Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Zsófi,
óriási gratula!Ez fantasztikus hír!Kép

Móni
sajnálom.Kép

Babus,
Kristóf továbbra is tündéri!Kép

Évi,
én 2x1 clostyt szedek.nekem egy rakás mellékhatása kijött:émelygés, hányinger,görcsöl a hasam és homályosan látok.ez asszem mind szerepel a mellékelt tájékoztatón.de ezek csak addig tartanak amíg szedem.persze nem mindnekinek vannak mellékhatásai.remélem majd Neked sem lesznek!Kép

Tündi,Kinga,
ÓRIÁSI DRUKK MEGY!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem megvolt tegnap a HSG-m.A jó hír, hogy tökéletesen átjárhatóak a petevezetékeim, így kaptunk még egy "piros pontot" és hálIstennek ezen a téren minden rendben.KépKép
Viszont!: nem kertelek, a vizsgálat rohadtul fájdalmas voltKép, pedig mindenki körülöttem kedves aranyos és együttérző volt.az egész csak kb 10 percig tart, de van abban pár perc amíg azt hittem elájulok a fájdalomtól.utána egész nap feküdtem otthon, mert azért még görcsölgetett a hasam és elég gyenge voltam.Ma már minden oké, és úgy örülök, hogy rászántam magam és túlvagyok rajta és minden rendben van a petevezetékeimmel!!!Kép

Jófi
jófi
 
 


JófiKép
Szegényke! Jól megkínozhattak, de legalább megérte és tudod, hogy itt minden rendben!!

Kép
stella9
 
 


Jófi!
Örülök neki, hogy minden rendben van.Kép
Ügyes, bátor kislány voltál.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Jófi,
ÖrülökKép, hogy minden rendben van. A fájdalmat nagyon sajnálom, de nagyon jól tűrted.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nagyon sajnálom, hogy nem jött össze ez a hónap Kép

Évi!
Sajnálom, hogy ilyen rossz híreket kaptál a dokitól, de remélem Te is egyből zebrás leszel a gyógyi hatására. Már sokaknál bejött Kép

Jófi!
Nagyon ügyes vagy, örülök, hogy minden rendben Kép

Janka!
Gratulálok Kép Kép Kép
Olyan jó, hogy Te is zebrás lettél Kép
Vigyázz magadra!

Kinga!
A múlt héten zabin voltam és ez a hetem is elég zilált, de majd igyekszem gyakrabban jönni Kép
Drukkolok nagyon a finishez Kép Lehet, hogy még én is becsatlakozom a fogatba Kép

Lányok!
Ma megyek genetikai tanácsadásra a családtervezőbe. Drukkoljatok, hogy ne mondjanak semmi szörnyőséget!

Judyt!
Annamari le sem teszi a kutyust, amit Tőletek kapott, azzal alszik, viszi az oviba. Nagyon tetszik neki. Ja és persze a rajzos dossziét is lecseréltül Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Köszönöm Lányok.Valóban mennyi mindent megtesz az ember, hogy közelebb kerüljön a kisbabához!Önként vállalt fájdalomnak is aláveti magát.Kép

A dokimnak mondtam is amíg toltak a röntgenbe, hogy nem is értem a férfiak miért halogatják az ő vizsgálatukat olyan sokáig, hiszen az egyszeri alkalom(ha minden rendben van) és még fájdalommal sem jár (sőt!Kép) (mondjuk pont az én drága uram, rögtön az elején elment a vizsgálatra.)

Babus,Majcsi,
teljesen egyetértek Veletek.A kutya pártján vagyok én is.szerintem meg lehet, sőt meg kell tudni oldani a baba és kutya egy helyen problémát.Szuper vagy Babus, hogy hazacsempészted Dolfit!Képegy kutya olyan mint egy családtag,így úgy is kell bánni vele.Persze ezt tényleg csak azok tudják átérezni és megérteni,akik kutyások.

Jófi
jófi
 
 


Annácska!
Nagyon drukkolok neked a tanácsadáshoz.Kép
Örülök neki, hogy Annamarinak tetszik a kutyus.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok,
Janka, Zsófi+Tamás
gratulálok!!!

Jófi,
biztos nagyon fájdalmas lehetett, de szuper hogy átjárhatók a petevezetékek.

Móni,
sajnálom hogy ez a hónap nem jött össze de majd a következő!!! Ez a barnázgatás nagyon gyanus!!

Évi,
én is 5 napig csak 1 clostyt szedek és attól nálam szépen beindult a tüsző növögetés Kopp!! Kopp! :o))

Tündi, Kinga,
szorítok a teszthez!! Esetleg van tünet?
Úgy érzem eljött a nagy zebrásodás ideje!! :o)))

Stella,
dokidról van vmi hír? Holnapra várod a menzid? Jobb egy picurit a hangulatod?

Wisch
hát nálunk azért nincs pereskedés, és a garanciális javitások is zajlanak, de Nálatok tényleg elég durva hibákat csinálhattak "kőművesek"!! Meg van már az új padló?

Kivi
kivi2
 
 


KiviKép
Ma este veszek még be utrot, aztán ennyi. A menzim valszeg szerdán vagy csütörtökön megjön, aztán jövő héten mehetek a dokihoz. És talán rá egy hétre jöhetnek is "haza" a kis eszkimók!
Legalábbis remélem, hogy jöhetnek és nem jön közbe valami újabb akadály!
A hangulatom jobb. Tegnap voltunk egy kineziológusnál és tök jó volt utána. Lehet, hogy nem segített (bár szerinte igen), de azért jól kibeszéltük magunkat egy kívülállónak. Egy kicsit olyan volt, mint egy pszichológus és egy hókuszpókusz keverékeKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Janka Kép
Gratulálok Kép

Kivi Kép
Megvan az új padló. Vannak benne hibák, de kész van. Ahol nem áltunk ott a munkások fölött, ott el is rontották most is. Nem is értem, én nem lennék képes rossz munkát kiadni a kezeből, ha jót is tudok. De nem vészesek a hibák, örülök, hogy készen van Kép

Stella Kép
Én is végeztem kineziológus tanfolyamot, és ennek ellenére nekem is az a véleményem, hogy néha olyan mintha hókuszpókusz lenne. De használ Kép. Azt nem tudom viszont mondta-e a kineziológusotok, hogy egy ügyre általában 2-3 oldás kell mire teljesen megoldódik. Meg arra is számíts, hogy a kezdeti feldobódottság egy idő után elmúlik.
Nálunk a párom is most oldást fog kapni tőlem mielött elmegy megint az andrológushoz, nehogy már megint találjon valamit a doki Kép. A múltkor a chlamydia után amikor hazajött az volt az első, hogy ezt kijelentette Kép

wish
 
 


WishKép
Már olvastam, hogy végeztél ilyesmit, de nem nagyon tudtam mire számítsak. Sokkal nagyobb volt bennem a kiváncsiság, mint a bizalom, hogy ő majd segít.
Még vissza fogunk hozzá menni, kb egy hónap múlva (addig nem lesz itthon).
Addigra talán mi is előrébb leszünk valamivel.
Én már azon is csodálkozom, hogy ennyit segített. Mármint, hogy ennyivel jobb lett a hangulatom.
Tök furi volt, minden, amit csinált. Egyszer majdnem el is ájultam. Nagyon érdekes volt az egész.
Viszont amióta eljöttünk tőle fáj a bal vállam. Szerinted van valami köze ehhez?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

VÉGRE van net! Nem semmi nap volt a tegnapi...
Na de van még egy kis munkám, aztán visszaolvasok, és írok is remélem még ma Kép

De jó újra itt! Kép

Tündi Kép
Vendég
 


StellaKép
Levél ment Kép

Tündi Kép
Isten hozott Kép. Hogy vagy?

wish
 
 


Sziasztok!

Kérlek drukkoljatok nekem, indulok vizsgázni. Vivikén is érezheti a feszültségemet, mert ma nem nagyon hajlandó megmozdulni. Kép De remélem vizsga után bepótolja.

Nicol

Kép
nicol
 
 


WishKép
Várom,de még nem ért ide! De előre is köszi!

NicolKép
drukk-drukk

Kép
stella9
 
 


WishKép
Ideért, kösz és válaszoltam!

BabusKép KristófKép
Hol jártok???

Kép
stella9
 
 


Annácska,
Drukkolok, hogy minden rendben legyen ma! Hogy-hogy csatlakozol a hármas fogathoz? Már ti is próbálkoztok?

Stella,
Drukkolok, hogy jókor jöjjön meg a menzid, és pár hét múlva egy pozitív teszttel tudjál jönni.Kép

Tündi,
Tünetek vannak? Már nagyon izgi, hamarosan kiderül, nagyon drukkolok nekedKép

Nicol,
Drukkolok a vizsgához!!!!!

Móni

Kép
móni23
 
 


Itt vagyunkKép
Kicsit sok most a dolgomKép Anyukám itt van és rizsfelfújtat csinálunk. Közben megint tejcsigondok adódtak, így minden 3.órában (dokinéni utasítására) ébresztem a kis drágánkat, hogy szopizzon (amit persze szívesen csinál, mert olyan kis ügyi), hátha ettől lesz több tejcsim.
Nagyon sajnálom a drágámat, mert ő annyira akarja, annyira szívja, dehát ha nincs, hát nincs. De rendületlenül próbálkozunk.
Tegnap vitáztunk egy jókorát apucival a kutyán (egészen máig hozzá se szóltam. Hiába na, a hormonjaim...nagyon bedühödtem rá! Rendkívül érzékeny lettem a szülés óta!), bizonyára ez hatott ki a tejcsimre is.
Mára megegyeztünk, nappal itt lehet a kutya, de mikorra hazajön, akkorra átmegy anyumékhoz.

Janka
Nagyon-nagyon gratulálok!!!

Kinga
Pierre Cardin babakocsiKép

Jófi
Örülök, hogy jó lett a HSG-dKép

Most mennem kellKép Igyekszem majd jelentkezniKép Hiányzik nagyon a Babanet, dehát hív a kötelességKép Most mégiscsak Ő a legfontosabbKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
Nagyon sajnálom, hogy Dolfika nem lehet ott veled. Borzasztó lehet. A kutyusok tudják ki a gazdijuk és hiányzik nekik. Tényleg, őszintén sajnálom!
Újabb hiszti? Akkor talán csak a pocikája fájt jobban Kristófnak nem? Hogy sikerült az unokanéző a nagymamikkal? Ezek szerint anyósodék is szerencsésen hazaérkeztek!?!?!?!
Kristófka még mindig csodálatosan szép, pláne ebben a macis rugiban.

Annácska, Judyt
Hoyg sikerült a hétvégi találka? Kép

Zsófi, Tamás
Gratulálok! Most már minden rendben lesz, nagyon vigyázzatok magatokra! Puszi

Judyt
De kár, hoyg nem láttátok még a babák nemét Kép Remélem, jövő héten már mutogatják magukat!
Nagyon aranyos Zsófi zebrája! Megirigyeltem Kép

Kinga
Nem szerdán kell nemm megjönnie, hiszen az még csak a 27. nap Kép Inkább hétvégére NEM várom. Nincs tünetem, a csudába Kép

Wish
Köszönöm kérdésed meg az Isten hozzot-at, jól vagyok Kép Semmi különös nem történik, hőm fenn, pici pocifájás, de ez lehet menzi előtti is, szóval semmi extra.
Még újabb 2 hét várakozás? Az olyan sok. Remélem, gyorsan eltelik neked, és akkor csak egy ugrás a lombik!

Edina
Az a ragasztószag nem is tenne jót nektek, én sem mennék vissza oda dolgozni. Az a 27 ezer nagyon kevés, tényleg. Elég hülyén vannak megalkotva a törvényeink baba-ügyben, meg támogatásilag. De persze szüljünk 2-3 gyereket is.

Móni
Pedig olyan jól indult és oylan jók voltak a tüneteid. Sajnálom! Kép Jó hogy megint mész a dokihoz!

Janka
Gratulálok neked, és köszönöm! Vigyázz magadra! És jelentkezz gyakrabban ha tudsz!

Jófi
Nagyon örülök, hogy átjárhatóak a petevezetékeid, ez tényleg remek! Kép Látod, megérte a fájdalom.

Évi79
Hajrá azzal a clostyval! Bízzunk benne, hoyg a mellékhatások nem fognak nagyon meggyötörni!

Annácska
Szeretettel várunk a fogatban! Kép Voltál már a genetikai tanácsadáson? Mit mondtak?

Kivi
Remélem igazad van, és beindul végre a zebrásodás! Kép

Nicol
Hoyg sikerült a vizsgád? Túl vagy már rajta? Drukkolok ám! Kép

Stella
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam még válaszolni a leveledre, igyekszem mielőbb bepótolni! Tartom még a menzimet 2 napig, aztán küldöm neked! És nagyon fogok izgulni értetek, hogy a fagyibabák hazatérjenek hozzátok! Kép

Tündi
Vendég
 


Bocs, hogy olyan hosszú volt az előző üzim!

Na szóval múlt héten ADSL probléma volt, most meg az, hogy szombat éjjel betörtek itt az épületbe (nem hozzánk), de előtte elvágták az összes telefonvezetéket, és ma délelőttre tudták csak helyrehozni. Ez a 3 nap internet szünet arra volt jó, hogy a munkámban minden lemaradásomat bepótoltam Kép De nagyon hiányoztatok!
Köszönöm szépen a drukkokat, most már kicsit izgulok, és kezdődnek a kétségek, úgyhogy nagyon kell küzdenem, hogy a hitem a sikerben nehogy elszökjön Kép Egyenlőre nem gondolkodom a tesztelésen, ha mégis akkor az nem péntek lesz és nem a 30. cn, mert az eddig nem jött be Kép
Mint írtam, nincsenek tüneteim, jó pár napja fáj a pocim, mintha menzi lenne, úgy görcsöl néha. A hőm 36,85-37 között ingadozik,nálam ez magasnak számít Kép
A hétvégén amikor beszélgettünk a párommal, mondta hogy ha most esetleg mégsincs törpe, akkor a következő ciklusban megpróbáljuk azt hoyg naponta akciózunk a termékeny időszakban Kép Ennek nagyon örültem, mert talán emlékeztek, hoyg a 2 naponkénti akción izgultam Kép Persze jobban örülnék, ha nem kéne már ilyen taktikához folyamodni, de ... Kép Na jó, hiszek benne, hiszek benne, hiszek benne Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
De jó, hogy itt vagy!Gondoltam, hogy a nettel volt valami gubanc!Kép
Bocs, de én azt hittem, holnapra nem várod a menzit...Annyira drukkolok Neked!!!Kép

Annácska!
Persze, hogy csatlakozhatsz Hozzánk!!!Kép

Babus!
Köszönöm a babakocsi márkát!Kép
Ez a köztes kutyusos megoldás egész jónak tűnik!Dolfika hogy viseli?
Küldök Neked sok tejcsigyártó energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++!Kép

Janka!
Gratulálok!!!

Nicol!
Remélem jól sikerült a vizsgád, minden esetre én azért még drukkolok amíg nem jelentkezel!!!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok Jányok, mára búcsúzom, lassan letelik a munkaidőm, megyek haza, takarítás,mosás, vasalás(már halmokban áll otthonKép),főzés...!

Mindenkinek szép estét kívánok!!!

Kinga
Kinga79
 


Szia Kinga!
Ezt a sok házimunkát mind 1 estére tervezed? nem semmi! Kép
Jó pihenést!

Tündi
Vendég
 


Úgy utálom ezeket a du. 4 órákat, mindenki elmegy haza Kép

Babások!
Hol vagytok és hogy vagytok???? Meséljetek valami babásat Kép

Gyöngyi
Én még mindig nem tudtam megnézni a pocidat. Milyen néven találom az albumodat?

Judyt
Mit vásároltatok hétvégén?

Judit
Jobban vagy???????

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Vannak újabb pocis képek:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4386&page=2

Tündi!
Mi is nagyon szeretnénk már tudni a nemüket.A párom nagyon csalódott volt, hogy még nem derült ki.De ha jövőhéten a dokim se mond semmit, akkor valószínű, hogy elmegyünk egy újabb 4D UH-ra.Kép
Nagyon jó volt talizni Annácskáékkal.Kép
Olyan aranyos a kislánya Annamari.KépA pocimat simogatta, és azt kérdezte, hogy miért kettő?
Ja meg az is fő kérdés volt, hogy mi miért mentünk oda hozzájuk.Majd meg faltam annyira édes volt.Kép

Babus!
Hümm, rízsfelfújt.Nyami-nyami.Kép
Majd küldjél egy kicsit azt éteren keresztül.Kép
Örülök, hogy sikerült végre megegyeznetek Dolfika ügyben.Kép

Nicol!
Drukkolok neked.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!
Itt találod Gyöngyi albumát:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4471

Hát vettünk ezt, azt.
Pl. Kókusz matracot, frottír fürdőlepedőt, cumisüvegeket, pelenkákat, babakocsit.
Ja és voltunk a Corában, ott pedig 16 db kis bodyt.Kép


Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi Kép

Szoval ott talalod, ahol JudytKép irta. Nem voltam eleg gyors. Kép
Vannak, vagyis lesznek ujak is, mert tegnap csinaltunk, de a parom meg mindig nem kuldte at oket... Kép
Egyebkent jo hogy ujra itt vagy! Kép

Judyt Kép

Koszi. Csini vagy a pociddal! Mennyire fersz meg bele a ruhaidba?
Szerintem nagyon egyforma meretu pocink van!

Nicol Kép

Remelem jol sikerult a vizsga! Szoritottam...

Babus Kép

Rizsfelfujt... nyami. Rohanok mindjart haza es nekiallok... Kép

Janka Kép

Nagyon jo hir! Gratulalok en is! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Gyöngyi!
Én már régóta kismami nadrágot hordok, abba jól érzem magamKép, de a felsőim azok a régiek.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tudja valaki esetleg, hogy ha a babak kisagyat le akarom festni, akkor azon kivul hogy olommentes festeket kell hogy vegyek, kell-e valamire figyelni?
Tudtok esetleg valamilyen festeket ajanlani?

Gyongyi

bgy
 
 


Judyt Kép

A kismama nadrag mar nalam is elokerult, de a felsoim tobbseget meg en is tudom hordani... bar a hetvegen mar a kismama felsoket bevetettem. Nemelyik normal felsobol kilog a kismama nadrag toldasa, es igy nem annyira csini...

Gyöngyi

bgy
 
 


SziasztokKép
Lehet hogy megoldódik a problémám amiről tegnap
írtam nektekKép
De nem akarom el kiabálni majd még csak holnap tudok meg mindent biztosraKép
(jó lenne ha sikerülne)
Judyt: Szép pocid van már beindult a növekedésbenKép
Ne legyél szomi hogy nem tudtátok meg a kicsit nemeit,nem az a legfontosabb!!
Lehet hogy javítanod kell majd a tábliban,mindenki azt jósolja nekem hogy fiunk leszKép
(mivan ha a doki tévedett és tényleg fiú leszKép
Többnyire mindenünk kislányosKép

Zsófi/Tamás: Nagy gratula nagyon vigyázz magadra Zsófi

Babus: Nekem is küldjél abból a rizsfelfujtból
(de úgy hogy a védőnénim ne lássaKép)

GYöngyi: Megnéztelek téged is nekd is már szép nagy pocid van

Tündi: KitartásKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Judyt
Hoyg neked mennyit nőtt a pocid! Kép Olyan drága Kép

Gyöngyi
Végre meg tudtam nézni a te pocid is, nagyon édi Kép Nem tudom mért, de azt hittem neked nagyobb már Kép

Edina
Köszi, kitartok! Kép Hogy megy a diéta? Bírod?

Lassan megyek haza, jó éjt mindenkinek!

Puszi
Tündi
Vendég
 


Lányok!

Köszönöm a drukkokat. Két vizsgám volt egymás után, az egyik nagyon jól ment, de a másikból csak reménykedem, hogy egy kettest összeszedtem. Kép Csak nagyon belefáradtam, negyed nyolckor lett vége. Vivikém is beindult nagyon, akkorákat rugdos. Kép

Janka!
Gratulálok! Kép

Judyt!
Csinálsz majd képet a babakocsiról? Olyan kiváncsi vagyok milyen iker babakocsit kaptál. Kép

Tündi!
Jó újra hallani rólad, és drukkolok a hétvégéhez.

Jófi!
Hú én biztos elájultam volna egy ilyen vizsgálaton. Nagyon nem bírom a fájdalmat. Örülök hogy jól sikerült. Kép

Móni!
Sajnálom, hogy megjött. Kép

Edina!
Olyan jó lenne ha sikerülne megoldani a problémád. Remélem utána velünk is megosztod, lehet hogy másnak is szüksége lesz erre az infóra.

Babus!
Kristóf még mindig tündéri! Kép Sok-sok tejcsitermelő energiát küldök +++++++++++++. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol Kép
Meglesz a másik is, biztosan! Mikor tudod meg? Kipihented már magad?

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Nicol,
Ha ennyien szorítanak neked a vizsgád biztosan sikerülni fog, nagyon drukkolok. Mikor lesz eredmény?

Judyt,
Már nagyon szép pocid vanKép És én is kiványcsi vagyok az új szerzeményeitekreKép, nem teszel fel róluk képet?

Tündi,
Mi a helyzet? Tünetek?Kép

Babus,
Remélem megoldódtak már a tejcsi gondok!

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi, Móni!
Az eredményre sajnos még két hetet várni kell. Hát nem kapkodják el. Kép Mostmár kipihentem magam, bár vár rám egy halom házimunka, amit egy kicsit elhanyagoltam, de lassacskán majd utolérem magam. Kép

Judyt!
Nagyon szépen nő a pocid. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Móni
Semmi tünetem nincs, csak fent van a hőm, de legyen is még a 27. napon! KépMeg a 37.-en is Kép

Nicol
2 hét az tényleg nagyon sok. Interneten tudod megnézni akkor? Vagy ott előbb nem tudod meg? A házimunka megvár, csak szépen óvatosan, vigyázz magadra meg Vivienre Kép

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Köszönöm a poci dícséretet.Kép
Akkor közkívanatra a babakocsiról:
Használtan vettük egy nagyon jó állapotban lévő Bébé-Confort típusút 70e Ft-ért, mert újonnan 200e Ft lett volna.
A babakocsi áll egy vázból és 4 db ülésből.
Képet nem tudok a miénkről feltenni, mert a váz a garázsban van az ülések huzatát pedig most mosom ki.De a hivatalos honlapról teszek fel, ugyanilyen a miénk is csak sötétkék és szürke színnel.

A baby hordozóval ilyen:
Kép

A sportüléssel ilyen, és variálhatóak az ülések iránya (ugyanígy a baby hordozóval):
Kép

Lehet használni egyes babakocsiként is:
Kép

A váz összecsukva:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai tábli:

Kép
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt
Ez a babakocsi nagyon szuper! Tök jó hoyg ilyen sokféleképpen lehet összeszerelni Kép Jó sokat vásároltatok már, de még sokminden hiányzik?
Húúú, eléggé a tábla tetején vagyok.... milyen vegyes érzés is tud ez lenni Kép

Valival mi lehet?

Tündi
Vendég
 


Sziasztok Kép
Móni Kép
Hivatalosan még nem mondták, hogy próbálkozhatunk, de mi adtunk magunk egy esélyt és most nagyon reménykedem Kép

Tündi Kép
Nagyon jó volt a tali Judyttal, csak sajna nagyon kevés ideig voltak nálunk Kép De majd legközelebb Kép

Kinga Kép
Akkor csatlakozom és várjuk együtt az eredményeket Kép

Judyt Kép
Nagyon tetszik ez a babakocsi Kép

Lányok!
Tegnap voltam tanácsadáson. Semmi szörnyűséget nem mondtak, csak annyit, hogy valójában hogyan zajlódik ez a program és hogy táplálkozzunk helyesen. Minden rendben van Kép
Valiról nem tudtok valamit?

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Helló Mindenki!
Stella
örülök hogy jobb kedved lett a kinezológussal való beszélgetéstől, bár én soha nem volt nem igazán tudom mik ezek a csoda hókuszpókuszok de az a lényeg hogy most jobban érzed magad.:o))
Jó lenne ha két hét múlva a fagyibabák is sikeresen "haza" érkeznének, és 9 hónapig itt időznének!! :o))
Wish,
Ezeknek sem adnék több munkát!!Tök pofátlan egy banda hogy a garnaciális melót is hibásan végzik! Nálunk azt csinálták hogy a vállalkozókat nem fizették ki teljesen hanem visszatartottak valamennyit a garanciális idő erejéig hogy ha problémák merülnek fel mindeki erdekelt legyen.
Bejött ez a taktika, még mindig munkálkodnak ugyan de már a problámák is megoldódnak.
Nicol,
hogy sikerült a vizsgád? Megnyugodtatok, Vivi baba is?
Tündi,
úgy szorítok!! Nekem sajna még várni kell de már izgulok helyetted is :o))) Tessék szépen pozitívan gondolkodni!!
Babus,
régen láttunk fényképet Kristófkáról! Vagy most biztos nagyon lefoglalja az anyukáját!
Judyt
biztos a 4D UH meglátod hogy fiúk-é vagy lányok!
Már lyukas az oldalam, kiváncsi vagyok bejön-e a jóslat.

további szép napot
Kivi
kivi2
 
 


Judyt Kép
Szuper a babakocsi. Szerintem jól döntöttetek abban is, hogy használtat vettetek.

Annácska Kép
Naná, hogy minden rendben van, akinek már van egy ilyen szép lánya, annél nem lehet gond Kép

Tündi Kép
Mikor fogsz tesztelni? Izgulok nagyon Kép

wish
 
 


Tündi!
Sok mindent kell még vennünk.Még csak most jön a java.Jövőhéten rendeljük meg a kiságyakat és a pelenkázót, mert kb. 4-6 hét mire megérkezik.
Remélem most már ott maradsz a tábla tetején.Kép
Vali azt hiszem megadta a mobil számát mielőtt elutaztak.Nem írt neki senki?
Az archívumba vissza lehetne keresni.

Annácska!
Hidd el, hogy maradtunk volna még, de tudod, hogy még 2-3 órás út várt ránk.

Kivi!
Milyen jóslatra gondolsz?

Babus!
Bizony már rég láttuk Kristófkát.Nem csináltál még albumot neki?
Küldtem neked emailt.Kép

Judyt+2 manó

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Wich Kép
Köszönöm! Kép
Ugyan a profilomban fennt van a legújjabb képe, de ide is felrakom.
Büszkélkedem egy kicsit! A múlt héten volt farsangjuk és a Micimackóból a Malacka volt ő, együtt vartuk a jelmezt Kép
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


[color=#ff0000]

Zsófi írt nekem e-mailt, mert a Babanetet nem érte el. Bemásolom:

Jól vagyunk!
Kicsitt agodom a gyógyszerek miatt még de majd megoldodik!
Itt a dokihoz csak a 10 héten kell elöször menni !

Megkérdeznéd a Babust ha ráér hogy a gyógyszert félidö elött kezdtem
és ugye a dokim azt mondta hogy most inkább ne .
Tehát hogy árthat a babának???? (antibiotikum)

Tündi
Vendég
 


Judyt,
Tényleg nagyon jól variálható ez a babakocsi, és nagyon jó áron vettétek.

Annácska,
Örülök, hogy minden rendben volt a tanácsadáson. És akkor neked is drukkolok nagyon, remélem beindul a zebra esőKép
Nagyon szép kislányod vanKép

Zsófi,
Drukkolok, hogy minden rendben legyen és az antibiotikumok ne okozzanak galibát!

Tündi,
Nagyon drukkolok neked. Hétfőn egy teszt? Szép valentin napi ajándék lenne a párodnakKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Kivi
Pozitiv gondolkodás értettem! Kép Csak ne fájna a fejem, nekem menzi előtt szokott Kép Na, majd meglássuk...

Wish
Nem tudom, mikor tesztelnék ha a hőm fent maradna Kép Hétvégén biztosan nem Kép Az korai lenne Kép

Judyt
Izgi lehet ez a vásárlás nagyon Kép Tudom, ha rajtad múlik ott maradok a tábla tetején, de hát.... Valinak megvan a száma, csak szerintem már Ausztriában van ő is, és nem tudom, hogy külföldre elmegy-e az sms-em, mert nekem kártyás a telcsim. VAgy most hülyeséget írtam? Nem értek ehhez Kép

Annácska
Hihetetlen édes a kislányod! Kép Cuki a jelmeze, ügyesek vagytok! Kép

Móni Kép
Aranyos vagy, de legkorábban kedden csinálnék tesztet. Azért hoyg tudjatok nekem drukkolni aznap reggel Kép Milyen önző vagyok, mi? Kép Majd meglátom, addig hogy alakul a hőm. Valentin napi dolgokat nem szívelem, úgyogy ahhoz biztosan nem kötöm a tesztelést Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Most nagyon sok dolgom van így nem igen tudok jönni.

Judyt
Már egész szép pocid van és a babakocsi is nagyon szuper. Ha összevesznek, akkor egymásnak háttal lehet fordítani őket. Kép

Babus
Már akartam írni, hogy nagyon édesek Kristóf új képei.

Zsófi
Nem tudom, hogy mikor tudod elolvasni, de nem lehet mégis előbb dokihoz menni, azzal, hogy neked már volt egy méhen kívülid?

Annácska
Aranyos a lányod mint Malacka. Kép

Tündi
Neked mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok!
Jol vagyok, de meg mindig nem az igazi. Most varok az unokatesomektol egy haskotot, allitolag ez segit (unokatesomnal ugyanez volt a problema egy eve, ugy latszik ez csaladi nalunk) Most visszaolvasok, remelem mindenkivel minden rendben!

Tundi!
Bocs, de nem tudtam valaszolni, mert lemerult a kartyam, anyagilag Kép Aranyos vagy, hogy erdeklodtel.

Hat jo sokat kell visszaolvasnom Kép Sokat irtatok szerencsere!

Puszi

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?