Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyors összefoglaló.Tegnap nagyon fájt a hasam.Péntek óta fájdogál néha,de tegnap sokat és erősen.Be is tojtam és hívtam a dokit ,aki soron kivül fogadott,és nem fogjátok elhinni,de egy dogogó szivecskét hallottam és csak úgy folytak a könnyeim.És a méretek alapján 7+2.Szóval ő tényleg csodababa :D ,a doki szerint is közvetlen mensi után fogant.Szóval tegnap lettem volna mensi szerint 5+6,de a baba szerint 7+2. :D Majd feloperálom a képet is.Sajna a baba mérete nincs rajta,csak a petezsáké,ami 28,8 mm.És gyönyörűen dobog a szíve.Én viszont megfáztam és fáj a torkom,alig bírok nyelni,úgyhogy ágyban maradtam ma. :cry:

Még jövök és igérem,hogy nem csak önzőn magamról írok.

Eszter
anubias
 
 


Képeim:

Beültetés után itt még kettő picike volt:

Kép

6+2 egy baba és szívhang 7mm:

Kép

7+2 babám már 12mm:

Kép
Vendég
 


Anubias,
Nagyon örülök hogy minden rendben van gyere gyakrabban :D

Én ma megyek uh-ra már nagyon várom :lol:
Vendég
 

 
 

Pandi!

Nagyon drukkolok a mai ultrahaghoz,és várjuk az új képet. :D nagyon jó,hogy feltetted őket én is felteszem ma az enyémeket.

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Annyira örülök neked!!!!!!Dobogó szivecskét látni szerintem nekünk most a legnagyobb kincs! Nagyon vigyázz magadra! Igyál sok mézes teát, pihenj, aludj sokat!

Egyébként én is most ittam meg egy jó forró gyümi teát mert fájt egy kicsit a torkom.

Pandácska
!
írj te is légyszi, hogy mi volt az UH-on. Én még nem kaptam képet, remélem holnap kapok majd egyet.

Sziasztok!
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Pandi,

Várjuk az uh jelentést. :D Megpróbálom feloperálni én is a kis Pötyi képet. Az első sztárfotó a bébinkről :lol:

Eszter,

Hatalmas gratula!!!! Nekem múlt héten fájt a torkom. Én csak és kizárólag mézet teát ittam. Nem igazán tudom, hogy ilyenkor milyen "csodaszer" van, amit terhesen lehet használni. Ti tudtok erről valamit?

Judy,
Hol vaaaaagy? Nem tegnap este voltál uh-on????

Vera,
Te meg holnap mész uh-ra? Szupi. Szurkolunk!!!!

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Lányok,

Bocsi, egyelőre csak így tudom felrakni. Este majd segít a párom, hogy egyből látszódjon :

Pötyi 4+6 naposan (mensi szerint)

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok!

Judy!

Én is várom a jelentkezésedet.Mi volt a dokinál?

Little!

Utálom,ha így eltünsz. :cry: Remélem elutaztatok,vagy találtál valami jó kis kikapcsolódást, és azért nem jössz.Ellenkező esetben kicsit haragszom érte. :lol:

Vera!

Neked is nagyon szorítok az UH-hoz és a kis dobogó szivecskéhez amit látni fogsz majd.Nekem úgy fáj néha a hasam,hogy alíg bírom ki.Szóval csak nyugi. :wink:

Adrie!

Amit lehet terhesen használni az a homeopátiás szerek és a bioparox sray.Na most én is ezekre hagyatkozom,meg az általad is írt mézes teára.Megnéztem a sztárfotót. :D

Pandácska!

