s:( :cry: :? :evil:

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


feltörték a profilodat?? hogyan? honnan gondolod?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida onnan,hogy ha látod van egy hozzászólás azt nem én írtam és megváltoztatták a profilomat is.......már megváltoztattam a jelszavam.......de sejtem ki volt..

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog névnapot kívánok a Reniknek :D És köszönöm :D

nyuszitappancs:Sajnálom,hogy feltörték a profilodat :cry:

Aida:Tényleg jó lett az oldal :D Regiztem is csak sajna nem kaptam semmi emailt :cry:

Magunkról:Ma egész tűrhető napom volt.Ma csak mostam :D De elég is volt :lol: Mostanában hamar elfáradok :cry: Többnyire pihenek.Mert a pocim hamar megfájdúl.Ti,hogy vagytok?

Jó éjszakát kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Ja és holnap megyek nőgyógyászhoz.Remélem minden oké lessz.Babó sokat mocorog :D Kicsit fáradt vagyok látszik :oops: :lol: És holnap megyünk párommal szülőszoba látogatásra már várom :D

Mégegyszer jó éjt mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni, ha megmondod a userneved akkor megerősítem neked a regisztrációd, nem tudom miért nem ment ki az email. :( Kicsit nem jó az a tárhely szolgáltató amit most használok. :( Majd át kell költözni máshova az oldallal..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida:Ugyanaz mint itt :D reni_24
Köszike

Kép
Kép
reni_24
 
 


Rendben, akkor megerősítelek email nélkül. Egyelőre nem sok mindent tudsz csinálni ha regelt felhasználó vagy, de épp most fejlesztjük pl. a képfeltöltsé lehetőségét és saját tapasztalatot is majd csak regelt felhasználók tudnak írni. Szóval kis türelem és lesznek tök jó dolgok szerintem. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Renik: kicsit megkésve, de boldog névnapot nektek!!!! :D :D :D :D

Pocimaci: nem tudom írt-e neked valaki, küldöm a privit :D

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Renik: utólag is boldog névnapot!!! :D :oops: :D

Köszi a tel.számokat, mindenkinek fogok írni, ha megyek szülni, meg amíg a kórházba leszek!:)

A hétfőm: 6kor keltem, 7kor indultam, 3/4 8kor már benn voltam a klinikán. negyed 9kor tali a dokival, kezembe nyomta a beutalókat(vér-viz.-ctg). Én föl vérvételre, negyed 10kor végre bejutottam, utána büfébe le, 3/4 10kor beadtam a kartonomat a ctgre...ÉÉÉÉÉS fél 1kor végre behívtak (nem vártam ám sokat,ááá....) :twisted: fél óra szenvedés után kitessékeltek, h csináljak vmit, mert ez a ctg nem jó, a gyerek végig alszik (120-130as szívverése volt)......tehát le a büfébe, kínomba energiaitalt nyomtam be....fél 3kor hívtak be megint a "második körre", szegény gyereket rázogattam, meg nyomkodtam, h néha-néha felmenjen 140-150re a szívverrése.....ÉÉÉÉÉS 3kor már végeztem is.. :twisted: ( persze közbe felhívtam a védőnénit,h a 3 órai tali esélytelen, pénteken 10kor megyek hozzá.) Aztán megvártam a dokit, megdumáltuk,h csüt.ön megyek újra ctg, és utána, ha nem a műtőbe lesz, akkor szülőszobalátogatás.na meg megvizsgált, mondta,h nem hiszi, h 24.éig egybe leszek...:) és ennek örültem, mert már nagyonhisztis vagyok...gyerek 3200gr...szal jöhetne már, nem akarok nagyon szenvedni, márpedig minél nagyobb, annál többet "dolgozok" én...
Na ennyi a story.....:)

Nyuszitappancs: nem tudsz képet feltölteni fiúcskádról? olyan kíváncsi vagyok rá!!!!! :roll: :)

majd még jövök, most balra el, kajcsit főzni..:)

Kép
pocimaci
 
 


pocimaci: érdekes, nekem vizesedésre nem adott semmit, csak mondta, ha roszabbodna, akkor befektet. :?

Renik boldog névnapot :lol: :lol:

nyuszitappancs: ez dühitö :evil: :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ma voltam az elsö CTG -n

Törpe szivverése 175-ig felment :lol:

de a skála szerint egymás utánn 3x volt 100-as fájásom :shock: . ez normális?????????????????? :?: :?:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


doki mondta, hogy kontrola 1 hét múlva, ha kihúzom addig :shock: :shock: :shock:

na, most kezdtem beijedni. :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!
Ma voltam uh-on!
A kicsilány kb 2,5 kg.A lepény G-II.Ez normális a 34.héten?És mit jelent a fekvésnél hogy II Kt????
De szerencsére már befordult!A méhszájjal is minden rendben!
Ja és képzeljétek megint hallottam a kis szívverését!
Olyan jó volt hogy abban a pillanatban majdnem elsírtam megam!

