Új privát üzeneted érkezett!

virelle írta:Jessica, gratulálok a szívhangokhoz! És milyen doki vagy? Már ha publikus... :)


Belgyógyászatból szakvizsgáztam...

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mint már írtam, nem szeretném, ha felismernének, ezért most még csak annyit adnék meg, hogy máj. 4. az általám számolt időpont.

Sztem még azt írjuk bele, hogy ki mikor megy következő alkalommal dokihoz, ill. UH-ra.

Amúgy kezdek aggódni, mert szinte semmi tünetem sincs...

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


Nekem sincs tünetem,már a cici se feszül,egész jól vagyok.Csak fáradtan.Ma akartam venni vitamint a dm-ben,ott is be lehet váltani a pontokat így csak egy ezres körül lett volna,a Gravida,de elfogyott.Mindegy,majd a napokban.
Épp ma jött meg egy kismama farmer halászgatya,bele is ugrottam,bakker,pont kitölti a pocak...nagyon nagyra puffadtam...mi lesz később...ááááh.(én ezeket végig akartam hordani :) de sztem esélytelen,na ezért veszem a vaterán,500-1000-ért,pár hétre,hónapra)

tábla
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2011.09.12 12:04-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Ne aggódjatok a tünetek miatt, lányok! Ha baj lenne, annak lenne tünete. Egyszerűen csak szerencsések vagytok. Én nagyon irigyellek benneteket!

Épp ma délelőtt beszéltem a háziorvosommal a múlt heti rohamos rosszullétről. Nagyon elkeserítő volt, amiket mondott :( Olyasmiket, hogy ő a helyemben (az én beteges szervezetemmel) nem vállalt volna még egy babát, vagy legalábbis mostanában nem. És hogy ő azt javasolja, hogy írassak egy papírt a nődokival, hogy felvehessenek szülésig táppénzre... Nem épp erre számítottam...

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 17:58-kor.
szilly
 
 


Sajnálom, szilly, hogy ilyen a helyzet, de ha az egészséged így kívánja, tartsd be!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Evilany!
Oké, akkor megnyugodtam. Bár néha érzek éemlygést, de ennyi. A fáradtság is alábbhagyott most. Monjduk a vukkozás abszolút nem hiányzik! Úgy várom már a következő UH-t! Szívem szerint hetente mennék! :lol:

Szilly!
Nem irigyellek, de lehet, hogy van abban, amit a dokid mond.

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


sziasztok! Nem tudom csatlakozhatok-e hozzátok! Tegnap teszteltem pozitívat!
Csütörtökön megyek orvoshoz.
Ő lesz a második babám. Norbi fiam most lesz pénteken 9 hónapos. 2010 december 16-án született. Sziasztok! Boldog babavárást, remélem jó kis csapat gyűlik össze!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Zsani üdv itt,hú nálatok is hamar jön a kistesó :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Hát remélem én is hozzátok tudok csatlakozni. Pozitív tesztem van, valamint azóta voltam vérvételen és tegnap UH-on is, ahol a petezsákban egy kis magzatot lehet látni szívhanggal és magzatmozgással egyetemben. 7 hetesnek tituláktak. Tudom ez így áprilisi lenne, de én nagyon szeretném, ha májusi babám lenne belőle. Remélem így is csatlakozhatok hozzátok!
Van egy 7 hónapos Maja nevű kislányom.

Gratula mindenkinek a pozitív teszthez és a jó UH-k hoz :D

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Viki gratulálok,uuuuh ott meg 7 hónapos a tesó,hát ez igen :) nem is vagyok ufo :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok. A mai napon két csíkosat teszteltem. :) Második babánkat várom. Kisfiam most 14 hónapos.
torpimano
 
 


Vonalzó próba..

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Viki!
Jó kis korkülönbség lesz, olyan lesz mintha ikrek lennének! Van egy ismerősöm, ott is a 2 tesó közt 16 hó van, a 2. fiú, és most már simán ikreknek nézik őket. Mondjuk az első időszak miatt nem irigyellek, de utána sztem már tök jó! nekem ez már nem fog megadatni.

Törpimanó, Zsani!
Nálatok sem sokkal több a korkülönbség. :lol: Úgy látszik ez egy iylen topik. :lol:

Kivel mi újság?

velem semmi különös, egyre többször émelygek, remélem nem megy át vukkba, mert azt nagyon nem szeretném.

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


Látom sokan vagyunk itt akiknek kis korkülönbség lesz a gyerkőcök között. Azért a 7 hónap azért nem semmi! :) Nem lesz egyszerű.
Kicsit én is tartok tőle, hogy hogyan is fogom majd megoldani a dolgokat, mert a fiam nagyon anyás.
Egy kérdésem lenne, van aki esetleg még szoptat? :oops: Nem tudom ilyenkor abba kell hagyni?

Zsuzsi

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Sziasztok!

Üdv, és gratula az újaknak!

7 hónap korkülönbség tényleg nem sok, de lehetne kisebb is... A férjem és a tesója között (születést tekintve, nem azt számolva, hogy hány éves volt a nagy, mikor fogant a kicsi!!!) pontosan egy év van. Tehát szinte alig telt le a hat hét, és indult be a ciklus, és már jött is a hugi :)

Törpimanó, anno azt olvastam, hogy a szoptatást nem kell feltétlenül abbahagyni, kivéve, ha a szoptatás hatására görcsölget a hasad.

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 17:58-kor.
szilly
 
 


Törpimanó gratula! Szopi,hát nem nagyon javasolják,mivel méhösszehúzódásokat csinál.Én már elhagytam,azaz Tomi hagyta el az egy éves szülinap előtt 1 héttel.

Zsani,Viki,Törpimanó,kérek szépen adatokat a táblához :)

táblánk itt látható

Incognito,én teljesen jól vagyok,de az elsővel is így volt(akkor ez is fiú lesz..?)csak a pocakom nagy :) puffadok,de úgy kb mint Tomival félidősen :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evilany!
nekem sztem nem vészes, hízni még nem híztam szerencsére.

Torpi!
Sztem kérdezz rá a dokidnál. Én is csak a többieket tudom megerősíteni, hogy ha nem okoz gondot, akkor bátran mehet a szopi. Volt olyan imserősöm, aki tandemszoptatott szülés után. :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


évilány! Én kitöltöttem a táblit, de nem mentette el

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Szeretnék én is bekerülni a táblázatba. 32 éves veszprémi vagyok ügyintézőként dolgoztam. Május 18-at számoltam egyenlőre. Második baba. A tesó Áron és 14 hónapos.

Köszi a válaszokat a kérdésemre. Akkor majd rákérdezek a dokinál, mondjuk nem szopik sokat, ezek már nem is az evésről szólnak neki, de igényli és kéri is.

Tünetem még nem nagyon van, csak nagyon enyhe émelygés szerűség, de Áronnál se nagyon volt. a dokival meg még várok egy kicsit, mert az elsőnél is csak 7 hetes kora után mutatta ki az ultrahang (nem a legjobb a gépe) és nem akarok beparázni.

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


név: Zsanimanó
kor:27
Szül. várh.ideje. Csütörtökön kiderül
neme. ???
hányadik baba: 2.
Első babó: 9hó,Norbert
Doki neve: megmondjam?
Szül helye: Szolnok, Hetényi G.K.
Módja: Császár lesz
extra: nincs

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Zsebi mert ez csak egy melléklet,én töltöm ki itt és másolom fel

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


kor 27 Kaposvár, szül. helye Pécs
Foglalkozás: tanár

Első babák lesznek.

Holnap megyünk 10.30-ra 7hetes UH-ra, akkor kiderül minden :D
kig120
Kaposvár
 
 


Sziasztok!
Én csak nagyon óvatosan jelentkeznék. 2 napja nem várunk rá, gyanúra okot adó tüneteim már 4 napja jelentkeztek: elnehezült fájó mellek, gyakori, hirtelen vizelési inger, reggel nem esik jól a kávé, ezek mind ismerősek, de az elmúlt 2 napban teszteltem, a main valami szellemcsík jelentkezett, ezért nem vagyok még biztos.
Nem tudom mire véljem, a barátnőmtől kaptam a teszteket, ő meg a vaterán vette, előfordulhat, hogy nem a legjobbak? Barátnőm állítja, hogy elméletileg nagyon érzékeny(fasttest). Nektek ilyen téren milyen tapasztalataitok vannak? Minden esetre még várunk, bár az elsőnél is hasonló tüneteim voltak, és éreztem első perctől, hogy most baba lesz a dologból.
Röviden ennyit, ezért mi még nem kérünk felvételt abba a titokzatos táblázatba, de szorítunk, hogy bekerüljünk.
Üdv mindenkinek
szira
Győr
 
 


Szira,nekem is nagyon halvány csíkok voltka az elsők,de sztem nem nagyon kérdéses,azért fals tesztek nem nagyon vannak. Majd erősödik az a csík.Lehet h nem túl erős a teszt.Drukkolok
A táblázat amúgy egyátalán nem titokzatos,bárki láthatja.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Köszi a biztatást, azért írtam, hogy titokzatos, mert amíg nem vagyunk biztosak, addig számunkra az egész dolog titokzatos :wink:
Üdv
szira
Győr
 
 


Sziasztok!

Hogy megszaporodott a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Üdv minden kismaminak! :wink:

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Szira
A halvány csík is csík!

Kép
jessica80
Budapest
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!:)Igen, a csík, az csík, halvány, ha nem. Néhány nap és megerősödik, negatív lehet fals, de visszafele nem.
Na, ahogy eddig egy kis émelygés volt a reggeli mosogatásnál...ma egész nap mint akit agyonütöttek, fejfájás - migrén, és hányinger, nem is bírtam semmit enni. Erre mondja nagy, 2 éves Zsófim: anya egyél, még pici a pocid:D(én mondom neki, hogy már óriási, ha még mondja, hogy egyek egy falatot..)
dokinál még nem voltunk, őrült nap volt, még nem hívtam, de még az 5hétnél járok, jövőhétig ráér...
tehát adatok:24 éves vagyok
2. terhesség, első 2009-05-07 született,Zsófia
választott dokim van,Szent György Kórházban, Fehérváron szülök ismét, természetes mód
elvileg 2012 máj 13, de ezt csak én számoltam, hivatalos jövő héten
na megyek, végső segítség egy jó kis fürdés:)
szép estét
anna
csengobarack
Csór
 
 


Szép estét!

De jó, nagyon szépen gyűlik a csapat! Üdv az újaknak :)

Kig, szurkolok nektek holnapra!!!

Szira, neked pedig egy erősebb csíkhoz a napokban :) Az első nálunk is olyan halvány volt: én láttam, a férjem nem. A következő dettó, de ott már több eszem volt, még "leolvasási" időn belül lefotóztam, és Picassán játszottam vele kicsit. A programban vannak ilyen "automatikus kontraszt" és hasonló lehetőségek. Ha ezek közül bármelyik felerősíti a csíkot, akkor az bizony ott van, bármilyen halvány is. Nálunk felerősítette :D

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:00-kor.
szilly
 
 


Sziazstok!

Adatok:
26 éves vagyok
második babó
első 2011.02.02-án született Maja Hanna
nemet még nem tudunk :D
MÁV kórházban szülünk előre láthatólag
Foglalkozásom személyügyi ügyintéző, de hét hónapja anya :D
Újpesten lakunk
Remélem nem császár, de ez sajnos nem biztos (első császáros volt)
ma megyek dokihoz hogy megbeszéljük a részleteket
első UH-on túl vagyok már ott 7 hetes és 3 napos voltam, ez hétfőn volt :D

asszem ennyi mindent kellett megadnom ugye? :D

És IGEN a halvány csík is csík!!! :D

Lassan készül az új vonalzó is..... :)

Kép

Kép
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Remélem minden stimmel:
tábla

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Most jöttem meg az doktortól.

Mind a két kis pocaklakó előbújt a petezsákból és szépen fejlődnek.

Doktorbácsi elnevezte őket A és B babáknak :D

10,04 és 10,05 mm-esek. Olyan édesen vert a szívecskéjük. 2 hét múlva megint UH.

Olyan boldog vagyok :D Apuka leszek :)
kig120
Kaposvár
 
 


Gratula, boldog apuka!
Üdv minden kismaminak!
Madaran, mi hír rólatok?
Pussz mindenkinek

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Mennyire örülök a jó híreiteknek! Bárcsak én is ilyenekkel jöhetnék!
De nálunk semmi hír. Ma csináltam egy újabb tesztet: ugyanolyan "halvány remény", így nem tudom még mi lesz :shock: Azért minden nap "belesek" hozzátok :wink:
Üdv
szira
Győr
 
 


Szira,türelem,ne tesztelj minden nap avgy ha igen akkor vmi jó teszttel,pl Clearblue v Gabriel azok nagyon érzékenyek (Clearblue nekem 3 hetes terhességet kimutatott)

Kig120,gratula!Elhiszem h örülsz!
Az ikerbabákat mindig A és B magzatnak hívják :) hamar lesz nevük :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kig, de szuper hír, gratulálok!!!

Szira, bírd ki, hogy holnap nem tesztelsz :wink:
Fényképed nincs az eredményről?

Nálunk 6 teljes napja tart a vírusos hasmenés. Más nem is hiányzik első trimeszterben :(

Remélem, ennél mindenki csak jobban van!

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:01-kor.
szilly
 
 


Köszi lányok,

Szira: egy vérvétel megmond mindent, de 2-3 nap és erősödni fog az a csík. Mi a lombik miatt amit kaptunk gyógyszert elsőr 2 csíkos volt, bár amikor először teszteltünk halvány volt. Aztán másnapra erősebb lett. De a vérvétel a tuti.

Szilly: Nálunk meg torokfájásos vírus van/volt. Kedd óta táppénzen van feleségem. Most már csak az orra folyik meg a köhögése szakadozik fel. De hála láza nincsen. És a mai után a közérzete is remek :) Mielőbbi gyógyulást nektek.
kig120
Kaposvár
 
 


Sziasztok!
Na voltunk dokinál. 5-6 hetes kor körül van a babó, szülés várható ideje : 2012 május 12.
Még csak petezsák és szikhólyag. 3 hét múlva mondta menjünk vissza. Addig döntsük el azt is, hogy akarjuk-e vagy sem. Tudjátok megfordult a fejemben, hogy túl picik vagyunk még és manó akkor is csak 17 hónapos lesz. Bírni fogom- e, mert soxor vele is nehéz. 3 emeletet mászni két picivel, lift nélkül, másfél szobás lakás, hitelek,...nem is sorolom. Szóval felmerült az abortusz. Ezért ne ítéljetek el. Én napok óta sírok így is. Nem tudom mi legyen.
Sziasztok!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Hát Zsani,ne haragudj a kérdésért,védekezés mellett lett a baba???

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Zsani, azzal ha elítélünk, nem leszel kisegítve. Nemrég volt egy barátnőm, teljesen hasonló helyzetben. Leültünk, fogtunk egy füzetet, és összeírtunk a világon MINDENt. Minden várható nehézséget, lehetséges megoldásokat, esélyeket, stb. Olyan részletekig, mint esetedben, hogy hogyan oldod meg az emeletre járást... pl. hogy eleinte hordozással épp olyan nehéz lesz lépcsőzni, mintha egy gyereked lenne és nagy pocakod. Aztán mire annyira megnő a pici, hogy más legyen a felállás, addigra mekkora lesz a nagy, mennyi esély lesz rá, hogy kézen fogva szépen lépcsőzzön veled, és az utcán is sétáljon melletted... satöbbi, satöbbi.

Bárhogyan is döntesz, a döntésed az egész életedre kihatással lesz. Az abortusz éppúgy, mint a baba megtartása. Szorítok, hogy megfontolt, biztos döntést tudj hozni.

Kig, nektek is mielőbbi gyógyulást!

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:02-kor.
szilly
 
 


Sziasztok!

Gratula mindenkinek a jó eredményhez!

Betegeskedőknek jobbulást!

Zsani!
nehéz erre mit írni, a te életed a te döntésed. Ezért senki nem ítélhet el. Nekem egy barátnőm a 4. vetette el, nagyon nehéz döntés volt, de még mindig emlegeti.
Akit írtam ismerőst ilyen korkülönbséggel, náluk az volt a felállás, hogy első lombik, második spontán. Nagyon aranyosak a gyerkőcök, a nagy már elsős. Mondta, hogy az első időszak nagyon húzós volt, de amikor már a kicsi is nagyobb lett, egyre könnyebb lett minden. Amit Szilly írt az jó ötlet.

velem semmi extra, várom a köv. dokilátogatást.

Lilypie Pregnancy tickers
inkognito4
 
 


Szilly,és hogy döntött a barátnő?

Nekem görcsöl a pocim,de persze ma kéne megint nem-megjönnie :) megnéztem a naptárat.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratula a jó eredményekhez!

A betegeknek meg jobbulást!

Zsani egyáltalán nem ítéllek el, ez mindenkinek a saját döntése. Amúgy én is "be vagyok kicsit tojva" a kis korkülönbség miatt. Nálunk az a rossz, hogy minden az én nyakamba szakadt. Apuka elég sokat dolgozik, az itthoni dolgokba egyáltalán nem segít be. Sőt megkapom néha azt, hogy "De hát itthon vagy egész nap!", amitől a falnak megyek.
Amióta Áron megszületett, azóta én nem voltam a gyerektől távol, talán ha úgy kb. 5-ször elvitte valahova egyedül egy órára. Amúgy, ha mondom neki, hogy le kéne menni a gyerekkel, akkor jó, de gyere te is a válasz, ami ugye nem nagy segítség. :)
Ebből kifolyólag Áron nagyon anyás és nincs is el senkivel. Úgyhogy nem tudom, hogy hogyan lesz ha itt lesz a kistesó, de csak kialakul majd...
Szóval én is sokat gondolkodtam kell-e egyáltalán kistesó, meg, hogy mekkora korkülönbséggel, de aztán arra jutottam, hogy ha most nem lesz amikor már úgymond megszoktam, hogy folyamatosan a gyerekhez vagyok kötve, akkor később amikor már ez változna, akkor biztos nem kezdeném újra.
Így aztán beleugrottam. :) Nekem most már nincs visszaút innen. :) A problémákon meg majd ráérek agyalni akkor, addig igyekszem nem gondolni rájuk. Bár azért nem mindig sikerül. :)

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Ja tényleg, évilány megnéztem a blogodat! Nagyon tündéri a kisfiad! :)

Zsuzsi
Kép
Kép
torpimano
 
 


Zsani: Mint férfi mondom neked, hogy ne vetesd el. Sose bocsáltanád meg magadnak. Nem a mi dolgunk ítélkezni, azt az idő megteszi helyettünk.
kig120
Kaposvár
 
 


evilany írta:Szilly,és hogy döntött a barátnő?


Megtartotta :)
Rájött, hogy nincs akadály, amit valahogy ne tudna leküzdeni. Kivéve a lelkiismeret-furdalást, ha az abortusz mellett dönt.

(vonalzó törölve 2011.12.11-én...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilly 2011.12.11 18:03-kor.
szilly
 
 


Sziasztok!
én sajnos búcsúzni jöttem. A szerdai uh-n sem volt a petezsákban semmi, akárhogy nézték, úgyhogy tegnap műszeres befejezés volt. Remélem, újra a pocakosok táborába tartozom.
Évi, légyszi, vegyél ki a tábliból...

Mindenkinek jó egészséget és szépséges pocakokat kívánok, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran, nagyon sajnálom a történteket, és őszintén szurkolok, hogy hamarosan pocakosodj. Én is veled tartanék :wink:
Zsani, tényleg nem a mi dolgunk elitélni, azt tudom, hogy engem nagyon zavart, egyenesen haragudtam anno a velem egyidőben abortuszra jelentkezőkre: nekem szakadt meg a szívem, mert a babánk beteg volt, ők meg egészséges kisbabákról mondtak le. :evil: :oops: De ez tényleg a ti döntésetek, bár gondolj bele: mit tettél volna, ha ikreid születnek startból? Én megtartanám.
És évekig szoba-konyhás családi házban laktunk, 3 gyerekünk lett, és nagyon jól megvoltunk. Most mindenkinek van saját szobája, és időnként nosztalgiáznak: mert akkoriban jobban odafigyeltünk egymásra. Remélem segítettünk. :wink:
Pussz

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


Madaran :( :( nagyon sajnálom!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: