Új privát üzeneted érkezett!

Néhány aktuális kép Marciról
ez nagyon jó poén volt...
Kép
Úton
Kép
Helló, Te ki vagy?
Kép
Kép

Kép
kincs27
 
 


Jó reggelt!

Na, hogy aludtatok? A "nem alvós babásokkal" mizu? :?

Sajnálom, nagyon rosszlehet ennyiszer felébredni éjjel. Lehet hogy a fogzás miatt kínlódnak ilyen sokan.

Norbi éjjel nem kel fel, de napközben nyugtalanabb mint máskor.
A hőemelkedés elmúlt. :lol:
Rág ezerrel, mindent amit ér húzza a szája felé! :shock:

Kata...akartam írni, milyen szépek a gyerekek. Zsombi is igazi kis pasi már! :D Nagyon szép szemük van valóban.
És tényleg már husit is ettek? Aztii! Mit szólt hozzá?

Linh....igen szerencsére el tudok menni néha ide-oda. :D Anyukám ráér, ez jó!
De azt nem lehet irigyelni hogy miért ér rá! Leállt a gyár már decemberben ahol dolgozik már 30 éve :(
Már 2 hónapja fizetést se kapott! Felmondani nem akar mert akkor csak peres úton évek mulva kapna végkielégítést.
Nem tudni hogy mi lesz. :cry: De már minden pénzük elfogyott!
Még jó hogy együtt lakunk(mi a padlástérben) és segítjük egymást.

NyMalac...Lilinek gratulálok a bilibe kakiláshoz :D nagyon ügyi volt!
Értettem hogy írtad a HT-t! :D Köszi, majd odafigyelek hogy meglegyen a tej adag is!
Tegnap céklát pároltam, leturmixoltam a levével, ma azt kóstoljuk meg almával! :D

Kincs...Nagyon édes Marci baba! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Íme néhány új kép rólunk!

Kép
Kép
Kép
[img]
Savanyú a citrom!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lovaszkata 2009.02.24 08:09-kor.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma vagyunk 5 hónaposak, hoztam pár képet, az adatokat majd este vagy holnap, mert füri előtt mérünk :lol:
Már kezd jobban lenni a leányzó, tegnap már nem kellett annyit szívni az orrát és napközben szépen aludt, szerintem az sokat segített.

Majd jövök még, ha tudok!

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi....nagyon szép Lottika!
Boldog 5. hónapot! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Szöszke: köszi a dícséretet! :)

LKata: nagyon sajnálom, ami a mamáddal történik :( így tényleg nem is hangzik olyan jól a dolog... Nagyon édesek vagytok Norbival! (szerintem nagyon hasonlít rád :) )

Ildi: örülök, hogy jobban vagytok! Gratula a hónapfordulóhoz!

Kincs: mindig megzavarodok amikor olvasom amiket írsz :) , mert először azt hiszem, hogy az én Marcimról van szó :D Tündéri a fiad!

Csajok! Tudom, mindig kicsit későn kapcsolok, mert mindig alaposan meg kell rágnom a dolgokat (olyan vagyok mint Zach a Gilmore Girls-ből), de aki [b]Mei Tai-t használ, írna nekem róla egy-két dolgot[/b]? Mi most BB Synergiet használunk, de azt ugye csak elöl lehet hordani és igazság szerint majd meghalok, amikor Marci 20 percnél tovább van benne. A hordozókendőben meg annyira nem bízom.
Szóval szerintetek megéri venni? (köszi előre is!)
Nekem nem ment a babanet tegnap egész este...

linhbaba
 
 


Jó reggelt!

Nagyon sajnálom, de jövő szerdára (március 4.) kell tennem a talit, totál be vagyunk havazva! :cry:
Bízom benne, hogy jó mindenkinek!
Párom reggel hívott, hogy lefelé menet is elég húzós, és talán nem lenne szerencsés Titeket egyenként az árokból kihúzni....téli gumi mellett hóban felfelé vezetésben szerzett rutin is elkel ide. Még most is esik, este óta. Hétvégétől elvileg enyhülés - persze a sár sem túl jó, de jobb.
Sokat vacilláltam (Bettynával is konzultáltam, ő már volt itt, ismeri a terepviszonyokat, nagyon nem tudtam mitévő legyek), remélem mindenki megérti, a Ti érdeketekben döntöttem így.

Viszont, Szöszkének hála van térkép:
http://www.terkepbank.hu/show.asp?id=65 ... 641A743051

Nyugtonmalac! Légyszi a honlapon módosítsd az időpontot (akár ezt a hozzászólást fel is tehetnéd)

Köszi a megértést!
Marek! Remélem a férjednek jövő szerda is jó!!! Ha mégse: egyedül nem tudsz jönni? Nem kell Budapesten vezetni, M0 és itt is vagytok. Nagyon szeretném, ha jövő szerda is jó lenne Nektek (Te jössz a legmesszebbről, talán jobb is, ha nem ilyen időben jöttök).

Kincs! Hasalást gyakorolni kell, ne add fel! Mi végre eljutottunk az előírt ébrenléti idő 50%-áig, erre Dorka inkább úgy döntött, hogy megfordul. Türelem, egy kis sírás meg nem árt. :lol:

LKata! Sajnálom Anyudékat. Szörnyű, hogy az ő korukban még más helyzetben sem kapnak munkát (Anyumat 2 éve beszerveztem a munkahelyemre, mert nem talált mást 6 hónap alatt)

Ildi! Nagyon ügyes/erős Lottika, ahogy tartja magát! Gratula a hófordulóhoz!

Bettike! Ti meg mindjártfélévesek lesztek! Hihetetlen! :shock:

Na, mennem kell ....és fotót rendelni is, mert Rossmannban máig tart megint 40 kép/999,-Ft transzferdíjjal együtt. :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Peva

De jó, hogy átrakod a jövő hétre a talit, pont írni akartam, hogy mi ezen a héten tuti, hogy nem tudunk menni, mert Áron egy kicsit taknyos még , meg elég húzós lett volna az út ebben az időben.

Később még jövök, csak itt vannak a vizesek, mert tegnap óta már vizünk sincs. :cry: :cry:

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Nagyon édik a képek!
LOTTIKÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!
Betegeknek jobbulás!

Mi még mindig Tatán. Így, hogy a tali a jövő hétre került, nem is sietek annyira vissza. Végülis itt jobb a levegő. Majd még kitalálom. Szüleim holnap hajnalban mennek síelni, csak tesóm lesz itthon. Miénk a ház! :wink:

NY.malac - Bili! :wink: Gratula a jó időzítéshez! Olvastam én is ezt a pelenkamentes trendet, de hát tudod...24 órában lesni a gyereket, hogy mikor pisilne éppen...
Privi megy!

Linh - Én háti hordozót használok, de még csak elöl, mert nincs kabátom. Ez olyan, mint mei tai csk csatos nem kötős. Ny.malac profi hordozó, és Marek is most rendelt mei tait.

Peva - Lehet, hogy Tomi visszajön csütörtökön, akkor tutira nem megyünk tornázni pénteken. Majd jelentkezem, ha kitaláltuk. Épp most írta, hogy reggel óta esik a hó Pesten, áll az egész város. :?

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Peva
Nekem is jobb a jövő hét. Már csak az kavarhat be, hogy jövő pénteken kell mennünk a klinikára kontrollra és ha Lacinak túl sok munkája van akkor nem tud két napot bevállalni. De szerintem megoldjuk, legalábbis remélem!!!

Nyugtonmalac
Én lehet, hogy benevezek a Liliputis cipőre. Majd írok privit, ha igen.

Linh
Nekem van MT-m, de sok mindent nem tudok róla írni, mert most vettem. Egyszer használtam eddig, de akkor tök jó volt, Bori aludt benne én meg egyáltalán nem fáradtam el, pedig ruhástól, kabátostól Bori is nyolc kiló felett van. Háton szerintem még jobb lesz, meg kényelmesebb is lesz neki ha nem lesz majd ennyi ruha rajta.
Képet nem tudok erről a gépről feltölteni, de a blogomban van egy kép, bár ott csak gyakoroltam a megkötést és nem lett tökéletes.
Ja, és simán felkötöm magamra egyedül. Ez sem egy utolsó szempont.

marek
 
 


Lányok
Miért van az, hogy az eddig jól alvó babáinkk hirtelen elfeljtették, hogy kell aludni? Mert ahogy látom, ez nem csak az én problémám. Éjszaka megint háromszor keltünk, ráadásul tizenegyig nem is sikerült lerakni Borit. Már annyira fáradt voltam, hogy fejni se volt kedvem utána, pedig ilyen még sose fordult velem elő, mert nekem mániám ez a fejés dolog. Ez a fogzás miatt van? Vagy a hülye időjárás? Vagy serdülnek? Vagy mi a franc ez?
:shock: :shock: :shock:

Most bezzeg alszik, ráadásul nem a babakocsiban, hanem a kiságyban. Na ilyen se volt hónapok óta... :roll:

marek
 
 


Szisztok!

Ildi! Boldog hófordulót! Nagyon édes Lotti!!! Örülök, hogy jobban vagytok!!! És milyen jól elvan hason!

LKata! Norbika nagyon jókedvű baba!

Linhbaba: hát igen! A Te Marcid is angyon aranyos! Nektek is MArcell, vagy Márton?

Peva: köszönöma bíztatást, igyekszünk! Ma megyünk tanácsadásra, meglátom, hogy dokibácsi mit mondd, annak függvényében döntök, hogy mi legyen a továbbiakban.
Sajnálom, de nekem a márc. 4 nem jó, akkor leszünk Sopronba! :cry:

Éva: nagyon kifogtátok ezt a pech-sorozatot! Reméelm most már csak jobb lesz! Gyógyuljatok meg!

Marek: nem tudom miért van így, de hihetetlen, hogy í gyerekeink ennyire érzékenyek lehetnek. Marci is iszonyat nyűgös, napok óta. Napközben enm eszik, estére meg bevág 250 ml 2 órán belül. Utána gondolom fáj a pocija.

Majd még jövök a 4 hós adatokkal!

Kép
kincs27
 
 


LK: Bori kakilt bilibe, Lili már szobatiszta egy ideje,nála nem nagy szó :)

Linh: gyertek át valamikor, vagy mi meglátogatunk titeket otthon. Kipróbálod a csatos MT-met, és elmondok mindent, amit tudok, és ha érdekel a dolog akkor a liliputis rendelésbe beszállhatsz te is, mert most nagy kedvezményt kaptunk :)

Mikor szeretnél próbálni, és informálódni?

Most megyek a bankba... Majd jövök!

Lottinak boldog 5. hófordulót, nagyon szép, és kincsék is nagyon aranyosak!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek, Gergő is balhézott tegnap este, így nem is tudtam álometetni, mert még javában ébren volt. Este 23:40-kor volt az utolsó szopi, és sajnos 3:40-kor már kaját követelt megint. :? Szerencsére utána szépen vissza is aludt. Reggel pedig 7:55-kor kelt enni.

Kép
szöszke
 
 


Ildi, tényleg, Lottika már 5 hónapos. :) Emlékszem, amikor született...juj, de izgultam értetek. :)

Kép
szöszke
 
 


délelőtt voltunk gyerekorvosnál. Megkapta a 4 hós kötelezőt, a prevenár 2. adagját nem, mert jelenleg nincs :? , érdeklődnöm kell 2-3 hét múlva, hogy akkor van-e és ha van, akkor beadja neki a doki. De úgyegyébként eléggé kevert érzésekkel jöttem el, mert megjegyezte a doki, hogy nem hízott eleget Balázs :? 4 hós adatok :5670g és 62 cm. Születése óta minden héten 100g-ot hízott, tudom tényleg nem sok, de kaja után nem szokott panaszkodni. Most már 10 perc alatt bevágja az adagját egy ciciből, ami hol 130, hol 120, hol 140, de volt már 160 is (na jó 1x) és utána dumál ezerrel. Tudja ő, hogy mennyi kell neki. Volt olyan, hogy áttettem a másik cicire is, de utána annyit bukott mindig, így maradtam az egy cicinél.
2 hét múlva vissza kell mennem súlymérésre. Nem mondta most, hogy kiír majd tápszert, de gondolom ez lesz,ha megint úgy gondolja, hogy keveset hízott :? Én csak annyit mondok, hogy nem minden gyerek hízik úgy ahogy a könyvekben meg van írva....
Ja, meg ezt most már tényleg nem értem, 150-el vagy 120-al kell szorozni a súlyt, mert a doki most azt mondta, hogy 150-el, de a védőnőm meg 120-at mond... De valahogy már ez sem érdekel...

Na, megyek visszaolvasom, hogy tegnap óta mit írtatok.

clau06
Budapest XXI. kerület
 
 


Visszajöttünk a sétából, gyönyörű hóesés van! Imádom a havat! :D

Marek: köszi az MT-segítséget!! Megnéztem a blogot, nagyon szép a Mei Tai "élőben", meg a kiscsajszi is aki benne van.
Hogy mi rontotta el a gyerkőcök alvókáját arra én is kíváncsi lennék, mert éjszaka megint 3x keltünk enni... Talán az lehet a gond, hogy most értek a picik abba a korba,, amikor megnyílik előttük a világ és nem érnek rá enni, ami meg napközben kimarad azt meg éjszaka pótolják. Marci napközben 80-100g-okat eszik, este elalvás előtt meg belemegy 280g... Fura egy stratégia.

Kincs: mi Márton vagyunk :) Nekem a Marcell jobban tetszik/tetszett, de apán nem bírtam keresztülverni.

Clau: szerintem egyelőre ne paráztasd magad. A súlyfejlődése akkor nem kielégítő, ha nem duplázza meg 6 hónapos korára a születési súlyát a baba. Nem küldött el Titeket a doki esetleg további vizsgálatra, ha már ennyire zavarja a dolog?

Nymalac: hááát, ez nagyon kedves dolog tőled . Mit szólnál a holnaphoz? Úgyis be volt tervezve programunk, amit elvitt a hó :(, szóval ráérnénk holnap. 8) Ha neked is jó.

Szöszke
: már én is töbször kiszúrtam az FP lepkéteket, nekünk is olyan van :) (meg Nymalacéknak is) Csak Marcikám mindig a csápját rágja, nem pedig a karikákat...

linhbaba
 
 


Képzeljétek! Tomi most kapott üdülési csekket a munkahelyén, gondoltuk megünnepeljük amikor Marci fél éves lesz és lemegyünk a Kolping Hotelbe Alsópáhokra (Éva is írta hogy milyen jól érezték magukat). Írtam nekik, hogy 3 éjszakát töltenénk ott C szezonban, itthon kiszámoltam hogy ez 52ezer forint lesz, úgyhogy üdülési csekkből tök jól megússzuk és még rá se kell fizetni. Erre megkaptam az árajánlatukat ma, amiben az állt, hogy 98ezer forintért szívesen látnak minket 3 éjszakára... :shock: :shock: :shock:

Visszaírtam nekik, hogy miért drágább 40ezerrel? Kíváncsi vagyok, mit fognak válaszolni. De azt tuti, hogy ennyi pénzért nem megyünk oda...

linhbaba
 
 


Úgy látszik "enyém gyerek" meg akkor javul alvásilag, amikor a többiek elromlanak. tegnap végre csak 1x ébredt, azt is 3 után, így olyan nyugis esténk és éjszakánk volt, mint régen, hajdanában, kb. 2 hónapja. :D

Ilyen MeiTai-on én is gondolkodom mert a Babybjörnt, akármilyen pasivadító szexi darab is, csak előre tudom venni. Viszont hogy kell a hátunkra szerelni gyerekestül? (fontos, mert amikor én mennék ide-oda, senki nincs itthon, hogy a hátamra segítse a gyereke).

Kép
anhel
 
 


Nymalac Borija bilizik ilyen kicsinek, de nagyon édes lehet! :D Fotózd le, ha legközelebb is lesz ilyen akció! :)
Nymalac, kolbit kakil, hogyhogy? Az enyém csak trutyizik. Már bocsánat. :oops:

Kép
anhel
 
 


sziasztok
jó sokat irtatok :wink:

borkaby: gratula a pohárból iváshoz :lol: .

bettike: Máté is nagyon ügyes és nagyn helyes kis pasi :lol: . nem semmi a kaki sztori :shock:

clau: én fiam is csuklik néha, de öt nem zavarja./engem annál jobban :roll: /

inez: szerintem se praktikus nyáron a fekete kocsi, pedig jól néz ki.

kata: örülök, hogy megint vagytok. pont a múltkor
gondoltam rátok, hogy milyen régen voltatok már.

nyugtonmalac: gratula a bilihez :wink: :lol: . igy lehet ám sokat spórolni :lol:

kincs: nem semmi vigyor :D

ildi: gratula a hónap fordulóhoz

clau:sajnállom, hogy keveset hiztatook, de igazad van, minden gyerek más

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


fiam ma 4 hónapos. majd este fényképezkedünk :lol: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Jajj, lanyok!

En is ugy szeretnek ilyen MT-t :( NYmalac, nincs valami jo otleted, h hogyan lehetne megoldani, h engem is bevegyel a rendelesbe? Aprilisban megyunk Gyorbe, oda lehetne rendelni, a penzt pedig neked vhogy atkuldeni... :roll: Be tudnatok linkelni meg egyszer az oldalt a Mt-vel :?:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Lottika, Marci, Norbika nagyon aranyosak! Ugy irigyellek titeket a nagy mosolyokert, en ugy kolduloma fiamtol :?

Tali :( Pedig ugy mennek en is!

Alvas:
nem nyugtat meg tulzottan, de akkor ezek szerint ez egy allapot most a gyerekeink koreben. Mi egyre jobban csinaljuk, konnyen visszaalszik ejjel, mar csak azt kell elerjem, h ne ebredjen fel hajnal elott :roll: Kulonben ejfel korul kap szopit, majd csak 7 korul. ma kivetelt tettem, mert tegnap kapta a 4 hos szurit, es gondoltam ne kinozzam meg ezzel is, van neki epp eleg baja :?
Kulonben nagyon kiabrandito volt a tegnap a dokinal. mar annyira vartam, h menjunk, h vegre jol kikerdezhessem a servvel, ejszakakkal, kakival kapcsolatban, erre nem volt ott, csak a segedje, egy fiatal csaj (evfolyamtarsam), amivel nem is lenne baj, csak meg nem is tapintott ilyen servet :? Vedonovel egyetemben nezegettek, de lattam rajtuk, h nem mertnek semmit kijelenteni. a merleg mintha megis afele hajlott volna, h szerintuk nincs serv :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Nymalac!

Gratula a bilibe kakihoz! :wink: nekem is ez lenne a kerdesem, mint meg valakinek, h mi az, h hurka? :o

marek!
na, ezen en is rettegek, h hogyan lesz az elso ejszakank hazon kivul, foleg, h ez azt is jelenti, h minden egy szobaban leszunk :roll: marcius vegen megyunk kb egy hetre Parajdra, elsosorban Zsolti miatt, sobanyaba. Onnantol viszont sokat leszunk uton...

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Na, megjött a válasz a hoteltől. Én csak egy fővel számoltam, a honlapon nem szobaárak hanem per fő árak vannak fenn :( :( :( Hát ide se megyünk, hüpp

Tudtok valahol jó bababarát szállást az országban? Ami nem ilyen drága mint a Kolping?

linhbaba
 
 


Kata!

Jo, h jottetek, nem tudtam mi lehet veletek :roll:
Zsombi komoly nagyfiu :) Ezek szerint megy a HT, jol fogadja Zsebi?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

kicsit eltüntem és nem győztem olvasni!:D

Majdnem idegbajt kaptam,mert az üzemanyag elszámolás,amivel 2napot kínlódtam,nem lett jó és kezdhettem az egészet előlről! :evil: még most is azzal sz@rakodok,de már annyira unom! És ráadásul nem is az én hibámból lett rossz,így még dühítőbb!:evil:

Nyugtonmalac, végül nem készítettem képek Julcsi bőréről,mert reggelre már csak piros foltok maradtak! :shock: nem is értem mi lehetett,pedig olyan csúny volt még este!Bár én örülök,h így eltünt,de most végképp nem tudom,h mi lehetett!Remélem nem vmi allergia!Te elvitted Lilit a dokihoz? Amúgy lehet a bephanten segített,amivel jó vastagon bekentem este! :roll:

Nem semmi a bilis sztorid!:D

Kincs,LKata, Gyönyörűek a fiuk és nagyon nagyon édesek!

Ildi, boldog 5.hófordulót a szépséges Lottikának!:D És örülök,h jobban vagytok!

Marek, én az időjárásnak tudom be ezt a viselkedést! :roll:

Clau, sztem az a lényeg,h hízik!És nem az,h mennyit!Igazad van,h nem minden baba a nagykönyv szerint fejlődik!

Linh,ez nagyon durva remélem csak elírták!98ezer 3napra?Te jó ég! :shock:

Lányok,annyit beszéltek a mei tai-ról,h a végén még én is rendelek egyet!Egyre szinpatikusabb! :D

Nyugtonmalac, most néztem a liliputis oldalt és tökre felmérgeltem magam,h milyen hülye voltam,h nem néztem utána jobban a kendőknek! :twisted: a mienk sötétbarna(mert még ez volt a legnormálisabb szín az oldalon ahonnan rendeltem), ráadásul drágább is volt!Itt meg most láttam narancssárgát és annyira megtetszett! :roll: most nagyon gondolkodom rajta!de a kiscipő is nagyon csábító! te melyiket rendeled?nekem a kis virágos tetszik!:D

Nálunk most annyi van,h megrendeltem a brendonba a narancssárga cybex ernyőkocsit,mert mondták,h jövő hónapban már nem lesz akciós,de ha most megrendelem akkor a jövőhéten még az akciós áron tudják ideadni! :roll:

Julcsin meg azt vettem észre,h úgy nyúlik,mintha húznák!
Itt volt a védőnő és megmérettem!Már 70cm és 6900g!
Olyan nehéz öltöztetni!A 74es body-k épphogy jók rá hosszban,viszont a nyakuk meg olyan nagy még, h ahogy mocorog teljesen kivan a válla meg a mellkasa!És a hosszú újjúaknak meg megeszi az ujját,mert olyan hosszúak!(na ez jó mondat lett :lol: )
Most arra gondoltam,h trikósakat veszek meg hosszúujjú pólókat!
Vendég
 


Húúú, csajok ezt meg kell mutatnom!
Norbi almás-céklát evett! :roll: :lol:
Kép
Kép

Timi...Boldog 4.Hónapot nektek! :D

Linh, Peva...köszönöm az együttérző szavakat a melóüggyel kapcs!
Remélem megoldódik hamarosan ez a sz.. helyzet! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ezt hiszem legközelebb esőköppenyben etetem Norbit :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ezt= Azt :oops:

Inez...Julcsi tényleg jó hosszú baba! :shock:
Már mi is 74-es badyt hordunk ám! Pedig Norbi 65 cm, de a 68-as majd szétpattan a lába között! :oops:
Most azon filózom, hogy veszek piros vagy n.sárga badyt vagy polót, mert ez a HT "mocskos egy dolog"! :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Linh
Hasznos:
http://hugipakk.blog.hu/2008/03/24/baba ... hasznalata

Egyébként Bori pont ezt csinálja amit a te Marcid. Nappal van hogy csak 80-at eszik, este meg van hogy képes 300g fölött enni és utána három óránként megéhezni. Most este is kb. 280g-al aludt el tizenegykor és fél egykor már újra kért enni. Utána még kelt hatkor. Szerintem is arról van szó, hogy nincs idejük és kedvük enni napközben. Bezzeg amikor tanítok és anya eteti, akkor cumiból simán megeszi a 150-et.

LKata
:lol: :lol: :lol: Alig várom, hogy hozzátápláljak. Ilyenkor te is beöltözöl a megfelelő színű ruhába? :lol:

Clau
Bori is minimálisat hízik mostanában. Először zavart, de mivel már duplázta a születési súlyát ezért nem foglalkozom vele. Szerintem szólnak a babák ha éhesek. Vagy túl naív vagyok?

Anhel
Az már a vég kezdete, amikor a gyerekek kakiját hasonlítgatjuk... :lol: :lol: :lol: :lol: Borié meg zőőőd...bibibíííí! :lol: :lol: :lol:
Egyébként tudom ám, hogy miért akarsz MT-t. Hogy a szilikonos cicik jobban érvényesüljenek. Az MT a cicit hangsúlyozza, viszont jól takarja a popsit... :lol: :lol: :lol:Én ezért szeretem. De szerintem ember nem szereli a hátára egyedül a gyereket. Persze nem lehetetlen, de akkor vagy feldobod a gyereket a hátadra (majd légyszi videózd le), vagy a gyerek felmászik, de akkor meg már nem kell MT. Nálunk konkrétan három emberes volt a hátra szerelés... :roll:

Lottinak puszi az öt hónaphoz! Olyan gyönyörű baba!!!

Adri
Simán lehetett ekcéma Julcsi testén azok alapján amit leírtál. Az Bephantennel szépen gyógyul. (na nem az enyém, de az más kérdés... :roll: )

Nyugtonmalac
Nekem van egészségpénztáras számlám. Azzal fizetek a patikában, meg vettünk már belőle fallabda ütőt a zuramnak, meg ilyesmi. Csomó magánorvos is elfogadja. Azt nem tudtam, hogy pelenkát is lehet belőle venni... :roll: Az enyém OTP. Mondjuk ez már nem aktuális, mert azóta megkötötted a szerződést.

Akit kihagytam attól elnézést kérek, de a zuram még mindig féltékeny.. 8)

marek
 
 


Lehet terepszínű rugikat, bodykat is kapni a HT korú gyerekeknek? Mondjuk alma-cékla, krumpli-alma, barack-alma színekben. :D

Marek, jaja, mellben készültem a tavaszra, kivágott, lenge ruci, popsit meg csak takarja a hordozó. :D :D Basszus ha ez ilyen bonyolult, akkor ki kell hagyjam, mert egyedülálló anyaként élek napközben, a szomszéd meg még majd azt hiszi, ki akarok vele kezdeni, ha őt kérem meg naponta a hátamra szereltetni a cuccost. És majd jól elmondja a férjemnek és majd lebukom, hogy valójában nem is Dórival sétálok, hanem magamat kelletem a MaiTeiben. :twisted: :lol:
Olyan kár, mert már a színt, mintát is kinéztem. :( :( :(

Linhbaba, árakat nem tudok, de barátnőktől azt hallottam, a kehidakustányi wellness és a zalakarosi is nagyon bababarát. Hát, valszeg nem olcsók ezek sem, de csak van valami hétvégi családi akcióscsomag tavasszal. Én legalábbis ebben bízom, mert szintén pályázom egy családi kiruccanásra.

Kép
anhel
 
 


na, ezen en is elszomorodtam :( Pont az lenne a lenyeg, h gyorsan, barmikor magamra tudjam venni... :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Kata,ezek a képek nagyon durvák!:DNorbika a kis vámpír!:D:D
akkor a ruhákkal nem csak én vagyok bajban úgy látom!Mindjárt teszek fel képet,h nekünk milyen rosszul áll a 74/80as! :?

Marek,azt mondod ekcéma?És az mitől jön elő?Az normális ilyen pici babáknál?

Anhel,ha jó kis mintás rucit szeretnél ezt az oldalt tudom ajánlani!Én imádom,bár most elég szegényes a választékuk!
http://www.hudebaba.hu/


Bangham,neked pedig ezt tudom ajánlani!sztem ennél egyszerűbb nincs: :D
http://www.babakozelben.hu/bolt/bolt_erszeny.htm

Persze én meg sehova nem haladtam az elszámolással,jót neteztem aztán meg eljött barátnőm és végig pletyiztük a délutánt!szép... :oops:
Vendég
 


És a képek:

ez a 74/80-as body:
Kép

Kicsit megrémült szegénykém... :lol:

így aludt vmelyik nap...
Kép

És az új pizsink(uszkár mintás:D)

Kép


És még jövök majd a hordozós képpel csak az még nem készült el... :lol:
Vendég
 


Inez!

Koszi! :D Csak az a gondom, h itt is a Mei Tai tetszik jobban :oops: A babaerszeny olyan gyengenek tunik, mintha tartani kene benne a babat :roll: De most talaltam egy oldalt, ahol reszletesen le van irva, h hogyan lehet varrni, illetve hogyan lehet konnyen felvenni. Lehet meggyoznek...
neked milyen a hordozod?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Milyen edesen alszik Kamilla! Es milyen nagyok vagytok :o

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Bangham,köszi szépen! :D

Nekem van rugalmas hordozókendőm és erszényem is!
Mind a kettő nagyon jó!Bár Tündérkém leginkább babakocsi párti! :lol:
És az erszény egyáltalán nem olyan mint amilyennek látszik!Tök erős anyag és nagyon jól tartja a babát!Bár a mei tai jobban néz ki sztem is!ezt csak az egyszerűsége miatt mutattam!:D
Vendég
 


Sziasztok!

Marek: add már meg légyszi az msn azonosítódat... így nem tudunk együtt fejni este :) Mindig szeretném írni, de mindíg elfelejtem...

Örülök, hogy tetszik a mei tai-od :) Gyönyörű, és annak is örülök a hogy a te Borid is alvással avatta fel :) Megnéztem a blogodban... Nagyon szépek vagytok! Várom már, hogy mikor teszed majd hátra Borit! Meg fogsz lepődni, hogy hol van a kiscsaj, mert a súlyát nem lehet majd érezni, de a légzését, meg a kis kezeit ahogy simiz... Olyan finom :)

Mi ma a K&H egészségbiztosítónál voltunk a hátibabámmal. Az SK kabátomban. Akkora sikere volt, hogy ismét megkaptam, hogy miért nem ezzel keresem a kenyeremet. Lassan el kéne gondolkozzak rajta, hogy miért is nem... :D

Ha kérsz majd kiscipőt a Liliputitól, akkor dobd azt a PÜ-t, mert akkor felteszlek téged is a listára :)

K&H egészségpénztár: annyira tetszik, hogy azonnal be is léptem. Írok mindjárt róla a hasznosba!

Aki azonban nem pénztár tag, és nem is szeretne az lenni, attól kérek majd szivességet :) Ha pelust vásárol, vagy bármilyen baba terméket, és nem kell az eredeti számla róla, és mindegy kinek a nevén van.... Gondolna rám ;) :pofátlananya.szmájli:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Clau: ne hagyd magad a gyerek dokinál!!!!! Lili sem gyarapodott sosem sokat, és mondta a mostani dokink, hogy az a lényeg, hogy gyarapszik. És az adag amit eszik Balázs az nem kevés! Nem hiszem, hogy gond lenne! Ne állj át tápszerre, ne pótoljál, ha van tejcsid! Szerintem! Ha gondolod vizsgáltasd ki Balázst, hogy nem allergiás-e, engem anno addig nyaggatak a h*lye anyukák, hogy kivizsgáltattam Lilit, de semmi gond nincs vele... Mindegy! Ne hagyd magad! Hallgas az anyai megérzésedre!

Szerintem jól gondolkodsz!

Ezeket a sorokat bátorításnak szántam, nem parancsolgatásnak :)
Bocsi ha úgy hangzott :) :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: jó a holnap! Azért is jó, mert eladtam a liliputis MT-t, és akkor legalább még fel tudod próbálni mielőtt postára adom! :)

Szóval mi menjünk, vagy ti jöttök? Szerintem PÜ-zük meg!

Ha valakit még érdekel a liliputis hátim, akkor csatlakozhat, mert tényleg postára kell adjam :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: üdülési csekk :D A kolping terv is, de az ára!!!!! :evil: :( Én is várom, hogy mit írnak :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel: neked is megmutatnám, hogy a liliputist hogy teszem a hátamra... De az tény, hogy azt csak néhány helyen tudom föl-le venni a hátamról. Ahol van asztal, vagy kanapé, vagy ilyesmi....

De egyedüli hordozáshoz korlátlan lehetőségekkel a beco-t és csak azt tudom ajánlani, ha bátortalanabb anyuka vagy... Aztán majd Marek megmutatja nekünk, hogy hogy teszi hátra Borit :) Lehet, hogy meg is tanít majd minket.... Én még félek tőle :D

Pedig már van mei tai szabás mintám... és farmer anyagom is.... fogok varrni szép mei tai-okat :D Meg veszek majd kordot is, mert olyanból gyönyörű meseszépet lehet varrni... A baby björn-öket meg jól el lehet adni a vaterán ;) Én ott adtam el jó áron (tipp)

Ja, és a Mei Tai-okra is van most kedvezmény a Liliputinál, ha csatlakoztok...

Írtam, hogy megy egy nagy rendelés a jövő hét elején. És mindenre 10% kedvezményt kapunk, cipőkre meg 500 Ft kedvezményt :) De le kell adni vasárnapig a rendelést!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Anhel: kolbit kakilt, meg is izzadt vele... Mert Bori kap tápit kiegészítésnek, és kóstolgat is :) Lefényképeztem, de mivel a kezemben volt Bori, két kézzel fogtam, így már csak az eredmény van megörökítve :) Lilié is meg van valahol... az első a biliben... De nem tudom hova mentettem le :) :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Timi: boldog 4.-et! ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bangham: Liliputi link: http://liliputi.hu/index.php?m=main&a=showProductCat&page=hordozok

Itt válaszd a hátit, ha csatosat szeretnél (nekem ilyen van :) ) vagy a mei tai-t ha kötőset. De mind a kettő mei tai, csak az egyik csatos :)

Beveszlek a rendelésbe, persze! :) Küldj egy PÜ-t, hogy mit szeretnél (lehet mást is!!!! ) Az árát átutalod, ide érkezik a csomag nekem, én meg tovább postázom neked... Jó lesz?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bangham: a hurka kaki (kolbász), az az ami úgy néz ki :) nem krémesen lágy, nem folyik, nem hegyet alkot, hanem kolbászt :)
:oops:
Jó téma ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: most olvastam a kolping választ :(


rengeteg baba barát pihenő hely van :) Biztosan találtok majd! Én egyszer találtam egy farm szerű helyet, ahol házat lehetett kivenni, és még kert is volt gyümölcsökkel, meg állatok, amiket simizni lehetett... De nincs autónk, így nem mentünk... Meg a leg jobb ez nagyobb gyerekkel, aki már szeretne állatot simizni, és gyömölcsöt szedni :) és pacsálni a kismedencében a ház előtt...

Zalakaroson viszont voltunk Lilivel. Az nagyon jó volt, de nem hotelben, hanem háznál voltunk, ahol volt minden, ami egy babához kellett... De ott is az volt a legjobb, hogy a kertben saját játszótér... Az meg még a mi babáinknak nem kell :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Adri: örülök, hogy eltűnt a foltotok! Lilinek ekcéma, vittem a dokihoz, de csak helyettes volt... az akit anno leváltottam... :evil:

Nem csípem. Szerintem ő sem minket :twisted:

Erre is tippeltem. Most kenegetjük, aztán majdcsak elmúlik... Jövő héten már lesz a mi dokink, akkor elcsípem őt :) Megmutatom neki a Lili lányt :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?