Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu:Nekem is pozi a lh tesztem ,2 napja csinálom 2 napja pozitív!
Mi is együtt voltunk tegnap ,de szerintem akkor ma is együtt kellenne!
Nekem sincs itthol későn jön nagyon haza,de megvárom! :roll:

Akkor most,hogy pozi az ovuteszt az azt jelenti,hogy tüszőrepedés van,vagy,hogy csak lesz???

Kép

Kép
syl100
 
 


Ja,és Csucsu:Neked van tojcsis nyákod??Mert nekem nincs!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl tudomásom szerint azt jelenti hogy most van pé-d.. :roll: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Syl: igazából akkor jó ha erősődik az lh teszt és ha utána halványodik akkor már megtörtént a tűszőrepedés.
Nekem volt tojcsim nem is kevés. Még most is van de már nem olyan mennyiségben.

Kép
csucsu05
 
 


én az ilyet még sose vetem észre.. :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát akkor velem valami nem oké,mert nekem nincs tojcslim! :? Vagyis a 12.napon volt de nem olyan sok,most meg inkább vizes!
Akkor nektek tényleg mindent bele, ma is meg holnap is!!! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Nem baj az ha a 12. napon volt. Mert ez egy folyamat.
Ha vizes akkor lehet attól még jó.
Úgy lehet megnézni, hogy ha veszel a kezedre egy kicsit és a két ujjadat szétnyitod . Ha nyúllik akkor jó. Bocs ezt máshogy nem tudom leirni.
Amúgy ma csont pozítív az Lh-m és mégis most alig van tojcsim. nekem is a 13 vagy 14napon volt észrevehetően az.

Kép
csucsu05
 
 


csajok akkor mindent bele. Drukkolok nagyon.
syl nekem általában mindig van ilyen tojásfehérjés nyálkám, és most ebbe a ciklusban mikor összejött nem volt olyan inkább vizes volt. Úgy látszik nem mindig egyforma, de attól még lehet jó.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Syl: na akkor lehet neked is szerencséd lesz mint Gabinak:)

Kép
csucsu05
 
 


syl neked is mennek a drukkok!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok!
Csucsu akkor egyszerre babásodjunk,úgyis az elsőt is szinte egy napon szültük!Már akkor a 2.se maradjon le. :wink: :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


jó éjt mindenkinek!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syl: megbeszéltük:)

Kép
csucsu05
 
 


De most nézem,hogy Máté is csak 3 hónappal fiatalabb!
Jó éjt!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Jó reggelt!

Gabi: Most vagy 5hetes kereken. Gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt.
Képzeljétek, tegnap csak egy kis sötétbarna vérzésem volt egész nap, elég volt egy tisztasági betét. Ma reggelre pedig semmi sem volt, semmi maszat, semmi paca. Hát nem tudom, hogy mi lesz ebből. Tartok tőle, hogy megint a hormonok rakoncátlankodnak. Most várok egy hetet és ha semmi sem lesz, akkor bejelentkezem a dokihoz, hogy nézzen meg és szerintem closti lesz a dologból ismét.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: És volt már ilyen??

Nekem meg még miondig fájdogál tompÁn hasam alul. Ez normális??

Kép
csucsu05
 
 


Hát volt már Csucsu, sajnos. Akkor szinte majdnem egy hónap maradt ki. Egy hétig maszatoltam, majd elmult utána rá két hétre jött meg rendesen. Akkor elmentem a dokihoz és csinált hormonvizsgálatot és akkor derült ki, hogy gond van a horonokkal és ezek után kaptam clostit.
A multkor is maszatoltam két napig és csak utána jött meg. Viszont akkor élénkpiros volt a vér, most meg olyan sötét, mint amikor terhes voltam és lement a baba. Szóval most várok egy kicsit és majd kiderül. De úgy tűnik, hogy closti lesz ebből szerintem.
A vetélés után amikor visszamentem a hat hetes kontrolra, akkor mondtam a dokinak,hogy csináljunk hormonvizsgálatot nézzük meg hogy hogyan állnak a hormonok a történtek után, de azt mondta, hogy nem szükséges. Ha akkor csinálunk, akkor már clostit szednék. Így viszont ha ismét a hormonokkal van a gond, akkor elszúrtuk a mult hónapot és ezt a hónapot is, mert leghamarabb a köv. hónapban kezdhetem el a clostit. Ez a bosszantó amikor így szaladnak a hónapok és nem történik semmi. :twisted:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!

Szerintem közvetlenül a vetélés után felesleges lett volna a hormonvizsgálat,hiszen a baba miatt tuti felborult kicsit a szervezeted!Csak az a baj h nálad nem állt vissza magától a normális hormonműködés,vagyis én így gondolom.Szóval télleg minnél elöbb hormonvizsgálat,meghozni a vérzést és helyretenni a ciklust!Ha ez megvan jöhet a baba!!!

annus11
 
 


Csige: igen az ember annyira sajnálja az elvesztegetett időt. De ne aggódj mert az sem jó. Most ha megjön akkormenjél el hrmonvizsgálatra és kiderül mi a bibi. És az nem lehet, hoyg babás vagy?

Kép
csucsu05
 
 


Annus írtam privit neked.
Hát igen, én is attól tartok, hogy nekem nem tette helyre a vetélés a hormonokat. Hét héttel a műtét után szerintem már lehet hogy nem lett volna olyan torz a hormonvizsgálat eredménye, bár nem tudom.
Csucsu: én is gondoltam rá, de nem hiszem. Ma délelőtt nagyon elkezdett fájni a hasam, olyan menziszerűen. Lehet hogy ma beindul. A mult hónapban is úgy volt, hogy két nap maszatolás után jött meg. Este már többet tudok. :roll:

KépKép
csige-bige
 
 


Voltam ma uh-n.Jobb oldalt megint van egy 3centis cisztám!Azt mondta lát sok kis tüszőcskét.A méhnyálkahártyám 11mm-s!
Mondta ha megjön,és elmúllik a menszim rögtön hívjam fel és megnéz uh-n.Ennyit mondott!
Azért még ovu tesztezek tovább.

Kép

Kép
syl100
 
 



Kép

Kép
syl100
 
 


sziasztok

syl hányadik napon vagy most?

csige drukkolok hogy most már megjöjjön neked.

Én lányok az életbe többet nem megyek a gyártelepre vérvételre. Oda mentünk 7-re, annyian voltak mint az oroszok, beálltama sorba, jött egy nő aki megnézte a papírokat és közölte hogy ő ezt nem fogadja el, mert nálunk más fajta papír van, menjek vissza a dokimhoz. Mondom neki hogy ezt még is hogy képzeli, nem itt vana dokim, mire közölte hogy hát elég baj az. Menjek a nőgyógyásztra és ott majd adnak egy másik papírt, mondanom sem kell hogy 8-tól volt rendelés. Mondtam hogy én meg nem várom ezt a sort. Micsoda megkülönböztetés ez, mi az hogy nem fogadja el azt a papírt amit más doki ír?
Felhívtam a szülésznőt, pont dolgozott így elmentem a kórházba és levette ő.

De őrület hogy mi volt ma bent a városba nulláson, M5-ösön, mindenhol baleset.Dugó.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


syl én úgy tippelek hogy volt peteérésed. Vagy esetleg nem repedt meg és abból lett a cista?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Ma vagyok a 16.cn-en!

Akkor az a lényeg,hogy végül csak sikerült levetetni!

Kép

Kép
syl100
 
 


Gabi: Igen Gyártelepen káosz van. és bunkó is volt a nő. A lányeg , hoyg ha neházkesebben is de kész vagy.

Kép
csucsu05
 
 


syl én úgy tippelek hogy a 11. napon volt peteérésed, kérdés hogy meg is repedt e. Bár nekem egyszer amikor Rékával lettem terhes akkor nekem is ott volt a cista, de a 8. hétre felszívódott. Úgy hogy lehet hogy ettől függetlenül megrepedt, és lett egy sárgatestcista, nekem ez volt

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csucsu igen, délutánra meg is lesz az eredmény.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát Gabi nem semmi, felháborító amit csináltak veled.
Szigetszentmiklós is oda jár vérvételre, nem tudjátok lányok? Úgy tudom, hogy a Határ úton van vérvétel, de remélem nem az amiről beszéltek??!!

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: igen oda tartoztok. Valójában ez szigetszenmiklósi rendelő. Csak itt az elosztás nagyon fúra. Egyik fele Miklós másik fele Szigethalom. Oda járnak a Szigetszentmiklósiak , Szigethalmiak, Halásztelkiek és ha minden igaz akkor a Tököliek is. Bár az nem biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Ja és még egy sztori a miklósi rendelőről.Tavaly nem jött meg reméltem baba van a dologban. Elmentem oda mert egy kicsit véreztem. A teszt kimutatta. Mivel a dokim éppen húsvétolt ezért elmentem az SZTK-ba. 3,5 órát vártam mire bejutottam. Majd a doki megvizsgált és úgy beszélt velem mintha nem is tudom mi lennék. Azt mondja: ha terhes valóban akkor csak volt mert csúnya darabok jönnek ki magából.( és elnézést aki nem szereti ne olvassa: de megmutatott egy kis darabkát és azzal a lendülettel a csapba vágta) Bcsánat ezt máshogy nem lehet leirni. Gondolhatjátok mit éreztem. Kézzel vizsgált meg. Ott volt mellete az uh de azt nem használta. Mondta adjuk azért meg az esélyt menjek kedden el Uh-ra akkor van hely. Ez csütörtökön volt. Mondom neki doktor úr nem lehetne most megnézni uh-al. Mutatta a gép felé. Erre fel volt háborodva hogy erre nincs idő és külömben sem uh-os doki.
Komolyan mondom én tudtam volna ih csinálni nem egy nagy dolog.
na meg minek volt ott akkor az uh.
Na mindegy. Elmentem majdnem sirva már öltözni. Hallom az öltözö fülkéből, hogy egy roma nő jön. azért tudom, hogy roma mert láttam és utánam jött. Még a hanghorozása is más volt mint velem. Mondja a csaj a teszt pozítív terhes. A doki meg mondja igen tapintás után valóban az. Gratulálok. A nő meg mondja 5gyerek lenen nem akarja el szeretné vetetni. És a doki még mindig kedves volt.
Na én miért nem kaphattam legalább egy jó szót ha már ilyen szomorú dolog volt valószinű.
na meg segitőkészebb is lehetett volna. Hétfőn már volt a dokim igy elmentem hozzá. Mondta lehet, hoyg még csütörtökön gyógyszerrel lehetett volna segiteni.
Erről ennyit a miklósi SZTK -ról. Én oda többet nem megyek.

Kép
csucsu05
 
 


Hát akkor tudom már hogy mire számíthatok.
Én az orvosi rendelőben voltam eddig, ami ott van az Oázis felé, de nagyon rendesek voltak. Én egy pasit választottam háziorvosnak, mert úgy ajánlották, a neve nem jut eszembe. Pont szabin volt a vetélésemkór, így a helyettese egy hölgy volt, nála voltam kétszer és amikor a táppénzes papírért mentem vissza csak akkor volt ő. Nagyon rendes volt, többszőr megkérdezte, hogy nem szeretnék e még otthon maradni és ha bármi gondom van, akkor azonnal menjek vissza.
A határ úti ügyelethez eddig kétszer volt alkalmam. Az első esetben a vetélés után véreztem és akkor mentem be, mert Ergam cseppet kellett felíratni. Nagy nehezen sikerült kiharcolni, bár előszőr úgy kezdték, hogy menjek vissza a kórházba. Mondtam nekik, hogy nem egy hilton így kihagynám. Nagy nehezen kibuliztam hogy írják fel, mert beszéltem a dokimmal telefonon és ő mondta, hogy szednem KELL.
A következő alkalom most szombaton volt, amikor utróért mentem. Nem akarták felírni, amit nem értettem, mert lényegében ez egy ártalmatlan gyógyszer. Mondtam is a dokinak, hogy max szakállam nől tőle, ne szívózzon már. Nagy nehezen húsz perc után felírta, de közölte, hogy csak úgy tudja felírni, hogy nem lesz rajta támogatás, így teljes áron kell megvennem. Mondtam neki, hogy nem érdekel, csak írja már rá arra a nyomorult receptre.
Vérvételen még nem voltam, de már látom mi vár rám :evil: Felháborító, hogy mennyit vesznek le a fizudból tb néven és ezt kapod érte.
Amit veled csináltak Csucsu az is hihetetlen. Te megteszel mindent hogy babád legyen és akkor így viselkednek veled. Semmi együttérzés, semmi empatia.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: az egész eü szar és romokban hever de egy jó szó az belülről jön és nincs köze a pénzhez. Van egy esküjük de sok doki elfelejti.

Kép
csucsu05
 
 


Na én el se kezdem h én hogy jártam az itteni(9.ker)SZTKval....Bár azt hiszem már panaszkodtam ezügyben párszor,bár lehet nem ebben a topicban.
És az a baj h sajnos a kerület"őslakóihoz" vannak szokva.Na de kérdem én,ha látja h nem a putriból jöttem,nem kéne másképp kezelni?Vagy rajtam éli ki a dühét?Nem is értem...amúgy "velük" persze h szépen kell beszélni,különben leütnék!Lehet nekünk is ilyen stílust kéne felvenni,és akkor tőlünk is rettegnének :lol:

Így a védőnő nagy megnyugvás volt nekem.Kérdezgette az adatokat,apuka neve,születési ideje,foglalkozása stb.Mondta h sokan ám már erre nem tudnak válaszolni!!!!Ezen jót derültünk,tehát van még remény h 100 ból 1 szívből csinálja azt amit!

Csige!
Válaszoltam!

annus11
 
 


Annus kihez jársz a 9-ben védőnőhöz? Én is odahordom a gyerekeket dokihoz, mert van eg ynagyon jó doki ismerősünk ott. Dr. Buzás János ő ott a főnök. A többihez én nem vinném a gyerekeket.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:És akkor te ciszta mellett estél teherbe?Ez tök jó,hogy így is sikerülhet.Hány centis volt a cisztád?
De akkor ,ha nekem a 11.napon lehetett a pé-m akkor miért pozitív 2 napja az ovu tesztem és ma van a 16.cn-m?

Kép

Kép
syl100
 
 


köszi Annus, ismét írtam és csak kérdezek és kérdezek :lol: próbálok jól dönteni

KépKép
csige-bige
 
 


syl babszem nagyságú volt a cista, ami a 8. hétre felszívódott. syl hát az is lehet hogy az csak egy próbálkozás volt, és majd csak eztán lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csige!
Csak kérdezz és kérdezz!!Válaszolok :lol:

Gabi!
Farmati Zoltánnéhoz tartozom!A Vaskapu utcába járok.De mást nem is ismerek,bementem kérdeztem kihez tartozok és hozzá jelentkeztem be :wink: Mivel a szmszédok is oda tartoznak így elötte is csak jót hallottam róla!

Syl!
Végülis lehet h az egyik tüsző nem repedt meg,egy másik meg igen!Kívácsi vagyok h hogy alakul a görbéd!

annus11
 
 


annus hogy néz ki a Farmatiné? Nem egy ilyen szőke nő?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


syl de ahogy annus írta az is lehet hogy az egyik meg repedt a másikból meg cista lett

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szerintem is velem az lehet a gond a closti kúra alatt is,hogy ha volt is érésem nem tudtak megrepedni!
Nincs valami mód rá,hogy megrepesszem? :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl hát ilyenkor szoktak adni tüszőrepesztő injekciót, dokid nem mondta még?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Syl: Hivd fel a dokidat és mond meg repessze meg.

Kép
csucsu05
 
 


Tudom,hogy van.Nem ajánlotta a dokim!
De valami mással nem segíthetek rá,hogy megrepedjen?

Kép

Kép
syl100
 
 


Csucsu:De ma voltam és azt mondta,hogy ciszta!Így akkor hogy hívjam fel?Hülyének nézne!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl én sajna nem tudom hogy van e valami más. de szerintemmost figyeld a hődet, mert ha továbbra is fent marad akkor szerintem csak volt valami tüszőcske ami megrepedt, nem? Vagy cista esetében is magas marad a hő? Ezt annyira nem tudom.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát látod ezt én se tudom! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Nem értek én sem annyira ehez. És a doki mit mondott majd mensivel kiürül a ciszta?
Vagy ha babás vagy akkor a cisztával mi lesz??
Mert úgye az sem kizárt még.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?