Új privát üzeneted érkezett!

Vera, az eredménynek meg kell lennie a köv. uh-ig. Jövő csütörtökön telefonálok.

meri
 
 


Lafead,
Genetikai nekem is csak a 18. hétben lesz! Ez olyan kiváncsi vagyok uh :lol: kárpótlásul a rövid 12. heti uh miatt. Genetikai nem tudom hogy hol lesz jövőhéten megyek a dokimhoz és akkor megbeszélünk mindent.
Vendég
 


na hello!

Örülök, hogy tetszett a sztorim:-)) Nekem is nagyon tetszett, főleg így leírva :D :D

Na én is teszek ide egy pocakos képet, hátha más is kedvet kap. Sajna a lányomtól maradt striák most elég jól látszanak, de ne aggódjatok, nem mindenkinek lesz ilyen a hasa.
Nekem is az utolsó 2 hétben lett ilyen, pedig egész végig szorgalmasan kentem, de sajna még az utolsó hónapban is híztam, úgyhogy így jártam...

Kata Kép Poci

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 

 
 


Kata, de szép poci!!!!! :D

Gordonnal 1 db csíocskám lett, meg is lepődtem, pedig a combim tök csíkos volt mindi Pedig nem is kentem semmivel sem a hasam.

De az olyan nádszál-kisasszonyoknak mint Lexa vagy Pandi ilentől nem hiszem, hogy tartani kellene. :twisted: :twisted: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Én is mutatok pocakos képet.Nem a legjobb,de én csináltam,azért ilyen sötét. Kép

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesződtem...
A héten bejártam a munkahelyre, lezárni néhány ügyet... mire hazaértem, már csak az ágyat kívántam...
Vendég
 


Nagyon szép pocitok van lányok :lol: ezeket már nem lehet tagadni :lol:

Most végeztünk a tv vásárlással. Ott volt mellette egy Brendon(nem is tudtam róla) természetesen bementünk. Én csak olvadoztam folyamatosan mindent megakartam venni tapogattam visítoztam mint egy gyerek :oops: persze nem vettünk semmit még korai lenne de olyan volt ott nézelődni :lol:
Vendég
 


Köszi az üdvözléseket!

Nagyon szép a pocitok! Kinek mikortól volt hányingere?

Pandus!
Drukk a holnapi UH-hoz! Várom a képeket! Már én is úgy szeretném látni. Vagy legalább tudni, hogy minden ok. Tudom... Már csak 13-at kell aludni. :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok, megjöttem tegnap Pécsről és a kisfiam is itt van velem :D

Pandácska, berakhatsz a táblázatba! 26 éves vagyok, van egy kisfiam 3 éves Milán, utolsó mensim június 23-án volt, Szt János kórház, dokihoz kedden megyek először.

Az én szülés storym:
2004. aug.12-re voltam kiírva. Július 30-án reggel arra ébredtem, hogy csordogál a magzatvíz. Azaz először nem tudtam, hogy magzatvíz, azt hittem pisi, mert nem úgy folyt, ahogy elképzeltem, csak úgy nagyon picike jött. Azért délben felmentünk a kórházba. Megvizsgált a dokim, azt mondta a szülésznőnek sectio lesz. Még jó, hogy tudok latinul, rosszul is lettem....az én kis szép hasamon vágás lesz...Kaptam beöntést, alig értem el a WC-ig. Fájásom semmi nem volt, de azért 15-kor bevittek a szülőszobába. Fájdalomcsillapítót én sem kaptam, de amikor már nagyon fájt, akkor szívtam a gázt, attól vigyorogtam. :D De sokáig nem voltak fájások, vmikor este jöttek csak, de az is oxitocyn hatására. 2 ujjnyira voltam tág, de vizem már egy csepp sem volt. Amikor fájás alatt vizsgált a doki, az nagyon fájt. De én meg sem nyikkantam. Pedig hisztis picsa vagyok és mindentől nyavajgok de én ott olyan voltam mint a kisangyal. A dokim 60 éves volt, azt mondta ilyennel még nem találkozott. A férjem nagyon büszke volt rám, hogy semmi hangom nincs. Éjfélig vártak, aztán toltak a műtőbe. Cicahát, gerincbe szuri. 0:47-kor kiemelték. Akkor úgy leesett a vérnyomásom, majdnem elájultam, de sikerült hányni. Az volt az első kérdésem: van haja? Olyan szép fekete hajasbabára vágytam. És az volt! Utána az örzőben feküdtem 24 órát. A zsibbadás a hasamnál jött ki először, nagyon fájt a seb. Aztán a fejem fájt, de komolyan jobban, mint a szülési görcsök. Azt hittem szétloccsan. Sokat kellett inni az epidurális miatt, 4-5 litert. A tejem elég későn indult be, 4 hónapig tudtam szoptatni.

Nekem nagyon rossz élmény volt a császár. Az a baj, hogy most is az lesz, mert a medencém is szűk. Mondjuk reménykedem. És jogosan féltem, hogy vágás lesz a hasamon, nem túl szép látvány, túl nagyot és túl fent vágtak. Pláne hogy egy db terhességi csík nem jött rám, a hasam ugyanolyan lapos, nem látszik, hogy 22 kg plusszal mentem szülni, viszont ott van a vágás. És van olyan bikini, amiből kint van. Most lehet én vagyok túl hiú, de már leegyeztettem egy plasztikai sebésszel, hogy 2. gyerek után "lejjebbhúzatom"
Vendég
 


Christell!
Nekem hamarabb volt hányingerem, mint pozitív tesztem. :D És csak a múlt héten múlt el.
Remélem Te kevesebbel megúszod!

Valahol nekem is megvannak a szüléstörténeteim, bár nem tipikusak. Barnát 2 óra 20 perc alatt szültem, Márkot 2 óra 40 perc alatt. De vele már kifejezetten kértem a szülésznőt, hogy ne siettessen. :D

Anubias!
Jobban vagy?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

De jó,hogy írsz.Szerintem kicsit jobban,de azért még nagyon gyenge vagyok,meg a többi gondom is megvan.De itthon jó.És veled mizu? Hogy vagytok?Mikor mész dokihoz?Már a 16. hetet kezded.De jó: :D

Pandi!

Drukkolunk az Uh-hoz és várunk. :wink:

Vera!

Te már nem is mész vissza melózni?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia!
Jövő csütörtökön megyek UH-ra, akkor kiderül, mi a helyzet. Sajnos még mindig vérezgetek, de kizárólag éjszaka. Nappal már nem. Remélem, ez azt jelenti, hogy már gyógyulok.
Elkezdtem hízni, ami nagyon jó, mert eddig csak fogytam (7 kg-ot).

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hú ezt olvastam,hogy éjszaka vérzel,nem nagyon tudom mitől lehet,de az biztosan jó,hogy már nappal nem és a hízás is szuper.Gratulálok.akkor azért már talpon vagy?csak lassan,kényelmesen mindent.Már amennyire a gyerekek mellett lehet.Az Uh-hoz szurkolok.Remélem addígra szinte nem is lesz ott a hematóma.

Lányok,látom milyen népszerűek a szüléssztorik,akkor én is bemásolom,még tavaj írtam meg.

Csupa szép történet után leírom az enyémet is,ami nem olyan szép és nem is tökéletes,de az enyém és azt hiszem nagy könnyebség lesz majd megszabadulni tőle.1997.dec 27-e volt,pont amikorra ki voltam írva. Délután már éreztem enyhe és rendszertelen időközönként fájásokat,de nem gondoltam,hogy szülök. Az esti film alatt ezek rendszeressé és erősekké váltak,majd egyre sűrűsödtek. Első baba révén hívtam is a dokimat,nehogy a végégn még megszüljek,mielőtt beérnék. Éjfél volt,mire a korházba értem. Az ügyeletes orvos fogadott,aki becsmérlő megjegyzéseket tett,miszerint nem úgy nézek ki,mintha tényleg fájásaim lennének,szerinte menjek haza aludni.Apukám hosszasan győzködte,hogy messziről jöttünk,az utak le vannak fagyva és hát mégiscsak fájássaim vannak. Megvizsgált és azt mondta,hogy másfél újnyi a méhszáj,bent alhatok az osztályon,ha ennyire ragaszkodom hozzá,de előtte menjek a vajudóba,és rámcsatolják a gépet,ami méri az összehúzódásokat.Na ez volt a szerencsém,ott ugyanis fogadott szülésznőm és egy fiatal kezdő lelkes dokinő fogadtak és hát a mért fájások engem igazoltak,még akkor is,ha nem ordítoztam fájdalmamban a portán befelé jövet.Szóltak is a férjemnek,hogy öltözzön be,mert szülünk.Közben megérkezett a fogadott orvosom,amitől nagyon megkönnyebbültem.Azt mondta,minden ok,és reggelre meglesz a babám.Lezuhanyoztam,és kérésemre eltekintettek a beöntéstől és a borotválástól is.Sétalgattunk a folyosón,és közben telefonon hivogattam a családot,barátokat,szóval itt még birtam a dolgot.Állandóan pisislni jártam.Megvizsgált a doki és úgy döntött burkot repeszt,amitől majd felgyorsulnak az események.Sajna nem nagyon tágultam,még mindíg csak 2 ujnyi a méhszáj.Nagyon féltem a burokrepesztéstől,de nem éreztem semmit. A magzatvíz tiszta volt. Újabb séta kezdődött,bugyi nélkül egy lábközé szorított pelussal.Mókás volt. Nagyon furi volt,hogy sokkal kisebb lett a hasam és szinte simogattam a kisbabámat a pocakomban.Éreztem a testrészeit.Valóban gyorsultak az események,mert innentől kezdve felerősödtek a fájásaim és már nem tudtam sétálni,úgy éreztem muszáj feküdnöm.Az orvos nem volt elégedett,mert egyáltalán nem tágultam tovább,így elkezdte kézzel tágítani a méhszájam,ami leírhatatlanul fájt,közben el is hánytam magam,úgyhogy abbahagyta és bekötöttek egy infúzióban oxitocint,hogy végre táguljak.A szülésznőm végig mellettem volt,türelmes volt és szeretettel vett körül. A férjemet nem nagyon engedtem közel magamhoz.Megnyugtatott,hogy ott ül az ágyam végében,de nem akartam,hogy hozzámérjen,vagy kommunikáljon.Úgy éreztem kizökkentene a belső világomból,amiben vagyok.Most már olyan erősek voltak a fájásaim,hogy úgy éreztem,nem birom elviselni,úgyhogy a kezemet haraptam és ráztam a fejemetütemesen.Szép látvány lehetett.Így voltam csak képes némán elviselni a fájásokat. Közben eljött a reggel és én még mindíg 2 újnyi voltam,úgyhogy újabb adag oxitocint kaptam a dokimtól,aki kedves volt és biztatott.Innentől kezdve elvesztettem az időérzékemet,és nem érzékeltem a fájások közti szünetet sem csak haraptam a kezem,ráztam a fejem és abban bíztam,hogy a doki meg fog császározni.Mikor legközelebb bejött,fel is vetettem neki ezt az ötletet,hiszen úgy éreztem jártányi erőm sincs,szomjan halok és nem vagyok képes végigcsinálni.De ő azt válaszolta,hogy a fájdalom nem ok a császárra és még egy adag oxitocint kaptam.Ekkor már úgy dél körül lehetett.Innentől kezdve tényleg úgy éreztem magam,mint aki haldoklik és elviselhetetlen állandósult fájdalmat kezdtem érezni a gerincem alsó szakaszán és a medencémben. Éreztem,hogy ez valami más,olyan,amit nem szabadna éreznem,úgyhogy szóltam a szülésznőnek,meg a dokinak,de nem vették komolyan,hiszen honnan is tudnám mit kell éreznem,ha most szülök először. Megvizsgált a doki és közölte,hogy a méhszáj eltünt,szülünk.Eszméletlenül megijedtem.Nem tudom miért,de rettegtem és úgy éreztem képtelen vagyok átvonszolni magam a szülőszobába. Felmásztam az ágyra és közölték velem,hogy a következő fájásnál nyomjak. Nekem viszont egyáltalán nem voltak tolófájásaim,legalábbis semmi olyan,amiről hallottam,olvastam,csak a gerincem és a csípőm akart eltörni. Hát én csak nyomtam és nyomtam,minden fájásnál,ki tudja hányszor,mígnem rámordított a dokim,aki az egész terhesgondozás és a szülés ezt megelőző fázisában maga voltv a tökély. Azt mondta,hogy gyengül a baba szívhangja és azonnal hagyjam abba a nyomást.Majd kiabált velem,hogy mi az,hogy nem tudom megszülni a gyereket,mi lett volna velem a középkorban,mire én annyit válaszoltam,hogy nyilván belehaltam volna.Mindenki otthagyott,nagyon hosszú időnek tünt ez a magány,pedig gondolom egy perc sem lehetett.Összehívtak egy konzíliumot és egy csomó doki jelent meg a szobában. A hasamba feküdtek és préselték ki belőlem a kisfiamat én pedig azt gondoltam,hogy soha többé nem szülök,csak ezen legyek túl és a kisfiam egészséges legyen.Majd gátmetszés és vákum,nem kérdeztek,csak hallottam,hogy mi történik körülöttem.Addígra már nem hallották a baba szívhangját ésn pedig az eddigi ném a szenvedés után ordítozni kezdtem,hogy csináljanak már valamit. És aztán megszünt a világ.Délután fél 4-kor megszületet a kisfiam,azonnal felsírt és a történtek ellenére gyönyörű volt. Abban a pillanatban elfelejtettem mindent ami előtte történt.Leírhatatlan érzés volt.Ezután összevarrtak,ami nagyon fájt,szana szét repedtem a vákumtól. Bálinka 4kg 5 dkg-al jött a világra.Mindehez én 158 cm vagyok és baba náélkül 50 kg.Nem semmi,ugye?Nem csoda,hogy nem ment simán. Ezután a kutacson keresztül ultrahanngal mevizsgálták a fejét és egy cisztát,vérömlenyt találtak a fejében. A babám beékelődött a kismedencébe,ez volt az éles fájdalom és ezért nem voltak tolófájások sem. Ahogy szorította őt a medencecsont oxigénhiányos állapotba került és gyakorlatilag egy pici agyvérzést kapott. Azt mondta a doki,hogy amozgatóidegeket érinti és ha okoz majd problémát,akkor a jobb kezét és lábát húzni fogja a gyerek. Egyértelműen császározni kellett volna.Másfál évesen egy MRI-n megállapították,hogy felszívódott a vérömleny nyomtalanul. A fiam most megy harmadikba,most voltunk kontroll MRI-n,ami negatív,de a fejlődésneurológus látja sajnos a visszamaradt károsodást,máshogy terheli a jobb lábát és csúnyán,nehezen ír,rajzol. Persze ezek a tünetek laikus szemére észrevehetetlenek,és én minden nap hálát adok az Istennek,hogy ilyen szerencsésen végződött ez a kis "tévedés" a dokimtól,akit azóta sem láttam. MOst tervezzük a tesót. Ősztől mehet a babagyártás.Igen,kellett egy kis idő,hogy lelkileg úgy érezzem,képes vagyok szülni. Másik korházban és másik orvosnál tervezem mindezt.(ez a szülés a II.sz Női Klinikán történt)Sok is merősöm szült itt,mindenkinek jó tapasztalatai voltak,csakúgy mint a dokimról is. Hát én elég peches voltam.Összességében mégis a legcsodálatosabb élmény,hogy anya lettem,és vagyok lassan 9 éve.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hűűűűű....Eszter, megdöbbentő a szüléstörténeted. Jó, hogy nem lett nagyobb baj.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Csajok, hogy álltok a roszullétekkel? :?
Akinek múlik, mióta múlik? :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 



Sziasztok!

Nagyon jól sikerült az uh 40 percig néztük a babát csináltak róla dvd-t és 40 képet cd-n meg kaptunk fényképet is róla :lol: folyamatosan mozgott nagyokat nevettünk rajta :lol: mindene szépen fejlődik korának megfelelő ficánka :lol: na és a végén...szóval... :lol: kislány :lol: :lol: elöször nem akarta megmutatni de az uh-os nő ügyesebb volt kicseleztünk és lebukott hogy nunis :lol: bizony csak úgy potyogtak a könnyeim :oops: Köszönöm hogy gondoltatok ránk :D

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Vera

hány napra csinálsz tesztet az akcióhoz képest?

A másik topikban láttam hogy írtál a Kismamába. Melyik számba?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Nekem a napi 24 órás hányinger a 12. héten kezdett el múlni de a hányás mai napig nálam van.
Vendég
 


PANDI!!!
Te itt? Képek nélkül??????????
(amúgy köszi)

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Én itt a képeket már felraktam :wink:
Vendég
 


Pandi!
Micsoda tündéri kis babuci! Már én is úgy várom, hogy láthassam, de valószínűleg csak a 18. héten fogok legközelebb menni, a köv. genetikai UH-ra. A 15. hétre csak AFP-re hívtak. Te hogy-hogy most is mentél UH-ra?
egyébként gratula a kis nunishoz :) :)

A 4D-re én majd csak később szeretnék menni, úgy kb. a 25-30. hét között.

Mindenkinek további szép napot! MOst el kell hagynom a fedélzetet, mert a leányzóm akar a számítógépen játszani...:-)

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Megvolt a 11. heti szűrés... Kismóki tökéletes... :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Panda!
Gratula a lánykádhoz!!!!!!!!!!!!!!!

Eszter!
Nem semmi a születés történeted. Megkérdezhetem kinél szültél? Ha túl indiszkrét írdd meg priviben. Azért érdekel mert én is a SOTE 2-re járok terhes gondozásra és ott is fogok szülni.
Már nem nagyon akarok visszamenni, de lehet, hogy 2 hónap múlva mást fogsz hallani tőlem. :lol:

Boeske!
Hülyeséget kérdezek, de azt írtad este vérzel. Milyen pozícióban alszol? Nem lehet enek köze a vérzéshez? Lehet hogy hülyeség, akkor bocs........
Reméljük nemsokára elmúlik ez, de az a lényeg, hogy a baba jól van és növekszik. :D

Pati!
Én már örültem 2 nap émelygés mentes nap után, hogy elmúlt, de ma megint újra volt, igaz nem annyira vészes és nem egész napos.
A WC illatosítótól rendszeresen öklendezem, meg a fogkefe látványától (nem jött be a csukott szájjal fogmosás :lol: így lassan elrohadnak a fogaim.)

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!!

Húú, ezek a szüléstörténetek...!!! Én egyszerűbb leszek, már előre megbeszéltük a császármetszést, mert volt egy gerincműtétem ami miatt nem lenne szerencsés hüvelyi úton szülnöm. :?

Jók ezek a növekvő pocakok!! :)

Ma volt egy nagy élményem:: most elöször a metrón átadta egy fiú a helyét!!!!!!!! :D :D :D Olyan büszke voltam arra, hogy észrevette rajtam!!!!!!!! Nagyon fura, jó érzés volt!!!!!!

És megvettem életem első terhesnaciját is! :wink: Háát, nem olcsó mulatság kismamának lenni...

Pandácska, nagyok jók a képek, fantasztikus hogy már így láthatjuk őket!! Anyukámék mindíg elképednek,hogy hol tartunk, bezzeg az ő idejükben...! :D
Jövőhéten, v. utána én is megyek valszinű 4D-re, kiváncsi vagyok hogy megmutatja-e magát... Mondjuk muszáj lesz neki!!!!Akkor én már 18 hetes leszek. Nagyon kíváncsi vagyok!!

Pati, nekem a 12. hét közepén mintha elvágták volna az émelygést, mondjuk szerencsés vagyok, 1xsem hánytam :wink:

Fura dolog, hogy azt mondom és úgy is gondolom,hogy mindegy milyen nemű lesz a babám, de ha rá gondolok, valahogy egy kislányt képzelek el... A hasam alapján azt mondják fiú lesz, nna, mostmár nagyon kíváncsi vagyok! Jövőhét elején meglesz az Afp eredményem is talán. Amiatt is izgulok..
timicsiga
 
 


Panda, nagy gratula a kislányhoz!!!!!!!!!!!Rendesek voltak?Milyen volt????Meséld, mert nem tudok dönteni, hova menjünk........
Mi végül a 23. héten megyünk, azaz szept 7-e körül, szeretnék én is ilyen képet..........!
Vendég
 


Katuci,
Mi kétszer akartunk 4D-re menni így most mentünk meg majd a 24. hét körül megyünk megint. Most azért is mert olyan rövid volt a 12. heti uh hogy muszáj volt már látnom alaposabban!

Timi,
Akkor már tuti látni fogjátok persze csak ha megmutatja :wink:

Poppi,
Örülök hogy minden rendben volt :D Ugye milyen jó látni? Mikor mész legközelebb?
Vendég
 


Pandácska.
melyik rendelőben voltatok?
Mindenkitől kérem szépen mivel Ketten vagyunk Verák engemet írjatok ki rendesen:hariverának oké? csak a félreértések elkerülése miatt.

mpatr
A számot nemtudom majd előkeresem.
Háát passzolom hogy mikor de szerintem megpróbizom jövőhét végén az számolásom szerint kb 10-ik körüli nap.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Harivera,
www.4dgenesis.hu

Lafead,
Rendesek persze azért is mentem ide mert a nővérem is ide járt. 40 perces volt az uh mindent megnéztünk alaposan 2 nyomtatott képet kaptam egy dvd-t amin rajta van a 40 perces vizsgálat és egy másik dvd-t amin rajta van kb 40 db kép. 10500 ft volt ami szerintem ennyi mindenért nagyon jó ár. Üditővel kínáltak meg csokival :D
Vendég
 


Panda, és csak 4d volt vagy 2d-vel méreteket is néztek????
Vendég
 


Lafead,
Elöször 2D volt lemértek mindent megnézték a gerincét szívét stb stb utána pedig 4D.
Vendég
 


Pandus!
Gyönyörűek a képek! Nagyon gratulálok a kicsi lányhoz! :lol: Én is nunist szeretnék! :wink:

Boeske!
Remélem én is, hogy róka koma engem elkerül, mert attól rettenetesen tudok szenvedni.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Pandus!
Ti voltatok kombinált teszten is? Kiknek érdemes? Mindenkinek?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Pandácska
Gratulálok a kislányhoz!
Nagyon jó képeket kaptatok
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(doki szerint nekünk is esélyes a kiscsajszika....)
Hétfőn megyek védőnőhöz...
Szept. elején megyek majd doktorhoz... addigra kiderül, hogy Mátészalkán vagy Debrecenben fogok szülni...

Rosszullétes kismamiknak kitartás!
Vendég
 


Jóó éjjelt.
Mint az időből látható most értem haza a melóból és kérdezni szeretnék tőletek akik már pocisak.
Ma a melóhelyemen nagyon furcsán éreztem magamat. Olyan volt mintha fel lett volna puffadva a hasam és a derekam is fájdogált pedig nekem nem szokott. A torkomban olyan érzés volt mint ha lett volna egy gombóc és plusz savas is volt. Hol melegem volt hol pedig fáztam. Elég hamar elfáradtam és nehezen lélegeztem.

Én most tartok a peteérés utáni pár napban de nem sokkban. Ez mi lehet? Bizti csak én kébzelek be tüneteket

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Chris,
Persze voltam mivel lombikos vagyok a dokim ajánlotta. Amúgy bárki elmehet bár ha fiatal lennék és spontán babás nem mentem volna el. Szóval fiatal vagyok csak a lombik miatt mentem. Ha menni akarsz majd adok címet.

Poppi,
Köszi :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!
Nekem is tegnap volt az első olyan élményem, hogy egy ismeretlen ember észrevette a pocimat. :lol:
Egy nő nekem tolta véletlenül a bevásárló kocsit hátulról, elnézést kért, hogy bocsánat kismama: na a gyerekem ott azonnal nőtt szerintem + 2 cm-t. :D

Laura!
Gratula kismókihoz, nagyon édi!!!!!!

Harivera!
Nekem akkor fájt a derekam ami után terhes lettem, de közvetlenül utána. Azt hittem leszakad, pedig nekem sem szokott egyébként........... :lol:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Harivera! Nekem fogantatás után 4-5 nappal már egyértelmű tüneteim voltak, enyhe mellérzékenység, pisilés, és szúrás oldalt lent ami a méhszalag feszülése.
Mindeki hülyének nézett.
Pedig igazam volt!!!! :D :D :D

PANDI!!!!!!!! Kislány!!!!! Basszus, félek magamtól :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Harivera!
Bízz a megérzéseidben. Én PÉ után 1 héttel már biztosan tudtam mindegyik terhességemről.

Panda!
Szuperek a képek. Mindjárt meg is nézem, hol van ez a 4D-s UH, majd ha kikeveredem a bajaimból, én is szeretnék elmenni.
(Nem akarok még egy "meglepetést", Márk ugyanis szájpadhasadékkal született, de csak a szülőszobában derült ki.)

Vera!
Ugyanúgy fekszem éjjel is, mint nappal. sőt nappal köhögök, meg fújom az orrom (éljen az allergia), mégsincs semmi. A dokim valami olyasmit mondott, hogy éjjel jobban ellazulok, a méhszáj is lazább, és akkor könnyebben kijön a felgyűlt vér. Mert persze a magzatburok nő, és próbál újra a méhfalhoz simulni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


pandácska: nagyon-nagyon gratulálok, lehet tegnap már írtam -vagy csak akartam- csodaszép a baba!!! Én is éreztem, hogy lányod lesz, nem tudom miért. Még lexus-nál (másik topikból) érzem hogy kislány lesz. Én is be fogok jelentkezni majd 4D-re, ahol te voltál, ráadásul ez itt van hozzánk tök közel.

Én ma jobban vagyok, tegnap kevésbé. Remélem, most nem fog olyan sokáig tartani a hányás, mint a fiamnál. Pedig csak a 7. hétben vagyok, ajaj, hol van még a 12.? Milánnal asszem a 16. héten múlott el :shock:
Vendég
 


Jimmorrison!
Nocsak, szintén Budakeszi? Most vettem észre...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 



Harivera!
Beágyazódáskor leeshet a hő, ha jól tudom. Kérdés, holnap visszaugrik-e.
Drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


harivera: drokkolok :wink: Hol mérsz?

boeske: én sem vettem észre, hogy Budakeszin laksz! De jó, akkor remélem személyesen is fogunk talizni, nem csak így online :wink: Hogy vagy?
Vendég
 


Ezt olvastam most.
(Peteéréskor a reggeli alaphőmérséklet 3-5 tizedfoknyi emelkedést mutat. A havi görbét tekintve a görbe az ovuláció napján éri el legalacsonyabb pontját, mielőtt újra emelkedni kezdene a hőmérséklet.) Huu akkor most melyik lehet nekem?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Pati,
Most már jöhetnek a lottó számok :lol:

Jim, boseke,
Köszi :D

HariVera,
Ovulációkor beágyazódáskor és mensinél esik le a hő. Azt mondtad hogy már volt ovulációd mensinek meg még korai.... :wink:
Vendég
 



Jimm, rólam nem érzed fiú vagy lány?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: