Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Georgia
Nagyon sajnálom! Még szerencse, hogy olyan közel van a kórház! Ne aggódj, biztos minden rendben lesz, csak lustizik kicsit a bébid! Nem akarsz venni otthonra egy magzati szívhang figyelőt, hogy nyugodtabb legyél, mert azért 2 napig nem érezted, én szívinfarktust is kaptam volna.... Drukkolok, hogy minden oké legyen!

Bazsa
:( sajnálom, hogy megjött, de nagyon drukkolok a köv. hónapra a lombikra! :) biztosan sikerülni fog! :)

Sajna én is szenvedek :( nálam is van mindig valami, már kezdem unni :? most az aranyérrel ismerkedhettem meg :?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita

Sajnalom az aranyeret, tuti rossz es fajdalmas is :cry: :cry: !!

Most ertem haza, megint szivet hallgattak a bebinek feloran keresztul, hogy megnezzek, elegneztek elegge aktiv e.
De aludt, igy almalevet itattak velem, es 10 perc mulva ebredt, es mondtak jo a kondija a bebinek.
Ultrahang ismet, es magzatviz vizsgalat volt.
Minden oke, de vasarnap reggel 9kor ismet kontrol, majd kedden megint, szerencsere a korhaz ugy 5 perc autoval.
Most birkat sutok, a ferjem kedvence.
Mindenkit puszilok!!
Vendég
 


Georgia
megnyugtató hogy minden rendben van! Maradjon is ez csak így.

Ma vettem rácsvédőt http://kep.brendon.hu/16374_1_lg.jpg még a kiságyba, s én is vettem cumisüveget :) ez is légtelenítős :)

Tommee Tippee
http://kep.brendon.hu/32521_1_lg.jpg

Most már csak a bébiőrt kell megvenni a babának és a mellszívót a mamának :)
Egyik ismerősöm mondta, hogy igenis kell mellszívó, úgyhogy kénytelen leszek venni, ő a Medelát használta, az elektromosat. Én még nem tudom, hogy milyet veszek.
Ti vettetek már?

Ma vettem aranyérre való krémet és kúpot is, ezt ajánlotta a szülésznő: http://www.egis.hu/Content/Products/ima ... on_kup.jpg

Amúgy mizu csajok? Megjött a jó idő s mindenki eltűnt!

Jó hétvégét nektek!

Zita

Kép
zitácska79
 
 

 
 

Zita

Klassz hogy tudtal venni racsvedot, en is kerestem a multheten, de itt bevan tiltva nem lehet kapni.
Cumisuveg klassz, es jo a legtelenito.
Bebiort nem veszunk, mert egesznap a nappaliban van a bebi itt az a szokas, csak este kerul fel az emeletre a szobajaba.
Mellszivot, itt nagyon nem vesznek, inkabb kolcsonoznek a korhaztol, ugyhogy mi is azt csinaljuk.
A doki jo kupot adott neked, tuti segiteni fog.
A nappaliba a bebi helyet, elkuldom neked emailen, legyszi tedd ki jo?
Puszika!!
Vendég
 


georgia,
örülök,h rendben vagytok,tudtam én :-)
itt is a kölcsönzés a divat.kiirja a doki és ingyen elhozható a mellszivó a gyógyszertárból.

zita,
az aranyér miatt nem irigyellek,de ez velejár,nagyon kevesen usszák meg.
Vendég
 


bazsa! sajnálom, hogy megjött, de nagy drukk keddre,hogy minden úgy legyen ahogy te akarod!

Georgia! hála istennek tökéletes kezekben vagy!!!!!!örülök h minden rendben!

Zita!sajnálom, de nekem ismerős, nekem is kint volt most az aranyerem 1 hétig.
nagyon jó a rácsvédő, és a cumisüveg is:)
én mindenkitől azt hallottam, hogy először nem lehet elektromosat használni, mindenképpen kézi kel. max ha utána sokat és rendszeresen kell fejni, akkor lehet váltani elektromosra.
nekem avent kézi van

Ma nagyon sokat takarítottam, még jó hogy anyum is segített. estére meg megint jönnek a haverok meccset nézni,örvendek......
Holnap nem megyünk a bútorért,nem jött meg a pénz:( majd jövő héten valamikor!
vasárnap megyünk x-factor koncertre,már várom nagyon. itt lesz a városunkba, van protekció, lesz ülőhelyem ahonnan mindent látni fogok:)

KépKép
dike
 
 


Dike

Ne dolgozz sokat!!
Majd akkor jovoheten orulsz a butornak!!

Bazsa

Kipihented mar a tancikalast?
En tudom neked ossze fog jonni a bebi!!!!!!!
TUTI!!!!

Puszi!!!!!!!!!1
Vendég
 


georgia,

igen a táncikálást azt hiszem kipihentem :-) de folytatni akarom, keddenként lehet menni táncolni tanulni,majd szerintem megprobálkozom vele.

annyira aranyosak vagytok, hát persze,h sikerülni fog. most már igazán megérdemelném :-)

dike,

vasárnap egy kis kikapcsolódás biztos jót fog tenni :-)
Vendég
 


Sziasztok,

hát... én sem irigylem magam az aranyér miatt :? még soha életemben nem volt ezelőtt, de a doki még nem is tudja a szülésznőt hívtam fel, s ő ajánlotta ezt a csodakúpot


Georgia
Miért van betiltva nálatok a rácsvédő??? :shock: Pont hogy a gyerek érdekeit szolgálja, hogy pl. nem akad be a lába a rácsok közé, vagy a keze. Szóval szerintem jó ha van, nekünk már fejvédőnk van, de én körbe akarom rakni a kiságyat, s azért vettem még.
Nálunk a baba az elején velünk lesz, de jó lesz a bébiőr, ha én kint leszek a konyhában, vagy amikor már átkerül a saját szobájába, akkor pedig ott lesz a bébiőr gyerek egysége és a szülői meg a mi hálónkban.
Nálunk még inkább a mellszívó vásárlás a divat, nem a bérlés, sokan használtan vesznek, de sosem lehet tudni, hogy ki hogyan használta.....

Dike
Én még ilyet nem hallottam, hogy először nem lehet elektromosat használni, szerintem ez nem így van, mert te szabályozod végülis azt is :) még nem tudom milyet veszek, de szerintem én elektromosat.
Jó neked, hogy még így bírod a takarítást, nekem már nagyon nagy a hasam s nem bírok tenni-venni, meg az aranyér is megkeresíti a napjaimat. Majd el kell hívnom valakit, aki rendbe rakja az egész házat. Meg persze a virágjaimat, virágoskertet is!

Kép Georgia nappali


Georgia
Tök jó ez a kiságy a nappaliba :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Georgia! tök jóóóó ez a kiságy:)))

KépKép
dike
 
 


Georgia! holnap drukk a kontrollhoz!

KépKép
dike
 
 


ma reggel hányingerre ébredtem, 1 órán keresztül vettem a nagy levegőket h ne hányjak. aztán elmúlt...délbe meg megebédeltem anyuéknál, és mikor mindent befejeztem,irány a Wc minden kijött....nem tudom mi lehetett.

KépKép
dike
 
 


dike,remélem jobban lettél...
Vendég
 


Sziasztok!

Georgia, aranyos vagy, hogy hiányoltál :D Nem tűntem el, de mindig volt/van valami.
Somlói? Hmmmm... fincsi lehetett! Én azon a hétvégén kakaós csigát sütöttem :wink:
Örülök, hogy minden rendben Veletek! Olyan szépeket írsz a kinti körülményekről, hogy kedvem volna ott szülni! A kiságy is szuper, nagyon tetszik! :D
Most látom, hogy Te törölted magad????????????!!!!!!!!! Ez véletlen volt, ugye? Ha esetleg nem, akkor gondold át még egyszer és gyere vissza! Szépen kérlek!!!! Ne csináld ezt!!!

Zsu, olyan jó látni a vonalzódon, hogy már csak 11 nap a kezdésig! :wink: Hogy állsz a felkészüléssel? Diéta, mozgás?

Melinda, voltam a Babylandben. Sikerült egy-két dolgot jó áron kifognom! Köszi a tippet! :wink:
Remélem, hogy minden rendben veletek is, és hamarosan jössz egy kis beszámolóval és fotókkal! :D

Bazsa, látom nem voltál jól. Már kezdtem reménykedni, hogy azért nem jött meg, mert esetleg...... de nem :? 29-e viszont mindjárt itt van, nagyon drukkolok!!! (Én itt a topikon a "soha fel nem adni" csoportba tartozom. 5 évet vártunk a babára, ebből majd' 4 év lombikozással és az azzal járó "finomságokkal" telt, miután kiderült, hogy a férjemnek természetes úton nem lehet gyereke. A Budai Meddőségi Centrumban csináltunk végig 4 lombikprogramot és egy fagyasztott beültetést. Utána mentünk át a győri Kaáliba, ahol az 5. lombik (6. beültetés) sikerrel járt. Boga dokinak köszönhetjük a sikert, aki Zitácskának és Dikének is elsőre összehozta a babát. :wink: )
Édesanyádnak jobbulást!!!

Zitácska, nagyon aggódtam érted/értetek!! Örülök, hogy minden rendben! :D Leszámítva az aranyeret! :? Khmm, annak volt valami előzménye? Jó volna valahogy megúszni. Bár, ahogy látom, azt is nagyon befolyásolják a hormonok, mint a visszereket. Kérdezted, én a visszerekre Lóbalzsamot használok (el nem tünteti, de jól hűsíti a lábakat), meg a Schüssler krém Nr. 1-t kenem. Ha meg tudom előre, hogy aznap sokat fogok jönni-menni, gyalogolni, akkor ébredés után felveszem a kompressziós harisnyámat is (kismamáknak való pocakbetétest vett nekem a férjem).
Mi nem használnánk ki a bébiőrt a lakásban, mert nem olyan nagy. Max. ha anyuéknál leszünk és kiülünk a kertbe/teraszra, de ez lehet, hogy csak jövő nyáron lesz igazán aktuális, addigra meg vehetünk valami olcsóbb típust (AC-nél ez nem érte volna meg a +16.000 Ft-ot).
Újraélesztő tanfolyamra mi vagy a János Kórházba megyünk (Angelcare-s ingyenes, kb. 1 óra) vagy a Heim Pálba (kb. 2,5-3 óra, 3.000 Ft/család), még nem döntöttük el.
A mérleget a vaterán vettem, újszerű, hibátlan állapotban, 8.000 Ft-ért. Úgy voltam vele, hogy legyen inkább saját, mert a kölcsönzés is havi kb. 1.800-2.000 Ft, a védőnőhöz meg nem szeretnék a mérlegelés miatt külön eljárogatni.
Cumisüveg nekünk is TT van (kaptuk), de ha vettem volna én is azt választom :wink:
Mellszívóm pedig Avent kézi lesz, majd kiderül, hogy egyáltalán kell-e :roll:
A C&A-t én is szeretem. Babaholmikban is vettem már ott szép dolgokat ismerősöknek ajándékba. De most magunknak is :wink: Április 08-10. között lesznek majd a "Glamour napok", akkor 20% kedvezménnyel lehet vásárolni a kupon ellenében, érdemes lesz benézni. Meg a Müllerbe is, ott is lesz kedvezmény.
Jó lehetett a csajos nap, a hajad is szép lett! A pocid meg..... hát, nagyon sokszor visszalapoztam az oldalt! Gyönyörű!!! Örülök, hogy végre így csupaszon is megmutattad, öröm nézni ezt a formás lakhelyet! :lol:
A listát köszönöm, aranyos vagy!!

Dike, a csekket tőlünk nem kérték, így nem adtuk le.
Te tudsz valamit Mariannról? Csütörtökön hívtam, de csak annyit mondott, hogy nem tud most beszélni, mert most operálták :roll: :oops:
A Ti kelengyétek is szépen alakul, jó sok dolgot megvettetek már! Nagyon várom a bútorról a fotókat, meg a festés is érdekel! :wink:
Vasárnapra jó koncertezést, érezzétek jól magatokat!

Bri, itt is gratulálok kicsi fiatok érkezéséhez! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek!

Köszönöm szépen a dicséreteket, jólesett. :D Neeem, nem szolizok.
Továbbra is jól vagyunk, de ahogy írtam is, mindig van valami. Vásárlás, házimunka, védőnő, háziorvos, nőgyógyász, mozi, barátnőzés, szépítkezés, szülésfelkészítő, 4D ultrahang .... ezek az elmúlt egy hét történései.
Egyszemke sokat mocorog, de ő sem szereti a hideget, mint az anyja! A múlt héten rekordot döntött, 6 napig szinte egyfolytában csak aludt és aludt. Vasárnap "ébredt" a kis drága, azóta meg egyfolytában bulizik :lol:
4D-n a Genesisnél voltunk, majd egy órát vizsgált a szonográfus. Kicsi fiunk takargatta a jobb karjával a pofiját, szokás szerint bújt a méhlepényhez, feltolta maga elé a köldökzsinórt, a végén meg már a két talpija is az arcocskája előtt volt. Ezért sokat kellett forognom, köhögnöm, tornáznom, szőlőcukroznom a vizsgálat alatt, de megérte, mert nagy élmény volt és sok jó felvétel sikerült. :D Itt az egyik:
Kép
Mérete alapján már szép nagy baba (kb. 12 nappal nagyobb a koránál), 1.088 gramm, kb. 35 cm, a BPD pedig 74 mm :D

A múlt héten mi is megvettük a babakocsit, ezt választottuk, pont ebben a színben:
http://elefani.eu/spd/200-038820/Cam_Combi_Family_babakocsi_803

(itt viszont látszanak a tartozékok és a funkciók is:http://www.minimano.hu/termekeink/babakocsi/multifunkcios_es_bovitheto/cam_combi_family_babakocsi_2010_866.html)

A kiságyat is hazahoztuk aznap az Ikeából:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80108662
A kisággyal szerencsések voltunk, mert már régen kinéztük és éveken át 30.000 Ft-ba került, januártól levitték az árát 20.000-re, most március 17-től április 06-ig pedig a nagy tavaszi Ikea akióban 9.980 Ft az ára (a készlet erejéig) :wink: Ja, és a legjobb az egészben, hogy volt régről egy ajándékutalványunk, amin azt hittük, hogy 5.000 Ft van, de a pénztárnál kiderült, hogy 10.000, így a kiságy egy fillérünkbe sem került :lol: :lol:

A szülésfelkészítő, ahogy Dike is írta nagyon jó volt, az elméleti rész a szülésről volt egy nőgyógyász által, a gyakorlati rész meg légzéstechnika egy mozgás tanárral. Sokat tanultunk, de jókat is nevettünk.

