Új privát üzeneted érkezett!

Csatlakoznék Ildihez: Tulipán :?:

A "missed abortus" topicban hagytam üzenetet Verának, hogy jöjjön látogasson meg minket. Remélem célhoz ér az üzi.
Mindamellett ha jól olvastam, Verának nem úgy alakultak a dolgai, ahogy szerette volna... :cry: De majd mesél, ha jónak látja.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Szomorú, ha igaz :!:

Én meg tegnap elfelejtettem elújságolni, hogy Petikének kibújt az első fogacskája :idea:

Éppen vendégeink voltak, de Peti, szokásával ellentétben annyira üvöltött, hogy nem bírtam megvígasztalni. Már azt hittem, hogy a látogatók miatt üvölt, de aztán, amikor adtam neki a kaját, éreztem a kis recét, és koccolt is a kanál. Szóval 9.30 és 10.00 óra között kibúlt a fogacskája. Reggel 8.15-ig aludt, ami nála rekord! :lol: Délután is aludt 3 órát mozdulatlanul!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi:
Gratula az első fogacskához!!!!!!!!!!! :D :D :D

Mandala:
Gergőnek nagyon boldog szülinapot!!!!!!!!!!

Na most tényleg! A drapp fuga ilyen kényes????????????Pedig nekem is az tetszik.. Azért a fehérnél csak jobb,nem?? Sötétbarnát nem akarok :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

 
 

Sziasztok.
Ilyen hívásnak nem lehet ellenállni. Mandala célhoz ért az üzid.
Bocsi az elhanyagolásért de annyi minden történt az utóbbi két hónapba velem.

Igen sajna igaz. Megint 4 gyermekes anyuka lettem mert 6 hetes terhesen elkaptam az infulenzát és e miatt elhalt a babám. Ami tutira lányka lett volna mert nagyon szarul voltam vele és a többivel meg nem. De mindegy mert túl tettem magamat rajta és most már a jövőre gondolok hogy hamarosan megint babát várok majd. Nemsokáá!!! :wink:
Kedden volt egy hete a műtétnek. Még mindig beteg vagyok mert most elkaptam egy náthát is de mivel nem vagyok már terhes így elmentem gyógyszerekért és kezdek javulgatni.

Szülinaposoknak Boldog szülinapot kívánunk.
A név naposoknak úgy színtén csak nevük napját.

A hétvégén megyek Baluval fotózni. Őt választották ki egy választási hirdetményre. Most hogy ez plakát vagy újság vagy csak szórólap lesz nem tudom. De kivi leszek mert ez az első ilyen dolog vele.

Nem tudok visszaolvasni de mik történtek kivel eddig?
Üdv vera

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


csak egy gyors!

Nem a drappon van az esetemben a hangsúly, hanem azon, hogy a járólap felülete egyenetlen, tehát csak kefével lesz teljesen tiszta. Mivel a széle is egyenetlen, a fuga szélesebb mint egy normál járólapnál, ezért nejezebb takarítani. 20x20-as lapok, sok a fuga.

Na szóval ez már halmozott. + 3 fiú, és északi falú fürdőszoba ami miatt penészene, ha hagynánk és egyébként is 20 perce fejeztem be a fogkefével fugasúrolást :lol: :lol:
iloly
 
 


Ildi: Gratula!!! Szegénykém.. akkor Petike is megszenvedte az első fogacskát!
Hát a fogakról mindig az jut eszembe, amikor Danikám olyan 2,5-3 éves lehetett... még jöttek a hátsó őrlői.... Egyik nap nagyon lázas lett a gyerek, mikor már 3. nap is csupa láz volt, elvittem az orvoshoz. Azt mondta, torka picit piros, antibiotikum.... beszedtük..... láz nem javult.... újabb antibiotikum, doki mondta, hogy menjünk el a fül-orr-gégére.... gyerek szakrendelés... dokinő mondta, hogy azt az antibiotikumot, amit a dokim írt, kukába.... ő ír egy másikat.... szedi a gyerek két napig.... apja belenyúl a kölök szájba, mert épp lenyelni készült egy legodarabot..... hát, no lám.... a FOGA JÖTT!!! ÉS A HÜLYÉK NYOMTÁK ANTIBIOTIKUMMAL! KÉT DOKI KOTORT A SZÁJÁBAN, ÉS EGY SEM JÖTT RÁ MIÉRT LÁZAS A GYEREK! Bammeg doktorúr! Azóta ha lázas, vagy ordít az ellenőrzés a következő:
1: fogacska
2: fülecske
3: összes többi alkatrész.... :lol:

Vera: őszintén sajnálom ami Veletek történt! Azért az jó, hogy ilyen optimista vagy, és így fogod fel a dolgot! Ez nagy segítség! És így hamarabb beteljesül a szíved vágya is, biztos vagyok benne.

Barbamami: köszönjük a jókívánságokat! :) Szülinapi tortaevés, és ajándékbontogatás nagggyon tetszett Gergőnek! :)
Fuga: az a tapasztalatom, hogy rakhatok fel sötétbarnát, manhattan szürkét, világos beige-t, mindegyiknek egyformán "szép" szürke-mocsok színe lesz.... :evil: :x :cry:

Iloly: a penész az király! Anno Rómaifürdőn, ahol laktunk, szintén ez volt a gond... vehettünk rá penészedésgátló festéket.... sz...t sem ért! A domestos...na az volt a valami.... úgy havonta jó alaposan.... tudod, lemosni....úgy rendesen.... festékkel és fallal együtt...
Fürdő.... 3 fiú.... hát ez ismerős... bár még csak kettő pisálja a falat meg a wc-kövét.... ja, nem... a harmadik is.... már néha bilizik....
Mondjuk én alkut kötöttem a fiúkkal: pisilés ÜLVE! Kész!
Mert ugye az én drága kicsi Danikám pisil, és közben vagy dumál a tesóknak, vagy ábrándozik... a pisi meg megy szembe a falra, vagy a padlóra..... mit csinált ma egy hete? Nem találjátok ki: félre pisilt, feltörölte a törölközővel (elmondása szerint nem volt felmosórongy a fürdőben)... és visszatette a szárítóra a törölközőt.... én meg este arcot mostam... :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala, még a férjem is hangosan felnevetett! :lol: :cry: Brrr.... :roll: :P


Vera, nagyon sajnálom, de erős vagy és van kitartásod! Biztosan össze fog jönni! :!:


Fuga: én a 22 éves fugát próbálom felújítani, nem túl nagy sikerrel. Amúgy a domesztosz, tényleg csodákra képes, én is azt használtam penész ellen. :roll:

Szerdán kiraktam az ablakra, hogy eladó a ház! Tegnap felhívott egy pasi, hogy a porszívóügynök mondta neki, hogy eladó a házunk! Milyen rendes, nem? Szóval megnézték a feleségével, a hölgyet látásból ismerem is, patikus. Szerintem tetszett nekik, mert alig szóltak valamit, de egyáltalán nem fikázták, és nem is sokallták az árát. Nekik van egy lakásuk, cserélnének is, csak nekünk kicsi. Igaz, hogy három szobás, és az étkezőből hálót csináltak, de csak 69 nm2. Előttük meg két nő becsöngetett, mert látták az ablakba a kiírást. Na ők csak nézelődtek. :evil: ja és még a cipőjüket sem vették le. Én meg csilli -villi takarítok! :x

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Mandala:.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hát élőben biztos nem volt ilyen vicces......,de én AKKORÁT nevettem!!!

Iloly:
Nah,pont ilyen "egyenetlen" szélű járólapot néztem ki.. :? Lehet,hogy mégse olyan lesz?...

Ildi:
Remélem hamar eladjátok a házat,mert egyébként is takarít az ember fia..,de így állandóan suvickolni........

Vera:
Sajnálom........ :( :( De nagyon ügyi vagy,így kell ehhez viszonyulni!!! (Csak nem könnyű...)

Mamik,Napsugár 1 hetet ment suliba.. Most elkezdett folyni az orra,és orrhangja van. Na,ilyenkor jön az,hogy 1-2 nap,és mehetünk a kórházba,annyira köhög. Már gyomoridegem van..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami, már jön a jobb idő, hátha elkerüli a betegség Napsugarat! :shock:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Mamik! Tudtok nekem ajánlani valami kórházat...,ahol tudnak allergiavizsgálatot csinálni (leginkább por- és penész... kéne)..
Márciusban a reflux-vizsgálat meglesz a Tűzoltó utcai klinikán,oda tudtam időpontot kérni a leghamarabb..
Viszont..
Azon gondolkodtam,hogy Napsugárnak pontosan abban az időszakban van állandóan arcüreggyulladása,amikor csukva kell tartani az ablakokat. Itt anyunál..,hát penész is van,por is.. Rengeteg régesrégi szőnyeg,díszpárna,függöny..
Tavasz végén-nyáron csak időnként fújja az orrát,de nem "durran be"..
Namost kapott valami allergiára való orrsprayt,azóta jobb a helyzet némileg.. De azt mondták,most nem tudják kivizsgálni az allergiáját,(ott nem is tudják normálisan..) mert folyamatosan kapja a szteroidokat,és azok elnyomnák a tesztek eredményét..
Az ilyen allergiavizsgálatokra úgyis tömött sorok vannak,gondoltam, kérnék időpontot......... :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: Nem tudom. Én csak egy fülész doktorbácsit ismerek, aki a Budai Gyermekkórházban dolgozik és Érden van magánpraxisa minden szerdán asszem. Allergiavizsgálatot sztem a Budaiban csinálnak. Bár, most hogy összevissza van minden, fogalmam sincs. Szegény Napsugár! Kérdezősködöm, hátha valaki az ismerettségi körömben tud ajánlani egy jó szakembert.

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami, sajna innen Szolnokról nem sokat tudok neked segíteni, csak bátorítani tudlak, hogy járjatok utánna. Az esetleg nem lehet, hogy hirtelen nőtt mostanában Napsugár? Ancsikának is volt egy csúnya köhögős időszaka / elsős volt ő is / , és akkor a vérében már megemelkedett a hormonszint, persze lehet, hogy nincs is összefüggés a két dolog között. :roll:

A tegnapira rea: hát igen mostanában biztos többször fogok takarítani! :roll: :evil:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Vera!
Sajnálom ami történt, de szerintem Neked is használna, ha nem küzdenél ilyen elképesztően azért a következő babáért. (Saját tapasztalat, hogy nekem egy terhességem volt "tervezett" na abból nem lett gyerek.)

Barbamami!
Nem tudom, hogy most nálatok kik az illetékesek, de a háziorvos nem tud tanácsot, beutalót stb. adni?
Az egyenetlen szélű járólappal csak a "jázmin" színű fuga esetében van gond, az a 60nm ami hasonló járólappal, de szürke fugával lett lerakva nem kényes.

Mandala!
Ezt értsem úgy, hogy a lányok is mellépisilnek?! :shock: Ezt eddig nekem nem mondta senki!!!!! :lol: Amúgy eddig a csúcs az volt, amikor kiderült a két kicsi azért pisil mellé, mert amikor egyszerre pisiltek, "fénykardoztak" a pisivel :shock:
Én nem domesztoszt, hanem a hazai termékeket támogatva
:lol: Flóraszeptet használok. A metódus ugyanaz. :wink:

Ildi!
Hajrá! Lehet, hogy nekem is árulnom kellene a házat és akkor mindig rend lenne és tisztaság? :roll:

Na most egy hétre kiírtam magamból mindent...
iloly
 
 


Iloly, hááát, a "fénykard" ! :lol: :lol: Nagyot nevettem, megmutatoma férjemnek is, néha ő is elolvassa, hogy min nevetek akkorákat! :lol:

Vera, egyetértek Ilollyal, hogy nem mindig jó, ha az ember annyira ragaszkodik valamihez, mert ha nem sikerül, akkor csak csalódás lesz a vége.....sajnos. :cry:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Vera!
Sajnálom!
Tudom milyen ez!Átéltem 3×!Nem lehet nem küzdeni!
Remélem minél ekőbb sikerül!

Mandala!
Vicces! :lol:
Nekem!Gondolom neked nem volt az! :roll:

Barbamami!
Írtam Neked a múltkor aról az allergia vizsgálatról ahol a barátnőm volt a gyerekeivel!Ő előtte volt kórházban is vizsgálaton de ott nem derült ki mi a baj!Itt igen!
Nem akarod felhívni?
Vendég
 


Egy kis vidámság:

Volt egyszer egy férfi, aki nagyon belefáradt a mindennapi munkába.
Ő mindennap dolgozni járt, a felesége meg csak otthon ült. Szerette volna,
ha a felesége is megtudná, mi mindenen megy keresztül nap mindnap, ezért egy
este igy imádkozott:
"Mindenható atyám! Mindennap dolgozni járok, és naponta 8 órát robotolok,
miközben a feleségem csak itthon ül. Szeretném, ha ő is megtudná, mi
mindenen megyek keresztül, ezért kérlek uram, add, hogy egy napra testet
cserélhessünk. Amen."
És Isten az ő végtelen szeretetében meghallgatta a férfi a kérését, és a
férfi másnap reggel már női testben ébredt.
Felkelt, reggelit készitett a párjának, felébresztette a gyerekeket,
kikészitette az aznapi ruhájukat, reggelit adott nekik, becsomagolta a
tízóraijukat, elvitte őket az iskolába, hazament, összeszedte a
vegytisztítóba való holmikat, és elvitte, megállt a banknál is, pénzt vett
fel, elment bevásárolni, kifizette a számlákat, és rendezte a csekk-könyvet
is. Kicserélte a macskaalmot, és megfürdette a kutyát. Ekkor már délután
egy óra volt, és igyekeznie kellett, hogy be tudjon ágyazni, hogy rendet
rakjon, porszivózzon, és még a konyhát is felseperje és felmossa. És már
rohanhatott az iskolába a gyerekek elé, akik hazafelé még vitatkoztak is
vele egy sort.
Kitett egy kis sütit meg tejet, és rávette a gyerekeket, hogy irják meg a
leckéjüket és tanuljanak. Ezután felállitotta a vasalódeszkát, és tévét is
nézett, miközben vasalta a ruhákat.
Fél ötkor nekiállt krumplit pucolni, és zöldséget mosni, hogy egy kis
vacsorára szánt salátát készitsen. Kisütötte a húst, és egy kis zöldbabot is
párolt mellé, férje kedvencét. Vacsora után kitakaritotta a konyhát,
beindította a mosogatógépet, majd elrakta a tiszta edényeket, megfürdette a
gyerekeket, és ágyba dugta őket. 9-re már nagyon fáradt volt, és bár a napi
munkával még nem végzett, úgy döntött: ő is bebújik az ágyba, ahol még
elvárták tőle, hogy szeretkezzen, és ő ezt panasz nélkül meg is tette.
Másnap reggel, amikor felébredt, azonnal letérdelt az ágya mellé, és igy
imádkozott:
Mennyei Atyám! Nem tudom, mire számitottam. Belátom, hiba volt, hogy
irigykedtem a feleségemre, mert képes egész nap otthon lenni. Kérlek Uram,
nagyon kérlek, csináljuk vissza a cserét!
És Isten az ő végtelen bölcsességével ezt felelte: "Fiam, látom, tanultál a
leckéből, és ezért boldogan cserélem vissza a dolgokat abba a formába,
amiben eredetileg is voltak. De kilenc hónapot várnod kell még. Tegnap este
uis. teherbe estél...!"
Vendég
 


Alziza:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ez aranyos volt :D

Rengeteg telefonálgatás után végre.. kaptam jövő hét péntekre időpontot légúti allergének vizsgálatára. A vér-tesztet is kiharcoltam..
De. Ha nem lesz semmi eredmény,akkor kipróbálom azt is. Nem akarok össze-vissza kapkodni,DE KI AKAROM VÉGRE DERÍTTETNI,mi a baj.............. :evil: :evil:

A fénykard nekem is nagyon tetszett!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Jó,hogy csak egy fiam van :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


sziasztok,

szeretnék csatalkozni hozzátok ha még lehet,bár némileg kilógok a sorból :roll: de majd egyszer már nem :lol: :lol: :lol:
most tartunk két gyermeknél,de tervezve 4 van 8) azaz a terhességeim számával folyton nő a tervezettb gyereke száma is,úgyhogy ki tudja...... :mrgreen:

és akkor majd jövök vissza mert közben ded felébredt és követel :wink:

puszi
Vendég
 


Gigi!

Üdv itt! :lol:
Nálunk eredetileg 3 volt tervezve és a harmadik nagyon nehezen jött össze ezért vacilálok a negyediken!
De most már egyre biztosabb vagyok abban,hogy szeretnénk negyediket is!
valószínűleg a negyedik után is ezt érezném,de most még van egy esélyem (én mind a hármat császárral szültem),ezt lehet,hogy nem kellene elszalasztanom!

Jó,hogy egyre többen leszünk akik így gondolkoznak! :lol:
Vendég
 


Gigi:
Üdv! :D

De jó,hogy vannak még nme normális emberek :D :D :D

Az egyik barátnőmnek (a csoporttársam volt) 3 lánya van,nagyjából egyidősek a gyerkőceink. Épp a múltkor mondta,hogy huh,néha teljesen lefárasztja a 3 gyerek,nem terveznek többet. Na,pár napja írta,hogy útban van a 4. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Legalább hátha pasi lesz :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


alziza :lol:

nem gondolkodni,csinálni :mrgreen: szvsz ne hagyd ki ,mert ha ezt most nem használod ki életed hátralevő részében bánni fogod :roll: bizti hogy ugyanezt fogod érezni,én is nemrég mondtam apának hogy oké hogy négy,de mi van ha után akarni fogunk még :roll: :oops: :lol: ?mert én egyszerűen nem tudom elképzelni azt hogy egyszer már nem fogok vágyodni egy kisbabára,erre a jó babaillatra meg mindenre ami ezzel jár 8)mert én imádok pocis is lenni meg szülni meg babázbni meg minden :lol: :lol: :lol: lehet el kéne mennem inkább szülésznőnek a negyedik után :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


barbamami,
én asszem elég nemnormális vagyok minden téren,szeretni fogsz :lol: nekem is egyik ismim most lett babás,szintén negyedik,nem tervezett :lol: mondtam is magamba hogy a fenébe,mindenki beelőz :twisted: :wink: a harmadik fiam után kéne majd a barid pasija dublőrnek ha nekik a negyedik is csaj lesz :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Gigi, üdv a nem normálisak csapatában! Kép

Alziza, nagyon tetszett a monológ!

Barbamami, na végre egy jó hír, legalább már valamit vizsgálnak is Napsugáron!

Most csak ennyi, Petike üvölt......

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Csak egy gyors!

Na ilyenkor, amikor mindenki beteg és már én is, akkor nem annyira tuti a 4 gyerek. Egyébként egyet értek minden előttem szólóval. :D De nem tudom figyeltétek-e, hogy Mandalával ketten maradtunk akiknek meglett a 4. és még írogatnak. Mi van a többiekkel?? Vera igazoltan hiányzik. :(
iloly
 
 


Szia csajok!

csak egy röppke bekukk, mert ezer dolog szakadt a nyakamba... megyek az autómért... végreeeeeeeeeeeeeeee!!!! Lejárt a forgalmi... ma vizsgázik.. remélem 5-öst kap! :lol:

Iloly: gyógyulj meg mielőbb! Tudod... luxusadót fizetsz, ha beteg vagy ennyi gyerkőc mellett.... nálunk ui luxus betegnek lenni... eccccerűen nem engedheted meg magadnak és punktum! :)

Barbamami: tök gáz, hogy a sarkadra kell állj amiatt ami természetes kéne h. legyen.... a dokinak kutttttya kötelessége lenne, hogy kivizsgálja mi a gond azzal a csöpp lánykával! Basszus! Kész őrület! Anyukám párjának a kálváriáját majd elmesélem, de most követel a két manóm... :)

Csók lányok, még majd jövök, ha az idő és az Úrég is engedi!

Gigi: üdv a dilinyósok klubjában! Azért mellettünk legyen szólva, hogy ilyen boldog őrülteket ritkán találsz... az élet legnagyobb ajándékait kaptuk csokorba...

Na pussz!
Még jövök, na nem riogatásból írtam... no de mégis... egy kicsit! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


ildi,
köszi :D diddl egeret imádom,máris beloptad magad a szívembe :lol:

iloly,
sztem ilyenkor még az egy gyerek is sok :wink:

mandala,
ezt nagyon szépen megfogalmazatad,teljesen egyetértek.sosem álomdtam arról hogy ennyivel jobb a két gyerek mint az egy.és akkor mennyivel lehet jobb a három meg a négy........remélem egyszer én is megtudom :wink:

barbamami,
mi van a lánykáddál?????????tömören....igérem utánaolvasok csak ma melós napom van :roll: :?
Vendég
 


Sziasztok!

Mandala
Mi lett végül az új autóval?Nem vettétek meg?

Gigi
Kaphatunkképeket a gyerkőcökről?

Iloly
Kép
Vendég
 


Iloly: Kép

Gigi, nem is tudtam, hogy Diddl a neve ennek a cuki egérkének! :lol:

Képzeljétek, a suliban alkotási gyakorlat volt szombaton, és agyagoztunk. Csináltam egy vízilovat és azt mondta a tanár, hogy szeretné, ha maradhatna, mert kiégetik! Olyan jól esett! Ja és megvan az első 5-öm, ebből.

Na megyek, fél füllel a híradót nézem..... :roll: Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


hali,
no,hogy én se lógjak kis a sorból,beteg lettem :cry: csajok,ti bizti okosabbak vagytok nálam, lázasan lehet szopizni???????????????????????????

ildi,
akkor ma is tanultál vmit :mrgreen:

alziza,
ööööööööööööö,egyezünk ki abban hogy priviben küldök adatokat és megkuksizhatsz minket wiwen :wink: meg persze mindenki aki kíváncsi ránk :lol: van egy enyhe üldözési mániám :roll: pár rosszízű üzi miatt úgyhogy nem nagyon akarom itt felfedni az inkognitómat :oops:
Vendég
 


Gigi, most látom, hogy a nagyobbik kisfiad, Bálint! Nekem a legkisebb Bálint!
Utólag is boldog névnapot Bálintnak!

Én is rajta vagyok az iwiw-en, csak így pőrén és szabadon, mint a topik nevem. :lol: Jelölj be nyugodtan, és megkuksizlak! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

A betegeknek jobbulást.. :( :( A párom ma úgy jött haza,hogy alig él....... Állítólag most vége van az egyik influenza-járványnak,jön a másik......... :evil:


Gigi:
Nekem is írd meg az IWIW-címed légyszí!!!!!!!!!!!! Vagy jelölj be... Tollasné Leicht Andrea néven vagyok fent.. (Ez most úgy hangzott,mintha ez "az egyik" nevem lenne.......... :lol: :lol: )
Napsugárról majd írok priviben gyorsan.,nem akarom a többieket untatni :roll: :oops: :oops: megint.............


Ildi:
A vizipacid biztos hasonlít rááááááááám :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


hahó,
bejelölések megtörténtek,mindenki tök csini,gyerkőcök éééééééééééééééééédesek,csak én nézek ki ilyen tragikusan :shock: :cry: no de ez van,dokim azt mondta a második után 4-6 hónap mire helyrejön az ember lánya :evil: csak nehezen bírom a várakozást mert b után ilyenkor már bomba nő voltam :lol: :lol: :lol: na rohanok fürdetni,marcus felébredt :wink:

vki megmondja nekem hogy lehet e lázasan szoptatni????????????????????????????????még nem vagyok az,koppkoppkopp,csak előrelátó vagyok :roll:
Vendég
 


Gigi, szerintem kérdezd meg a védőnődet, szopi ügyben. Ugyan nyolc hónapos koráig szopizott Petike, de nekem csak ő szopizott a három közül, így csak ennyi tapasztalatom van, és nem voltam beteg közben, szerencsére. :P

Ja , és jobbulást!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ja és nem is nézel ki tragikusan, szerintem nagyon is csini vagy nemsokkal a szülés után. Hasonlítassz Szili Katalinra, a Parlament Elnökére. :lol: Csak fiatal kiadaásban! :lol: :P

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


ildi,
igen,én is ezért vagyok tudatlan mert b nekem sem szopizott,úgyhogy ez most vmi teljesen új nekünk :wink:
szili katát most bóknak vegyem vagy megsértődjek :mrgreen: ?
Vendég
 


Sziasztok

Barbamami!

Egyáltalán nem untatsz minket Napsugárral!

Én viszont az iwiwen nem vagyok fent!Nekem meg attól van parám!
Már ezrszer gondoltam rá!
Nem tudom!?
Vendég
 


Barbamami, szerintem sem untatsz minket Napsugár betegségéve, így legalább kiírod magadból..... :shock:

Gigi, inkább bók! :oops:
Petike este szopizott, bár szerintem már csak komfortozott, hiszen vagy két hete nem szopiozik már intenzíven..... :shock: :?

Amúgy tanulok, de nem nagyon tudok, mert beszart a nyomtatónk és egy csomó dolgot ki kellene nyomtatni, de meg vagyok lőve így. Bábszínházat kell csinálnom, már egy csomó mesét elolvastam, de még mindig keresem az igazit.

Na megyek pudingot csinálni Imikével... :!: :P Nesze neked tanulás...... :twisted:

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Gigi: szoptass bátran!!!! Én negyven fokos tejlázzal szoptattam... és amikor tüdőgyuszim volt, akkor is! szóval szoptass ameddig csak tudsz!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami: nehogy már azt mondd, hogy víziló vagy???!!!!! :evil:
Emész a csudába! Olyan bomba csaj vagy, hogy az hihetetlen! Szerintem a közértben vetted a gyerkőceidet, mert nem lehet ilyen testet produkálni három gyerek után! De ha mégis, akkor azt mondom, hogy pofátlanság ilyen jól kinézni, amikor én bálna vagyok!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Barbamami: ez kimaradt: :evil: :evil: :evil: Irííííííííííííííííííííííííííííííígy vagyooooooooooooooooooooooooooooooooooooook!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ildi: gratula az ötöshöz! De miért pont víziló? Eszedbe jutottam? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Alziza: jaaaaaj... elfelejtettem dicsekedni.... :oops: :oops:

Az új autónk már decemberben hozzánk költözött! Hozta a Mikulás! :)
Ha találok róla fotót, dobok. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Mandala
Na akkor jó!
Már azt hittem végül nem vettétek meg!

Nem pörgünk valami nagyon! :cry:

Na vidámkodjunk! :lol:

Kép
Vendég
 


mandala,
köszi,azt mondtad amit hallani akartam :lol: :lol:

alziza,
akkor ha dobsz egy mailcímet nyomok át pár képet :wink:

ildi,
mit tanulsz???

barbamami,
melyik kórházba jártok?

na és akkor nyávogok egy sort :roll: :oops: marcus nem hízik.6 hetesen volt 4720 aztán 9 hetesen 4900 és most meg egy hét alatt csak 40grammot hízott :cry: :cry: :cry: és tök kész vagyok mert úúúúúútálnék neki tápot adni,de így is kétóránként cicin lóg legalább fél órát.most már két cicit adok neki egy evésre,de 120nál többet így sem kajol egyszerre,pedig a másik cicit sosem szívja üresre hanem kiköpi :? és én már tényleg a világon minden tejserkentőt kipróbáltam de ennél több egyszerűen nem lesz :cry: :cry: és úgy veszem észre hogy addig amíg könnyen jön az anyag(ez mondjuk kb 70et takar),addig szépen eszik,és a végén mikor már melózni kéne akkor belustul :roll: :twisted:

véleményeket várok plíz 8)
Vendég
 


Gigi

Akkor megírom priviben a címet!

Szoptatáshoz sajna nem tudok hozzászólni,mert én egyiket sem tudtam szoptatni! :cry:
Ennek oka,hogy nagyon kevés a tejmirigyem ezért soha nem volt tejem! :cry: :cry:

Így nálunk mindíg tápszer volt!

Viszont nálunk Zalán mostanában nem akar hízni.

Picinek normálisabb tempóban fejlődött,de 9 hónaposan 8100g volt,most pedig 9100g.Ez lassú!
Nála pedig figyelni is kell a szíve miatt.
Remélem nem lesz belőle semmi komoly,júni 2-án megyünk majd kardiológiára!
Vendég
 


Ugyan már Mandala, nem is vagy víziló!!!! :evil:
Amúgy csak fogtam egy darab agyagot, és életre kelt szó szerint a kezemben. Először a nyitott száját formáztam meg, - mondtam is magamban, hogy ez pont úgy néz ki, mint egy vízilószáj, és ebből aztán meglódult a fantáziám.
A végén még gyorsan egy malackát is összedobtam, azt haza is hoztam, de Imikének sikerült letörnie a fülét! :twisted:

Gigi, Kecskeméten tanulok, óvónéni leszek, majd egyszer, kb. 2,5 év múlva!

Lehet, hogy nem kell nyelvvizsgáznom, mert megvan a középfokú jelnyelv vizsgám, és van már olyan főiskola, ahol ezt is elfogadják! :D Remélem itt is elfogják fogadni, egyszer......

Alziza, Peti 10 kg!!!!!!!!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok

Én is csatlakoznék közétek ha nem bánjátok. A 4. gyerkőcöt várom július 05.-re.

Jó éjszakát mindenkinek :D

Kép
dittke
 
 


Dittke: üdv! Ezt nem vitted túlzásba, mondjuk! :twisted:

Alziza: oan hüle vagy! :twisted: :D :lol: Ez a csokinyuszi király volt! úgy felvihogtam... !!!! Imádlak bestia!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Gigi: a szopi-problémák összes stációját végigjártam! Már-már képzet laktációs szaktanácsadónő leszek! :twisted:
Nos, ha parázol, azzal jól elcseszed! Ezt azért tudom, mert én is ezt csináltam. Nyugi! A gyerek tudja mi kell neki. Oksi, hogy kéne hízzon, DE: egyik héten hízik, a másik héten nő... szóval no para! Csak totál mellékesen: az én drágáim 120-at még 4 hósan se nyomtak be egyszerre! Tök emlékszem, nem vót oly régen: Emesének 600-700 ml-t kellett volna benyomnia egy nap, ő meg alig evett 500-at! Na és???!!! Én azt mondom, szd le a mérleget! Legyen egy nap 6-8 nedves pelusa, legyen kiegyensúlyozott, ne essen be a kutacsa, és csáááá! Meglátod: hízik az a gyerek.
Amúgy azon gondolkodtál már, hogy leméred töpikét, azt mondod hízott 4 dkg-ot egy héten, lekapod a mérlegről, megszoptatod, rögtön visszarakod és máris nem 4 dkg-ot, hanem legalább 16 dkg-ot hízott, az meg már okés???!!!! Ez akkora f....ság! Már bocsi! de nagyon utálom ezt a számmániás szemléletet, ami a dokiknál megy!
CSak egy példa: a védőnő egy anyukának nyomta a sódert, hogy a most egy éves kislánynak, most 11 kg-nak kéne lennie, mert a Percentil (vagy mi a csuda) görbe szerint most annyi a frankó! Szegény anyuka sopánkodott, hogy jaj, az ő kislánya most csak 8 kg!!! Úristen!!! Erre adtak tápszert! Hát mondjátok, normálisak?????!!!!

Ja, Mesike 2,30-cal született, 2,10 volt egy hetesen, és most 6 hónaposan volt 5,30! Akkor miről beszélünk?! Kicsi, az igaz, de olyan széééép! Mosolyog, kiegyensúlyozott, nincs kiszáradva, boldog, fejlődik de nem óriás! Most az jobb lenne, mint ami a családunkban volt: 3,65-tel született a gyerek, és 6 hetesen(!) 6,50 kg volt! Jesszus! Nekem meg ez a nem normális! Éspedig azért, mert nekem minden babám ilyen pöttömke.
Enikő most volt 3,5 éves és 11 kg! Nem sovány, sztem szép, formás kislány.
Szóval ne parázz! Figyelj oda a babádra, gyakran kínáld cicivel, ne adj semmi mást, se vizet, se teát, csak cicit neki!Nem lesz baj, ne aggódj. Ha a fenti paraméterek (pisis pelus, kutacs, hangulat, stb...) oksi, nincs okod aggódni!
Remélem segítettem! Pussz!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ildi: tutira tudsz jelelni? De király! Az nekem annyira teccccik! Ügyi vagy!

Barbamami: :?: :?: :?:

Gigi: ja, a belustulásról ha aggaszt, akkor dobok infokat.. nálunk csak ez ment mindig! :twisted:

Ajánlom figyelmedbe: http://www.lll.hu/

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok

Egy kicsit bővebben:
Van egy nagylányom, aki most múlt 13. Szerintem szörnyű korszakába van. A fiam 8 éves és 1. osztályos. A pici lányom febr. 08.-án töltötte be a 4-et, és kiscsoportos. Ja, és borzasztóan akaratos. :) A legkissebb, ha minden igaz, július 05-én fog megszülettni, és kislány lessz. Eddig minden rendben van. 19.-én voltam uh.-on, és kb. 350 gr. :)

Kép
dittke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?