Új privát üzeneted érkezett!

A 10 sejtből 3 osztódott. Le vagyunk törve..... :cry:
Egy sejtet vajon lefagyasztanak? Két elveszített baba után nem tudnék még egyet elveszíteni. Sokat imádkozom, kérlek tegyétek ti is velem!
julika79
 
 


Julika,
Sajnálom hogy le vagy törve de ebböl még bőven lehet baba!!!! 1et nem fagyasztanak.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Julika!
Nehogy itt elkenődjél :twisted: Ott a fantasztikus 3 babád! Belőlük lesz UH szemű apa szemefénye :D (és persze Juli-anyué is) :D az élet annyi mindent tartogat! Egy hónap múlva babókkal a hasidban már nem is fogod érteni, hogy miért is voltatok letörve 8)
dezsina
 
 

 
 

Gizmix!
Én is hétfőn megyek dokihoz :D és ha minden igaz, akkor kezdek!!! Vagyis a long-protokolom kezdődik :!:
Ha neked nem lesz műtét, akkor Te is kezdhetsz?

Brumi!
Irigylem az optimizmusod! Ha így álltok hozzá, SIKERÜLNI FOG! Tudod, a természet megviccel egy kicsit, hogy nehogy minden simán menjen :P :P Nehogy "itten" valamelyikünk is elbizza magát... :P :P :P
dezsina
 
 


Kedves lanyok, bocs, hogy berontok ide, csak olvasgattalak benneteket es biztatni szeretnelek titeket!
Julika, nekem a 16 sejtembol csupan 5 osztodott szepen :( , kettot kaptam vissza nem is olyan reg. Orvosunk ugyanaz az ember, en nagyon tisztelem ot :!: Es lass csodat, elsore sikerult!
Semmit nem ereztem, most is a 6. heten is csak nemi mellduzzadast, ugyhogy ez sem mervado.
Az alhasi fajdalom is termeszetes. En punkcio utan meg vagy 10 napig alig birtam leulni, meg felallni. Az altatas is kilott, meg masnap is hanytam.
De ez mind lenyegtelen, hiszen rengeteg torturanak van ilyenkor kiteve a szervezet es en semmin nem is csodalkoztam.
Ja es a legolcsobb, leggyagyibb Lilly tesztrol annyit: nekem bejott :lol:
Drukkolok nektek szivbol!
katavirag
 
 


Dezsi,
Drukk hétfőre :lol:

Kata,
Nekem 22ből lett 5 baba de azért ezek más arányok hiszen 3-mat lehet fagyasztani míg ha 3 baba van akkor 1-nek a sorsáról dönteni kell!
Vendég
 


Pandácska!
köszi a drukkot :) rám fér...
Nekem elsőre 14 lett, abból 7 indult el és 3 maradt meg, amit vissza is kaptam. Másodikra 7 volt 4 termékenyült meg és 3 maradt meg a beültire... Minden relativ. Valakinek 4 sejetesből lett babája. De azt én is hallottam, hogy 1-et nem fagyasztanak le.
dezsina
 
 


Ja, és nekem is fájt a hasam a punkció után, főleg amikor 14* szúrtak. A másodikat jobban türtem, mert ott kevesebb is lett. Szerencsére vérezni nem véreztem.

katavirág!
köszi a drukkokat! Mikor mész UH-ra?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. 2 kismanót kaptunk vissza.
Harcika és a dokim szerint is extra szépek.
Lett két fagyibabám is.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nagyon kedvesek vagytok mindannyian! Hát lesz min gondolkodnunk apával péntekig. A kedvem mindenesetre sokkal jobb lett.

Katavirág - köszönöm kedvességed, s hogy úgy érezted bátoríthatsz. Gratulálok a várandósságodhoz, vigyázz nagyon magadra!!!!!!!

Hanna - akkor ma már nálatok teljes a családi létszám! Mesélni, énekelni, simogatni, feküdni sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!!! :lol:
julika79
 
 


Dezsina - ja én IMÁDLAK!!!!!!!!!!!!!!! Méghogy uh-szemű apuka szeme fénye - drága nótafám azt mondta vállrántva, hogy mind a három nem fér el a pocakodban? Vagy egyet vállalna ő.......alaphangulat megadva itthon is :lol:
julika79
 
 


Hanna!
Drukkolok ezerrel! Csak pozitíven! A fagyibabák tesók lesznek! :D sok pihenés, pozitiv energiák, beszélgetések, simizések a hasidnak!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ és két hét múlva +++++++++++++ teszt!

Julika!
Azt nem mertem Neked feldobni, hogy talán mindhármat megkaphatnátok :? Jómagam mindig hármat kaptam :oops: Kéne konzultálni a doktorbácsival, végülis ő tudja mi a helyzet Veled :? Minden esetre ebből már csak jól jöhetsz ki! Meglásd! És nagyon drukkolok! :)
dezsina
 
 


Julika!
Nagyon drukkolok. Minden oké lesz.

Dezsi!
Édes vagy. Simizem őket. Remélem, szófogadó gyerekek. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Nagyon gratulálok!!!! Pihizz, szolgáltasd ki magad, legalább a beágyazódásig :)

Julika!
Ahova én járok, határozottan emlékszem, hogy azt mondta a dokim, hogy a 3 ból 2 beültetnének, és egyet lefagyasztanak. Nem tudom, más és más a "rendszer". Nálunk pl 2-nél többet még ha kérném se ültetnének be. (Még nem értem el a nem is tudom 35, vagy hány évet. Végül nekünk 2-t fagyasztottak le, merthogy ugye nem tudták beültetni amikor kellett volna, és 3. naposan 2 lett végül, így nem tudom, tényleg fagyasztottak volna -e 1-et, de én megkérdezném, hátha lehetséges. (Az legyen titok, hogy a mi papírunkban is az állt, hogy csak 3-tól fagyasztanak.)

Kiscsillag!
Drukkolok az Uh-hoz!
Vendég
 


Hanna!
Nagyon gratulálok!!!! Pihizz, szolgáltasd ki magad, legalább a beágyazódásig :)

Julika!
Ahova én járok, határozottan emlékszem, hogy azt mondta a dokim, hogy a 3 ból 2 beültetnének, és egyet lefagyasztanak. Nem tudom, más és más a "rendszer". Nálunk pl 2-nél többet még ha kérném se ültetnének be. (Még nem értem el a nem is tudom 35, vagy hány évet. Végül nekünk 2-t fagyasztottak le, merthogy ugye nem tudták beültetni amikor kellett volna, és 3. naposan 2 lett végül, így nem tudom, tényleg fagyasztottak volna -e 1-et, de én megkérdezném, hátha lehetséges. (Az legyen titok, hogy a mi papírunkban is az állt, hogy csak 3-tól fagyasztanak.)

Kiscsillag!
Drukkolok az Uh-hoz!
Vendég
 


Sziasztok!

Mennyi leszívás, beülti van épp folyamatban. :D Mennek az osztódási és tapadási energiák!!!!

Holnap tesztelek ...bár nem szívesen...kihagynám az élményt.
A tesóm ma állandóan hívogatott, hogy megcsináltam-e a tesztet, mondtam neki, hogy nem is volt időm venni...majd ma.Erre délután megint hív, hogy mi van már :lol: mondom majd reggel..akkor tutibb...esküszöm jobban izgul mint én. :lol: Nekem bár 42.cn...valószínűleg csak 34. a műtét miatt(maradjunk ebben)...de már az is elég sok.Ha tényleg babó...akkor a 23-24.cn-en lehetett a beágyazódás mert akkor szurkált a méhem mint állat...nem tudom ez elég idő-e..kimutatná-e a teszt :? ...na holnap meglátjuk mit mutat...Corax Be Sure-t vettem.

Ma kinyitottam a tanáriban a fiókomat és teli volt egérpiszokkal..pisi-kaki...ahogy kell. Kivettem pár dolgot, amikor eszembe jutott, hogy nem kellene ilyeneket fogdosnom...gyorsan mentem kezet mosni..csak mosogatószer volt...tovább paráztam...megkerestem a takarítónőket, hogy nincs-e vmi hypo-juk...volt domesztosz, azzal is kezet mostam :) , aztán meg szappannal :lol: , a kolleganőm meg kitakarította az asztalom (kidobtunk mindent belőle), kimosták hypos vízzel, meg az asztalt is letörölték. Örök hálám érte. :)

Szép jó éjt!
vizkriszisback
 
 


Na ezért nem akartam én tesztelni:full negatív. :(

Hát akkor vmi hormonzavarom van.Majd megnézetem, amikor lesz időm.Ha holnap lesz a vizsgám után, akkor akkor.
vizkriszisback
 
 


Krisz,
:?
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom, kissé eltűntem, de olvastalak benneteket :wink:
Csak egyszerűen nem tudok mit írni :oops:
Már csak egy nap... Holnap 10 körül kell odaérnünk UH-ra, vérvétel nem lesz, pedig kivi lettem volna a ßHCG-re, de majd lehet megcsináltatom idehaza a nőgyógyimmal :lol: :lol:

Krisz: :? sajnálom :oops:

Hanna: küldöm a sok-sok babaragacsot, tessék pihengetni sokat, semmi hajolgatás, semmi megerőltetés :wink:

Dezsi: drukkok mennek ezerrel

Katavirág: Gratulálok :D Tessék magatokra nagyon vigyázni :)

Puszi Mindenkinek

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jó reggelt!

Brumm! Így van. Pihenek. :wink:

Krisz ! :(

KIs-Csillag! Köszi.Holnapra drukkolok!!!!!!!!!! +++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ma már sokkal jobban vagyok. Köszönöm a tegnapi bíztatásokat!

Hanna - simizd meg a pocakod egyszer a nevemben!!!!

Kis-csillag- jó bámészkodást holnap a pocakban!

Krisz - minden hepe után hupa jön......olyan nincs, hogy hepe-hepe, hidd el!!! Kitartás!

Brummadzag - köszönöm a kedvességed, mindenképpen rákérdezünk. Ha meg nem, akkor hát mind a hármat visszakérjük - ha három termékenyült meg, annak oka van. Aztán majd a pocakban eldöntik, körülnéznek, kő-papír-ollóval eldöntik ki maradjon. Ha mindhárom, így kell lennie. :lol:
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Julika!
Ez a beszéd :D Szívemből szóltál!

Kriszi!
:( mikor mész dokihoz? Az lenne a tuti. Egyszer nekem sem jött meg 48 napig. a hőm 37,00 volt végig. A doki rögtön hcg-re küldött. akkor kiderül az igazság.... :? Kitartás!

Brumi!
milyen jó lenne, ha majd egyszerre mennénk beültire :wink: Igyekszem, hátha én is mehetek tán 3 hét múlva. Olyan szept. közepére gondolom. :roll: :roll: :roll:

Hanna!
A mai +++++++++++++++++++++++ energiák!!!! :P

Kis-Csillag!
Sok örömet a holnapi UH-ra! Ki tudja hány kis-csillag lapul :D
dezsina
 
 


Julika!
Nagyon drukkolok Neked! Köszi a biztatást. Babók megsimizve. :lol:

Dezsi!
Nagyon szépen köszönöm! Már neked is csak 4 nap. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bocsi csajok hogy így berontok!

Csak Hannának szeretnék sok babaragacsot küldeni és nagyon drukkolok!!!!!!!!
Vendég
 


Ditke!
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Koszonom lanyok a gratulaciokat. En is meglepodtem, amikor pozitiv lett a teszt, ugyanis semmit nem ereztem, sot, inkabb csak azt napok ota, hogy meg fog jonni a mensim.

Dezsi, koszi a kerdest, ma voltam UH-on, es nagyon meghato volt. Kis petezsak, benne kis embrio dobogo szivvel! Kivanom nektek is ezt az erzest :!:

Ja, ebbol logikusan kovetkezik, hogy a beultetett 2-bol 1 maradt meg, de ezt valahogy ereztem is a napokban. De a termeszet dondott igy.

A fagyibabakkal kapcsolatban nekunk kell sokszor donteni, es ez valoban nehez. Julika, azert ne csak azt merlegeld majd, hogy esetleg 3 gyermeked is lehet egyszerre, ami aztan nem piskota, de azt is, hogy ha egyet lefagyasztanak, nem biztos, hogy eletben marad. Nekunk meg 3 angyalkank van odabent, de ha eletben maradnak a felengedes utan, biztosan mind a harmat beultetnenk a kovetkezo terhessegem kapcsan. 3 ikerre nagyon kicsi az esely.
katavirag
 
 


Katavirág!
Gratulálok a szép UH eredményhez! :) Nagyon boldog lehetsz!!! :) és köszönjük a jókívánságot...
Hányingered nincs még?
dezsina
 
 


Katavirág!

Gratulálok a babádhoz!!!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy csak így ismeretlenül jövök, de Hannát ismerem, és szeretném ha tudná, hogy nagyon drukkolok, hogy a kicsikék szépen megtapadjanak. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szió!

Öröm olvasni a topikot! Ennyi uj kismami :)

Én fagyibabákért megyek.....volt már valaki igy?

Gina
Vendég
 


Ginuska,
Én nem de egy másik topicban velem egy időben sikerült egy fagyis beültetés :wink: amúgy olyan mint egy sima ciklus csak itt kapsz szép babákat :lol:
Vendég
 


Ginuska! Nagyon drukkolok nektek!!!!!
Mikor mész a babákért?

Judy!Köszönöm

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,
Elnézést, de nagyon húzós héten vagyunk (részben "túl")
Meló, program rengeteg,
Harmadik nekifutásra sikerült végigolvasnom a topic-ot.
Gratulálok Kis* és Hanna... Julika reménykedek, hogy most sikerrel járjatok! Ginuska, hidd el minden rendben lesz...
Katavirág, nagyon gratulálunk..A következő UH-n már nagyon
Hajnoca, KITARTÁS!!!! Sok Anyával beszéltem tegnap este, és azt mondták, hogy kitartás nagyon fotos, és majd jobb lesz!!! hidd el sokan szeretnének a helyedbe lenni!.. :D
Vikimi, Próbálom Párom otthonmaradásra bírni... :twisted: :?
Szeptember első hetében én is elhagyom 1 hétre Páromat... Nehéz lesz....

A legfontosabb, hogy tegnap este 8 után végeztünk a dokinknál és a 14 héten vagyunk...MINDEN RENDBEN... méhszáj, lepény, picúrok...Ficánka ismét hozta a formáját...:) a dokinak is tetszett..:)
Múlt héten 6,2 cm-ek voltak, tegnap (1 hét) 8cm...
Ja és lesz egy új szórakozásunk....centi szalaggal mérjük Párom pociját nap mint nap...pl. esténként és reggelenként kedv szerint. ugyanis most kezd el nőni.. :lol:

Elnézést, hogy most inkább magunkról írok, de most úgy kijött...
Most már talán ismét aktívan tudok írni...és talán az ígért vonalzót is sikerül megkreálnom...
Elnézést
üdv.
Apacs
apacs
 
 


Sziasztok!
Apacs, már azt hittem vírust kapott a gépetek, és nem tudtok rácsatlakozni a netre, vagy nem is tudom.. Jó, hogy itt vagy(tok) megint! :) jó lehet az a centizés :) Nekem egy info elsiklott, ketten vannak a babók, ugye? Tényleg, ti már visszatértetek a rendes nőgyógyászhoz? Merthogy írtad, hogy este 8-körül végeztetek..

Dezsina, én is nagyon szeretném, ha egyszerre mehetnénk beültire !!! :) Nekem ha nem jön közbe semmi, biztos, hogy a szeptember 10-i héten lesz, úgy 13- 14-én.

Julika, továbbra is szorítok! Gondolom délutánra te is már babókkal a pociban fogsz a gép előtt csücsülni.

Hanna, csak így tovább ....

Kicsillag, hány baba lapul végülis ? :)))

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Brumi!
Nagyon izgi lenne! Hétfőn nekem is kiderül, hogy milyen protokollt kapok (ha eddig 2*long volt, gondolom megint, de ki tudja :? ) No és akkor már számolhatok! Jaj de jó lenne!

Julika!
Szorítok!!! :)

Kis-Csillag!
UH? 1 baba? 2 baba? :P :P

Apacs!
üdv újra!

Hanna!
A mai pozitvumok: +++++++++++++++++++++ :P

Ginuska!
Mikor mész a beültire?
dezsina
 
 


Apacs,
Örülök hogy minden rednben van :lol:

Viki,
Hol vagytok hogy vagytok?

Brumm,
Én már 7 hetesen rendes nőgyogyihoz jártam ha minden okés szívhang után elengedik az embert.

Nekünk borzalmas éjszakánk volt :?
Vendég
 


Pandácska!
Remélem, csak a vihar miatt volt rossz éjszakátok és nem Veled történt valami... :?
dezsina
 
 


Jó reggelt!

Szia Apacs!

Brumm! Kösziiiiiiiii

Dezsi! Már csak 3 nap. 8)

Kis Csillag! Gyere az uh után ám! ++++++++

Pandus! Mi volt a baj?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Elöször arra ébredtem hogy görcsöl a vádlim most már egyre gyakoribb baromi rossz volt :? kövi ébredés a szomszéd miatt volt nagyon jól érezhette magát :? harmadik párom hapci rohama volt(allergiás) ami vérzésbe ment át mármint a nozija vérzett. Kövi meg a drága gyermekem hajnali focizása ami kellemes lett volna ha elött aszom de már padlón voltam. Persze mondtam neki hogy aludjon mert még kicsi az éjszakázáshoz :lol: de hát nem hallgat rám így fél óráig kalimpált :D és még volt kettő pisiléses ébredésem is szóval mindent csináltam csak aludni nem tudtam...
Vendég
 


Pandus!

Akkor most próbálj pihenni egy kicsit. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,
Pandácska, nem irigyellek... Most Párom is 2x jár pisilni éjszaka, és neki a térde, csípője fáj (izületek) Szerintem Ő is meg fog szenvedni...
Próbálj napközben, főleg evés után aludni...akkor könnyebb...
Brumm.. A Kaáli után a SOTE II. választottuk az ikrek miatt. Dr. Újvári-val... Most szabíról jött fel rendelésre és délután 2-től... rendelt azt hiszem... este fél 9 körül jöttünk el és 6-7 páciense volt még... :shock: :? Nagyon jó dokinak tartják..
Legközelebb AFP után szeptember 10 körül megyünk hozzá...

üdv.
Apacs
apacs
 
 


Sziasztok!! :)
nem semmi élet indult itt be ebbe a pár napban, punció,transzfer izgulás,drukkolás!pörög a topik zajlik az élet!
Próbáltam olvasni, közben persze jegyzeteltem is.!! :)

Hanna!:)
gratula két kismanóhoz, innentől hiper szuper megadrukk!!! pihenjj sokat nagyon sokat,igyál sok sok vizet!!! lazítás,kicsikhez beszégetés.

Kis-csillag!:)
UH???? na kit láttatok???

Dezsina!:)
jajj hétfő doki??? nagyon jóóóóó, akkor előre a kezdéshez!remélem már felkészültél az elkövetkező 9 hónapra!:)

Brummm!:)
nem semmi ez a nyugodságod, és optimizmusod!így valóban sikerülni fog!:)

Julika!:)
remélem már nyugodtabb vagy,már nem fáj semmit!szerintem a papára kell hallgatni,mikor azt mondta:"három nem fér el benned???" ha doki is úgy látja miért ne??? tudom féltek, de minden terhesség más és más, és ez csak úgy zárulhat,hogy 9 hónap múlva a szülőszobában vajúdsz! :) nagyon szorítok nektek, és apuci meg köszörűlje a torkát!!!:)

Krisz!:)
én már annyira biztos voltam benne...nem lehet hogy mégis???dokihoz mikor tervezel menni??? Durva lehetett ez a egérkaki a fiókban...jól tetted, hogy nem te takarítottad ki, minden ilyet kerülni kell!!! :)

katavirág!:)
gratula akis csodaszép embrikéhez!!!vigyázz rá nagyon!!!

Gizmixxx!:)
remélem hétfőn adoki nem a műtétet hanem a kezdést fogja javasolni! :)

Apacs!:)
nem semmi,már a hogy telik az idő.Mérjétek a pocakot,én is mérém, de hidd el napról napra változik szemmel láthatóan is,mégha acenti nem mutatt változást.Nekem már 1-2 hónapja 102cm a bőség,hiába nő a pocak,a test vele változik!Tök izgi!
Párod ne is dolgozzon,inkább pihenjen otthon!!! te is lelépsz 1 hétre!Ilyenek a férfiak...hmmmmm :)

Pandácska!
akkor együtt vírrasztottunk éjszaka.csak én a tücsökcirippeléstől,melegtől majd a hajnali kakaskukorékolástól nem tudtam aludni.
de jóó már ilyen aktív a kisPandus? nagyon jó a képe rólad az iwiwen!szegény párod ez az allergia... a lábgörcs az szörnyű...én ilyenkor vizesruhát raktam rá,és párnával felpocoltam.
Remélem azóta kipihented magad!

rólam:
mi jól vagyunk a picurka sokat rugdos,várja az apukáját haza...már csak 2 nap!!!! én nagyon szenvedek a lábdagadástól,annyira bedagad,hogy semmi nem jön fel,és olyan mintha egy zokni lenne rajtam...a bokámat csak reggel látom,utána eltűnik :) ...Vendégeink voltak a héten,nem igazán tudtam pihentetni,de innentől egész nap csak pihi. :)
Vendég
 


Pandácska! :)
a te neved mellől lemaradt : :)
Vendég
 


Vikimi!

Köszi szépen!
Látod, már mindjárt itthon lesz a férjecskéd. :lol: :lol: :lol:

Próbálok sokat inni, de rettenetes hányingerem van. Az inszem alatt is megviselt az utro, de most mégjobban. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kis Csillag??????????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Igen Igen!!

Kis-Csillag???? :?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Hát, kicsit hosszú lesz a történet és eléggé sokrétű..

Ugye nem volt saját dokim, ez volt szerintem a legnagyobb baj :?
Az UH nem tartott sokáig, néhány perc..
A doki szerint a NYH 8,5mm - természetesen azonnal ledöbbentem rajta.. vérvételt ugye mára nem terveztek, így keddre visszahívtak. De felhívta a figyelmemet a doki, hogy lehet méhenkívüli a terhesség :cry: Elmondta mire kell odafigyelni, ha panasz van, irány a kórház :cry:
Hazáig tiszta depis voltam, meg is fájdult a pocim rendesen mire beértünk Zegre.
Úgy döntöttem a helyzet komolyságát illetően felkeresem az itteni nőgyógyim.
És milyen jól tettem.. Elmondtam neki mindent töviről-hegyire, majd kért egy sürgős UH-ot.
Ithon vagy 15 percig nézegelődött a doki.. :lol:
A NYH-t itthon is lemérte a doki, minimum 3x, mert nem akartam elhinni - 14,8mm-esnek mérte a legvastagabb helyen!!
Mondom neki: "Ezt komolyan mondja? Tapolcán 8,5-nek mérte a doki!" Kérdezi az asszisztens, mikor mérték ennyinek, mondom neki ma délelőtt, erre már nem jött válasz.
A petefészkek jó nagyon, jól meg lettek stimulálva, 80x40mm-es mindkettő.
Aztán felfedezett valamit a méhben, egy kis "valamit" :wink: de nem venne rá mérget, hogy petezsák, még nagyon korai lenne.

Hát ennyi történt ma - keddig körömrágás ezerrel :oops: :oops:

Lányok, kik régóta dugdossátok az Utro-t!
Csak nőgyógyi írhatja fel? Mert ez a doki Tapolcán nem írt fel, s a rendes adag szerint hétfő reggelre már nem marad egy darab sem :cry: :cry:

Puszi mindenkinek!

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis Csillag!
Drukkolok, hogy minden oké legyen! +++++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kis-Csillag!
Istenem! Mennyi megpróbáltatás! Még minden lehet! Nehogy depis légy!
Az Utro csak receptre megy, de szerintem ha hétfő reggel még van, kedd reggelig nem lesz hiányod, kedden majd iratsz fel a Zeg-i dokiddal!
Micsoda történet! Nagyon nagyon drukkolok! Kitartás! Pozitiv energiák!!!!
dezsina
 
 


Hétfőre már nem lesz egy szem sem :cry:
Felhívtam a nőgyógyászatot, azt mondta az ügyeletes doki, menjek vissza hétfőn reggel..
Köszönöm szépen :cry:
Kedden pedig Tapolcára kell mennem :cry: :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?