Új privát üzeneted érkezett!

dóri79!

Koszonom az eszrevetelt.

Meglatjuk nekem milyen lesz holnap.

Magi
Vendég
 


Dóri, köszi! várom!!! :)

Magi, várjuk a holnapot.... :wink:

Kép
an°°di
 
 


an°°di!

Mondjuk abbol ugy sem fog kiderulni, hogy hanyan vannak bent.

Magi
Vendég
 

 
 

Andi elküldtem
:wink:
Vendég
 


megkaptam, köszi Dóri
nem Pesten laksz véletlenül?

Kép
an°°di
 
 


de
:wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is ikreket várok, bár még az elején vagyok a dolgoknak.(9 hét).
Egyenlőre csak olvasgatlak benneteket, és gyűjtöm a tapasztalatokat.

Jucicuki: szeretném megkérdezni, hogy mi a neve a babakocsinak, amit vettél? Egymás mellé is tehetők az ülések? Esetleg tudnál nekem méreteket küldeni?

Előre is köszönöm

Dog
dogdog
 
 


Szia Dog!

Bébé Confort Twin Club, egymás mellé nem tehető
Délután megmérem, aztán estefelé leírom.

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatlak titeket, mivel én is ikreket várok. Ez a legjobb ikres fórum, amit eddig sikerült fellelnem:) szeretnék csatlakozni, és tapasztalatokat megosztani, ha lehet.
Nekem lányaim lesznek, valószínűleg kétpetéjűek, a családban anyai ágon fordult elő ilyesmi. Most vagyok 28 hetes + 5 napos.
A lányok szép egyformák eddig.
A nethez, sőt a technikához kevéssé értek, szóval nézzétek el, ha valamit nem jól csinálok :) mostanában költözünk, de remélem tudok időnként jelentkezni. A párom beszélt rá, hogy keressek társaságot, mivel szinte egész nap itthon kuksolok, nemrég abbahagytam a munkát a dokim tanácsára, és hát egyelőre még furcsa, hogy semmi "hasznosat" nem csinálok, bár a költözgetés lefoglal egyelőre.
Most ennyit sikerült, remélem belejövök:)
szép napot!
léda77
 
 


sziasztok újak! :D
mindenki csatlakozhat.. tőlem elfértek! ;) sőt!
Léda, eddig ügyesen csinálod, nem nagyon lehet itt elrontani semmit technikailag... ha meg minket is megtaláltál, akkor annyira vészesen antitalentum nem lehetsz ;)

Kép
an°°di
 
 


Szia Léda!

Üdv nálunk :lol:
Klassz, hogy ilyen szépen gyarapodunk :D minden értelemben :wink:
Akkor nálatok is nőuralom lesz :lol: :lol: :lol:

Költözködéssel csak óvatosan. Képet kérünk, ha meg tudod oldani.

Judit

jucicuki
 
 


Andi, egyszerre írtunk :lol:
Mi újság felétek? Nálunk jön a vihar, remélem csajok jól fogják viselni.

Judit

jucicuki
 
 


Léda!Dogdog!
üdv itt!
Juci!
Has nálatok jön a vihar,akkor hozzánk mindjárt ideér!
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv újak!

Magika!
Én nem éreztem mást, mint a lányomnál. Abban volt a különbség, ho9gy sokkal többet hánytam, 7 kg-ot fogytam, de mire ez elkezdődött, már kiderült, hogy ketten vannak :)

Léda!
Gratu a csajokhoz!
Jó, hogy megtaláltál minket :) Én is egy csomót neteztem, amikor a lányomat vártam. Most már miatta nem tudok annyit...
Nagyobb lakásba költöztök? A babók miatt? Csak óvatosan a pakolászással!

Dogdog!
Tényleg még nagyon az elején vagy, de legalább nemsokára egy csomó tapasztalt ikres anyukától kérhetsz tanácsokat :wink:

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

De jo! Udv Lanyok! Ugy orulok mindig amikor csatlakoznak hozzank!

Dogdog: Meselj! Spontan vagy lombik? Szamitottatok ra, hogy fogadtak?

Leda: En egy nappal vagyok fiatalabb terhes mint Te! :D Hogy viseled? Biztos Neked is oriasi a hasad! Igen, kerunk kepeket ha tudsz, ha nem segitunk!!!
En is egesz nap a lakasban kuksolok csak nekem van egy orokmozgo kisfiam akivel nem lehet unatkozni.

(Csajok, epp most csuklik Alex. :lol: )

Jucicuki: milyen gyonyoru lesz a szoba, ahogy igy elkepzeltem a falat ... hat, megesz a sarga irigyseg. :lol: En vonatokat fogok festeni a fiam szobajanak a falara mert vonatbolond.

Andi: HOgy Neked milyen szep a pocid!!! Barna es sehol egy csik! Csak igy tovabb!!! :D

Dori: milyen edesek ezek a kisruhacskak! En inkabb nem veszek Toled mert a postakoltseg ide dragabb lenne mint a csomag maga. :lol:

Numa: sajnalom hogy nem sikerult megkukucskalni a masik baba nemet de majd legkozelebb. Nem mentek 4D-re? A pihi nagyon fontos, en minden du. egyutt alszom a fiammal jo 2-3 orakat. :wink:

Bogyo: MI van Veletek? Nem jottel az uh. hirekkel! Varunk am nagyon!!!

Akinek nem irtam bocsi, most "surgos" :lol: himezhetnekem van mert meg a vegen nem leszek kesz mire jonnek a babok!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Magika: nagy, nagy drukk a holnapi teszthez!!! Gyere majd gyorsan es muti meg!!! En sem ereztem semmit az elejen, szerintem csak a 9-10. het kornyeken lehetne sejteni a has tul gyors novekedesebol elotte nem igazan. Ugy tudom csak a ketpetejuseg oroklodik es csak anyai agon de nekunk is csak egy nagyon messzi rokon ikerparunk van akik egypetejuek (nagypapam testverenek az unokai). :D Szoval nem tudom honnan "kaptuk el" az ikresseget. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást.

Tontica: mi lombikosak vagyunk, sajna másképp nem megy nálunk a babázás. Van már egy 2 éves nagyfiunk, szerettünk volna egy kistestvért neki, de duplán sikerült. :D Abszolút tervezett volt a dolog, de nagyon meglepődtünk a babák számán.

Nekem már eléggé látszik a pocakom, bár még szeretnénk kicsit titkolni a dolgot. Az örömünket egyenlőre beárnyékolja az állandó rosszullét, ami szinte teljesen kiveszi minden erőmet. A fiamnál nem volt ilyen, így eddig ezt nem ismertem. Remélem, hamar elmúlik....
dogdog
 
 


sziasztok!
köszi a kedves fogadtatást!

Tontica: én úgy érzem, hogy nagyon nagy a pocim, akik már szültek azok szerint is, de akik még nem szültek, mind azt mondják hogy nem nagy ahhoz képest, hogy ikrek...most nézek ki úgy, mit a barinőm a szülése előtti napon :) tényleg látom is, hogy egyidősek vagyunk :) akkor ti is januárban hoztátok össze :)))

képet majd próbálok feltenni, ahhoz előbb le kell fotózni magam, majd felapplikálni a gépre, aztán meg ide, szóval biztos időbe telik, de megoldom :)

én úgy tudom, az egypetéjűség is öröklődik, egy filmen mintha láttam volna a spektrumon, de ez nem biztos.

Juci: mi abszolút fiúgyerekre számítottunk, szóval jó nagy meglepi lett, minden értelemben :)

Maminti: Igen, a babák miatt költözünk nagyobb kéróba, mert egy lukban lakunk, ami egy koliszobánál alig nagyobb garzon, a fürdőbe a hasamtól már most alig férek be :) Én nem pakolok, a férjem mindent intéz, meg aki tud segít, csak az izgalmakból jut ki néha, sajnos ezzel jár a költözés, semmi nem úgy halad ahogy kéne. Remélem a jövő hét folyamán sikerül véglegesen odatelepedni.

biztos beszéltetek már róla, de vett/vesz valaki közületek légzésfigyelőt?

ja, és a bútort mi is Kinder Möbeltől tervezzük megvenni, láttam itt többeteknek is van. Lapra szerelten adják ki gondolom? Mert mi arra járunk néha, így majd elhoznánk kocsival.

na jó éjt mindenkinek ebben a jó hűvös estében! remélem ma végre tudok 1 normálisat aludni.
léda77
 
 


Szép jó reggelt, sziasztok!

Dog, Léda, üdv köztünk.

Léda, én veszek, egyet már kaptam, és még egyet fogunk venni, szerintem tök fontos.És egyébként hogy viseled a terhességet?nem szokott fájni a pocid?Képet várjuk :wink:

Benszi, tegnap jól eltűntél az éterben :lol:

Juci, klassz a babakocsi :wink:

Tontica, majd legközelebb remélem okosabbak leszünk, de az sem baj, ha a szülőszobában derül csak ki a neme, lényeg, hogy rendben legyenek.Pihenés: Igen, én is szoktam ha hazaérek a munkából aludni valamennyit.Most meg aztén lesz időm pihenni, bár még az augusztust otthonról fogom ledolgozni.

puszi

Numa

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Ma megcsinaltam a tesztet.
Az eredmenyt lent lathatjatok. :lol: :lol: :lol:

Koszonom a segitsegeteket.
Ha kiderulne, hogy ikreim lennenek, akkor bizti jovok.

Szep napot nektek!

Magi
Vendég
 


Magika! Gratula!

Csajok, hogy bírtátok az időjárás változást? Olyan jót aludtam :lol: :lol:
Most megyek a városba kicsit nézelődni, jó, hogy nincs hőség.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
szia Numato! Köszi!
Én is akarok venni, különben a tiéd milyen márkájú?
Érdekes, a dokim is mindig azt kérdezi, szokott e fájni a hasam. De már jó előre annyi magne b6-ot írt ki nekem, hogy biztos attól nem :)
Jól viselem, azt is mondanám, hogy élvezem, az elején voltak kisebb zűrök, nagy álmosság, mostanában inkább csak hamarabb elfáradok, de kímélem magam. Most hagytam abba a munkát. Persze izgulok, de azt hiszem, ezzel mindenki így van, főleg első terhességnél.

Magika, gratulálok!

Szép napot mindenkinek!
léda77
 
 


Jo reggelt!

Magika: gratulalok!!!! :D :D :D

Dogdog: a fiad is lombikkal jott ossze? Hat, dupla baba, dupla elvezet, dupla rosszullet. :lol: :roll:

Leda: de jo hogy nagyobb lakasba tudtok koltozni bar en nem panaszkodhatom hisz 3 szobas alakasunk de igy is kicsike. :roll:
Az en pocim:
Kép
(Latjatok ezt a gorbuletet a hatamban? Ezert faj allandoan! :( )
Kép

Numa: Te meg dolgozol? :shock: Most mar nem igazan kene, nem? Augusztusban otthon dolgozni?! Hu, hogy fogod birni?

Juci: itt meg mindig k..a meleg van! :evil:

Lanyok, Nalatok is van olyan hogy furi alakot olt a hasatok? Azt hiszem talan keresztbe fekudhet egy baba mert a jobb oldalon van egy nagy bub meg a balon is, szoval popsi, fejecske, ha az egyik oldalon megnyomom kidudorodik a masikon. :lol: Felelmetes! Mar erzem a kis terdecskeket is, meg szoktam oket nyomni aztan visszarug. :lol: De hogy melyik testresz melyik babahoz tartozik az rejtely. :wink:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Léda, én is szedek magnéziumot, már a kezdetek kezdete óta, sőt most megemelte az orvos 2*2-re, de így is fájdogál a hasam....
majd megnézem a márkáját otthon,és megírom.

Tontica, dehogyisnem, igazad van,már nem kéne dolgoznom,csak sajna a szükség nagy úr....az otthon dolgozás kb.1/2 napot jelent,és gép előtt ülök...de már nagggyon nyűgös vagyok,és folyton parázok, hogy mitől fáj a hasam.A gyerkőcök rendben vannak, még mindig nem mozognak aktívan, tehát én csak ábrándozom arról, amit mesélsz, hogy ide oda vándorolnak és dudorodnak :lol: :roll:

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Hál Istennek minden okés a Bogyókkal,nagyon szépek,nagyon aranyosak!Az egyik Bogyó simogatta a testvérkéje állát az UH-n!Sírtam szinte végig olyan megható ezeket a szépségeket nézni!!!
Méretük,súlyuk tökéletes,megdicsértek minket!Szóval nagyon boldik vagyunk,Uram is nagyon élvezte!!Aki teheti,menjen 4D-sra!

Juci,Andi!
A dokim azt mondta nekem is,hogy sok a súlyom,de mivel töredékét eszem annak a mennyiségnek mint elötte,meg azért látszik is,nem "zsírosodom",hanem vizesedem!!!
Szóval nekem is diétát javasolt,de nem olyat amit egy nemterhesnek szoktak.Fehérje és szénhidrát dúsan kell táplálkoznom,sok husi,sajt,tejtermékek,hüvelyesek,tészták,stb.
A súlyom a megtartott víz miatt nőtt meg,ezért minimalizálnom kell a folyadékbevitelt.Kevés gyümölcs,leves és össz.folyadék/nap,2.5 liter.Ebbe benne van a gyümi,stb.
Amiért ez fontos,ha nem szorítom vissza a vizesedést,számomra elég sok rossz következménnyel jár,így,
nagyon szeretném sokáig kihúzni a babahordást,de vizesedve nem megy
Ha vizes a mama,a vese nem tud megfelelően működni,nem tudja kiválasztani a fehérjét ami bekerül a véráramba amit megkapnak a babák is és azt nevezik tehességi mérgezésnek,gondolom azt már nem kell ecsetelni,mit jelent.

Azt mondta a doki,hogy sehogy máshogy nem lehet ezen a mérgezésen segíteni,csak ha a kismama lelkiismeretesen betartja a diétát.
nekem speciel szomorú,mert tul.képpen az evéssel kapcsolatos kicsi örömömtől is meg vagyok fosztva,imádom a levest,imádok inni,a gyümiért pedig rajongok... :? :lol:
De meg kell szorítani,mert szeretném őket sokáig a pocakomban hordani és szeretném ha egészségesen jöhetnének a világra.Nekem még 3 hónap ami nehéz lesz így,de nekik egy életre szól.


A hányásra azt mondta a meleg miatt,nem a Bogyóktól.

Megkérdeztük a szülést is,220e MINDENNEL együtt.Ha elöbb be kéne feküdnöm(bármi okoknál fogva)(amit nagyon-nagyon nem szeretnénk!!! :lol: )akkor arra azt mondta elintézi a János kórházat(ismerőse van)hogy ott bekkeljem ki azt az időszakot(mert a schöfibe 4000/nap)és szülni átvisznek,de ha nem tudnak átvinni,akkor is segít orvosválasztásban.Szóval nagyon-nagyon normális volt és készséges!

Andi,
köv.vizsgálat:aug.14 reggel 7(terheléses cukor+vizelet)

Itthon van a férjem és megígérte hogy csinál képeket!!!! :lol:

Ma hogy ilyen kis hüsi van megyünk kircsizni!

Üdvözlet az újjaknak(végre nem én vagyok a legfrissebb tag!!! :lol: :lol: )egyetértek azzal,hogy ez a legjobb ikres oldal!!


Ja rólam még azt,sajnos minimális az esélye a normál szülésnek,úgy fekszenek a Bogyók...szóval valszeg császár... :(


Mindenkinek nagyon szép napot kívánok és köszönöm a sok érdeklődést!!! :lol: :lol:

Bogyótanya

Kép
bogyótanya
 
 


Bogyó, klassz, hogy Kicsibogyókkal minden ok.
Fura ez a vizesedés dolog, mert én meg pont azt olvastam, hogy sokat kell inni, mert annál jobban dolgoznak a vesék és több méreganyag és víz távozik.
Az a baj, hogy mindenhol mást mondanak/írnak :cry:

Mondjuk ebben a melegben meg külön szar, hogy nem ihatsz annyit, amennyit kívánnál.
Te mennyit szedtél fel kilóban?

Vettem ágyneműhuzatnak való anyagot, majd dobok fel képet délután.

Puszi Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Léda!
Nekünk van légzésfigyelőnk, egy Angelcare, meg kölcsönkapunk egy nemtommilyet. Szerintem nagyon fontos, mert az ikrek ált koraszülöttek, és kissúlyúak, ezek meg nagyon megnövelik a kockázatot.

Bogyó!
Szupi, hogy ennyi jó hírt írtál! :) Kivéve a vizesedés. Én is többfajta véleményt hallottam már ezzel kapcsolatban. És mivel én is elkezdtem vizesedni, érdekelne, mi az igazság :?
Gratula a szép, okos, ügyes és kedves babókhoz! :D

Juci!
Ugye te küldtél egyszer egy növekedési-táblázatot? El tudnád megint küldeni? Köszi!

Hát, remélem, mindenkinek jót hozott ez az éjszaka! Nekem nem :( Egész éjjel görcsölt a fejem, Kinga egy csomószor felkelt és sírt...Most kómás vagyok teljesen. Sajna, nem újdonság, engem mindig megvisel, ha hidegebb (most csak nem annyira meleg :) ) idő jön...

Kép
Kép
maminti81
 
 


Nem én tettem fel a táblát, de valamelyik előző oldalon megtalálod a linket úgy emlékszem

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Régen jelentkeztem már!
Üdv minden újdonsült ikresnek, nagyon jó, hogy így bővül a csapat. A növekedési táblicskut küldöm maminti, remélem másnak is hasznos infokat tartalmaz.
A kislányom 5 napig volt lázas, hányás hasmenéses vírusa volt, Törökországban szedte össze uccso nap a nyaralásán. Szegény anyukámék totálisan készen voltak. Hétfőn úgy nézett ki, hogy irány vele a kórház, ma már talán kicsit jobban van, de így is fogyott legalább két kilót, kis etióp lett szegényke.
Nagyon sietek most, mert 16.20ra megyek 4D uhra, szurkoljatok nekünk, ha tudok este jövök és beszámolok az eredményekről. 1185368302.97.xls

snezsanett
 
 


sziasztok!
én is vagyok/leszek mindjárt, de nagyon zsúfoltra szerveztem a mai napom:
8-f10 tanítás
10-11 fogorvos (semmi különös)
f1-f2 diabetikus tanácsadás
2 vérvételre beutalók beszerzése
utána haza, útközben bolt, most még csak ebéd, utána sos fordítás...
szóval, jövök ám....

Kép
an°°di
 
 


Vegre kesz lett Anna baba himzese, most kezdem Alexet (az macis lesz).
Jo egy honapon keresztul csinaltam mert lusti voltam.
Kép
Ja, spanyolul egy N, nem helyesirasi hiba! :lol:

Zsani: NAGY, NAGY SZUROK!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Léda!
Én is veszek légzésfigyelőt!Fontos!
Numa!
Nem volt időm írni,mert jött anyu és mire visszaértem már kiléptél!Bocsika!
Magika!
Gratula és remélem ikrek lesznek!
Tontica!
Nem gyenge a pocakméreted!Szép nagyon!És a szoknyád nagyon jó!
Bogyó!
Sajnálom a vizesedést!
Zsanett!
Drukk az UH-ra!
Andi!
Nagyon pörögsz!Te ujjaid?

Ma voltam genetikain!!!!!!!


Szóval a Jánosban a genetikai az szar!Ugyanezeket megmondja majd minden alkalommal a saját dokim is!Szóval,koruknak megfelelően nőnek,hihetetlen a hyperaktivitásuk és a drága kis Senillám ásítozott és bemutatta a mutatóújját a dokinak,hogy ne csesztesse már!Némónak megint láttuk hatalmas szerszámát,ami a lányok szíve lesz!Adatokat fejről combcsontról nem írok,mert felesleges!
Kép az nem játszott be és 10perc alatt végeztek a 2 babával!Én úgy tudtam hogy rétegesen átnézik a vesét,májat,agyat stb.Hát nem.Megkérdeztem hány centisek és hány dekásak!Válasz:hát a könnyvekben leírják!Mondjuk nem volt bunkó,csak basszus,azért tudni kéne szerintem és nem csak találgatni!Na mindegy!PÉntekre bejelentkeztünk !D-re és genetikai UH-ra az Istenhegyire,mert ott Á-tól-Z-ig megnéznek mindent alaposan!
Vendég
 


Tontica!
Ez nagyon szép,ügyes vagy!
Vendég
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az első szülés felkészítőn, nem volt semmi különös, inkább csak ismerkedés. Következőn lesz szülész, aztán szülésznő, aztán védőnő a csecsemőápolásról, aztán szülőszobalátogatás (okt. 2, csak nehogy addigra élesben lássam )

Tontica, ez csodaszép, nagyon ügyi vagy :shock:

Anyuéktól névnapomra paplant kértem gyerkőcöknek, anyós megvarrja hozzá az ágyneműt. Atitól kértem füdőlepcsit nekik, ma meg is vettük, + egy pelenkázófeltétet a másik ágyra.
Szóval lassan de biztosan alakulunk :lol: :lol:
Atitól azért kaptam egy MP3 lejátszót, hogy ne unatkozzak a kórházban, ha be kell feküdnöm ( a régit ellopta a múltkor a betörő bácsi :cry: )

Szép estét!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


sziasztok
közben elmentem moziba... tök jó volt :D "egyedül" hihi...

Benszi, mi van az ujjaimmal???? :shock: :shock: :shock:
kértél fejes képet. pakolok egyet, h Tontica is lássa, h vannak lila csíkok a hasamon :lol: :lol:
Kép
a genetika UH mindenhol ilyen. minket is kidobtak 5 perc alatt, és ebben benne volt az a 3 perc is, amíg a nővérke begépelte az adatokat... (Schöfiben amúgy).

Tontica, ez nagyon cuki, de mi is ez pontosan???? :roll: :roll:

Zsani, na, mi volt az UH-n?????? :shock: :shock: :shock:

mindenki vesz/vett légzésfigyelőt? csak én vagyok hüje túloptimista???

Bogyó, az h hogyan fekszenek most még semmit nem jelebnt. nem azért írom, mert olyan okos vagyok, de pl az egyik lánynak itt (Kata/Egok) mindkét kisfia fejjel állt a vajúdás kezdetén, mégis császár lett belőle, mert közben megfordultak keresztbe... tehát még bármi lehet...

Magika, gratulálok! :D

Kép
an°°di
 
 


Andi: nagyon szexi a lila csikos pocid! :lol: Az enyem most eppen kicsi piros szivecskes! :lol:
Ezt kereszthimzesnek hivjak, en himeztem Annanak es most bekereteztetem es felteszem a falra. :lol:
Mi sem veszunk legzesfigyelot :roll: mert itt nem is nagyon tudjak mi az, senki se hasznalja (pedig kene!) de nagyon draga! :evil:

Juci: nem semmi, mar majdnem mindent beszereztetek!? :shock: Igazabol nekunk is majdnem minden megvan a fiam utan! :lol: Tok jo lehetett a szulesfelkeszito! :D

Benszi: itt sem viszik tulzasba az uh-ozast!

Zsani: mi van mar??? Kutya fajat!!! Halalra izgulja magat az ember!!!

Csajok, Nektek is igy faj a hatatok? Nekem mar napok ota, ha ulok, ha fekszem, ha allok, mindenhogy! :(

KépKép
KépKép
tontica
 
 


azt tudom, h kereszthímzés, csak azt nem tudtam, mi lesz belőle: törölköző, kép, könyvjelző (?)... de most már okés, kösz!
nekem speciel nem fáj a hátam, de ki tudja, mi lesz egy hét múlva...a lábam viszont dagad, így le is fekszem olvasni
jóccakát mindenkinek!!!
holnap!
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Minden ok!!! A kisfiú becsült súlya 1476 g a kislányé 1436. Képet a kislányról kaptunk, majd holnap megpróbálom feltenni. Vesék és szív rendben. :D A kisfiúnak kb 4 nappal idősebbek a paraméterei. Röviden ennyi. Megyek tentébe.

Puszika

snezsanett
 
 


Andi én sem szerzek be előre légzésfigyelőt, úgy gondoltam, hogy ha lélegeztetni kell őket a kórházban, akkor úgyis fogják javasolni, egyébként meg én is optimista vagyok :lol:

Tontica még rengeteg mindenünk hiányzik, de ha tényleg be akar fektetni szeptember 3-tól, akkor sajnos már nincs olyan sok időnk :cry: és szeretném én intézni a vásárlások nagy részét :oops:

Judit

jucicuki
 
 


Tudjátok mit nem tudok, hogy hogyan lesz szoptatós melltartóm és hálóingem, ha kórházban leszek szeptembertől, ugyanis ezeket nem merem előre megvenni, mert ki tudja mekkora leszek addigra ciciben-pociban.
Apát pedig valahogy nem tudom elképzelni, ahogy szoptatós melltartót vásárol nekem :roll: :lol:

Judit

jucicuki
 
 


jó reggelt!

Judit, miért kellene neked szeptember 3-án befeküdni???? én is csak szept. közepére számítok, azaz a 36. hétre. oké, ez a legkésőbbi dátum, de innen indulunk...
szoptatós melltartót én már vettem (leárazva! :D ): a nemrégiben szült barátnőm szerint olyan elég, ami kb akkora mint a mostani, csak kényelmesen belefér még a kezed is.. azaz kb 2 számmal nagyobb, mint a nomrál méreted.. az enyém azért elég durván néz ki.. és sajnos csak 1 db volt, így nyomozhatok még...

Zsani!!!! irtó jók a méretek! és mennyire egyformák! nagyon örülök! :D

Kép
an°°di
 
 


Zsani: de orulok!!!! :D Milyen nagyok a babak!!! En is nagyon varom mar a hetfot, akkor megyunk uh-ra. Varjuk a kepet!

Andi: akkora kell mint most csak meg a kezed is beleferjen?! :lol: Ez jo!!! Szerencsere nekem van egy csomo hatalmas, a hugomtol kaptam.

Juci: extra meretu haloingeket vegyel, az enyemek xxl-esek, ja es elol gombolosat. Tenyleg miert kell Neked befekudni szept. 3-an?

Nekem nagyon faj a hatam, sot egesz ejjel fajt, meg fol is ebredtem ra, remelem ez semmi rosszat nem jelent!!! :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Azt mondta Barna, hogy a 32. héten befektet, hogy szem előtt legyek.

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
Sajnálom ezt a befektetős dolgot!Reméljük egy-egy napra kiengednek és akkor elmész melltartó és hálóing shoppingra!Ha nem akkor kérd meg anyudat!A Brendon honlapján leírják,hogy vegyél,mit kell mérni a cickóknál!Szépen meglesz lassan mindenetek!
Nem bizti a légzésfigyelőre gondoltam,hanem a bébiőrre!Nálunk kert van és viszonylag nagy ház!Azt az őrt meg magam mellé veszem,így nem ugrálgatok kétpercenként,hogy minden oké-e velük!
Andi!
Lila csíkok!Hát majd behuggyantottam annira röhögtem!De nagyon jól nézel ki!Lábdagadásra a tornáztatást mondják kör-körösen no meg az úszást!
Zsanett!
Mennyire egyformák és nagyok!Klassz!
Tontica!
Mond meg apának,hogy mindennap maszírozza a derekad!Nekem ezért nem fáj!Oldalt fekszel és akkor mehet!Isteni!
Vendég
 


sziasztok Lányok!

Benszi, én is oda járok, melyik doki csinálta neked a gen. uh-t?
Nekünk ott derült ki, hogy lánykák:)
Mi is elmentünk utána Istenhegyire, biztos ami tuti.

Juci: Sajnálom, hogy be kell feküdnöd, szerintem is kikérdezkedhetsz néha, a barátnőm is így csinálta, amikor veszélyeztetett terhes volt, a dokija szerint jót is tett neki, hogy du. néha hazaugrott. Engem hálistennek csak kb. 36. héttől fektet be, főszabály szerint. Én mondjuk megbuggyannék bent hosszabb idő után, már kb. 25 éve nem voltam kh-ban, az akkori emlékeim még mindig kísértenek. Persze, ha muszáj, (azaz, ha pl. kinyílt méhszáj vagy más konkrét indok volna) mennék, enélkül lelkileg szerintem nem tenne jót nekem se a babáknak. Ezért is mondtam le a lakhelyemhez közelebb eső kh-ról, ott a doki az ikreseket 30. héttől befekteti. De ti nagyon ügyesek vagytok, hogy ennyi mindent megvettetek, most mi is belehúzunk, jövő héten megnézzük a Kinder Möbelt.

Tontica: szerintem ilyen-olyan deréktáji, hátfájdalom természetes ilyenkor, gondolom amiatt, hogy nagyobb súlyt is cipelünk.

Én erre még az elején jól fel is híztam (a 4. hónap végéig +10 kg jött fel), az első hónapok után a dokim és a férjem kezdtek is megijedni, hogy ebben az ütemben mázsáig felmegyek, de azóta szerencsére semmi (összvissz 1 kg), a háj alakult át pocivá, meg is kaptam a dicsértete, de már csak 4kg-t engedélyeztek hízásilag. Na, ezért nekem az elején voltak hátfájogatások.

Ma du. megnézem az új háziorvosomat, aki még nem tudja, hogy ő lesz az. Remélem rendes, a védődnő ajánlotta 1 épületben vannak.

Szép napot!
Léda (29. hét)
léda77
 
 


Léda!
Én most az 5hónap végénél tartok 10kg-nál!Nekem is odakéne figyelni egy picit!
Molnár doki csinálta a genetikait,aki aranyos volt,csak én részletesebb vizsgálatot vártam volna!Majd a holnapi jó lesz!
Én a Zsolnainál fogok szülni!Te kihez jársz?
Vendég
 


Csajok, nekem eddig 11 kg. :roll: :lol:
Olyan kis kocsog az uram, probalgatom a ruhakat (mert mar alig van valami ami feljon ram) es kerdezem a ferjemet melyik jobb, erre: Tok mindegy, ugyis mindegyikben ugy nezel ki mint egy tank! (es kozben rohog a mocsok :lol: ) :evil:

Na, megyunk az ikeaba! Pusszancs!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Tényleg mocsok az urad!11kg az lótúró!Ügyes vagy!
Andi!
Azt hittem az ujjaid dagadnak!
Vendég
 


Helló!

Zsani!
Köszi a táblát!
Nagyon szépen növekednek a babáid, és ügyesek, hogy ennyire fej-fej mellett :)

Tontica!
Nagyon szép lett a hímzés! Hogy van hozzá türelmed? :shock:
Én ma vettem elő a horgolós cuccomat, kicsit lekötni magam, de olyan régen csináltam, hogy sehogy sem akart az eszembe jutni, hogy kell... Pedig van pár félbemaradt táskám...
Férjed tényleg mocsok :)

Gica!
:?: :?: :?:

Lányok!
Nem akarok senkit lebeszélni az elöl gombos hálóingről, de nekem a lányomnál nem jött be. Jó, béna is voltam, nem végig gombos volt, olyat nem találtam sehol, és túl rövid volt a szoptatáshoz a kivágás. De sokkal jobb volt a pizsi: a felsőjéből félig kibújtam (1 mozdulat, a tarkómon volt az eleje), és úgy ment a szopi. És az elől gombos hálóinget úgyis csak a szoptatás alatt hordja az ember, olyanokat lehet csak kapni :?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Képet nem sikerült ma feltennem, mert ma volt a kislányom 3 éves és egyfolytában melo volt. Most ültem le úgymond először nyugiban - ami természetesen nem igaz, mert kicsi lányom még mindig lázas ill ismét. Nagyon bánt a dolog, nem is tudom már mit tegyek. Holnap megyünk dokinénihez, kíváncsi vagyok mit reagál. Gyermekes anyukák, nem tudtok vmi extra szuper immunerősítőt gyermekeknek??? Mondtam, ha idő előtt szülök, bizti ez miatt az aggódás miatt lesz. Én hétfőn megyek a profhoz, még az kellene, hogy közölje, hogy kórház, bár amennyit a 14 kgos gyerekemet a hétvégén a hányás-hasmenéses vírusában emelgettem - nem csodálkoznék. Ráadásul a vásárlással mi is hadi lábon állunk. Turiztunk anyuval és hugival kicsi tuti új gyerekrucikat, az valszínűleg elég is lesz, de ezen kívül semmi!!!

Megyek tentébe. Jó éjt mindenkinek.

snezsanett
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?