Kép
mné zsuzsi
 
 


És mit jelent az hogy flowmetria 2,0?
Azt tudom hogy maga a szó valami vérkeringéssel kapcsolatos de mit jelent a 2?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Timi: a 100-as elvileg már ingencsak jósló, sőt...de ha nem rendszeres, akkor még nem szülsz.....én is bepánikolnék, de ne aggódj, a 36. héttől általába a babák bármikor érkezhetnek :) azt mondják, akik nem érzik az ilyen fájásokat, könnyebben szülnek.. :D
Picit irigyellek... :oops: én már mennék...de nekem max 50ig ment fel... :cry:

mné zsuzsi: nekem ennyi idősen a lányom 2kg volt...úgyhogy neked is jó nagy a babád! :D
II Kt= kettes koponyatartás (lent van a feje) asszem legalább is ezt jelenti :?
Méhlepény 2: az jó,érett a lepény vagyis jól ellátja vérrel a babát.
a 3as érték "elöregedő méhlepényt" jelent....az már nem annyira jó
Hát a neten ennyit találtam róla, nincsenek viszonyítási értékek:
Lepény érettsége:
0: sima magzati felszín, egynemű szerkezet
1: enyhén hullámos felszín, mészszemcsék közel a magzati felszínhez
2: közepes fokban érett lepény, a lebenyek határain is mészlerakódás
3: kiérett lepény, fészkes mészlerakódások

Flowmetria (Doppler-szonográfia): egy adott magzati érszakaszon a véráramlás vizsgálata ultrahang segítségével. Így kimutatható a lepény elégtelen muködése, oxigén-anyagcsere zavara. Ha a lepénykeringés rosszabbodik, a magzati vérkeringés jellegzetesen megváltozik. A magzati érszakasz áramlásának sebességét regisztrálják, értékelik.

Asszem a flow-hoz azért nincs érték mert 2-3 helyen is mérhetik: magzati aortánál, köldökzsinórba, meg még nemtom hol....de ha azt mondták minden o.k., akkor bizti úgy is van!!!! :lol:

Kép
pocimaci
 
 


Szia Pocimaci!
Köszönöm a segítséget!
A doki azt mondta hogy minden rendben!
2 hét múlva ctg.Meg jövöhéten egy utolsó vérvétel!
Egész terhesség alatt 1 kg-ot híztam.Nekm ez nem is volt baj,mert nem voltam vékony!De nem tudom elképzelni hogy szegény lányom mit evett!?Mikor én ettem a töpörtöt,meg minden finomágot!
És még mások az első hónapokban vannak rosszul én most a 6. hónaptól végig minden reggel!Ti is így vagytok?

Kép
mné zsuzsi
 
 


Noel babám ficánkol :D

http://www.youtube.com/watch?v=T87e2mzr5I0

Ha vki nem akar más nő mozgó pociját nézegetni akkor inkább ne nézze meg, amúgy is csak a feléig mert utána semmi nem történik.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!

Én megnéztem,tök jó!!!
Na ha apcim ilyet lát nálam tuti dob egy hátast!Le se lehet majd vakarni a pocimról :lol:

annus11
 
 


Sziasztok :)

Sajna képet nemtudok felprakni a fiamról aki Patrik Dániel :)



http://www.iwiw.hu/pages/image/albumdata.jsp?page=3
De itt menézhetitek :)...és mutogatja is magát:)


Bocs,hogy nem irok senkinek de sietve írokl....

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Aida:Nagyon aranyos a felvétel :D Az én pocim is így szokott hullámozni :lol:

Timi:Ne izgulj ebben a terhességi korban már bármikor beindulhat a szülés.Nekem a védőnőm a 36.hetet mondta.De tegnap szülőszoba látogatáson a szülésznő mondta,hogy a 37.héttől jöhet a babó :D Szivesen cserélnék veled :D De nekünk még egyben kell maradnunk kb.3 hetet.Köszi szépen a köszöntést :D

Tegnap voltam dokinál méhszáj zárt :D És két hét múlva elkezdjük a CTG-t.Voltunk szülőszoba látogatáson,de lehet ki kellett volna hagyni :shock: :lol: Kicsit beilyedtem :oops: De a lényeg,hogy segítőkész szülésznők vannak és képzeljétek itt is van gátvédelem az első babánál is van rá lehetőség :D Fájdalom csillapító csak epidurál van :shock: Remélem ki tudom majd kerűlni.És láttunk két aranyos babát akik aznap születtek nagyon aranyosak voltak :D És 4 ágyas szobák vannak.

Remélem mindenki jól van.
Vigyázzatok magatokra és a babókra!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Szóval dobog a szive,35 mm!!!!!!Ami kissé nagy!Szerintem...valószínű h picit hamarabb fogant,mindegy,a lényeg h szépen fejlődik!
És 2 hét múlvára javasolta h menjek a kombinált tesztre,mert a sotén csak uht csinálnának,de ha nem akarom a tesztet akkor kérjek időpontot a SOTÉra.De szerintem elmegyek a tesztre.Aztán a papírokkal mehetek a védőnőhöz!!!

Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus: GRATULA!!!!!!!!!!! :D :D :D :D Sote I. v II.-re kell menned??? Mert én az I.sz nőin szülök majd....mit jelent a kombinált teszt???

Aida: olyan fura látni....az enyém is így hullámzik, csak nem gondoltam, h ilyen vicces kívülről nézve... :lol: a kis lakberendező! :lol:

reni: örülök,h minden o.k. nálatok! miért nem volt jó a szüéőszoba látogatás????? és holnap megyek, ha minden igaz...

nyuszitappancs: lehet,h én csináltam vmit rosszul, de a saját oldalam ugrott be az iwiwen, nem a te képeid... :cry:

Kép
pocimaci
 
 


Én a SOTE IIre járok,de valószínű h nem oda megyek a 12.heti uhra.
A kombinált teszt vérvétel,a Down szűrés egyik fajtája lényegében.Jó húzós ára van mindenütt.... :roll:

annus11
 
 


pocimaci :S ide meg vmiért nem tudom feltölteni :S

annus11:Grat a 35mm-eres babóhoz :)
reni_24: Én tegnap voltam a máv-ba szülőszobát nézni (bár még korai de kivi voltam :)


ja és egy kérdés: mikor ideális megvenni a kiságyat és egyéb dolgokat:?? Én már most megvenném de párom szerint korai és ráérünk januárba....Már van 1-2 dolog pl cumisüveg stb
Mindenkinek szép babavárást!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi, azt mondják 30. hét körül ideális. Mivel nálunk jósolgatták, hogy lehet hogy korababa lesz Noel mi hamarabb beszereztük és már megvan minden. A rucikat kimostam, elraktam. Csak a babaágy nincs összeszerelve.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Annus:Gratula a 35mm-es babókához :D

pocimaci:Hát azért nem volt jó,mert kicsikét beilyedtem tőle :oops: De már feldolgoztam :lol: Húúúú már nemsokára szülsz te nem félsz kicsikét?

nyuszitappancs:Szerintem te jó időben mentél nekem is így kellett volna és akkor a szülésre teljesen felkészűlten mehetnék bár lehet,hogy erre nem lehet felkészűlni :oops: :lol: Sajna a képeket én se tudtam megnézni :( Mi a kiságyat szeptemberben vettük meg.De,ha minden ok nálatok is akkor akár az utcsó hónapban is meglehet venni.Attól függ ki milyen én pl.nem akartam az utolsó pillanatra hagyni.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok

aida : igen nekem is annyit mondtak de Én szivem szerint már most megvennék mindent :)

reni_24: Megnéztem és nem félekk jobban,mint amennyire eddig :)
Nem akarom az utolsó pillanatban......:)


Hha kivik vagytok akkor iwiw-en Pozsgai Renáta Néven fenn vagyok és vannak képek a kisfiamról :) Felismertek majd ,mert a 4d-uh-s képe vann kinn!!! Szép napot Mindenkinek!!:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Babasarkunk:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyuszitappancs: szerintem sem korai, ha lassanként beszerzetitek a holmikat, főleg, ha kedvet is érzel hozzá - úgysem egyik percről a másikra sikerül mindent megvásárolgatni :roll:
Ha jól emlékszem ennyi idős lehettem az első gyerkőcömmel, mikor a védőnőm már nézelődött, hogy mi az, hogy még nincs semmi a babának...Még mérges is voltam rá, mert tényleg mi van azokkal, akik babonásabbak, és mondjuk 7 hónap előtt semmit meg sem vesznek...

Aida: csini a babasarok :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


sziasztok.

kicsit eltűntem :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: nem nagyon van időm irogatni de gondoltam bejelentkezem hogy élünk és jól vagyunk.

babu szépen fejlődik,már egy ideje érzem a mocorgását mostmár egyre erősebben.12 hetes uh-n 5,6cm volt.

hétfőn megyek AFP-re,remélem jól bírom mert Patrik is jön velem.

aida:

szép a babasarkotok:)

annus:

hogy vagy?szép nagy a babád.és már te is a 10 hétben jársz.repül az idő.

pocimaci és timi:

ti már jól a finishben vagytok.
drukk hogy szép,könnyű szülésetek legyen.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Aida:Nagyon jó a babasarok :D

nyuszitappancs:Természetes,hogy félünk :) Az is fél aki már második v.harmadik babáját várja.Ők azért,mert tudják milyen mi meg azért mert nem.

Ettike:Örülök,hogy végre jelentkeztél már kezdtem aggódni,hogy mi lehet veletek.Húha így megy az idő :shock: Hogy már AFP-re mész :D Reméljük Patrik türelmes lessz.És,hogy viseled az áldott állapotot? :D Megy a drukk a vizsgálatokhoz!!Bizti minden oké lessz.





Én is eltűntem kicsit.Az oka az volt,hogy a héten nagyon sokat mentem megis lett tegnap az eredménye :cry: Hajnalban mentem anyummal és párommal piacra és a buszon elég erős fájdalmaim voltak.Párom meg is ilyedt velem együtt azt hittem,hogy kórház lessz a vége,de hál istennek nem így lett.Most párom pihenésre intett amit beis tartok,mert féltem a picuromat.Meg elég sokszor görcsölök sajnos.Ma reggel majd le szakadt a pocakom úgy fájt :cry: Azért még 2 hetet egyben kéne maradni,mert akkor leszünk 37.hetesek.Remélem picurom addig még vár.

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni:

szerencsére nagyon jól vagyok.egyedül a sült husoktól fordul fel a gyomrom de ezt egyszerűen el lehet kerülni. :lol: :lol: :lol: :lol: én is remélem hogy Patrik jól fogja viselni a sok nénit meg a várakozást.kocsit már nem használunk egy ideje most sem szeretnék vinni,így egy fokkal nehezebb lessz.

most én is hulla vagyok.kitísztítottam a 60l-es akváriumunkat,kivasaltam,függönyt mostam,konyhát sikáltam.eléggé ki vagyok de mostmár pihi van a mai napra.

bizti marad még babu,a végén azon fogtok imátkozni hogy induljon el végre :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike:Örülök,hogy jól vagy :D Hát igen azt könnyű kikerűlni :lol: Hát igen kocsi nélkül kicsit nehezebb,de reméljük Patrik jól fog viselkedni.Nem semmi akkor most már rád fér a pihenés.Hát igen én is erre gondoltam,hogy a végén már rimánkodni fogok,hogy jöjjön ki :lol: :lol: Vigyázz magatokra!!És pihenj amennyit csak tudsz!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Aida: nagyon jó lett a babasarok!!!! Tök jó a pelenkázód!!!! :D

Nyuszi: megnéztem, nagyon jó képek!!! :D te hol voltál 4d-n? (lehet,h már írtad, csak elfelejtettem.. :( ) Cuccok: hááát.....én megőrültem volna, ha 7-8 hónaposan kezdtünk volna el vásárolgatni....nagy hassal már nem jó mászkálni....sztem...
úgyse megy ez 1-2 nap alatt....meg aztán sok helyen körülnéz az ember mielött dönt....

ettike: de jó, h benéztél!!! :D nemsokára már tudni fogod, h kiscsaj v egy újabb trónörökös érkezik!!!!! :D

reni24: őszintén? nem félek.mitől kéne? nem szültem még, tehát összehasonlítási alapom sincs...meg elvileg ez egy természetes dolog,(jó esetben) nem olyan, mint egy műtét....sőt! én már NAGYON szeretnék végre szülni. szép volt, jó volt a 9 hónap...csak már nagyon hosszú...
én ma voltam ctg-n meg szülőszoba-látogatáson: hááát, basszus a soteI-es nagyon ott van: csak épp büfé nincs a szülőszobába....full extrás....1 db 3 ágyas van, a többi egy ágyas (mármint a szülőszobák), külön wc-öltöző-szekrény.....tiszta, új, kultúrált, intim...apukának külön bőrszék... ha gond lenne a műtő egy karnyújtásnyira...(nem fönn a 20.-on meg ilyenek) olyan nyugalom volt bent,(pedig állítólag épp 2en is szültek ) hogy hihetetlen.... kérdeztem is a dokit: "hangszigetelt?" mire ő: " a nők csak a vészhelyzteben visítoznak úgy, mintha disznó-vágás lenne...ez itt a valóság" Szóval nagyon meglepődtem a viszonyokon, az ott grasszáló szülésznők és nővérkék is nagyon kedvesek voltak....
Szóval na...jól választottam.. :D
amúgy nem rövidültem tovább :cry: még mindig c2000, és tök zárt vagyok :cry: egy fia jóslófájásom sincs már egy ideje :cry: és még mindig nem tudom milyen is az a haskeményedés :cry:
a kis punis olyan jól elvan bent,h ki se akar jönni... :lol:
új védőnéni : aranyos, nem az a nyakamra-járos, mindenbe beleszólok fajta...hálistennek. Odaadta a baba-receptcsomagot.
viszont a vérnyomim már egy het 135/85 körül van... :? sose volt ennyi... :?
este ha még képbe leszek, jövök, legytek jók, és pihizzetek!!!!!

Kép
pocimaci
 
 


sziasztok.

pocimaci:

milyen jó körülmények között fogsz szülni.nem gondoltam hogy ilyen is van.
itt függönnyel vannak elválasztva a szülőágyak és 1 Wc van de azt használják azok is akiket még nem a szülőszobánn vannak csak már nem mehetnek haza,ráadásul a szülészet folyosóján van így ha kimész szülés közben a látogatók simánn megbámulnak.

az jó ha nem félsz a szüléstől.annó én sem féltem mikor benn fogtak,még akkor is jobban izgultak,féltek anyumék és párom mikor mentem a szülőszobára. :lol: :lol: :lol: :lol:

de ha valaki fél is csak addig fog míg oda nem ér,azutánn már nem azon fog járni az esze.sokkal fontosabb hogy már írtó közel van a várva várt nagy találkozás.

hulla vagyok,ilyenkor még aludni szoktunk.de lassan indulnunk kell ha még megakarok főzni mire apjuk hazaér.

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és szerintem nunis lakik a pociban:):):):):)
ez csak egy megérzés de egyre biztosabb vagyok benne.remélem hó végén sikerül elmennünk 4D-re és ott megmutizza magát

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!
Szép kismamanacikat,felsőket,bandázst és szopis párnát találtam
www.gportal.hu/elenorkismamaruha oldalon.

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Ettike!

Jó h jöttél!Remélem hamarosan megtudod h bevált e a jóslatod és nunis van a pociban :lol: Nálunk van aki fiúra esküszik,más meg lányra......én meg nem tudom :lol: Vhogy fiúra tippelek,de ez csak tipp...még megérzésem sincs :lol: Amúgy nekünk 120 l-es az akváriumunk...én pénteken csináltam tök sok mindent,este fájt is a pocim....

Pocimaci!
Ez jól hangzik...remélem h a SOTE IIn sincs sokkal rosszabb helyzet :lol: max átszaldok a szomszédba h én mégis inkább ott szülnék :lol:

Reni!
Akkor 2 hétig már csak pihizz!!!!Ne foglalkozz másssal!!Neked is könnyebb lesz ha nem mosott rongyként mész szülni!Kell ám oda az erő!!! :wink:

Aida!
Jó a baba helye!Biztos jókat fog szunyálni egy iylen csini szobában :wink:

Nyuszitappancs!
Szerintem kezdjetek el nézelődni nyugodtan.Csinálj listát,mérd le hova mi fér be stb.!Mondjuk ha van vmi jó kis akció érdemes megvenni!Ne az legyen h beszaladtok vhova és megveszitek az első kiságyat amit megláttok :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

pocimaci:Az tök jó,hogy nem félsz.Bár én így lennék ezzel,de én inkább az ismeretlentől tartok nem is magától a szüléstől.Hát akkor te nagyon jó helyet fogtál ki :D Nálunk 2 szülőszoba van ami szép.A többi függönnyel van elválasztva.A szülésznők aranyosak azzal gáz nincs.Na majd elválik mi lessz.De azt tudom,hogy megéri :D És már nagyon szeretnék én is szűlni.

ettike:A megérzések általában beválnak :D Én a 3.hónapban megéreztem,hogy kisfiam lessz és beigazolódott :D

Annus:Hát igen már illene elkezdeni pihenni hisz ha megszületik a babó nem nagyon fogok tudni egy darabig pihenni.Így tegnaptól pihi van.Az tuti,hogy kell majd az erő.

Ma elég gázul vagyok.Valószínű elkaptam a hasmenéses hányásos betegséget :cry: Így pihi van ezerrel.

További szép napot mindenkinek!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?