Új privát üzeneted érkezett!

Aisha
Gratula!!!!

Datolya!
Te aztán ügyes vagy, ilyenkor felvegyék a telefont egy önkormányzatban?! Kész csoda!!!!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Jó reggelt Pocok és Datolya!

Úgyveszem észre a többiek legallább jót alszanak!
Vendég
 


Pocok!
Még semmi..... Dokid mit mond a 40+3-ra?
Vendég
 

 
 


Szebb jobb reggelt mindenkinek...

screen, aisha hatalmas gratula nektek!! :D :D

Tegnap is szarul voltam, fájt mindenem, ráadásul a lábaim is bedagadtak, és hozzá még az éjjszakám is oolyan szar volt, hogy álmodni sem lehet ilyet. Komolyan elegem van mostmár a pocakból. :oops: :oops: Már elegem van az oldaltalvásból. Fájnak a veséim, az epém, a hátam, a hasam alja. Ráadásul a gyomorsav is szétmarta a torkomat éjjel. :evil: :evil: :evil: F@sza nap elé nézek.. Megyek ma du dokihoz, vonatozhatok, mászhatok fel a dombtetőre, azért, hogy közölje, hogy betonzárt vagyok és karácsonyig ne is számoljak babára.. :evil: :evil: :evil: :evil:
Akarok szülni. Letojom az október 30.-át. Meg a 26.-át is.. :roll: :roll:

Na jó megyek, veszek egy nagy levegőt, olvasok valamit, mvagy nézek mesét a lányokkal aztán jobb hangulatban jövök.. :roll:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sztercsi

Ma megyek dokihoz, meglátjuk mit mond. :)
pocok001
 
 


Jó reggelt lányok!

Screen, Aisha! Gratulálok a babákhoz!


Kicsikével mi van? Ő kit értesít?

Közben megnéztem, Csibét és Pattogót, szóval nem az a hiba, hogy nem tud írni a hírhozó.

chardonnay
 
 


Screen és Aisha nagy-nagy gratula és millió puszi Nektek és a babáknak!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom másnak sem volt túl jó éjszakája.Én már megint görcsölgettem,bár most nem volt benne rendszeresség.

Screen,Aisha!!Nagy-nagy gratula a babákhoz!!!!!!!!!!!!!!

Betty!Sajnálom,hogy rosszul lettél!Velem legutóbb akkor fordult elő,mikor hanyatt fekve csinálták a Ctg-t.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Zankó!
A görcsök neked kisebbek vagy nagyobbak voltak? Mert én már 2-3 napja kisebb görcsökkel fekszek le. Na arra nem is térek ki, hogy a csípőm szokás szerint nem akar mozogni.

Pattogó!
Én is azt hittem, hogy betonkemény leszek, aztán 2100-et kaptam. Hát akkor te a 3. babynél bizti ki leszel már nyitva valamennyire.

Nem is meséltem, hogy a dokim a szeméremcsontomhoz rakott egy centit és megkerestem a pocakom legtetejét. Ez a szám egészen pontosan 37 cm volt, ami azt jelenti, hogy tényleg a 37 hétben vagyok. Állítólag enneka számnak meg kell egyeznie mindíg.
Vendég
 


Ja, majd' elfelejtettem, Monica üdv otthon! De jó Nektek!!!

Én -kivételesen- jól aludtam :D 6:50-kor keltem, előtte nem is voltam kint pisilni :shock: Roli is mosolyogva ébredt emiatt :D meg lettem dicsérve :D és kaptam rántottát is reggelire :D
Vendég
 


Sztercsi!Hát ez még nem az a nagyon erős görcsölés.Csak olyan szolídabb,de most sokáig eltartott(de rendszertelenül)

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sztercsi: nekem 42 cm. Akkor a 42-dik hétben vagyok? :oops:
Eszti: veled álmodtam! Találkoztunk!
anyabebi
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Aisha gratulálok a kis Zsebihez!

Nekem is eléggé car éjszakám volt. :( :( Alig aludtam, mert folyamatosan arra keltem, hogy görcsölgetek...

Eszti: Irigykedem Rád a jó alvásért, és a reggeliért, amit úgy kaptál. :) :) Nálunk ma én csináltam.

Sztercsi: Ahogy olvastam a centis storydat, nekiálltam én is, hogy lemérem, hát Apa valahogy így nézett rám: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
bobóbaba
 
 


Hello lányok!

Semmi izgi nem történt éjszaka? Nahát...

Aisha és Zsebi - nagy-nagy gratula nektek!
Még nem kellett a baba nevét véglegesen eldönteni? De a Zyva nagyon szép név! Mint az NCIS-ben, ugye? :wink:

Lányok, olyan megnyugtató, hogy nem csak nekem van tele az üvegcipellőm 8) Mi is alig aludtunk éjszaka, két pisijárat, keményedés, kutyaugatás...minden volt. Reggel 7kor pedig, amire elaludtam volna, a szomszéd nekiállt fát fürészelni, közben nyitva voltak még a hátsó ablakaink, tehát olyan érzés volt, mintha a hálóban fürészelt volna :evil:

Plusz a barátnőm megkért néhány angol oldal lefordítására egy egyetemi dolgozatához és rá kellett jönnöm, hogy az agyam megterheléséhez van most a legkevesebb energiám...

Hol az a hidegfront??? :evil:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Gratulálok azoknak, akiknek már kibújt a kismanójuk! És csendben irígykedem is!

Nekem sincs már vagy 3-4 napja jó éjszakám, ma éjjel meg még a combom is begörcsölt, aztán a vádlim. :?

Kitartás lányok! Anikó te meg menj már szülni!

Két gyereket ugyanúgy lehet szeretni, mint egyet szerintem, bár én az egyest sosem próbáltam. A lányaim totál különböző természetek,de mindkettőt imádom,az egyikben ez a kedves, a másikban meg az, de a szeretet intenzitása egyforma feléjük!
Ne aggódjatok, minden kialakul nektek is idővel!

Szép napot mindenkinek!

vick
Kép
Kép
ervick
 
 


Sztercsi, Anyabébi! Így én is a 42. hétben vagyok :oops: :lol:

chardonnay
 
 


na akkor leírom még egyszer... Mert ugye az előbb, mikor írtam szép hosszút csak úúúúúgy kikapcsolt a laptop... :evil:

Tehát kedvem javul, annak ellenére, hogy 1: már az orrnyálkahártyámat is kimarta a gyomorsav sztem, 2: Vivi már ötötdjére nézi az egyszer volt az élet című mesesorozat születés című részét....
Másodszor. Néztem a táblázatot és megállapítottam, hogy pénteken még nem szült senki. Lányok én bevállalom a mai szülést tényleg.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

sztercsi: A próféta szóljon belőled komolyan. Larával is rohangáltam ennyit, és 40+2-n az indítás napján orvosi rásegítéssel szűk 1 ujjnyival mentem a szülőszobára... :roll:
Bár most nem bánnám, ha a dokinál vizsgálat közben folyna el a víz.. :roll: :roll:

kkia: milyen kedves a szomszéd.... :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Anyabebi! 8) 8) 8) Kenéz nagy baba lesz :) Passz, nem tudom miért nem jött össze.

Bobó! ? Cm lett?

Kkia! Ha felétek 7ágra süt a nap, akkor irigyellek. A nyugati országrészen borult, néha csöpörög. Bár most épp izzadok mint a.....................
Még jó, hogy tegnap beruháztam(na a semmiből vettem) egy őszi cipőre, így most fel tudom venni. Megyek utoljára a védőnőhöz. De minek? Nem akarom tudni mennyit híztam. És még csokit is elfeljetett venni a férjem. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Pattogo - bevállalod a mai napot? Édes vagy :D :D :D
Na jó, neked engedélyezzük :wink:

Sztercsi - nem hozott apa csokit??? :evil: Sütni nem süt a nap, csak néha a felhők között, de azért olyan párás melegszerű idő van...Csak azért kérdeztem a frontot egyébként, hogy mi várható szülésileg ma... :roll:

Kép
kkia
 
 


Pattogó, karácsonyi baba lesz? :lol: :lol: :lol: Nyugi, eddig Screen kivételével mindenki előbb szült, mint a kiírt időpont.

Kicsikéről elméletileg nekem kéne hírt hoznom, de még én sem tudok semmit. Írtam Screennek egy SMS-t, hátha tud valamit.

Reggel úgy bealudtunk, mint annak rendje. Babácska hajnali 5-kor kért szopit és kb. fél 6-kor még visszaaludtam. A rádió 6-kor kapcsol be, de csak fél 8-kor tértem magamhoz. Még jó hogy a Tominak legkésőbb 8-kor kell indulnia, így katasztrófa nem lett a dologból.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok Lányok! :P

Aisha, Screen,
hatalmas gratula, sok boldogságot! :D


Kicsike, Gnemoni,drukk!!!

Nálunk:
Amniot nem tudott nézni az orvosom, mert teljesen zárt minden: 3110. NST volt még, ami kétszeri nekifutásra sikerült: Lencsikém fél éjszaka hancúrozott, így reggel hétkor olyan volt, mint az anyukája: kómás :roll: :D
Vasárnap újra mindkét vizsgálat, hétfőn pedig befektetnek, nincs kecmec. Sokat nem is jövök mostantól (inkább csak bekukkantok, kivel mizu), próbálok mindent elrendezni itthon.
Dokibácsival megbeszéltük: ha indítani kell, akkor 14-e az esélyes...

Mindenkinek szép napot, vigyázzatok magatokra! :P
És: SZŰLLLLLYETEK!!!!!!!!!!! :D :D :D

(Ui: az amnio eléggé fájt :oops: -kapaszkodtam rendesen :roll: , de orvosom és szülésznőm fanrasztikusak, kedvesek, érzem, hogy jó kezekben vagyunk :D )

tillidian
 
 


Vcsibe:
"eddig Screen kivételével mindenki előbb szült, mint a kiírt időpont"...
Ó, Drága, bár így lenne :oops: (de nézd csak meg jobban: Eszti, Pocok és én még itt vagyunk, jócskán túl a 40. héten :roll: )

tillidian
 
 


Tilli, igaz... Hát akkor SZÜLJJJJJJJJJJJETEK!!!! Kép

Megyek aludni... Amíg a babácska is alszik...
Ha van hírem Kicsikéről, szólok!

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Pattogó: a pénteket már stoppoltam :)
Igaz, hogy a 23-át!! Ünnepi gyerek legyen :)

A párom azt mondta, hogy ő kicsi nyeszlett gyerek volt, azért remélem erről csak az anyja tehet, mert Kenéz egészséges nagy baba lesz!!!

Vcsibe
: elolvastalak :shock: :shock: , azért annyira nem volt gáz :)

Tilli: nagyon remélem Lencsi nem kínoztat meg és még hétfő előtt kibújik a pociból!!! Majd szuggerálom :) Nekem is 3110 volt 2 hete.

Sztercsi: apa-csoki Kép

Én még hálóingben lebzselek, megbeszéltük a gyerekkel, hogy ez ma egy pizsamás nap lesz. Nincs iskola és egész nap henyélünk :). Na jó a mekibe elugrunk, meg nekem a kínaiba tésztáért :) (de oda is pizsiben? szép lenne :))

Lányok!!!!
Sztrájk legyen!
Mindenki tegye le a batyut :)!!!
anyabebi
 
 


Ja! Itt csodaszép idő van :)
anyabebi
 
 


anyabebi: A 23.-át naaaggyon szívesen átengedem neked. :wink: Én is nyomnám ma egész nap pizsiben, de mennem kell dokihoz. Most mikor apus elviszi mindkét lányt... Ááááhhh.. Na nem baj, majd főzök valami finomat ma. 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!


most csak annyit, hogy

AISHA HATALMAS GRATULA NEKTEK ZYVAHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK NEKTEK!! :lol: :lol:


JA ÉS GYÖNYÖRŰ NEVET VÁLASZTOTTATOK! :wink:

Kép


(sztem Aishának most már kijár a gmail jelszó ugye Csajok? :wink: )
Vendég
 


Csajok,

Barnás trutyi, nem igazán folyékony, ez lehet a nyákdugó vagy csak a tegnapi csőbehelyezéses próbálkozás sérthetett fel valamit???
Vendég
 


Eszti, hülye vagyok a kérdéshez, de ha a csőbehelyezés lett volna, akkor az már tegnap vérzik (szerintem)! Hajjjjrrráááááá nyákdugó :!: :!: :!:

Kép
kkia
 
 


Anyabébi, Pattogó - a 22-23-ra én is pályáztatom a fiamat...illetve apa örülne, hogy hosszú hétvége, lehet tejfakasztó bulizni is :roll: :D

Kép
kkia
 
 


Szép napot anyucik és kismamik! :D

Screen és Aisha szivbol gratulálok a babákhoz és sok tejcit kívánok!

Vcsibe, Zsrit, nem tudom akkor nekem miért nem vált be a bimbovédo :roll: ,talán kellene mégegy próbát tennem.......
Amúgy lányok nekem nem sebes a mellbimbó (volt rajta seb az elején, de az már elmúlt),szóval nem az a probléma, hanem repedezett, kicsit gyulladt...
A Garmastant elkezdtem használni, meglátjuk beválik-e :wink:


Monica, milyen hamar hazaengedtek Benneteket a kórházból csaszi után :lol: ez szuper!
Nálunk sima szulésnél 5 nap, csaszinál pedig 6-7 napot szoktak benntartani..
ginuska
 
 


Úgy látom nem tétlenkedtetek délelőtt, szorgalmasan írogattatok. Nekem sikerült kimosnom a csüccsnek és a babakocsinak a huzatját, meg kipakoltam az egyik gardróbszekrény alját. Olyan dolgok kerültek elő belőle, amikről nem is tudtam, hogy vannak. Tervezek mára még egy kis vasalást, na meg almáspite sütést. Főzni nem fogok, mert holnap megyünk férjem Szüleihez, úgyhogy kajahegyekre kell készülnöm (lehet, hogy nem ártana kipakolnom a hűtőnket előtte). Kórházi cuccot mindenképpen visszük, mert a múltkor náluk távozott a nyákdugesz egy része és indultak a hétperces fájások (hiába nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon velük), azóta pedig már két hét is eltelt és úgye lassan közeleg a 40. hét.

Monica,
(sztem Aishának most már kijár a gmail jelszó ugye Csajok? Wink )
Egyetértek.

Anyabébi,
Én még hálóingben lebzselek, megbeszéltük a gyerekkel, hogy ez ma egy pizsamás nap lesz. Nincs iskola és egész nap henyélünk Smile.
Én meg majd irigykedek Rátok. Jó mulatást!

Tilli, 14-ig csak kibújik magától is. Drukkolok!

Pattogó, Lányok én bevállalom a mai szülést tényleg.. Támogatom eme nemes elhatározást, csak nehogy a többiek besokkalljanak, hogy Kicsike után Te is így beelőzől :lol: :lol: . A mai dokitúráért viszont nagyon nem irigyellek.

Ervick, ma éjjel nekem is nagyon sokat görcsölt a vádlim. Szerencsére a combom nem, az nagyon tud fájni. És úgye ilyenkor már nem vesz be magnéziumot és kálciumot sem a kismami.

Kkia, nem irigyellek a ma éjszakádért! Bár pisilni háromszor keltem fel, de legalább kutya nem ugatott és szorgalmas szomszédunk sincs :shock: :shock: , inkább didlfelpnisek vannak, de ma éjjel egyik sem ordítozott.

Bobó, sajnálom, hogy rosszul telt az éjszakád! Bobópapa arcát szívesen megnéztem volna miközben Te centized a pocakod :lol: :lol: .

Sztercsi, oltás témában épp az imént olvastam egy cikket a HVG-ben, amiből az derült ki, hogy az orvosok is épp annyit (nem) tudnak róla mint én. Mi biztos nem oltatjuk magunkat.
a dokim a szeméremcsontomhoz rakott egy centit és megkerestem a pocakom legtetejét. Ez a szám egészen pontosan 37 cm volt, ami azt jelenti, hogy tényleg a 37 hétben vagyok. Állítólag enneka számnak meg kell egyeznie mindíg.

