Új privát üzeneted érkezett!

Na latom megjott mindenki 8)

Pendi
De ugyi vagy :shock: mar kesz van minden aztaaaa :shock: fel 6 asszme en is lemegyek a boltba es csinalok valami lightos kajat aztan etse 8kor meg jon a majkremes kenyer lila hagymaval 8) Apa meg igen nem sejtett semmit foleg,hogy azt a botot mondtam neki ahol minden veben nyaron veszek vagy 2-3cipot :wink: kezdvenc helyem es mondtam hogy a nyari kollekcio miatt mentem...aztan kerdezte es nem v olt semmi jo :shock: :shock: mert ugye nem vettem cipot :lol: mondom meg nem jottek meg az uj cipok :wink: :lol: :lol: :lol: Jo volt ngyon :) Igen apa egyre erdeklodobb talan mostmar erti mi is tortenik velem es nem azon van a szo,hogy en most akarok babat hanem azon,hogy nekem lehet talan mar most sem lehet kesobb meg plane nem :roll: azaz engem az ido surget nem pedig a turelmetlensegem :?
Fejfajas nalad is van :shock: monnyon le :twisted: epp most lattam a cikket :twisted: gondoltam felteszem.
Closti-s honap huuuuuhaaa 8) majd szoljal mikor kell szoritani :wink: tuszorepi szurit is kapsz majd :?: :idea:
Szobatarsekat meg remelhetoleg mar nem sokaig kell birni :wink: ez igy nem is mehet...minden na hajnal 3-4fele hazatamolyogni :evil: nana,hogy delig alszom utana :roll:

Kitty
Tenyleg mar csak 1het :shock: Igen apa baratkozik a gondolattal...az a kerdes meg semmi volt...azt is kerdezte:"neked normalian van manzid :?: " :lol: :lol: :lol: azt sem tudja hany nap meg mi meg hogy csak olvasott ondolom valamit arrol hogy elmaradozik meg ilyenek :lol: szal erdeklodik meg ha azt sem tudja neha mirol is kerdez :lol: :lol: :lol:
Eskuvore mentel rucit nezni es lett belole minden csak az nem :?: :lol: 12bolt :shock: haaat lehet en is kikeszultem volna :oops: :lol: Napszemcsi f@sza 8)
[quote]( írta:ő anyuékkal él, mert már özvegy, és nincs gyereke).

Ez szep anycidektol :) Ruhat akkor vegul nem talaltal vgy naciban mesz :?: :roll:

Noci
Lehet hogy egybol lombik lesz mivel petit sem tudnak nekem csinalni szal latja,hogy itt mar nem is azzal van abaj,hogy mennyi lesz hanem eloszor is legyen 1erett szep is :rollApa a lufibol nem a micimacist kapta mert az azt mondja a vegen hogy boldog szulinapot baratom :? es meg nem akartam azt adni neki hisz mi nem baratok vgyunk :lol: ugyhogy harom ilyen hura fej figura van rajta es az enekel de jooo 8)
Figyu ma ezzel az ugyveddel kapcsiban te tudod bizonyitani,hogy o neked tartozik :?: :roll: vgy hogy van nyert ugyed?engem erdekel ez mert tudod mondtam nekek is tartoznak :? :oops: Mondtam mar a boldog 23.hofordulot :?: :oops: mer akkor most mondom 8)

Csajok mindenkinek koszonom apacska jokivansagait 8) es koszonom a drukkokat is :!: :!: :!: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.04.23 10:57-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Upsz :oops: Laptetuuuuuuu :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika
én nem szeretek egyedül vásárolni, csak lassan már nem lesz, aki eljöjjön velem, így kénytelen leszek :oops: Párom már az első üzletnél kiakadt volna :oops:

Bridget,
lett minden, fekete naciban megyek, hozzá fehér csíkos ing (ami vékonyít :oops: ), szép kis szandika, meg egy fehér táska 8) És ezt sikerült összehozni 12 üzletből :oops:
Az én párom mindig tudja előre, hogy nekem mikor fog megjönni, néha jobban, mint én :lol: :oops:
Jók az új vonalzók :wink: Az elsőn az egy kistehén?
Gratu a laptetőhöz!
Vendég
 

 
 

Hú micsoda élet! :)

Én jól odaégettem a második adag husit. :( Nem figyeltem. Most lettem kész. De mindjárt megyek is, mert apa éhes, és korán ebédelünk.

Kitty
Ismerem ezeket a szelektív hallás problémákat.:) Nálunk is van ilyen. A párom is ebben szenved :)
A paradicsom az fini. Az meg tök jó, hogy van hová ültetni. :)
De szép ajikat kaptál.:) itt vettétek? Milyet kaptál?

Hmm tejbegríz. Én nagyon szeretem... Jó sok kakaóval. Hmmmm...
Lehet, hogy ez lesz a vacsim. :) Most jól rákívántam. :)

Nócika
Szeritnem ezek nem vesznek komolyan. Azt hiszik, hogy csak mellébeszélsz. De majd koppannak. Az első papírnál fognak csak észbe kapni. Azért próbálj meg nem csak ezzel foglalkozni.

Bridget
laptetűűűűűűű! gratula!!!!! :) :)
Hmmmm..... Májkrémes kenyér meg lila hagyma. De jó!!! Jobbnál jobb kajákat írtok nekem ide. :)
[quote]M írta:ondtam mar a boldog 23.hofordulot Question Embarassed mer akkor most mondom Cool

ezt most mire mondod?
Vendég
 


Pendi
múltkor rájöttem én is, hogy a párodnak szelektív hallása van :lol: De neki jól áll :wink:
Igen, itt, vagyis ott, vagyis tudod hol, vettük a rucikat :lol: A nacit a Ziában, az inget, meg a táskát a Kossuth utcai kínaiban, a cipőt meg a spar fölötti áruházban.
Képet majd az esküvőn csinálunk, akkor megmutizom, akkor úgyis szép lesz a hajam is :wink:

Husit sajnálom :( Nekem most sül a virslim, akkor ezek után majd jobban odafigyelek rá :oops:

Nem sokára vége a fogyókúrának, juppy 8)
Vendég
 


Pendi
Az a Nocinak ment :oops: majd minnya visszanezem mar hule vgyok :oops:
Odaegett a husi ajaj meg jo hogy ez a masodik adag egett oda csak...mert a bnet az fontos majd te is kapsz apatol asszem :lol: :lol: :lol:

Kitty
Asszem azt mar mondanom sem kell,hogy fotot kerunk majd hogy megmutizd milyen csini lettel az eskuvore 8) mikor is lesz :?: Koszi a vonalzi dics. igen az egy kistehen :lol: nem tudtam milyet csinaljak :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
ok, lesz fotó. Jövő héten szombaton lesz az esküvő.

Ki mit csinál délután?

Én szakdogát írok :?
Vendég
 


Szejjasztok!

Nos voltam a földhivatalban és csak bazdmegolni tudok egyfolytában! Hétfön ez miatt lehet egy utam egy másik városnak az önkormányzatához! Mert a földhivatalban nem azok vannak bejegyezve akinek kéne, hanem valaki tök más!!!! Ki érti ezt?? Szal mehetek egy másik város önkormányzatába, hogy megtudakoljam, hogy akkor most ha ök laknak ott akkor ki a tulaj! Mert elvileg aki tartozik azé az ingatlan, de a papir szerint mégse! És így csak a bazdmegolás marad! Szal most kicsit pipa vagyok! nem ideges csak pipa! Na jó végül is kicsit ideges is, de ha nem lennék ideges akkor lehet én is belekakilnék a dologba azt hadsodorjon az ár amerre csak akar!!!!

Brid! Köszönöm a hétfordulos köszöntést! De már rég nem raktál fel nekem olyan képet amit eleinte!! Az olyan jó!!!!
Amugy azért van nyert ügyem, mert van papirom arrol, hogy ővé volt az autó minden felelössége! mi annó írtunk róla papirt! Meg most mikor elvitte a behajtó az autot akkor is Ő írta alá! Így mindenhol az Ő sajátkezű aláírása van!
Nagyon rendes az ügyvéd úr! Ha akarod elküldöm priviben a számát és vedd fel vele a kapcsit! Aszonta mindenre van megoldás!!!!!!!!!!!!!!!! meg egy probát megér szerintem!

Én ma tettem el kovi ubit! Vettem nyers ubit meg kaprot és már kint is kovászolodik az udvaron egy duncos üvegben!!!!

Kitty! Elhiszem, hogy nem szeretsz egyedül vásárolni, de szerintem egyedül könnyebb! Én legalábbis így vagyok vele!!

Pendi! Hát ha eddig nem vettek komolyan akkor most megtudják mi a magyarok istene! Abba biztos lehetsz! Én közöltem ma is az ügyvéd urral, hogy addig megyek mig minden vissza nem áll a régi utjára!!!!!!!!!!! Aszonta okés!!!!!!!!!!!!
Meg nem csak ezzel foglalkozom jövök megyek teszek veszek és közben ezen lóvagol az agyam ugy titokban!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hidd el én lennék a legboldogabb, ha nem így lenne!!!!!!!!! De aszem még egy kicsit hergelem magam és olyat csinálok, hogy magam is megbánom!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty
Hat annal nekem azert jobb elfoglaltasgom volt mint neked :? Neteztem 8) :lol:

Noci
Nekem az a baj talan nem tom bizonyitani a dolgot :roll: bar persze telefonon beszelek a mai napig az emberrel vgy vannak sms-eim is :roll: de azon kivul nem sok :? azert kuldd el a szamat :wink:
Olyan izekat meg jah nem teszek mar fel mert mindig kikeresgelni bemasolni :oops: eleg maceras de ha akarod megmutizom az oldalt es akkor csak mindig raklikkelsz es ott van :wink: Na mar persze ha megtalalom :shock: :oops:
http://www.babycenter.com/fetal-develop ... s-23-weeks

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Köszi az infot minjá küldöm az elérhetöséget!!! És köszi az oldalt is! Remélem magyarul van, mert különben nem tok csinálni semmit! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Sajna nem beszélek külföldiül!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fasza most olvastam,hogy az FSH a noi szervezet legfontosabb hormonja mivel ez allitja elo a ptetket :?
Aztan a menopauzaban levo nok FSH erteke 40 :shock: Viszont mikor kifogynak akkor mar az ertek 30-40 :roll:

Day 3 FSH level Interpretation for DPC Immulite assay - 2007
Less than 9 Reassuring level. Expect a good response to ovarian stimulation.
9 - 11 Fair. Response is between completely normal and somewhat reduced (response varies widely). Overall, a somewhat reduced live birth rate.
11- 15 Reduced ovarian reserve. Usually will have a reduced response to stimulation and some reduction in embryo quality with IVF. Reduced live birth rates on the average.
15 - 20 Generally have a more marked reduction in response to stimulation and usually a further reduction in embryo quality. Low live birth rates. Antral follicle count is a very important consideration.
Over 20 Perhaps a "no go" level in our center. Very poor (or no) response to stimulation. "No go" levels must be individualized for the particular lab assay and IVF center. Antral follicle count is a very important consideration.

A lenyeg en a "no go" szinten vgyok :( de majd kovi honapban lejebb megyunk :twisted: Ez az oldal azt is irja,hogy arra varni,hogy egyik ciklusomban majd lejebb megy es akkor gyorsan csinalni egy lombikot nem jo befektetes :? :roll:
Viszont 35alatti nok magas fsh-el meg mindig jobb aranyban lehetnek babasak mert 35alatt meg igy is talan jobb minosegu petijeink vannak 8) :wink:

Kovetkezo oldal
Sok meddosegi nem szeret kezelni magas fsh-el :roll: Merthogy kisebb az esely es tobb a csalodas eselye amit nem tudnak kezelni sem ok sem a paciens :? :roll: Neha pedig aszongyak egy bizonyos erteknel mar nincs segitseg (pedig a doki szerint aki az oldalon ir )ez nem igaz mert fsh megy fol es le minen honapban mas :!: Aszongya persze a magas fsh az nem jo de soha nem szabad 1-2 meresre azt mondani menthetetlen 8) (hagy ne mondjam a doki NY-ban dolgozik 16eve meddosegis :wink:
Felhoz egy peldat is:
no 44eves es miutan mar volt egy beultetese lett is babaja visszament hogy szeretne meg1et az fsh-e viszont 14.6 a doki ellenorizte mert nala a limit az a 12.4,hogy elkezdjek a stimut :roll: es lass csodat nala 12.8volt es belekezdett mert csak icipicit tert el a dokim limitjetol a szam :arrow:
Viszont volt egy masik no aki 36eves volt fsh-e 10 elkezdek akkor volt 12.4 es megsem tudtak 1tuszot sem neki csiholni a masik nonek viszont sikerult a beulti :wink:

A doki ezzel azt akarja mondani mindenkin ek adni kell egy kis eselyet es nem egy ertekre ramondani ahh ezzel mar nem lehet kezdeni semmit :) Esa lenyeg,hogy a normal fsh azaz epp csak ertekhatar 10-es sem biztos garancia :!:

Fuu most meg egy forumot talaltam ahol magyarul csacsognak a magas FSH azaz korai klimax petefeszekkimerultsegrol :shock:

http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=138845

Na ennyit most mentem asszem kicsit megyek agyathuzok meg tevezek 8) Apanak ma buli van :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika
megértem hogy pipa vagy! Mi az, hogy nem azok vannak bejegyezve??? Nem oda mentél, ahova tartoztok? Akkor meg miért más van bejegyezve? elég zavaros ez az ügy :roll:

Bridget,
hát a netezés biztos jobb :lol: Te amúgy a sulival hogy állsz? Régebben írtad, hogy suli helyett magántanárhoz fogsz járni :roll:
Érdekes dolgokat találtál az FSH-ról, de ne törd ilyeneken a fejedet, van esélyed, és msot hogy már jársz havonta dokihoz, sikerülni is fog!!!
Vendég
 


[quote="nócika"]B írta:nócikarid! Köszi az infot minjá küldöm az elérhetöséget!!! És köszi az oldalt is! Remélem magyarul van, mert különben nem tok csinálni semmit! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Sajna nem beszélek külföldiül!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Figyu csak raklikkelt es ott van az ehetid :wink:

Kitty
Hat nem jartam suliba :roll: magan tanarhoz sem :oops: de ha jol tudom van meg asszem 8oram kifizetett felhivom oket es azt leakarom jarni mielott megyunk :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!

Nócika
Megértem, higy berágtál. És most nagyon messzire kell menned?
Na mostmár kivi vagyok mi lesz ennek a vége. Lehet, hogy mégsem kérnek a bíróságból.

Kitty
Jó sok mindent vettetek. Azokba a boltokba én is járok. :)
Várjuk majd a fotót! :) Biztosan nagyon csini leszel! :)
hát igen! :) Az én párocskám már csak ilyen szelektív hallású. :) Bár néha megértem. Megtanulta otthon. :)


Bridget
Milyen sok érdekességet írtál be. ez a NY-i doki érti a dolgát. És ti pont oda mentek. Ez lehet, hogy nem véletlen. Mármint az, hogy megtaláltad ezt az oldalt. Felkeresed?


Enis
Hol vagy? Tegnap nem nagyon voltál. Nincs baj ugye?
Vendég
 


Pendi
Hat jo sokat olvasgattam :? talaltam erdekesseget mivel lehet levinni a magas FSH-t :roll:

-wheatgrass
-akupunktura
-gyogyszer aminek ESTINYL a neve

Aztan kerdojelesen olvastam meg
-CLOMID?
-Royal Jelly
-Triaklim

ILyenek...tegnap belevoltam ngyon lendulve :oops: Ma viszont minnya megyek befestem a hajamat aztan meg a kormimet megcsinalom,hogy holnapra szep legyek 8) Holnap lesz a szulinapi vacsi es dorbezolas :lol: Most hivott epp Pati is megy a korhazba korulnezni ahol szulni fog aztan atjon :) ugyhogy megyek is addig legalab befestem a hajam :wink:

Csucsu :?:

Enis :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép napot és hétvégét mindenkinek!!!

Én hamarosan elmegyek a tüdőgondozóba, aztán suli, vásárlás, és holnap elutazunk négy napra. Majd szerdán jövünk haza és lehet, hogy csak csütörtökön leszek legközelebb. Addig is vigyázzatok magatokra!!!!!

Bridg!
Köszi a linket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
FSH csökkenj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nócika!
Csak keményen, tuti nyerni fogtok :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Azért elég durva, hogy nem azok vannak bejegyezve, akiknek kellene!!!!!
Légy cííííííííííííííííííí küldd el nekem a 4D-s hely tel. számát, két hét múlva szeretnénk menni hozzájuk. Mennyibe is került? Hány képet kaptatok? Nem emlékszem már rá, bocsesz :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Tudod, kismamaagy :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Koszi es igen FSH csokkenj :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Jo szorakozast nektek aztan a vizzel vigyazni :roll: a termarfurdo nem gaz a kismamiknak :?: marmint gyogyviz :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Csak gyors bekukk, mert mára megint beterveztem a tegnapi elmaradt takaritást!

Kitty! Elég zavaros az ügy igy elmondani, hogy tuti értsd elég nehéz és marha hosszu! Igyekszem jól elmondani, de mint mondom nehéz! A lényeg az, hogy addig okés a dolog míg én nem kavarodok bele,m ert már apa is elvesztette a fonalat!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szal már csak az ügyvéd és én értem!! Asszem!!!

Brid! Ok majd jövöhéten intézd! Mondom egy probát megér!!! Na majd minjá tényleg ráklikkelek!!!! Csak tegnap apa jött irány dokker a beutaloért aztán nem jöttem már!!

Zsuszu! Nagyon jó kikapcsit nektek! Ugy tudom jó időtők lesz!! Hova mentek?? Mesélj majd böven! Amugy meg az adatai a 4Đnek www.ultrahangvizsgalat.hu! Itt mindnet megtalálsz!!! És Dr Belics Zoránhoz kérjetek időpontot! Ő ebben a Zseni! Bár majd lehet mást is ajánlanak, de az még valami uj dokker és amugy is nekünk Ő volt szimpi meg mások is Őt ajánlották!!! Szal csak ügyesen!!!

Pendi! Hát sajna én nem gondolom, hogy ebből peren kivűl megegyezés lesz! De majd meglátjuk! Most aszonta az ügyvéd, hogy várjuk meg a bank uccsó ajánlatát!! Aztán addig kell, hogy valamit találjak ami a csáko nevén van!!!!

Én ma gulyást fözök! meg takaritok!! na lépek oszt majd gyüvök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridg!
A fürdőzés nem gáz, ha nem áztatom magamat benne órákig. Előtte való éjszaka kell használnom Betadine kúpot, meg utána való éjszaka is, hogy a fertőzések elkerüljenek. De mehetek nyugodtan a dokim szerint.

Nócika!
Köszi az infot, mindjárt meg is kuksizom, apával meg megbeszélem és kérek időpontot is.
Egerszalókra megyünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzsu! Egerszalok szép hely! Jártam ott tavaly! Nézegelödjetek, mert nadon szép! És Szépasszony völgyét feltétlen vagyétek bele az uticélba! Van ott kisvasut meg minden a pisztrángos!! Gyönyörü hely!
És írd majd meg mikor emntek uhura!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Pendi,
magadról nem is írtál :( Te mit csináltál ma? Hétvégére terveztek valamit?

Bridget,
ezt a NY-i dokit szerintem is érdemes lenne felkeresned, ha már úgyis oda fogtok költözni. A cikkek alapján érti a dolgát.

Nócika
addig jó, míg te érted! Ha már te se, meg az ügyvéd, akkor van baj :lol:

Zsu,
jó pihenést nektek! Csak nem a Shiraz hotelba mentek? Mert akkor nagyon-nagyon irígy leszek ám :twisted:

Én ma szokásosan suliba voltam, de volt egy kis szabad időm is, így elmentem a Plázába, amúgy is mennem kellett volna, bátyámnak feltöltőkártyát venni a játékához. És vettem egy csini trikót, meg egy tangát, amin van egy halálfej, meg kis fém lógós halálfej is, és rá van írva, hogy toxic :lol: Úgyhogy a nagy napon majd ebbe leszek, amúgy se szereti a párom a teljesen átlátszó (k*rvás) ruhákat, így ez pont jó lesz :wink:

Most meg szoliban voltam, múlt hét óta járok :wink:
Vendég
 


KItty!
Micsoda bugyingó!!!! Az én apácskám meg pont a kurvás cuccokért örül meg! Pláne, ha király kék vagy fekete! Bár mondjuk a pirosat és a bordot sem veti meg, de a fehérért nincs oda!
Tyüha! Szal már gyursz a nyárra a szoliban! Szép barni leszel!!!!
Én nem tom igaz e, de állitolag a kismamik nem barnulnak egy cseppetsem mig a pociban a baba! Szal akkor ezen a nyáron vajon megnyugodhatok??? Nem fog megsütni a nap?????
Hát igen az elég baj lenne, ha már az ügyvéd se értené a dlgot! Még én az hadján, de ha Ő sem akkor az totál gáz!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nóci!

Az én párom az egyszerű színeket szereti, nem a rikító c*g*nyosat (bocsi :oops: ). A fehér meg remélem jól fog mutatni, aznap is megyek szoliba :wink:
Én láttam már elég sok szép barna kismamit, meg olyat is, aki jár szoliba (állítólag lehet terhesen is) - erről még nem hallottam, amit írtál.
Vendég
 


Sziasztok!

Élek még(azt hiszem) :? ,tegnap addig voltam gép előtt,amíg megittam a kávémat,ma fodrásznál,meg állatorvosnál voltam(nem magam miatt :lol: ),de egész nap iszonyatosan fájt a fejem.Talán most kezd megszűnni.
Az alacsony vérnyomásom is megint betett,egész nap koválygok,mint a tavaszi légy :roll: Ma jó kis hányinger is társult a fejfájás mellé.
Mensin is túl vagyok,halleluja,csak 2 napot tartott,ilyen soha nem volt...de meg tudnám szokni :lol:

Holnap reggel próbálok alaposan visszaolvasni,sajnos nem tudok most reagálni,csak felületesen olvastam át az írásokat.
Megyek filmet nézni a lányommal,ez ritka alkalom,általában nincs tűrelmem

:roll:

Kitty,
az én párom sem szereti a ríkitó színű fehérneműt,neki a fehér a kedvence :shock: ,én meg nem értem abban mi a szexy? :shock:
enis
 
 


Nócika,
ilyet hol hallottál? :shock: Ez nem igaz.A nappal ilyenkor óvatosnak kell lenni,szolizni szabad,itt olvastam egyik topicban.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,
szóval hányinger... gyanús vagy te :lol:
Remélem, hétvégére meggyógyulsz! Jobbulást!

Kép

Milyen filmet nézel a lányoddal?

Hát azért fehér rucikban elég sok szexy darab van ám :wink:
Vendég
 


Hát van szexy cucc,rosszul fogalmaztam,csak én úgy érzem,a fehér túl ódivatú "szín" már. :roll: De az én férjem fura,ő a szexi hálórucikat sem szereti :lol: ,a selyem cuccaimat ki kellett dobjam,azt mondta kér,hogy ezekben ne érjek hozzá,mert feláll tőle a szőr a hátán.Csak a pamutot bírja. :lol:
Így neki nem gond,ha egy elnyúlt pólóban alszok sem :roll:

Nem kell smemire gondolni,a hányinger a fejfájás+nem evés miatt volt.Most minden elmúlt :wink:

Filmet ezt néztük,Lindsay Lohan-nel

http://www.imdb.com/title/tt0322330/

nem mai darab,de még nem láttuk.És inkább a lányomnak való volt :roll:

Jó éjt
enis
 
 


Jó reggelt!

ma végre végigaludtam az éjszakát úgy, hogy nem ébredtem fel egyszer sem. :) Milyen kis dolognak tud örülni az ember. :)

Bridget
Ma szülinapi buli lesz. Jó szórakozást nektek!
Patinak hogy tetszett a kórház?

Zsu
Miért voltál a tüdőgondozóban? Tüdőszűrőn? az nem káros a babára?
Ti Egarszalókra utaztok? az csodás hely. Voltunk arra még 2 éve. :) Igaz novemberben, de így virágesőben is szívesen megnézném. Gyönyörű lehet. Hol szálltok meg? Majd gyere az élménybeszámolóval! Érezzétek jól magatokat!
Az tök jó, hogy létezik ez a betadine kúp. Nem is hallottam még róla. azért vigyázz magadra!

Nócika
Te állandóan takarítasz, pörögsz! :) Kellene pihenni is néha-néha te lány!
gulyás??? HMmm az fini... :)

Kitty
Nocsak-nocsak. Milyen szexi darabokat vettél magadnak::) apának hogy tetszett? :)
Én tegnap voltam bevásárolni, futni, főztem, délután elmentünk a horgászboltba, aztán este lett. :)

Enis
Jó kis pőrgős napod volt.:)
[quote]m írta:a fodrásznál,meg állatorvosnál voltam(nem magam miatt Laughing )

:) :) :) :) És egyébként ki volt a beteg?
Fejfájás monnyon le! a hányingeres fejfájás szokott a migrén lenni. AZ nagyon nem jó dolog. Nem egyszer van benne részem sajna. Meg tudom érteni a problémádat. Arra nem jó egy tabletta sem. A legjobb gyógyszere a sötét helyen alvás. A vérnyomásod az idő miatt esett le ennyire?
A mensid hogyhogy csak ennyi volt?
Mit néztetek meg?

Kati
Mi van veletek? hogy vagytok. Azért gyere néha-néha!

Fehérnemű-téma.
az elnyúlt pólóban nincs semmi baj. Az én párom sincs oda a csipkecsodákért. :) Legalább nem kell órákat tölteni a fehérneműboltban. :) Pedig van nekem is egy pár szép hálóingem, de a selyem hideg neki, a csipke szúr stb. :) az én drága férjem még a krémek szagát sem bírja.:) Mind büdös neki. Úgyhogy még kézkrémet is csak óvatosan használhatok. Főként gyógyszertárit, aminek nincs illata. :) A parfümökben is csak a nagyon lágy illatokat bírja. Szerencsére abban egy az izlésünk. :)
Vendég
 


Enis
Ja, bocsi közben látom mit néztetek meg. Valamiért elkerülte a figyelmemet. :) Mi a magyar címe? Én sosem tanultam angolul.
Vendég
 


Jó reggelt :D

Pendi,
azt hiszem a magyar címe Kelekótya péntek,de nem biztos.Ezt találtam a neten,az angol cím ugyanez volt,csak a film 1976os :shock:
A beteg a kutyám,csüt. éjjel 1 órán keresztül egyfolytában hányt,jó kis éjszakám volt :? És sem Reni,sem a férjem nem hallott semmit belőle,pedig villanyokat felkapcsoltam,takarítottam,felmostam a kutya után :lol: Itt nyugodtan sírhatna egy kisbaba is,úgysem hallaná rajtam kívül senki :lol:
Mára a hasa is megy ,tegnap kapott 3 szurit,ma du még kap 3at.Most nagyon sajnáltatja magát,bociszemekkel néz,hogy látjuk,hogy ő beteg? :lol: Férfi,na. :lol:

A vérnyomásom mindig alacsony volt,most is az,néha meg még annál is alacsonyabb,ilyenkor szédülök,de szerencsére nem gyakori.

Nálunk krémekkel eddig még nem volt gond,de parfümmel igen,mikor legutóbb mentünk Pestre egy aromaterápiás parfümmmel fújtam be magam(az uncsijától kaptam Olaszo-ból :lol: ),és nagyon nem bírta az illatát.Én azt hittem,hogy megnyugtatja,de ő nagyon felpörgött,hogy büdös,és mindjárt kitesz a kocsiból :lol:

Te mit csinálsz ma?Apa otthon van?
enis
 
 


Noci
Milyen lett a gulyas?Nekem minden alkalommal mas ze van :roll: :? :oops: En nem azt hallottam,hogy nem barnulnak a kismamik hanem azt,hogy nem lehet napozni merthat felelegiti a magzatvizet :roll: persze nem a 10-20perces napozasrol van itt szo hanem ha mndjuk valaki egesz nap a strandon sutteti a pocijat vgy ilyesmi :roll: :lol: Olyat meg te ugysem csinalsz nem igaz :roll:

Zsu
Akkor jo mert en meg azt hallottam,hogy a meleg gyogyvizekben jobban lehet fertozest elkapni....persze sok mindent hall az ember nehez eldonteni mi meg hogy is van :? Jo pihenest nektek remelem hozol foto nekunk 8)

Kitty
Igen hat remelem mar nem kell felkeresnem mert van meg 2ciklusom ami itt lesz valoszinu es en azalatt azert remenykedem lejebb megy valami csoda hatasara es meglesz talan a beulti :wink: A bugyesz jol hangzik 8) en apamnak teljesem mind1 mi van rajtam :x neki az az elso leszed romal mindent ugyhogy nem ngyon nezni mi is van rajtam :? :roll: mar az elejetol fogva mesztelen altatott mindig mikor egyutt aludtunk en meg szeretem ha van rajtam valami :roll: erdekesek ezek a pasik :lol:
Sulibol ez az uccso eved igaz?Hogy allsz milyen jegyekre szamitassz?Nagy vizsgak mikor lesznek 8) szoliba en is szeretek jarni foleg otthon mert bemegyek 9-12percre 2szer es mar barna vgyok de itt aaaaah 20-30 vgy annal tobb perc van csak es nem olyan jok :x mondjuk itt nem is ngyon hasznaljak mert ok feltik a boruket es van egy olyan szokas is amiszeruint a feher bor a szep igy ok nemcsak,hogy nem szoliznak de nem is napoznak napernyovel jarnak nyaron :shock: es a kremjeikben is feherito anyag van :shock:

Enis
Na sikrult visszaolvasni 8) hanyingeres fejfajas monnyon le :twisted: A film nem ismeros pedig en aztan eleg sok filmet lattam mar :roll: vettetek ki dvd-t vgy teveben csak siman?2napos menzi is mondjon le :twisted: nekem is annyi volt elotte meg utana barnaval :evil: nem jo ha csak 2napig van meg ugyhogy remenykedjunk,hogy legkozelebb azert 3-4nap lesz minimum :wink:

Pendi
Koszi igen ma buli lesz itt mar 4ora minnya csinalok a kormom meg a hajam,hogy kesz legyek aztan 7:30kor van a vacsi utana meg lesz "erezd el a hajam buli" :lol: :lol: Latom ti is haladtok es peti kukucs lesz 4-en 8) huuuuhaaa :lol: A vegigaludt ejszakaert meg ngyon irigyellek :twisted:

Jelentes
Elmentunk csicsizni apaval mar 12korul...birkoztunk egyet 8) :lol: es kepzeljetek el sirva fakadtam mert eszembe jutott,hogy ha belegondolok,hogy minden egyes birkozasunk eselytelen mert ugye a petim van nincs vagy nem jo minosegu...es hogy nekunk nem lesz soka olyan,hogy egyszer csak veletlen zebrasat pisilek :roll: es talan mar iden vgy jovore minden fele "felelem " nelkul sexelhetunk mert en ugysem leszek terhes :( ez valahogy olyan gaz es olyan rosszul erintett,hogy sirtam :cry: persze apa nem vette eszre meg nem is mondtam neki :roll: Aztan aludtunk szobatars hajnal fel 5kor hazajott es a lufit az ajtok ele tette es ahanyszor elment az ajto elott rautott igy minden alkalommal 2szer eljatszotta a happy B-day szamot :twisted: na kimentem rotyira ha mar felkeltett :? bevittem a lufit a szobankba :? es csereltem a haloingem es az alattam levo torolkozot is mivel ugy eizzadtam megint mint a marha :twisted: :x aztan megint es megint ha jol emlexem 3szor csereltem ma is 4.szer mar kikaszalodtam az agybol es nem aludtam tovabb :x :evil: marha rossz ez az ejszakai izzadas kurvara idegesit :twisted: es ez van olyan 2hetig aztan masfel het szunet mindig menzi elott jon es akkor marad pe-ig :twisted: mar alig varom hogy pem legyen es mar egy kicsit aludhassak nyugodtan en is :twisted: :twisted: :twisted: Na majd a dokitol lehet erre is kerek gyogyot merthat mostmar tudjuk,hogy konkretan a korai menopauza okozza eszt azaz van az enyhitesere gyogyo csak nem tom jot tesz-e az a babat akaro noknek :roll:

Hat roviden enyi megyek es en mar csak max holnap jovok 8) Itt szakad az eso tegnap ota :twisted: nana pedig ma a csini uj rucimban akartam menni de igy nem fog menni :evil:

Mindenkinek kellemes hetveget!!! :)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Enis,
kár hogy csak a szőr áll fel (bocsi, de ezt nem hagyhattam ki) :lol:
Az enyémnek is mindegy, mibe vagyok :wink: Nem a ruha teszi az embert.

Pendi,
jó kis napod volt :wink: Hol voltál futni? A sportpályán?
Majd csak az évforduló napján mutatom meg a páromnak, tegnap szerencsére sikerült eldugnom jó helyre, amíg nem látta. :wink:

Bridget,
drukk, hogy még Japánban kismami lehess :D
Vizsgák május közepétől lesznek, de idén nekem csak 2 lesz, azok is inkább elővizsgák. Nagyrészt zh-k lesznek, meg beadandó. Jegyek nem izgatnak, görbüljön oszt jó van :lol: Régebben elég sokat idegeskedtem miatta, napi három órákat aludtam mert tanultam mint állat, és akkor se lettek olyan jók a jegyeim. Így nem izgat, én nem stresszelem magam.
20 perc alatt én itt grillcsirke lennék :shock: Én 10 p-re járok, de már az is látványos :wink:

Kinek mi a hétvégi programja?

Én még nem tom, most takarítottunk párommal, meg mostam, ebédre megyünk a mamához, este páromék játszanak :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Na vagyok én is! Ilyen jól már rég aludtam csajok! Csak 3x voltam pipilni és az még hadján, de 9-kor ébredtem meg!

Nos én csak halottam ezt a napozásos dolgot, de nem néztem utána! Azért írtam ide! Én is jártam régen szoliba most már nem! A napot meg nem szeretem egyszer nagyon csunyán leégtem és azota félek a naptól, ha strandra is megyünk kenem magam mint az állat!!!

Kitty! A fehér is szép én nem mondom, hogy nem csak az én párom a kurvásakat szereti! Pedig nem jár kurvához! Legalábbis bizom benne! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Ez csak vicc volt tudom, hogy nem jár!!!! Egy bottal sem nyulna hozzájuk!!!!!
Szóval mondjuk még fehérben nem bujtam hozzá, de mikor együt vásárolunk ilyesmit mindig kéri, hogy ne fehéret! De egyszer már csak azért is meglepem egy fehér sexi cuccal!!!! Kivi vagyok mi lesz! Na azért biztos nem változik majd a libidoja! Sőt talán pozi irányba!!!! Remélem!!!
Amugy mostanában míg volt a babaprojekt addig csak ugy fürcsi után odaáltam elé meztelenül és nem kellett hálistennek sexi szajré!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meg azért van ám nekem olyan kasa kényelmes agyongyürt pizsamám egérke van rajta meg van olyan igazi kislányos micimackos háloing! Olyan kasa térdigérő!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Hát valóban nem süettem magam a napon órák hosszat, mert félek a naptól, de nagyon!!!
Amugy nem lett volna jobb, ha apa látja, hogy ez mennyire nem jó?? Hogy sexelhettek orba szájba és baba nem lesz belöle?? Akkor lehet rádöbbenne mégjobban, hogy neked ez nagyon fontos és inkább neki kéne vigasztalnia téged! Drágám sajnálom, hogy így magad alatt vagy! Bárcsak egy kivülálló is segithetne neked! Én szivesen tenném de csak lelkileg tudok! És anyuddal beszéltél erről?? Tud erről a dologról???

hazajött apa lépek! Csók mindenkinek késöbb jövök!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika,
de jó, hogy tudtál aludni! Én is 9kor keltem :oops: Párom meg 8kor, de hagyott aludni :P
Enyém még nem mondta sose, hogy milyen színűt ne vegyek, csak a rikító meg nagyon össze-vissza mindenféle színűeket nem szereti, de ezeket én sem :wink:
Vendég
 


Bridget,
igen,sikerült visszaolvasni 8)
Jó szórakozást ma estére,bár azóta benne vagytok a buliban rendesen :lol:
Párodat Isten éltesse így utólag is,és azt kívánom neki,jövő ilyenkor már apuka legyen.
Ja,én is bika vagyok,igen,nem könnyű velem sem,tudatában vagyok ennek.

Igen,a film dvd-n volt,Reni osztálytársáé,nem kölcsönöztük.

Kitty,
nem haragszom,de csakis más állhat fel neki,mert nincs is szőr a hátán :lol: :lol:

Nócika,
épp akartam írni,hogy én is kényelmesnek találom a pamutot,de csak Tom és Jerrys,egérkés,meg Hello Kittys :lol: hálóingeket láttam pamutban. :lol: Bár gondolom aki rajzfilmrajongó,annak bejön.
Szomorú is lenne,ha már csak a szexy cuccok miatt állna fel nekik :roll:
enis
 
 


Nekem eddig minden nyaralásom úgy telt,hogy már első nap leégtem,de durván :arrow: a hátralévő idő alatt meg szenvedtem.
Tavaly volt első alkalom,hogy nem égtem le,és élvezni is tudtam az összes napot
:?
enis
 
 


Jó reggelt!

Nem volt valami nagy élet tagnap. :) Látszik, hogy hétvége van. :)

nekem is volt tegnap délutánra egy grillparty meghívásom. Kicsit ciki is volt, mert kiderül, hogy egy volt kedves ismerősöm is ott volt. (Az illető több volt mint barát..) És persze a feleségével volt, és a gyermekükkel, aki nagyon kis édi. Szóval kicsit kínosnak éreztem a helyzetet, pláne, hgoy én a párom nélkül érkeztem, de azért nem volt gáz. :)

Enis
Köszönöm a film címet. Majd utána nézek. A kelekótya péntek nem az ő címe, mert abban nem Lindsay játszik, hanem Judi Foster. Megpróbáltam megkeresni. De majd kinyomozom. :)

na de meg is van. A címe Nem férek a bőrödbe. :)
A fordítás azért nem igazán szókövető. :) Ez tényleg jó kis film.:) Már láttam. :) Annyit lehet rajta röhögni. És milyenjó, hgoy a lányoddal néztétek meg, mert legalább tanultok belőle. :) nem volt ilyen? Vagy nem foglalkoztatok a témával? :)

Szegény kutyusotok. Hát mitől lett hányingere? Jobban van már?

Aromaterápiás parfüm? Még nem is hallottam róla. :) Hát nem igazán terápiás, mert apa nagyon nem szertte. :)

Bridget
Igen, lesz kukucs 4-én. :)
Milyen votl a buli? Kipihented már magad? Jól sikerült minden?
Próbálj meg nem arra gonolni, hog yhiába bírkóztok. Mert nem hiába. Magatokért. Azért mert szeretitek egymást.:) És ez a legfontosabb. A baba meg figyeld csak meg, jönni fog. Majd amikor nem is foglalkozol a témával. Hányan-és hányan voltak már így. elindúlt az örökbefogadás, jött a baba. Aztán elmentek nyaralni, jött a baba. Meg amikor már inszemre, vagy lombikra készülnek, jön a baba. Mindenki megnyugodott akkorra, hogy sinen van, és ezért egyből jött a baba. Próbáld meg magad lefoglalni magad valamivel, és figyeld meg, hgoy majd sikerül. Mert van némi orvosi, gyógyszeres segítséged is. SZóval össze fog jönni ne aggódj!
Az a kép a kissrácokról nagoyn jó!!! :) :) :)

Kitty
A párodék mit játszanak? barátokkal?
Olyan sokáig tartogatod a fehérneműt? :) Nagy nap lesz.:)
Igen, a pályára szoktam kimenni a barátnőmmel futni. :) Olyna jó mert, ott senki nem néz rád, hogy mit csinálsz, mert mindenki azrét van kinn. heti 2-3 szor megyünk. :) Tegnap még egy kicsit meg is spékeltük azzal, hgoy kiültünk ott a kerítésnél a füves részre, és vagy 1 órát dumáltunk nagoyn jó volt. Anniyra kikapcsolta az agyam.

Nócika
De jó, hgoy ilyen jót aludtál tegnap! :) És a mai hogy sikerült?
apa ilyen kis színes egyéniség? :)
Vendég
 


Na ez aztán tele van helyesírási hibával. :) De bocis, nézzétek el nekem, mert egy kicsit meggyötört vagyok, a tegnapi buli miatt. :) na meg nem is aludtam valami jól. Sokszor felébredtem, és rosszakat álmodtam.
Vendég
 


bocis=bocsi :) :) :) :)
Vendég
 


na jó eldugulok.:) :)
Vendég
 


Itt lennek 8) Buli jo volt az etteremben naon fincsi kaja volt :wink: kicsit lassuak voltak es hat a tortaval is volt nemi bajom :? nem engedtek,hogy vigyunk de hogy ok megcsinalnak barmit :roll: hat jol nezett ki de ilyet se ettem meg :roll: es ennyi penzert :oops: na mind1 a baratok ottvoltak jot dumaltak apa mar vacsi alatt csicsentett volt :lol: aztan mentunk a buliba ahol 2uveg pezsit kapott egyiket a klub menedzseretol a masikat a pultoslanytol mivel evek ota oda jar apa torzsvendeg 8) szolt a Happy B-day szam is es jo volt naaa :lol: jol erezte magat es ennel jobb nem is lehetett volna :wink: 9en voltunk aztan meg csatlakotak a dizsiben meg hozzank :) Aztan hazajottunk hozzank ugy kb 8-an es itt meg volt filmnezes en mar fel 4kor kidoltem apa jott utanam a tobbiek meg 5kor...ha jol tom plussz 3szemely aludt itt :lol: marmint a nappaliban 8)

Aztan delben keltunk 1fele ettunk most meg mindenki itt a nappaliban (szobatarsek meg mi)es nezunk valami utat mert ugye jon az 1hetes unnep es mi nem terveztunk semmit mivel ugy volt megyunk eskuvore juniusban amcsiba az apa egyik ismije ugye aki megkerte a lanyt 5honap multan :roll: haaat a multheten lelett mondva az eskuvo ugyhogy nem megyunk es nem is lesz eskuvo :shock: :oops: ugyhogy ugy nez ki 2honap probalkozasom lesz,hogy fsh-em lejebb menjen :twisted: aztan koltozunk valoszinu :roll: de meg nem tok errol semmit :roll:

Szoval most kozeli helyekre akarnak menni szobatarsek jovoheten ezek a 1het szunet alatt akar japanon belul is valami masik varosba :roll: en most kihagynam az utazast mert kell a penz a lombikra mar ha lesz ugyhogy apa dont hova megyunk ha megyunk :roll:

Jah es ma LH teszteltem es majdnem pozi 8) Tudom ez nem azt jelenti hogy peti is van benne de a lenyeg,hogy tuszom az van 8)

Pendi
Nekem nem olyan a nogyogyaszati problemam aminel csak ugy ecsuszik egy gyerek(sajnos)nekem ilyen remenyek nincsenek kilatasban mert meg lombikkal sem biztos sooot egyenlore ugye lombik sem lehet mert NINCS PETIM vgy ROSSZ MINOSEGU azaz nem termekenyul meg es a tobbi....szal koszi a biztatast de tisztaban vgyok a helyzetemmel :roll: Gyogyszeres kezeles ere nincs!Mert a fiatalito szerumot meg nem talaltak sajna fel :? Szal a lombikban bizom majd ha lemegy az FSH-em 8) ennyi de akkor tuti osszehozom :twisted: Probalok nem arra gondolni de miota kiderult ez a magas fsh most ugye hetfon azota akkor voltunk eloszor egyutt es ez most igy jott ki...fura erzes volt de biztos majd elmulik ez is :roll:

Grillparty?Es vegulis mentel 8) Jah latom igen 8) es meg regi "ismeros"sel is taliztal :oops: :lol: Foto nem keszult :?: en mar csak ilyen fotomanias vgyok :oops: :lol: :oops:

Enis
Koszi a jokivansagot estere jo volt 8) :lol: Es ugy legyen ilyenkorra jovore apuka legyen 8) koszonom es viszont kivanom :wink:
Huhaaa bika hat igen apa nem egyszeru de azt gondolom te is tudod :lol: na meg itt a tobbiek :oops: :lol: :oops:

Noci
Most nem hiszem,hogy jo lett volna meg a kex kozben is kiborulnom :? :oops:
[quote]D írta:rágám sajnálom, hogy így magad alatt vagy! Bárcsak egy kivülálló is segithetne neked! Én szivesen tenném de csak lelkileg tudok!

Ezt ngyon szepen megirtad :) :oops: Koszi :wink:
Anyunak mondtam a dolgokat mert o mindig mindent tud rolam :roll: de elvan miattam o is keseredve es nem akarom meg en is ennel jobban idegesiteni :roll: meg o nem tud ezekrol a dolgokrol semmit es csak nyomja a szoveget mint masok is ilyenkor hogy majd sikerul stb stb :?

Kitty
[quote]d írta:rukk, hogy még Japánban kismami lehess

Ugy legyen es koszonom :wink:
A suli miatt akkor meg nyugi es had gorbuljon 8) :lol: :lol: :lol: Majus mar mindjart itt van :shock: De itt nem olyan jo a szoli mint othon ezert van 20-30perces kurzus :twisted: szal uncsi :roll: es meg nem is lessz olyan szined pedig enis imadok barna lenni 8)

Tovabbi jo hetveget holnap megyek peti azaz tuszo nezesre es vv-telre :shock: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szia Bridget!

Húúúú micsoda buli volt! Szép szülinap kerekedett akkor. :)
Milyen ünnep jön nálatok? És ilyenkor mindenki utazik? Hová szeretnétek?
Hogyhogy le lett mondva az esküvő? Mi történt velük? nem tudod?
Én nagyon szorítok neked az fsh miatt. Le fog menni, csak higgy benne!
Ne úgy fogd fel, hogy olyan problémád van, hogy nem tud becsúszni. És akinek azt mondták, hogy soha nem lesz gyereke? És van neki? tessék hinni! ma ilyen hit nap van! Csucsuval épp erről csevegtünk reggel skypon.:)
készült fotó a gryllpartin, de nem rakom ki a nagy közönségnek ha nem baj, mert mások is vannak rajta. Elküldök egyet kettőt priviben, ha kéred. :)
Holnapra mennek a nagy drukkok! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Enis,
:lol:
Eddig én is minden nyaralást leégéssel kezdtem. Eddig nem is jártam soha szoliba, a csaj akihez járok, kicsit nézett is, hogy még sose voltam :shock: De evvan, egyszer el kell kezdeni :wink: Így remélem, nyáron megúszom... :roll:

Pendi
ezek szerint jól sikerült a grillparty :wink: Az ismin gondolom jól meglepődtél, de az a lényeg,hogy jól elvoltatok.
A pályán én sose voltam tornázni, csak mikor a sulival mentünk... Pedig én még közelebb laktam hozzá, mint Te :oops:
Páromék a Call of Duty-val játszanak (itt van előttem a cd, azért tudom pontosan leírni :oops: ). Ma is játszanak :roll:

Bridget,
hát sajnos tényleg mindjárt itt van május, de addig legalább lesz jövőhéten a hosszúhétvége (máj. 1. miatt), akkor lesz egy kis pihi.
Szülinap jó lehetett! jó sokáig bírtátok :shock:

Én meg f11kor keltem, most vettem ki a husit a fagyiból, majd pörit főzök :wink:
Vendég
 


Pendi
Ok-ok de itt nem valami fele betegsegrol van szo konkretan :roll: ha nem szimplan korai p.feszek kimerulesrol...egy 45-50es no szep lenne ha csak ugy siman mert o hisz bebabasodna :? :roll: en abban hiszek,hogy meg megy lejebb az FSH-em mivel tavaly is volt 9 es akkor osszehozzuk lombikkal :wink: de ebbol kigyogyulni nem lehet mert mindirtam ez nem betegseg...egyszeruen csak kora elott oregedtek el a p.feszkeim :?
Kep johet priviben 8) :wink: Koszonom a szoritast holnapra :)
Csucsu me nem jon :?: :idea: :roll: :(

Kitty
Nalunk apa ilyen leegos :? ezert mar nyaralas elott elmegy o is 2-3szor szoliba kulonben leeg :lol: :oops: :lol: na en se vgyok semmi miota nem jarok annyit szoliba es en hos kifexem a napra hogy gyorsan legyen szinem jol leegek :oops: :lol:

Az eskuvo lefujva mert a fiu nem erzi ugy hogy o lenne az igzi nem tudom konkretan milyen problemak vannak de a lenyeg,hogy lefujta :roll: Arany hetnek hivjak es igen mindenki utazik :twisted: ilyenkor egy hetre leall az elet :shock: nem tom lehet mi semmerre se megyunk tudvan,hogy a lombik milyen draga en csak utas vgyok :roll: :oops: szobatars aszongya mee te nem akarsz menni :?: mondom de dehat apanak olyan sokban van a koltozes is ugyhogy majd o eldonti nem mondhatom he te lehet igy hirtelen x lombikom lesz es 1lombik 1milla korul van :roll: ugyhogy apa vagta mirol beszelek es ez a lenyeg :wink: n ekem nem baj ha nem utazunk sehova amugy is elso a lombik 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most jövök, de nagyjából azért átfutottam a hsz-eket.
Rakok képeket, ahogy ígértem. Látom mindenki küzd a gondokkal, mi éppen a csalánkiütéssel. Na most képek, aztán majd írok.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati
Sziiiijjjjaaa :D
Azta mennyi kep :o koszi-koszi :lol: Na hat akkor kezdjuk csak

1.kep Ismerkedes a termeszettel :lol: hiaba nem lehet tul kran sem elkezdeni :lol:
2.kep Miert nezel ram igy anya?Nem lattal meg kislanyt babazni :?: :roll: :lol: :lol: :lol:
3.kep en es a szuleim :P
4.kep ezt a fiad mondja:Na most mar ertem miert emlegetik a "sozsak"ot az egyik mondokaban :? :lol: :lol:
5.kep "ha vegre itt a nyar es ragyog az ido az ember strandra jar..." :lol: ez a szam jutott eszembe a Beatriche-tol 8) http://www.youtube.com/watch?v=3J6BoJuBsC4
6.kep anya nincs rajtam semmi,ne hulyulj mar,hogy igy fotozol :lol: masik verzio 8) "Lehet,hogy belekerulok a playboyba akkor mosolygok :) :lol:
7.kep Anya ez nekem mar siman megy legkozelebb megleplek valami ujjal :) :lol:
8.kep En mondtam,hogy hideg van es ne jojjunk ki de te nem ertessz babanyelven...ugyhogy most ne nezz igy ram anya :? :lol:

Koszonjuk szepen en elveztem a kepeket 8) :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.04.26 13:31-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
én párom is nagyon leégős (még jobban mint én), aztán meg jobban is szenved, mint én :? Hát pasiból van... :lol:

Ez az esküvői mizéria nem semmi. Hogyhogy pont az esküvő pár héttel gondolta meg magát??? Ezt előbb is eldönthette volna :roll: Szegény csaj... én ekkora felhajtás után tuti elásnám magam, ha a párom meglépne...

Kati
képek csúcs szuperek :D
Nagyon szép család vagytok! Lilla nagyon husi-musi :D
Vendég
 


Kitty,
elásnád magad :lol: ,lehet a csaj sem volt biztos a dologban,vagy ki tudja mi történt,és ezzel intézik el :?

Szoli nekem annyit ért,mint halottnak a csók :lol: ,remélem te szerencsésebb leszel. :lol: :roll:

Pendi,
akkor te megtaláltad a film címét.Nálunk nem "divat" a szinkron a tévében,és mivel én szeretem hallani a színészek hangját,így a dvd-n is inkább a feliratozást választom.Címeket itt meg nem fordítanak le,az eredeti címen vannak a filmek.
De jó ennek a magyar címe,köze sincs az eredetihez. :?

Én is megkaphatom a képeket? :oops: Hú,hát én is furán érezném magamat, egy régi "jóbaráttal" :wink: grillezni,de nekem még rosszabb érzés lenne,ha a párom is ott lenne.Egyedül az első félóra után már nem érezném cikinek :lol:

A kutyu talán jobban van,képzeld torokgyulladása van :shock: Hideg vizet adtam neki inni többször is.Most lekopogom,kb 1 éve nem volt beteg,de az első másfél évben 2 hónaponként betegeskedett. :? Ennyit nem jártam orvoshoz Renivel,mint vele :roll: De most mit csináljak,ha megvettük csak nem hagyjuk őt szenvedni :?

Bridget,
jó lehetett a buli :wink: Miért,milyen volt a torta? :shock: Nem volt fincsi?
Jók a képekhez fűzött kommentek :lol:

Ja,hát velem is nehéz amúgy,a férjem ikrek,és mindenhol azt írja,hogy nem talál a két jegy,nem lesz tartós a kapcsolatunk,nem egyezünk jól,stb.Most azt nem tudom melyikünk alkalmazkodik akkor ennyire jól a másikhoz,hogy még mindig együtt vagyunk?Azt hiszem régebben a férjem volt elnézőbb,most egy ideje meg én vagyok az. :roll:

Kati,
nagyon jók a képek,aztaaa,milyen kis husis Lilla. :shock: Nagyon szép család vagytok :D
enis
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?