Új privát üzeneted érkezett!

Dezsi,
Ez nagyon jó hír! Nagyon fogok szorítani! Az jó lenne, ha Kis* jelentkezne a hírekkel!

Tobi,
Remélem minden rendben ment!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!
Vendég
 


Sziasztok.
Egy hét kihagyás után úszok a melóban ezért csak néha-néha olvasgatok bele a topicba...
Esküszöm megpróbáltam visszaolvasni, de naponta több beírás keletkezik, mint amennyit el tudok olvasni. :oops:
Elnézést, de megpróbálom felvenni a tempóóóót.
A hétvégi szüret sem könnyíti meg a helyzetem.. :(
LÁNYOK!
Először is üdvözlöm az új (leendő kismamikat) lányokat.. Megadrukk ezerrel... Jó hogy bővül a topic...ez csak jóóó

Szerintem ugyanannyi esélye van az elsőnek és a 2. lombiknak is...
Ez ember és szervezet kérdése. :wink:
Meglepődve olvasom, hogy mostanában mennyi 1. mobikos lesz kismami... Lehet, hogy most sokan írtak a netre...Ez azért nem reprezentatív....szerintem. Bár a jó híreknek mindig örülni kell!

Nyulasz: Párommal együtt mi is sajnáljuk…..de a 3 hónapot érdemes kivárni. Álljon helyre a hormonháztatás, hogy 100%-os állapotban kezdjétek a következőt…DRUKKOLUNK!
Kis*…Én csak egyszerűen GRATULÁLOK!!!!!:)Nagyon örülünk… Párommal! Várjuk a további képeket, híreket...:) Rókakoma közeleg?
Dezsina: Mindent bele!!! Csak ügyesen… Várjuk a híreket.
Pandácska. Gratula túl vagy a félidőn…. Hogy vagytok? Éhség? Babamozgás? Babakelengye vásárlás?
Vikim-i:- Hogy vagytok, megvan már minden babaholmi?
Krisz: a 8-9 sejtes embriók nagyon szépek! Mi 6 sejtes állapotban kaptuk vissza...A Tieitek nagyon ügyesek....Legjobb úton haladtok… :lol: Nálunk is gond volt az endometriózissal, de látod csak összejött….:) De még hogyan..:)

Talán a jövő hét végén láthatjuk a Manókat… :lol: már nagyon várjuk… és talán megmutatják magukat…. Mindenki azt kérdezi, hogy fiú, lány? Mondjuk, reméljük mindkettő!
Húú most hírtelen ennyi…
Mindenkinek jó hétvégét kívánok és sok viháncolást…persze csak akinél lehet… Ne feljtsétek a spontán… bármikor benézhet:lol:
Üdv.
Apacs
u.i a méreteket én inkább nem írom le... :lol:

Kép
apacs
 
 


Dezsi - nagyon fogsz hiányozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon sokat gondolok rád, és drukkolunk babákkal együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bella - NEKEM SIKERÜLT ELSŐRE A LOMBIK!!!Meg másodikra is!!!!!!!!A doktor bácsi egy fikarcnyi esélyt sem adott nekik, és mégis!!!!!!!!!!!!!!!!!Higgy bennük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CSAK így sikerülhet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Nyulasz - 14. teszt. Igen, valóban erősödnek, már ugrálnak is a csíkok. Most nem csinálunk többet.......egészen vasárnapig gondolom...........de apa is hibás ám............... :oops:

Nem tudom ki kérdezte az összebújást -mi le vagyunk tiltva. Nekem a vetélést az okozta, hogy kinyílt a méhszájam (igaz a 22. héten) de dr. bácsi azt mondta, minden helyzetet kerüljek, ami egyáltalán izgalmi állapotba is hozhat............. :roll: naggggggggyon nehéz!!!!!!!!Valószínűleg nemcsak a sarokban lesz hamarosan pókháló............... :oops: De tudom, hogy megéri. S ilyenkor jönnek a női praktikák!!!!!!!!!!!! :oops: :oops:

Kép

Kép
julika79
 
 

 
 

Brumi,
levél mgérkezett?
Amúgy hogy vagy?

Narancssárga szín az önbizalom szine. !! Tessék csak hordani! :D :D

Bella,
ne magára az altatásra gondolj, hanem arra, hogy utána mik\kik várnak rád!
Babák!!!
A volt férjemmel az első lombiknál történt az, hogy a műtőből kitolva vagy 5x mondtam el neki, hogy mi volt odabent.
:!: :oops: :lol:
... 6.ra már nem akarta meghallgatni. :? :lol: :wink: Nem értem miért?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ő mondta akkoriban azt, hogy a szervezet és a méhem olyan, mint egy motor. Be kell járatni és utána fogja tudni, hogy mit kell csinálni.
... és bejött a dolog. Spontán, de mással. :wink: :roll:
Lehet, hogy nem (csak) nálam volt a bibi???

Tény az, hogy nem feltétlen jelenti azt, hogy ha valakinek van már egy\vagy több gyereke, a második vagy a sokadik simán összejön.

A nővérem volt úgy, hogy az első babával fél év után lett terhes. Sajnos kinyílt a méhszája és mire beértek, meg kellett születnie a babának kb 5 hónaposan. :cry: Aztán a szomorúságból és fájdalomból kivergődve megintcsak fél év után várandós lett. Majdnem ez a terhessége is rosszul végződött, de még időben összestoppolták. Így is 29 - 30. hétre született meg a keresztfiam, 1,170 grammal. .... aki az idén lesz 4 éves és 26kg. !!!!
Sajnos a második baba már egy éve várat magára.:cry: ... ,de közben a nővéremnél kiderült, hogy pajzsmirigyes gondok vannak és lehet, hogy a sógoromnak meg katonás. :?

Julika,
jól olvastam? Már a 14. tuti tesztnél tartotok???? Tényleg tutira mentek. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Húúúú, jó sokat írtatok! :) Pihenek egész nap, barátnőm itt feküdt velem szolidaritásból... aztán hozott sütit :) Hát, nem is olyan elviselhetetlen ez a z állapot! :)
Hajnóca! Megjött a csomag! Ezer köszönet! :) Ezek alulra valók ugye? a postást majd megették a kutyák, de bejött, merthogy csak SK! Úgy örültem nekik! Életmentők a szó szoros értelmében! :) köszönöm, jól vagyok! Picit érzem a pocim, de ez a mozgáshiánytól is lehet szerintem, meg a sok sütitől :)

Dezsi! Drukkolok és gondolok rád! Várjuk a híreket!

Apacs, de jó, hogy itt vagy! Egyébként nekem is 6 sejtesen kaptam vissza az egyik puncurt. Így már megnyugodtam, hogy olvastam rólatok... Jó szüretelést, és viháncolást :) (ha lehet)!

Bella!
Irgumburgum! Látod, már nem mindenki mondja azt, hogy elsőre nem szokott sikerülni a lombik! Itt többen is azt mondják, hogy igenis szokott!

Grönland! írok nektek hamarosan a másik topicba, most már több időm van :)

Julika! Kitartás! én is bevetem majd a női praktikákat...
:oops:
Vendég
 


Brumi,
örülök, hogy segíthettem.
Tutira akartam menni az SKval. :D

Alulra valók, de volt hogy nekem fent kellett használnom a hüvelyit ... és a fentit lent.

Nagyon remélem hogy használni fog és hamarosan babás leszel. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lányok!
köszönöm a drukkokat :!:
24-én JÖNNI FOGUNK (családostul) :D :D :D
vigyázzatok magatokra!!! és üzenek majd Kis-csillaggal és Hannával
:wink: :wink: :wink:
dezsina
 
 


sziasztok!

egy időre nem hiszem, hogy aktuális lesz a lombik nálunk, apa eredménye nagyon rossz lett.
most kell néhány nap, hogy átgondoljuk hogyan tovább. :cry:

egy ideig nem fogok írni, de mindenkinek mennek a drukkok+++++

katica
katica30
 
 


Sziasztok! Szép estét!

Eltelt a mai nap is, szerencsére problémamentesen..
Nem mondom, van egy kis barnázás, de gyanítom, hogy attól a szikhólyagot tartalmazó petezsák miatt, aki a cervixnél helyezkedik el. Hétfőn talán tudok beszélni Tapolcával, mert ők is látni szeretnének minket.

Képzeljétek! Mit ettem ma? Mákos-diós Nagyi kalácsát májkrémmel megkenten :lol: :lol: nagyon fini volt és nagyon jól esett..
Reggel mintha rókakoma kopogtatott volna, de a reggelivel hamar elűztem.. Ezen felül nagyon jól bírja a szervezetem rókakoma nélkül..
Csak a fejem ne fájna.. Ma mego
int egész nap hasogat, de már egészen jól elviselem, biztosan a hormonok :lol: :lol:

Nekünk is ez volt az 1. lombikunk, és sikerült, nagyon fontos, hogy pozitívan kell hozzáállni, első pillanattól várni, és beszélgetni, simizni őket. Én nem énekeltem mert rossz hangom van, és nem is meséltem mesekönyvből, de teljes beleérzéssel simiztem őket, és most már van hogy éjszaka is arra ébredek, hogy kezem a pocimon :roll: :roll:

Lassan megyek, ma egész nap feküdtem szigorúan és elfáradtam bele.

Drukkolok mindenkinek, mindenkiért kezem lábam csuriban, kismamajelölteknek megy a babatapi ezerrel :wink: :wink:

Puszi mindenkinek!

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Katica!
Nem tudom hova jártok, és mennyire lett rossz az eredmény, de Pesten a BMC-ben már kiderítettem, hogy lehet fagyasztatni kiskatonákat, ha találnak.... 30ezer ft, és 5 évig vagy ilyesmi időre elteszik ennyiért. ... És ezt akkor csinálják, ha attól lehet tartani, hogy kevesebb lesz később... Először elérik a maximális számot, amit ki tudnak hozni-felturbózzák a kiskatonákat vitaminokkal, meg mindenfélével, és akkor adja le a leendő papa a dolgot... Kívánom, hogy találjatok megoldást...
Vendég
 


Katica,
Mennyire lett rossz az eredmény? Mert lombikhoz kevés is elég ha ICSI van.
Vendég
 


Katica
A lombikot egyrész pont ilyen gondokra találták ki!!! Persze lehet, ogy nemárt felturbózni aőket ha lehet...ami eltarthat pár hónapig...mert 3 hónap a kiskatonák érése...de a lombikhoz már pár is elég.Szóval ne keseredj!!!Keresd a lehetőségeket!!!

Apacs
El tudom képzelni hogy várjátok már az uh-t!!! :D Izgalmas lesz újra látni a csöppségeket.

Kis-csillag
Hát van egy gyomrod. :lol: :lol: :lol: De jó étvágyat bármihez, amit megkívánsz!!!

Dezsina
Nem jössz 24-ig???Akkor sok sikert mindenhez addig is!!! :lol:

Julika
Látom nagyon boldog vagy. :D Így is kell, hogy legyen.Én kérdeztem az összebújást :oops: de én is a női paktikákra szavazok egyenlőre.
vizkriszisback
 
 


lányok: köszönöm. nyáron volt spermavizsgálat, akkor kenetenként 1 mozgó, 1 mozdulatlan volt. emiatt lett volna a lombik is.
e héten szövetet néztek, és ma tudtuk meg a hírt, hogy semmit sem találtak benne. :cry: (ezt a kaálisok állapították meg, a szövetvizsgálat eredménye csak jövőhéten lesz)
jövőhéten megy vissza a férjem az urulógushoz, szeretnénk kideríteni, hogy mi okozza ezt a rossz eredményt.

brumi: bmc? van nekik honlapjuk? minek a rövidítése?
mi a szegedi kaáliba járunk.

katica
katica30
 
 


Oké, Brumi! :lol:

Hajnóca!

Növéred mennyi idős várandós volt mikor összevarrták? Mennyi ideig kellett kórházban maradnia és milyen életet élhetett? Csak azért kérdem, mert rám is ez vár és nem tudom mivel számoljak, hogy alakítsam majd az életem! Persze ez kicsit odébb lesz, de szeretnék mindent elrendezni addigra!
Vendég
 


Katcia,
Hu Katica ez tényleg nagyon rossz eredmény :cry: sajnálom de hátha lehet kezelni egy picit növelni és akkor indulhat a lombik!! Nagyon drukkolok nektek!!Bmc= Budai Meddőségi Centrum
http://www.lombik-baby.hu/
Vendég
 


Grönland,
őt ha jól emlékszem 4 és fél hónaposan kellett stoppolni. Kb 5 hétig volt így, de ... szerintem addig kellett voln amíg lehet vagy amíg a gyerkőc olyan korba kerül amikor már sokkal jobbak a túlélési esélyek illetve kevesebb a károsodás lehetősége. (tüdő érettsége, szemek fejlettsége, ...)
Mivel neki 29 - 30 hetsen megint elkezdett szivárogni a magzatvíz ezért azt már nem tölthette otthon. Addig szigorú fekvés, 'háziőrizet".!!Utána még a kórházban 3 napot fektették és mindenféle erősítős gyogyikat adtak neki, hogy fejlett legyen a gyerek tüdeje, ...
Végülis császárral született meg Zolika 2003. november 21-én.

Legalábbis én így emlékszem, de majd utána kérdezek a tesómnál.
Őt a Szent Istvánban varrták, de már a Női 2-esen szült, mert az Istvánban nincs - vagy legalábbis akkor nem volt - koraszülött rész.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Köszönöm Hajnóca! Ja, hát az ő esete egy kicsit más volt, mint amilyen az enyém lesz! Nekem a 12. héten stoppolnak, ha esedékes lesz! Remélem nemcsak 5 hétig bírom, mert akkor megint ugyanaz lesz! Nekem is van egy 28 hétre született korababám! Igaz ő nem egy vasgyúró! 11 éves és 39 kg, de mostmár oké vele minden!
Vendég
 


Katica - úgy sajnálom!!!!!!!!!!!Remélem okos orvosok kitalálnak valamit........minél hamarabb......

Hajnóca - nálam a 22. héten nyílt ki a méhszáj, és születtek meg az ikrek. A gond az volt, hogy fél óra alatt négy ujjnyira tágultam, esély nem volt már az összevarrásra.....na ettől félt most dr bácsim. A Kaáliban csináltak egy vizsgálatot (Hegar-próbát) a mostani lombik előtt (Boga dr azt mondta addig nincs lombik) ami arról győzött meg minket, van-e tartása a méhszájnak. Nagyon jó lett az eredmény. Így nem kellett előtte összevarrni, de közben biztosan kell majd. Bár, én elég optimista természet vagyok, talán a méh is erősödött, talán más oka is volt februárban, hogy így történt, talán, most ki tudjuk hordani........de én is sokat fekszem most is, meg biztosan később is..... :lol: Nagyon-nagyon szép a vonalzód!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
julika79
 
 


Grönland -nekem az orvosom azt mondta, hogy ezt a stoppolós műtétet a 18-20. hét között tudják elvégezni, s hogy elég rizikós, merthogy ki kell nyitni ahhoz, hogy varrni, illetve műteni tudjanak (merthogy ugye itt nemcsak varrásról van szó). Azt is elmondta, mivel nekem lombikos a baba a pocakban még inkább félt ettől, mert ha rendesen halad a várandósság, akkor elég veszélyes ilyennek belepiszkálni. De ahhoz viszont, hogy ne ismétlődjön meg újra ami történt, javasolt lenne. Hát lesz min gondolkodni!!!!!!!!!Ez a 12. hét amit te írsz, ez egészen bíztató - ilyen korán biztonságban lenni.......nem lenne rossz nekünk sem.......utána érdeklődök én is. Te hova jársz?

Kép

Kép
julika79
 
 


Julika!

Tavaly volt egy 18 hetes vetélésem, elfolyt a magzatvíz! Műszeresen fejezték be, mert nem tágultam! Idén pedig a 19 héten kinyílt a méhszáj és nekem is meg kellett szűlnöm a babát! Nem tudták megmondani, hogy mennyire voltam nyitva, mert a burok a hüvelyben volt, ezért megnéztek ug-gal és ott látták, hogy 2cm-re van nyitva! Nem tudtak összevarrni, mert a baba lába már a hüvelyben volt! aztán jöttek a fájások és már végképp nem lehetett mint csinálni, várni is felesleges volt! Nekem a doki azt mondta van egy utolsó dobásom, ezért mindent elkövet, hogy ne legyen baj! Ha megint lesz valami gond középidőben, nem javasolja a további terhességeket! Győrbe járok dokihoz, egyenlőre nem kerestünk fel meddőségi központot! Ezt a Hegar-próbát hol csinálják? Csak meddőségiben vagy állami intézményben is? Mert ezt nem hagynám ki! Nagyon sajnálom a babáidat!
Vendég
 


Pandácska!
köszi a gyors infóáramoltatást Katica felé.. :) A honlap címét most Hajnóca tesó! Olyan becsületreméltó és megható az a rengeteg küzdelem, amit képesek vagytok a babákért megtenni!
Vendég
 


Elveszett egy része:
Pandácska! Köszi a gyors infoáramoltatást Katica felé- A honlap címét most én is elmentettem!
Julika, Grönland, Hajnóca tesó! Olyan becsületreméltó és megható az a rengeteg küzdelem, amit képesek vagytok a babákért megtenni!
Vendég
 


Nekem a 22. héten nyílt a méhszáj -teljesen váratlanul- és az egyik babának aki alul feküdt (ő volt a kislány) a burka már kiboltosodott - kibújt a hüvelybe, ez aztán egész nap feszítette a méhszájat. Szerencsére (illetve Istennek hála) egész nap búcsúzkodhattunk tőlük a szülés csak este indult be, nagyon kedvesek voltak az orvosok, szülésznők, szép csendben hagyták, hogy megtörténjen. Egész nap ment még a rugdosódás, a ficánkolás is. A kisfiúnk, ő feküdt fenn, még akkor is mozgolódott, mikor a kislány már megszületett. Azt hiszem nincs mélyebb gyász annál, mikor csend van a szülőszobán. Szóval ezek után jött 6 hónap, merthogy addig nem csinálnak lombikot, mondván elég nagy megterhelés ez a szervezetnek, kicsit jöjjön rendbe minden. A lélek is. Mikor Győrben voltunk egy hónappal a vetélés után, dr. bácsim elmondta (Boga Péter), hogy mivel nincs oka a vetélésnek, szeretne két vizsgálatot: egy Hy-Co-Sy vizsgálatot (amivel azt nézte, hogy nincs-e ciszta, vagy bármi olyan a méhen belül, ami megakadályozza annak tágulását) és egy Hegar-próbát (ezt különböző átmérőjű pálcákkal végzik és így nézik, hogy a méhszáj nyit-zár-e megfelelően). Ezek eredménye befolyásolta azt, hogy a várandósság előtt javasolják-e az összevarrást. Az itthoni orvosom javasolta volna, de az eredmények után ő is azt mondta, próbáljuk meg ,vágjunk bele. Letelt a fél év, belevágtunk - s sikerült. Óriási az örömünk, s talán kicsit nagyobb az aggódásunk, mint tavaly ilyenkor. A Hegar-próbát beszéld meg az orvosoddal, nekem itthon is elvégezték volna, itthoni orvosom hálás volt, hogy a Kaáliban ennyire figyelnek ránk, és megcsinálják. A vizsgálat egyébként teljesen fájdalommentes, alig pár perc az egész. Hosszú utat jártatok végig már ti is. Bízni kell nagyon, és hinni benne! Mindennek oka van, hiszem, hogy erősödött a méh, hiszem, hogy okosabban figyelünk majd a legapróbb jelekre is, hiszem, hogy mindez azért történik, hogy nekünk a legjobb legyen. Különösen szeret minket az Isten úgy érzem. Hiszem, hogy ha minket, titeket megtartott egymásnak , akkor van feladatunk, együtt, bíznak ránk újabb kisbabát, kisbabákat.

Drukkolok, hogy sikerüljön a vizsgálatot kieszközölni, kérlek írj majd róla hogy sikerült.

Kedves többiek - ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lettem, és nem is igazán a témába illően írtam.

Mindenkinek simi a pocakjára! Hajnóca puszi a pici lányod homlokára!!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 


pandácska: köszi az infót. egyelőre várjuk a szöveteredményt, aztán vissza a kaáliba és az urulógushoz.

mennek a drukkok nektek++++

katica
katica30
 
 


Köszönöm Julika! Mindenképpen megbeszélem ezt a dokival! Én is kérek mindenkit, hogy ne haragudjanak, hogy ide nem illő témával borzoltam a kedélyeket!
Vendég
 


Julika
Olyan borzasztóak ezek a vetélések ilyen nagy terhességnél. :( Persze minden vetélés az ...de ezek méginkább.Amikor túlvagyunk a 12. héten..azt hisszük akkor mostmár minden ok...és mégis.
De látom sikerült feldolgoznod a veszteséget és előre tekintesz bizalommal.Így is kell!Csak így lehet. :D
Nem is szabad ilyen negatív dolgokon rágódni...csak meg kell tennünk minden tőlünk telhetőt, és bízni, a többi nem rajtunk múlik.
vizkriszisback
 
 


Krisz - ez másként nem megy. Az első pillanattól hálát adtunk, hogy egymásnak megmaradtunk. Hálát adtunk, hogy csak akkora terhet kaptunk , amekkorát elbírunk. S most hálásak vagyunk ezért a kegyelemért, és gondviselésért, amivel meg lettünk ajándékozva. Azt hiszem elég optimista természet vagyok. Talán már az elején sem hagytuk el magunkat , most meg ezzel az új boldogsággal még szebbek a napjaink. Már nem kell keresgélni az örömöket, itt vannak körülöttünk, még raktározni is lehet belőlük. Visszafele nézni pedig sohasem szabad - CSAK előre! Bízva, remélve, bíztatva, bátorítva a másik embert is. Ez is erőt ad!

Most mindenkinek előírok receptre egy jó nagy pocaksimogatás!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 


Elkészült a szoba :lol: szóval sárga lett és rózsaszín a bordűr rajta:


Kép
Kép
Vendég
 


Pandus!
Nagyon csecse lett ! :)

Julika!
Pocisimi megvolt, jelentem! :)
Vendég
 


Panda
Szép kis szobácska fogja várni Dóra babát. :D

Julika, Brumi
Itt is megy a pocisimi. :D
vizkriszisback
 
 


Húúúúúúúúúúúú..de vasárnapi pihizik mindenki. :D
Én/Mi is alukáltam/tunk most egyet...nem bírtam/tunk fenmaradni a forma 1-hez...inkább felvettük videóra és megnézzük este....úgyhogy nehogy vki benyögje az eredméynyt! :shock: :lol:

További jó pihenést!!!

Nálunk a helyzet változatlan.Megvolt tegnap a 2. fél hcg szuri és hát nem volt fájdalommentes...én nem tudom mi volt azzal a tűvel, de tompa volt az biztos. :evil:
Igyekszem nem ugrálni sokat...de azért nem fekszem egyfolytában...azt nem is szabad. :) A hasam érzem kicsit, de ez természetes, főleg a hcg szuri után.
vizkriszisback
 
 


Krisz!
én is pihiztem, kézzel megvarrtam a párom ingét, vagy 2 óráig tartott... :) Sajnos nem lehet leszedni róla, annyira szereti :)
Én nem kaptam HCG szurit :( Egyébként miért nem szabad egyfolytában feküdni?
Vendég
 


Brumi
Nekem is azt mondta a doki, hogy megkockáztatja nálam a hcg szurit mert nem áll fenn a túlstimu veszélye. Így is csak úgy merte, hogy felet az nap és felet 2 nap múlva ha az elsőtől nem lettem rosszul. Ez is csak egy módja a terhességtámogatásnak mint az utro vagy a másik.
Na azt mondták a fekvésről, hogy az első 2-3 nap azért ajánlatos minél többet feküdni, nem megerőltetni magad semmiképp. Azért nem jó állítólag a totál mozgáshiány mert nem kap elég vért a medencéd ha nem mozogsz...lassabb a vérkeringés gondolom...de ez nem azt jelenti, hogy ugrabugrálni kell de meg lehet mozdulni. :D De ez is csak egy teória...mint a sex lombik után:vki azt mondja, hogy kifejezetten ajállott transfer után 4-5 nappal mert, hogy a jókedv meg élvezet meg mittudomén olyan hormonokat szabadítanak fel, mások meg teljesen tiltják nehogy a fizikai behatás, görcsök akadályozzák a beágyazódást. Szóval így legyünk okosak. :shock:
vizkriszisback
 
 


Krisz
De jó, hogy ezeket leírtad!:) Most már rémlik, hogy a lányzó, akivel egy kórteremben voltunk, mondta, hogy felpolcolt lábbbal kell feküdni, hogy több vér jusson le... Van aki pedig Aspirin Protekt-et kap, 100mg-ost, ami serkenti a vérkeringést.
Akkor a legjobb, ha 3 napig fekszünk, úgy, hogy közben felpolcolt lábbal aspirint kapunk, és a 4. naptól úgy bújunk össze a párunkkal, hogy ne legyen fizikai behatás ... Na, csak elbagatelizáltam, mert tényleg nem lehet okos az ember :) Mindenesetre jó pocaksimit, és ágyazást a tieidnek!
Vendég
 


Sziasztok!

Sikerült gép elő kecmeregnem.
Pandácska, nagyon-nagyon szép szín választottatok! Nagyon jó helyre fog születni az a kislány...:)
Lányok...Nagyon nagyon mélyen érintett az amit írtatok... Óriási megterhelés lehet ez és mérhetetlen fájdalom. Itt sokan közületek nagyon-nagyon példamutatóan tekintenek előre.... Ez az ANYAI ösztön.... Szerintem...
Van egy idézetem ami nem biztos, hogy mindenki jól fogad. De igaz... "Egy anya mindent megtesz azért, hogy gyereke legyen, vagy hogy ne legyen"... Ha jól belegondoltok akkor ez így van....
Ennek az idézetnek az eleje itttt látszik.. Az akarás és a bizakodás....Nem tudom elmondani Nektek...CSAK TISZTELNI TUDLAK BENNETEKET!
Ja a szüret megvolt.. Csak én dolgoztam. Páromat természetesen nem engedtem... Ja és összeszedtem 2 darázs\méh csípést az újjamra ...Alig tudok gépelni.. :(
És a hétvégén először éreztük igazán (én a fülemmel), hogy mocorognak.. :lol:
Kis*, Rókakoma jó címet kapott? mert én elküldtem Hozzátok is...Többiek???
Szép álmokat és sok pocaksimogatást kívánok!
üdv.
Apacs..

Kép
apacs
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy egy lombik ( ICSI-s) nagyjából mennyibe kerül, ami a gyógyszer árakat illeti! Sajnos nekünk is lombik lesz egyszer, és érdekelne az összeg!
kata05
 
 


Szia Kata!
nagyon változó összegekről hallottam lombikosoktól... attól függ, hogy milyen hormon eredményeid vannak, a szurikra hogyan reagálsz, és attól is, hogy az orvos melyik szurit írja fel. Egy lánnyal a BMC-ben (bUdai Meddőségi Centrumban) beszéltem, hát, nekik az első lombik csak a stimu injekciók 400ezer ft volt, (mondjuk pont akkor csökkentett volt a támogatás a lombikgyógyszerekre.) aztán a másodiknál, mikor írták fel neki a stimus szurikat, mondta az orvosnak, hogy anyagilag nem fogja úgy bírni, mint az elsőnél. Erre mást írt fel neki, és már a stimun túl van, az egész 90ezer forintból megvolt.

Nekünk 140ezer ft volt minden gyógyszerrel együtt az ICSI, szintén a BMC-ben. vizsgálatokért, konzultációért nem kell itt fizetni, hacsak nem tudod megoldani, hogy ott tölts reggel 2-3 órát, és a magánrendelésre mész az UH-kra, ami alkalmanként 5-10ezer ft a Koncznál például.
A pesti Kaáliban többet kell fizetni. Ott számolj plusz 40ezer ft-ot erre-arra a gyógyszereken kívül.

Te tudod már, hogy hova mész?
Vendég
 


Sziasztok Lányok, Fiúk :)
Hogy vagytok?

Krisz? Te érzel valamit a pocidon? Nekem tegnap sikerült elrontani a gyomrom, hőemelkedésem nem volt, de 3 sor szaladtam a vécére 5 órán belül.. Már tünetmentes vagyok de... ugye ez nem jelenti azt, hogy mindennek vége?

Kiscsillag, minden rendben?

Hajnóca, elmúlt már a fronthatás? Visszaálltatok a pihenősebb időszakra?

Apacs, ecetes borogatás úgy hallottam segít a méhcsípésre... Csak hogy még többet tudj írni :)

Kismamik, hogy vagytok? Pandácska, Vikimi?
Julika, Hanna, Katavirág?
Vendég
 


Kata,
Az mindegy hogy ICSi vagy sima IVF nincs köze a gyógyszer mennyiséghez. A stimu olyan hogy teljesen kiszámíthatatlan lehet egyszer tökéletesen reagálni legközelebb meg sehogy. Én nehezen stimulálható voltam mindig inszemnél is lombikos szurikat kaptam lett max egy tüszőm erre lombiknál meg 22 :shock: szóval kiszámíthattalan attól függ éppen hogyan reagálsz de most nagy támogatás van a szurikra. Nekem kb 80 ezer volt a lombik. Hova jársz?

Brumm,
Hát...jól azt leszámítva hogy pár napja megint hányingerem van reggelente és hányam is már :roll: nem értem miért jött vissza. Nyugi hőemelkedés nem árt csak magas láz ne legyen!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Kata, Nekünk lombikonként kb.70-90 ezer volt. Most 50 helyett legutóbb 30 körül volt a Gonal. Ez az egyik leghúzósabb szuri..a 900-as fesci került 50.000-be...De ha több vagy kevesebb kell akkor a végösszeget rendesen eltolhatja...ide-oda...persze+vitamonok...egyéb UH.. szerintem nehéz belőni mindenkinél változó. Remélem tudtunk segíteni...
Brumm, Nyugi...hasmars előfordulhat és ez is ráfogható a hormonokra... Nálunk is csak jött...(mint a hányiger).. :lol:
Köszi a tippet..egész éjszakaa ecetes kötébe volt tegnap és tegnapelőtt is... Utána nem ismertem rá a kezemre...Leszívta,de 2 óra múlva már megint bedagadt..Le tudnám kaparni a bőrőmet a húsig...... :evil: :twisted: :evil:
No mindegy...meló van..
Mindenkinek szép napot! Sok babaragacsot!!!
Vigyázzatok Magatokra!!!!!
Üdv.
Apacs.

Kép
apacs
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm mindenkinek a biztatást!

Brumi, Krisz, Kis*
Vigyázzatok ám nagyon magatokra!

Tobiról nem tudtok semmit?

Katica,
Ne add fel, nálunk is a párom mindenféle vitaminokat szed és reménykedünk, hogyha eljön a lombik időpontja találnak használható spermákat.

KÉRDÉS:
Csütörtökön említettem, hogy Mágus azt mondta, hogy a Suprefactból a 9eFt körülit vegyem, de a gyógyszertárban 7 ezer valamennyiért volt. Ki hol vette és tényleg létezik ilyen 9eFt érték körüli?
Vendég
 


jó reggelt!

bella: milyen vitaminokat szed a párod? nálunk maca-t, c, e vitamint.
hallottam vhol, hogy a cink és szelén is kedvező hatással lenne, így ma azt is veszek neki.

mennek a drukkok mindenkinek+++++

katica
katica30
 
 


Sziasztok,
Bella, nálunk elég volt legutóbb 1 üvegcse is...Egyébként 2 van 1 dobozban.Meg lehet bontatni és meg is kötelesek bontani a dobozt!!!
Neten találtam:
SUPREFACT INJEKCIÓ
2X5,5 ML OGYI-T-1503/01 7426 Ft -
Normatív TB támogatás: Nincs
Közgyógyellátásra adható: Nem
EÜ 90 támogatásra adható: Nem
EÜ 100 támogatásra adható: Igen

Ja és a vitaminoknak és hatásaiknak nézzetek utána a neten..akár csak a keresőbe beírva... Érdemes...és legalább megtudjátok, hogy mire jó és mire nem és hogy mennyit lehet belőle szedni, ill. mire vigyázzatok..
Suprefact:
http://www.hazipatika.com/drugs/prod?pid=1019
üdv.
Apacs

Kép
apacs
 
 



Kép
apacs
 
 


Apacs,
Köszi az infót! :D

Katica,
Maca, szelén, e vitamin!
Vendég
 


Sziasztok!

Apacs: köszönjük a rókakomát, de most már napok óta nem óbégat, mégcsak inger sem, igazi vuk pedig még nem is volt..
Az ujjadat sajnálom, azért biztosan kicsit vicces is lehet a feldagadt ujj :lol: hagymaterápia :?:
Brumm: igen minden rendben, csak ágyban fekve is hajtás van, nyakamon két dolgozat, jövő hétfő a határidő..
Egyébként nálam is jelentkezett hasmars-szerű állapot, csak azzal kiegészítve, hogy félelmetes bélgörcsöm volt hozzá, meg is ijdetem tőle rendesen :oops: :oops:
Bella: köszönöm, én igyekszek minden tőlem telhetőt megtenni :roll:

Most épp azon gondolkodom, keresnek kellene egy ügyes kozmetikust, a homlokom napok óta olyan mint egy sima felületre elszórt hegyvonulat, tele van buborékokkal, nem amolyan pattanás-szerű, de zavaró és kicsit mosolyogtató is :lol: :lol:
Ma végre tudtam beszélni a tapolcaiakkal:
Csütörtökön du. 2re kell menni kontrollra, úgyhogy akkor ismét levideózhatom a Csodababánkat :D azért már nagyon várom, hogy ismét láthassam, meg legalább pár kényes kérdésemre talán választ is kaphatok, mert van egypár.. :oops: :oops:
Főleg ezzel a barnázásos-halványzós-szerintem dologgal kapcsolatban..

Visszatekintgetek a dolgozataim felé, hogy legalább meglegyek velük a héten, mert a suliban nem nagyon szeretnék majd ott maradni, csak a kisZH-ra és matekra.. A többire az állapotom miatt nem, a következő konzt. úgyis majd csak novemberben lesz :lol:

Bocsi a hosszért és pussz mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Lányok, köszönöm a válaszaitokat!
MÉg sehová nem járok! Múlthéten tudtuk meg apa adatait! Na erre nem számítottunk! A legeslegrosszabb lett, amit el lehet képzelni! :(
Most még csak érdeklődöm, meg egyáltalán gondolkodunk a hogyan továbbon!
kata05
 
 


Sziasztok,
Kis* Remélem sok dolga akadt Rókakomának és azért nem ért még oda... :lol:
Páromnál is voltak hirtelen hasmarsok..Szerintem nyugodtam kérdezz rá a Dokinál...
Tudom mennyire várjátok az UH-t... :lol:
Mi is várjuk a következő "találkozást" (monitoron keresztül:) :lol: de csak jövő héten lesz.. :x :? :wink:
Egyébként jó tanulást!
üdv.
Apacs

Kép
apacs
 
 


Kata!

Olvastal odaát és nagyon sajnálom! Milyen lett párod eredménye? Érdemes lenne átnézned a férfi meddőség topicba! Sajnos nekünk akik odaírnak van már tapasztalatunk ez ügyben! Szívesen segítenek a csajok(én is) akik odaírnak!
Vendég
 


Viki
Látom apa hazaért és fotóztatok is....nagyon jóóóó :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?