Te dolgozol? Vagy otthon vagy a lombik óta? Hogyan telnek a napjaid?Én nagyon igényelném most az itthonlétet,de sajna nem lehet.Egyrészt nem merem a melóhelyen elkiabálni,másrészt anyagi okok miatt. :evil: Ez utóbbit utálom.Mármint hogy a pén az élet összes területére beszövi magát és befolyásolja a mindennapjainkat.na de most semmi pesszimizmus.Hurrá,babát várunk. :D

Puszi

Eszter

UI: Látszik,hogy az előbb távozó kisrókától mennyivel jobban lettem. :lol:
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Jó látni, hogy így visszatért beléd az életkedv. Ezt kérjük végig tartani a 9 hónapig :wink:
Nálunk még nem volt kisróka, de ezt valahogy nem bánom. Mindig sajnálom azokat, akik a WC csészét közelebbről ismerik így az első hónapokban (bár émelyegni is elég rossz egész nap).

Nemtudom ti az étvággyal hogy álltok, de az én normál adag kajámnak a felét most már napok óta a kolléganőm eszi meg. (Egyszer meg elcseréltem a pörköltemet nokedlival az Ő zöldbab levesére.) Szóval nem igazán vagyok éhes.

Judy!
tényleg hol vagy? Mi újság van veletek?

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Nekem se nagyon van étvágyam,bár néha úgy eszek valamit,mintha mennyei manna lenne.De alapból minden jó,ami hideg.Fagyi,dinnye,hideg üdítő,mert az időlegesen ugyan ,de megnyugtatja a gyomromat.A múltkor 3 kg-ot híztam az első 8 héten,most meg picit kevesebb,vagy ugyanannyi vagyok,pedig a cicim teltebb és a hasam is szép kerek lett.Most is fagyit eszek.Torokfájás közben.De nem tehetek róla,ez esik jól.Nagyon lassan eszegetem .
Tényleg lányok,ha gondoljátok írhatna mindenki magáról egy kis bemutatkozást,hogy jobban megismerjük egymást.Perzse csak ha van kedvetek.Nyitom a sort és akinek van kedve az nyílik velem. :lol:

Szóval Eszternek hívnak,31 éves múltam és van egy 10 éves fiam az első házasságomból.A férjemmel 5 éve vagyunk együtt,ő az "igazi apa "vés az igai férj,ez nem kérdés.A fiammal tökéletes a kapcsolata és nagyon szeretik egymást.Én mérlegképes könyvelő vagyok egy kis cégnél,teljesen véletlenül keveredtem erre a területre,mert annyira más mentalitású ember vagyok,de szeretem a munkámat végül is.Imádom az állatokat,nagy szerelmem az akvarisztika.Sok halat tartok és szaporítok,továbbá rágcsálókat,egzotikus szárazföldi csigákat,mindent tartanék ami él a földön ha lehetne.Van cicám is.Emellett nagyon szeretem a kreatív önmegvalósító elfoglaltságokat,szalvéta technikát,varrogatást,minden kreatív alkotó bütykölést.Főként a téli időszakban,amikor az ember beszorul a lakásba.A XVII.ker.ben élünk egy kertes ház tetőterében,alattunk a szüleimmel,teljes harmóniában. :wink: Tudni kell rólam,hogy folyton pörgök,soha nincs időm és általában nagyon optimista ember vagyok,aki imád saját magán nevetni,mert az összes szőkenős viccet produkálom. :lol: Hát dióhéjban ennyi,ha gondoljátok írjatok ti is,hogy jobban megismerhessük egymást. :wink:
anubias
 
 


Sziasztok Lányok,

Hát nincs túl jó hírem, sajna.
Tegnap este voltam magánrendelésen, hasi uh volt, ahol mért egy 20 mm-es petezsákot, de semmi mást nem látott.

Visszarendelt ma reggelre a kórházba egy hüvelyi uh-ra, ahol 2 mm-es szikhólyagot is látott.
De azt mondta, hogy a 20-22 mm-es petezsákhoz, ami ugye 5-6 hetes terhesség már 5-6 mm-es embrio dukál.

1 hét mulva visszarendelt, ha emmi nem változik, akkor sajna be kell fejezni a terhességet.

El vagyok keseredve, nagyon írni sincs kedvem. Nagyon élni sincs kedvem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Második babámat várom, legalábbis eddig a tüneteim és néhány erősödően pozitív teszt erre utal. Azért néhány, mert az első tesztet még a fogantatás utáni 9. napon csináltam, kiváncsiságból (értesd türelmetlenségből :oops: ), már az is halványan de csíkos volt.
A tüneteim is nagyon hamar jelentkeztek. Erről már írtam is a második babánkat tervezzük 2007 fórumban.
Egyelőre nem akarok dokihoz menni, majd kb úgy 2 hét múlva.
Szóval sziasztok.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Judy!
Az interneten több helyen is az 5-6 hetes Manót 1-2 mm-esnek írják. Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor nagyok az egyedi különbségek, sőt, ha mondjuk nem akkor fogant, hanem pl. 1 héttel korábban, az ilyenkor akár több mm különbséget is jelenthet!!!
A dokid nem az a kemééletesen riogatós fajta. :twisted:
Szerintem minden rendben lesz, nyugi.
Egyébként ha addig nem bíros ki idegekkel, akkor menj el egy másik dokihoz is, több szem többet lát alapon...
Szurkolok!!!!!! :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Judy!

Mit is írhatnék.Nagyon átérzem,amit most érezhetsz,hiszen sajnos többször is megtapasztaltam,milyen az,ha baj van.Tudom,hogy a szavak nem segítenek,mert semmi sem változatat a jelenlegi érzéseiden.Azért nem biztos,hogy baj van,ezért vár még a dokid is,mert van rá esély,hogy a következő héten mindent a legnagyobb rendben találjon.Bízz most ebben és tudom,hogy sziklaként gördülnek addíg a percek.

Mpatr!

Üdv köztünk.Boldog babavárást.Gyere gyakran és írj sokat. :wink:

Eszter
anubias
 
 


Köszi Lányok a vigasztaló szavakat.

Azért nagyon reménykedek, hogy 1 hét múlva minden rendben lesz.
Holnaptól szabin leszek 1 hétig, és pihizni fogok, meg a srácaimmal játszani. Remélem megnyugtat egy kicsit.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nagyon remélem és valóban így van, a fogantatás időpontját nem tuhatjuk biztosan.Úgyhogy nagyon remélem,hogy boldog babavárásnak nézel elébe.Drukkolok!

Eszter
anubias
 
 


Judy,

Nagyon sajnálom a rossz híreket, de még van remény! Nem szabad feladni! Az az 1 hét pihi most pont jó lesz. Megbeszéled a babóval, hogy növögessen kicsit és nem lesz semmi baj :lol:

Eszter,
Szívesen írnék magamról, de van rá esély, hogy a főnökség nézi a topikot. Ezért majd csak akkor szeretnék lelepleződni, ha már bejelentettem, ami kb. a 12. hét körül lesz. Nem baj?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok!

Judy!
Nem akarom leírni, hogy sajnálom, mert még nem dőlt el semmi!!!!

Próbálj erős maradni a következő hétig, csak erre gondolj, meg arra, hogy tényleg lehetnek különbségek az egyes terhességekben. Nekem a múltkori vetéléseimnek előzményei is voltak: nagyon erősen és sokszor görcsöltem. Nálad ez pozitívum, hogy ez nincs.
Próbálj meg pihenni a héten, és ha lehetséges szerintem is keress fel egy másik dokit is mindenképpen!


Kitartást, Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Mpatr!

Üdv itt közöttünk, boldog 9 hót kívánok!
Hány hetes vagy?

Eszter!
Magamról röviden (bár én nevet és fényképet is felraktam, remélem a főnökség nem nézi):
30 éves vagyok, párom 33. IV. ker.ben lakunk, tavaly évvégén vettük meg életünk első kis lakását. Párommal 11 éve geyütt vagyunk, 4 éve házasodtunk össze.
A szalvétatechnikát én is csináltam egy időben, kutyám vidéken van otthon (anyukámnál), imádjuk egymást.

