Új privát üzeneted érkezett!

Csilla

Nagyon jól látható a vonalzót, ügyes!!! :P :P Szép terhességi kor, gratulálok. Közel vagy Őzihez.

Frichy

Téged még nem is üdvözöltelek, akkor most pótolom. Üdv. közöttünk! :wink: Nagyon édi a kisfiad, gondolom már vágyik kistesóra. Akkor hajrá. Mi mindannyian mindenkinek szurkolunk!

Nanett
Hogy vagy? Úgy láttam, olvastam, nincs hányigered? Vagy mi? Hát örülj neki, nem kell mindennap!!! :shock: :shock: :D

Benita
benita
 
 


Sziasztok!
Na már haza is jöttünk a strandolásból :( ...Bencus a mendence közelébe sem ment...csak rohangált össze-vissza.....ha csak a víz felé vittük,ordított....tökre kibuktunk mert tavaly meg ki sem lehetett hozni a vízből.......most alszik...mi meg bánkódunk, hogy a 4 fal között vagyunk :cry:
Már előre félünk, mit fog csinálni a tengerparton :shock:
Ha hazajöttünk a nyaralásból és nem jött meg..tesztelni fogok újra :D
Üdvözlet az újjaknak

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Köszönöm a gratulációt, már én is látom a vonalzómat.

Én is drukkolok mindenkinek !

Sajnálom, hogy nem találtam meg ezt az oldalt hamarabb.

Kép
csilli01
 
 

 
 

Ozi!!! Hol vagy???

Nagyon gondolok Ratok!!!! Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Timcsusz!
Szegeny :( de lehet hogy a tengerpartot jobban fogja elvezni!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka:hát mi is nagyon reménykedünk!!

Kép

Kép
timcsusz
 
 


Ozi nagyon izgulok ertettek hol vagytok?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Ti azt tudtatok hogy terhesen nem ajanlatos feta sajtot enni! Amikor terhes voltam akkor ettem es masnap mondtam a baratnomnek o meg mondta hogy olvasta hogy nem lehet fetasajtot enni vmi olyan erleles van benne ami nem jo!

Ozi lattom hogy be vagy jelentkezve vagyis azt mutatja es nem irsz! Tiszta ideg vagyok mar!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Ezt még nem hallottam a feta sajtról, csak azt nem értem, hogy miért van benne bizonyos terhességről szóló diétákban a feta, ha nem lehet enni !

Kép
csilli01
 
 


Kép

Csilli!
En ugy tudom nekem ezt mondtak!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka !

Természetesen lehet, hogy neked igazad van, mert sovány sajtot, sovány tejet ír sok könyv, a tartósító szert tartalmazó ételek kerülését, még a zacskós leveseket sem nagyon lehet enni.
Lehet, hogy van benne valami, ami nem túl jó, de gondolom nem ettél meg belőle egy kilót ?!

Kép
csilli01
 
 


Őzi

Mi történt? Már kezdünk aggódni, hogy nem írsz. :o Minden rendben? Avass be minket!
Biztatóul küldök neked valamit. Remélem látható. :D :D

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 549.99.gif[/img]

Benita
benita
 
 


Csilli! nem nem ettem :lol:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Őzi

Bocsi, béna vagyok, talán most látod a meglepit.

Benita


Kép
benita
 
 


Ozi!

Most mar nagyon ideges vagyok!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok lanyok!

Koszi szepen a sok aggodast!!! Sajnos csak most tudtam jonni.

Cirku,
Nekem a babanet ablak allandoan fent van es altalaban be is vagyok jelentkezve, de ha belegondok en meg tegnap jelentkeztem be, azota ugy van...

Szoval: Minden rendben velunk!!! Nagyon megkonnyebbultunk tegnap, ezzel most valoszinuleg tul vagyunk a kritikus idoszakon. A csoppseg tobb mint 5 cm es mar hasi uh-nk volt. Ma elmondtam a szuk csaladi kornek, persze szigoru titoktartast kovetelve. Majd meg jovok es meselek, de most rohannom kell, csak azert ugrottam be, hogy ne aggodjatok! De koszi megegyszer nagyon jol esik!

Benita,
Koszi a pocakos nocit, nemsokara nekem is ilyen lesz :) !

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Kép Ozi! Kép Kép O megy Hozzatok!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Őzi!
Gratulálok! Nagyon örülök neki, hogy minden rendben. Majd várjuk a részleteket tovább.

Timcsusz!
Tovább drukkolunk.

Cirkuszka!
Úgy tudom, a lágy sajtokat kell kerülni (mint pl. a camambert, rockfort), mert hőkezeletlen tejből készül, így ugyanaz a toxo... lehet benne, mint a macskaürülékben. Azt viszont nem tudom, hogy a feta sajt is ebbe a kategóriába tartozik-e.

Vio!
Sokat gondolok rád.

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Mi most jöttünk a strandolásból :) Nagyon élveztük mindhárman. A BM strandjára mentünk, igaz nem egy aquapark, de van három medence, külön a kicsinek is. És nincs tele, nincs száz nyugdíjas. Ja, és az sem mellékes, hogy simán ott mertük hagyni a cuccunkat. Páromnak ingyenes, gyereknek 10 éves korig ingyenes, nekem meg egy bérlet 3 000 Ft, amivel szeptemberig annyiszor megyek, ahányszor akarok :)
És valahogy be mertem menni a medencébe, nem féltem, hogy valamit elkapok. :shock:
Timcsusz! Sajnálom, hogynekted, vagyis a fiadnak nem jött be. Először Gergő sem szerette, úgyhogy úgy mentem be vele, hogy ölben volt, és csak a lábát érte, aztán már beljebb, végül meglátott más babát is, és akkor már élvezte is :)

Őzi! Annyira örülök neked!!!!

Ja, a sajtról én is hallottam már, meg a "kéksajtot" sem lehet enni. Valami penész vagy mi. :roll: De szerintem ha nem rendszeresen etted, semmi gond nem lehet belőle. Én mindig azt mondom, hogy mértékkel mindent szabad terhesen is. Lehet kávét inni, egyszer sok tejjel, lehet apa sörébe belekortyolni, kis vörösbor. Szóval mndent uúgy, mint eddig, csak mértékkel! És akkor semmi gáz!

Na megyek, én is kidőltem :)

Pusz mndenkinek!
cicmerák
 
 


Sziasztok!

En is uj lennek, es olvasgattalak benneteket mar egy kis ideje. Tervezzuk mi is a tronorokost, akinek most 7 hetesnek kellene lenni, de ma az UH meg semmi szivhangot, sot a petezsakon kivul csak vmi arnyekot latott. Az orvos biztat, h. valszeg csak kesobb foggant, mint mi gondoltuk es jul. 3-an mehetek ujra...
A petezsak amugy 12 mm.
Hat remenykedem...
Ti mit szoltok?
Oszinten szolva nem gondoltam, h. ennyire nehez projekt ez...
Kicsit elkenodtem ma.

Es hat vagyunk igy egy paran....
vitte
 
 


Őzi !

Nagyon örülök, hogy minden rendben !

A környezetemben hallottak szerint Cicmerák-nak igaza lehet, mert mértékkel lévő dolgok miatt az ismerőseim között sem volt semmi komplikáció.

Kép
csilli01
 
 


Vitte !

Először is üdvözlet neked !

Nem szabad elkeseredni, nyugi, összejön hamarosan meglátod !

Kép
csilli01
 
 


vitte! Üdv. itt.

Figyelj, simán lehet, hogy később estél teherbe. Nem mndenki esik ám pont középidőben teherbe. Sőt. Egyébként hány naposak a ciklusaid?
Mert ha nem 28, hanem több, akkor joggal lehet kisebb a baba.
Ne izgulj!
Nem egy hetet mondott, hogy vissza kell menned???

Üdv. cic
cicmerák
 
 


Vitte !

Az orvos visszarendelt, s biztos nem alaptalanul.
Talán tényleg nagyon pici még.
Még nincs miért elkenődni !

Kép
csilli01
 
 


Szia,

30/31 napos a ciklusom.
Nem 1 het mulva, mert most 1 het szabira megyek... Hamarabb meg nem kaptam idopontot.
Annyira rossz igy elutazni, mar arra keszultunk, h. ma bejelentjuk a szuloknek... most meg vegig ezen agyalok.
Majd csak tulelem. :-)
vitte
 
 


Koszi a biztatast, aranyosak vagytok. Agykontrolloznom kell, mert eleg negativ vagyok ma.
vitte
 
 


Ja, persze, amugy elmondta, mert el kell mondania, h. nem tudja kizarni annak a lehetoseget sem, h. vmi nincs rendben. Na mindegy. Ha nem verzek, akkor talan van remeny.
Irok nektek, amint visszajottem, mert nem leszek netkozelben.

Udv mindenkinek es kivanok mindenkinek hamarosan egeszseges babakat!
vitte
 
 


Vitte !

Nem szabad az egész szabadságodat azzal tölteni, hogy erre gondolsz !
Tudom, hogy mondani könnyű, de próbáld meg.
Amennyiben tényleg egy pici élet ott fejlődik már benned, neki sem tesz jót az idegeskedés !
Tényleg kellene egy kicsit agykontrolloznod !

Kép
csilli01
 
 


Szia Vitte!

Először is üdv köztünk. Én is hasonló cipőben járok, mint te. Neked ez volt az első ultrahang? Én az 5. hét elején voltam először dokinál, akkor még a vizsgálat elején megmondta, hogy valószínű nem fog semmit látni, nem is látott, csak megvastagodott méhfalat, de nekem a gyorsteszt is későn mutatta ki(30. napon még nem, utána a 36.-on próbáltam), nem lehet, hogy neked sem rögtön az elején mutatta ki, és ez aszt jelenti, hogy nem a középidőben estél teherbe? A doki azt mondta, 2-3 hét múlva menjek vissza, de inkább 3 hettel, vagyis 8 hetesen, hogy nehogy megint egy ilyen vizsgálatba fussunk, hogy nem látunk semmit. Szóval még neked is van egy heted, hátha nem olyan jó a monitor felbontása...
Én is 3. án megyek, majd együtt izgulhatunk... :)

Luisa

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Kép JÓ REGGELT!!!!!

Nekem vhogy olyan vidam reggelem van :lol:
Lanyok nem tudok hason aludni!!! Fajnak a melleim, es a hasamat is erzem.... Kép

Jajjj tiszta izgalomba vagyok! :lol:
Vio! Hogy vagy? Tudsz vmit?Gondolok Rad!!! Kép

Kismamik hogy vagytok?

Gyugyi,Anita mi van Veletek?

Nanett jol vagy? Nem kell az a hanyinger oda nyugi! :lol:

Mindenki fele kuldok egy ilyen es ugy erzem hamarosan engem is meglatogat :lol: Kép

Tok jo napom van ma :D
Puszi Mindenkinek!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Jajj kihagytam UDV KOZTUNK VITTE!!

Luisa a korodat megtudhatom?

Lanyok tudjatok hogy hogy keszul a hamburger?
Nemmmm na akkor itt van:
Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


[b]Jó reggelt !
Nagyon jó ilyet olvasni korán reggel amit Cirkuszka írt.

Mindenkinek kellemes napot kívánok !

Csilla

Kép
csilli01
 
 


Igen elárulom:) 28 éves leszek pénteken :), miért? nekem senki sem reagál mostanában, amit írok... :(

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa!
Pedig reagalnak :) Lattod en is reagalok :) akkor meg mindig en vagyok a legfiatalabb :lol:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Köszi Cirkuszka :), te hány éves vagy? Csak nem 19? ilyen piszkosul fiatal: :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Lányok, végezhetek egy közvéleménykutatást? Én még mindig az első ultarhangon nyüglődöm, és hogy mikor látható a baba. Leírnátok nekem, hogy kinek mikor volt az első UH-ja, és mikor látszott először a bébi?
Nagyon megköszönném, mert izgat a téma, és amíg visszamegyek a dokihoz addig van még másfél hét, és akkor leszek elvileg 8 hetes....


KÖSZI ELŐRE IS!!!!!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Igen igen Luisa 19 vagyok 3 honapos es 5napos Kép

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


En az 5heten mentem es akkor meg nem volt babo csak petezsak!

Szerintem a 8hettol mar reg latszik!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Luisa
Ez butaság amit írsz. Dehogy nem reagálnak. Miért írod ezt??? :shock: Akitől te kérdezel, ő biztosan ír (nem?) és akinek te "válaszolsz", biztos megköszöni.
Néha én is úgy vagyok vele, hogy annyi apró üzenet jelenik meg, hogy mire észreveszem, hogy nekem is írtak egy-egy szót, mondatot, vagy kérdeznek valamit, már betelik az oldal, és elfelejtek válaszolni. (De utólag aztán pótolom.) Tudod, addig örülhetsz, amíg nem kell állandóan írnod, valami probléma miatt :( , kivéve, ha azt örömödben teszed, mint ma Cirkuszka.
Tehát: nyugodt lehetsz, látod én is válaszoltam. 8) :wink: :D
Egyébként nagyon szurkolok neked, hogy minden rendben legyen a babáddal, remélem jó híreket kapsz legközelebb. :P

Vitte
Köszöntelek én is körünkben. Először gratulálok a pocaklakóhoz! :) Többször átolvastam írásaidat. Ne izgulj, de tényleg!!! Szerintem is van esélyed arra, hogy még nagyon picurka a picurka. :) Ha ilyen hosszú a cikl., akkor egy 7 hetesnek számolt terhesség igencsak lehet még csak 4-5 (!!!) hetes is. És akkor még tényleg nincs mit igazán látni. Nyugi!!! Jó nyaralást, kikapcsolódást. És sok "pozitivitást". 8)

Őzi
Hála az égnek, hogy minden rendben. Tudod, tegnap tényleg sokat aggódtunk Cirkuszkával együtt!! :? Örülök, hogy szüleidnek megmontad, biztosan nagyon boldogok és Ti is! Vigyázz magadra. Msn-en várlak.

Cic
Irigyellek, hogy strandolhatsz. Én még dolgozok 3 hetet, aztán 1 hónap Hawai! Vigyázz magadra és babádra. Nincs újabb uh képed? Tényleg, még nem mocorog?? (vagy csak megint béna vagyok, és elfelejtettem, hogy már igen? :roll: )

Még írok majd.......

Benita
benita
 
 


Luisa !

Én a hetedik héten mentem először, akkor már látta az ultrahangos doktornő, de még nagyon pici volt.
A nőgyógyászom a 9 héten csinált hasi ultrahangot, akkor már látható volt a szívműködés is.
Ne izgulj, amikor visszamész már biztos látszik!

Kép
csilli01
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Mot vagyok a BMC-s topic-ból!!!

Csilli :) Pénteken 9 hetes lesz a babuci!!! UH csak 2 hét múlva!!! Te, hogy bírod a várakozást?????
mot
 
 


Kép
mot
 
 


Szia Mot ! :lol:

Az igazság az, hogy elég jól ! Próbálok nem mindig ezen rágódni! Nem mindig könnyű, néha elég hülyeségeket is álmodom.
Lehet rólad többet tudni ?

Kép
csilli01
 
 


Nos!

Röviden:

Jan 2-án mentem először mintát adni a BMC-be, valószínűsíthető volt, hogy gondok vannak a kiskatonákkal. Febr 1-én első megbeszélés. Antagonista protokoll, 11 petesejtet szívtak le, 7-et megtermékenyítettek, 6 indult osztódásnak, 3 elérte az 5 napos blasztociszta állapotot. 2-öt kapott vissza egy van a frigóban...Szóval boldogság hegyek!!! :)

(így leírva milyen egyszerű....)

A BMC-be már nem kell menni. Megmutatták a petezsákban a szikhólyagot és a pulzáló "szivecskét"...és elzavartak minket...

Gyógyszer kb 250!!!!
mot
 
 


Mot !

Nagyon örülök a boldogságodnak !
Így leírva tényleg egyszerűnek tűnik, de gondolom nem az.
Jó, hogy csatlakoztál hozzánk !

Kép
csilli01
 
 


LÁnyok, köszi a hozzászólásokat! :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Aludtam egyet :)
De most mar fent vagyok kicsit fittebben:)

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Adok életjelet!
Üdv az újaknak,a többieknek is és neked is Luisa, csak hogy le ne maradj a szaknévsorból! :D :D :D

Még nincs semmi hírem, és semmi jelem... De jól érzem magam, minden rendben várom a jövő hetet és kíváncsi vagyok sikerült- e ez a hónap! Ha nem, hát nem...

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita !

Várjuk a híreket, drukkolunk neked is ! :wink:

Kép
csilli01
 
 


Szép napot!

Cirkuszka: Csak neeeem?? :D :D :D :D :D
Húú lehet, hogy egyszerre lettünk terhesek ? :)
Még nekem sem jött meg, a bal mellem nagyon fáj, de már a hasam nem....most hozza apa a tesztet, de még nem csinálom meg..majd vasárnap :D
Mot, Vitte:üdvözöllek titeket itt nálunk!
Képzeljétek Bencus összedett valamit..megy a hasa, de nagyon...hétfőn meg repülnénk...eggész évben semmi baja nem volt és pont most :? :? ....remélem kigyógyúl hétvégéig!!!!

Kép

Kép
timcsusz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?