Erről még nem is hallottam :roll: ! Ma is tanultam valami újat, megyek is mérni (remélem nem az derül ki, hogy már a 46. héten tartok!

Pocok,
Te aztán ügyes vagy, ilyenkor felvegyék a telefont egy önkormányzatban?! Kész csoda!!!!!!!!!!!!!
Köszönöm a dícséretet, de ez nem az én érdemem, az övék! Ráadásul kedvesek, készségesek és segítőkészek voltak!

Eszti, örülök, hogy jól indult a napod!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Haligali,

megbabásodottaknak nagy-nagy gratu! Képeket mielőbb, szeretnék babákat dícsérni :D
Akiknél folyamatban, hajrá!
A szinkronszülés nagyon jó sport lehet 8) 8)

Nálunk tegnap este volt megugrás a kanapén. Kisfickó kepesztett vacsikészítés közben, utána pedig volt egy mozdulata, amire én nemhogy csillagokat, egész galaxisokat láttam. :wink:
Fürcsinél látom, egy szinttel lejjebb költözött... eddig még láttam a köldököm profilból, most már csak tükörből :D :D :D

Doki ma reggel meg is állapította, hogy beilleszkedett a feje. Köszi, addigra kitaláltam. A méhszáj viszont 3000 pontot kapott :evil: azok után, hogy hétfőn már majdnem szültünk, elég gyér teljesítmény.
Egy kis biztatást kaptam azért: az NST-n azt mondta a szülésznő, jövő hét pénteken szerinte már nem találkozunk.
Úgy legyen, ÁMEN.

Ami jó, hogy náthából kifelé, viszont iszonyú fejfájás gyötör már 2 napja.

Eszti, drukkolok, hogy a nyákdugó legyen :?
Datolya, óvatosan azért ezzel a házassági kivonattal, kérdezd meg a kórházat is ahol szülsz, nehogy galiba legyen!
Anyabéjb, jó pizsipartizást!
Till, 14-ig lazán megszülsz... hajrá!

Kép
cosmic girl
 
 


Lányok, sajna a tegnapi szép napom már a múlté: éjféltől kettőig szórakoztattam kislányomat totál kómában, ma reggel lesz@rta a pelenkázót, majd rá fél órára bukott egy óriásit, egyenesen a melleim közé…
Kép

Kissé megviseltnek érzem magam… :roll:

Influenza oltás: a gyerekorvos azt mondta eszembe ne jusson beoltatni magam, mert sz@r a cucc...

Pattogó, fel a fejjel! Oké, hogy most nem tudsz aludni és minden bajod van, de ha meglesz Bencus, akkor sem fogsz… :mrgreen: De tény, hogy már az sokat számít, hogy az ember fizikálisan rendben van – én például már HASON is tudok laptopozni! Csak a cickóim fájnak egy idő után…

Aisha! Sok boldogságot a kis Zsebihez!

Tillikém, drukkok!!! ++++++++++++ De azért még előtted a hétvége!!! Még bármi lehet!!!

Kép
szilveeaa
 
 


Eszti, sztem nyákdugó!!! HAJRÁ!!!!

Kép

Kép
szilveeaa
 
 


Eszti!
Nyákdugó! Éljen, ez már a totális célegyenes. Azóta semmi változás? Ha nem, akkor bizti este.

Az egyik oldalon erős hidegfronti hatást ír! Na a többin gyenge hidegfront

Lányok Hajrá!!!!

Szia Ginuska! Szia Szilveeaa!Két gyönyörű kislány édesanyja. :)
Szonja baba eddíg nem is volt olyan rosszaság, zután se lesz az, még az éjjel után sem.
Gina baba jól van?
Vendég
 


A lényeg, front van!

Na ki lesz ma a következő????
Vendég
 


Megjöttem a védőnőtől, kerek 10 kg-nál tartok. Kezdelek beérni titeket :)

A vérnyomim pedig nem olyan magas, mint aki mostanában szülni fog. Ezt mondta a védőnő, hogy aki szül, annak előtte feljebbmegy. Nekem eddíg 100/90(néha 60) stagnál.
Vendég
 


Az Országos Meteorológia Szolgálat előrejelzése szerint a jövő hét második felében hatalmasat zuhan a hőmérséklet, az ország bizonyos részein este mínusz 4 fok is lehet. Noha tegnap még a melegrekord dőlt meg - 29 fokkal -, szerdától már nemcsak a hideggel kell megküzdenünk, hanem a hóval is.
Vendég
 


Na ez meghozza azt a várt hidegfrontot is, na meg sajna a fűtési szezont!

Magamban beszélgetek Kép
Vendég
 


-4??? hó??? ne mááár!!!!

chardonnay
 
 


http://www.stop.hu/articles/article.php?id=552951

Innen vágtam ki ezt a pár sort
Vendég
 


A következő Eszti!!!
Szerintem amikor megpurgáltak azzal az izével akkor lazult meg :)
Nekem Barnival 40+2-n ment el egy vizsgálat után, ilyenkor már sztem direkt úgy bolygatnak hogy az távozzon tőle. :)
Amúgy meg mi más lenne trutyi?
Hajrá, hajrá!!!!

Nita: megnéztem a képeidet: édesek a béjbik :)
Szilveeaa: hát ez a Szonja!!! Tök jófej :) És még csak most kezdődik minden :mrgreen:
Irigy a hason laptopozásért :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyabebi 2009.10.09 12:56-kor.
anyabebi
 
 


Na sziasztok csajok!!!!!

Mi is itthon vagyunk már, 3 nap után hazadobtak minket a kórházból-- :wink:

Tettem fel képet a 3 napos Petikéről 8)
Látom azóta volt egy kis babaeső, és vagy 20 oldalt írtatok :D

Aisha, Screen én is gratula :D :D.

Tegnap extra szarul voltam - belövellt a mellem, vizesedni kezdett a lábam, szétmegy a karom, ahol a branül volt benne stb...azt gondoltam inkább szülnék mégegyszer, mint ez a fájdalom a mellemben... de nem akarom kedveteket szegni 8)

Szülést majd elmesélem, most megyek etetni, már ha jön elég tejcsi...lassan állunk be az itthonlétre..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Való igaz, amit Sztercsi írt.
Csak kamillázok, a met.hu-n is jövő hét szerdától havazást ír északon. Máshol is min. talajmenti fagy
:shock: :shock: :shock:

Baromira fáj a fejem, de inkább már lejjebb szeretnék fájni...
De azért vannak még itt, akik előbb szülnek mint én...csak szép sorjában, kéremszépen.... :lol: :lol: :lol:

Kép
cosmic girl
 
 


bocsi, anyabébi a laptető miatt
esküszöm, ilyen még nem fordult elő velem :oops:

Kép
cosmic girl
 
 


Cosmic Kép ezt a laptetőért :mrgreen:

Őzike
: Gratula mégegyszer Petihez :), osonok meglesem a képeket :)
anyabebi
 
 


Sziasztok :)

erőm nulla, reggel 8ra elvittem a fiúkat úszásra de aztán átvittem anyámékhoz őket mert úgy vagyok mint egy hulla ...
aludtam 2 órát de nem lett jobb ... biztos a front.
szóval nem nagyon fogok aktívkodni ma ... bocsi csak gyors bekukk:

DE

Aishanak nagyon gratulálok a babához!!!
Sok boldogságot és jó egészséget!



olyan gyönyörű név a Zyva!!!!!!!! Nekem nagggyon tetszik!


Esztikém :lol:
Hajrá!!!!!!!!
Reméljük a nyákdugó volt ... aztán most már tényleg lesz valami :)

Kicsikéről és Gnemoniról semmi hír???


R

Kép
zsrit
 
 


Úristen! Peti is gyönyörű!!!
És milyen ügyesen szopizik, anya meg boldog fáradt :)
Kép
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: