Új privát üzeneted érkezett!

képzeljétek, felhívtam a háziorvosomat, mondtam neki mi a szitu, és kedden tudja a férjem bevinni a papíromat. erre azt mondta, hogy holnap vigyem be a papírt. :o
Vendég
 


Puszedli!
Minek?Hagyd a francba!Majd elviszitek kedden!Vagy kérj meg mást!El ne merj menni a dokihoz mert kikapsz!!!!!Ilyen orvost....hát nem érti h feküdnöd kell???? :evil:

Igen,szép hagyomány és szép név.De annyi szép név van még...és mivel az ő apja is Miklós,így már ő lesz a 3.Ráadásul Annából is sok van.A nagyanyja,annak a lánya és annak a lánya is Anna...Ez már túl sok!Még jó h ott más a vezetéknév.Szóval csak azért vagyok ellene mert mért kell mindenkit ugyan úgy hívni egy családban :roll:

annus11
 
 


Ja és igen.Amint kimondta h ő ehhez ragaszkodik,akkor mondtam h én meg a lánynévhez ragaszkodom.Azért láttam az arcán h kicsit elgondolkozott h mi lesz ha lány lesz :lol: Bár szerencsére olyan elvetemült nevekben nem gondokozom :wink:

annus11
 
 

 
 

Annus: nekem is tetszenek a nevek, amiket írtál! A Hanna különösen :D Nálunk már kb.2 éve megvannak a nevek...már csak Baba kell hozzá!!
Puszedli: pihenj sokat, nézzél mókás, romantikus filmeket, nekem ez mindig bejön! Kikapcsol, nem agyalok az aktuális bajságon és jó lesz a kedvem! Ez kell a Babádnak is!!
kexi
 
 


A férjem is ragaszkodik a Gyulához:(, kb. ő lenne a 10. Ha fiú született, akkor Gyula lett, ha lány, akkor Erzsébet. Itt csak akkor kapott vki más nevet, ha 3.-nak született, és volt előtte egy fiú meg egy lány :lol: .
Néznék filmet, ha lekötne..az a baj, h semmi sem tud lekötni, ritkán van,h végigülök egy filmet. Meg sajnos izgő-mozgó is vagyok, szóval elég megerőltetés nekem, de hát a babáért mindent.
Nézem a meséket, rejtvényt fejtek, néha netezek..elvagyok:).
Jó lenne ha eljönne vki főzni nekünk vmi finomat! :lol:
Vendég
 


Puszedli: Ha közelebb laknál komolyan elmennék és főznék neked. Mi lenne ha rendelnétek kaját pár hétig. A dokihoz meg el ne menj. neked most pihenned kell.

Kép
csucsu05
 
 


Kexi: köszike,már azt hittem sosem fog megjönni. Ne aggódj meglesz a baba a névhez is. Szabad tudni a neveket?
Én 100éve Zsófi babát szeretnék magamnak de 1 ismerősünknek akit útálok Zsófija van ezért más nevet kell válasszak. Nem jutottam tovább a Zsókánál. Ha sikerül lehet ez lesz a neve. De lehet,ha majd megpillantom anno a babát és teljesen más név jut majd az eszembe. Ezért én előre még nem nagyon gondolkodom ilyeneken. (na jó,azért kicsit igen :wink: )
Puszedli: megtiltva minden!! Elhesegetni a rossz gondolatokat! Kapol :!: :!: :!:
misszike
 
 


Csucsu: ez eszembe sem jutott! De okos vagy!!
Meg is nézem a honlapját párnak!
És rendi tőled, hogy eljönnél! Anyum is jönne, csak sajnos 150 km-re van, és anyósom is.

Misszike: női nevünk nekünk sincs. most egy van, amivl barátkozok, de nem tetszik semmi, majd a férjem fog választani, a lánynév kiválasztása majd az ő feladta lesz.
Vendég
 


annus szép neve lesz a babónak.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó estét mindenkinek.
Puszedli: jaj, nagyon sajnálom, de fel a fejjel, ott a baba és gyógyszert is kaptál. Most tényleg az a legfontosabb, hogy pihizz. Tényleg semmit ne csinálj. Tudom milyen rossz izgő-mozgóként pihizni, mert én is az vagyok, de most kell. Nekem is azt tanácsolta a doki, de én sem tudtam megállni és meg is lett az eredménye. Persze ez soha nem derült ki, hogy mi volt az ok, de tudod azóta is eszembe jut, hogy jobban kellett volna vigyáznom és egy kicsit magamat hibáztatom, de tanultam belőle. Nyugi és nagyon drukkolok nektek, minden rendben lesz.
Annus: szépek a nevek, a Hanna különösen tetszik.
Nekünk is megvan a név már, de csak a fiú. Nekünk Bálintunk lesz. Én ebbe a névbe beleszerelmesedtem. Természetesen második névnem megkapja a férjem nevét és így együt annyira szépen cseng. Már csak nekünk is a baba kell hozzá. Bár a vetélés óta kicsit rossz érzéssel gonodolok a Bálint névre, mert amikor megtudtam hogy babát várok, egyből Bálintkának hívtuk és hát a sors közbeszólt. Majd kiderül.
Hát igen, egy hét mulva tesztelek. Próbálok nem rágörcsölni. Ma már abszolult nem fájt a hasam, szerintem tegnap megvolt a tüszőrepi. Voltunk együtt apával kedd, szerda, csüt., szóval biztosra mentünk. Remélem nem ment a minőség rovására :oops: És hozzá kell tennem, hogy mindent bevetettünk az ügy érdekében, még tótást és gyertyaállásban is álltam az ágyban :oops: igen vicces volt. Ma elment focizni és kérdezte, hogy ma este még munka van. Mondtam neki, hogy igen, mert biztosra akarok menni, a fene se tud kiigazodni már a zavarodott testemen.
Hát hajrá csajok, mert jó lenne, ha ismét lenne egy babás. Na ki lesz a következő?! :lol:
Puszedli, neked pedig ha még nem írtam volna, ágynyugalom!!!! :shock:

KépKép
csige-bige
 
 


Puszedli!

Én is mennék főzni,de itthon is alig tudok...fránya hányinger.... :lol: Már a konyhaajtóban megcsap vmi szag,és kész.Pedig semmi rothadó dolog nincs a konyhában...

annus11
 
 


Sziasztok,

Puszedli: mi újság Veletek? Remélem, jól Vagytok és sokat pihensz!!
Hogy én is válaszoljak a kérdésre: nekünk ha fiúnk lesz, akkor Gergő, vagy Zalán Babánk lesz, ha pedig lány, akkor Dóra, Csenge, Kata, vagy Fruzsina :lol: Az az igazság, hogy mikor elkezdtünk próbálkozni, akkor fiút szerettem volna...de most már, túl egy vetélésen, tényleg mindegy!!
kexi
 
 


Sziasztok!

Gabi:Teszteltél?

Puszedli:Remélem én is,hogy jól vagy és sokat pihensz vagyis egyfolytába pihensz!

Nekünk,ha fiú lesz akkor a párom Lacikát akar maga után,de én nagyon nem.Nekem a Patrik tetszik.Lánynévbe pedig Csenge,Blanka.Egyenlőre ennyi,majd ezzel még ráérünk.Meg én most úgy tervezem,hogy végig nem akarom majd tudni,hogy mi lesz csak a szülőszobán szeretném meglátni.Ez így olyan izgis lenne. :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

Ez télleg izgi,mi is ezt akartuk anno.De már alig várom h tudjam ki van a pocimban.Szeretném ha minnél elöbb megkapná a nevét!Meg ugye csak kéne pár csajos cucc ha kislány,és pár igazi pasis ha kisfú :wink:

Gabi?

annus11
 
 


Annus:Hát igen az elsőnél én is tudni akartam,márcsak a ruhák babakocsi ilyenek miatt is.De már megvan véve minden szinte semmit nem kellesz venni,mert Rékáról mindent elraktam.Úgyhogy szerintem csak kifogjuk bírni.