"Röviden" ennyi.Ma reggel még megnéztük a Forma-1-t, most pedig utazunk Zalakarosra, 2 napra egy nagy családi wellnessre (én persze nem fürdök).

További szép hétvégét mindenkinek!

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Jó hosszú lettem, bocsánat! :roll: :roll: :oops: :oops: De még egy-két dolog eszembe jutott:

Zitácska, Te már biztos átvetted a Felicitas várandós csomagját. Megkérdezhetem, hogy mit tartalmaz?

Dike, neked átküldöm egy nagyon kedves ismerősöm elérhetőségét. Most lett Scamp viszonteladó, és nagyon jó árakon árul, ha esetleg érdekel :wink:

Aki meg küldött nekem privit tegnap, küldje már át még egyszer, mert mielőtt megnyitottam volna el is tűnt :?
Georgia, Rád tippeltem, hogy törölted magad, és ezért nem is tudtam már elolvasni?! :roll:

Kép

KépKép
anett_1
 
 


sziasztok!
bocs a betolakodásért, de gondoltam, talán tudtok segíteni.
Gonal-F 900-at keresek....

priviben írjon, ha vki tud segíteni!
köszi!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2011.03.27 14:50-kor.

babszika
 
 


Georgia! eltűnt az üzeneted!

ha ide nem jönnél, akkor megkérek valakit, hogy küldje át nekem Georgia msn címét, és nevét, hogy felvehessem iwiwen is.

Bazsa! igen jobban voltam a hányás után, sőt semmi bajom nem volt, ma reggel megint volt hányingerem, de elmúlt!

Anett! nem tudok semmit a Mariannról, de mikor voltam dokinál 1 hete, akkor se ő volt az asszisztens.
honnan juthatok hozzá olyan Glamouros kupakhoz?
Mi is a 4d genesisbe voltunk:) nagyon nagyon szép a kisfiad, és tényleg jó nagy...hát a végén tényleg együtt szülünk beéri Ármint:)
Nagyon nagyon jó választás volt ez a kocsi, nekem nagyon sokan dicsérték a környezetembe. miénk ugye neonato szintén olasz márka, és ugyan ez a szín!:)
huu de strapabírónak tűnik a kiságy is, jó választás!!!!
jó pihenést nektek!!


nekem is eltűnnek az üzenetek basszus!!!!!!!!!!!!!!

Anett a tiéd se jött meg, ha már küldtél a bnőd elérhetőségéről!!!

KépKép
dike
 
 


dike,

örülök,hogy jobban vagy...
georgiával tartom a kapcsolatot, majd írok privit :-)
Vendég
 


anett,

boga dokit ilyen hírek után biztosan megkleresném,de sajnos nem tudom otthon megcsinálni a lombikot. de az én dokim is jónak minösül,jó híre van,uh maximálisan bízom benne. örülök hogy sikerrel jártál,de elszomorít,h elötte rossz helyen jártál és lehet,h ezt az örömet már rég megismerhetted volna. de nem szabad visszanézni,csak elöre és örülni kell annak ami van :-)
Vendég
 


sziasztok!

koncert nagyon tetszett, Ármin is elvolt...szerintem aludt,keveset mozgott:)))Király L Norbi csinálta a leges legnagyobb hangulatot,aztán Vastag Csabi-ahh de jól nézett ki, utána Nonstop,Wolf Kati-gyönyörű hangja van, a leggyengébbek meg a nyári lányok-fúj.Smile

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Anett
Szép hosszút írtál :) végre :wink: nekem nem is kell mondanod, mert én is így voltam, alig volt időm a szüléselőkészítő alatt, mert még én is pluszban mindig vhol voltam, de jó volt :)
Köszönöm a sok dicsiket :)
Georgia tényleg törölte magát, én is tartom vele a kapcsolatot, majd megkérdezem tőle, hogy kiadhatom-e az msn címét.
Az aranyér úgy kerülhető el, hogy az ember olyan kajákat eszik, ami nagyon lightos és sok tejet, hogy lazítson :wink: de persze ettől függetlenül kialakulhat még szüléskor is. Nekem szerencsére elmúlt :) használt a Reparon kúp. A visszérre sajna nem kaptunk Shüssler krémet, csak a Calcium Floratumot, de jó lesz az is, csak most már meg kellene néznem neten az adagolását.
Nagyon szép a kisfiatok :) kire hasonlít? tuti meg tudják már most állapítani, mert nagyon jól sikerült a 4D-s kép :wink:
Nálunk az orra a férjemé, a szája az enyém :wink:
Mi vaterán néztünk bébiőrt, de még nem vettünk mindig. Mellszívót sem vettük még meg, de én valószínűleg avent elektromosat fogok, elég drága, de most neten van akcióban sterilizálóval együtt 28 e Ft-ért, majd ha nem kell meg eladom. De azért jó az elektromos, mert átalakítható kézivé :wink: Ill. tanítható, először "megmutatod" a gépnek a ritmust és úgy fogja szívni :wink: Youtube-on meg lehet nézni, s talán a philips honlapján is van videó, de leírva, tudom, hogy le van.
Tök szupi a babakocsi és a kiságy is, nagyon jó áron vettétek az ágyat :) van hozzá pelenkázó is?
A Felicitas csomagban mindenféle újságok, szórólapok vannak, s van benne egy termékminta babasampon, 1 cumi (ciklámen színben, kifejezetten előnyös fiúknak :) ), mecsek baba tea, ill. egy db Avent tejtároló pohár. A szórólapok között van teás, etetéses katalógus, baba újság 2 féle, meg még van egy csomó, de azoknak sok értelme nincs. A cumi tök jó lett volna, de lányos :)

Babszika
Nekem nincs, elfogyott minden.

Dike
Biztosan tök jó volt a koncert :) én már nem bírnám az ilyen dolgokat :)

Kicsit rólunk:
Ma voltam kontroll UH-n :lol: s minden tökéletesen rendben van :) végre átlagos a magzatvíz mennyisége :) nő a bébink :) már 2000 gr-ra becsülték a súlyát, BPD: 85 mm, AC:272mm, FL: 62 mm. Flowmetria is frankó :) így nem kellett NST-re mennem. Már nem sokat kell kibírni :) bár mostanában elég jól bírom, max. éjszaka 1-2 órát vagyok fent :wink: Bébim még mindig sokat mozog, megvannak a fix órái, ahogy eddig is, szeret ficánkolni és imádja medencecsontomat :)
Ma megvolt a 34. heti vv is, végre letudtam ezt is, hétfőn már lesz eredmény :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! de jó h minden rendben!!!!!!!örülök!szép súlya van a picurnak már!

KépKép
dike
 
 


most mentek el a bútorokért a párom,meg egy haverja,,este 6körül talán haza is érnek,szerintem csak holnap lesz összerakva,lapokba lesz....ez még lesz egy mutatvány:) de tök örülök!

mi lehet??? tegnap összebújtunk a párommal,én is tök rá készültem h milyen jó lesz...mostanában nagyon,nagyon kívánom...amikor elérkezett az a szitu, h betegye...azt hittem megőrülök, annyira fájt(pedig csak éppen hogy)....el is múlt minden izgalmi állapotom:( fáj,érzem h nagyon szűk, stb....annyira kiborultam,tök elkezdtem sírni, hogy ilyen selejtes vagyok. meg fogom kérdezni a dokit!!!!ez nem mehet így tovább!lehetne sexelnünk, semmi akadálya, de még se tudok,mert fáj:((((((((

Folyamatosan van sárga folyásom, de nem csíp meg semmi....de az is idegesít, h az miért van...pedig a doki se lát gombát,meg semmit.

arra gondoltam, h ha így fáj a sex....meg még az ujja is....hogy fog ott kijönni a gyerek....nem lehet h valami megsérült odabent? de a doki mindig vizsgál,nem mondta h bármit látna.igaz régen l csak kellemetlen volt mikor a kacsát felhelyezte,mostanság meg az is annyira fáj, h huuu nagyon!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat!
Csütörtökön hazaengedtek már minket!Lelle egy tündérke!Sajna szopi egyáltalán nincs, fejem a tejemet, és anyatej-pótlással azt kapja!De már megemésztettük a dolgot, és kezdünk összeszokni!
Rakok pár képet!És majd jövök, ha lesz egy kis időm.
Kép
Kép
Kép
Kép

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Meli
Csoda szép kis csöppségetek :) Mégegyszer is gratulálok hozzá és sok boldogságot kívánok!
A szopás miatt ne csüggedj, biztosan később meglesz az előnye a fejésnek is, könnyebben mozogsz majd vele! :wink: s a lényeg, hogy legalább anyatej-pótlással megy a dolog! :)
Gondolom most nem lesz sok időd, hogy gyere, de néha azért adj életjelet magatokról, hogy hogy vagytok!

Dike
Szerintem tök természetes, hogy esetleg fájdalmat okoz, szerintem ezen ne aggódj! Biztosan nem sérült meg odabent semmi sem, ez tuti! De terhesség alatt a hüvelyfal sokkal érzékenyebb és sérülékenyebb! S hidd el ki fog ott jönni az a bébi, csinál ő majd magának helyet! :wink:
A dokival viszont próbáljátok kideríteni a sárgás folyás okát, nehogy valami gondot okozzon!!!!

Én már tegnap és ma is ezerrel pörgök, tegnap levasaltam végre mindent, ma még mosás ezerrel, pakolászás, szép rendet vágok, hogy ne később kelljen!
Holnap megyek védőnőhöz is a szokásos mérésre! Aztán nyugi lesz a héten :)
Szép napot nektek! Nálunk süt a napocska! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita,
már beindult Nálad is a fészekrakó-ösztön? :wink: Még egy bő hónap, és a Te babád is kibújik!
Örülök, hogy minden eredményed jó lett!
És ez a napos idő tényleg csodálatos!

Dike,
ne aggódj amiatt, hogy fáj a sex.Tudom, kényelmetlen, de énis így voltam vele.A szüléskor nem lesz ebből gond, hidd el!Bár énis kételkedtem, hogy fog kiférni Lelle! :D
Szülés közeledtével majd a hormonok miatt kevésbé lesz érzékeny a hüvelyed!
Folyást sajnálom.....

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Melinda
Nálam már a tejcsi is beindult, hál'Istennek nem nagyon, nem ázok át meg ilyenke, de ezek szerint biztosan lesz, mikor megszülök :) :wink:
Igen, már számolhatom vissza a napokat! :) igyekszem sokat aludni, most még megtehetem! :wink:
Nálatok hogy megy az alvás?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita,
remélem lesz majd tényleg szépen tejcsid!Nekem pár csepp előtejem volt terhesség alatt, de sajnos most sincs elég!
Az éjszakáink egész jók, Lelle kb.3óránként kel enni, akkor jól lakik, és alszik is tovább.Igazi kis tündérke! :P

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Melinda
Akkor betartja a 3 órás evést, de szuper, hogy alszik utána s így te is tudsz pihenni! :)
Nekem is csak pár csepp van szerencsére, de bízom benne, hogy lesz elég majd szülés után! Bár anyukám is csak 2 hónapig tudott szoptatni minket.
Nem próbáltál tejserkentő teát inni?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Meli! csodaszép,gyönyörű nem találok szavakat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gratulálok még egyszer!!!


Zita! 2 hét és megkezded az nst-t aztaaaa de jó neked!:)

hu csajok pörgés van ma ezerrel! bútorok összerakva jupppi,annyira nagyon tetszik!!!!a bordűr még nincs fent, majd ha a barátnőm ráér,,,víz-mértékezünk meg minden h tök egyenes legyen, ja meg kell 2m miatt,még úgy is h a szekrény mögött ki lenne hagyva még egy 10 méteres guriga.ennek nem örülök:(szombaton legkésőbb feltesszük, és akkor majd dobok képet!
most kimosok,pár plédet,ágyneműgarnitúrát,lepedőt:)

holnap viszem vissza pestre a kikába az utazóágyat,mert a benne lévő betét szar(a matrac)...aztán körülnézünk sötétítő,szőnyeg, és lámpa ügyben:)

KépKép
dike
 
 


Dike

Tényleg! :D nekem le sem esett, hogy már csak 2 hét :shock: jó hogy szólsz :) köszi

Szupi, hogy megvan a bútor, az utazóágyat sajnálom :( mi azt nem is vettünk, egyelőre felesleges lenne, nem akarunk utazni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zitácska79 2011.03.31 07:07-kor.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! mennyire szép formás a pocid, de szép!!!!!4

ez végül is nem az a tipikus utazóágy,ez egy ici-pici kiságy,ami az ágyunk mellett lesz...mert kb 4 hónapig szeretném,ha egy szobába aludna velünk.itt,és abba csak éjjel lesz.

KépKép
dike
 
 


Meli,

Gratulálok a kislányod születéséhez nagyon szép baba. Millió puszit küldök és sok egészséget és örömöt kívánok a picurkához.
szrityi
 
 


Visszavittük ma az utazóágyat,nem cseréltettük ki ,mert mindegyiknek ilyen szar volt a matraca,visszakaptuk a pénzt.
sötétítőt sikerült venni,micimackós,nagyon tetszik, majd ha fent lesz lefényképezem.
szőnyeget,lámpát nem találtunk....se a kikába se az ikeába. De lámpa az holnap meg lesz,mert itt Móron már múltkor kinéztem egyet,és az olyan jó:))
szőnyeg...az meg majd lesz...
meg vettem egy kis szennyes-vagy játéktárolót(ki minek használja:),egy lepedőt a kiságyba.

fáj a hüvelyem mellett,jobbra valami,talán csont,nem tudom,főleg ha megyek...nem tudom mi lehet,már 3 napja.

KépKép
dike
 
 


egy kis előzetes. a lámpák,polc,matricák,micimackós sötétítő még nincs fent,meg a szőnyeg sem. azokról később:)







Kép két széle polcos,közepe akasztós,2 fiók

Kép

Kép

Kép ehhez van garnitúra, csak mosásban!

Kép teteje mozgatható

Kép bordűr minta

Kép


ahh nem is adja vissza azt amilyen élőben:(

KépKép
dike
 
 


2 nap híján 29 hetes pocak:)

Kép

Kép

KépKép
dike
 
 



KépKép
dike
 
 


dike,

nagyon klassz kis szoba lesz... nagyon szeretem ezt a színösszeállítást. öszinte leszek, én nem vagyok micimackó fan, de ezen kívül nagyon tetszik minden.
a pocakodat is irigylem :-)

nálam az a helyzet,hogy voltam kedden a dokinál és kiderült, hogy sokkal drágább a lombik,mint ahogy én tudtam. van részletfizetésre lehetöség,de így is húzós. szerdán pedig elmentem egy kínai dokihoz,aki megállapította hogy a veseenergiám nagyon gyenge,ami nagyon fontos a terhességhez,ugyhogy azt most kezeljük teakúrával és akupunkturával. szerintem a lombikot meg fogom akkor is csinálni,de várok még hogy mikor mondja a kínai,h most rendben vannak az energiák. nem annyira értem ezt az energia dolgot,de úgy próbálta elmagyarázni,hogy egy növénynek is szüksége van napenergiára, vízre, oxigénre stb... és ha csak az egyiket nem kapja meg megfelelöen,akkor már nem tud életbenmaradni. na így valahogy müködik az ember szervezete is. nos én megpróbálom, aztán meglátjuk...
ti mit gondoltok erröl?

tegnap csodálatos idö volt, elmentünk egy közeli tóhoz grillezni,nagyon jól éreztem magam... imádom a természetet...
Vendég
 


dike,
ez a videó nagyon aranyos, fel is raktam a facebookra :-)
Vendég
 


Bazsa, a veseműködés tényleg nagyon fontos a terhességhez! Én kúraszerűen szoktam tőzegáfonya kapszulát szedni. És vesetisztító teákat is szoktam inni. (nekem többször volt már kövem is)
Mennyibe kerül a lombik? És miért lesz sokkal drágább?

Dike, szép a babaszoba, és pocak is! :) A linket én is felrakom a face-re :)

Meli, kislányod tündéri! :)
Vendég
 


Bazsa! én meg a facebookról szedtem le:D

én se vagyok micimackó fun....de el nem tudtam volna képzelni h mi mással díszíthetném a szobát! ami gyerekes.

azt tudom csak,hogy ha lányom lett volna,akkor minden Hello Kittys lenne.:D az tutko.

én is hinnék a kínainak!

zsu!köszi! hogy vagytok???

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Dike
Szupi lett a gyerekszoba :) nagyon tetszik a bútor is, én sem vagyok Micimackó fun, sőt a férjem sem, így nálunk valószínűleg George, a bajkeverő majmos díszítés lesz, de még nincs tutira eldöntve :)
Szép formás a pocid is :)

Bazsa
Én hinnék a kínainak, szerintem sokkal többet tudnak, mint a nődokik.... Szerintem is érdemes előbb mindent rendbetenni a szervezetedben, s azután nekiesni a lombiknak, s férjednél is teljes kivizsgálást végezni, pl. a kínaival és andrológussal. Mennyibe kerül a lombik nálatok és miért drágább, mint ahogy gondoltad?


Zsu
Mizu van veletek? Piri? Ezek szerint megjött, hogy 25 nap van a lombikig :) szuper, nagyon drukkolok! :wink:

Velem semmi extra nincs, max. annyi, hogy nagyon-nagyon-nagyon rosszul alszok, egész eddig nem volt ilyen szörnyű! Óránként fent vagyok, s minden éjszakából kb. 2 órán keresztül a plafont bámulom :? :( s a jobb oldalamon azért nem tudok feküdni, mert megfájdul a lábam, a balon pedig azért nem, mert akkor rugdossa a medencecsontomat és fáj a hasam :( Szóval nem vagyok valami kipihent..... Remélem csak pár napig tart ez az állapot.
Férjem festi a gyerekszobát, nálunk 2 színből fog állni, ahol a gyerekágy lesz, ott drappos, a másik oldalon (szekrény mögött) pedig meggy színű. Már a drappos oldal készen van, de majd csak akkor rakok fel képet, mikor átkerül a baba a gyerekszobába, vagyis csak ősszel :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zitus,
vélemény.... mellszívó terén:
Én Vivinek 2-11hónapos koráig fejtem a tejet nem szopott. nekem kézi avent volt és az van most is, bőven jó, fejni csak az elején kell mert később beáll és nem kell fejned. Szerintem felesleges kiadni az elektromosért nagyon sok pénzt. Mondjuk nekem mindegy csak a véleményem írtam meg, mivel elég jó tapasztalatom van benne.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Melinda, Szívből gratulálok a kislányodhoz!

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka
Már elég régi volt ez a téma, így már mindegy, már megvettem :lol: max. ha nem kell annál jobb :wink: ha tudom úgyis eladom :wink:
Egyébként mizu van veled? Úgy eltűntél, írtam neked a blogba, de még nem kaptam választ.
Mit mondanak a dokik, meddig tudod hordani az ikreket? Hogy bírod? Már neked sincs sok hátra :wink: szép nagy már a pocid! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zitus, ja bocsi, akkor azt elkerütem, hogy már megvetted, olvastam hogy téma volt, hogy milyet vegyél, de azt nem hogy meg is vetted akkor igazából mindegy :)
Nem szándékozom rontani a levegőt a topikban az okát tudod :) de azért be-be nézek és írok ;)
Elég rosszul bírom, hamar fáradok, sőt 1-2percig tudok állni, na nem a túlsúly miatt amit felszedtem mert az semmi, inkább a babók nagyok vagy a pocim.....

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka

Biztosan nem a túlsúly miatt nem bírod, szinte semmit nem híztál! :) Hány kilót szedtél fel összesen?
Azért így már a vége felé elég nehéz, én is nehezen állok, még menni csak-csak, de egy helyben állni :roll: sokszor még a sok ülés is nehezemre esik, főleg, amikor dokinál kell várni....
S picurkám még mindig rettenetes sokat mozog.... s most nappal feszíti a hasam, éjszaka pedig a medencecsontomra kapott rá!
Ez van! Talán már kibírjuk! :lol:

Zita

Kép
zitácska79
 
 


sziasztok,

itt németben a biztosito csak a felét fizeti és a lombik ára kb. 3000 €. na most én úgy hallottam ,hogy 2000 €,igy nem 1000 €,hanem 1500 € lenne amit nekünk ki kell fizetni.az nem kevés pénz... ráadásul még a kínainak is fizetek minden alkalommal,na mindegy ez van,vhogy megcsináljuk,hisz ez életem nagy álma :-)

higyjétek el hiszek a kínainak én is,csak nem értem hogy hogy van ez az egész. az mindenképpen tény,h a kínaiak nem betegek,ök élnek a legtovább stb...

dike,
mi szeretjük a párommal a meséket,vannak kedvenceink, így azok kerülnek majd a falra,ha lesz gyerekszoba. az én nagy kedvencem a garfield, a páromé a tapsi hapsi,taz,goofy. meg imádjuk a mókust az ice age-böl, meg a sidet :) na most hirtelen ennyi jutott eszembe :-)
ne haragudj,de a másik még a hello kitty,amit nem szeretek :-(
hát ez van,nincs egyforma izlése az embereknek,szerencsére :-)

zita,
volt a párom már többször is andrológusnál, nem maximális az eredménye,de nem is iolyan rossz. most anyagi szempontból nem fér bele,h ö is menjen a kinaihoz,de majd meglátjuk...

szép napot mindenkinek...
Vendég
 


Bazsa
Nem kevés pénz :? gondolom még az ottani fizuhoz képest sem..... nekünk kb. 300 e Ft-ba volt a lombik, magyar fizetéshez nézve ez baromi sok...... de hát ez van, örülök, hogy legalább elsőre sikerült :) mert azért annyiszor összekaparni újra és újra ezt az összeget....
Nálunk is jó pár kedvenc mese van :) s pont ezért nehéz kiválasztani a szoba dekort :) De mindkettőnk kedvence a George, tapsi hapsi, taz, Szilveszter, Csőrike, Tom & Jerry, kis Vakond, Hupikék Törpikék, s még én is sorolhatnám, ja és nekem nagyon bejön a Pumukli :). Nekem sem kedvencem a Hello Kitty, de szerencsére nem vagyunk egyformák, viszont az is jól mutat a falon :)
Nálunk pl. nem lesz bordűr, mert nekünk az sem jön be, hanem dekorgumin megfestett figurák lesznek :) de lehet csak 1 db figura lesz, majd meglátjuk :)
A szoba viszont kész lett, ki van festve :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zitus, összesen 12kg-nál tartok ebből 2-2kg a babócák és azt mondják 1-1kg a víz és a méhlepény. Ha úgy nézzük 6kg plusz ami rajtam van kb. eddig.
Nekem is nagyon mozognak, pedig már nem sok helyük van....... :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?