Új privát üzeneted érkezett!

Viki,
Jól vagyunk :lol: Párom? Hát egy szavam se lehet túlságosan jó dolgom van :oops: :lol: Neked is este ficánkol többet a baba? Nekem 7 után beindul mintha ismerné az órát :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Másodszorra írom levelem,.... fekve nem megy, valami gombot lenyomtam véletlenül :oops:

Nagyon köszönöm a rengeteg jókívánságot! :)

11-re megyek a bilógusnénihez, aztán 1 óra körül transzfer.. Párom tegnap elejtette, hogy "holnap terhes leszel"- már alig várja, hogy nőjön a pocakom.. Nagyon tetszik neki a pocakos kismama :)

Tényleg, Pandácska!
Már biztos szépen kerekedik már a tiéd azóta, hogy a fotót feltetted.. Van új ? :) (A privit nagyon köszi,kezd a dolog letisztulni. írtam választ röviden, remélem átment.)


Apacs, ti hogy kerekedtek? Ikreknél ez hogy van? Mármint a pociméret.

Hanna, mikor is lesz a punkció hozzávetőlegesen? Én nagyon féltem a szuriktól azt hittem sok lesz, pedig antagonsita (rövid) protokoll volt. Hát nem is lett sok leszívható sejtecske (4). A cél érdekében az jó, ha szúr, engem alig szúrt, hát nem is lett sok. Nem elégedetlenkedem, csak bíztatlak, hogy akkor biztos sok szép lesz neked! :)

Kiscsillag! Nagy nap ez neked is! Ne sokáig csigázz minket! Nekem sajnos SMS-t hiába írsz, én sem érek haza előbb, mint te, de az biztos, hoyg az lesz az első, hogy megnézem mik a hírrek :) Már csak pár óra! Látod milyen "hamar " elszállt az a pár nap?

Vikimi!
Köszönöm a megnyugtatást, merthogy az volt ám!

Na megyek, megrendelem a napi kosztom, még mielőtt kicsi párom elhussanna, én meg itt maradnék finomságok nélkül.. Nem is olyan rossz ez a kiszolgáltatottság.. :)
Vendég
 


Kis*,
Drukk!

Hanna,
Drukk!!

Brumm,
Privit nem kaptam nincs új kép majd pár hét múlva teszek. Azért azt megsúgom hogy nem jelent semmit se az ha szúr se az ha nem szúr vagyis abból nem lehet számokra tippelni. Én semmit még egy picike feszítést se éreztem olyan volt mintha nem is kaptam volna szurikat és 22! petesejtem lett!
Vendég
 

 
 

sziasztok Lányok!

Kis-Csillag!
+++++++++++++++ nagyon várom a megyugtató híreket!

Brumi!
Ügyes légy! Szépen pihengess a babákkal! :D

Vikimi!
Már alig várom a kezdést.... Tegnap megint nem voltam a régi jókedvű optimista. Eléggé belefáradtam az egészbe. Sajnos, azzal együtt, hogy már csak 10 nap van a kezdésig hátra, nem vagyok a helyzet magaslatán. :( Nem tudom hogyan kéne feldobnom magam. Vannak jó pillanataim, amikor látom a pozitiv tesztet a szemem előtt, de vannak rosszak is.... No, mindegy, majd meglátjuk.
Hány nap múlva jön a párod? Micsoda fogadtatásban lesz része.... :P Már nagyon vártad.... :P
dezsina
 
 


Hanna!
bocsánat, már majdnem kifelejtettelek a drukkokból :oops:
Mennek a pozitiv energiák! :)
dezsina
 
 


Brummadzag

Sok sikert a transzferhez és persze mennek a babatapik!!! :D

Én gyáva vagyok...nem merek tesztelni.29. vagy 38.cn.Hő 37,1 volt 8 óra előtt pár perccel.Mentettem reggeli első testnedvet de nem merem felhasználni...egy jó kis reggeli hányinger talán meggyőzne...vagy mittudomén.Annyira nem sürgős a dolog...ha babó van akkor úgyis ott van ha meg nincs, akkor a "nem tudom nem fáj" elve érvényesül egyenlőre. 8)
vizkriszisback
 
 


vizkriszi!
Ismerem ezt az értzést... de általában legyőzöm magam és tesztelek. Jónak tűni az a hő! :D Talán egy pár nap múlva már biztosabb leszel magadban :) Drukkolok :!:
dezsina
 
 


Julika!
Ezek szerint a jövő héten már a beülti lesz?
dezsina
 
 


Krisz,
Nagyon drukkolok neked!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem.



A Kaáliban őrültek háza volt ma is. :( Ajtóig állt a sor. :(

10-re jutottam be. 7 db 17 mm-es tüszőm van és aprók. Este 9-kor tüszőrepi, vasárnap reggel 8 órakor leszívás!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
ez azért nagyon jó hír! Nekem is voltak 17mm-ek és szépen még beértek!!!! És sok is van!
Mennek a drukkok vasárnapra! Nem is tudtam, hogy vasárnap is melóznak a Kaálisok :?
dezsina
 
 


Dezsina!

Köszi!

Remélem a 17mm azért annyira nem rossz. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!!!!

Kis Csillag üzente:

112 a Hcg-m, UH 12 mm-es NYH. Gratulált a doki. :D Olyan boldog vagyok! Kismama vagyok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok

Brumm, estére szép kis poci van, de reggelente kicsit kissebbbbbbb
de gondolom reggelre kicsit lazulnak a szalagok, meg este ott a vacsi, vagy tudomisén....

Hanna, Jó az az eredmény...megnőhetnek, meg idekint legfeljebb 1 nappal tovább maradnak!! :lol:
Dezsina...nyugi, vedd elő a+ energiákat+ küldünk mi is! A cél lebegjen a szemed előtt. Hétvégén mit csináltok???

Kis*...ne húzd sokáig
Most melózok még...
Apacs
apacs
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Szuper!!! Grantula KIS..NAGY CSILLGANAK.../****
apacs
 
 


Meló miatt lemaradtam az előbb mert nem frissült!!!!
Nagyonszép hcg... hányadik napi adat ez? 13? 14?
Mert 13 napra nagyon jó érték!
Apacs
apacs
 
 


Hanna!
köszi az infót! :)

Kis-Csillag!
Nagyon örülök!!!! :D

Apacs!
Hétvégén Balcsi! Talán ott kikapcsolódom....
dezsina
 
 


Krisz, azért írd meg, hogy mikor tesztelsz.... :shock:
A hő az nagyon jó jel....
Apacs
apacs
 
 


Hanna, Mi is elmegyünk hétvégére ebből a Büdös nagyvárosból... :) a hegyekbe.... Nektek is ez lesz a legjobb.. Próbálj meg mozogni, biciklizni...sétálni...fürödni... akár egy kis kinti munka...Ezek nálunk beváltak! A lényeg, hogy begubózni nem szabad!!!!
Hanna, tényleg köszönjük az infót... Kis*-ék most gondolom elmentek fagyizni és sétálni...Hát teljesen meg tudom érteni őket, sőt feléjük, már nincs is ez a kánikula...
üdv.
Apacs.
apacs
 
 


Apacs!

Mi nem megyünk sehová.
Vasárnap leszívás, holnap vasalok, főzök. A drágám meg porszívózik. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok,
Pandácska, Vikimi,
Most beszéltem Párommal és nagyon szúrkál az oldala, főleg, ha mozod, érzékeny... Mi lehet...Ugye csak ott bent változik, növekedik a méh, és a szalagok..stb...
Én\Mi már csak ilyen ilyedősök vagyunk.
Ha van időtök 1-2 érzést+- leírhatnátok, hogy mire\mikre számíthatunk...kb. 17:00-ig vagyunk otthon utána utazunk.. :D
Előre is köszi!
üdv.
Apacs.
apacs
 
 


Hanna, az otthoni finom mozgás ma holnap még jó.. Szombat este azért már feszülni fog...
Akkor tényleg nagyon szerencsés jó hétvégét Nektek!!! CSak ügyesen :wink:
Apacs
apacs
 
 


Apacs!

Nagyon köszi!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kis*,
Látod én mondtam hogy kismami vagy :lol: Gratula :lol:
Vendég
 


Sziasztok..
Nem fogjátok elhinni mi történt.. nem volt transzfer.. Bementem, hogy van egy kis hasmenésem, azonnal kaptam egy hőmérőt, és vérvétel. Nagy izgalmamban nem is néztem, hogy le van -e rázva, csak bedugtam.. kiveszem, és 37.6 :cry:

Amíg vártuk a vérvétel eredményét, amiben látszik, hoyg van e eltérés, kértem a nővérkétől a hőmérőt, hogy tuti biztos legyen, ma már nem lehet transzfer, állítólag a kritikus hő a 37.8. , a fölött nem csinálják, inkább még várnak, hadd osztódjon, vayg lefagyasztják. Tudom is én, túl sok múlik azon, ha valami miatt magasabbat mutat, mint a reális. De már nem adta oda, mondván, hogy az nem változik olyan hamar. Nem erősködtem tovább.


Megjött a vérkép is, Minimális eltérést mutat, ami lehet a gyenge hasmenés, vagy lehet, hogy egy kezdődő komolyabb vírus.
Ez az, amit ők nem kockáztatnak, mert ha feljebb megy, nincs kegyelem a pöttömkéknek..

úgyhogy abba maradtunk, hoogy most 3 óránként lázmérés, és holnap hajnalban telefonálok a biológus néninek, hogy volt -e lázam. Ha volt, lefagyasztjál őket, és később transzferálják őket. de szerintem nem lesz lázam. Vettem egy hőmérőt a patikában, ott a kórházban, és megmértem ott, 36.8. Egy órára az előzőhöz képest.

Ez jó jel, úgyhogy ezek szerint vagy nem volt lerázva az első, vagy az izgalom miatt volt magasabb..

úgyhogy sajna még váratnak magukra. (Csa 2 és 3 sejtesek voltak, nem is baj talán, hogy így alakult.

KISCSILLAG! GRATULAAAAAA! Olyan ügyik vagytok! Jó, hogy azért van jó hír is mára :) Éljen a pici kiscsillag! :)
Vendég
 


Brumm! Szia!
Remélem, holnapra minden oké lesz! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kis*,
Hatalmas gratula a kismamisághoz. :D :D

Csak ideértek megint azok a zebrák!!!! :lol: :lol:

Viki,
hogy telik egy napunk? Az igazság az, hogy összefolynak. :?
Hol is kezdjem. Mondjuk éjjel.
pl. 0:30kor ébredés a Csöppre
(meghalloma mikor nyekereg és túrja a buksit a pelusba, mert éhes)
Ez eltart kb 1 órát. (cicizés, ha nem megy cumisüvegből evés. Peluscsere, rendrakás odalent. )
Ha nem ciciztünk anyának ki kell fejni a tejcsit. Ez kb 30 perc.
Marad egy kis idő még aludni is.
4 - 4:30 körül megint evés. .......
Napközben, ha dolog van akkor séta is beiktatódik. Vagy éppen a kórházat kell meglátogatni vizsgálat miatt. (Szerencsére nem sűrűn kell menni.)
19:30kor nekikészülődés a fürdésnek. Apa vetkőztet, rendberakja az alsórészt. Mérlegelés.
Anya fürdővizetcsinál. Apa fogja Bogit, anya mossa.
Apa öltöztet, szemcseppet és orrcseppet csöpögtet, míg anya elrámolja a fürdős cuccokat. (Ekkor tud igazán kibontakozni apa.) :lol:
Anya előmelegíti, megmossa a tejgyárat és .... irány az ágy evés céljából. :lol:
Aztán büfi, szájpenész kezelése és alvás.(feltéve, ha elég volt a kaja. ) :wink:
Aztán kezdődik minden elölről. :wink: :roll: :D

Röviden, egyenlőre ennyi. Még nagyon mást nem tudunk.

Apacs,
szerintem a párodnak mihamarabb lassítania kellene munkaszempontból. !!! Muszály neki még mindig dolgozni?
Szerintem fontosabbak a pocaklakók, mint a meló!!!
Én is dolgoztam májusig, de nagyon nem b.....gattak. Aztán amikor már nem voltam jó nekik, inkább elmentem betegállományba. Nekem sokkal jobb volt így. Örülök, hogy már nem kellett bejárnom dolgozni.

Két gyermekkel a pocakban meg szerintem már épp ideje lenne visszavenni a tempóból.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Brumi!
Úristen, vigyázz magadra! Ne csináld ezt velünk! Tessék meggyógyulni!!! :!: Teázni, meg minden, amit mondanak!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! :!:
dezsina
 
 


Sziasztok! Megjöttünk Tapolcáról :D

Igyekszek hamar végigolvasni ...
(Olvas-olvas-olvas... :lol: ) No megtörtént :lol:

Köszönöm Mindenkinek a drukkokat, a korábbi babaragacsokat, köszönöm a gratulációkat, nagyon kedvesek és aranyosak vagytok, hatalmas puszi mindenkinek!!! :roll:

Brumm: Ne keseredj el, amiért nem tették meg, csak Nektek akartak jót vele, lázasan tényleg nem tanácsos :oops:
Én képzeld a transzfer utáni estére lettem nagyon beteg, szerencsére csak egy "hétköznapi" nátha volt, de nagyon megviselt, szerencsémre nem lett belőle bajság :oops:
Küldök Neked sok-sok + energiát és előre is sok-sok babaragacsot!!

Hanna: Gratulálok a szép tüszőcskékhez, egy nagyszerű teljesítmény :wink: :wink: sok-sok + energia Neked is :D
Holnap estére tényleg erősebben feszülhet a pocód, úgyhogy tessék azért pihengetni.. Tényleg meglepő hogy vasárnap is csinálnak punkciót :) Utána tessék sokat feküdni és rengeteg fehérje és folyadék :wink:

Krisz: teljesen megértem hozzáállásodat a teszteléssel kapcsolatban, korábban nekem is voltak kudarcaim, de a hőd az tényleg szuper, szerintem egy próbát megérne :wink:

Apacs: köszönöm :roll: transzfert követő 12. nap van ma :roll:, én annyira nem értek a HCG szintekhez, azt mondta a Dr. hogy nagyon jó :P
És tényleg voltunk fagyizni és sétálni, csak az eredményhírdetés előtt.

Dezsi: Kívánom Neked is, hogy sikerüljön minden + feléd is küldök + enerdzsít!! Sokat!! :wink:

Pandácska: igen, Te megmondtad és félve hittem Neked :roll:
De innentől igen, mond csak, Te jósnő vagy? Bár Te kismami vagy, s gondolom megérzed a kismamák jelenlétét :wink: :wink:

Tudom, ezt most nagyon bőlére vettem, ne haragudjatok meg érte.

Mellékesen: nagyon jó érzés tudni, hogy fejlődik bennem Pöttömke vagy Pöttömkék, de mégis már most aggódok újra. Jövő pénteken kell visszamennem, azt mondta a Dr. hogy akkor talán látunk is valamit az UH-n. Mai UH-n szépen látszódott minden sárgatest, a petefészkek sem mentek össze, úgyhogy első ránézésre mondta az UH alapján, hogy "sikerült"

Nem húzom tovább: hatalmas pusy mindenkinek!

Erika

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Brumm,
Szerintem ne bánjad hiszen még csak 2-3 sejtesek :roll: Tessék rendbe jönni és holnap menni a gyerekekért :wink:

Kis*,
Bizony van egy gömböm is hihi :lol: azt is megmondom hogy szerintem egy babád van :wink:
Vendég
 


Pandácska!
Én kettőt szeretnék :D :D :D
dezsina
 
 


Szia Kis Csillag! Itt is gratula. :lol:

Pandus! Nekem mit látsz? :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kis-csillag!!:)
Kép Kép
innen már akkor nagyon nagyon vigyázni magatokra!!!!olyan jó úgy örülök, bár a teszteknél biztos voltam benne..de ez az igazi!!!!:)

Hanna!:)
nagyon szépek azok a tüszők!meg megnőnek még hiszen naponta 2mm nőnek!nagyon drukkolok!!!!

Hajnoca!:)
mozgalmas napok nem mondom!hihetetlen milyen picurka és már mindenki körülette forog.Igazi kishölgy!

Brumm!:)
sajnálom, de valóban a sejtek szempontjából jó,hogy nem volt meg ET,majd holnap!!!!remélem a hasmenés elmúlt ez lehetett az izgalomtól is,sőt nálam mindig kijön ha nagyon izgulok valamiért főleg anno vizsgák előtt.A később mért hőd,meg memutatta hogy nem vagy lázas,így holnap már te is a pöttömökkel térsz haza!!!

Apacs!:)
mindig úton!a párod nem akar pihenni egy kicsit???? most szerintem ráférne a szurkálások miatt is,tágul a méh feszülnek az izmok,méhszalagok.... most valóban egy kicsit visszakéne vennie a munkából is,igaz ezt ti tudjátok.Pihenés pihenés!!!!

Dezsina!:)
csak előre kell nézni és optimistának lenni,egy jó kis hétvégi pancsi kikapcsolódás tutira jó lesz!!!!:)

Krisz!:)
én nem bírnám ki a tesztelést,már sokat késik és ahőd nagyon jó...de nem akarlak befolyásolni,igazad van ha baba van aháttérben akkor ott lesz jövőhéten is!!! :) szorítok
Vendég
 


Kiscsillag- nagyon-nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ügyesek voltatok! :lol:

Hanna - mi is ma voltunk, igaz, mi 12-re mentünk csak vissza. De attól még lehet, hogy a reggeli vérvételen összetalálkoztunk? Nekem 12 tüszőm van 15-17mm közöttiek, de nekem csak kedden lesz leszívás. (Én egyébként Boga dr-os vagyok, a 12 meg azért remek tüszőből, merthogy szeptemberben 5 volt. Nem mintha számítana, mert abból a kettő ami osztódott meg is tapadt, és gyönyörű magzatok lettek belelőle.) Örülök, hogy pár nappal előttem vagy, izgulhatunk majd együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem bánod????? :lol:

Képzeljétek el, teljesen megrökönyödtem Kőrösi dr-on. Én eddig nem hittem, hogy ilyen kedves ember - amíg Boga dr. nem volt szabadságon még nem is találkoztam vele, csak egyszer,akkor meg elég nyers volt. De most.........nagyon kedvesen elmagyarázta, hogy jó-jó egy babát ültessünk vissza a vetélés miatt, no de akkor azt 6-7 naposan kellene blasto formában, vagy kettőt -ekkor mosolygott az orra alatt - lehet, hogy nem lesz belőle kettő (a múltkor is lett) ha meg igen, lehet, hogy most ki tudja hordani. Eddig apával azt hittük ezt már átrágtuk, átbeszéltük, megterveztük. Aztán erre a mondatra ma, hogy mi lenne ha kettőt......óriásit dobbant a szívem, hazáig szárnyalt velem az autó. Nem tudom még hogy döntünk, függ attól is, hogy mennyi sejt indul osztódásnak. Kérlek izguljatok velünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hogy okosan tudjunk dönteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja, és megvan az új altató apa fejében......nagyon várjuk már!!!
julika79
 
 


Apacs,
Nyúlnak a méhszalagok azért szúr. Nálatok meg duplán :wink:

Látom hogy még lesz itt csíkos teszt és nem csak egy csíkkal :lol:

Julika,
Szép a 12 tüsző és abból még lehet több hiszen 4 nap van még hátra :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Jújj de eltűnt mindenki! :roll:
De azért remélem mindenki jól van!

Juli: 12?? Az nagyszerű, és szép nagyok is :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Julika!
Én a Kaáliba járok. Gratula a sok tüszőhöz. :lol:

Csajok!
Kezdek elbizonytalanodni. :roll:
Nem korai a holnapi leszívásom? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Te lány hát csak tudja az orvosod hogy mit csinál nem kozmetikushoz jársz lombikra :lol: nem korai ha ő azt mondja nyugi ne parázzál mert dilis petéid lesznek :lol: :wink: :lol: nem úszod meg holnap mehetsz szundizni :lol:
Vendég
 


Hanna: nekem a 13. cn-en volt a punkció, neked hányadik napon lesz? A tüszők szép nagyok, és holnapig be is érnek meglátod ügyesen :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Nekem is 13 cn-en volt :lol: ez úgy látszik szerencsés :lol:
Vendég
 


Panda: igen? Ez nagyszerű! :wink:
A 13. nekem is szerencsés szám, a lakásunk is 13as :lol: :lol:
A 3as szám most pedig különösképpen szerencsés nekem, mert 3án volt a punkció, aztán 3 babót kértünk vissza, ez az év 33. hete, amikor kiderült, hogy sikerült :wink: :roll: :lol: :lol:
Imádom a 3as számot :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Nekem a 2 a szerencseszámom. 22 évesen 22 petesejtet szívtak le 2 babát kaptam vissza és 22-én tudtam meg hogy babát várunk :lol: ja és 2-án születtem :lol:
Vendég
 


:)Nekem is a 13cn-on volt a leszívás!!!!! :)
szuper!

Hanna!:)
ne izgulj tutira minden rendben lesz,ha tegnap 17mm voltak mára már 18-19mm ami nagyon jó,nekem is volt 17mm!!!!! azokban is van petesejt!nekem volt olyan sejtem ami a ponkció napján érettlen volt,másnapra a petricsészében megérett...és vissza is kaptam,lehet pont ő növögett bennem!:) jó szunyókálást holnapra!!!!

Julika!:)
nagyon szép az a 12 db tüsző.elhiszem hogy ez egy nagy dilemma,hogy 1-vagy 2 sejt,de akkor mikor tudni kell tudni fogjátok és az lesz a legjobb döntés.Nagyon szorítok nektek!Apuci hangolja a hangszállait??? :) UH-os röntgenszeme???
Vendég
 


Azt még el sem mondtam, hogy tavaly év vége fele voltam asztrológusnál..
Ő azt "jósola" nekem, hogy egy gyerekem lesz, és azt 27 évesen fogom szülni 2008ban, már gondolkodom rajta, hogy ha minden jól megy, akkor meglátogatom, és elmesélem neki, mennyire igaza van :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Hát, megvagyok, de a pöttömök váratnak még magukra a beültivel. Hétfőn lett volna leghamarabb valaki, aki beültesse, csak mivel 3-osztódott szépen tegnap délre a 4-ből, az orvos nem akarta kockáztati. 1. Nem volt biztos, hogy tényleg nem komoylodik a nyavalyám, 2. a 3 túl kevés ahhoz, hogy esetleg ne bírja ki akár egy sem hétfőig. Úgyhogy most szépen eltették őket, végülis 2 lett ma reggelre, :(, de azok 5és 7 sejtesek, úgyhogy szebbek sokkal, és meggyőzőbb, hogy tovább fognak osztódni, ha kibírják a kiolvasztást. úgyhogy készítek egy jó hosszú vonalzót, ami a jövő ciklus kb. 15 napjára jelzi a beültetést. Az szeptember 14-e.

Azt nem tudom miért nem lehet kiolvasztani őket jövő héten, de azt már meg sem merem kérdezni a dokit, ő biztos tudja miért. Épp úgy, mint Hanna, a te dokid, egyetértek a többiekkel- biztos, hogy ha nem ez lenne a legmegfelelőbb időpont, akkor nem vasárnap csinálnák a punkciót, hanem rendes munkanapon :)

Vikimi, Pandácska, Kiscsillag és mindenki! Nagyon köszönöm a jókívánságokat és babaragacsokat..... Én most szépen számolgatok ismét vissza...

Aki kiszabadul a természetbe jó aktív pihit!
Vendég
 


Köszi Csajok!
Nekem holnap a 11. nap lesz holnap.
Igaz, nekem rövid ciklusaim szoktak lenni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Brumm,
Azért nem lehet jövőhéten beültetni(mert gondolom a kiolvasztást így értetted) mert a ciklust tartani kell tehát ha fagyis beültid van ott is nagyon figyelnek arra hogy ovuláció után annyi nappal kapod vissza a babákat ahány naposak.
Vendég
 


Sziasztok

Kiscsillag
Gratulaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brumi
Sajnálom, hogy nem volt ideális a helyzet a transferhez. De így a biztosabb , erre kell gondolni.

Teszteltem:negatív teljesen.
Hő 37,0 volt ötkor.
Majd lesz vmi vmikor. :D
vizkriszisback
 
 


Pandácska!
Elképesztő... látod, megint megnyugtattál..:)

Julika, én biztos megpróbálnám a kettőt. Az ismerősünknek 3-at ültettek be, és a világon semmi komplikáció nem volt, mind a három baba makk egészséges, és az 5. hónapig dolgozott! Pedig egy vékony testalkatú, alacsony lányzó.

Hány babát szeretnétek minimum? Mármint a családtervezést értem. Mi kettőt, így biztos, hogy ha baj lenne az első beültetésnél, akkor is belevágnék ugyanúgy.
Vendég
 


Hannának 5 petesejtje lett nincsen jól hányt is!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?