Új privát üzeneted érkezett!

Majdnem szívinfarktust kaptam,azt hittem elszállt,félórája írom a mondókámat.A lányom laptopján vagyok,de mindig félreütök,mintha sosem láttam volna billentyűzetet.Utálom a laptopot,nem vagyok megszokva vele :evil:
enis
 
 


Hihi,de jó szöveg,pont laptetőnek való :?
enis
 
 


Sziasztok

Bocsi, hogy eltüntem de estére ha hazaérek már erőm sincs gépezni.,
Tegnap grilleztünk a kertben átcsaltam a barinőmet. Jó volt. Ma meg próbálom utolérni magam az egész hetet ma hozom be.
Főztem, takaritottam vasalok. stb....

Ma nálunk nem igen van jó idő. Nagyon fújj a szél.
Ki mit csinált ma?

Kismamik jól vagytok?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert most értünk haza a fagyizásból. :)

Kitty
Milyen lett a pöri? Milyet csináltál? Milyen kötet volt hozzá?

Bridget
Na azért én bízom abban a spontánosodásba azért.:) majd helyetted is. :) Akkor sem adom fel! :) De azért holnapra tényleg nagy drukk!!!!
Tök jók a kommentek a Lilla fotókhoz! :) Főleg a 6. :)

Kati
Hát ez a lány mekkora! :) nagoyn aranyos. :) csalánkiütés? Honnan kaptátok el? Micsoda mosolyokat dob a képen Lilla. :) Zabálni való kis hurkái vannak! :)

Enis
Én nem értek angolul. Nem is szeretek csak szinkronos filmeket nézni. Nem tudok úgy koncentrálni annyira.
A kutyinak torokgyulladása van??? Hát ilyet még nem is hallottam. Szegényke. És mitől van? Nem tudni?

Csucsu
Tényleg ritkán tudsz jönni. Megértjük, mert tényleg sokat utazol. De azért gyere amikor csak tudsz!
Vendég
 


Pendi: Igyekszek de minden nap gondolok mindenkire.

Kép
csucsu05
 
 


Enis,
lehet, hogy tényleg valami más van a dologban, és ezt csak úgy mondják :roll:
Kutyunak jobbulást!
Grat a laptetőhöz!

Csucsu,
azért pihenj is :wink:
Én f11kor felkeltem, aztán főztem, utána neteztem, meg szakdogát írtam (na jó, inkább az előbbit :oops: ), utána meg elmentem anyuékhoz, 7kor indultam haza :wink:

Pendi
sertés pöri volt, kötet nem volt, de köret az tészta volt :wink:
Megint a mediterrán fagyizóban voltál? Egyszer elmehetnék együtt is, mert itt nincs fagyizó (vagyis van, de az kocsma, és ez az álneve :lol: ).
Vendég
 


Jó reggelt Drágáim!

Csucsu
Tudom, hogy amikor csak tudsz, jössz!
[quote]d írta:e minden nap gondolok mindenkire

Kép


Kitty
[quote]s írta:ertés pöri volt, kötet nem volt, de köret az tészta volt

Milyen kis figyelmes vagy. :) ezt tényleg elírtam. :)
A közös fagyizás csak egy szavadba kerül. Szóltok, átjöttök, és megyünk. De most végül nem ott voltunk, hanem a sétálón.
Vendég
 


Jó reggelt!

Nem nagy még a mai forgalom, de remélem, behozzátok a lemaradást :wink:

Pendi,
én is ott voltam anyuval fagyizni múlt héten :wink:
Mivel töltöd a maradék szabad napjaid?

Ki mit főz ma?

Én köménylevest pirított kenyérkockával (zsemlével kéne, de az nincs), meg a párom paprikáskrumplit kért :wink:

Tegnap mondom a páromnak, hogy szeretnék vmit sütni az évfordulónkra, erre a sütis könyvből ki is nézte rögtön a dobostortát. Minek néz engem? Cukrászmesternek? :shock:
Vendég
 


Na itt vgyok en is 8) Most ertem haza mert a korhaztol gyalogoltam meg bementem 1-2uzletbe 8)
Hat csajok van egy 18mm-es tuszocskem 8) 8) gaz a bal oldalon ami nem a legjobban atjarhato :roll: de legalabb van es azt sem biztos,hogy nem fel at rajta a peti :roll: A semminel ez is jobb eredmeny :wink: A noci mondta,hogy ma vgy holnap fog pem lenni 8) mondtam neki,hogy tudom :lol: szerintem ma este holnapra mar nem lesz ilyen eros az lh-m bar ma meg nem lottem el csak tegnap :roll: meg nemsoka megint lovok egyet :roll:
A vereredmenyem pedig:

LH 9.2
E2 525.3
PGN 0.41

Ezeket meg nekem is megkell nezni melyik jo melyik nem de allitolag azt mutatja,hogy ebbol lesz peteeres 8) es,hogy meg nem tortent meg az ovulacio 8) :lol:

Apacskanak irtam most vegeztem irja na hogy ment?Mondom jol van egy petim a bal oldalon 8)
Apa kerdesei erre....csak hogy lassatok mennyire fingja sincs meg mindig a dolgokhoz :lol: :oops: :lol: :
1.Azzal az egy petevel is akkor ok csinalhatnak lombikot ugye? :roll:
2.Meg tudjak mondani,hogy ez jo minosegu-e? :roll: Vgy,hogy van-e meg egyaltalan tobb petem?(ezt ugy gondolja,hogy a jovore nezve :lol: )
3.A jobb oldalamnak akkor teljesen annyi vegleg vgy ez csak reszleges es lehet csak ebben a honapban nincs ott?(ezt arra irta,hogy irtam a bal oldalon van a tuszom :lol: )

Eloszor is megirtam neki minden honapban 1tuszo erik normalis esetben :idea: Aztan a masik doki ugye aszonta nem stimuz ha nem olyan az fsh-em kovi honapban de azzal a havi egy petevel is mehetunk tovabb csakhat akkor egy eselyunk van :roll: De mondom bizzunk benne hogy lejebb megy es stimuzhatnak jo esetben 4-et oruljunk ha osszeszednek :? :roll: Meg megirtam neki nem tudjak megmondani igy hogy milyen minosegu majd csaj ha levettek de akkor is lehet megtermekenyitik es nem no tovabb...nem osztodik ugyhogy mondom semmi nem biztos sajnos ez nem igy mukodik :roll: Na meg azt is irtam neki,hogy ez a tuszo ma vgy holnap erik ami azt jelenti ha ma egyuttleszunk akar ingyen is osszehozhat egyet :lol: :lol: Aztan irtam neki tudom,hogy elfoglalt es melo van majd beszelunk kesobb :wink:

Gyerekek lehet,hogy tenyleg lesz lombikom meg koltozes elott :?: :shock: :oops: izgi ngyon 8) Mindenesetre en most ennek a bal oldali petinek adnek eselyt bar tudom nem a jo oldalon van de hatha :roll: Itt is megkerdeztem az arakat haat 1.4millio :roll: de meg mindig olcsobb mint az usaban 2.2millio :twisted: bar majd azert megakarom neki emliteni,hogy otthon 5lombik ingye van :roll: mert en pl hazatudok menni oneki meg csak azon a bizonyos napon kell ottlegyen meg mindig olcsobb a repjegy :roll: csakhat otthon lassan mennek a dolgok :roll: mire bejelentkeznek akkor ugye o kulfoldi :? szal lehet bonyolultabb :roll: na mind1

Csorikam tegnap 8:30kor csorgott a teloja a fonoke hivta valami ngy gaz van mar megint es egesz nap a telefonon logott :x este meg vacsizni se tudtunk elmenni mert ult a telefonon szo szerint egesz nap :twisted: igy fel 10utan mar nem vartam arra hogy hatha befejezi a beszelgetest hanem lementem a bolba bevasaroltam es megcsinaltam neki a vacsit...igen am de annyi ideje se volt,hogy leuljon megenni :evil: pipa voltam nem ra hanem a cegnel az emberekre...wazze ezek nem gondoljak,hogy enni is kell??!?!!?1?! :twisted: 10utan egyszer leult,hogy elkezd enni de megint csorgott a teloja :twisted: ugyhogy fel 12volt mire vacsizott :twisted: meg jo,hogy ilyen hideg tesztat evett amit egy szoszba martogatsz mert a fott kaja mar gondolhatjatok milyen lett volna :twisted: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Nagyon izgi mar csak 3nap a nagy napig 8) :lol:
[quote]M írta:inek néz engem? Cukrászmesternek?

:lol: :lol: :lol: :lol: Ez joooo :lol: :lol:
En nem fozok ma vgy talan majd vacsit de salit is akarok enni amugy most ettem egy szenyot 8)

Pendi
Koszi draga es orulok,hogy benned ilyen erosen ott a hit :wink: en is hiszek benne mert a peti ott van apa eredmenye jo ugyhogy elmeletben osszehozhato nana 8) hatha nem kell nekunk se lombik :wink:
Kiszedtek a varratokat :roll: Milyen?Epp Pati volt ugye multheten o is mutatta hogy neki regen kivagtak es milyen csunya lett :? hat nem egyszeruen nezett ki :roll: de ez regen volt azert gondolom most mar maaas :roll: Koszi a drukkot 8)

Csucsu
Tudom en is,hogy milyen elfoglalt vgy de nekem szemely szerint hianyoznak a hsz-eid :roll: Melo milyen?Eltereli kicsit a figyelmed? :roll: Elmentetek mar a meddosegibe vgy akkor vartok nyarig :roll: Ugye mar nem clostizol... :roll: Oviban mi zu?

Enis
Teljesen nem emlexem mi volt a masik oldalon :oops: na minnya visszalapozok a laptetudhoz meg gratula :lol: Fu nem csak,hogy nem tudok visszalepni de meg a renszer is szarakxik ugyhogy ezt elkuldom mar ha engedi aztan veled folytatom :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis
Torta olyan gelly edes volt,hogy csak na es nekem nem is izlett :roll: ilyen rosszat japanban meg sosem ettem pedig aztan itt ngyon jo tortakat csinalnak am...de ez csokitorta volt es kis lapos es a tetejere egy ilyen csokiboz-ot gyartottak na mind1 apanak izlett es ez a lenyeg...nekem nem jott be...es kepzeld ugye egy course-t ettunk azaz egy bizonyos menut amibe jar elo etel fo meg a desszert...desszert elott kihoztak nekunk ugye a tortat...aztan mondja a csaj hogy a desszert az csokitorta :shock: mondjuk hat tudtak,hogy nekunk csokitortank lesz amiert plussz 22ezret perkalok ki akkor ne hozzanak mar meg egy csokitortat ki :shock: ilyen hulyek vazze de persze kicsereltek logikus csakhat eddig ne jutott eszukbe miert az uccso pillanatban :? Ez japan latod itt szabalyok vannak amiket mindenki betart es attol elallni haat nem sok esely van ra :roll: merthogy itt a menuhoz az tartozik megsem fordult a fejukben cserelni vgy ilyesmi :roll: tudnek meg ezekrol a szabalyokrol meselni...ami persze neha jo hogy van sot sokszor de nem ilyen szituban :roll: vgy pl amikor fagyizonal kerdi a csaj hogy tolcserbe vgy muanyag kehelybe kerem....mondom mivel kocsival vgyunk kerjuk muanyag kehelybe de a tolcsert meg szeretem ezert nyomjon mar egyet ra a tetejere :arrow: aszongya haaat azt nem lehet :shock: :twisted: vgy ez vgy az...vgy kilehet fizetni mindkettovel meg pl 2gomoc jar hozza es az x forint es akkor lesz 4gombi a kehelybe es ramehet a tolcser is...szal gaaaaz na es nem is akarsz rola szerintem hallani tobbet eleg volt ennyi :lol:
Majd a tortarol hozok kepet :wink: Na meg rolunk 8) :lol:
latod ezert nem hiszek en a horoszkopokban :roll: bar az exemmel kapcsolatban igazuk volt :?

Csajok
Az eskuvo ugy volt hogy ugye megismerkedtek agusztusban amcsiban a fiu es a lany is afgan szarmazasu de a lany amerikai a fiu meg japan allanpolgar mivel itt szuletett itt nott fel...szal egy ngyon jolelku bekes emberke :) apaval egy internacioales suliba jartak ahol angolul folyik a tanitas onnan ismerik egymast :idea: szal a fiu kapott melot az usa-ban ahol amugy most mar a szulei is ott elnek...es akkor talizott ezzel a lannyal...a mukahelyen viszont elbocsajtasok voltak a valsag vegett ezert vissza kellett utaznia mert megszunt a mukaviszonya megszunt a vizuma is egyben...a lannal megbeszeltek majd o jon ide japoba 1evre aztan a fiu megy valami mitomen milyen egyetemre utana es mehetnek egyutt vissza amcsiba :arrow: eddig ertitek :?: :lol: szal a csalad mivel afganok ezert nalunk nem ugy megy az hogy majd jarunk x evig hanem igenis kell a hazassag foleg ha ide akarja koltoztetni a lanyt...erre mivel a fiu mas utat nem latott hogy egyutt legyenek megkerte gyorsban a lany kezet februarban es juniusra kituztek az eskuvot :arrow: aztan adodott tobb problema is...azota hogy jegyezek tobb dolog ugye most jon ki...stresszben hogy viselkedik a masik stb...es a csajnak neha voltak kiindulasai sot olyan beszolasai,hogy nem vette a fiu joneven :roll: es mondogatta a csajnak,hogy ha igy allunk akkor lehet jobb ha else veszlek es lemondjuk az eskuvot :idea: a csaj meg ugye ugy gondolta aaaah azt ugyse teszi meg alapon nem fogta vissza magat hanem tobbszor is kifakadt es szoban megbantotta a fiut erre a fiu tenyleg visszamondta az eskuvot :shock: a csaj meg megdobbent kicsit,hogy ez tenyleg nem habokra beszelt :shock:

amugy a fiuval apa szulinapjan dumcsiztam es aszonta nem erzi hogy ez a no lenne az igazi szamara :roll: mondtam neki ezert kell a masikat megismerni mielott osszehazasodtok betegen is lani kell stresszben meg mindenhogy hogy teljen onmagat last ne csak azt a szerelmes oldalat :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Itten lennék én is ! Bár csak fél szemmel, mert tegnap asszem huzatot kaptam! szal most rohadtul fáj a bal szemem!
Szombaton mikor apa hazajött volt ám erezd el a hajamat meg persze az is, hogy már megint gépezel szöveg aztán tussantottunk szeretgettük egymást aztán mentünk auchanba vásárolni. Jól bele is fáradtam! Valahogy a kezem nem aart engedelmeskedni na gondoltam alszom kicsit, mert anyuék meg szóltak süssünk szalit! Na arra mindig kapható vagyok mondtam oké de pihennem kell, mert majd meg halok olyan álmi vagyok! lefeküdtem, de amint szunyiztam volna abban a szent percben valamelyik kutya ugat vagy a szomszéd porolja a szönyegét pedig bizti van porszivoja vagy a kölkök rugdoták a labdát és persze ehez nagyokat kell sikitani! Na 2 órát azért csak lustiztam az ágyban! De alvás az nem volt! Max egy kis szunya! Vasárnap kitakariottuk az autot ebédeltünk, de csak lazán és apával elmentünk csavingálni! Voltunk obiban meg kint a városligetben! Na szerintem ott kaptam huzatot! Ettünk fini perecet meg fött kukit! Aztán bementünk az europarkba ott apa pizzázott én mekiztem! Bementünk a dm-be vettem cumikát meg popsitörlöt! 4x80dbos csomi volt 1499Ft-ért! Nagyon jó árban volt szerintem! És a dm-es pelusok is jó árakban vannak! Szal azokat fogjuk venni meg hoztam a dm-es cuccokról azaz a baby cuccokról kis füzetet és nagyon dicséri öket a Heim Pál gyermekkorház! Nos szerintem majd egy probát megér és ha jó akkor miért ne! Van minden méret és mindenből minden! Szal tetszik!
Nagyon fáj és viszket a szemem! Pedig ma föznöm kell! Asszem ma fözök, de nem sokat csinálok mellé sőt lehet semmit!!

Kati! Nagyon szép nagy baba Lilla baba! Milyen kis husis! Istenem gyönyörü lánykátok van! És a kisfiad meg tiszta apja! Nagyon helyesek vagytok mindannyian!!!!

Brid! Ha meg van, hogy ezek az erdményekről mit találtál akkor feltétlen hozd, mert nagyon érdekel! De apácskád milyen kis fegyelmes lett! Ez jó, nagyon jó!! Tetszik, hogy így érdeklödik! Lehet rádöbbent, hogy lépnie kell?? Vagy hogy a szülinapján még nem volt kiscsemetéje?? Vagy lehet túl sok az esküvő meg eljegyzés a köreitekben! De ez jó! Örülök! És érzem már a finisben vagy!!! Szerintem még japoban kismami leszel!
Sajnálom, hogy nem jött össze az amcsis srácnak a lagzi! De mint ahogy írtad lakva ismeri ki az ember a másikat! És ehez tényleg az kell, hogy megértés legyen jóban rosszban! De majd csak megtalálják az igazit mindketten!! Még fiatalok és elöttük a jövö!!!

Jobb ez így mintha lenne már 2 gyerek és aztán jönnének rá, hogy ez együtt nem megy csak külön!!!

Kitty! Én ma pásztor tarhonyát fözök! Már rég nem csináltam! Majd ma!
És hát lehet apácskád azt hiszi, hogy te nem csak hogy cukrász mester vagy, hanem, hogy meg is tudod csinálni a dobos tortát! De ha azt csinálsz kérek kostolot!!!
Rántott levest, hogy én milyen régen nem ettem már!!! Sőt erről jut eszembe a tojás leves is! Apa ezeket nem szereti így nem is szoktam csinálni! DE m,ost jól összefutott a nyál a számba!!!

Csucsu! Én köszönöm jól vagyok a szememtől eltekintve!!! Én is sokat gondolok ám ád! Anya! Nem tettem el a címedet, de viszont visszeküldeném a könyvedet! Mert meszületett a név!!!

Enis! Nekünk is volt a kutyinknak torok gyuszija! Sőt tüdögyuszija is! Tök rossz volt, mert csori köhögött meg minden ugyanugy mint egy ember! De kapott gyogyot és secc perc rendbe jött! Nálatok is bizti ez van!!

Pendi! Hogy vagy drágám??? Lassan visszajön a munka ideje! Lassan kell menni dodozi! De azért remélem apával kihasználtátok az időt, persze amennyire csak lehetett!!!!

Zsuzsu! Remélem jó időtök van!!! És jól érzitek magatokat! Mesélj majd milyen volt!! És remélem hozol majd képeket!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Hat ott az ertekek alatt irtam,hogy elmeletben mit jelent de meg nem jutottam el odaig,hogy utana nezzek :oops: majd persze ha megvan elmeselem :wink: Es igen apa igy erdeklodik...hat tudod ha te is elolvasgatnad azokat az oldalakat lehet te is egybol beleegyeznel a helyeben mert itt mar nincs mire varni sajnos :roll:
Ugy legyen en is kismami akarok lenni meg japoban :lol: 8)

Mi ez a huzatot kapott a szemem :shock: kilogatad a fejed a kocsibol es ugy mentetek az auchan-ba vgy mi?!?!?! :shock: Kamillaztad vgy mivel kezeled :roll:

Alast ne is mond itt nappal nyugi van de ha en ledolok akkor este nem tudnek aludni :roll: este meg mastol nem lehet itt aludni :twisted: :?

Metroba nincsen kartyatok :?: :roll: Ott hatha nagyobb mennyisegben meg jobban jonnetek ki pelusok stb teren :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Igazad van nekem is kéne olvasni! De most nem nagyon megy! Nem lustaságból, de majd potolom!
Nem azért kapot huzatot a szemem, mert kihajoltam mente közben! Tegnap már nagyon fujt a szél és mi csatangoltunk a ligetben! És szerintem ott! Én nem nagyon szoktam lehuzott ablaknál ülni a kocsiban! Nem szeretem a huzatot!!!! Pont emiatt!
Metrokártyánk nincs! De mondjuk szerintem olyan tul nagy árkülömbség sincs köztük, meg mondjuk apa egyik kollégája ajánlotta, hogy a 17. kerületben van valami pelenka diszkont és nézzük majd meg! Épp azért olcsó, mert állitólag nincs eredti csomiban, de semmi baja nem lett az Ő gyerekének se tőle! Nem tom majd még azért körül nézünk! Meg majd leskelödök itt a neten is pelusdiszkontokról! Hátha van még olcsobb! Nekem mondjuk tök 8, hogy pampers vagy valami márkátlan lófütty! Nem az számit, hanem hogy a kincsemnek a böréhez jó legyen!!!! Na meg azért az ára sem lesz mindegy!!!! Az sem elhanyagolható!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget,
hajrá petike :D Ha az az egy peti erős, egészséges, abból is lehet baba :wink: Mikor nézik újra a petit?
Esküvő nem semmi, akkor még alig ismerik egymást, pár hónap után eljegyzés, és esküvő :shock: A srác jobban átgondolhatta volna :roll: De ebből legalább tanul :roll:

Nócika
én szoktam tojáslevest is főzni, én párom szereti :wink: Pásztor tarhonya milyen? :roll:
Jobbulást a szemednek, vigyázz magadra!
Pelus tényleg jó árban volt, barátnőmék pampers-t használnak, de az baromi drága (és nem is úgy állnak anyagilag, de ugye azt reklámozzák :? ).
Vendég
 


Kitty! A párom szerint a tojásleves az mosogatórongy leves!!! :lol: :lol: :lol: Lehet, hogy az de fini! Én szeretem! Mikor anyumék csinálnak akkor szoktam enni!
A pásztor tarhonyát leírom a receptesbe minjá!!!Egyszerű amugy!
Hát igen a pampers nagyon drága! De ha nekik ez jó legyen csak késöbb meg ne bánják, hogy jó lenne valami olcsobb is! Én sosem voltam miliomos palánta sőt a sporolással is hadilábon állok! De azért nem fogok rongyot rázni, hogy megmutassam nekem azért is jut papmporsre mert én azt akarom! Nem kell a legdrágább! Szerintem! És mikor mi gyerekek voltunk?? Nem is voltak ilyenek! És az is jó volt! Volt egy hippos vödör és abba ázott a kakis pelusunk! Meg a gumibugyi hozzá! Szal én nekem még az is jó lenne, de ez már nem divat! Meg be kell látnom egyszerübb is mint áztatni fözni mosni öbliteni és vasalni! Szal inkább megveszem az olcso pelust!!! Abba is fel fog nöni a kisasszonykám!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kitty
A még 2 napom olyan gyorsan el fog menni, hogy észre sem veszem. Holnapután már megyek melózni. De fura lesz. Nem tudom hogy fogom bírni az éjszakát. Mostanában elszoktam tőle.
Az nagyon finom ebéd. :) Én még sosem csináltam kenyérkockát, pedig már egy párszor eldöntöttem, hogy egyszer csinálok.
Dobostortát??? :) Na azt jobb, ha rendelitek. De fekete-erőben tudok segíteni. Van egy jó receptem, és annyira nem is vészes.

Bridget
Azért ez elég jó eredmény, ha azt nézzük, hogy eddig még ilyen sem volt.
Na nekem az eredmények sajna nem mondanak semmit. Én nem ismerem az értékekek. Én mindig megkérdem a dokit, hogy jó-e. De, ha ez azt jelenti, hogy lesz pé, akkor hajrá! Apára fel!!!!
Apa nem tudhatja, hogy mi, meg hogy megy. De te szépen elmondod neki. Már az nagyon jó, hogy érdekli a téma. Na meg, hogy szóba hozta a lombikot. :) szeritnem ez már nagy ugrás nála. :)
Lehet, hgoy még ott lesz lombik???? :) :) Hurrá! Egtyátalán az egyész, ahogy hozzááll! Ez fantasztikus. Eddig ugye nem is akarta, most meg már a lombikról beszéltek.:) Annyira örülök neked! Az lenne a legjobb, ha belemenne, hogy itthon csinálják meg. De úgy tudom ahhoz kell legalább egy élettársi kapcsolatról szóló dokumentum a jegyzőtöl. De ez nem biztos.
Ennek azért járj utána. Nehogy ezen múlljon.
Már megint annyi melója van? És baj van? Akkor gondolom idegesebb is a kelleténél.
Nekem a sebem tök jó lett. Plasztikai varrat volt benne, és nem húzodott össze, hanem szépen kisímult a bőröm. Tényleg jól megcsinálta a doki.
A barátotok jól megjárta. Hát jobb, hogy visszamondta az esküvőt. Egy ilyen lány mellett csak több gondja lenne. Nem ő volt az igazi, de biztosan megtalálja majd a neki "szánt" leányt. Kívánom neki!

Nócika
Hát mi történt? Hol kapott a szemed huzatot? Nem kellene megkérdezni valakit, aki ért hozzá? Nehogy kötőhártya-gyulladásod legyen.
a kutyusok, meg a szomszédok nem hagytak aludni? Szegény. Azért remélem tudsz majd pihenni.
Azért apával igyekeztünk.:) Már amikor itthon van. :)



Én ma kipakoltam mindent az ágyból a hálóban, és jól átmostam ecetes vízzel. Valamiért dohosak lettek benne a régi ágyneműk. most nagymosás, és takarítás van. Este sem ott alszok majd, hanem a nappaliban. Addig is szellőzik az ágy. Majd holnap visszapakolunk mindent. Most egyenlőre levettük a tetejét, és külön raktuk. Koloniál ágy. Ilyen: -még a színe is ugyanez, csak a miénk már jó pár éves.
Kép
Közben főzünk, és életemben először árpát. Kivi vagyok milyen lesz.
Itt iszonyatosan fuj a szél. De a nap az süt, és nem is baj most a szél, legalább jól kifujja a takaróimat. :)

Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Na egyszerre írtunk :)
Tojásleves, csak nem mondom apának, mert máris csinálni kell. :) Nagyon szereti. Én is. :)
Vendég
 


Jaj nem hiszem el! Ma mindenki a tojás levesről beszél!!!!Asszem ma nekem is csinálni kell! itt is meg egy másik topikban is!!! Katasztrofa komolyan!!!

Kitty! A receptesbe beleírtam a pásztortarhonyát! Ott megtalálod! Remélem nem hagytam ki semmit!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget,
na ugye,csak tudnia kell apának a dologról kicsivel többet,és máris engedékenyebb.Eddig azt hihette,hogy magadhoz akarod őt láncolni,most meg látja,hogy szó sincs erről és nincs mire várni.Nagggyon jó,hogy ilyen nyitott lett egyből. 8)

Közben olvasok vissza,és fura,hogy egyből rendes keretek köré került a hsz-ed,most látom,hogy egymás alá tetted a vonalzókat.Azért nyomta szét az oldalt,mert túl sok volt egymás mellett a 3 :lol: Azt hittem nem látok jól. :lol:
Közben te itt rendezkedsz. :D

Enyém férj is szokott furaságokat kérdezni,ő sem ért nagyon a dolgokhoz,na,de honnan is értene,Reni egyből összejött.Most meg annyira csodálkozott,hogy megjött--ez tavaly volt,első ciklusban,mikor nem védekeztünk(amúgy pont mensi előtti napon volt,másnap meg is jött).Nem hitte el:hogyhogy megjött? :lol: Azt hitte egy lövés elég,és pont akkor,mikor ő úgy óhajtja :lol:

Horoszkópban én sem hiszek,pedig akartam,ugye azt írta,évvégére kisbaba születése várható. :lol: De a barátnőm tesója is bika,és ő szeptemberben szül.Neki bejött :lol:

Kitty,
én ma nem főzők,van maradék 5 féle kajából,el kell fogynia,már nincs hely a hűtőben :roll:
Torta :shock: Máskor :ne szólj szám,nem fáj fejem :lol: -csak vicceltem,amúgy megpróbálkozol vele,vagy nagyon komplikált?

Nóci,
hát az én kutyum nem javult semmit,csak fekszik egyfolytában és félóránként megy a hasa már 2 napja.Ma hallottam őt köhögni,eddig nem .Délután visszaviszem a dokihoz,enni sem akar :?
Pont tegnap olvastam,hogy sokan használnak dm-es pelust és állítólag az könnyebben le is bomlik.De majd meglátod,mindenkinek más jön be,meg a baba bőre is "közbeszólhat".Elsőre nem érdemes nagy adagot venni,nehogy ne tudd majd használni.
enis
 
 


Nócika
mindjárt nézem a receptet, köszi :wink:
Én se szeretem ezt a rongyrázást, hogy ilyen meg olyan agyonreklámozott dolgokat vegye, úgyse a minősége miatt drágább, hanem mert meg kell fizetni a reklám költséget :x
És sajnos ez egy nagyon kedvező üzletág lett, mert a kismamikból rengeteg pénzt ki tudnak húzni felesleges dolgokkal. És sokan meg is veszik ezeket ....

Pendi
a fekete erdő torta receptet leírod a receptesbe? Nekem is van egy a sütis könyvembe, de az nem tűnik egyszerűnek :shock:
Anyu cukrásznak tanult (meg dolgozott is fél napot :lol: ) majd őt megkérdem. Ő lesz a telefonos segítség :lol: Ti meg a számítógépes :lol:
Két nap az tényleg gyorsan eltelik, meg fura lesz ennyi kihagyás után melózni, de majd belerázódsz :wink: Aztán mire belerázódnál, elmész gyesre :wink:

Én meg megfőztem, kimostam két adag ruhát, meg letöröltem a port, és kivasaltam a terítőket, és visszatettem a helyükre. Meg rendet raktam a kisfiam ööö akarom mondani a párom után :lol:
Vendég
 


Pendi,
árpa?Majd írd meg milyen lett.És azt mivel lehet enni,úgy értem az köret?

Én feladom az írást,annyira lassú nálam a Babanet :cry:
enis
 
 


Enis! Sajnálom a kutyusodat! Nemlehet akkor, hogy ez valami influenza inkább?? Mert egy sima torokgyuszinál nem hiszem, hogy hasmassa legyen! Szal szerintem is job, ha vissza viszed a kutyit a dokkerhoz! És remélem kap már rá valami olyan gyogyot amitől 1-2 napon belül helyre rázodik! Mert csori nem tudja megmondani, hogy neki hol fáj és ez olyan rossz érzés tudom!!!!!

Kitty! Remélem bejön a recept!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis,
azért megpróbálom a tortát, azt ami lesz belőle, azt kell megennie :lol:

Nócika
tényleg egyszerű a recept! köszi
Vendég
 


Na én most jól odaraktam a diétának. Úgy bekajáltam lecsóval, hogy csuda. Most először próbáltam ki az árpagyöngyöt. Nagyon ízlett. 2x is szedtem. :)

Kitty
persze, hogy beírom a receptesbe. Mindjárt meg is teszem. :)
Anyud cukrásznak tanult? :) És kemény fél napot dolgozott is:)
Tegnap valamiért jól megnéztem anyukádék otthonát. Az ahol ki van írva, hogy lehet kapni mindenféle fát. Ugye? Lestem, hátha ott vagy. De nem voltál. Ma is megyek arra. Megyek futni. :)
[quote]A írta:ztán mire belerázódnál, elmész gyesre Wink

Úgy legyen!

Enis
Igen, köretnek is lehet enni. Olyan mint a rizs. Csak kevesebb kalóriát tartalmaz. Nekem ízlett, apa is azt mondta, hogy csinálhatok ilyet máskor is. Kicsit tovább kell főzni mint a rizst, és több vizet vesz fel. Én most lecsóval csináltam, de fogom majd mindenre használni rizs helyett. MÁr régóta hallottam róla, de nem kaptam,. Ma kaptam a Sparban, és meg is csináltam. :)

Nálam is lassú a babanet. :(
Lehet, hogy én is feladom. Fél óráig tölti az oldalt.
Vendég
 


Pendi,
köszi a receptet!
Nem az anyuék háza, az a kertészé, hanem mellette az a zöld.
Milyen kitartó vagy a futással, és utálok futni :? De bicajozni szeretek, meg sétálni, de a futást ki nem állhatom...

Nálam is elég lassú :?
Vendég
 


Kitty
na akkor ott hiába is lestelek. :) na de ma majd jól megnézem a házat. :) Valamiért úgy emlékeztem, hogy az a kertészház az övéké.
Bocsi! :) :oops:

na kitépem az összes hajamat, ez a babanet kiakasztó! nagyon lassú. :evil: :evil:
Vendég
 


Noci
Regenyeket irok aztan jossz es visszakerdezel arra amit mar leirtam :lol: ejnye bejnye...szemedet meg pihentesd miert ulsz egesz nap a gep elott azert is irgum burgum jar am :twisted: :lol:

Kitty
Nekem minden honapban van petim :wink: de eddig meg nem jott ossze igy sem :roll: de majd azert remelem ma is ragyurunk 8)

Pendi
Dehogynem volt...eddig is volt petim meg minden :roll: csak ok mondtak szerintuk mar lehet az sincs :? ami a jo hir hogy igenis van :twisted: mostmar csak lekell menjen az fsh majus 14-ere 8) vgy akar most is bebabasodhatnek :roll: :lol: :lol: :lol: :P :wink:
Igen en is orulok,hogy apa erdeklodik talan erzi,hogy ez komolyabb mint gondolta :roll: Patricia volt itt o mutatta a hatan a lenyesett anyajegyet :roll:
Dohos lett mitol :shock: :?: ecetesen az agynemut mostad ki vgy mi :?: Itt is fujt a hulye szel nem volt tul jo ido :x

Enis
Mar allitottam a vonalzikon...tudod lecsereltem es azert lett masmilyen en eszre sem vettem...lehet csak neked kicsi a kepernyod :lol: :lol:
Kutyust mindig akarom irni hogy ngyon sajnalom es jobbulast neki :( en nem ertek a betegsegekhez sajna :? :roll:

Kép A fiuk...

Kép Mi es a torta

Kép LH tesztjeim

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



Magához tért a babanet,úgy néz ki :lol: Nálatok is lassú volt akkor,azt hittem már az én gépemmel van gond. :roll:

Nócika,
nem tudom mi ez,nemsokára viszem vissza őt a dokihoz,már beszéltem vele.Azt mondta javulnia kellett volna ,feltétlenül látni akarja.Eddig csak szurit kapott,ma szájon keresztül fog kapni gyogyót,kíváncsi leszek,ugyanis ilyenkor harap :evil: :shock: Már most gyomoridegem van miatta :?
Szemed viszket is?

Pendi,
én már láttam többször árpát,de nem tudtam mit lehet vele kezdeni :oops: Azt hittem csak amolyan vegetáriánusoknak való kaja,én meg bármit kóstoltam eddig belőlük,nem ízlett.De lehet kipróbálom én is.Úgysem tudom sokszor mi a fenét főzzek már,hogy ne legyen uncsi :?

Kitty,
az lett volna az érdekes,ha tényleg ott lát téged Pendi a kertésznél :lol:

Na kérem,cukrász anyukával hogy ne sikerülne a torta? :D

Bridget,
megnéztem a lufidat :lol:Nem tudom miért képzeltem azt,hogy a happy bday lassú változatát énekli(és ffi hang,nem női) :shock: Így teljes meglepetés volt,bár nem láttam ilyet soha :roll:
Én is azt hittem előszőr,hogy a laptop képernyője kisebb,de mivel csak a te írásod volt elnyújtott,rájöttem,hogy a vonalzóid voltak egymás mellett :oops:

Megyek készülök a dokihoz,még jó,hogy a kutyát nem kell öltöztetni :lol:
enis
 
 


Bridget,
képek nagyon jók,a torta is jól néz ki :lol:
Apa jó piros volt hozzád képest,te nem ittál semmit? :lol:
enis
 
 


Pendi,
legalább most már tudod, melyiket kell nézni. Tegnap 5-7 között voltam otthon, mert a fiúk játszottak, én meg leléptem. Néztek is anyuék, mikor beállítottam :lol:

Bridget,
ma akkor apára fel!
Képen csinik vagytok, de mitől vörös a párod feje? :lol:
Haláli ez a lufi, nagyon jópofa :D

Enis,
a kertész már öreg, úgyhogy ott semmiféle képpen nem fog látni Pendi :lol:
Kutyarucik is vannak ám :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Na megföztem és el is sikerült mosogatni!! Sőt! Holnapra legyártottam a fasirtot, hogy holnap csak sütni kelljen, mert holnap reggel vérvétel meg hasonlok!

Enis! A szájon át bogyot a dokker adja be?? Nem ti??? Hát akkor elhiszem, hogy gyomor ideged van! Szegény tutya!! Sajnálom és jobbulást neki! Írj, hogy mi volt!
És sajna néha viszked a szemem, de szerintem nincs kötöhártya gyuszim, ha arra gondolsz, mert nincs bedagadva sem meg nem is piros szal nem értem!!!!

Brid! Bocsi, ha visszakérdem a dolgokkat! Csak tudod alaposan akarom tudni a dolgokat! De majd nem kérdezek vissza hanem többször olvasom el amiket írsz, hátha ugy megértem!!!
A szemem meg pihiztetem amennyit csak lehet! Bezzeg ma nem sikitoztak a kölkök és a kutyák sem ugattak, de ma nem volt időm szunnyi délután! most mg már nem is fogok!!!
Ja és a képek nagyon jók! És az a torta azt sejted, hogy nem egy cukros kismami szeme elé való! Neked ezért lesz irgum burgum!!!!
hihihiihihiihihi
És ez az LH teszt pedig csudaszép! És sajna mégsem! sajnálom!!!!!

Kitty! Örülök, hogy tetszik a recept! Remélem egyszer meg is csinálod! Bár a pirospaprikát elfelejtettem beleírni, szal, ha megcsinálod akkor tegyél bele nehogy fakó legyen!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itthon is vagyok.Hát azt hiszem a dokinak ma rémálma lesz :lol:

Nócika,
igen,a kötőhártyagyulladásra gondoltam,de hogy nem is piros sem a szemed :shock: ,én miért tudtam úgy,hogy piros? :shock: Biztos figyelmetlenül olvastam :oops: ,visszanéztem,szóval csak fáj.Remélem nem lesz gond,és tényleg csak "egy kis" huzat volt.
Csak suttogva kérdezem:képek? :oops:Annyira néznék egy pocakfotót(akár fej nélkül is) :)

Hát a kutyám nagyon nehéz eset.Már pár hónaposan is harapott,ha a szájához értünk,így soha nem kapott gyógyszert szájon át.
Szóval a hasmenés miatt muszály lenne neki a Smecta,a doki még nagy lendülettel magyarázta,hogy fecsekndőbe öntöm,reá egy kevés vizet és befecskendezem a szájába.Igen ám,de a kutya úgy elharapta a fecskendőt,hogy az átrepült a szoba másik oldalába :lol: ,aztán próbáltuk bekötni a száját,de 3an nem bírtunk vele.Nagy nehezen nekem sikerült-ezt azért,mert útközben vettem észre,hogy a szája meleltt van egy nagy kullancs.Végül szerencse a szerencsétlenségben,hogy nem bírtam nagyon szorosra húzni a száján a szíjat,így mégiscsak befecskendezte a port neki.Közben ordított teli torokból a kutya,meg be is pisilt félelmében.
Az orvos már vért izzadt
:lol: és mikor jöttem ki,láttam,hogy a váróban volt még egy pincsi.Mondta is a gazdája ott valakinek,hogy nagyon harapos. :lol:
enis
 
 


Kitty,
idős? :) Nem kell rosszra gondolni,természetesen bármi piszkos,hátsó gondolat nélkül gondoltam rád meg a kertészre. :lol: hihihi :lol:
A kertészekről mindig a filmekben látott izmos pasik jutnak eszembe :roll: :oops: :lol: 8)
enis
 
 


Nócika
nagyon ügyi vagy! Én még azt se tudom, hogy holnap mit főzök, nemhogy meg is csináltam volna :oops:
Recept kiegészítést köszi, egyszer megcsinálom, van is itthon házi készítésű tarhonya (nyáron csináltuk a papám tesójával - vagyis ő csinálta inkább, nekem hamar elfáradtak a kezeim :oops: ).

Enis
tudom én, hogy nem voltak hátsó szándékaid :lol:
Sajna ilyen kertészek csak a filmekben, meg a mesékben vannak :lol: :roll:
Kutyás sztori tök jó :lol: De minden jó, ha a vége jó :lol: Biztos a doki is ezt gondolta :lol:
Vendég
 


Noci
Nem a visszakerdezessel van a baj :oops: csak mar ennel jobban ahogy fentebb leirtam nem tudom elmondani :roll:

[quote]E írta:zeket meg nekem is megkell nezni melyik jo melyik nem de allitolag azt mutatja,hogy ebbol lesz peteeres es,hogy meg nem tortent meg az ovulacio


Az alacsony PGN arra utan nem volt meg pe a magas E2 pedig arra,hogy ott van a tuszo 8) ha jol ertelmezem akkor minden 18mm-es tuszo legalabb 200 E2 jelez ilyenkror :idea: nekem ugye 500valamennyi ami azt jelenti ott a peti :wink: Az LH nak szerintem magasabbank kene legyen bar erteken beluli az is :roll:

Nem baj az ha kerdezel...foleg ha nem erted nana,hogy megkell kerdezni :!: :wink:
Koszi az ovus dicsit bar a te tesztjeid jobban tetszettek :? ezek nem olyan szepen mutatjak ki bar lehet meg ma fog tetozni :roll: majd meglatjuk :wink:

A szemed tudom nem azert lett piros mert kilogattad a fejed a kocsibol :oops: csak poenkodtam :oops: tegnap ilyen humorherold kedvemben voltam :wink: :lol: :oops: :D

[quote] írta:s ez az LH teszt pedig csudaszép! És sajna mégsem! sajnálom!!!!!

Na ezt most en nem ertettem :shock: :roll: :oops: :oops:

Enis
Az en kutyam mar par honapos kora ota harap :lol: amikor vittem a fodraszatba rendbetenni szoltam elore :!: kirohogtek :twisted: ahhh ez a kiskutya :lol: na nefelj a vegen 4-en fogtak e es a csavot is ugy megharapta,hogy verzett a keze :twisted: :twisted: :lol: na azota se vittem ot kozmetikaba vgy hova :lol: en nyirom furdetem stb meg anyu o a korovagas szakmestere :lol: persze minket is harap de az mas kerdes :lol: had ne mondjam fogkoves a kutyam :roll: elvittem tavaly a doki aszonta altatasban leszedik :shock: mondom es hogy altatjak hat ugy hogy lefogom es a lababa venasan beszurjak a tut es aha mondom akkor ez a dolog kilove :lol: csippet is akartam bele meg anno...de mar az eves injekciok sem egyszeruek eloszor is anya azaz en ugy mint te mar elore izgulok :oops: :lol: mikor doki megjon mar ver a viz :oops: :lol: en fogom le allandoan egyszer annyira bevolt tojva szegeny utyam,hogy ahogy fogtam bepisilt :shock: :( gondolhatod...a csip az kicsit allitolag fajdalmasabb es kicsit hosszabb muvelet...ugyhogy azt is kilottuk :? :roll:

Jo erzes azert tudni nem vgyok akkor egyedul :lol: :wink:

Kitty
Koszi megtettunk minden tolunk telhetot tegnap :wink:
Vegul akkor megcsinalod a tortat? :roll: ngyon kis ari csaj vagy am ha bevallalod 8) :lol:

Kepekol
Apa feje azert piros mert o ugye felig japan...tudvan ezt az o szervezetuk ngyon rossz alkohol lebotasa teren :roll: azaz apa iszik 1-2poharral barmi legyen is az elkezd vorosodni :oops: ez a kep meg semmi :lol: majd keresek egy olyan igazi bulizost amikor mar azert az 2-3italnal tul van :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szoval apa hazajott es ejfelkor ami azert korannak mondhato aszongya menjunk aludni :shock: en mar tudtam valami lesz...bemegyunk villanyoltas egybol se teve semmi :shock: aszongya egy gyors menet :?: 8) :lol: mondom hogyhogy gyors :roll: az altalaban annyit tesz ki,hogy nem tetyepetyelunk csak 5-10perces aktus :lol: aszongya hat irtad,hogy ha ma egyutt leszunk... :roll: az uzirol beszelt amit irtam neki,hogy ugye ha ma egyutt leszunk akar ingye is sszehozhatjuk a babot 8) na erre ravetettem magam apara ugyhogy megvoltak a dolgok es nem is volt olyan gyorsmenet :wink:

Azt hiszem csoda tortent velunk :shock: mivel 2hete meg ha jol emlexem arrol irtam,hogy o meg nem akar 2evig gyereket :roll: teganap meg jon hogy akkor birkozzunk mert hogy ma van a nap :!: :shock: :shock: hat ilyet ti ezt elhiszitek :o mert ha nem velem tortenik en se hinenm el :P Ugyhogy ezek szerint babat gyartunk most mar oszerinte is tudatosan 8) es ha ugy lesz kovi honapban az fsh-em akkor szerintem belemegy a lombikba :D Nagyon izgi csajok es elsem hiszem :shock:

Enis
Azert szamitottal lasu es ferfi hangra talan mert irtam,hogy volt egy mici mackos ami mici macko hangjan enekel es lassaban de az a vegen aszongya boldog szulinapot baratom es azt azert nem vettem meg :roll: akkor dontottem emellett :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


"A léghajóból is ki kell dobálni a felesleges cuccot, hogy magasabban szálljon.Akinek nincs szíve kidobálni: az nem repül."

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
én is örülök,hogy nem vagyok egyedül ilyen rosszcsont kiskutyus téren :roll: :wink:

Na,most mondjak valamit:én gondoltam,hogy apa valamennyire megváltozik.Szóból ért az ember,ha meg nem értette a dolgokat :roll: ...gondolom most rájött,hogy 2 év múlva talán már késő lesz.De ez nagyon nagy változás,most bebizonyította,mennyire szeret téged :wink:
Nagyon örülök neked(nektek),rossz volt olvasni is,hogy mennyire szomorú vagy.Most mindegy hogyan,de már tuti lesz ott baba :wink:

Valamiért csak az alsó 3 sor smileyt látom :evil:
enis
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Bridg!
Hát nagyon jó hirekre jöttem!Örülök neki, hogy apácska ilyen aranyos! :wink: Meg az eredményeid is alakulnak!jaj de örülök!!!!! :)
Nagyon helyesek a képek!!!! :) :wink:

Enis!
Mi volt végül a kutyuval?Én az előzményekről lemaradtam :oops: Én állatkórházban dolgoztam 4 évig mint asszisztens, érdekel a téma :)
Volt, hogy mi is izzadtunk vért kutyákkal, de a macskák rosszabbak.Azok harapnak és karmolnak is! :shock:
Volt, hogy hurokkal tudtuk a kutyát megfogni.Csak Smectát kapott a kutyus?

Kitty! :)
Milyen receptről irtatok Nócival?Én is!!! :D

Nóci! :)
Drukk a mai vérvételhez, ill. az eredményhez.Mi lesz ez?Cukorterhelés?

Pendi te merre jársz?

Nálunk megy a nyügi, igaz tegnap már jobb volt, pedig kint van 2 fogacska is!!!!! :)
És egy kis kép:
Így alszunk a hintában, így huncutkodunk és így apázunk :D
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lánykák :)

Bridg!
Hát nagyon jó hirekre jöttem!Örülök neki, hogy apácska ilyen aranyos! :wink: Meg az eredményeid is alakulnak!jaj de örülök!!!!! :)
Nagyon helyesek a képek!!!! :) :wink:

Enis!
Mi volt végül a kutyuval?Én az előzményekről lemaradtam :oops: Én állatkórházban dolgoztam 4 évig mint asszisztens, érdekel a téma :)
Volt, hogy mi is izzadtunk vért kutyákkal, de a macskák rosszabbak.Azok harapnak és karmolnak is! :shock:
Volt, hogy hurokkal tudtuk a kutyát megfogni.Csak Smectát kapott a kutyus?

Kitty! :)
Milyen receptről irtatok Nócival?Én is!!! :D

Nóci! :)
Drukk a mai vérvételhez, ill. az eredményhez.Mi lesz ez?Cukorterhelés?

Pendi te merre jársz?

Nálunk megy a nyügi, igaz tegnap már jobb volt, pedig kint van 2 fogacska is!!!!! :)
És egy kis kép:
Így alszunk a hintában, így huncutkodunk és így apázunk :D
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lánykák :)

Bridg!
Hát nagyon jó hirekre jöttem!Örülök neki, hogy apácska ilyen aranyos! :wink: Meg az eredményeid is alakulnak!jaj de örülök!!!!! :)
Nagyon helyesek a képek!!!! :) :wink:

Enis!
Mi volt végül a kutyuval?Én az előzményekről lemaradtam :oops: Én állatkórházban dolgoztam 4 évig mint asszisztens, érdekel a téma :)
Volt, hogy mi is izzadtunk vért kutyákkal, de a macskák rosszabbak.Azok harapnak és karmolnak is! :shock:
Volt, hogy hurokkal tudtuk a kutyát megfogni.Csak Smectát kapott a kutyus?

Kitty! :)
Milyen receptről irtatok Nócival?Én is!!! :D

Nóci! :)
Drukk a mai vérvételhez, ill. az eredményhez.Mi lesz ez?Cukorterhelés?

Pendi te merre jársz?

Nálunk megy a nyügi, igaz tegnap már jobb volt, pedig kint van 2 fogacska is!!!!! :)
És egy kis kép:
Így alszunk a hintában, így huncutkodunk és így apázunk :D
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


jajj, ne haragudjatok,2x ment el, olyan lassú ez a gép, h.2x nyomtam rá :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget,
bevállalós vagyok :lol: , így megpróbálkozok a tortával, de cukormáz nem lesz rajta, mert 1. utálom a tömény cukrot :x , 2. egyszer próbáltam karamellát csinálni, akkor is beleégett az edénybe :oops: De a többi része menni fog - remélem :oops:
Párodat már végképp nem értem :shock: Gyorsabban változik, mint az időjárás :lol: De az jó, hogy ő kezdeményezett este :wink: Hajrá petike és katona :!:

Melaszka,
de cuki Marci! A bealvós kép haláli :lol: Képzeld, tegnap mondta párom, hogy a munkatársának most született kisfia, és Marcellnek hívják :wink:
Recept a receptesben van, tegnapi dátummal Nóci nevén :wink:

Én tök sz*rul aludtam, felébredtem 3kor és fél 9ig nézelődtem az ágyban, nem tudtam aludni :? Persze most meg kába vagyok, de aludni most se tudnék... hülye szél :evil:

Mindjárt megyek ki locsolni, mert a szél viszi homokot, betemeti a füvecskét, ami szépen kikelt :wink: Nem is gondoltuk, mert csak occcsó tescós.

Délután meg el kellene mennem a próbafrizumat megcsináltatni, ami már múlthét péntek óta húzódik, mert a csaj állandóan visszamondja (ő a kisbabás ismim). Múltkor a feje fájt, de csavarogni tudott a pici babával fél 9ig :shock: szóval no comment.
De már jó lenne, mert máskor nem jó, mert csütörtökön vagyok még ugye itthon, de akkor évforduló, meg pénteken szeretnék kerti partyt csinálni, mert kész lesz a tárcsa, meg párom vesz fűszereket, és pácolunk husit, meg szalonnát, hagymát sütünk :P
Szombaton meg esküvő :wink:
Vendég
 


Melaszka
Nem 2szer hanem 3szor is atjott :oops: :lol: :lol: :lol: Nekem is napok ota szaraxik :x van,hogy itthagyom mert nem birok vele :twisted: Epp azon gondolkodtam,hogy jo jonne nekunk is egy allatorvos a topikba :roll: elis felejtetem miota anya pozicioban vgy,hogy hiszem te az vaaaagy :lol: :oops: :lol: Hat igen vgy igy vgy ugy de lesz baba :) es szerintem ha magas az fsh-em lehet apa akkor is bevallalja a lombikot arra az egy ero tuszore ami ugye elmeletben van mindenkinek minden honapban :roll: azert az is nagy szam :shock: Egyenlore nem iszom elore a medve borere de menjen le a franya fsh-em 14-ere :twisted: :lol:
A kepek jooook foleg az elso :lol: :lol: :lol:
1.kep Itt epp arrol almodok mivel toltom tele a bendom amikor felkelek :lol: :lol:
2.kep Anya ne nevettess mar mert rohogogorcsot kapok megint :lol: :lol:
3.Probalok olyan kepet vagni,mint apa....anya sikerult?! :lol: :lol:

Enis
Hat nekem ne is mond milyen orom ez es hidd el en sem ereztem valami jol magam 2hetel ezelott :roll: :oops: Hat persze meg szo nem eset konkretan a lombikrol es meg a dvd-t se nezte meg ezugyben :roll: mindenesetre ez a legyunk egyutt mert azt mondtad ma van a napja ez azert eleg bizonyitek a 100%-os valtozasra :wink: egyenlore csak halkan merek orulni el sem hiszem,hogy az en parom szolt hozzam tegnap :shock: :lol: :oops: de jon majd a 14-e es majd meglatjuk 8)
Mi lett a kutyaval :?: nem ierted :? csimmat vettel mar :?: nalad mikor lesz pe cshaje :?: ngyon sunyulsz 8) :lol: :lol:

Tobbiek :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Na akkor majd fotot kerunk termeszetesen a tortarol is 8) :lol: eleg huzos heted lesz :shock: grill party hmmm :twisted: evfordulo :wink: eskuvo :wink:
En ma ngyon is jol aludtam meg magamon is elcsodalkoztam :shock: birkozas utan alvas aztan reggel keltem talan fel 10kor :shock: marha jo volt a szobatarsekat se hallottam :wink: Mar no a fuuuu de jo :P az en tulipomat ellepte valami zold bogar :twisted: es be is sargult de csak az egyik szinu :roll:
Apa meg jaaah valtozik mint a kamileon :shock: bar az igazsag az ilyen konkretan meg sosem volt benne :shock: mi nem beszelunk ezekrol a dolgokrol en nem szolok ha pe van vgy ilyesmi o ugyis tudja...de most hat mondom legalabb kiderul hanyadan is allunk :roll: ha nem akar ma birkozni akkor tudom,hogy targytalan de mondjuk miert ne akart volna hisz a lombik tenyleg draga es megsporolhatja ha birkozunk :lol: na szoval lenyeg a lenyeg megtortent meg azert talan jo lenne ma is minnya lovok egy LH tesztet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,

Nem tudom pontosan mikor lesz pé-m,valamikor jövő héten.Múlt hónapban hőmérőztem,emlékszel írtam,hogy többet nem figyelek semmit,hogy ne mind ezen filózzak.Így most tényleg nem tudom,még az emlékeztetőt is kikapcsoltam a ciklus.hu-n :lol:
De fura,hogy neked már megvolt a pé,mikor meg Bpesten voltál,majdnem egyszerre mensiztünk.Jól elmaradtam mögötted :lol:

Dehogy vettem még csizmát,talán holnap végre elindulok ezügyben is,ma még nem akarom egyedül hagyni a kutyut.Úgy néz ki valamivel jobban van,széklete sem volt még,ez jó jel.Végre....3 napnál többet még soha nem betegeskedett,ez meg már az 5.
Persze,halkan örülünk még csak apa miatt,de óriási a változás,az biztos.

Melaszka,
kutyu hányással indított egyik éjjel,1 óra alatt rengetegszer hányt,de csak valami sárgás habot.Gondoltam gyomorsav túltengése van :lol:
Aztán reggel már a hasa is ment,félóránként rohantunk ki.A doki azt mondta torokgyulladás,kapott is pénteken 3 szurit,és 24 óra múlva megismételte.De a hasmenése csak nem múlt el,és azt mondta arra csak szájon át lehet gyógyszert adni.Nagyjából ennyi,végül mikor látta a tegnap ,hogy mennyire hisztizik meg harap,adott végül 2 injekciót,egyik talán biseptol volt-de nem biztos.Azt sem tudom,ha nálatok ennek ugyanez a neve egyáltalán.
Ma fel kell hívjam,de gondolom már nem kell visszamenjek vele.Szerintem a doki is imádkozott az este ezért. :lol:

Tényleg,a cicák még rosszabbak? :shock: Én azt hittem ők megijednek és bármit lehet velük csinálni :?

Nekem a 2. kép a kedvencem,megzabálom a kis huncut pofiját :D
enis
 
 


Bridget
húzós lesz a hét, de a következő is. Most mondta a tanár, hogy jövő hétvégén terepgyakorlat, de legalább itt a megyében lesz, nem kell sokat utaznom :roll:
Mi is hancúroztunk este, és mégse aludtam jól :roll: Vagyis 3ig igen...
A birkózás tényleg olcsóbb, nem kell hozzá semmi :lol: Lh teszted elemezd már ki, én sehogyse értem... :roll:
Vendég
 


Kitty,
nem fogsz unatkozni,az biztos 8)
3-tól nem bírtál aludni :shock: Mi is 11-kor már ágyban voltunk az este,ez nagyon ritka,főleg a férjemnél.Féltem is,hogy éjjel nem bír majd aludni és akkor engem sem enged,de végül 9-ig aludt,én meg 8-kor keltem. :shock:

Mennem kéne mosogatni,porszívózni,kutyát sétáltatni,meg amúgy ma a szüleimhez készültem,mert anyukám szabadnapos és a kutyát is vittem volna napozni az udvarra.Erre a férjem bejelentette,hogy megy Bpestre,így most meg kell várnom,míg elmegy,hogy legyen kocsim.Szerintem ebből ma már nem lesz semmi,rohadhatok itthon :roll:
Én sem vagyok túl jól ma,fura a fejem.Remélem nem akar megint fájni :?
enis
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?