Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Először is köszi a bíztatásokat,tényleg csak oyan tud megérteni(ti)akik átmentek már hasonlón.

Stahl28!
Látom te is Gödöllői vagy ezért is ismered ezt a rohadt lepkehimlőt jobban mint a többiek.Érdekes, hogy már milyen rég óta kering a városban elérve az összes ovit :(
Az a helyzet, hogy tudom, hogy vérvizsgálatból tutira lehetne mondani, hogy tényleg az volt-e, de azért nem akarom húzni ezzel az időt,mert ha nem az volt akkor meg csak rózsahímlő lehetett a tünetekből ítélve.Szóval teljesen mindegy, mindkettő veszélyes lehet a babára :(Lehet, hogy igazad van és termel ellenanyagot a baba,de nem minden esetben!Van kívétel és én nem tudnék a hátralévő 8 hónap elé úgy tekinteni, hogy lehet hogy mi voltunk a kívétel.A másik aggodalmam, hogy pont most fejlődik a baba szervezetében MINDEN, nem biztos, hogy már képes ellenanyagra is, nem?!Nem szeretnék minnél jobban kötődni hozzá, mert később még rossabb lenne ha bebizonyosodna és el kell vetetni....már így is tiszta kész vagyok, de most még nem hallottam a szívverését,nem láttam az UH-n,talán így könnyebb lesz.......
Hidd el nálam jobban nem akarja senki ezt a babát, nem tudok mást tenni, csak azt, hogy előre nézek és tudom, hogy csak a minél korábbi következő terhesség fog megnyugtatni.
Egyébként holnap megyek a Máv-ba egy olyan dokihoz akinek már volt ilyen vírussal fetőzött kismamája és jobban képben van mint a többi.

Amúgy a mi ovinkban még nem jelentkezett, én valszeg a műv.házban tartott meseszínház alkalmával kaptam el úgy kb.3 hete(azt olvastam a neten kb.annyi a lappangása, ugye,!)

És el lehet kapni többször is, vagy olyan mint a többi, hogy csak egyszer???
Köszi a segítséget!!! :lol:
panny
 
 


Panny!
nemis néztem, a Gödöllőt..de tényleg. Mi sem az oviban kaptuk, hogy hol nem tudom, illetve nem tudok róla, hogy lett volna a csopiban..nekem 14-20 napot mondtak lappangásra..a szép az volt, hogy sem a körzeti sem a régi jóbevállt bőrgyógyászunk nem diagnosztizálta, nem figyelmeztetett, csak mikor a picinél kiderült..
Pavro B19 vírus okozza, csak 1* lehet elkapni!

Rózsahimlő ellen nem vagy oltva. Anno oltottak minket gimiben akkor nem jöhet ki!!

B.
stahl28
 
 


Panny!
Sajnálom ami most épp történik Veled! :(
Igazából nem is hallottam még erről a betegségről,de látom Stahl28 már sajna igen!
Szorítok Neked,ez biztosan nagyon-nagyon nehéz döntés!
Egy genetikus nem tudna segíteni?
Vendég
 

 
 

Tehnap reggel 0.5 fokott esett vissza a hőmérsékletem, és megjött. :cry: A melleim egyáltalán nem fájtak, és már nem émelygetem.
Úgy látszik igaza lett a jósnőnek akinél korábban jártam, hogy most ebben a hónapban nem maradok terhes. NAgyon letört a dolog, mert a múltkor rögtön elsőre összejött, de akkor nem akartam annyira görcsösen mint most.

Bobek!
Én úgy hallottam hogy a gyönyörű Központi Honvédból a nőgyógy. és szülészet júl. 1-től átköltözik a MÁV-ba. Eddig ahová én bejelentkeztem nőgyógy.ra azt mind megszüntették: először az Újpestit, most a Honvédot… Lehet hogy nekem nem is szabadna sehová bejelentkeznem? A Honvédban múltkor bennt voltam a Kiss doktornál és sokat kellet rá várni egy páran terhes anyukák felmentünk megnézni a szülészetet (nagyon szép, modern minden), ott azt a felvilágosítást kaptuk, hogy aki ide tartozik azt mindenképp el kell látniuk, ha esik ha fúj, ha front van akkor sem kell a kórház WC-ben megszülni. (Hát ezt, hogy mégjobban tovább zsúfolnak mindenkit a MÁV-ba nem tudom elképzelni, hogy hogy oldják meg, de legyen ez az Eü. Miniszter gondja.)
Te kerületileg hová tartozol?
Szerintem ez még úgyis rendeződik a szülésedik, ezen ne idegeskedj a baba érdekében. A lent megtapadó magzat meg tényleg „feljebb húzódik” ahogy nő a méh.

Alziza!
Nem jött át az üzenet. Megadom az e-mail címem: ardilla@freemail.hu, oda hátha átjön (előtte mentsd le Word dokuba a levelet), így ha „elszáll” az üzenet újból be tudod csatolni.

Panny!
Sajnálom a dolgot!
Szerintem neked kell eldöntened hogy be tudtok-e vállalni 2 gyerek mellet egy esetlegesen beteg gyermeket. Nem könnyű a döntés, de igazad van abban hogyha úgy döntetek akkor minél előbb dőljön el a dolog amíg még nem kötődsz a picihez annyira.

Anubias!
Te hogy állsz baba ügyben? Hőmérőzöl bőszen? Vagy esetleg már ketten vagytok?


Üdv mindenkinek!
Vera
nagy vera
 
 


Szia Vera!

Épp tegnap eszembe jutottál. Sajnálom, hogy nem sikerült.
Érdekes most 2 napig nekem is olyan érzésem volt, mintha készülne bennem valami(valaki), de mára elmúlt az érzés. Nem mintha lehetetlen lenne, de minimális az esélye.

Panny :?:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Köszönöm, már jobban vagyok, remélem a következő hónapban sikerül a dolog. (Bár anyukám szerint még várnom kellene egypár hónapot), de én azt hiszem 4 hó elegendő volt a várakozásból...


Lányok tudom hogy intim dolog, de nektek a vetélés utáni 2. és 3. hónapban nem volt erősebb a vérzésetek? (Azt értem hogy az első hóban tisztul az ember lánya, de nálam még most is elég erős.

Ti eltudtátok érni az elmúlt 2 napban a babanet-et?
Nekem nem sikerült.

Pusza mindenkinek:
Vera
nagy vera
 
 


Vera, nekem mostanság fog még csak megjönni az első mensi a vetélés óta, és én is szertném tudni, hogy kb. mire számítsak!
Neked is műszeres befejezés volt?
kislibus
 
 


Hello!

Túl vagyok rajta!!!!!!

Az az igazság, hogy még beszéltem immunológussal és megerősített, hogy pont ebben az időszakban fejlődött a baba agya, szíve, létfontosságú szervei és 99,99%-ra beteg babánk születne.Vessetek meg érte akár, de mi nem mertük bevállalni :(

A műtőasztalon is zokogtam és az aneszt.orvos nyugtatgatott, hogy ő bizony már látott betegság miatt torzult babát, és higgyem el, hogy a lehető legjobb döntést hoztam meg mindenki számára.

Egyébként nagyon rendesek voltak a Máv-ban mindenki,végig nyugtattak, simogattak,bíztattak.

Engem is csak az nyugtat, hogy alig várom, hogy leteljen a 6 hét és ismét próbálkozhassunk.Tudom, hogy csak akkor tud egy kicsit megnyugodni a lelkem.


Panni
panny
 
 


Sziasztok!
Panni!
Nagyon sajnállak!!Biztosan nehéz volt és még most is az!!

Vera,Kislibus!
Hát ha jól emlékszem a legelső vetélés után mintha erősebb lett volna nekem is!De erre nem esküdnék meg hiszen már több mint 3 éve volt!


Sziasztok
Vendég
 


Panni!

Én is sajnálom de tudom, hogy a legjobb döntést hoztátok...Lehet hogy a baba magától leállt volna a fejlődésben és egy nagyobb terhességet kellett volna elveszítened, ami egy esetlegesen a te egészslgedet is veszélyeztethette volna (tudom ez kegyetlenül hangzott!). Kitartást!!!!!!!!!! Nektek 6 hetet mondtak az orvosok? Nekünk 3 hónapot!

Kislibus!
Nekem magától indult meg a vérzés otthon, mire bőgve bementem, az ügyeletes kivizsgált és az mondta teljesen kinyílt a méhszáj, de ki kell hogy kaparjanak, nehogy maradjon fenn valami. Úgyhogy volt műszeres befejezés.
Éshogy mire számíthatsz: (bár lehet hogy nálad nem lesz így): Én a legnagyobb méretű betétet cseréltem 1-2 óránként. És mindez 5 napon keresztül csillapodás nélkül. A végén elmentem a körzetihez aki azt mondta egyek ecetes csalamádét, káposztát , mert abban van K1 vitamin.

Jó várakozást mindenkinek...

Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Nekem nem volt erősebb a vérzésem, és műtét után is csak 2 napig tartott. Persze ez egyénenként változó.

Panny!
Nehéz lesz ez a 6 hét, de drukkolok, hogy utána hamar összejöjjön a baba!

Én is úgy várom, hogy leteljen a várakozás ideje. (Még kb. másfél hónap.)
Egyébként most azon vagyok kiakadva, hogy a családtagok (bár jóakarattal), de próbálnak rábeszélni, hogy várjunk még 1-2 évet!!!! a következővel. De úgysem hagyom magam.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Vera! Köszönöm az infokat a kórházról. Sajnos én is hallottam már emlegetni a MÁV-ot. Ami azért sajnos, mert úgy tűnik, a káosz egyre nagyobb. Területileg én a Szt. Imrébe tartozom (Tétényi), de a dokimat nem cserélem le. Ő is azt mondta, lehet, hogy a MÁV-ban szülünk. Nekem mindegy, csak ő legyen ott.
A műtét utáni vérzéssel kapcsolatban, nekem annyira erősebb vérzésem volt, hogy 9-10 napig is eltartott. Ez 2-3 hónapig tartott, aztán szépen visszament az eredeti 6 napra. Úgyhogy ne aggódj emiatt!

Szurkolok mindenkinek, hogy jöjjön az az egészséges kisbaba akkorra, amikorra várjátok.

bobek

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bobek
 
 


Sziasztok!

Már rég nem írtam nektek. Hogy vagytok? A "régiek" gyógyulgatnak?
Én most vagyok két hónappal a műtéti befejezés után.
Ismét tudom szívből nevetni..

Sajnálom Panni, ami történt, de a döntésetek teljesen érthető, annak ellenére hogy nem lehetett könnyű.
Nektek tényleg 6 hetet mondtak?? Én mindenhol főleg a 6 hónapot hallom, amit én mondjuk baromi soknak tartok.

Engem nem küldtek sehova sem, nem is csináltak semmilyen kivizsgálást.. Ez normális? Mindenesetre elmegyek egy másik dokihoz, aki mellesleg genetikus is.

Nekem a befejezés után 7 héttel (!) jött meg először. Erősebb volt, de nem tartott sokáig szerencsére.

Én már valahogy nem bánnám, ha "véletlenül" " baleset" történne... Persze azért még vigyázunk.

Ti tudjátok, mi az oka a 6 hónapnak? Mármint pontosan mivel indokolják, hogy ennyit kell kivárni. Az én dokimnak az volt a válasza, hogy hát, régebben 1 évet kellett várni. De miért??

Szerintem a szervezet egyénenként másképp reagál, de tutira gyorsabban regenerálódik...

Jó hétvégét mindenkinek!
:D

ui: valami nem volt jó a héten az oldallal.

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Kicsit már jobban vagyok,kezdem elfogadni a néha elfogadhatatlant...

Igen, nekem 6 hetet mondott csak a dokim.Mivel nagyon kicsi volt még a petezsák így csak ki kellett vákumozni és nem volt olyan igazi "kaparás",legalábbis ezt mondta a dokim.Azt is mondta, hogy elvileg a tankönyvekben 2-3 hónapot írník, de gyakorlatban általában a nők úgysem bírják ezt ki hanem 6 hét után teherbe esnek.Azt mondta, ha terhes lesz a nő akkor már képes a szervezet a terhességre és teljesen egészséges lesz a baba.A 6 hetet is csak a méhszáj miatt kell várni,gyakorlatilag olyan mint a szülés utáni 6 hét.

Képzeljétek és egyátalán nem véreztem a műtét után és nem is fájt semmiem.Ez normális?A dokim azt mondta teljesen ok és örüljek neki.Azt is mondta, hogy lehet hogy csak 2 hó múlva lesz menstruációm de peteérés már lehet közben.


Boeske!
Ismerem ezt a "várjatok még 1-2 évet"dumát............Nekem is mondta egy-két ismerős aki nem ismer eléggé engem....Én sem hagyom magam!!!


Panni
panny
 
 


Sziasztok!

Panni!
Örülök, hogy jobban vagy. A műtét utáni vérzést ne hiányold, annál jobb, ha nincs.

Van egy ismerősöm, aki a szülés utáni 6 hetes kontrollra már újra terhesen ment, és újra egészséges gyermeke született. 11 hónap van a testvérek között. :)
Szóval ennyit a regenerálódáshoz szükséges időről.

Rönéé!
Nekem is 2 hónapja volt a műtét (na, jó, 2 és fél). Szerintem érezni fogod, mikor készülsz fel egy újabb terhességre. A 6 hónap tényleg soknak tűnik.

Érdekes, megint úgy érzem, hogy valami változik bennem, pedig nem hiszem, hogy baba van a dologban. Persze sose lehet tudni.
Mindenestre a jövő hónapban kicsit több esélyt adunk a babának. 2 hónap múlva meg mindent bele. :D

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!
Nekem az ápoló és a háziorvos, meg a kolléganőim mondtak 6 hónapot. Az orvost majd megkérdem a kontrollon. De az egy évet tutira nem bírnám ki. Ami a regenerálódást illeti, nem vagyunk egyformák, valakinek rövidebb, valakinek hosszabb idő kell. Viszont beleveszik a lelki felépülést is, ami van akinél még osszabb idő. Szerintem meg érzi az ember, hogy mikorra lez jól ás azt is, hogy mitől. Én pl. a műtét másnapján virágkiállításra mentem, nekem akkor és ott az volt a fontos, hogy a lelkemet helyre tegyem, testileg meg teljesen jól éreztem magam. Egy héttel utána mentünk a Balaton felvidékre túrázgatni (nem fárasztottam ki magam) és az is jót tett. Amíg ott voltunk (4 nap) csak 1x pityeredtem el, de hamar megnyugodtam, annyi volt ott a szép. Aztán hazajöttünk és két napon keresztül csak sírtam. Most már jól vagyok. Nem zaklat fel a kismamák látványa, legfeljebb odakapok a hasamhoz a nekem is lehetne gondolattal. Aztán megállapítom, hogy lesz is :D
kislibus
 
 


Panni! Szerintem is "jól" döntöttél, akérmennyire nehéz is volt! A legnehezebb ilyenkor a bűntudattal megküzdeni, de adjon erőt, hogy itt mindenki megért és mélyen együttérez veled! Azt gondolom, tényleg kutyanehéz dolgod volt. Most ha tudsz, koncentrálj, arra, hogy a következővel minden rendben lesz ! Drukkolok :)
kislibus
 
 


Mindenkinek mihamarabbi testi lelki gyógyulást!
kislibus
 
 


Sziasztok Lányok! Én is hasonlókat kívánok, és remélem, hogy hamarosan mindannyiunkhoz beköszönt a gólya. :)
Nekem ma jött meg vetélés után harmadjára. Nekem is 6 hónap türelmi időt írtak elő. Alig várjuk, hogy leteljen...
Érdekes, hogy a cikusum a régi 29 naposból 30 napos lett.
Szerintetek ez normális? Már minden rendellenestől parázok.
kettõõõõ
 
 


Ketőőőő!
Persze, hogy normális, ne aggódj!
Akkor még vártok 2 hónapot?

Kislibus!
Örülök, hogy jobb a kedved!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Hááát.... Elég nehéz kivárni. Eltelt három hónap.... Szakirodalmak szerint ez a minimum, amit ki kell ilyenkor várni. Végülis nem teszünk már a baba ellen. :)
kettõõõõ
 
 


Nem teszünk már a baba ellen.... EZ JÓ! :lol:
Én se várom ki a 6 hónapot. Ha jól leszek, augusztusban már uccu neki! :lol: Vicces lenne, ha a házassági évfordulónkon foganna meg a következő picúr. :)

kettőőőőő! Szerintem is normális, hogy megnyúlt a ciklusod. A terhességek után gyakori, akárhogy is végződött. Ne parázz, ezúttal minden rendben lesz!

panni! Hogy vagy?
kislibus
 
 


Nem parázok:) A fogaimat is megcsináltatom. Kiderült, hogy fémallergiám van. Cseréltetem az amalgám töméseim, hogy legközelebb ez se legyen gond.
Kislibus, nektek is augusztusban van a házassági évfordulótok, a mienk is. Hajrá!
kettõõõõ
 
 


Kislibus!

Köszi,kicsit jobban lelkileg.Viszont fizikailag most kezdek kicsit szarabbul lenni.Elkezdett kicsit fájni a hasam meg vérezgetek is.Érdekes, hogy a műtét után 2 napig se vérzés,se semmi és most kezd fájni meg vérezni is...A dokim,azt mondja ez is normális, mert a testem még két napig a hormonok miatt azt hitte, hogy terhes vagyok és csak most kezdenek a hormonok rendeződni.
Szóval ez van.Azért még sokat eszembe jut, hogy már 7 hetes lennék....meg stb......Néha el-elpityeregnék,de a gyerkőcök miatt nem akarok.Na meg muszáj koncentrálnom sajna a sulira, mert 3 hét múlva államvizsgázok.Néha a hátam közepére se kívánom,néha meg örülük, hogy ez leköti a figyelmem és nem agyalok máson....

Én nem hiszem, hogy többet várnánk mint 6 hét, ha kész leszek az újabb terhességre úgyis terhes maradok, nem?!
Nekem eddig hál'istennek első próbálkozásra fogantak a gyerekek,remélem a műtét miatt nem lesz ez másként.

Boeske!
Látom neked is két fiúcskád van és ráadásul Márk az egyik(nekem is Márk a nagyfiam és Kristóf a kicsi).
Jó lenne kicsaj a harmadiknak,ugye?!Egyébként meg mindegy, közhely tudom, de a lényeg hogy egészséges legyen,igaz?!

Panni
panny
 
 


Ja, és hogy kell ilyen helyes vonalzót készíteni?A Fertyn?
panny
 
 


Ja, és hogy kell ilyen helyes vonalzót készíteni?A Fertyn?
panny
 
 


sziasztok lányok,
már nagyon régóta olvaslak benneteket, csak eddig nem volt valahogy merszem írni. :oops: Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Magamról annyit egyelőre, hogy két missed ab.-m volt, egyik másfél éve, másik idén márciusban, mindkettő 9 hetesen. És sajnos még nincs gyerekünk, bár már elég régóta akarjuk.
:(
Úgy gondolom, ha írunk egymásnak, talán könnyebben fel lehet dolgozni a veszteséget.

Puszillak,
Kimma
kimma
 
 


Sziasztok!

Kimma!
Igen, itt sokat segítünk egymásnak. Gyere bátran!
Meddig kell várnotok?

Panny!
Igen, most majd "lányesélyes" időpontokban próbálkozunk inkább, de tényleg teljesen mindegy milyen nemű lesz, csak legyen. :)

Az én vonalzóm nem ferty-s, kattints rá, és odajutsz a vonalzós oldalra. Lépésről lépésre le van írva, hogy kell csinálni, meg beilleszteni.
Államvizsgához drukkolok. Tudom, hogy nehéz így, én is az első vertélésem után vizsgáztam. Neked meg még ott a két srác is.
Én is tanulok még, de csak 4 "sima" vizsgám lesz.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Kimma!
Együttérzek! nekem is 2 vetélésem volt, igaz nekem korábban mentek el.
Nekünk sincs még gyerekünk és én is mindenhol "csak" kismamákat és édes-pufók babákat látok. Nehéz, de bízok benne hogy előbb utóbb összejön.

PAnny! Hol államvizsgázol? Előre is egy nagy kalappal neked...

Röné! Én is azt gondolom hogy egyéni az hogy kinek mennyi idő kell a regenerálódáshoz.

Kettőő! Háát tegnap este mi sem tettünk semmit a baba ellen, de most még nagyon a ciklusom elején vagyok (szombaton lett vége).
Én most keresek fel egy újabb dokit (a sokadikat), aki remélem végre már hormonálisan is kivizsgál.

Alziza!Köszi a telefonszámot! Tudom hogy addig nem lehetne próbálkozni amíg a vizsgálatoknak meg nem jön az eredménye, de én már nagyon nagyon nagyon szeretnék...szóval tudod!

Boeske!
Akkor jövő hónapban már élesben próbálkoztok? A lányesélyes a Jónásmódszer szerint az? Én végignéztem az adataimmal a módszert és most a menstruáció 2. napján kellet volna próbálkozni ahhoz hogy baba legyen belőle. De v.hogy nem volt hozzá gusztusunk....Meg a hőm szerint sem volt peteérésem...

Üdv mindenkinek: Vera
nagy vera
 
 


Hello!

Boeske!
Kösz a vonalzós infót,majd én is megcsinálom :)
Tényleg a lányesélyest hogy értetted??Engem is érdekel a dolog :D Én csak a peteérés előtti1-2-3napi akciózós trükköt ismerem(mi Krizsinél is ezt próbáltuk és hát szép nagy Kristófka született :D )

Vera!
Gödöllőre járok az Egytemre és Humán Erőforrás Menedzser leszek ha sikerül leállamvizsgáznom..... :oops:

Kimma!
Kitartás :lol: sikerülni fog!!!
Jól tudok bíztatni, mi?!Néha meg úgy el tudok én is keseredni...de alapjában véve csak kizárólag optimistán kell hozzáállni.

Hello
panny
 
 


Sziasztok lányok!
Régen voltam felétek. :oops:

Már nem is tudom írtam-e hogy : nem csinálták meg rendesen a műtétet és maradt bennem egy kis szövetdarab, meg van ciszta is, és 50% esély egy egészséges babára. :(
Nade lányok!! NEM adjuk fel!!!!!!!!!
Igenis, igenis minden szép lesz, és jó, és csakis szép dolgokat kaphatunk az élettől. Ezt így mindannyian megmondjuk, és így kell lennie. Punktum. :lol:

Sok-sok puszi
Nyusz 8)


iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Nyusz!
És az hogy derült ki, hogy maradt benn egy szövetdarab??Én is ettől parázok :( Volt valami tüneted?Vérzés,fájás??
Egyébként meg igazad van,nem szabad feladni, fő az optimizmus :D :D :D

Panni
panny
 
 


Nyuszifül!

A benntmaradt szövetdarabot kikaparták mégegyszer? Nekem az első vetélésem után volt ugyanez: az 1 hét vérzés helyett belőlem 2 hétig dőlt a vér, visszamentem, a doki elvégzett egy terhességi tesztet és az még mindig + volt. Erre megkérdezte, hogy újra teherbe estem-e? Erre én: igen dr. Úr nekünk "csak" arra volt gusztusunk a vákuum után, miközben véreztem. (Bocs ha v.kinek a gyomra nem bírja).
Erre újra kikapartak (akkor már kapartak), mert fennmaradt egy szövetdarab, ami állítólag fenntartotta a terhességet.
Szerintem addig nincs baj ha nem lázasodsz be, de ha elhúzódik a vérzés azonnal fel kell keresni az orvost!

Panny!Kitartást az államvizsgához, sikerülni fog.

Üdv mindenkinek: Vera
nagy vera
 
 


Sziasztok lányok!

Boeske!
Kb. ott tartok mint te, azaz a 2. ciklus közepe után, még egy hónapot várok aztán megy élesben :D
Halkan megjegyzem ugyan hogy a dokim semmit nem mondott :(
Szívem szerint már most is próbálnám, de még nem fejeztem be a gyvevac kúrát...

Nyusz!
Bízzál és nem lesz semmi baj! :D

Panny!
Megy ezerrel a drukk :wink:

Puszilok mindenkit,
Kimma
kimma
 
 


Panny!
Én is erre gondoltam. (Mármint, hogy a peteérés előtti napok lányesélyesek.)
A Jónás módszerben nem hiszek.
De nekem még egy kisfiú is tökéletes. A bátyámnak egyébként 3 lánya van.
Ja, és ismerek egy családot, 12 gyerek van, abból csak 1 lány, a többi fiú. :D :D :D

Kimma!
Akkor hajrá!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok Csajok!

3hét után kellett kontrollra menni, és mivel említettem,hogy még mindig sokat fáj a hasam és vérzek, leküldtek egy hüvelyi uh-ra. Egyébként ezt nem csinálták volna meg, ha nincsenek problémáim. Az uh-n kaptam egy rakás képet a cisztámról, és a szövetdarabkáról. Morbid, hogy a kisfiamról úgy kellett kikönyörögni egy képet a 20hetes uh-n, most meg kapásból adtak vagy 6képet.
Úgy néz kis most fog megjönni. Vagy pedig a kis szövetdarabkám válik lefelé. Jó lenne ha tényleg az lenne, mert a doki szerint azzal együtt ki is takarít (elméletileg). Ez még csak az első lesz. Meg őrülök már úgy várom már hogy a harmadiknak legyen a vége. :):):)

Puszi nektek!

Ui: melegvízbe fürcsi: kislány. Hidegvízbenfürcsi: kisfiú. :wink:
(kósza pletyka)

csók
Nyusz




iwiw: angyalkáink az égben
nyuszifülû
 
 


Nyusz!
Kósza pletykához...meleg vízbe fürcsi mikor???Akció előtt után esetleg alatt(ez vicc volt :D )???

Panni
panny
 
 


Látom, kúszik felfele a hangulat, csak így tovább!

Panny, örülök, hogy jobban vagy, az államvizsga meg hamar elmegy meglásd! Észre se veszed és túl vagy rajta!
Nőgyogyi mit mond a vérzésre? Erős, vagy gyenge?

Én alig véreztem utána, mint egy leheletnyi mensi. Majd kb. 13 nap szünet, és úgy néz ki most a műtét után 24 nappal már megjött, de most is csak épphogy, pár cseppnyi.

Boeske! Köszi a vonalzókészítős infót!

Igy tovább lányok, Csak pozitívan!

Nyuszifülű! Ez tényleg morbid, de hol van ma ésszerűség és emberközpontúság az eü-ben? Akkor nincs is képed a kisfiadról?

Nekem is kellett volna mennem nőgyogyihoz kontrollra (3 hét) , de mivel vérzek, nem megyek majd csak utána.

:twisted:

http://t2.lilypie.com/iVSpp2.png
kislibus
 
 


Szép napot mindenkinek!

Tegnap felkerestem egy másik, nagyon jó és lelkiismeretes dokit.
Kicsit megnyugtatott, megvizsgált, és szerinte minden ok, és ő nem is mondta, hogy fél év.. Szerinte kb 3 hónap elég a szervezetnek. :D

A lányos téma engem is érdekelne, bár a március után azt mondom, mindegy, csak legyen..

Panni nagy kalappal az államvizsgához, én tavaly voltam, de én is be voltam rendesen t...va.

Üdv mindekinek:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki bizakodó.

Én sajnos megint a gödör alján, küzdök az áltüneteimmel. :(
Na de 9-10 nap múlva majd helyrejövök. :(

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Kislibus!

Nem erős a vérzés, kb.2 napig volt olyan közepes.Mára szinte teljesen elmúlt(pont ma egy hete a műtétnek).A dokim azt mondja ez teljesen OK.Már a hasam se fáj egyátalán,úgyhogy nem prázok továbba "bennmaradt szövet"gondolatoktól..... :(

Nekem csak 6 hét múlva kell kontrollra mennem?
Nektek miért kell hamarabb?Vagy csak az enyém hívott túl későn?

Röné!
Ezek jó hírek :D Akkor már hamarabb nekiláthatokk :oops: :oops: :oops:

Boeske!
Miért gondolod, hogy csak áltünetek?Vagy ez még védekezős hónap és azért mondod??

Panni
panny
 
 


Sziasztok!

Én is csak bíztatni szeretnék mindenkit.
Tavaly november 20-án 12 órás vajúdás után szültünk a 39.héten egy halott kisfiút, aki 3170gramm és 57 cm volt. Méhen belüli oxigénhiány, boncolás után is makk egészésges eredményt kaptunk. Megmagyarázhatatlan, hogy miért történt ez és miért pont velünk. Pedig semmi gond nem volt a terhesség alatt, minden eredményem jó lett és mégis egy héttel a cél előtt tragédia! A karácsonyunk pokoli volt, majd megszakadt a szívem.
Aztán január 2-án mentünk a 6 hetes kontrollra, a dokim maximálisan meg volt elégedve a szervezetem gyógyulásával. Szülés után egy hónnappal rendesen megjött, és pont félidő volt, mikor a kontroll volt. Kérdeztem, hogy mennyit kell várnunk, mire ő, mikor szeretnénk újra próbálkozni? Erre én: amilyen hamar csak lehet. Erre ő: akkor várják meg a januári mensit, aztán mindent bele. Nem kellett nekünk sem könyörögni, de nem voltunk úgy rajta az ügyön, nehogy azért ne sikerüljön. Aztán február 19-én kellett volna megjönnie, és azóta is várom. Pár nap késéssel csináltunk tesztet, még jóformán bele sem ért, már ott volt a két csík. Alig akartam elhinni, még el is sírtam magam- öröm és félelem egyben. Aztán mentünk dokihoz, és megerősített. Ismét terhes vagyok!
Azt hozzá teszem, hogy nehéz fizikai munkát végeztem, és féltem, nehogy elmenjen, és nem ment el. Őt a kisfiunk küldte!!! Most október 29-re vagyunk kiírva! Bennünk van a félsz, de a lehető legpozitívabban állunk a dologhoz. Nem lehet baj és nem történhet meg mégegyszer.

Szóval, nem tudom, hogy melyik jobb! Egy pár hetes babót elveszíteni vagy egy makk egészséges, érett babát!

Mindenesetre kitartás mindenkinek, fel a fejjel!
Ne is gondoljatok rá és hamarosan beköltözik az újabb pocaklakó mindenkihez!
Én sem hittem volna, és mégis sikerült!

Bocsi, ha hosszúra sikerült, de továbbra is szoktalak benneteket olvasni.
Valamelyik oldalon le van írva az én történetem is részletesen, de ha itt nem találjátok, akkor az "elvesztettem a kisbabámat" topikban megvan!!!

Mégegyszer fel a fejjel mindenkinek és millió kitartást nektek!

Ja és tényleg bocsi a hosszú levélért!!!
Vendég
 


Sziasztok !
Örülök Crissyy a sikereteknek! Szorítok, hogy minden oké legyen:)

Többiek:
Ez a vérezgetés dolog elég fura volt nálam is. Egy lelkiismeretes háziorvost kérdeztünk meg: azt mondta, hogy ez attól is függ, hogy mennyire sértik ilyenkor meg a méhet. Az én szervezetem nehezen heverte ki a műtétet. Sokáig vérezgettem a vetélés után. Sőt még az első menses után is pecsételgettem. A nődoki azt mondta, hogy mivel rendszeresen aerobikozom a hasprések alkalmával az erekben lévő anyagok most tisztulnak ki. Igy is lett. A második mensi után már nincsenek vérezgetések.Szerencsére.

Hajrá lányok, mindent bele!
kettõõõõ
 
 


Sziasztok!
Csak beugrottam egy pillanatra olvasni benneteket.
Nekem kontrollom lett volna ma, de sajna a dokim elfelejtette és hazament :shock: :twisted:
Pedig szerettem volna megbeszélni vele a dolgaimat, mert úgy tűnik ritkán van tüszőrepim és mikor van is , túl későn... :? Mindegy, talán holnap ott lesz .Hormonszintet néztek valakinek már közületek???Én köv. hónapban megcsináltatom . Remélem ad valami info-t... :? hogy mit kell másképp csinálnom ezentúl...
Nem akartalak untatni csak most egy kicsit pipa vagyok.
Puszillak benneteket,
Kimma
kimma
 
 


Chrissy!
Nagyon szorítok neked!
Minden rendben lesz!!! :D :D :D
Puszi
Kimma
kimma
 
 


Panny!
Az előző (elvetélt) terhességem 10. napi próbálkozásból jött össze. Ez 28-29 napos ciklusokkal szerintem olyan, mintha ötösöm lett volna a lottón.
Most ugyanez a helyzet, egyszerűen lehetetlen, hogy még egyszer sikerülne ilyen korán. Nem is a gyerkőc volt a célja. :oops:
Szóval ez most biztos pszichés.
Csak olyan rossz érzés, hogy TUDOM, hogy nem vagyok terhes, de érezni egészen mást érzek.

Kimma!
Bosszantó, hogy elfelejtkeztek Rólad, de mindjárt itt a holnap.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Chrissyy!

Nem semmi a történeted........és az a jó, hogy jó a vége :)
Egyébként szerintem sokkal rosszabb egészséges érett babát elveszíteni, mint például az én esetemben egy 5mm-es petezsákot,szóval le a kalappal előtted, hogy így talpra álltál :D :D
Szerintem mindannyiunknak erőt adhat a te történetet :)

Kimma!
Hát tényleg pipa lehettél :x
Nekem még nem volt hormonszint nézés mert hál'istennek még nem vetéltem el soha(tudod, én sajan más miatt vagyok itt :( ) De szerintem valamelyik másik topic-on van egy két vér-profi :) aki tud neked segíteni.

Boeske!
Miért, hátha lehet megint ekkora szerencse :D ?!
Az nem lehet, hogy neked a ciklustól függetlenűl van amikor a 10.napon van pé-d??Hallottam már ilyet!!!
Ne add fel! :P

Panni
panny
 
 


Panny!
Várj, a slusszpoént még nem írtam meg: igazából ebben a ciklusban nagyon nem kéne összejönni a babónak. (Már írtam: vizsgák, költözés, stb.) Szóval most nem is tudom, hogy azért izguljak-e, hogy legyen, vagy, hogy ne.
Nem vagyok egyszerű, ugye?
Persze nézhetem pozitívan, mert akármi lesz, így is, úgy is jó. Csak nem szeretem a bizonytalanságot.

Jó éjszakát!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Boeske!
Hát akkor lehet,hogy pont most fog sikerülni!
Nekem is így volt!Pont kihagytuk volna azt a hónapot és 3 évi próbálkozás után akkor sikerült!A peteérésről pedig annyit,hogy nagyjából tudtam mikor volt peteérésem(már amikor volt) és akkor nem voltunk együtt!!Mégis baba lett belőle!SZERENCSÉRE!! :lol:

Chrissyy!
Nagyon sajnálom ami történt Veled(Veletek)!!
Most biztosan minden rendben lessz!!
Drukkolok!! :lol:
Vendég
 


Boeske!
Ez tényleg így szokott lenni, hogy amikor az ember annyira nem számít rá, na akkor sikerül :) Látod Alziza esetét a peteérés ügyében... :D mondtam :D

Jó jt mindenkinek!!! :roll:
Panni
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?