Új privát üzeneted érkezett!

Móni: de nem irták rá automatikusan a pontokat? vagy egyben vásároltál és csak 1x irták? :evil:
DM iratkozzatok fel a hirlevélre abban mindig küldik ezeket az infokat :wink: (de majd igyekszem akkor irni ide ezeket :wink: )
Törpi: na tegnap bejött amit másikban tanácsoltak Csajok, alvás elött pisi és fél orával elötte már nem iszunk tegnap müködött koppkopp de alváshoz még adok pelust van h jol jön de van h száraz meg van h már felkelnek éjjel is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus
én még juniusban vettem, de mindig oda járok, és tudják mennyit szoktam venni, és azt is hogy pontokat mindig váltok be
én csak naivan biznék benne ha már ismernek ennyire, akkor szólhatnának igazán, hogy ha 2 nappal később jövök akkor jobban járok :oops: :oops: de nagyon naiv vagyok

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: oooo hát igen :(:(:(
mikor jöttök??? ma ugye?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

ja szandibol pl 25öst vettem mert a 24es pont jo volt :shock: de a zárt cipi meg 23as :shock: nekem nagyon lutri ez a számozás tuti fel kell probálni nálunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz: de bátor vagy! :wink: Tök jó, hogy így el lehet már menni velük! Ügyesek vagytok!

Móni: szegény Réka! :( Szépek az új cipők!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Móni, úúúúú, ez a doki dolog, igencsak felborzolta az idegeimet :evil: Nagyon sajnálom szegény Csajszikád!
Bilit kb 2 hónapja vettem. Kettőt. Csak játszottak vele egy ideig, aztán ha én mentem wc-re, akkor ők is ráültek. Míra levetkőzött, Emma úgy ahogy volt. Pelusozáskor megkérdeztem, kell-e pisilni, menjünk-e bilire, wc-re, és mindig határozott nem volt a válasz, így nem erőltettem. Aztán elkezdett szólni Míra, hogy kaki van (ez nála még a pisit szintén jelenti) és rohant a bilire, Emma utána, és akkor anyának meg a wc-re kell leülni. Aztán Vanda írását olvasva kezdtem el kérdezgetni őket fürdés előtt. Sokáig határozott nem volt a válasz, de 3 napja belepisilt, utána lévő nap nem, tegnap meg megint. Szóval így alakult a dolog.

Nyuszi, ügyesek vagytok! Én már tök élvezem, hogy ilyen szempontból nincsenek korlátok, és lehet velük menni. Valóban, a hátizsák volt nekem is kezdetben, de ma már csiniben, retivel is nekiindulunk. Múltkor már buszoztunk is hárman (bocs, lehet, h ezt már írtam), és besétáltunk apához a buszállomásról ügyesen. Ma is elindultak a megálló felé, és mikor kérdeztem, hova akarnak menni, Míra mondta, hogy apához :lol:
Angol; így a legegyszerűbb, nincs hiszti, hogy anya elmegy. Mire ébrednek haza is érnék, de általában olyankor tartom a csatangolós napomat és csak 6 körül apával együtt jövök meg.
Mocizni egyformán szeretnek ők. Bár ma Emma kicsit hamarabb elfáradt, kicsit nógatni kellett. Aztán a végén leszállt a motorról és akkor persze azonnal Míra is. Én megfogtam a motorokat, ők egymás kezét és hazasétáltak előttem. Persze ez már csak az utcánk elejétől volt.

Babus, ja, én is ilyesmit hallottam álomban pisilés ellen. Bár nálunk ezt nem tudom, hogy fogom csinálni, mert ők még az ágyban is isznak egy utsót elalvás előtt :shock: Éjszaka azért könnyen vissza-alszanak pisi után, nem?

Timi, na magasság?

Én, a nagy éjszakai nyafogó immár hónapok óta jó, átaludt éjszakákkal dicsekedhetek. Persze vannak extrém esetek, kivételek, de ezek is hamar, könnyen le vannak kezelve. Viszont azzal nem tudom, mit kezdjek, hol hol egyik, hol másik sír fel egy-egy éjszaka. Mint akinek rémálma van. Biztos verekednek, vagy elvesznek egymástól játékot álmukban és ezért van a műsor Emma részéről, Míra meg fél vmitől, mint nappal is sokszor teszi, de nem tudom, mivel tudnám ezt elmulasztani. Mert persze, megnyugtatom, hamar csend is lesz újra, de itt azért az okot szeretném megszüntetni. Hallott már valaki hasonlóról?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi én lányaim rendszeresen sírnak fel (ordítanak fel)
főleg Réka képes úgy sírni hogy az ütő megáll az emberben, és láthatóan nincs magánál, tuti álom mert egy idő már nem sír és akkor már értelem is van a szemében
és ilyenkor előfordul, hogy be is pisilnek úgy hogy csurom víz a matrac

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi: még nem sikerült magasságot mérnem, mert a mai délelőttöm igen rövidre sikerült, nem is lett ebédre kész a fincsi görög csirke, úgyhogy csajok üvegeset ettem, mi meg műkaját. De így holnap-holnapután nem kell főznöm.
Éjszakai felsírás nálunk is van és mire átérek, addígra csend van többnyire. Biztos, hogy álmodnak, de ez ellen nem igen lehet tenni. Hanga újabban "beszél" is. Nem tudod kideríteni mi váltja ki Míra félelmét nappal?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


juj nálunk is volt pont tegnap a pisi elött h Tami kiabált és felébrest és akkor mondta h még hintázik :lol: majd magához tért és szolt h pisilni kell :lol: tutira álmodott :lol:
Törpi: mi is vedelünk elalváshoz de igy is van h száraz marad a pelus reggelre de van h nem :lol: éjszaka igen visszaalszanak koppkopp csak du nem sikerült :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hú, Móni, ez durvább, mint nálunk.

Timi, az más, hogy mire átérek csendben van, van olyan is, azzal már nem is foglalkozom. De mikor már ott térdelek mellette és felveszem és szólongatom, még akkor is csukva Emma szeme, és lökköd el magától ordítva.
Míra félelmének oka? Hát, nehéz lenne kideríteni, de lehet, hogy érzi a bölcsit, az elválást tőlem, vagy épp érzelmileg megérett a csajszi. Ez egyszerre alakult ki a hozzám való ragaszkodásával, bújásával. Múlt héten eszeveszetten rohant felém motort az út közepén hagyva, ha megjelent egy autó. Úgy szorított, majd meg fulladtam. Ma már azt mondogatja: anya nem sírok, nem sírok, nem bánt, nevetek. Győzködi magát is, ahogy én is magyarázom neki, hogy nem bánt, nem kell félni tőle. De 3 napja még azt magyarázta, hogy a faltól fél, műsírt, aztán jött, hogy mégsem fél. Tehát vannak ebben színészkedések is, de sokszor látom az őrült félelmet aranyom szemében. Ha ő megébred éjjel, és nem jutok időben az ágyához, akkor ordítva rohan ki a szobájukból és ugrik az ölembe. Olyankor visszavinni nem lehet, csak mellettem nyugszik meg.

Babus, hintázott álmában? :lol: Édes!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, mi történt a délelőttel? :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: szerintem alakulnak az érzelmek, az idegrendszer fejlődik és hát nem egyforma senki sem. Olyan volt már Alexánál is és Hangánál is, hogy még a vállamon is alig bírt megnyugodni.

Délelőtt:? hát ott kezdődött, hogy apa nem keltett fel, hanem rám csukta a szobaajtót és én akkor nagyon tudok aludni. 9-kor keltem, tea, kávé fél óra, aztán még tébláboltam is, a csirke meg vén tyúk lehetett. Két órát volt a sütőben mire láttam, hogy puhul a dög! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hadd dicsekedjek kicsit :oops: Nem hiszek a csodákban, de plyan jól esett anyai szívemnek. Ma délután Míra bugyit akart venni, és mikor kérdeztem pelus kell-e, azt nem akart. Hát legyen. Persze bepisilt. Kapott tiszta bugyit. Legközelebb már rohant, hogy kaki lesz (ugyebár pisi) és mivel a biliig nem jutottunk volna el felkaptam és a fűbe pisiltettem. Ezután még kétszer szólt, hogy pisi lesz és valóban bele is pisilt a bilibe. Aztán persze szórakozni kezdett, így ráhagytam, mondtam, ha kell menjen, tolja le a bugyit és üljön a bilire. Vacsi után azonban történt egy kis baleset, de édesen már vette elő a tiszta bugyit magának :lol: :lol: :lol:
Emma meg érdekes mozgásokat tett, gondoltam kell neki, így ráültettem a bilire. Kis idő után leszállt, majd az udvar végében álldigálva bepisilt. Azóta nem hajlandó. Pedig már rákönyörögtem a pelust is, pedig nem akarta. Fájlalta a hasát. Gondoltam éhes, de nem vacsizott. Lehet, hogy a visszatartott pisitől, pedig a pelusba sem pisilt utána. Na erről beszélnek, mikor azt mondják nem kell idő előtt. De hát ugye utánozni akarja a tesót édesem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: nagyon ügyes Míra! :D Emma is majd belejön, ha itt az ideje!

Én is dicsekednék kicsit! Nyulaszéknál voltunk vendégségben és Alexának nagyon ízlett a kakaós csiga, mert hazáig hajtogatta: kakka-kakka, amikor megkérdeztem mit evett vacsira. :lol: És annyira szereti Nyulaszt, hogy nem is akart hazajönni, a pusziból ölelés lett és ha rajta múlik, még mindíg rajta csimpaszkodna a kis majom. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Most jutottam ide a géphez,de mindjárt megáll a mosógép,megyek teregetni,ja és majd elalszom.

Timi,köszi a délutánt,nagyooooooon jó volt! :D :D
Majd hozok képeket...csak még le kell tölteni...


Reggel majd olvasok,ja meg főzni is kell,holnap egésznapos vendégem lesz,lehet csak este jövök majd.

KépKép
noba
Budapest
 
 


juj akkor tegnap dupla minitali volt :lol: :lol: Nálunk Móniék jártak :lol:
Móni: remélem nem értetek nagyon késön haza :oops: olyan jol esett a társaság :oops: a jo társaság :wink:
ééés végre észrevettem h tényleg nem egyformák a Csajok :oops: :lol: nagyon cukkancsok :wink:
Törpi: ügyik vagytok, hagyd h ök irányitsanak és ne eröltess semmit :wink: és igen majd gyanakodj h hasfájás bizony lehet a nempisitöl :wink:
Timi: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja és Lányaim integettek meg nagyot köszöntek mikor elmentek Móniék :lol: ez sajnos nagy szám mostanában mindig égek a játszon meg boltban mert ott ogye nem birják köszönötudományukat elöadni :oops: de akkor lehet h ez emberfüggö és akivel jo annak köszönnek :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na én is megyek fözni bár ma csak gyors turos meg mákos tészta lesz levessel :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: oooo :(:(:( aszem nekünk azt mondták h minél kevesebb tejtermék azaz no tej no tápi :?
rizs, pici fött pipicici (nem elsö nap), keksz, ropi jaj mi van még??? :?
jobbulást ezerrel :wink:
smecta, probiotikum

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


dokitokat sztem kérdezd meg h nézzenek esetleg kaksivizsgálatot mivel nem az elsö :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sok viz, banán, piritos

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Zsófi: tej passz, de a kakaót kipróbálhatod, nálunk az nagyon fog, nem is merek adni, mert Alexa utána 2 napig szenved.

Babus: és milyen leves lesz?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


zöldségféle :lol: olyan beleboritom amit találok mirelitet verzio :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja de ééééédesek :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: ami számomra hihetetlen, hogy olyan szépen eljátszanak együtt. Alexa most nagyon figyeli mit csinálnak a "nagyok", ahogy tegnap láttam. :D
Az jó leves! :lol: Valamit nekem is ki kéne találnom. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, Nyuszi, annyira édesek!!!!

Zsófi, kicsit sárgulok Veled én is :wink: :lol: Én is imádom a csajok játékait, esténként kimondottan élvezem rendbe rakni a kirakókat :oops: :lol: :lol: Jobbulást! Hú, ez a hasmenés dolog cudar lehet. Tejet, tápit neeeeee! Krumpli, rizs, ahogy Babus is írta. Abba lehet keverni különböző fogós zöldségeket kicsit variálni.

Babus, tetszik a levesötlet :lol: :lol: Én amúgy sajtkrémlevest vagy tojásos levest szoktam levesgolyókkal, ha gyorsan kell valami a főétel előtt.

Nálunk elég nagy gáz van. A tegnap esti vacsi bojkott Emma résézéről nem volt hiába, örülök, hogy egyáltalán nem erőltettem. Ugyanis nálam jött elő először a gond, 10 körül beszélgettem a porcelán istennel. Aztán agyonverve, kipilledve lefeküdtem volna, de Emma megébredt. Nyöszörgött, hát mellé feküdtem. 1-kor hallom, hogy öklendezik, majd jött a sürüje is :( viszont ő azóta jól van, reggel már kakaózott :shock: Míra viszont reggel fél7kor jött át sírva, hogy fáj a hasa. Aztán jött a sav, nem egyszer. Pihegett reggel, szundított sokat, de még a keksz sem maradt benne. Most hozattam háztartási kekszet, az talán jobb, mint a Lidl-s. A kamillateát persze nem akarja inni :evil: Ebédre főtt krumpli lesz a menü, nincs sok variálásra okom :( Gyönyörű gyomorrontásunk van. Tartok tőle, hogy a töltött cukkini a ludas.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: jobbulást!

Van valami hányós-fosós vírus, mert sok ismerősöm panaszkodott ilyenre. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: Nektek is jobbulást :wink:
Zsófi: remélem hamar gyogyultok Ti is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok itt találtam mondokákat meg dalokat stb.
http://www.menomanotorna.hu/index.php?o ... icle&id=14

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Holnap megjönnek anyuék a kiruccanásból, és szombaton verik szét a férjemék a fürdőszobát. Alig várom :?

Gyerekek betegek. Johanna teganp 39 feletti lázat produkált, de úgy tűnik az antibigyó amit a doki felírt hatásos, mert már nem megy fel a láza. Srácok is lázasok voltak, bár csak 38,5 körül jártak, de a köhögés miatt aggasztott, nem hiába, megint sípolnak és búgnak kicsit. Nekik is antibigyó kúra van, és persze hörgőtágítás (Berodual, Ventolin). Bálintka van egy kicsit rosszabbul, de azért volt már vészesebb is.

Én fáradt vagyok. Most aludtam velük egy órát, és aránylag rend is van, meg tisztaság (porszívózva csak) és ebéd is volt időben, igaz csak rántott hús köret nélkül. De ennyire futotta!

Remélem mindenki jól! Talán vasárnap tudok olvasgatni is!

Pusz

Kata
labkat
 
 


Kata: nem hangzik jól ez a sok betegség! Jobbulást mindenkinek!

Mi pancsolunk az udvaron a crocs papucsban. Le nem vennék, úgyhogy abban vannak a medencében is. Igaz más úgysincs rajtuk a papucs meg öltöztet. :lol: Kalapot hiába próbálom rájuk adni, leveszik. A zsarolás sem jön be, hogy akkor nincs fürdés megyünk befelé, mert ahogy ezt mondom már indulnak is. :shock: :lol:

Kata! A múltkor ismerősödet mondtad, hogy scamp bodyk érdekelnék esetleg, most van 6 rövid ujjú és két ujjatlan 80-as méret. Még nem raktam fel sehová, gondoltam előbb itt szólok. Van ami nem is volt rajtuk, mert pikk-pakk átnőtték ezt a méretet. :( Mind hibátlan.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata: jobbulást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: Apa hivott az elöbb h hazafelé néz vmi pancsit mert hiába kereste a pincében és hétvégén mit fogunk csinálni a kánikulában :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: itt sírtam a melegért, most meg de jó lenne abból a hűs szellőből egy pár percnyi! Hétvégén meg fogunk kukulni még medencében is!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


:lol: :lol: :lol:
ez mindig igy van :wink:
de azért az komoly volt h julius elején 4 réteg ruha volt Csajokon ebböl 1 öszi polérbéléses mellény :lol: :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jujj,mennyien betegek :( jobbulast! Vendegem elment mar,megyunk furdeni,ha tudok jovok meg,csak telorol olvastam...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Babus! Köszönjük a vendéglátást, nagyon jó volt Nálatok :D
hazafelé gyorsabb volt, habár akkor is majdnem bedőltünk az egyik kereszteződésnek :oops: :lol: :lol:

Timi! nagyon jók a képek, olyan jó látni a bandázást

Betegeskedőknek jobbulást remélem gyorsan átmegy rajtatok

Mi ma voltunk oltáson, mázsa is volt L 9.8 kg R 10.9 kg
remélem éjszaka nem lesznek lázasok, én nem adtam nekik előre kúpot

L kapott Maltofer szirupot, a mai teljesítménye is gyönyörű volt, 3 kanál tejbegríz, 1 banán, némi málna, reggel 2 szelet téli szalámi amit kiszívott aztán kiköpte :? :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Artu :lol: :lol: :lol: :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni, a segítségeddel lepottyant, köszi, végre sikerült egy jót röhögnöm nap végén.
Súlyok nagyon szépek, nincs miért aggódnod. Bár a vas azért nem árthat Laurának, tényleg elég gyér, amit ma is elfogyasztott. Oltás után én sosem adtam kúpot, és nem is lázasodtak be soha. Majd akkor is ráérsz, ha már érzed, hogy megy a hőjük. Nézegesd kicsit gyakrabban őket.

Babus, mintha magunkat olvasnám. Soha semmit nem találunk, a vége, hogy venni kell egy újat :oops:

Timi, de jó, pancsi! Itt hőség volt, de fújt is a szél. Ettől függetlenül mi egész nap benn kuksoltunk, erőnk nem volt kimenni az udvarra. Fél12kor kidőltünk, fél2-ig aludtunk, így este Emma kiadta a tejet az ágyából, hasra fordult és elvágták a fonalat :lol: Ilyenkor még rég fenn szoktam altatgatni náluk. Délután azonban elmentünk apáért melóba, és fagyit :shock: kértek. Anya bolond, vett nekik, és még vacsiztak is utána, bár igencsak gyéren, de ez is csoda, ahhoz képest, hogy én egy falatot sem ettem. Talán holnapra rendbe jönnek teljesen.

Kata, jobbulást Nektek is!

Zsófi, hát a homokevés tuti nem a legjobb a pocaknak :roll: Na lementél délután dokihoz velük végül? Míra még a ventillátortól is fél, így R2D2-nkat én meg sem próbálom beizzítani. De a panel 10-én kicsit más lehet a klíma mint a 44cm-es falak mögött.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: :lol: :lol: :lol: nálunk a régi takaritogépet hivták igy :lol: :lol: :lol:
voltatok dokinál?
Törpi: na akkor azért javultok :wink:
Móni: ne mááá merre mentetek??? :lol: :lol: :lol: drukk h ne legyen láz :wink: hátha megjön akkor az étvágy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Móni,a 18 hós oltás után elvileg nem lesz semmi,ezek már csak ismétlések.
De jó,ti is taliztatok? :D
Ti majdnem fél évvel fiatalabbak vagytok,és Noémi most 10 kiló.Ne agódj.Meg asszem volt egy ilyen időszak nálunk is,hogy mikor azt meg nem mondom,de most jobb a helyzet.


Törpi,óóó,mivel volt töltve a cukkini? :roll: Remélem már jobban vagytok!
Na igen,asszem nálunk is ezzel lesz a gond,Noémi hamarabb megérik a szobatisztaságra majd,olvastam ez attól is van,mert másképp működnek a lányok.Aztán hogy adok a Badára pelust,ha látja Nonón nincs :roll: Na mindegy,asszem ez még néhány hónap.
Ti viszont akkor már jól haladtok,ügyesek!Érdekes,nálunk a pisit meg a kakit külön értelmezik,megmondja mindig,hogy mi van a pelusban.

Babus,köszönés :lol: ne égjél,majd fognak.Enyémek se mindig szoktak,de megtanulták,hogy néniknek-bácsiknak csókolom,és ügyesen használják is,de van,hogy egyszereűen elszégyellik magukat,és csak bújnak a lábamhoz,köszönni meg csakazértse.

Zsófi,nektek is jobbulást!
Kérdezem apát,ez melyik típus R2D2?Azt mondja mi???Idejön,nézinézi,és azt mondja gőze sincs :roll: Jó pár percet gondolkodott rajta,aztán olvasok tovább,és nekem is leesett :lol:


Kata,nemár,lázasan?Hát ezt nem hiszem el.Jobbulást!
De legalább már lesz segítség.

Timi,kakka :lol: :lol: :lol: szerintem is ügyesen eljátszanak,leszámítva amikor Noémi ijesztgeti Alexát :?
Papucsos pancsi :lol: Tegnap én is rájuk adtam,ügyesen mennek benne,persze Noémi ezt is le-föl-le-föl...

És lányok,Alexa konkrétan csak az én kezemet akarta fogni,de a legcukibb az volt,amikor megérkeztek,és kérdeztem ki fogja az én kezem,szerintem megismert,mert rögtön jött,és már felértünk a lakásba,de úgy kellett kérlelnem,hogy mostmár elengedheti,inkább menjen játszani :D Hazafelé szintén,aztán mikor Timi felvette,átnyújtózott hozzám.Nagyon cuki volt :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Zsófi,probiotikumot adjál nekik! :wink:
Szép nevek :lol: :lol: :lol: Jájá se semmi :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Esetleg normaflore helyett próbálj mást,protexin restore vagy egyéb,kicsit "modernebbet" Legalábbis enyém doki mindig mást javasol.

KépKép
noba
Budapest
 
 


Timi,lekvár isteni :D :D :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


megint rádcsukták az ajtót? :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


hahoooooo,senki??? :shock:

KépKép
noba
Budapest
 
 


mi most ertunk haza a jatszorol,pelusban,mert olyan vizesek,sarosak lettek,hogy a masik lehetoseg seta a babakocsi mellett hatvan fokban.nagyoknak nincs ovi,kint saraznak...

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jelen, de egész délelőtt mosok, főzök. Tegnap 1-ig pakolásztam és még igazából sehol sem vagyok. De utálatos dolog elindulni nyaralni :oops: most kánikulát ígérnek, de a hét második felében vajon milyen idő lesz? Vinnem kell mindent. Benti szandi, kinti szandi, papucs, kicsit zártabb sősre... és én még sehol sem vagyok, pedig aztán magamat sem nevezném egy egyszerű esetnek.

Pocakok egész jók, kakaó reggel csúszott, utána egy kevés joghurt is, de inkább keksz. Most fő a krumplifőzelék, remélem az a kevés tejföl nem fog bántani minket, hisz nem bakteriális a dolog. Én ma még csak kekszet ettem, de nem is kívánok mást. Jó lesz nekem ez a fogyókúra kezdetének.

Zsófi, star wars rajongás :lol: nevek :lol: :lol: :lol: Remélem Kata is hamar rendbe jön. Kép a hűtőn tuti jó ötlet!!!!!! Jaja :lol: édes!

Nyuszi, hát most stagnál a szobatisztaság, nem piszkálnám ilyenekkel. Majd holnaptól újra.
Cukkini receptje írta, hogy maradjon a héja. Szerintem azt nem bírta a mi gyomrunk, mert apósék megették héj nélkül és semmi bajuk.

Na megyek , összevadászom a lányokat, talán a krumpli is megpuhult már.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: örülök, hogy ízlik a lekvár!

Kicsit felfordult az életem, most egy ideig lehet, hogy nem írok, de olvasok folyamatosan. Egészségileg mindenkivel minden rendben és ígérem, ahogy összekaparom magam jövök!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?