Szóval röviden ennyit, de még foly. köv.


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Judy,

Nem olvastam vissza, (de lehet, hogy nem is írtad), de Te szedsz progit?

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Adire,

Nem szedek progit, miért??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,

Bocsi, nincs semmi összefüggés, csak kérdeztem. Remélem nem ijesztettelek meg :cry:

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Vera!

Ez ari volt,van kutya és majd folytatom. :lol: Ok,várom.De jót mosolyogtam.Jajj,ami a görcsölést illeti félek.Én a múltkor nem görcsöltem,de nem maradt meg a baba,most görcsölök.Viszont a doki szerint minden rendben és szedem a progit + vitamint.Mást nem nagyon tudok tenni. :roll:

Adrie!

Sebaj,akkor még várok pár hetet a bemotatkozásodig. :lol: Én is gondoltam már rá,hogy olvassák bent,de álnevem van és a képem is levettem. :roll: Különben meg én is csak a 12.hét után akarom bejelenteni.A múltkor rögtön tudták,de sajnos hiába volt a bejelentés. :roll:

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

Végre tudok írni. Sok volt ma a meló, meg egész nap émelygés, fáradtság, gyengeség, és úgy általában munka- és mindenundor :)

Látom tegnap este óta zajlottak itt az események rendesen...

Én is megadnék adatokat:
26 éves vagyok, van egy 5 éves kislányom, aki az első házasságomból született - apu angolosan távozott - , de aztán megtaláltam életem párját, akivel már 4 éve együtt vagyunk, tavaly házasodtunk össze, és ebben a hónapban álltunk neki a baba-projektnek és íme, itt az eredmény :D
Tolmács és export ügyintézőként dolgozom Egyébként vidéken lakunk egy nyugis kisvárosban. Valószínűleg február 18-án fogok szülni, de ez csak egy kb. adat, Sopronban.

A főnök témához: az én főnököm egy tündér - főleg most jöttem rá - egy év munkaviszony után lettem terhes a lányommal, utána visszahívott dolgozni, most is puszival gratulált, nagyon örül a boldogságomnak, és már tervezi azt az időt, amikor majd megyek vissza. Szóval én imába foglalhatom a nevét.... Elég szomorú, hogy a munkáltatók többsége előtt "titkolni" kell egy baba érkezését.

Judy! Nagyon sajnálom, hogy ilyen szomorú híreket kellett hallani rólad, de bízzál benne, hogy minden rendben lesz. Én az 5 hetes UH óta végigcidriztem a napokat, már mindenfélét beképzeltem, az orvosom is nevetett tegnap, mikor mondtam neki, hogy most vizsgáztam kórtanból - mondta, hogy kár volt, és hogy ne parázzak folyton, mert akkor lesz a minden a legnagyobb rendben, ha nem stresszelek, és bízok magamban.:-)
És amikor megláttam a szívét dobogni, majd leugrottam a székről :lol:

Majd én is felteszem az UH képet, bár túl sok mindent nem látni a bébiből, de azért olyan jó nézni!

További szép napot mindenkinek!

Üdv: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kedves Lányok!

Ne haragudjatok, hogy úgy eltűntem! Megfogadtam, hogy nem fogok aggódni, de mégis azt teszem. Ingerült és ideges vagyok. Úgy érzem, hogy megint koppanni fogok. Bebeszéltem magamnak, hogy megint nincs ott semmi, csak egy üres petezsák. Nekem a cicimmel sincs semmi változás, néha érzékenyebb, de többnyire semmi. A hányingeres tüneteket szerintem az utro okozza.
SZóval nem tudok addig írni, amíg nem látom, hogy van ott valaki és nem hallom a szívhangját, és az még olyan sokára lesz.............
Vendég
 


Judy! Te pont 6 hetesen voltál uh-on! Én a múltkor 5+6 -n voltam és akkor nekem még csak egy 9,1 mm-es petezsákom volt egy kis folttal, ami állítólag a szikhólyag! A doki azt mondta, hogy ez jó, a kornak megfelelő! Akkor ezt nem értem: "De azt mondta, hogy a 20-22 mm-es petezsákhoz, ami ugye 5-6 hetes terhesség már 5-6 mm-es embrio dukál. "
Az lehet, hogy ekkora petezsákhoz ekkora embrió dukál, de akkor ez nem 5-6 hetes terhesség! Vagy akkor most mi van?
A 2 mm-es szihólyag viszont tényleg megfelel az 5-6 hetes kornak!
Ebbe bele lehet őrülni!!!!!
Vendég
 


Little!

Ne aggódj.Ismerem az érzést,mert rá is gyakran rámtör a féelem,hogy koppanok.Nem olvastál vissza? Tegnap elmentem a dokinkhoz,hogy megnyugtasson és megérte.Ha soká van az UH időpontod,kérj egy korábbit.Nagyon megértett és nem nézett egy percig sem furán,hogy előbb mentem,sőt.Olvass vissza.OLyan szépek a vonalzók.Viszont tényleg jó eséllyel szülünk együtt,mert nekem meg idősebb a baba,tegnap 7+2 volt az UH szerint. :D

Puszi

ESZTER
anubias
 
 


Megpróbálom feltenni a képeket: Kép

Ez 10 napja készült: Kép

Ez pedig tegnap
anubias
 
 


Jajj a második nagyon életlen lett.De annyi van ráírva,hogy 28,8 mm-es petezsák és 7+2 a kor. :D
anubias
 
 


Nem tudom feltenni a képet, akárhogy kicsinyítem, mindig nagynak találja a rendszer!

Nektek hogy sikerült???

Üdv: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok! :lol:
Minden rendben van(kop kop kop) 24 mm a baba már látszódik a köldökzsinor meg ahogyan piciket mozog :lol: Jövöhéten megyek a kiskönyvemért és aztán vérvétel meg a többi szokásos vizsgálat jön. Képet majd teszek fel csak lemerült a fénylépező eleme :?
Vendég
 


Judy,
Semmit nem jelent hogy most mekkorát látott a doki mert ilyenkor még nagy az eltérés és lehet a terhességed se akkor mint gondolnád! Szépen éljed tovább a kismamis életed meglátod egy hét múlva ott lesz a szívdobogás is! Másik topicban egy lánynak 6,5 hetesen csak üres petezsákja volt aztán ott volt a baba is késöbb!!!
Vendég
 


Itt van Ő :lol: az a hosszú izé alul a köldökzsinór kezdemény erre párom megszólal jéé milyen nagy lába van :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Little!
Bízz benne! Én az elején ugyanígy álltam hozzá: nem vettem róla tudomást, hogy terhes vagyok, mert féltem az egésztől, hogy minden ismétlődik újra.
De aztán v.ki mondta, h. nem szabad így gondolkodni, mert a negatív gondolatok nem jók.
A méretekkel rájöttem nem szabad foglalkozni, mert úgy látszik az orvosok is közt sincs ebben egyetértés.

Eszter!
épp vége lett a munkaidőnek és valaki elvitt kocsival haza és nem akartam megvárakoztatni az illetőt.
Szóval folyt. köv.: Röviden még annyit, hogy egy irodában dolgozom, eredetileg tanárként végeztem, de sajnos nem tanítok (a fránya pénz miatt).
A többit majd én is a 12. hét után mondanám el, mert nálunk is lehetnek kíváncsi dolgozók a munkahelyemen a neten.

Pandácska!
De jó!!!!Örülök neked. Aranyos volt a párod, de azt is mondhatta volna, hogy: na látod én mondtam, hogy fiú lesz..... :lol: :lol:

Sziasztok!
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Pandácska !

Gratulálok.Akkor biztos nagyon nyugodt és boldog estéd van. :D Most jól megnézem magamnak,mert 2 hét múlva,ha megyek a dokihoz én is ilyen fotót szeretnék hozni. :wink:

Vera!

Igen a pénz egy szükséges rossz az életünkben .De azért remélem szereted a munkádat.Te meddíg tervezel dolgozni? Én decemberig szeretnék.Persze csak ha minden rendben.

Katuci!

De kár,pedig nem nehéz.Úgy írd be a méretet,hogy az első szám 600 legyen,úgy felfér .Utána pedig nyomd meg a mentést.Persze ez attól függ milyen programmal kicsinyítessz.Ha el tudod küldeni mail-ben akkor szívesen feltöltöm neked.varadiszter@gmail.com.Ide küldd.

Little!

Ha aggódsz ne zárkózz be,mert úgy nehezebb.Inkább beszéljünk a bajainkról.Úgy könnyebb elviselni és átvészelni az aggályokat is.Nekem bevállt,azért is vagyok itt,pedig azt hittem jobb,ha a 12. hétig hallgatok.Emlékszel milyen félszegen jelentkeztem be ide is.Aztán most írok és így könnyebb.Talán neked is így lesz.Engem nagyon érdekel mit érzel,hiszen annyira hasonló cipőben járok és még sokan itt. :wink:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

na talán most sikerül!

Jó éjt mindenkinek! Sok pozitív gondolatot, és pihenjetek sokat!
No stress!!!


Üdv: Kata
u.i: a jobboldalon az a kis "foltocska":-))

Kép Az első sztárfotó:-)

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok,

Jó reggelit mindenkinek! :D

Little,
Ne aggódj annyira! Tudom, könnyű ezt mondani, de tényleg próbáld meg. Én már túl vagyok a nehéz szakaszon. Múlt héten annyira idegeskedtem, hogy a stressztől elkezdett zsibbadni a bal karom. Állandóan azon rágtam magam, hogy nincs semmi tünetem, nincs is bent senki, a kövi uh-on üres petezsákot fogok látni. Aztán elgondolkoztam, hogy ez megéri? Hogy esetleg kárt okozok a kis pötyimnek? Aztán változtattam a gondolkodásmódomon. Szerintem mindent megteszünk azért, hogy a pocónkban szépen fejlődjön a bébi, úgyhogy nem lehet baj. Ha meg baj lesz (DE NEM LESZ !!!!) az a természetes kiválasztódás és úgysem tehetünk ellene semmit.

Pandi,
de jó! Te leszel az első kiskönyves a topikban :D Nagyon édi a kis ufo-d :lol:

Eszter,
Milyen szépen növöget a babócád. Olyan jó ilyen képeket látni. Az első kép hány hetesen készült? A 7,1 mm a képen a petezsák mérete?


Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Anubias,
Te most akkor hány hetes vagy? mert elvesztettem a fonalat...
Vendég
 


Little,

egyébként bevallom, hogy azért én sokkal nyugodtabb lennék, ha már hallani dobogni a kis szivecskéjét. Hááát igen, július 11 még messze van. (mi ugye 1 napon megyünk) Én nem is tudok hamarabb menni, mert a szonográfus szabin van ahová járok.
Egyébként én azt szoktam alkalmazni, ha rám tör az aggódás, akkor odamegyek a páromhoz, hogy simózza a pocimat és nyugtasson meg. Ilyenkor elkezdünk tervezgetni (falszín, bútorok, nevek, stb), szóval csak csupa pozitív dolog és nekem teljesen elszáll minden rossz gondolatom. Odabújok a páromhoz és teljesen meg tud nyugtatni. Nálunk ez a módszer :lol: De mondom, szerencsére már sokkal jobban vagyok, múlt héten voltam a "mélyponton"....

Vera,
Hányra mész uh-ra? Feltétlen jelentkezz utána!!! És persze képet kérünk!

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Kép
Vendég
 


Jó reggel !

Most ébredtem! :oops: Szerencsére sokkal jobban vagyok nátha ügyileg,úgyhogy kihasználom ezt a kis pihenést.Rámfér,mert amúgy minden nap hajnalban kelek.

Pandácska!

Majd légyszi cseréld ki a táblán,hogy én is 11-én megyek UH-ra,mert ugye nem bírtam várni és előbb elmentem.De legközelebb 2 hét múlva megyek.Nos,hogy én hány hetes terhes vagyok,ebben én is elvesztettem a fonalat. :lol: Mensi szerint (amiről tudjuk,hogy nem igaz)még csak 6+1 lennék.Ha viszont a doki UH-ja alapján nézzük,akkor 7+4.Sajnos nem tudom,mert nálam ez egy csodababa.Nekem mindíg pontos 28 napos ciklusok vannak,jó kései 18-20. napi pé-vel.Mindíg hőmérőztem.Majd 1 ciklussal ezelőtt volt egy bizonytalan + tesztem,majd utro,amjd - teszt és a 35. napon megjött.Persze akkor már 9 napja vérezgettem,szóval nem tudom,hogy igazából mi zajlódott le odabent,csak azt,hogy nem sikerült én meg magam alá estem az előzmények miatt.Levettem a képem,a vonalzóim és elbúcsúztam a lányoktól.A dokival szünetet beszéltünk meg,és utána clostyt.Abbahagytam a hőmérést is és abban maradtunk,hogy úgy védekezünk,hogy nem leszünk együtt a 15-25.napig,mert ugye ismerem a szervezetemet az 1 év hőmérőzésből. :lol: Szóval a 35. napon erős ám rövid vérzésem volt,majd - teszt,tehát az előző ciklus tényleg nem sikerült.Majd ebben a ciklusban a 11. napig voltunk együtt párszor,utána fürdés,mindent baba ellen dolgoztunk,hiszen védekezős hónap.Aztán elkezdett fájni a hasam és olyan terhestüneteim lettek úgy a ciklus közepétől.A csajok javaslatára még egy vérvételt is beiktattam,mert a babanets lányokkal(Éva,Zora) diagnosztizáltunk egy méhgyulladást)néha 1+2 cseppet véreztem is .A vérkép gyönyörű lett,a doki meg gyönyörű vaskos nyálkahártyát látott középidőben és kacsingatott.Elkezdtem mérni a hőm,de akkor már csak az látszott,hogy stabilan fent van. a végén 24. naptól már 37,1 minden reggel.A 24. napon csináltam egy szép + tesztet,majd 18-án hétfőn látta a doki a 7,1 mm-es petezsákot,10 nappal később meg a második 28,8 mm-est.Én nem tudom hány hetes vagyok,de tényleg.Szerinted? A doki szerint azonnal mensi után volt egy pé-m és akkor. :D

Little!

Én is 11-én megyek dokihoz.Én negyed 8-ra te hányre mész? Jó volna összefutni. :D

Vra!

Ma rajtad a világ szeme!Gyere feltétlenül doki után. :wink:

Adry!

Igen az a petezsák mérete,de mint Pandinak is írtam sajnos nem tudom mekkora a baba. :roll:

Puszi

ESzter
anubias
 
 


Anubias,
Ha tudnád a baba méretét akkor könnyebb lenne kitalálni én akkor úgy írlak be téged hogy 7+4 ma ok? Mert szerintem az uh a lényeg nem a mensi! na de akkor mikor szülsz? Az nem volt az uh papíron?
Vendég
 


Az első Uh -on a mensi szerint febr.21-et írt,és ezt most is autómatikusan írta neki a gép.De közben azt írta a paírra,hogy 7hetes terhesség.Úgyhogy akkor ha jól számoltam febr.11.Szerintem is írj febr 11-et és 7+4-et,aztán majd körvonalazódik a következő UH-ok szerint a baba biztos kora.
anubias
 
 


Egyébként az ő UH.ja nem ad születési dátumot,azt ő számolja ki kis korongon,de csak először számolt.
anubias
 
 


Bejeletkeztem kombinált tesztre Július 20-án megyek. 1,5óra múlva az eredményt is megkapom remélem minden rendben lesz!
Vendég
 


Jól tetted.A múltkor én is akartam menni,de sajnos már nem tudtam,mert addígra nem volt miért. :cry: Na de most nem depizek. :wink: Én azért nem megyek,mert a 2006-os topicban ott van Titink,biztos olvastál már róla,és ő volt integrálton.Az kicsit összetettebb ,2 vérvételből áll,jó lett az eredmény,de most a 20. héten megállapították,hogy csak 2 ér van a köldökzsinórban,így elküldték amniora,szerdán már át is esett rajta szegénykém.Úgyhogy én végül úgy döntöttem,ha baj van majd kiderül(pedig eddíg én is úgy gondoltam,hogy mielőbb tudni szeretném)A lényeg,hogy jól tetted,ha megnyugtat és persze szuper,hogy nem kell várni az eredményre .
anubias
 
 


Lányok,

Szervezhetnénk össznépi uh-ot júl 11-én :lol:
Eddig már hárman megyünk aznap !
Úgyhogy aki lemaradt, az feltétlenül jelentkezzen be! :lol:

Pandi,
A kombinált tesztre mennyivel érdemes elötte bejelentkezni? Tudsz erről valamit? Gondolom sokan mennek....

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Anubias,
Én hiszek benne és ez a lényeg!

Adire,
Szerintem kb. a 10. héten mert majd kérdezik hogy uh szerint megfelel-e a baba a korának. Nekem mondjuk könnyű mert napra pontosan tudom hogy mikor termékenyült meg és indult el a babám :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hú de sokat írtatok, alig győztem visszaolvasni.

A HÍREIM A KÖVETKEZŐK:

CRL 5 mm! (azaz nőtt az előző 1 mm óta). És jó életjeleket talált a doki, azaz dobogott a szive. Lányok én elsírtam magam ott, meg utána is amikor kijöttem a vizsgálóból. Azt mondta, hogy 6 hetes terhesség.
Ti is úgy tudjátok, hogy a szívhang csak a 6. hét végén van? Mert akkor már a 6. hét végén vagyok! (Úgyhogy a 7+5-öt ami a mensi alapján lennék lehet hogy javítani kellene, csak még nem tudom mire.)

A vizsgáló doki mondta, hogy van egy kis gombás folyásom (a sárgás folyásra gondolt), de a dokim mondta, hogy ezt az utro erősíti, meg a 12. hétig nemigazán szeretnek ilyet kezelni, megha ad a folyásra kúpot akkor az utro nem szívódik fel úgy ahogy kéne.

Én hülye bejelentkeztem hozzá július 11-re magánrendelésre, de utána rájöttem, hogy akkor nyaralunk, úgyhogy módosíthatom a dátumot nála.

Kész a vérképem eredménye: a vörös vértest süllyedés magas egy kicsit (24 mm/h a 20-as referencia tartományhoz képest. )
A hyperchromasia érték (?) 4.3 a 4.0-as érték helyett.
Az MCHC érték (1 vörösvértestre eső átlagos hemoglobin koncentráció) egy kicsit magasabb: 357 g/l a 355 helyett.

Ami viszont gáz, hogy a vércsoportom A RH-, az előző vetélésnél kellett volna, hogy kapjak anti D-t és nem kaptam!!!!!

Szóval ezek a"rövid " hírek, bocs hogy ilyen sokat írtam.

Puszi nektek:
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
A szívhang a 6. hét elején már van persze nem mindenkinél de nekem 6+2 már volt szívhang és 7mm baba. Örülök hogy minden rendben van én is sírtam a szívhangnál :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: