Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

A nick úgy jött össze, hogy RnéCsilla ékezet nélkül. Eddig Csocsi voltam a lánykori nevemből (Családnév Cso, keresztnév Csi).
Igen, gondolom, hogy nem lesz jobb nagy pocakkal télen közlekedni, mikor egy fél ruhásszekrényt magamra kell majd húznom! :roll: ... bár van olyan ismerősöm, aki februárban szült, és ő állítja, hogy melege volt egy pulcsiban is egész tavaly télen (mondjuk az a tél elég enyhe is volt!)!
rnecsi
 
 


Bocsi lányok, az előbb kicsit túllőtt a célon a számítógép, én csak egyszer szerettem volna elküldeni! :oops: :oops:

Benszi!
Most hallottam a híradóban, hogy Érden nem lehet locsolni, meg autót mosni vezetékes vízből! Reméljük, hogy ha a következő napokban is ilyen meleg marad, akkor az ivást nem tiltják meg nektek! :roll:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Dóri!
Neked volt/van segítséged? Vagy egyedül birkózol mindennel?
Nagyon szépek és aranyosak a lányok!

Dögdögdögdögmeleg van még mindig!!!! Kint etettem a lányom, de bemenekültem a hűvös házba, mert nem bírom, pedig már fél8!!!
Egyébként számolom kb a keményedéseket, most tartok 10-11nél. Tegnap sokkal több volt, de a napi 10-et ez is meghaladja :( Pedig tényleg nincs semmi dolgom!

Kép
Kép
maminti81
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt vagyok, csak úgy el vagyok keseredve, írni sem volt kedvem.
A lányokkal hála az égnek minden OK, méhszáj C3000.
Csak felkaptam hat kilót a múltkori mérlegelés óta, vagyis összesen már tíznél tartok, ami nagyon sok!!!!
És még hol van a vége???

Képet kaptunk, de nem az igazi, de ha Ati bejön a locsolásból, majd felvarázsoljuk.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Fent a két buksi, alul balról Lili, jobbról Dorka

Kép

jucicuki
 
 


Fent a két buksi, alul balról Lili, jobbról Dorka

Kép

jucicuki
 
 


Juci: ne butaskodj mar! Ugy megijesztettel amikor kezdtem olvasni hogy el vagy keseredve de szerencsere nem a Lanyok miatt. 10 kilo az kell, az pont jo, ne aggodj ez miatt!!! Edesek a babok a kepeken! :D Nem mertek le Oket? Hol vannak a buksik? Lent vagy font? Vagyis fejveguek vagy csucsulnek?

Maminti: itt is dogdogdog meleg van es nagyon nem birom, alig kapok levegot. Kitartas!!! A kemenyedesekrol nem tudom mennyi a normalis de Te mar 29 hetes vagy es itt mar eleg rendesen igenybe van veve a mehed szoval nem lesz gond, nyugi! Pihizzel amennyit tudsz!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica, farosak vagyunk egyenlőre, de a doki szerint még van idő megfordulni :?

Judit

jucicuki
 
 


Ezen a gépen nem tud súlyt mérni, csak a kórházin, oda meg még soká megyünk.

Judit

jucicuki
 
 


Judit!

Ne légy elkeseredve!
Én Ágival 24 az ikrekkel 23 kilót szedtem fel :roll:
Igaz az ikrekkel, már tudatosan étkeztem, (este 6 után max zöldség vagy gyümi) és mellőztem az édességet.

Olyan édesek a csajok, ahogy így összedugják a buksijukat.

Nem lehet, hogy a mérleg nem úgy volt beállítva?


Maminti!

Segítségem volt, van. A nélkül nem lehet még a közlekedést sem megoldani, mivel az elsőn lakunk és a tárolóban van a babakocsi. :? Sajna viszont a nagyszülők messze laknak anyósom szívbeteg, apósom reumás, anyuék meg még dolgoznak. Így egy kiscsaj jár, illetve ősztől Ági megy bölcsibe. :oops:


Dóri
Vendég
 


Gica!

Vigyázz magadra, a sárgadinnye nagyon jó és természetes vízhajtó, ami még a babónak sem árt (csak januárban nem volt szezonja :? ). Szóval egyél dinnyét, az nagyon jó erre, meg egy kis csukló és boka torna, na nem kell túlzába vinni, csak körözni párat és sokat legyen vízszintben a lábad.
Avent Isis kézi mellszívóm volt,de a tükkje nálam az volt, hogy fejés előtt kézzel elmaszíroztam, és nem hagytam nagyon bekeményedni, hanem rendszeresen fejtem (az elején óránként). Ha mégis beton keményekké váltak akkor irány a meleg zuhany, az nagyon jól ellazítja őket, egy körkös masszázzsal egyetemben.
A gépi mellszívó állítólag jobb, mert nem olyan macerás, csak hangos, de én arra készültem ,hogy ugye majd szopi lesz, így nem azt vettem.

Ha még egy hónapig 3in1 maradsz akkor már nagyon ügyi vagy.
Szorítok.



És csajok,

köszi a dícséreteket, nektekis ugyan is szépek lesznek ám a babók, kitartás.
Én nem tudom ti hog ybírjátok én most sehogy :? :twisted:
30 fok van a lakásban, nesze neked déli fekvés :x

Dóri
Vendég
 


Köszi csajok!

Dóri, azt hiszem nekem is le kell mondanom a reggeli kakaós csigáról :cry:
Azt hiszem marad a zöldség, gyümi.
Asszisztens csaj azt mondta tartsak dinnyenapot és heti egy gyümölcsnapot.
Le lettem szúrva, hogy ez sok :?

Innentől jobban vigyázok, remélem még vissza tudom fogni.

Judit

jucicuki
 
 


Andi!
Ígerem lesz nacis fotó!Ja a táblicskuba majd beírod,hogy júl.25.-én genetikai UH?
Zsanett!
Tök jó,hogy minden ok veletek!
Dóri!
Csodásak és a hajszerkezetük állati!
Gica!
Grat a jó eredményekhez!
necsi!
Mi jó helyen lakunk,mert csak a hegyen nincs víz!
Juci!
A másikba írtam neked!
CSajok!
Ma este fél9 fogdoki,de előtte strand!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!

Andi!
Pedig 73-as vagyok, de tényleg letagathatok jó sokat, szerencsés alkat ilyen szempontból, bár néha fáj, hogy nem vesznek komolyan, mert azt hiszik gimnazista vagyok (jó most túloztam), és ez az ömbizalmamnak sem tesz jót :oops:

Dóri!
Mondom én hogy ezek a lurkók babaszépségversenyt is nyerhetnének :wink: , a sérójuk tényleg tuti!

Judit!
Dehát a kép alapján egyáltalán nem tűnsz elhízottnak. Ennyire nagyon komolyan kell venni ezt a súly dolgot? Nem is látszik rajtad különösebben, és mégis sok? Jó, nem mondom, hogy egy gizda vagy, de teljesen normálisnak tűnik nekem az alakod.
Én biztos hogy nem bírnék csak gyümölcsön élni egy napig, sose mentek az ilyen dolgok, elájulnék az éhségtől. Amúgy is remegek, ha éhes vagyok.

Benszi,
de jó neked, bár már én is a genetikai uh-ra készülhetnék!

Hirtelen most elég nagy lett a hasam, szerintem kezdődik az előretörés. Még az lenne a kérdésem, az nektek is úgy volt ilyen "zsenge korotokban", hogy reggeli ébredéskor kemény, kompakt gumilabda tapintása volt a hasatoknak, napközben viszont valamivel puhább és inkább széltében terebélyesebb?
lili73
 
 


Sziasztok lányok!

Most érkeztem meg a fogászatról, és teljesen kikészültem! Elvileg 3 fogamat be kellene tömni, és a bölcsességfogamat ki kellene húzni (45 fokban nekinő a mellette lévőnek). Mikor bementem mondtam, hogy most töltöttem cak a 10. hetet. Megkérdezte az orvos, hogy hozzálásson most, vagy beszéljünk meg egy másik időpontot!? Rákérdeztem, hogy mikor is nem kaphatok elvileg érzéstelenítő injekciót? Azt mondta, hogy a terhesség első 12 hetében és az utolsó 12 hetében. Mondtam, hogy akkor inkább beszéljünk meg időpontot, erre felháborodott, hogy pedig ő már felszívta az injekciót is! :x Beírta a kiskönyvembe, hogy ott voltam, többet pedig valószinűleg nem lát!
rnecsi
 
 


sziasztok!

Juci, mi is +10-nél tartunk, rá se ránts! mondjuk tény, h nem kellett volna ilyen hipphopp behozni a lemaradásodat! ;) csak óvatosan a diétával is azért! tök jól látszódnak a csajszik a képeken! szépek (gondolom :lol: )!!!

Maminti, pihenj többet, nehogy megszülj itt a kánikulában, hééé! nem kell minden héten többször mozizni (mondom én, aki már túl van Harry Potteren :oops: )... :?

Tontica, veletek minden oké??

Dóri, mindenhol ez van... szenvedünk, de én mondjuk jóval kevésbé, mint szoktam. bejön ez a terhesség, asszem ;) kitartás! már csak ezt a hetet kell kibírni, ha minden igaz (3-4 nap), azt meg már féllábon is!
Kép

Kép
an°°di
 
 


Rnecsi!
Ez milyen egy paraszt fogdoki volt!
Andi!
27 hetesen 10kg?És ezt lemered ide írni?
Vendég
 


Lili, nem tudom, azt mondta a doki, hogy 16-18 kg a megengedett a végére, csak azt nem tudom, hogy ha túllépem mi van, lelőnek? :shock: :roll:

Tény, hogy jött fel a fenekemre és a combomra egy kis plusz, de az meg az átkozott fekvéstől van szerintem. Sosem voltam nádszál amúgy.

Ma reggel egyébként hányással kezdtem, nem tudom mi volt, lehet, hogy a meleg :roll:

Egyébként Lilkóm okozza a pukkanó érzéseket odalent, ugyanis talpacskájával egészen a méhem alján tapicskol előszeretettel :wink:

Ja és tegnap a dokim azt mondta, hogy valószínűleg egypetéjűek :D jó lenne, ha már eldöntenék, hol ezt mondják, hol azt. Az elején egyértelműen kétpetéjűnek mondták drágáimat, azóta meg dokija és helyzete válogatja :roll:
Bár igazából mindegy, csak egészségesek legyenek
:!: :wink:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Rnecsi!

Nekem 90°-ban oldalra nézett a bölcsességfogam, és nyomta a mellette levőt, úgyhogy úgy kellett kioperálni, még kalapáltak is a számban. De ez már jópár éve volt, pont azért mentem megcsináltatni, hogy minden rendben legyen mire teherbe esem.

Biztos vagy benne, hogy ezt most feltétlenül meg kell csináltatnod? Mármint a húzást. Nem mondta a doki, hogy akár várhatsz is vele szülés utánig?
lili73
 
 


Juci!
Hülyeséget fogok kérdezni,de hány burokban vannak?Mondjuk nekem kettőben és úgy tudom ezért is lesznek kétpetéjűek,no meg a nemük különbözősége miatt is!
Vendég
 


Juci!
Ja és az ikreknél a 20-25kg az elfogadott!Egy csomó könyvben olvastam,csak ijesztgetnek a többiek,hogy ne hízzon az ember!
Vendég
 


Benszi, két burok van és elvileg két lepény, de most egynek látta :shock: , de ha megnézed az ikrek könyvében az ábrákat ettől még nyugodtan lehetnek egypetéjűek :roll:
Ha jól emlékszem Neked is megvan, van benne erről egy fejezet, egész jó ábrákkal.

Judit

Én is olvastam ilyen 20 kg körüli számokat, de nem ez volt a cél :oops:
Csak a lányoknak ne ártson a plussz súly :!:

Judit

jucicuki
 
 


Benszi, Judit!

Minden 800. vegyes ikerpár egypetéjű.
Két lepénnyel és két is burokban is lehetnek egypetéjűek. :!:
A national geographicon volt egy ikres műsor, ott mondták.
Sőt az is relatív nagy számban fordul elő, hogy két petéjű ikrek esetén különböző az apuka :oops:

Dóri
Vendég
 


Lányok!

Anyu megmért, náluk a digitálison 1,2 kg-val kevesebb vagyok, mint tegnap a dokinál :D
Elhatároztam, hogy minden héten ugyanekkor mérlegelek és akkor látom, hogy mennyi jön fel egy héten és majd odafigyelek.

Dóri!

Köszi az infót, remélem a BMC-ben saját kiskatonákkal termékenyítették meg a saját petesejtjeinket :shock:

Judit

jucicuki
 
 


Kép

snezsanett
 
 


Juci!
Ne butáskodj már a kilókkal! Olyan jól nézel ki a képeken, nem is látszik az a 10 kg. És úgyis leadod majd szülés után, a lányoknak meg semmi bajuk nem lesz, ha egy kicsit többet hízol a nagykönyvben leírtaktól.

Maminti!
Remélem tudsz pihenni! Magneb6-ot nem szedel a keményedésekre? Vigyázz magatokra!

Andi!
Irigyellek, hogy bírod a meleget. Én egyébként sem vagyok egy 30 fok feletti hőmérséklet rajongó, és azt hiszem nem most fogom megszeretni... :roll:
Igyeszem holnap kiszedni a dokiból, hogy mit lát. MÁr mi is nagyon kiváncsiak vagyunk, hogy mi újság odabenn. És akkor színezheted majd a táblicskut! :wink: éÉs nagyon hatásos, ahogyan elválasztottad... :)
Jaja, mi vagyunk akik még rajtatok kívül ikrekkel egyenlőre egy minilakásban próbálkoznak. De majdcsak sikerül egy ahogy nőnek, egy nagyobbra szert tenni...

Dóri!
Köszi a mellszívásos tanácsokat! Tök jó, hogy itt vagy velünk! :)
Akkor hajrá sárgadinnye! Mondjuk a görögöt jobban szeretem, de ha a sárga hatásosabb vetetek Apával! :wink:
És a gyerekek hogy bírják a hőséget? Ők is szenvednek, nyűgösebbek, vagy csak minket öregeket visel meg?

Zsani!
Igen, ha meg tudod oldani örülnék, ha megírnád a homeos bogyók listáját! Előre is köszi!

Rnecsi!
Többet be ne tedd a lábad ahhoz a bunkó fogdokihoz! Még ilyet! Képes lett volna beadni a fájdalomcsillapítót??? :evil: Még jó, hogy nem hagytad magad!

Benszi!
Jó strandolást! És főként lubickolni szoktál, vagy hűsölsz az árnyékban?

Tegnap csináltam 30 hetes pocakképet magunkról. Ha Apjok este hazajön és nem lesz teljesen kidőlve, ráveszem, hogy rakja fel. Na mit szóltok? Lehullana a lepel... :)

Kellemes hűsölést!
Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok!

Szóval ez lenne az én pocikám.

Juci

Ne parázz, én is így voltam, azt hittem ez a súlygyarapodás lesz a tendencia, de a 10 kg után kicsit lelassult a dolog. Én most 12,5 nél tartok, de ez van, kell nekik az energia.

Mindenkinek kitartás a melegben.


Zsani

snezsanett
 
 


Gica!

Várjuk a képet :lol:

KiváncsiKiváncsiKiváncsi :wink:

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!!

Jaj, bocsánat, hogy így eltűntem, alig győztelek Titeket visszaolvasni, de először is: Tontica, Juci, nagyon szépek vagytok, már szép nagy a poci!
Juci, nekem max.10 kg-t engedtek, és múlt héten mért a védőnő, hopp +4 kg, pedig eddig egy dekát sem híztam, tehát ne aggódj, nagyon formás vagy a fotókon, én meg alapból túlsúlyos, tehát nekem van okom aggódni,sajnos...jóó, tudom, szar így, hogy nem tehetsz ellene, dehát mindent a két csajsziért, nem? :wink: :lol: és még egy kérdés, mert eddig valahogy nem kérdeztem a dokit, neked mondta, hogy csak lájtos szex? mert mi sem merünk ugyanúgy mint szoktunk :wink: , mindketten félünk, hogy nehogy ártsunk...

Üdv az újaknak, hát Dóri, ezek a gyerekek egyszerűen gyönyörűek, köszi a szüléstöridet, mindig hasznos nekünk "újoncoknak" :wink: :lol:

Lányok, nem bírom ezt a meleget, pedig egész nap a lakásban vagyok, de folyik rólam a víz, és ráadásul itthonról is dolgoznom kell, holnap pedig muszáj bemennem dolgozni, ráadásul 7-től 3-ig, és ami a legszebb, most krepált be a klímánk...hát nem tudom mi lesz.

Benszi, érdekes amit írsz, én azt hittem ez gáz, hogy ha úgy fekszem oldalt (merthogy persze mindig az oldalamon alszom), akkor úgy nyom, és fáj, de ezek szerint a ygerkőcök jelzik, hogy nem okés a póz :wink: milyen volt a strand? nemsokára felhívlak.sok puszi

majd próbálok felvarázsolni friss fotót, már kezdek bálna lenni :wink:

puszi

Numa

Kép
numato
 
 


Zsani, szép nagy, és tényleg csak a pocak nőtt!! :)

Judit, ez a rendszeres mérlegelés nálam is bejött...na nem mintha attól kevesebbet híznék vagy ilyesmi, de minden mérleg mást mutat... ez van. sz*rni rá! ha jól vagy te is és a lányok is, akkor kit érdekel, nem? ;)

Gica, Numato...képet!!!! én is akartam ma, de nincs itthon a gép...vajon mitre kell az Apukának a munkahelyén?? :roll: :roll:

Benszi, mert mi van? sok a 10 kiló? :oops: :oops:

Kép
an°°di
 
 


Numa, nekünk nem mondta a doki, csak azt, hogy szabad a 30. hétig, ha addig nem nyílik a méhszáj, magunktól vagyunk óvatosabbak, mert azért bennünk van, hogy mi van, ha valami baj lesz :roll: meg már nem is vagyok a régi hajlékony :lol:

A 21. hétig nekem is négy kg jött fel, azért döbbentem meg most.
Lehet, hogy kicsit elengedtem magam :oops: majd vigyázok :?

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Andi!
Én is,én is szeretnék táblatag lenni!!! :lol: :lol:
Jelentkeztem... :lol: :wink:

Kép
bogyótanya
 
 


Halihó!

A felső a pucér lányom, aki így vészeli át ezt a meleget, az alsó az én bálna-énem :) , ha valaki nem jött volna rá...

És én is totál ledöbbentem ettől a mérlegtől. Visszahíztam a kezdetben leadott 7 kilót, és már 4 is feljött ezen kívül...Igaz, nem tartóztatom magam az édességtől, és nem is mozgok már túl sokat, nem is tudnék, úgyhogy ez van. De azért annyira nem izgatom magam, a barátnőm 1 gyerekkel 20 kilót szedett fel, és kb fél évvel később már alig látszott valami rajta...

Andi!
Holnap jön Harry...Próbáltam lebeszélni magam róla, de totál bennem van, hogy valószínűleg nem sokat járhatok már moziba, úgyhogy mindenképpen elmegyünk...Bár, mivel horror, remélem, a porontyok azért jól fognak aludni éjszaka! :?

Dóri!
Én is keresek valaki segítséget, nagyszülők dettó messze, ráadásul dolgoznak, úgyhogy kell valaki. Sajna még nem találtunk senkit, bele kell húznunk...

Ja, keményedésre szedek magnéziumot, simát, naponta 3x, de lehet, hogy meg kéne emelni az adagot...

Kép
Kép
maminti81
 
 


Numa!
Már kezdtem aggódni, de látom, jól vagy :)
Mit kell dolgoznod?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti, a mostani Potter-film nem horror!! inkább mesés, úgyhogy jó lecc az!
és nagyon aranyos vagy a képen! jó a haj és csini bálna vagy te! :D a lányod meg cuki!!!

Bogyó, ennél azért kicsit több infóra lenne szükségem, különben nagyon üres lesz a sorod! :wink: :D

csak nekem van ekkora baromi nagy mázlim, h anyósom 4 metrónyira lakik és nyugdíjas??? :shock: :shock:
akkor nagy becsben fogom tartani (mondjuk eddig is ez volt a terv)...

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Már egy fél órája csak visszaolvasok.. :)
Tegnap nem volt gépünk,mert szétkapta Apuka! :roll:

Juci,már sokan írták elöttem,én is azt gondolom,hogy tök csini vagy,és egyáltalán nem sok szerintem a 10kg...Én is ott tartok és én is mindenütt a 20-22 kg-ot olvasom,szakkönyvekben,neten...
Szóval sztem,ne kínozd magad,a babucik akkor boldik,ha Te is... :roll: :?: :!:

Én egész nap ki sem tolom a bucimat,bent hűsölök a szobában,dinnyézem és pihizem.Bizony nehéz lenne klíma nélkül...úúúúúútálom a meleget!

Dóri,tényleg sépséges a bababanda! :lol: :lol:

Mindenkiről vannak szép pociképek én meg "arcnélküli" vagyok,mostmár elkapom a Drágám t*két...na nem úgy... :wink:
Erről jut eszembe,nekünk a doki nem tiltott semmit,ösztönösen valahogy 'leszoktunk' róla én nem nagyon kívánom,az uram meg alkalmazkodik,mert Ő is félti a Bogyóit.

Andi,
mit kell leírnom Neked a táblázathoz?

Üdv mindenkinek és szép napot!!

Kép
bogyótanya
 
 


Juci!
Igen jó az emlékezőkéd megvan a könyv,de még csak lapozgattam!
Dóri!
Köszi az infókat!
Zsanett!
NAgyon helyes a pocakod!Semmi kiló felesleg nincs rajtad!
Gica!
Lubic van,árnyék is van és napocska is van 11-ig és 5 után!Nyakig vízben a mai nap és sapkában!Mint egy komplett hülye!Várjuk a képet!
Maminti!
Szép pocak és édes a lányod!
Andi!
Szerintem sem sok a 10kg,csak én vagyok irigy!!
Numa!
Ma nehezebben bírtam a strandot,kutya idő volt!

Este fogdoki!Hurrá!
Vendég
 


Maminti! Hát rajtad sem tudom, hol vannak ezek a kilók, nagyon csini vagy :shock:
Zsani, helyes poci :wink:
Bogyó! Várjuk a képet :P
Numa, jó, hogy előkerültél :!:

Tegnap hat körül elindultunk apósékhoz ( szülinapja volt ) beültünk a 40 fokos kocsiba, én olyan rosszul lettem, még jó, hogy anyósnak össze szoktam gyűjteni a zacsikat bevásárlásból, így volt nálunk :oops:
Ati mondta is, hogy nem így kéne fogyókúráznom. A szülinapi vacsorából így egy szelet hideg dinnyét tudtam lekinlódni :roll:

Benszi, még mindig lógsz a melegítős képpel :evil: vagy megvárod míg belenősz :?: :lol: :?:

Szép napot!

Judit

jucicuki
 
 


Már "csak" 100 nap :lol: :lol: :lol:

Judit

jucicuki
 
 


Jó reggelt!

Hurrá, megjavították a klímát az irodában, legalább itt jó a levegő :)

Maminti, otthon is a benti munkát űzöm, megrendeléseket viszek fel, mert egy festék nagykerraktárban dolgozom a logisztikán....remélem már nem sokáig, és pihizhetek otthon...

Juci, köszi a választ, ja és hiányoztatok ám már :wink:

Andika, képet majd próbálok varázsolni, talán hétvégén...

Benszi, mi holnap megyünk strandra, már kértem a páromtól egy doboz Canestent, azt simán szabad használni egyébként?

Lányok, még nem is mondtam, elkezdtek mocorogni a drágáink, de még nagyon kis finoman, gondolom pár hét múlva beindulnak, ugye? :wink:
fzsuzso80
 
 


Jajj, basszus a kolléganőm nevén írok itten, bocsi NUMATO vagyok :lol: :lol:
fzsuzso80
 
 


Numa!
Simán bekened oszt szijja!Dokim mondta!Én ma megnyomom a valagam,mert éjjel keményedett a hasam és holnap Balcsi lesz nem akarom elcseszni!Most megyek bevásárolni,táppénzespapperért és haza!

Juci!
Nem ígérem kaptok fotót,csak apa mindig elviszi a gépet és elfelejti hazahozni!SAjnálom,hogy rosszul lettél!100nap,te kis optimista!!!!!!


Minden ok volt a fogdokinál!Majd szülés előtt egy hónappal kell mennem és utána egy röntgenre!
Vendég
 


Numa :lol: rövid gondolkodás után rájöttem, hogy Te vagy! Örülök, hogy érzed már a mocorgást, nyugi, be fognak indulni. Mi ma fél négytől fent vagyunk :wink:

Benszi! Hátha :lol: :lol: :lol: , na jó megelékszem 90-el is :wink:

Én is voltam már táppénzes papírért, ma jó kedve volt a dokinak, kérdezte hogy vagyunk, örült, hogy zárt a méhszáj és a végén közölte, hogy viseljük férfiasan ezt a nagy meleget :lol:

Szóval hajrá csajok!

Puszi!

Judit

Ui.: úgy néz ki, hogy találtam a neten használt ikres babakocsit, majd dobok fel képet, ha átküldi a csajszi, még egyezkedünk

jucicuki
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Irigyellek BENSZI,hogy Te mehetsz vízbe,nekem az elejétől tiltva vagyon... :( Voltunk balcsin is egy hónapja,egy egész hetet a telken töltöttünk,de csak a kutyusom pancsizott,nekem meg csorgott a nyálam... :?
Itthon,strand,uszi sem jöhet számításba,marad a gyerekmedence a teraszon,az bizti,hogy tiszta! :lol:

Én is próbálok erőt gyűjteni a boltbamenetelre...

Ti nem vizesedtek fel ebben a melegben?Reggel amikor felkelek,akkora a kezem mint egy péknek,és ahogy elkezdek hülni visszamegy.Ez normális?

Uram szabin lesz végre 1 hétig!Hurrá!!! :lol: :lol: :lol:

Andi,a táblázatból kivettem milyen infók kellenek,íme:
26éves vagyok,
25. hétben
nov.06-ra vagyok kiirva
elméletileg a Schöfiben szülök(de most kezdtem el nézni más kórházakat is,mert 300 e felett lesz a szülés ott és nincs PIC.)
Orvosom:Dr.Arnold László(tündérember!!! :D )
Elméletileg kétpetéjüek
köv.vizsg.júl.23 4D+vizelet.
Remélem így jó lesz?! :lol:
De ha nagy fáradság én megleszek táblázat nélkül is!!! :? :lol:


Mindenkinek nagyon szép napot! :lol:

Kép
bogyótanya
 
 


Hellósztok!

Numa!
Grat a mozgáshoz! Nemsokára sok is lesz belőle... :)

Juci!
A melegtől lettél rosszul? Utálok ilyenkor autóba ülni!!!
Gratu a 100 naphoz!

Benszi!
Csak óvatosan a stranddal! Én már nem vágyom semmire, csak a hűs lakásra :D

Andi!
Irigy-irigy anyós miatt! :)
HP holnapra tolódott. De köszi a nyugtatást, most már nem fogok félni tőle 8)

Bálnaságomat nem fényképeztük le :) Menyasszony koromban 52 kg voltam a 172 centihez. Kinga után +10 kg...Azért az meglátszik! Kíváncsi vagyok, most mennyi lesz! Bár nagy elhatározásaim vannak: fel akarom venni lánykorombeli ruháimat :!: :!: :!:

Kép
Kép
maminti81
 
 


Bogyó!
Tökjó h a zurad szabin!
Reggel kezdesz hűlni :shock: Én egész nap nem hűlök, de reggel kezdődik a felforrás...
Szerencsére én még nem vizesedem (kopp-kopp), remélem, nem is fogok! de ha neked visszamegy reggel, sztem ne aggódj! :)

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti!
Ma otthon nyomom,mert tegnap kicsit keményedett a pocak és éjjel szintén nagyon rosszul viseltem,így nem kockáztatom,hogy holnap ne mehessek a Balcsira!Ide azokkal a fotókka!l
Bogyó!
Nálam zárt méhszáj,így akadálya nincs a z úszásnak!Ma azért vettem canesten combi kúp^krém csomagot a Balcsihoz!Én még nem vizesedem!
Juci!
Muti majd a babakocsit!
Neked visszajeleztek mélen a kiságygyártók?Én ott leadtam a rendelésem mélben és kértem,hogy írják meg mit,mikor,hogyan,de nem jelentkeztek egy hete!

Numa!
Ugye milyen jó a mocorgi?Nekem már apa nagyon érzi,de már anyu és a tesóim is érezték őket!
Vendég
 


Juci!
Képzeld most beszéltem a bútorosokkal telcsin,csak szabin voltak!Úgyhogy másfél hét múlva meglesz a két kiságyunk!
Vendég
 


Benszi, jössz gmailre vagy msn-re? :wink:

Kép
numato
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?