Új privát üzeneted érkezett!

Évi!

Remélem én jó hírrel szolgálhatok majd hétfőn.

Bár most teljesen ki vagyok Stelláék miatt, ők sokkal jobban megérdemelték volna.......

Annyira sajnálom őt, pedig olyan nagy kitartás van benne és annyira jól alakult minden, nem értem, hogy alakulhatott ígyKép

Küldök neki buksisimit(bár sokat nem segít tudom, de azért hátha jólesik neki)

Kép

Mea
mea
 
 


Stella
Ez szörnyűKép Pedig annyira hittünk benne, hogy sikerül. Ez igazságtalan volt az élettől. De még 10% esély mindig van, az is több, mint a semmi. Vagy ez most hülye vigasz volt?!


Én meg egy Claudia-show ismétlést néztem a minap valami Írisz nevű TV-adón. A (Terry Black-es) Danika anyukája volt benne, a 6.gyerekével a hasában (akik közül ugye majdnem mindet eladta pénzért vagy örökbeadta vagy a nagymama neveli)és volt még egy hapsi, akik 10 évet vártak a babájukra, mire lombikkal végre sikerült nekik a baba. Képzelhetitek, mekkora vita támadt közöttük. És annak a lökött Danika anyukájának még volt képe a pasi fejéhez vágni, hogy ő legalább tud gyereket "csinálni" és szülni, míg a pasi és a felesége még erre sem képes. Nahát ehhez inkább no comment.

Ja, és talpacskát most nem mértek, nem mutogatta mostKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea! Ez nagyon jól hangzik!!!

Zsófi! Ez egy óriási kihívás! Nem lesz ezzel semmi baj, majd meglátod! Én imádom Németországot. Rengeteg magyar él ott, ők tutira nagyon sokat fognak segíteni. Ez biztosan nagyon nagy lépés a párod számára!

Cinca! Nagyon szorítok, hogy a következő hónap összejöjjön!

Évi! Kicsit el vagy keseredve, de nagyon fontos, hogy most legyen erőd! Csak bíznod kell!

Stella! Én azért még bízom abban a 10%-ban. Nagyon szorítok!!!! De biztos vagyok abban, hogy erős vagy, de azért küldök egy kis energiát is!!! Sokat gondolunk ám Rád!!!
pilis
 
 

 
 

Lányok
Az az igazság, hogy én nem merek bízni abban a 10 %-ban Stelláéknál. Tudjátok ez az 5-6 napos erős vérzés elég rossz jel volt Kép Stella most biztosan nagyon el van keseredve, talán még reményvesztett is. Nem tudom én sem, mivel lehetne vígasztalni. Talán azzal, hogy van még 12 fagyibabájuk, ami 4 tarnszferre elég, hát nem igaz, hogy nem sikerül nekik!?!?!?!????!?!?!?!
Gondolom, Stella jön dolgozni jövő héten, addigra összeszedjük magunkat és kitalálunk neki jó kis vigasztaló dolgokat, oké?

Babus
Hát nem ki tudnánk kaparni a csaj szemeit? Megáll az eszem, ez is a vérlázító kategóriába tartozik nálam Kép
Talpacska Kép

Mea
Én is valami olyasmire gondoltam Stellával kapcsolatban, hogy jobban megérdemlik mint én Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
Egy kicsit vidámabb téma: neked való mackót vettünk maKép
Egy kb. 40cm-es barna maci (a Mackótestvér c. mese főszereplőjeKép), nagyon édi, és ha megcsikized a pocakját vagy a talpát, akkor vidáman kacag (valami gyereknevetést vehettek rá)és rugdalózik is közbenKép
Nem akartuk megvenni, de annyira édi volt, és dőltünk mi is a röhögéstől tőle, és eddig még mindenki más is, akinek megmutattukKép Annyira élethűen nevetKép Nem lehetett ellenállni nekiKép Megbeszéltük apucival, hogy ezt a névnapjára vettük KristófnakKép, az ára pedig kettőnk között maradKép, mert tutira hibbantnak nézne minket mindenki, hogy ennyiért megvettükKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Hogy miket ki nem találnak már a játékmaci gyárban Kép Biztos nagyon édi lehet Kép Van itt egy játék nagyker, és állítólag irtó sok maci van, a párom szokott onnét nekem meglepi macit hozni Kép Nagyon szeretnék már egyszer beszabadulni oda, de félek, hoyg nem tudnék hazajönni maci nélkül Kép Tudod vannak macik, amiket ha meglát az ember a szemét se tudja levenni róla és csak szeretgetni akarja Kép Ráadásul amikor megszólalnak, hogy vigyél haza meglepinek, akkor főleg nem lehet őket otthagyni Kép Azt hiszem ti is így lehettetek az új macival Kép Én megértem, tudod Kép
Ami az árát illeti, tényleg elég drágák is vannak, de egy picit mindig le lehet belőle tagadni otthon Kép
Na, lassan megyek haza, holnap még jövök!

Puszi
Jó éjt!

Tündi
Vendég
 


Tündi
Nekünk elég sok játék és babaholmi megszólalt már a boltban, hogy vigyük már hazaKép Mi meg soha nem tudunk nemet mondaniKép
Utólag meg úgy vagyunk vele, hogy mi Kristófra nem sajnálunk semmi pénztKép Inkább rá költünk, mint magunkraKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Lánykák!

Csak leírom, hogyha senki sem tudja, hogy az egészségügyi küret az az amikor valamijen egyéb - nem terhességmegszakítás - okból küretet végeznek.Kitisztítják a méhet. Nekem nem áll el a mensim, azért lesz! A küret egyébként remélem mindenkinek tisztaKép Csodálkozom, hogy nem halloattatok még ijet?!
rózsalány
 
 


Tündi!
Köszi a biztatást. Beérhetne már az a gyümölcs.
Évi 77!
Akkor szurkolok, hogy az idei év többünknek is jól és termékenyen kezdődjön.Neked kell szedned valamit a closti mellé. Én most kaptam előszőr choragon szurit mert vékony volt a nyhártya.

Pilis!
Kedves tőledés nekekd is minden jót!!!
Stella!
Akárhogy is alakulnak a dolgok,mi itt vagyunk és veled együtt izgulunk!!!!A barátnőm hasonló képpen járt és rá 2 hónapra ujból zebrásodott.
Lányok!
Az én dokim mindig azt mondja, hogy a psziché nagyon befolyásolja a teherbe esést.Próbál az ember kivül maradni és nem bele őrűlni, de amikor azon jár az agyam, hogy mikor kell menni laborba, uh-ra és hogy cserkésszem be a hullafáradt páromat a kötelező napokon,hát nem könnyű!!! Féltem a házasságomat a hónapokig tartó kötelező programtól.Szóval csak lazán!!,hogy minél többen zebrásodjunk.
cinca
 
 


Sziasztok!

Látom, vagytok sokan akik nem pihentek az ünnepek alatt, hanem tartottátok egymásban a lelket. Nagyon helyes Kép Mi hazautaztunk a szülőkhöz és körbelátogattuk a rokonokat, tegnap este jöttünk haza. Ma meg annyit molyoltunk, pakolásztunk, hogy csak este lett időm leülni a net elé. A levelimet még meg sem néztem Kép
Kicsit úgy vagyok most vele, mint amikor megkérdezik, hogy a jó vagy a rossz hírt elöbb. Láttam, hogy vannak nagyon szomorú hírek, de azért vannak vidámak is.
Annyira bíztam benne,hogy Stellának sikerül. Azt gondoltam, hogy amikor a fiúknál van gond, akkor semmi nem akadályozhatja meg, hogy a babák megtapadjanak Kép. Remélem, hogy másodszorra sikerülni fog. Remélem Stelláéknak elöbb lesznek babái, mint nekem. Végül is nekem még van hátra 3-4 hónap az első transzferig. Nagyon szerettem volna, ha csak 3, de inkább átadok egy hónapot Stelláéknak, én már igazán tudok várni még 1-et Kép

Cinca,
én most karácsonyra vettem egy könyvet, aminek erotikus masszázs a címe. Azzal szerrintem mindig be lehet cserkészni a pasikat, még ha fáradtak is. Meg nálunk máskép működik ez a dolog. Náluk a szex teljesen jó stresszoldó és levezető elfoglaltság egy húzós nap után. A nők meg egy fárasztó nap után inkább pihenésre végynak. A mi cégünkénél nagyon sokat dolgozik mindeki (10-14 óra), de a fiú munkatársaim (és a párom) is mondta, hogy nekik dierkt jól esik olyankor is szex. Szóval szerintem cserkésszél nyugdtan Kép Nem hiszem, hogy elutasítást kapnál.

Babus, tegnap voltunk ajándékot venni a keresztlányom szülinapjára. Én már most szerettem volna bepakolni a mi majd-egyszer-leendő babánknak egy csomó dolgot, szóval megértem, hogy megvettétek a macit Kép Szerintem jól tettétek.

Megyek aludni,mert nagyon éálmos vagyok. Itt volt egy barátunk a szomszédból és eggyig beszélgettünk. Jó, ha az emberenek a szomszédja a barátja is Kép És véletlenül költöztünk egy házba egy évvel ezelött Kép

wish
 
 


Sziasztok
Kedves tőletek, hogy ennyit gondoltatok rám.
Sajnos igaz volt a tegnapi hír, amit Tündi hozott nektek.
Most megyek majd át a kórházba vérvételre...
Elmondom mi volt:
22-én mentem vérvételre. Aznap reggel csináltam egy halvány zebrás tesztet, úgyhogy félig meg is nyugodtam.
Délre kellett visszamennünk az eredményért és uh-ra.
Vizsgálat előtt elmentem WC-re és látom, hogy vérzek, de nem úgy, mint addig, hanem igazán pirosat és menziszerűen sokat.
A doki megvizsgált. Akkor 16 mm volt a mnyálka és mindkét oldalon megvolt a sárgatest. A hcg 71 lett. A doki azt mondta, hogy aznap terhes vagyok, de nem tudja mi lesz másnap. Megemelte az utro adagomat 3*3-ra.
Délutánra picit csökkent a vérzés, de másnap újra indult és nagyon erős volt, kb mint egy gyengébb menzi.
És ez így ment 6 napig. A karácsonyt végigbőgtem. Vasárnap újra teszteltem, az is pozitív lett, de nem sokkal volt erősebb a szerdainál a második csík.
Keddre megszünt a vérzés és újra kezdtem reménykedni, újra éreztem a pici hányingert délelőtt. Aztán szerdán délben újra uh. A mnyláka 8,5 mm és a petefészkek is összementek.
A vérvétel eredményéig szednem kell még az utrot, aztán abbahagyhatom és ki tudja, hogyan tovább.
Teljesen össze vagyok törve!
Nem tudom hogyan tovább és mikor!
Annyira gáz ez az egész. Nem tudom mi történt, hiszen ott volt valaki a pocakomban! Aztán elment tölünk! Felfoghatatlan és iszonyatos!!
Szóval most itt tartunk. Délre lesz meg az eredménye a vérvételnek, de én már nem reménykedek!
Nem tudom hogyan kell újra felállni és tovább menni! Nem tudok én semmit!
Biztos nem véletlen, ami velünk történik!
Lehet, hogy egyszerűen mi nem érdemlünk gyereket! Nem tudom! Készen vagyok!
Judyt
Légyszi tűntetsd el a zebrámat, ha tudod, látni sem bírom! Írj be a tábla aljára és hagyj is ott! Köszi!

MeaKép
GRATULÁLOK!!! Vannak azért jó hírek is!!

Bocsi és köszi a sok drukkot, meg mindent!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Nagyon sajnálom.Kép
Légyszi ne gondolj ilyenre, hogy ti nem érdemeltek gyereket.
Tudod nagyon jól, hogy sajnos egyes pároknak igen sokat kell várniuk arra, hogy babájuk legyen.Gondolom ez most téged nem vígasztal.
De itt van az Én példám is, 13 hónap után jött össze.Nézdd meg Évit, ők már 2003.05. óta próbálkoznak.
Tudom, hogy ezt most nektek sovány vígasz, de gondolj arra, hogy egyszer sikerülnie kell.
Nagyon fogok ezen túl is drukkolni nektek!!!


Mea!
Mizujs?

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella szegénykém!

Tudom, hogy most semmi olyat nem tudok írni, ami segítene megvigasztalódni, mégis megpróbálom.
A másokik lombiknál már jóval nagyobb a siker esélye, egy barátnőmnek is másodszorra sikerült, de ő nem volt olyan "szerencsés", hogy maradtak volna fagyibabái, neki át kellett esni az újabb injekciókúrán. Nektek legalább ez elmarad. Azért ez is valami, nem?
És olyat nem szabad mondani, hogy ti nem érdemelnétek meg, hogy babátok lehessen, hallod? Egyszer azt olvastam, hogy akiben egyáltalán felmerül a gondolat, hogy vajon jó szülő lesz-e, az már biztos jó szülő lesz! És ti biztos nagyon jó szülei lesztek majd a gyerkőcöknek!!! Előbb-utóbb mindenkinek sikerül! Csak annak nem lehet gyereke, akinek nincs méhe! Neked pedig van, méghozzá szép, az összes értéked is szuper, és már majdnem sikerült is, másodszor pedig tutira fog!
Szívből kívánom neked, hogy a 2006-os évet már száradó bébicuccok között köszöntsétek, és ez így is lesz!!! Fel a fejjel!
Pusza: Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Végre itthon. De látom rossz hírekre jövök.

Stella,
Rettenetessen sajnálom, nem is tudom mit írjak. Azt hiszem most semmi nem tudna megvígasztalni. De próbálj meg előre nézni. Ott van még a 12 "fagyibaba", és bármikor jöhet a következő beültetés. Kívánom, hogy a 2005-ös év a tietek legyen.

Mea,
Nagyon gratulálok. Remélem pénteken már egy erős csíkos teszted lesz.

Nálam sincsenek jó hírek. A hőm még 37,0 ,de ma reggel csináltam egy tesztet és negatív lett. Már mindenképpen ki kellett volna mutatnia, szóval nem tudom mi van. Ja és tegnap elkezdtem barnázni. Eddig nálam még ilyen nem fordult elő. SZóval nem tudom, hogy ez a menzes jele, vagy valami más.

Mindenkit puszilok, de sajnos még nem volt időm behozni a lemaradásomat, így nem tudok mindenkinek egyenként írni.

Móni

Kép
móni23
 
 


sziasztokKép
Stella: Nagyon-nagyon sajnálom
De figyeld meg hogy a 2005 év a tietek lesz!!!!
MeaKép
Gratulálok
Babus: Írtam e-mailt!!!!
Móni: Ne add fel simán lehetsz babásKép
Lehet hogy még korai volt a teszt??

Kép

Kép
edinka
 
 


Lányok
Én mára kifogytam a szavakból, mintha elzárták volna bennem a betű-csapot Kép Azért jól vagyok, meg szilveszteri hangulatom van ma, remélem még holnap is meglesz Kép

Móni
Remélem nem a menzid jelei amiket írtál!

Tündi
Vendég
 


Stella!
Küldtem neked e-mailt!!!

Babus!
Letudnád irni nekem a bababoltok honlap cimét!
A húgomnak szeretnék valami ajándékot nézni mert nem leszünk akkor már itthon amikor a babája születik!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Jajj, lányok, rohannom kell, temetésre megyünk 12-re. (nem rokon, csak apuciék egy ismerőse)

Stella
Ez szörnyűKép Tényleg nem tudom, mit írjakKép

Zsófi
Hirtelen ennyi jutott eszembe:
http://www.bababolt.lap.hu
http://www.minimano.hu/
http://www.babadiszkont.hu/cont.html
http://www.brumi-maci.hu/
http://www.babyfun.fw.hu/
http://www.kengurukid.hu/

Most rohanok!
És sajna apuci délután megint megy gépestől játszani, így talán ma már nem is tudok írni, max. késő esteKép
Ha már valakivel nem találkoznék addig:

Boldog babákban gazdag új évet kívánok mindenkinek!!!

Bocsi, hogy ezt most így elkapkodtamKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


A dokim hozza a formáját: ELÉRHETETLEN!!!

Most hívom majd harmadszor!

Kép
stella9
 
 


Na, megvan a véreredmény.

A hcg nőtt a múlt szerdaihoz képest (most 167 lett), de nem annyira, hogy ez babát jelentsen.

Abbahagyhatom az utro-t, és jövő szerdán újra vérvétel és újra uh, hogy kizárjuk a méhenkívülit.
Ennek sose lesz vége!!

Én mára befejezem, úgyhogy boldog új évet kívánok mindenkinek!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia Stella!
Vigyázz magadra!

Puszi

Tündi
Vendég
 


Lányok
Azt hiszem, ebben a hónapban lesz peteérésem Kép 2 nappal ezelőtt kezdődött a petefészkeim körül egy kis szúrkálás. Tegnapelőtt a jobb oldalon, tegnap és ma egyértelműen a bal oldalon érzem erősen hogy növekszik ott egy tüszőcske Kép Remélem jól érzem és hogy meg is fog repedni Kép
Hamarosan pezsgőzünk itt egy kicsit a kollegákkal Kép Ha már nem tudnék írni a nagy mámortól Kép, akkor most kívánok nektek nagyon boldog jövő esztendőt! A babásoknak kívánom, hogy csodaszép, egészséges babájuk szülessen minél könnyebben, a még nem babásoknak pedig természetesen mielőbbi csíkos tesztet! Kép

Puszi

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Nem is tudom, annak idején megköszöntem-e nektek a vigasztaló szavakat. Azóta sikerült összeszednem magam, úgy is mondhatnám, jól vagyok. Bár igaziból engem nem dob fel az, hogy 1-2-3 hónap múlva újra próbálkozhatunk, és újra babás lehetek. Ez nem egy plüssmackó, ami, ha elveszik, majd veszek a boltban másikat...
Mindenesetre január vége felé megyek hathetes kontrollra, addig ugyanazok a megkötések, mint szülés után. Akkor beszélek meg minden továbbit a dokival. Addigra talán a hozzáállásom is megváltozik.

De most elsősorban azért szántam rá magam az írásra, mert Stellába szeretnék egy kis lelket önteni. Stella, van egy barátnőm, a párjával 9, azaz kilenc éve!!!! szerettek volna babát, lombik lett a vége, és bizony az első neki sem sikerült, viszont most EGY HÁROM HÓNAPOS BABA BOLDOG ANYUKÁJA!!! Mindig van tovább, kell, hogy legyen tovább!!! Hagyj egy kis időt magadnak, ha kell, sírjál, szomorkodjál, szomorkodd ki magad nyugodtan, de aztán fel a fejjel, mert muszáj!!! Hinni kell, hit nélkül nem megy!!! Látod, Zsófi is felállt, én is felálltam, Tündi28 is felállt, pedig mindannyian elveszítettük a magzatunkat, és itt nem számít, első vagy sokadik gyermekről van-e szó. Az első lombikot követi a többi, és biztos, BIZTOS, hogy sikerülni fog!!! Hiszen annyian drukkolunk neked!

Zsófi!
A nagy szomorkodásban csak a napokban vettem észre, hogy szinte velem egy időben te is elvesztetted a babát. Nagyon sajnálom, ha jól emlékszem még nagyobb is volt, mint az enyém. Viszont látom, milyen klasszul állsz a jövőhöz. Csak egyet nem értek: hogyhogy ilyen gyorsan próbálkozhattok újra, ha jól értem, a januárt azért várod ennyire. Egy hónap várakozás elég? Tudom, most közbejött az utazás, amihez nagyon sok szerencsét kívánok, és kívánom, hogy a levegőváltozás jót tegyen nektek a babavárás szempontjából.

Lányok!
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok, boldogabbat, mint ez volt, és ne feledjük, feledjétek, az emberrel sokkal-sokkal rosszabb dolgok is történhetnek, mint az, hogy egy picit várnia kell a babára!!!

Azt hiszem az újévi fogadalmaim közt megpróbálom betartani, hogy gyakrabban jövök hozzátok.Kép

Timi
szabotimi
 
 


Stella!
Hidd el, most nagyon-nagyon fontos, hogy ne keseredj el!!!! Fontos, hogy ne legyen rossz kedved és reménykedned is kell! Mi nagyon szorítunk Neked, de azért neked is nagyon kell összpontosítanod! Minden rendben lesz, csak nem szabad a bizalmadat elveszítened!!! Fontos, hogy bízz abban, hogy minden rendben lesz és 2005-ben már babázhattok is!

Sajnos én egyre rosszabbul vagyok. Félek, hogy csak kezdem magamat elengedni. Csak itthon vagyok már majdnem két hete és nem sok mindent csináltam. Persze, karácsony előtt sütöttem, főztem, takarítottam, de azóta szinte semmit nem csináltam. Sőt, most már be sem megyek a konyháBa, mert tegnap ott lettem rosszul, de szerencsére kiértem a fürdőig.... De bízom benne, hogy most már lassan jobban leszek és talán hétfőtől össze is bírom magamat szedni. Kicsit félek, hogy mi lesz, ha tényleg itthon maradok a munkából...
A másik pedig a szilveszter. Kedves zenész férjemék természetesen cipelik magukkal a párjukat szilveszterezni, és ez alól én sem szeretnék kivétel lenni. Ráadásul a zenekarnak csak most akarjuk bejelenteni a hírt. Nem hagyhatom ki!!! Csak hát nem hiszem, hogy a bulit végig fogom/akarom bírni. Na, majd meglátom...

SzabóTimi és Zsófi! Nektek extra kívánok minden jót a következő évre. Biztos vagyok abban, hogy minden a legnagyobb rendben lesz!

Tündi! Lesz peteérés, ez tuti! Kezdek is nektek még jobban szorítani!

Móni! Lehet, hogy tényleg korai volt az a teszt! Talán próbálj néhány nap múlva!

Jura! Rég nem írtál! Lesz valami sváb buli szilveszterkor?

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, BABÁS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!
pilis
 
 


Timi!

Az én babám már tényleg nagyobb volt!
Elöször én sem értetem hogy miért pont egy hónap hiszen tudtommal 2-3 hónapot szoktak mondani az orvosok!
A dokimat dirrekt megkérdeztem hogy biztos???????

Erre az volt a válasz sok helyen még mindig az a mód hogy eleve 6 hét után van csak kontrol!

Nálunk ugy lesz hogy január elején menzesz majd utána egy kontroll és ha minden rendben akkor gyors akció!!!
A dokim azért szokta a betegeivel igy megbeszélni mert ilyenkor még több babás hormon van a szervezetbe!!!!

Mondjuk én egy kicsitt attól tartok hogy nekünk kicsitt többet kell várni!!!

Lányok!
Akivel már nem találkozok holnap annak
BOLDOG BABÁS ÚJ ÉVET KIVÁNOK!!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Még itt vagyok Kép

Timi
Nagyon örülök hogy írtál! Annak persze még jobban örülnék, ha jövőre tényleg gyakrabban beszélgethetnénk veled Kép
Az az igazság, hoyg én el sem tuodm képzelni, mit érezhetsz te is a baba elvesztése után, csak érzékelem, hoyg nagyon mély nyomot hagyott benend is. Bízom benne, hogy mihamarabb tudsz vígasztalódni azzal, hogy lesz igenis következő baba, és nem egy plüssmackó.
Mindennek a fényében kívánok neked is nagyon boldog új évet, és BABÁS évet!

Pilis
Remélem, hamarosan te is jobban leszel, hiszen közeledsz a 12. hét felé, és akkor már jobb kell hoyg legyen!
Vigyázz magadra szilveszterkor, és tudod, most semmi nem számít, csak hoyg te jól legyél, és ne történjen semmi baj!
Érezd jól magad!

Puszika mindenkinek!
Most már tényleg megyek haza Kép

Tündi
Vendég
 


Stella,
Nagyon sajnálom, igazából nem tudok semmi bíztatót írni. Kívánok neked egy sokkal boldogabb és babókban gazdag évet!

Zsófi,
Örülök, hogy már ilyen jó a kedved, szurkolok neked januárra nagyon, remélem a doki csak jókat fog mondani.
Lehet, hogy ez az utazás még jól jön nektek és pont ez fog segíteni a babásodásban. Nagyon drukkolokKép

Timi,
Örülök, hogy írtál. Látom azért neked is kicsit jobb a kedved. Teljesen igazad van abban, hogy az a baba már nem fog visszajönni, és az nem vígasztaló, hogy hisz nemsokára újra próbálkozhattok, de nagyon remélem hogy azért hamarosan újra babuci költözik a pocidba.

Pilis,
Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy, de remélem, hogy a 12. hét után nálad is elmúlik.
Szerintem is nagyon vigyázz a bulival, nem ér annyit ez a szilveszter, hogy rosszul légy!

Tündi,
Én küldöm a tüszőrepi hozó energiákat, ez a hónap már muszáj, hogy a tiétek legyen.

Nálam a barnázás elmúlt, de a hasam szurkál, még nem olyan menziszerű, de ebből bármi lehet.

Mea,
Veled mi a helyzet?

Móni

Kép
móni23
 
 




<font size="+1"><font color="ff0000">Eredményekben és Sikerekben Gazdag
Boldog Új Évet kívánok nektek!!!</font>
</font>

Kép

<font color="ff0000">Puszika:
Judyt</font>

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Lányok!
Hát szóhoz sem jutok,ami Stelláékkal történik.Miért ilyen igazságtalan az élet???????????????

Mea!
szorítok.
Vendég
 


Halihó!

Stella,
nagyon sajnálom, hogy nem sikerült!Kép De ne add fel, sírd ki jól most magad, aztán előre kell nézni! Lesz babátok, ez 100%! És nagyon jó szülei lesztek!

Timi,
örülök, hogy írtál, és hogy kicsit jobban vagy! Nagyon nehéz mindenkinek, aki elveszít egy babát, és hidd el, nem arra gondoltunk mi sem, hogy helyettesíthető lenne, ő mindig megmarad az emlékeidben, de egy új terhesség vigaszt nyújthat, és új örömet hozhat az életetekbe! Kívánom, hogy idővel csökkenjen a fájdalom, és újult erővel tekints előre!

Velünk annyi történt, hogy elkaptam valami nyavalyát, és 14 napig kúpozni kell magam, szóval a következő hónap alapból ugrott. Nem hiszem, hogy most terhes lennék, szerintem nyavalyásan nemigen van rá esély, szóval megvárom a mensit, mert már úgyis csak pár nap, utána kezdem csak a kúrát, és aztán újult erővel előre.

További drukkok mennek mindenkinek!

Mea,
a halvány csíkod nagyon bíztató, drukkolok nagyon!

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Milyen szomorú hírekkel fejezzük be ezt az évet....

Stella!
Nem tudok mást mondani: sajnálom... (de azért még bízok benne(d), vannak még csodák...

Mea!
Drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, SZERENCSÉBEN, EGÉSZSÉGBEN, GAZDAGSÁGBAN, ÉS BABÁKBAN GAZDAG, ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

KRISZTA, DANI ÉS ZOLI

mohácska
 
 


Sziasztok Jányok!Kép

Egy hétig nem voltam itt és mennyi minden történt!

Zsófi!
Úgy örülök,hogy már jobban érzed magad és ennyit írtál nekünk!Kép

Stella!
Nagyon sajnálom!KépTalán Zsófi szavai vigaszt nyújthatnak Neked,hiszen Ő tudja igazán mekkora fájdalom és Tőle meríthetsz erőt is,mert Ő már előre néz a gyönyörű 2005. évbe,egy új évbe ahol minden sikerülhet!!!Én nagyon drukkolok Nektek és mindannyiunknak akik már annyira várjuk az új Babás évet!!!Kép

Babus!
Örülök,hogy a dokinál minden rendben volt, már csak pár hét és a kezedben tarthatod életed legnagyobb álmát!!!Kép

Tündi!
Remélem,hogy ez a hónap a Tiéd (is) lesz!Remélem folyamatosan pipálgatod a pontjaid!Kép

Mea!
Hihetetlen,hogy Neked már van egy halvány második csíkod!!!Tesztelsz ma mégegyszer?Milyen teszttel lett pozitív?Clearblue?Drukkolok!Kép

Mindenkindek kívánom, hogy az elkövetkezendő év legyen életünk legcsodálatosabb,legfelejthetetlenebb legbabásabb éve (egyenlőre,aztán pár év múlva újra)!!!!!

Kinga
Kinga79
 


sziasztokKép
Mindenkinek eredményekben
gazdag boldog uj évet kívánunkKép
Edina és Viktória

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Hát ez sem volt az én hónapom(évem), sajnos ma reggel megjött. Most egy kicsit csalódott vagyok, mert még ha a doki nem is én bíztam ebben a hónapban. Remélem a 2005-ös év tényleg a miénk lesz.

Kép

Mindenkinek Sikerekben és Babákban Gazdag, Boldog Új Esztendőt kívánunk!

Móni & Krisztián

Kép
móni23
 
 


Móni
Annyira sanálomKép

Az előbb az jutott eszembe, hogy tavaly szilveszterkor is ugyanott voltunk bulizni, ahová most megyünk és ugye már akkor is nagyon próbálkoztunk összehozni a babát. És az éjféli koccintáskor apucival megfogadtuk, hogy "jövőre hárman ugyanitt!!!" És ez olyan nagyon jó, hogy sikerült betartanunkKép Pedig akkor még úgy féltem, hogy ez talán sose fog bekövetkezniKép
Kívánom mindenkinek, aki még nem babás, hogy a ti fogadalmatok is így teljesüljön!!!Kép

És még egyszer:
Kép
[color=#ff0000]

Babus, Kristóf, Apuci és Dolfi kutyusKép

Kép
babus2005
 
 


Móni!
Nagyon sajnálom, hogy ez a hónap nem jött össze, de most jön a 2005!!! Majd meglátod, hogy ez az év összejön! Csak aztán úgy csináljátok ám, mint Babusék!!! Tudod, koccintáskor megfogadni! Ez aranyos, nekem nagyon tetszik! Tutira bejön Kép

Kóbor! Neked is ajánlom Babus féle fogadalmat! És kívánok hozzá sok-sok kitartást és persze egy babát!

Mindenkinek nagyon boldog, babás új évet kívánunk!!!
pilis
 
 


Kattintsatok erre az oldalra és durrantsátok ki a lufikat!!!www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!Kép

Nagyon köszönöm a drukkokat Nektek és ma hajnalban teszteltem másodszor és picit erősebb lett a 2. csík.

Olyan fura ez az egész, mert a pocim meg görcsölget ám, igaz elvileg holnap kellene elvileg megjönnie.Remélem tényleg nem fog.

Ma reggel a hőm még mindig 37,2 volt.

Olyan hihetetlen lenne, ha valóban az vagyok!!!

Már szeptemberben lenne babám.

Na jó elég magamról, tudom, hogy van akiknek most esetleg nem esik túl jól az áradozásom.

Stella!

Sajnálom, amin kereszül kell mennetek.
Puszilak, remélem a buksisimi picit vigasztalt múltkor.

MINDENKINEK BUÉK, AKIKNEK NEM JÖTT ÖSSZE IDÉN EREDMÉNYESEBB BABAPROJECTET 2005-RE? AKIKNEK SIKERÜLT BOLDOG BABAVÁRÁST!!!

Hétfőn remélem jó hírrel jövök, hogy nem jött meg, és akkor tesztelek megint egyet.

Puszilok mindenkit!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!



Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!

Mea
Annyira örülök, hogy sikerült, nagyon drukkoltam ám! Kép

Szilvi
szilvi26
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!!! Az év legrosszabb napja is legyen jobb mint a 2004-es legjobb!!!

Mea! Nagyon drukkolok neked! Ráadásul én már hétfőn nem is leszek netközelben, igy 2 hétig izgulhatok hogy mi történt!!!
Január 13 körül jövök majd újra, addig megpróbáljuk kipihenni a 2004-es évet Kép

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Hahó!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok! És mindenkinek babát a pocakba 2005-ben (lehetőleg még az elejénKép)!

Mea,
ez olyan jó!KépKépKép További drukkok mennek, hogy még erősebb legyen az a csík!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Mea!!!

Gratulálok!!!Kép
Ez már tuti babaKép Két teszt nem tévedhetKép


Képzeljétek, milyen jól bírtam a szilvesztertKép
Este fél 8-tól hajnali fél 5-ig voltunk ott. Táncolni csak keveset táncoltam, az azért megterhelő volt.
Viszont ötünk közül ketten már 3 órakor hazamentek, mert nem bírták, na de énKép Még mikor hajnali 5-kor hazaértünk, akkor is olyan fitt voltam, legszívesebben nekiálltam volna összepakolni azt a nagy rumlit a lakásban, amit előtte itt hagytunkKép De kristófka érdekében inkább nekifeküdtem aludniKép

Kristófka is igazán példamutatóan viselkedettKép Végigszundította az éjszakátKép, hát nem az anyjára ütött alvás-ügyileg, az biztos, mert őt aztán nem zavarta a hangos zeneKép Egyszer-kétszer felébredt és odasimult anyuci kezéhez, hogy érezze, biztonságban van, aztán durmolt tovább a kis drágaKép

Meg olyan vicces volt, odajött hozzám egy nő a bulin, hogy hadd kérdezze már meg, mikor fog jönni a baba, mert már akkora a pocim, hogy azt hitték a barátnőivel, hogy még az éjjel megszülök ottKép Megnyugtattam, hogy erre még 1 - másfél hónapot várnia kellKép

Ja, és ismét szerencsét hozott nekem május 9.-eKép Vettünk tombolát. Volt ugye mindenféle színben, 1-200-ig sorszámozva, de én ragaszkodtam a piros 9-eshez, mivel ugye május 9.-én jött meg utoljára, és ez ugye elég piros nap voltKép Meg is vettük, egész este azon viccelődtem, hogy majd meglátják, hogy én ezzel fogok nyerniKép Aztán eljött a sorsolás, én folyton ott lebegtettem a piros 9-estKép, holott ezen kívül még egy csomó sorsjegyünk volt, de éreztem, hogy ez a nyerőKép Erre megtörténtKép A piros 9-es egy képkeretet nyertKép Nem nagy nyeremény, de ez azért jelent valamitKép Tudtam, hogy ezzel a számmal nyernünk kellKép Egyszer már nyertünk vele egy KristófotKép, most meg egy képkeretetKép Szép nap is ez a május 9. Kár, hogy ezt akkor nem így gondoltamKép

Visszatérve a mai naphoz pedig, folytatódott a fitt BabusKép 5-kor lefeküdtem aludniKép 10-kor felébredtem, pedig pocsékul aludtam, óránként felvoltam. Levittem a Dolfi kutyust sétálni, és nekiálltam porszívózni, rendet rakni, meg hasonlók (bár ezt az utóbbi másfél hónapban már átvállalta apuci, de még mindig alszik, így most rámmaradt), abban a hiszemben, hogy egy barátnőmék majd az este folyamán felugranak hozzánk, éshát hadd legyen már szép rend és tisztaság. Erre mikor kész lettem az egész lakással, telefonált, hogy ma mégsem tudnak jönniKép Hát így jártamKép

De legalább büszke vagyok magamraKép
1 nap híján 35 hetes babásan hajnali 5-ig szilvesztereztem, táncoltam is egy kicsit, utána még hazáig gyalogoltam, pár órát aludtam, kitakarítottam a lakást, most meg fitten és kipihenten itt netezekKépKépKép

Na most már befogomKép Kicsit hosszúra sikeredtemKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Lányok!
Nagyon boldog, babás újévet kívánok Nektek!

Babus!
Téged igazán élvezet olvasgatni. Nagyon szeretném, ha ebben a terhességi korban így bírnám magamat. Meg nagyon szépen írsz Kristófkáról, te biztosan nagyon jó anyuka leszel.
Kívánom nektek, hogy 1 1/2 hónap múlva a ti legyetek a legboldogabb szülők, mikor a világ legszebb kisbabáját a karotokban tarthatjátok!
Minden jót nektek!

Andi
andi71
 
 


Andi
KösziKép

Veled mi van? Ritkán írsz nagyonKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mea,

Nagyon-nagyon gratulálok!!!Kép

Babus,
Hát tényleg nem semmi, hogy milyen fitt vagy ekkora pocakkal. Én így pocak nélkül sem vagyok ennyire fitt, nem tudom, hogy csinálod. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a bulinKép
Reméljük Kristófka ha megszületik is ilyen nyugodt baba leszKép

Móni

Kép
móni23
 
 


Babus!

Köszi az érdeklődést.
A cikusom szerint ma vagyok 8+2. De 23-án voltam dokinál ő akkor azt mondta 6 hetes és 5,8 mm volt a babóm. Ez meg is felel ennek a kornak, csak szerintem pont az volt a 6+7. Kicsit paráztam, mert félek, hogy nem fejlődik rendesen a babó. Tudod az előző terhességben is ez volt a gond. De a doki szerint minden tökéletes.
Szerencsére jól viselem, csak annyi gond van, hogy nagyon jó étvágyam van és már szorítanak a gatyók úgy kiszélesedtem. Amúgy sem vagyok vékony.
Csütörtökön megyünk megint uh-ra. Már nagyon várom, hogy minden ok legyen.

Bocsi, kicsit hosszú lett.

További szép estét!
Andi
andi71
 
 


Andi
Az legyen a legnagyobb gond, hogy jó az étvágyadKép
A lényeg, hogy a doki szerint minden rendbenKépKépKép
Csütörtökön majd drukkolunkKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Köszi Babus!
andi71
 
 


Sziasztok!

Babus!
Azt hiszem az utolsó hónapban fogsz te még takarítani nem is 1x. Sőt.... Nem egy kismamát hallottam... Én is, mielőtt bevonultam anno, még ablakot is mostam...

Andi!
Én is drukkolok! Biztos nem lesz semmi baj! Aztán meg a számítások nem igazán pontosak, mint tudjuk.
Csak nyugi...

Puszi - Kriszta

mohácska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?