Kép

Kép
syl100
 
 


Annus: gratula a 11. héthez :lol:
Puszedli: remélem minden rendbe nálatok és pihensz ezerrel.
Képzeljétek én az éjszaka tök rosszul lettem. Vagyis szokott ilyen lenni kb. negyedévente, félévente. Iszonytosan remegek és úgy érzem hogy lázas vagyok, pedig semmi. Alig tudok kikelni az ágyból. Sajnos most is ez volt. Olyan mint ha belső lázam lenne, de kívülről semmi. Ilyenkor beveszek egy algopirint és beülök egy nagy kárd vízbe. Utána jobb lesz és akkor már látszik, hogy van lázam. Majd vissza az ágyba és szépen elmúlik. Azt figyeltem meg, hogy olyankór jön elő, amikor kimerült vagyok, mintha tiltakozna a testem. Na mindegy, reggelre kutya bajom. Remélem nem kavart be babaprojekt szinten :shock: Azért még tegnap este is akcióztunk apával, bizti ami bizti :oops:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: a test jelez minidg ha túl van hajtva. tessék néha pihizni.
Ha ilyne hamar elmúllik minidg akkor biztos ahogy irtad a fáradtság jön ki ilyenkor.


Puszedli: Remélem tartod a szigorú semmit tevést. !!!Pihi-pihi-pihi.
Mikor kell vissza menni a dokihoz?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.annus gratula a 11.héthez :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jelentem még mindig fekszek!!
a férjem dolgozik, alig várom, h hazaérjen, és megfőzzön! :lol:
a barátnőm elvitte a háziorvoshoz a papíromat, ez is megoldva:).
23-án megyek UH-ra, igaz, h ünnep, de a dokim lesz az ügyeletes.

Annus: nekem semmi hányinger, semmi szagundor, semmi
:shock: , néha kicsit megijedek ettől. Bár tudom, hogy vannak kivételek, akik megússzák, bár az is lehet, hogy majd csak egy hét múlva jelentkezik.
Kívánós sem tudom, h vagyok-e, jelenleg túrós palacsintára ácsingózok és rántott húsra.

Tegnap du. még volt barna, de ma reggel csak nagyon halványan :x, remélem már elmúlóban van.



Syl: tök jó, h nem akarod tudni a nemét, tök izgi. Én szeretném minél előbb majd megtudni.

Csige: te is pihenj, a test mindig jelez, ha vmi baja van!

Gabi: ?

Annus: én is gratula! Mindjárt meglesz a 12. heti UH, és túl is leszel az első trimeszteren!!
És reméljük a rosszullétek is elmúlnak!!

És drukkolok mindenkinek továbbra is!!!
Vendég
 


Puszedli:Ettől ne ijedj meg ,nekem sem volt a terhességem alatt egyszer sem hányingerem meg semmi.Megúsztam!Már alig vártam ,hogy elkezdjen nőni a hasam,/ami elég későn kezdett/,mert addig nem is nagyon éreztem magamon,hogy babát várok.
Az uncsim meg a 8.héttől a 9.hónapig egyfolytában hányt napjába többször.Nem is ment rá csak pár kiló.A baba így is 4 kilós lett. :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Puszedli: Persze nem kell izgulni mert a hányinger pélűdul engem is elkerült . Sosem voltam rosszul igazából semmi tünetem nem volt.
Szóval nyugalom. És nagyon ügyes vagy, hogy a barátnődet is bevontad a dologba. Pihenj is mert a babuvinak most az kell. Aztán majd az Uh -on megnyugtatnak, hogy szépenfejlödőtt a babuci :) Nagyon nagyon szoritok értetek de biztosan minden rendben van. :)

Kép
csucsu05
 
 


Csajok, úgy meghatódtam! Köszi, h így biztattok!Remélem igazatok lesz, és tényleg fejlődik.
A barátnőm lesz a leendő keresztanya, már egy hete tudja, ma segített venni pár dolgot még, meg egész de. itt volt. Beszélgettünk egy elég jót.
Vendég
 


Puszedli: remélem a leendő kerianyuval fekve beszélgettél? :) Mert úgye neked szigorúan ágyban a helyed!!

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csajok a 11.héthez a gratulációt!Már csak 2t kell aludni!!!!És uh!!!

Puszedli!
Ilyenkor még nekem se volt!Aztán fokozatosan egyre többször lett,majd egésznapossá vlt...most már csak fél napos :wink: A plusz hormonal is most állok le,ettől is keveseb lett a hányinger szerintem.Szóval remélem minden oké!!Persze kis para van bennem :roll:

Gabi??

annus11
 
 


Sziasztok,

Annus: én is gratulálok, mindjárt túl leszel az első trimeszteren...kérdezhetek egy olyat, hogy mennyire tudtál nyugodt maradni és nem idegeskedni a vetélés miatt? Mert én attól félek, hogy ha újra teherbeesek, akkor baromi nehéz lesz nem rettegni attól, hogy újra vetélés lesz a vége...
Pusezdli: Ügyi Vagy, hogy szigorúan pihizel! Minden rendben lesz, szorítok Értetek!
Én holnap megyek dokihoz, hogy megnézze, minden rendben
van-é odabent, így Clostizás közben...hát remélem!
kexi
 
 


Sziasztok csajszik!
Annus: beállnék a gratulálók sorába énis,ja és szép nevet találtatok babukának...
Kexi: ne aggódj,biztosan szépen nőnek a tüszőcskék odabent.Az aggodalmad nálam is jelen van...valahol én sem tudok teljesen felszabadult lenni. Nagyon parázok,nehogy megint vetélés legyen,ha összejön. Próbálok nem rá gondolni,kissé lehetetlen...Énis megyek a héten UH-ra,hogy clostitól vannak e tüszőcskék,most erre koncentrálok.
Puszedli: szorítok nektek,ne aggódj.Csak pihenj,élvezd ki ezt is,mert,ha meglesz a babácskád ezt felejtsd el... :wink: (mármint a pihizést)
Syl100: veled mi újság?
Csige-b: eltüntéééél?
misszike
 
 


Kexi!

Hát az első uhtól nem vártam túl sokat...aztán inkább a köv vizsgálat elötti napokban voltam nyugtalanabb.A 2.uhra úgy mentem h tuti h baj van...aztán szerencsére nem lett.De mondtam is a dokinak h nekem ezek az uhk nem idéznek túl sok jó élményt...Néha rámjön a para,de szerintem ez mindenkinél így van,akinél nem volt vetélés annál is!Nem érzem h jobban izgulnék,csak az uhktól rettegek... :roll:
Szóval no para!!!! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok

Tegnapi tesztem negatív volt.

Na de a mai:)



Kép


és érdekes mert ma vagy a10. vagy a 11. dpo-n vagyok, pontosan nem tudom. De a clear blue-n sokkal jobban látszik mint a 10-es erősségű teszten, egy vizeletből van, és nem reggeli első. Ez hogy lehet?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: :) De jó de jó:)
Úgy lehet, hogy a 10-es teszt az gyengébb minőségű mint a kazettás. Hisz az ára is jóval drágább. Na meg megbízhatóbb is szerintem:)
nagyon örülök. Mennyi idő alatt jött össze a baba?
Mikro mész dokihoz , hogy számolod?

Kép
csucsu05
 
 


Gabi1:Gratula!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára misszike 2008.10.19 11:06-kor.
misszike
 
 


Gabi: na meg naponta duplázódika hcg szint. Ettől is lehet, hogy a következő nap pozítív lett:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu a vetélés december 20-án volt. Februártól próbálkozunk, ez volt a 8. ciklus. Beszedtem 4 havi clostyt, aztán szünet, és most ebben a hónapban megint szedtem clostyt, de nem mentem direkt uh-ra, mert engem baromira feszélyezett hogy most mekkor a tüsző, és csak akkor voltunk együtt mikor tényleg akartuk, nem erőltettük abszolút, sőt én eleve úgy gondoltam hogy most is a 19. napon lesz az ovum, mivel eddig mindig akkor volt, erre most 3 nappal előtt volt. és amúgy aznap nem is voltunk együtt.

Van itthon utrogestán azt már be is raktam. Elvileg csütörtökön lenne a rendes menszi nap, ami ugye nem lesz. Úgy hogy fogalmam sincs hogy mikor menjek. A dokim hétfőn, kedden és csütörtökön rendel.

Ja és úgy döntöttem nem leszek babonás, és csak pozitívan állok hozzá, ezért vonalzót is csináltam.:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csucsu na de ez a két teszt egy napon készült, ezért csodálkoztam. Na mindegy, az a lényeg hogy pozitív.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi: Miylen fúra az élet mert neked dec20. szoromrú nap de nekem akkor született a lányom és igy én azt a napot szeretem. De nem is lényeg már a múlt hanme a jövő.És nagyon jól teszed, hogy pozítív vagy:)
Hidd el nem is lesz baj.
Amúgy ha nem pont Pé-kor voltatok együtt akkor kislány valószinű , hogy érkezik a családba:)
Tudom, hoyg már Anyuka vagy minth airtad is volna de mennyi idősek a gyerekek. Mintha 2lenne és most jön a harmadik úgye?
Tényleg örülök neked még ismeretlenül is hisz csak Halásztelkiek vagyunk:)

Kép
csucsu05
 
 


Csináltam egy másik képet


Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


CSucsu köszi ari vagy. Hát nekem a dec 20 duplán szomorú nap. Apukám aznap halt meg, és ami érdekes, hogy a pöttömöt úgy akartuk elnevezni hogy Zoltán apu után, erre pont aznap amikor apu meghalt ő is itt hagyott minket.

Nekem 3 gyerekem van. Betti 10 éves lesz december 27-én, Norbi 7,5 éves, Réka meg 4,5 éves.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: ez tényleg szomorú dolog.:(
Amúgy zeen a csik teszten most egészen jól látszik a csik. :)
Gartula a 4gyerköchöz:) Szép nagy család lesztek:)

Kép
csucsu05
 
 


Gabi1: húhaaa! Mit néztem én az elöbb :?: :oops: :oops: :oops: GRATULA!!!
misszike
 
 


Misszike: :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu05: nem szép dolog a "kisebbet" kinevetni! :wink: Kicsit balf...ka voltam! Tudjuk le fáradtságomnak!
Gabi1: mégegyszer gratula,bocsika a vakságért!
misszike
 
 


misszike ne viccelj, nincs semmi gond:) És köszike neked is:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Misszike: Isten ments, hogy kinevetlek. Csak aranyos volt ahogy írtad mit néztél .

Kép
csucsu05
 
 


Gabi:De jó neked!Akkor most gondolom nagy az öröm otthol! :D

Misszike: Velem semmi,most van múlóban a menzim és kedden megyek dokihoz ciszta nézésre!

Kép

Kép
syl100
 
 


Gabi!

Nagy nagy gratula!Ma több ilyen jó hírrel is találkoztam!!!
Mennyi utrot használsz?Jól teszed h elkezdted!Aztán pihenj sokat!!!!Szerintem ráérsz dokihoz menni az ünnepek után!Hiszen most úgyse sokat látna!Van annyi gyógyszered?Mert ha nincs akkor menj elöbb!De én a 27.hétfőre szavazok :lol:

annus11
 
 


Annus, syl köszike:)

Annus hát az az igazság hogy úgy emlékszem 3x2-t kell, és 1 levéllel van itthon, úgy hogy csütörtökön max el kellene. Neked mennyit kell?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Nekem 4x1 et kellett.De nem volt hormonproblémám,a vetélés miatt írta fel a doki!Akkor mindenképp menned kell!Csütörtök ünnepnap,arra figyelj!

annus11
 
 


gabi hatalmas gratula..vigyázz magatokra!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: tényleg nem tudom mit néztem! Engem akkor is zavar,hogy balf...ka voltam!
Syl100: szorítok,hogy eltűnjenek a ciszták! És szép új tüszők legyenek!
Jaj,már nagyon várom,hogy mi os próbálkozzunk de még 2 napom van a clostiból,aztán UH aztán hajrá...
Karácsonyra mindenkinek babásodni kell!!!
misszike
 
 


Misszike: Igy igaz karácsonykor mindenkinek kell legyen egy zebrája :)

Kép
csucsu05
 
 


Lányok,mindenki adjon bele mindent! NO STRESS!
misszike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?