Új privát üzeneted érkezett!

Salygabó!

Hát igen....szerintem vhol mindenkinek elege van a sok gyógyszeről,praktikákból,orvosokból stb.De szólj ha segíthetek,nagyon szívesen!

Andy!
Én mikor elkezdtem a clostyt szedtem a folsavat meg a terhes vitamint is,de nem jött be....nem szedtem minden nap,de úgy voltam vele h úgyis annyival több van benne,hogy elég 2-3 naponta bevenni.Így is több mint a semmi :wink:

Ma doki....kíváncsi leszek mit mond....

annus11
 
 


Salygabó: ez azért gusztustalan, hogy nem elég, hogy nem sikerül a baba, pedig annyira akarjuk, még "ki is rabolnak" bennünket. Arra építenek, hogy babát akar, úgyis megtesz mindent ennek érdekében, ha vizsgálat kell, akkor az kell, ha fizetni kell, akkor fizetünk, csak végre sikerüljön. Én azért említeném a dokimnak, hogy nem érzed, hogy bármivel is előrébb lennél és árulják már el, hogy a prof honnan tudta megállapítani, hogy kell a hsg??!! ugyanis is semmi érdemlegeset nem csinált.
Köszönöm Misszike, jól vagyok. Meg volt az első menzim, ami teljesen normális volt. Lehelt a hat hét és tegnap este apával együtt voltunk, végre ennyi idő után :oops: Azért egyszer is próbálkoztunk előtte, de a hát az inkább egy tinisexre hasonlított, nem említésre méltó :oops: :D
Azért még védekezünk, de holnap megyek dokihoz és meg akarom kérdezni tőle, hogy elkezdhetünk e próbálkozni már most az első menzi után, mert olyan türelmetlen vagyok. Igazából két-három hónapot mondott, hár most járunk hat hét és három napnál, szóval mire megfoganna, pont eltelne a két hónap. Viszont amiatt meg tobzódom, hogy most lesz a hormonvizsgálat megcsinálva és jó lenne annak megvárni az eredményét, viszont így ebből a hónapból kicsúszunk. Majd megbeszélem a dokival.
Fura, hogy neked már ez a második menzid Misszike és most rendetlenkedik a ciklusod. Szerintem csinálj még egy tesztet pár nap mulva és ha negatív, akkor irány a doki. Az is lehet hogy valóban baba van a dologban. Én nagyon drukkolok nektek.
Annus: várunk a beszámolóval.
csige-bige
 
 


Üdvözlök mindenkit!

Még új vagyok és egy kicsit elkeseredett, kíváncsi lennék van-e hasonló problémája valakinek.
Idestova 1 éve próbálkozunk hogy teherbe essek, az érdekes az hogy már van egy kisfiam 26 hónapos és szeretnénk kistestvért de teljesen hormonzavart vagyok és nincs peteérésem, Szedem a bromocriptint és a clostylbegitet is de a helyzet változatlan, Azt mondja a doki, hogy előfordul ilyesmi és van hogy csak úgy magától helyre áll minden. Nem tudom!?
Most ebben a hónapban a doki a clostylbegdit tablettea helyett hormon injekcíót VALAKI KAPOTT MÁR ILYET (merional inj.) írt fel. Érdekelnének a tapasztalatook.
funcika
 
 

 
 

Na sziasztok!!!

Gyorsan beszámolok!

Ma reggel torokfájásra ébredtem...délutánra 38 fokos lázam lett.DE!Reggel csináltam egy +++tesztet!!A doki megnézett és 5 mm petezsákot látott!!!Mindjárt teszek képet is!Még csak halkan örüönk.Kb 2 hét múlva megyek vissza,akkor remélem már szívhang is lesz.Lázam már nincs,voltam háziorvosnál is.

Ja amúgy 4x1 utrot kell dugdosnom,3x magneB6,vitamin.És pihi ezerrel míg meg nem gyógyulok teljesen!Nagyon remélem h minden rendben lesz.Többet tenni nem tudok érte :lol:

Kép

annus11
 
 


Ja,amúgy eddig csak a férjem tudja.Még nem szeretém publikussá tenni a hírt!Addig húzom amíg lehet :wink: :lol:

annus11
 
 


Óriási gratula Annus :lol: Nagyon örülök neked és íme van ismét egy kismami a topicban. Nagyon vigyázz magatokra, sokat pihizz és nem lesz semmi gond. Ezerrel drukkolok neked+++++ Azért vald be tudtad ezt :D Látod mondtam neked, hogy elmentek, kikapcsolsz, nem a babára gondoltok és sikerülni fog. Nekünk is így ment. Tartok is tőle egy kicsit most, hogy ismét egy költözés kell majd hozzá :lol: de én innen már nem mozdulok.
Hát kíváncsi vagyok ki lesz a következő babás. Remélem beindulunk ezerrel.
csige-bige
 
 


Annus:Nagy gratula nektek! :D :D :D
Vigyázz,hogy csak pozitív gondolkodás és vetélésre ne is gondolj és ne is olvass olyanokat!
Van már valamilyen tüneted?Amúgy mikor kellett volna neked megjönnie?

Kép

Kép
syl100
 
 


Köszi csajok!Nagyon optimista vagyok!!!Megpróbálok nem aggódni!

Hát vasárnap kellett volna,ha a 35 napos ciklusommal számolok...de mivel nem szedtem a clostyt,így nem tom...szóval a vonalzóm a menszi szerinti,de aztán ki tudja mi lesz...csodálkoztam h látott is vmit a doki,ős is meglepődött ahogy néztem :lol:

Tünetem van...hányinger,már mért ne.Ez már jóideje kísér.....és egyre erősödött,néha össze vissza eszek,máskor meg semmit.Szurkál is néha a poci,érzékeny a mellbimbó.De kb ennyi egyenlőre.Ja meg pisilek 5 percenként....Csak ilyen tünetem nem egyszer volt már...nem gondoltam h most a babára utal.Úgy néz ki h sátorban hoztuk össze,már kölcsön is kérték :lol: :lol: Hihetetlen,fel se fogom!Képtelenség....Dee úgy vagyok vele ,ha megtapadt ilyen körülmények között akkor velünk is marad!Különben meg se fogant volna,de úgy látszik stram kölök :wink:

annus11
 
 


Azért milyen fura az emberi test és lélek. Mindent megteszel, tudatosan készülsz, szeded a csomó bogyódat és mégsem leszel babád. Elmész házfelújításra, hulla fáradt vagy és csak spontán ráugrassz apura este, mivel úgysem itt és így történik meg és láss csodát. Komolyan mondom hihetetlen. Ilyenkor látszik az, hogy mennyit jelent, hogy nem görcsöl rajta az ember. Csak hát mondani könnyű. Hát Annus ha nem jön össze az első hónapban nekünk, akkor lehet hogy kölcsönkérjük mi is a csodasátrat :lol: jól őrizzétek meg :lol:
csige-bige
 
 


Annus!

Hatalmas gratula!!!! Ez szuper!!!
És az, hogy beteg vagy, és mégis ott a babó, még nekem is okod ad a reményre, hiszen pont azt írtam, hogy lázas voltam, így tuti nem lesz most semmi. De hátha, mégis.....
Nagyon örülök neked és Maszatkának!!!!!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
oriandy
 
 


Annus:De,azért remélem,hogy velünk maradsz és azért ide is fogsz irogatni!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Naná h maradok!!!Nem lépek le!!!

Igen,nagyon furi...főleg h télleg sokat melóztam...fizikailag is.Bútorokat cipeltem,25 kilós zsákokat stb.Nem mondhatnám h kíméltem magamat.Amúgy télleg így volt...néha egymásra ugrottunk(már amennyire a sátor engedte),de az is kb csak feszültséglevezetés végett :lol: Én pár nap után már rosszul vagyok :wink: :lol:

Andy!
Bár én csak tegnap voltam lázas,de azt hiszem h a 38 fokos láz még nem árt a babának...szerencsére ma már nincs is.Viszont lehet alapból fel se ment volna 38ra,csak ugy most alapból 37 és felette van a hőm....Mióta az eszemet tudom nem volt 38 fokos lázam...beteg se szoktam lenni....és tessék,most előjött :evil:

Még drukkoljatok az én Maszatkámnak h szépen növögessen!!!! Kép

annus11
 
 


Na ná hogy drukkolunk Annus! Vigyázz magatokra és gyógyulj meg gyorsan.
csige-bige
 
 


Sziasztok Csajok,

Mire jövök, Annus hatalmas gratula. Nagyon vigyázz magatokra. :D :D :D

Nekem megjött. A sors a meddőségit szánta nekünk, remélem segítenek. Már beletörődtem. :(

Csige, mikortól próbálkozhattok?

Kép
gmelcsi1
 
 


Annus: 1000000000000000000gratula! Tessék pihenni sokat!!
misszike
 
 


Melcsi: ma megyek dokihoz és majd megbeszélem vele, mert türelmetlen vagyok. Mivel megvolt az első normál menzim a műtét óta, így azt gondolom, hogy ebben a hónapban már mehetne élesbe. Mivel mikor a pém lesz, pont akkor lesz két hónapja hogy műtött. Azért majd megkérdezem, hogy mi szól hozzá a doki. Viszont túl sokat nem akarok várni. Mindenhol azt olvasom, hogy minél hamarabb annál jobb, mert még a méh emlékszik, hogy mit is szeretnék én de nagyon :lol: remélem így van.
Veled Misszike mi a helyzet? Megjött azóta? Teszt? Nagyon drukkolok nekted, remélem Te is hamarosan ilyen jó hírekkel jössz.
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem. Némi akadályversennyel fűszerezve, azért minden rendben van velünk. Mindenkinek kívánom, hogy mielőbb része legyen a csodának.

Annus, nagyon-nagyon gratulálok! Vigyázz magatokra!!!!!

Kép
Kép
tessza76
 
 


Csige-bige: szióka! Hát még várakozom,mert a második mensi már 1 hete késik és nem tudom miért. Egyenlőre még jele sincsen! Cickók fájtak amikor az ideje lett volna de nem jött meg! Csináltam tesztet is de -,úgyhogy ha Hétfőig semmi akkor Kedden megyek a dokihoz! Hát velem ennyi! Veled mizu? Következő ciklustól próbálkoztok? Pusza!
misszike
 
 


Annus megkönnyeztem a soraid,nagyon gratulálok neked!És ez most jól olvastam vissza,closti nélküli hónap volt?Annyira jó,de most már ne zsákolj,maradj nyugton!:)Csige-Bige én mostanság tuti nem megyek meddőségi központ felé,mert azonkivül,hogy pénzbiznisz,még a bajodat se gyógyitsák meg,csak kikerülik,és szinte megerőszakolják a természetet..De végtére is olyan hosszas ez a herce-hurca,mire babás lesz az ember lánya...Halom pénz,garancia nincs a meddőségi központokban,ez a baj.Misszike csinálj más fajta tesztet is.-!Érdekes,hogy a pszichés dolgokról beszéltek.Nekem azt jósolta a jósnőm,hogy mikor már nem görcsölök ezen,és kezdek lemondani a reményről,akkor leszek terhes...És spontán,és azt mondta,ráfognak beszélni a lombikra,de ne menjek,nem lesz rá szükség.És érdekes,tényleg ajánlották igen erősen a lombikot is...Érdekes nem?:)

salygabó
 
 


Hát megjöttem a dokitól. Minden rendben van velem szerencsére. Többszöri megkérdezés után is csak azt mondta, hogy ezt a hónapot még hagyjuk ki és a második menzi után próbálkozzunk ezerrel. Szerinte nem ér kockáztatni, nehogy megismétlődjön a vetélés. Azt mondta, hogy menzikór azonnal teszteljek és ha pozitív, akkor azonnal telcsi és kapok gyógyszert. Ha már kimutatja a teszt, akkor már nem késő a gyógyszer??!! Annus neked nem mondott erről valamit a doki? Hiszen akkor már megtapadt a babóca.
Hormonvizsgálatra szerinte még nincs értelme menni, mert még csak hat hét telt el a vetélés óta és a hormonok még dolgoznak. Majd ha próbálkozunk és nem sikerül, akkor megyek. Röviden ennyi. Kicsit csalódott vagyok, mert már annyira szerettem volna, ha ebben a hónapban próbálkozhatunk. Szóval nem kicsit, hanem nagyon elkenődtem. De igaza van, nem érdemes kockáztatni. Az a baj, hogy már fogy a türelmem és úgy érzem, hogy soha nem jön el az idő, hogy babás legyek. Holnapra azért már hátha színesebben látom a világot.
Misszike: drukkolok nagyon neked.
Ja és semmit nem kell szednem. Remélem minden rendben van odabent és nem csak hiába dolgozunk az ügyön.
csige-bige
 
 


Annus gratulálok! Nem clostiztál most ugye? És nemis nagyon foglalkoztál ezzel? Tök jó.

Szia Tessza!

Gratulálok neked is.

Kismamik vigyázzatok magatokra.

Annus jobbulást!

timejka
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkitől elnézést kérek, amiért ma nem tudtam jönni, és most sem maradok, csak beköszönök. Sajna még mindig nem vagyok a helyzet magaslatán. Fáj a torkom, köhögök és fáj a mellkasom is. Ennek ellenére még mindig költöztettem a barátnőmet, kikapátam a házunk möggötti részt, mert holnap a fiúk kavicsot hordanak rá, és lenyírtam a füvet elöl, hogy ha lerakják a kavicsot, ne nyomja majd le a nagy súly, és most végaztem a lépcsőháztakarítással. És hogy mindezt miért egyedül csináltam? Mert az Uram is beteg lett. Már fél 4-kor itthon volt, hogy nem érzi jól magát, megmérte a lázát, és 39. Szóval nem egyszerű.....
Most mindketten kicsit jobban vagyunk, de alig várom, hogy mehessek aludni.
Holnap megint nagy feladat vár rám: le kell nyírnom a füvet hátul is, mert mi vagyunk a sorosak, de ugye apa most még rosszabbul van, mint én.
Szerencsére Daninak semmi baja. Vagyis ma mondták a böliben, hogy panaszkodott, hogy fáj a torka, és amikor itthon belenéztem elég piros volt, és a mandulái is meg vannak nagyobbodva. Adtam neki Cataflam cseppet, így talán nem lesz komolyabb belőle.
Hát mi már sosem keveredünk ki ebből????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Na, jó (jobb mint a mienk) éjszakát kívánok nektek!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andi jobbulást nektek.

timejka
 
 


Andy!

Jobbulást!Lassan én is helyrejövök,azért még fáj kicsit a torkom.És még csak b se tudok rá venni semmit!Így hideg vizes törölközővel borogatom,mézet eszek ilyenek.Néha parázok,remélem a baba jól van odabenn,és nem törődik azzal h én szarul vagyok...bár a dokik szerint ez a babának nem árt.Lázam nem is volt azóta se...


Amúgy igen,closty nélkül ment.Én azért is mentem minnél elöbb dokihoz mert a vetélés miatt mondta h kell szednem az utrot.Így én csak most kezdtem el dugdosni.Tudom van akinek a pé után kell már.Csodálkoztam h 4x1et írt ki,mert szerintem elég nagy adag!Főleg h kúp,tehát ott gyorsabban hat.Remélem h megtapadt a baba rendesen.Igazság szerint ez csak óvintézkedés az előzmények miatt.Remélem h a mnyh is elég vastag,bár nem mondta h vékony lenne.

Csige-bige!
Várj türelemmel!!!!Addig is prbálj kikapcsolódni,lazíts,testileg és lelkileg is legyél újra a toppon!Akkor tuti jön a baba hamar!!!

Salygabó!
Akkor nincs más hátra csak h lemondasz a babáról,és akkor jön nálaok is!Amúgy kb én lemondtam róla....de erről már írtam :wink:

annus11
 
 


Köszi Annus. Szerinted mitől függ, hogy mikórtól kell utrót szedned? Nekem is azt mondta a doki, hogy ha pozitív a teszt akkor azonnal hívjam és kapok gyógyszert. Tehát nekem is úgy kell majd szednem ahogyan neked. Hát nem tudom, ez egy kicsit nyugtalanít.
Jabulást neked és sokat pihizz. Nagyon szurkolod nektek. Próbálok kikapcsolni, de sajnos azt érzem, hogy nagyon rágörcsöltem a témára. Remélem hogy ez pár nap mulva elmúlik majd és megnyugszom mire az éles bevetés kezdődik majd. Neked kellett Annus a vetélés után hormonvizsgálatra menned? Nekem azt mondta a doki hogy hat héttel a vetélés után még nincs értelme, mert a hormonok még dolgoznak. Most próbálok megnyugodni és összeszeni magam.
csige-bige
 
 


Csige!

Nekem úgy volt ugye h 3 hónapig meg se jött!És utána váltottam dokit!Aki rögtön hormonvizsgálatra küldött!Ott minden rendben volt már adigra!Lényegében nem volt se sárgatestelégtelenség,se progihiány.Tehát lehet ezért nem kellett elöbb szednem...nem tom.A tájékoztatón is az van h az egyik ok amire szedni kell az ismétlődő vetélés.Hát nekem még nem ismétlődött,de volt,így én ezért kapom!
Én a helyedben megvárnám a hormonvizsgálatot h minden oké e,és ha nem akkor vhogy a dokival kéne megbeszélni h elöbb szedd!Nem ez az első eset amiről hallok,h pl apecsételést a menszi elött csak a + teszt után akarja kezelni...szerintem azt elöbb kéne,bár nem vagyok doki....Csak mondjuk a progihiány meg a sárgatestelégtelenség...szóval ezeknek nem kéne fennállni ha terhes vagy(én így tudom,persze tévedhetek is) :wink:

annus11
 
 


SziasztoK!

Bocs a bekukkért!

Annus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szívből örülök és csodaszép hónapokat nektek!!!!!!!!

babszika
 
 


Hát én abban bízom, hogy bent minden rendben van, mivel nekem rendesen megjött, és teljesen normális volt a menzim. Ami fura volt, mondtam is a dokinak, hogy amikor pé-m volt, akkor iszonyatosan fájt a hasam és 37 volt a hőm, pedig én nem szoktam mérni, de most megmértem, mert azt hittem hogy lázas vagyok. Akkor tetőzött, másnap semmi bajom nem volt. Azt mondta a doki, hogy ez még a hormonok hatása, ezért is várjunk még egy hónapot. Viszont nekem azt mondta a doki, hogy következő hónapban már ezerrel apára fel és effektíven nem hívott vissza, csak ha sikerül a baba. Szóval semmi hormonvizsgálat. Úgy vettem ki a szavából, hogy ilyenkor vetélés után, helyreáll a hormonháztartás, amit a műtét után mondott is. Bár azt is tudom, hogy azért ez nem mindig van így. Annus az én dokim is a Sote II-n van. Megkérdezhetem, hogy a Te dokidat hogy hívják? Akár priviben is írhatod.
Szóval azért már kezdek pozitívan gondolkozni, ami kell is. Nekem is úgy jött össze a baba Annus, hogy semmi görcs, ezer más féle gondolat és sikerült, úgy mint Nektek. Szóval igaz, hogy nem kell görcsölni. Tudom hogy hülyeség, de én éreztem már az elején, hogy vanami nem kóser és ez nem csak para volt. Minden wc-zésnél néztem, hogy nem e esetleg vérzem, valahogy ösztönszerűen. És amikor láttam, hogy vagy egy kis paca, már egyből tudtam, hogy nincs remény és mondtam is a férjemnek. Amikor bementünk a kórházba, meg sem lepődtem a doki diagnóziság. Viszont most azt érzem, valahol ott bent, és annyira erősen, hogy a következőnél minden ok lesz. Ebbe kapaszkodom. Képzeljétek, tegnap előtt éjszaka azt álmodtam, hogy a szülőszobán vagyok és szülök. Ami fura volt, hogy minden részletet megálmodtam és annyira jó volt. Teljesen fel voltam pörögve reggel, akkora élmény volt. Lehet hogy ez beteges már. Viszont a baba nemét is megálmodtam, de az titok, hátha teljesül :lol:
Jaj Annus, kicsit irigykedem, de jó értelemben, remélem érted. :lol: Sokat vártatok rá, már épp ideje volt hogy jöjjőn a baba. Látod, meglátta a szép szobát amit kreáltatok neki :D Pihizz sokat-sokat és minden rendben lesz.
csige-bige
 
 


Sziasztok

Először is Annus hatalmas gratula neked, ismét beigazolódott, hogy nem szabad ennyire görcsölni és akkor sikerülni fog. Nagyon vigyázz magadra.

Aztán magamról, bocsi hogy így eltüntem, de sok minden összejött.

Tesómék költöztek, nekik kellett a helyet csinálni, kertet is csinálták, meg anyuéknál is sok munkás volt. Na meg a házavatóra is készülnöm kellett. 70 ember volt meghívva, részben rokonok, részben pedig azok a munkások akik sokat dolgoztak a házon és közelebb kerültek hozzánk. Volt tüzijáték, zenekar, meg egy ismerős által ajánlott étteremből rendeltünk itt helyben sütött grill husokat marhapörit, meg salátákat.
Nagyon szuper volt minden, mindenki nagyon jól érezte magát, de sajnos a vasárnap már nem volt annyira jó mivel kedves párom megkezdte ahasmenést, hányást, magas lázt. Majd sorban jöttek mások is akik betegek lettek. Így aztán mikor hétfőn Réka is beteg lett akkor kihívtuk az ügyeletet akkor az ránk hívta az antszt hogy ez tuti a kaja miatt van, és az éttermet is megvizsgálták, de mindent rendben találtak. Vettek ételmintát, meg széklet mintát, jövőhéten lesz meg az eredménye.

Így aztán nekünk ebben a hónapban ugrott a babaprojekt, mivel kb az elmult héten lehetett a peteérésem. De jó volt hogy most nem foglalkoztam a témával, kikapcsolódtam.

Norbi elkezdte a sulit, eddig tetszik neki, nagyon lelkes, amikor hazaérünk az az első hogy a leckét megcsinálja. De azért a reggeli sírás megmaradt még, majd megszokja.

Csige szerintem is jól tetted hogy nem mondtad meg a főnöködnek.

Andi jobbulást neked.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát nem semmi Gabi, jó nagy buli volt nálatok. Tök jó lehetett. Hát nálunk nem volt házavató, mindenki szép lassan, apránként jött. Nem hiszem hogy a kajártól lett volna bajotok, most volt a hasmenéses-hányásos vírus. A mi környezetünkben is elkaptam mindenki aki gyerekes és az egész családon végigment.
Én most beszéltem a dokival a progipótlás ügyében és himlőügyben. Himlőoltás törölve, mert ha most beadatom magamnak, akkor még egy hónapot várnunk kell pluszban. Pedig a háziorvos azt mondta, hogy már terhes nőknek is beadják. Viszont a nődokim azt mondta, hogy ne kockáztassam, így inkább vigyázok majd nagyon magamra és kerülöm a családban a gyerkőcöket egy időre. A progipótlásra azt mondta, hogy azonnal teszteljek ha nem jön meg napra pontosan és már írja is a gyógyszert és szednem kell. Megkérdeztem, hogy az már nem késő. Azt mondta, hogy nem, mert az ötödik héttől okozhat problémákat, tehát akkor még időben vagyunk. Kicsit megnyugtatott, de nem egészen. Majd akkor leszek nyugodt, ha a 39. hétben járok :lol:
Tök jó, már sokkal pozitívabb vagyok mint tegnap. Hétvégére kánikullát mond, hőségriadóval. Elképesztő. Mit fogtok csinálni?
csige-bige
 
 


csige az a baj hogy nem csak mi lettünk betegek hanem a vendégek közül is, összesen 17-en és ezért jöttt ki az ANTSZ. Hát majd meglátjuk.

Nekem is azt mondta a doki hogy ha a teszt pozitív akkor kezdjem el szedni a progi pótlást, de minél hamarabb teszteljek. Drukkolok hogy minél hamarabb sikerüljön neked.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hú akkor ez komoly. Kíváncsi vagyok, hogy mit hoz ki az ÁNTSZ ereménye.
Hát úgy legyen Gabi, mihamarabb babásodjunk mindannyian.
csige-bige
 
 


Köszi Babszika!!!

Csige!
A dokim Gimes.

Gabi!
Hát remélem mindenki jobban van már...hát ha nem a kajától,akkor mitől....?

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek! Már 1 fokkal jobban vagyunk, igaz még mindenkinek fáj a torka, de eggyiben kimerül az egész.

Hát, lányok, nekem reggel óta úgy fájnak a cickóim, majd leszakadnak, és a hasam alja is szúrkál, ja és ismét krémes a nyákom. Ez meg mit jelezhet? Jön piri? Ma vagyok a 29. napon, de eddig jel nem adott magáról. Nem tudom.....

Szerintekek???

Kép
oriandy
 
 


Andy:A cickó fájás meg a krémes folyás az jót is jelenthet!SőT!
Drukk!+++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok

Andi szerintem is jelenthet jót a cicifájás és a folyás is. Drukkolok.

Mi ma már sokkal jobban vagyunk, tegnap délután főztem egy jó nagy adag hús levest, meg natur szeletet rizzsel, jól esett mindenkinek. Szegény Rékám annyira ki van éhezve hogy este már kolbászt akart enni.

Én csináltam lh teszteket, megmutatom nektek, hőmet a betegség előtt mértem, akkor 36,6 volt, után a láz miatt nem mértem, de ma reggel megint megmértem, és ugyan úgy 36,6. Együtt viszont csak a 10. napon meg tegnap voltunk. Úgy hogy ebből tuti nem lesz semmi, bár ha a hőmet nézem akkor nem hinném hogy volt peteérésem.
De az is lehet hogy a betegség miatt elhúzódik, most.
Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Na mi van Andy? Piri?

timejka
 
 


Sziasztok lányok!Oriandy gyanús vagy te nekem!:)Te leszel a következő Annus után?De jó volna,mehetnénk sorba egymás után!:)

salygabó
 
 


:lol:
Hát igen...én még mindig nem vagyok 100%,de lázam azóta se volt.Remélem nem árt semmi a babának...amióta beteg vagyok már a hányingert is ritkán érzem,a hasam se feszül annyit,bár szedem a magnéziumot.Szóval csak a torokfájás tüneteit érzem....majd kiderül mi lesz belőle :roll: De sajna még a köv héten nem megyek dokihoz....Viszont utána amint lehet szeretnék menni!

annus11
 
 


Andy: :?: :?: :?:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

A vonalzómmal ellentétben piri még sehol. De mint talán írtam is már, nem tudok mihez viszonyítani, mert utoljára ugyan 28 napos volt a ciklusom, de elötte hoszabb. vagyis ha most a 30. napon járok, lehet még nem számít késésnek.
Tüneteim: cickófeszülés (de valahogy nem a megszokott módon, mert mensi elött középen szokott fájni, most meg inkább kívül. Jaj ezt nem lehet így leírni!! ) és ennyi. Már a hasam sem szúrkál és talán a nyákom sem krémes. Néha érzek egy kis émelygést, de ez nálam piri elött is szokott jelentkezni.
A torkom még nekem is fájdogál, de lázam nekem sem volt azóta.
Na, majd meglátjuk! Csütörtökön rendeltem teszteket, ami ha minden igaz holnap jön meg, tehát legelőször is csak kedden reggel tesztelhetek, de nem tudom, még szívem szerint várnék vele!!

Kép
oriandy
 
 


Hát, lányok!
Engem valószínűleg kihúzhattok az esetleges kismamik listájáról!!!
Elkezdtem barnázni, és holnapra valószínűleg rendesen meg is fog jönni (de még az is lehet, hogy ma este).
Ez van.
A vonalzómat így nem is javítom.....

Kép
oriandy
 
 


Andy:én is ma kezdtem el pont barnázni,a fene egye meg! :cry:
Eléggé letört,mivel ez volt az uccsó clostis hónapom és ebben nagyon bíztam,hogy segíteni fog!Kedden megyek dokihoz,hogy mi legyen!
Te még szedsz valamit?
Ezt ismeritek?:


Alchemilla tinktúra (D2): vetélés ellen
[10]
3.490,00 Ft

Alchemilla tinktúra (D2 potencia)

20 ml

Más néven palástfü, tinktúra formájában jóval hatásosabb, mint tea formájában. A sárgatest elégtelenség és a beágyazódás javításán túl nagyon jó vetélések elkerülésére. Egészen a 12. hétig szabad szedni.

Naponta 2x7 cseppet hagyjunk a nyelvünk alatt felszívódni a tüszörepedéstöl a ciklus végéig. A 20 ml tinktúra kb. 4-5 ciklusra elég.

Sikeres terhesgörbéket az Alchemillával kapcsolatban itt találsz: http://babatervezok.otthona.net/homeo-szerek.shtml

Német nyelvü leírással.

Kép

Kép
syl100
 
 


És ezt?:


Fekete üröm kapszula (peteérésre)
[11]
3.740,00 Ft

Artemisia vulgaris = fekete üröm

60 kapszula

Összetétele: napi adagra vonatkozóan (2 kapszula)

500 mg Artemisia vulgaris / 200 mg zöld teapor / 40 mg C-vitamin

A növény hatóanyagai nem csak ösztrogénhez hasonló hatásúak, de gesztagéneket regulálók is és az agyalapi mirigyen keresztül hatnak. Ezen az úton pajzsmirigy szabályozó hatásuk is van, pajzsmirigy alultermelés esetén hasznosak.

A ciklus első felében a peteérés serkentésére használhatjuk.

Terhesség idején ne fogyasszuk!

A fogamzásgátló szerek abbahagyása utáni időszakban különösképpen ajánlott a ciklus rendszerezésére, a régóta elmaradó menstruációs vérzés beindítására és a szexuális kedv növelésére. Használható méregtelenítésre, emésztési panaszokra és felfúvódás megelőzésére is, segít a súlyleadásban és PMS ellen!

C-vitamin tartalmánál fogva hasznos antioxidáns is.

Naponta 1-2 kapszulát fogyasztunk, 60 kapszula 4 hónapra elég.








Fekete üröm kapszula (peteérésre)
A kép megnagyobbításához
kattints rá.

Kép

Kép
syl100
 
 


Bryophyllum D6
[22]
3.000,00 Ft

Bryophyllum D6

80 tabletta

Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérö 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi elött több napig pecsételö vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D6-ot. Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hömérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.

A ciklus második felében, a pé után a mens kezdetéig kell szedni: 2x1 tablettát naponta (reggel 1 és este 1)

Összetétele: csak Bryophyllumot tartalmaz

80 tabletta 2,5 ciklusra elég.

Német nyelvü leírással.

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!
Hát, csajok, nekem ma rendesen megjött piri. Nem vagyok elkeseredve, mert ugye: ÚJ HÓNAP, ÚJ LEHETŐSÉG!!!!
Csak egy valamit nem tudok, és ezért kérlek titeket, hogy segítsetek! Mikortól számoljam a ciklus első napját? Tegnaptól, amikor már barnázgattam, vagy mától? Nem mindegy, mert akkor el kell kezdenem a Clostyt szedni, ugyanis nekem a 2. napon kell.
Szerintetek???

Sly!
Te hogy állsz pirivel??? Neked is megjött rendesen??

Kép
oriandy
 
 


Andy!

A mai nap az első!A barnázás nem számít!Ha ma jött meg úgy igazán,akkor ma 1cn.Tehát elég holnap bevenni a gyógyszert!!!

annus11
 
 


Köszi Annus!
Így fogok tenni!!!!

Kép
oriandy
 
 


Te hogy vagy???

Kép
oriandy
 
 


Köszi,már jobban,lassan meggyógyulok!
Most h elmúltak a torokfájás tünetei,visszajött a hányinger stb...de inkább ez mint a torokfájás....

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?