Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi!
De jó, hogy írtál.Kép
Hogy vagy?

Móni!
Nagyon drukkolok!!!

Janka!
Szorítok a jó eredményhez.Kép

Évi77!
Ne aggódj a hőd miatt.Nekem is 36.9 volt, és mégis babás voltam.Kép
Ne add még fel.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Köszi jól vagyunk!
Idén nálunk csendes karácsony volt!
Mert nem igazán volt hangulatom a nagy családhoz, de ezt szerencsére megérteték!

Zsófi(aki már alig várja hogy január legyen)
zsófi76
 
 


Zsófi
Akkor várjuk együtt a januártKép De én a végét várom inkábbKép

Holnap légyszi egy kicsit drukkoljatok nekünk isKép Megyünk Pestre dokibácsihozKép Lesz UH, meg méhszáj-kukucskálás, meg ilyenekKép
Remélem Kristófka már szép nagy babaKép A "kiskapukat" pedig még zárva tartja egy kis ideigKép
Utána ismét megyünk bababoltozniKép
Úgyhogy egész nap nem leszekKép Csak majd késő este jelentkezekKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentés: megjött... KépKépKépKép
Sejtettem már tegnap is, és mára sajnos beigazolódott. Pedig én hülye már reménykedtem. De hát mit vártam? Hogy majd pont nekem sikerül az első Clostis hónap???
Na, nem is panaszkodonm, inkább megyek, jól kibőgöm magam, aztán kezdjük elölről. Már 21.-szer...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!Kép

Évi!Kép

Sajnálom nagyon, tudom nagyon rossz érzés, engedd át magad az érzéseidnek ma, aztán holnaptól fel a fejjel.
A második clostis hónapod lesz a nyerő!!!Kép

Nekem is első clostis hónapom, és ma voltam vérvételen 24. napon, de csak progit néznek.

Ne tudom miért nem átfogóbb vérvételt csinálnak mondjuk pajzsmirigy működést is nézhetnének stb. úgy mint Tündinek, az tök jó.

Nekem meg csak progit néznek.

Tüneteim nincsenek, kivéve a mellfeszülés de az minden ciklusban van, viszont tegnap nagyon hisztis meg érzékeny voltam, hát ez nálam nem túl jó jelKép

Azért reménykedem még.

Babus!Kép

De jó már a végén vagy szinte a várandósságodnak.
De izgi!!!Kép



Stella!Kép

Nagyon szurkolok, hogy megtapadjanak a manók!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energiákat küldöm én is!!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Évi
Én is nagyon sajnálom Kép Mivel is tudnálak megvígasztalni? Nem tudom, mennyire vagy bulizós, de országos buli készül 4 nap múlva. Ugye nem akarsz kimaradni belőle? Kép Bizonyára neked is volt sok feszültség az életedben ebben az évben, és jól esne egy lazítós buli a barátokkal vagy családdal. Ha már így alakult, hogy sajnos ismét nem sikerült a baba, akkor használd ki a lehetőséget egy felszabadult szilveszterezésre, gyűjs erőt és energiát a vidámságból a jövő évre, mert tudod, a jövő év a MI évünk, babásodni vágyóké! ÉS addig már csak 3-at kell aludni Kép

Mea
Nálad szerintem azért csak progit néznek már, hoyg a tüsződ megrepedt-e és ha igen, mennyi progit termel, illetve elegendő progit termel-e. Nálam pedig egyetlen átfogó vizsgálatról van szó, ezért néznek meg mindent.
ÉS igenis tessék reménykedni! Kép

Hmm........ Babusék moziznak és vásárolnak Kép Micsoda remek napjuk lesz! Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!Kép

Aranyos vagy, reménykedem még azért....

Egy kis gondom van csak, hogy elvileg 28.napon kell nem megjönnie és az január 1-re esik pont.

Az a gondom, hogy szilveszterre már szívesen tudtam volna, hogy összejött vagy nem de a teszthez nem lesz korai a 27. nap szerintetek???

Mert akkor szilveszter napján tesztelnék egyetKép
és ha negatív akkor picit ihatok, nem???Kép

Szóval lehet, hogy ez alkoholmentes évzáró buli lesz nekemKép

Szerintetek teszteljek pénteken vagy ne még???

Mea
mea
 
 


Mea!
Nálam is csak progit néztek.Tudod azért, mert így ellenőrizni tudják, hogy volt-e peteérés.
Nem tudod, hogy mikor lesz meg az eredményed?

Szerintem korai lenne a teszt.
Mondjuk azt írják a tesztekre, hogy a mensi napján már kimutatja, ha van baba.Na most jól összekavartam magunkat.
Ha teszt még nem mutatja ki pénteken, mert ugye nem mindenkinek mutatja ki rögtön, akkor Én a biztonság kedvéért nem kezdenék nagy alkohol mámorba.
Ja, de most jutott eszembe, hogy Stellának is volt halvány csíkja.
Mea!
Vágj bele.
Bocsi, hogy összevissza jár az agyam.

Lányok!
Ti merre és kivel szilvesztereztek?

Babus!
Vigyázzatok az úton.Biztosan minden rendben lesz.KépJó vásárlást.KépAztán majd számolj be a mai napotokról.Kép

Évi!
Nagyon sajnálom.Kép
Én már csak tudom, hogy mit élhetsz át, mert Én is átéltem 12-szer.
Ne add fel, sikerülni fog nektek is hamarosan a babuci.

Zsófi!
Mindjárt itt van a január.Már nagyon várom, hogy együtt izgulhassunk veletek.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép

Akkor tesztelek egyet pénteken reggelKép

DE JÓ LENNE ÚJÉVKOR KIDERÜLNE, HOGY BABÁT VÁROK.

Csak ez a hisztis állapotom ne lenne, ez mindig menzi előtt van.

Judyt!Kép

Megnéztem a babóidat, tündériek, úgy megy az idő már 3 hónaposakKép

Puszi

Mea
mea
 
 


Mea
Nem könnyűt kérdeztél Kép Szerintem is korai lehet a teszt, és nem is kell mindig mindenáron tesztelni. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor úgyis tesztelni fogsz Kép Csak ennek az a veszélye, hogy ha babás vagy és a teszt mégsem mutatja ki akkor fogyasztasz alkoholt és az nem túl jó. Szerintem ha babás vagy akkor megér egy "akkora" áldozatot, hogy most nem iszol alkoholt szilveszterkor. Ha meg nem vagy babás, akkor egy pótszilveszter keretében te is bepótolhatod amit most kihagytál. De szerintem inkább babás szeretnél lenni, nem? Kép

Judyt
Nekünk nagyon összekuszálódott a szilveszterünk Kép Évek óta jól összeszokott csapat a jól megszokott helyen. A hely most ugrott, a csapat valamelyest szétszéled, ezért próbálunk új megoldást keresni, de nem egyszerű. Kicsit késő van már ehhez, de nem rajtunk múlott Kép Most egy házibuli van kialakulóban, remélem lesz is belőle valami.
És nektek?

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok!
Képzeljétek tegnap érdekes beszélgetés volt az anyukámmal és pedig arról hogy annyira félt hogy negativ teszt esetén kiborulok!
Erre azt válaszoltam hogy mindig kapok töletek segitséget és ha a Viki elvesztését túléltem akkor azt is túl fogom élni!!!!!!

Judyt!
Köszi hogy velünk eggyütt várod a fejleményeket!!

Babus!
Igazából mi is a január végét és február elejét várjuk nagyon!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Mea, Tündi, Judyt!

Nagyon szépen köszönöm a vigasztaló szavakat, már egy kicsit jobb. Szilveszterkor kibulizom magam a barátainkkal, utána újult erővel indulhat a project. Nincs más választásunk, fejet fel, előre az ikrekért!!! Csak ne sajnálnám úgy magam, pedig az nagyon csúnya dolog, én is tudom, de másképp nem megy.

Mea!

Szerintem Tündinek teljesen igaza van, inkább ne kockáztass alkohol terén. Azért 1-2 pohár pezsgő talán belefér...

Zsófi!

Nagyon klassz csaj vagy, csak így tovább! Sokan tanulhatnánk tőled kitartást és erőt! (főleg én...)

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ok meggyőztetek nem alkoholizálok péntekenKép

Egy-két pohár pezsit iszok majdKép

De a pocim mensi jellegűen fáj, nem is értem, pedig csak szombaton kellene megjönnie majd.

Soha nem fájt előtte ennyivel???

Nem értem én ezt.......

De rossz lenne úgy kezdeni az új évet, hogy megjön..........Kép

Nem szeretném!!!!

Drukkoljatok, most már szükség lesz rá nagyon.
Holnaptól mérem a hőmet is megint, kiváncsi vagyok nagyon.

Puszka

Mea
mea
 
 


Évi!
Szerintem itt mindenki tanul mindenkitöl!!!!
Türelmet, kitartást.......

Zsófi
zsófi76
 
 


Mea
Drukkolok neked természetesen! De ne kezdj aggódni már most, tudod hoyg a baba jele is lehet az hogy úgy fáj pocid mint menzikor.

Lányok
Ezt nem fogjátok elhinni! Lepadlóztam! Itt volt a Kispapa kollegám az irodába, és mondja, hogy elment a babájuk. A felesége múlt héten erősen görcsölt és vérzett, és elment a 3 hónapos baba. A kórházban azt mondták nekik, hoyg valami fertőzés lehetett. Most ki fogják vizsgálni. Hát szgényeknek nem volt szép karácsonyuk Kép Most nagyon szégyenlem magam, amiért a múltkor úgy beszéltem velük kapcsolatban. Sajnálom őket nagyon Kép Ráadásul 1-2 hónap pihi is lesz biztos, amig nem próbálkozhatnak. De mondtam a kollegámnak, hogy inkább most mint 7-8 hónaposan történt volna, és a H-ban is ezt modnták. Tudjátok az örökös "jó" a rosszban Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!

Szegények, hát ez tényleg szomorú.
Olyan rossz lehet nekik mostKép

Igyekszem nem aggódni, csak nehézKép

Mea
mea
 
 


Lányok!Kép

Kicsi a forgalom így két ünnep között.
Meló sincs igazán, unatkozom.....

Meg ez a bizonytalanság megőrjítKép

Biztosan tesztelek pénteken egyet, úgysem bírom ki hogy neKép

Ebben a hónapban nem voltam görcsös, legoglalt a mátraházi hétvége, meg a karácsonyi készülődés, hát ha ez sem segítettKép

Ráadásul nem maradtunk le a tüszőrepiről sem, akkor csináltuk mikor kellett.

Ennél többet nem tudunk már tenni ezügyben.

Ha nem jött össze eléggé rosszul fog kezdődni az új évKép

Kérlek Istenem, add meg nekünk hogy jól kezdődjön el az év!!!

Megyek haza, vége a melónak mára, mindenkinek sok sok puszit küldök!!!

Holnap is jövök utána meg már csak 3-án.

Remélem jó hírekkel akkor.

Mea
mea
 
 


[color=#119911]
Stellának elállt a vérzése!!!!!!!!!!!!!!!! KépKépKépKép Holnap délre megy a dokihoz, utána jelentkezik!
Vasárnap tesztelt egyet és újra volt halvány 2. csíkja, úgyhogy van remény!
Húúú de boldog vagyok! Lányok, használtak a vérzésűző energiák Kép Küldjünk még Stellának és babatapasztókat is, oké? Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!

Én is küldök még babatapasztó energiákat: +++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Janka!
Üdv Itt.

Nicol

Kép
nicol
 
 


sziasztokKép
Stella:
Küldöm én is a babatapasztó energiát+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mea:
Megy a drukk hogy babás legyél, nagyon drukkolokKép
Babus: Hol vagy?
Mi volt a dokinál, és sokat vásároltatok?

Kép

Kép
edinka
 
 


Stella! Megy az energia! Minden rendben lesz, majd meglátod!

Mea! Neked megy a drukk! Várom már a pénteket! Ez szép kis óévbúcsúztató lesz!!!

Évi! Nem adjuk ám fel!!! Majd a következő hónap! Hidd el, sikerülni fog!!!

Tündi! Ez borzasztó, nagyon sajnálom a kollégádat. De talán tényleg inkább most... De hogy is lehet ilyen fertőzést kapni? Most tényleg ne járjunk emberek közé????
pilis
 
 


Ugy látom ez a nap nemcsak nem az én napom volt.Closty és choragon injectiora 29 nap után nekem is megjött.Értetlen vagyok és kétségbe esett. Mit lehet tenni tovább???
cinca
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek BOLDOG UJ EVET KIVANOK!
Teljesuljon minden almotok!
Mi holnap elutazunk, es csak elsejen jovunk vissza. Nagyon fogtok hianyozni!

Vigyazzatok Magatokra!

Stella!
Nagyon-nagyon drukkolok!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


HazaértünkKép

Stella!!!Kép
Ez nagyon jóKép Nagyon-nagyon drukkolunk holnap!!!Kép

Évi
KépKépKép
De fel a fejjelKép Nekem a 3.Clostys hónapban sikerült!!!Kép


Velünk pedig minden a lehető legnagyobb rendbenKép
Kristóf tökéletesen vanKép Méhlepény, magzatvíz is tökéletesKép Méhszáj teljesen zártKép Becsült súlya 1834grKép A doki szerint teljesen átlagos méretű baba leszKép, de ahogy elnézem a téli és tavaszi babás topikok babáit, szerintem nem lesz egy nagy babaKép, ott ennyi idősen már mindenkinek 2 kiló fölötti a babája. (na ennyit arról, hogy a magzatvédő vitaminoktól óriásbébik születnek. Én ugyanis már több, mint 1 éve szedem folyamatosanKép) De teljesen mindegyKép Pont ettől lesz édiKép Nekem pont a pici babák tetszenekKép
Ja, és ismét mutogatta a kukijátKép, immár hatodszorKép és a dokibácsi lemérte, hogy a zacsija a kukijával együtt már több, mint 4 cm!!!!!KépKépKép Na micsoda pasim van nekem?!Kép

Legközelebb 3 hét múlva megyünk majd, január 16.-án, a 37.hétenKép

Meg voltunk vásárolni isKép Vettünk még egy babaruhátKép(most már tényleg az utolsó voltKép), meg vettünk neki "kakikukát"Kép(ami a használt pelusokat egyenként légmentesen becsomagolja), meg kapott cumit, cumitermoszt, fürdőlepedőt, pelenkázóalátétet, meg még egy pár apróságotKép, én kaptam szoptatós melltartót. Apuci nem bírt ellenállni egy kis távirányítós autónak, így azt is vettünkKép Tök röhej, mert lesz vagy 3 éves, amikor már játszani tud majd veleKép dehát olyan édesen kérlelt apuci, hogy nem tudtam ellenállni nekiKép azóta már töltődik az aksija és már ki is próbáltaKép itt autókázott vele a szobábanKép

Ja, és meglátogattuk a munkatársamat is a kórházban, neki vasárnap született meg a kislányaKép Hát valami tündéri a kiscsajKép De a legjobb ismét apuci voltKép Ő alig látott még újszülöttet, legalábbis nem élőben és nem közelről. Na de most?! Lebukott a drágaKép Mi beszélgettünk a kolléganőmmel, az üvegajtó túloldalán pedig ott feküdt a baba a kiskocsijában, és egyszer csak oldalrapillantok, és apuci a párkányra könyökölve csak nézi-nézi meredten a kisbabát, meg se hallja, hogy szólok nekiKép Aztán hirtelen felkapta a fejét, de látszott, hogy teljesen máshol járKép Mintha abban a percben fogta volna föl, hogy 1 - másfél hónap múlva nekünk is egy ilyen kis csöppségünk leszKép

Na, most már kiujjongtam magam, be is fejezem gyorsanKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Stella!Kép

Én is küldöm a babatapasztó enrgiákat+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Babus!Kép
" Irígy kutya vagyok ", ahogy a többiek írni szoktákKép

Pilis, Edinka!Kép
Köszönöm a drukkokat!

Cinca!Kép

Sajnálom, hogy megjött.De legalább bulizzál egy jóóó nagyot helyettem isKép és fel a fejjel!!!

Hőm: 37,2 volt reggel tegnap este meg 37,8!!!
Nem tudom miért volt ilyen magas tegnap, pedig kutya bajom.

Mea
mea
 
 


Stella!
Én is küldöm a babatapasztó energiákat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mea!
Nagyon szoritok neked is!

Tündi!
Hogy vagy?

Babus küldtem e-mailt remélem megkapod!

Lányok!
A Párocskám tegnap "megnyert" egy külföldi munkát.
Azt mondta a fönöke hogy ö volt a kiszemelt áldozat!!!
Valószinü hogy Németország!!!!!!!
Mit ne mondjak én most nem örülök neki!
Februártól ott fogunk lenni.
Egyenlöre csak egy évröl lenne szó de ahogy számolgattam a babaproject miatt nekem egyáltalán nem jó!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Mea! Vigyázz magdra és kerüld a tömeget.Lagymatag az idő és indulhat az inluenza járvány.Egyél sok c vitamint. Egyébbként szurkolok, hogy pocakos éved legyen!
Nekem ez a 3. clostys hónapom volt.Minden értékem jó volt és mégsem sikerült. Én is fohászkodom a JÓISTENHEZ, hogy segítsen, és nektek is!!! Nagyon sokan gyűrjük a hónapokat,túl sokan is. Jó hogy vagytok mert igy mindnyájan tudjuk, hogy nem vagyunk egyedűl!!!
cinca
 
 


Zsófi!Kép

Köszönöm, aranyos vagy és főleg azok után amin átmentél, ez annyira szép tőled!!!
Tényleg nagyon köszönöm.

Cinca!Kép

Szedem a Maternát meg folsavat, lassan fél éveKép
Múltkor el kezdett fájni a torkom, aztán elmúlt szerencsére.

Az a szerencsém, hogy én nem szoktam lázas lenni ha el is kapom az influenzát, de ezt most lekopogom.
De köszi az aggódást olyan édesek vagytok mindannyian!!!!

Lányok, képzeljétek az előbb csináltam meg egy tesztet poénból és most 5 perc után egy nagyon halovány de tényleg nagyon halvány második csík van rajta.
De annyira halvány és annyira korai még ( 11. nap a tüszőrepi után ) hogy nem merem beleélni magam.

Istenem de boldog lennék én!!!!!

Mindjárt sírok komolyan.

Amúgy a cicieim fájnak és ami fura, hogymost amellbimbóim is érzékenyek és ez nem volt eddig.

Lányok!!!!

Nagy nagy drukk hegyeket kérnék szépen, de csak Stella után, ha marad még rám, nekik sokkal fontosabb!!!!!!!!!!!!!!!

Puszika

Mea
mea
 
 


Mea!
Neked is szoritokés nagyon remélem hogy lesz ennél erösebb csikocskád is!!!!
Most nektek van szükség támogatásra!
zsófi76
 
 


Köszi Zsófi, én is szorítok majd nektek.
Annyira izgatott vagyok, hogy nem is tudom ezt leírni.
Félek a csalódástól de ez a 2. csík annyira megzavar most.

Örültem, hogy nem lett ciszta és akkor még ez most!!!!!

annyira jó lenne az Újévre egy ilyen hír.
Azt hiszem az ivászatKép elmarad most pénteken, legalábbis nagyon nagyon remélem.

Nem is akaraok már bulizni nagyon, pedig nálunk lesz, ha az lennék akkor feltünő lesz, hogy nem iszok.
Majd azt mondom beteg vagyok, elrontottam a gyomrom.

Anyummal beszéltem erről a tesztről csak meg Veletek.

Még páromnak sem mondom, majd ha pénteken is meglesz még a 2. csík és ha erősebb lesz!!!

Csak lehet, hogy akkor leissza magát Kép szilveszterkor örömébenKép

Na jó nem fárasztalak Titeket, látjátok máris beleéltem magam, pedig még nem is biztos.

Ilyen vagyok, nem tehetek róla.

Ha bevált nekem a closti akkor én mindenkinek azt javasolom, aki még nem ment el dokihoz de már legalább 6 hónapja próbálkoznak pl.TÜNDI hogy menjenek el a dokihoz és kérjék, ha lehet a clostit.

Na jó befejezem.....

Puszillak Titeket!!!!

Mea
mea
 
 


Mea!
Hűha, halvány csík.Kép
Tesztelj mégegyet pénteken reggel, akkor már tuti lesz.Kép
Nem akarlak még jobban biztatni, de nekem is mellbimbóm volt nagyon érzékeny.Kép
Jajj de jó lenne, ha ez lehetne az óévi egyben újévi meglepitek.Kép
Nagyon drukkolok.Kép

Stella!
Nagyon drukkolok nektek!!!

Zsófi!
Sajnálom, hogy így alakulnak a dolgok.Kép
Gondolom azért nem örülsz neki, mert itt már meg volt a dokid.De lehet, hogy éppen a környezetváltozás fog nektek szerencsét hozni.Kép

Babus!
Örülök, hogy jól sikerült a tegnapi napotok.Kép
Apuci nem véletlenül magának vette azt a kisautót?
Megkérdezhetem, hogy hol és mennyiért vettétek a pelenka tárolót?
Tudtam Én, hogy kis tökös srác ez a Kristóf.Kép
Képzeld nekem is a pici babák tetszenek.Nekünk biztos picikék lesznek, mert hát azért két baba nem tud olyan nagyra nőni a pocimban.
De Kristófka még nőhet.Azt mondják, hogy az utolsó hónapban 1-1,5 kg is nőhetnek a babák.

Tündi!
Mi Hajdúszoboszlóra megyünk szilveszterezni a megszokott kis csapattal (12-14 fő) 3 napra.Kép
Remélem jó lesz, mert most fogunk utoljóra így bulizni.Kép
Légyszi, ha van valami hír Stelláékról, akkor írj légyszi.Kép

Judit!
Azért írhattál volna magatokról.Hogy vagytok?
Jó utat, és jó bulizást.Kép
Boldog Új Évet Kívánok nektek!!!

Lányok!
Sajnos tegnap kitört rajtam a nátha.Kép
De szerencsére mára már jobban vagyok, mert tegnap bevetettem minden fortélyt.Kép
Gondolok itt a mézre, savanyú káposztára, fokhagymára, narancsra, gréfuitra.Kép
Szerencsére még hőemelkesésem se lett.Kép
Mindenki vigyázzon magára!!!

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

Hát nem semmi lenne újévre egy ilyen jóóó hír.
Sajnos nem tudok írni nektek pénteken, hogy mi lesz az eredmény,de barátainknál van internet, úgy-hogy lehet, hogy vasárnap meg tudom írni már.

Azóta is nézem egy jó párszor a tesztet, nehogy eltűnjön a csíkocska.

Tiszta bolond vagyok.

Mea
mea
 
 


Mea!

Én nagyon-nagyon drukkolok nektek, sikerülnie kell!!! Ahogy mondják a lányok a halvány csík is csík! Meg aztán lesz az még erősebb is!!! Meglátod, gyorsan kérpótol a sors amúlt havi nagy pofonért! Juj, de jó, már én is beleéltem magam, hogy sikerült nektek!

Zsófi!

Akkor ti most Németországban fogtok lakni? Ez nagyon izgi. De nem jött ez egy kicsit hirtelen? A baba miatt pedig lehet hogy jól is alakul a levegőváltozás miatt.

Szegény Cinca!

Nekem még csak ez volt az első sikertelen Clostis hónapom, és mégis teljenen kivagyok... Igaz, előtte volt 20 sikertelen nem-Clostis is, de az más... Hanyadik napon vagy most? Mióta próbálkoztok? Bocs a sok kérdésért.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 



Teszek fel gyorsan egy táblát:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SZiasztok!

Mea
Akkor a péntek reggeli tesztet én is várom, és nagyon drukkolok, hogy erősebb legyen az a 2. csík! Kép
Jaaaaaaa, én nem is dolgozok pénteken Kép Brühühühühühü Kép
Elhiszem hogy jó a closty, de tudod azt nem írják fel csak úgy Kép

Judyt
Stella délre megy a dokihoz, amint jelentkezik, én is rögtön fogok írni! Kép
Jó kis szilveszteretek lesz, 3 napig a megszokott társaság, ennél jobbat el sem tudnék képzelni Kép
Örülök, hogy mára jobban vagy és nem lettél betegebb! Kép

Zsófi
Akkor nem is mész vissza dolgozni? Ha tudsz menni Tamással külföldre, akkor nincs veszve a project Kép Ne csüggedj! Kép Csak tudakold meg gyorsan, hogy lesz-e ott is net, hoyg tudjál velünk maradni Kép
Köszönöm jól vagyok amúgy, akciózunk, hőt mérek, és várom a jövő keddet, aztán az eredményt Kép

Babus
Örülök, hogy rendben vagytok, és hogy megint ilyen jó sokat tudtatok vásárolni Kép
Talpacskát nem mértetek? Kép 1,4 cm kuki? Hát én ilyen picit rajzolni se tudnék, nem hoyg elképzelni Kép Persze Kristóf méreteihez viszonyítva biztosan jó ez a méret Kép

Judit
Jó utat nektek, vigyázzatok magatokra! Várunk vissza! Kép

Annácska
Te merre vagy? Mizujs veletek?

Cinca
Kitartás hozza meg a gyümölcsöt még akkro is ha ma úgy érzed elveszett a remény! Mióta próbálkoztok?

Tündi
Vendég
 


Tündi!Kép

Tudom, hogy nem írják fel egykönnyen.
Monduk nekem egyből felírta, pedig tudja hogy nincs még egy éve, hogy próbálkozunk.

Lányok!

Olyan furi, mert tegnap óta mensi jellegűen fáj a hasam?!?

Pedig tényleg nem szokott ennyivel előtte.

Csak ne jöjjön meg, csak ne..........

Mea
mea
 
 


Mea, kérlek ne izgulj, az tuti nem tesz jót! Tudom, hogy mondani nagyon könnyű, és én is biztos szétizgulnám a fejemet, de nyugi! Egyébként sokaktól hallottam, hogy babásan is elkezdett fájni a hasuk, mintha meg akarna jönni. Reméljük nálad is erről van szó. (szerintem igen)A hőd is tuti magas, ciciérzékenység is van, gyanús ez nagyonKépKépKépKép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mea!Nyugi!!!Halvány csik is csik.Lehet, hogy még alacsony a HCG szinted. Tudod most napi szinten duplázódik.Vigyázz magatokra és pihiz.A hőd is a terhesség mellett szól.Én is szeretnék minél hamarabb egy ilyen ""cisztát"". Sok pozitiv energia++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Évi77, Judit
2 éve volt egy sikertelen terhességem. Nem volt életjelenség a 10. héten sem igy be kellett fejezni a terhességet. Adtam magamnak 1 évet, hogy sikerüljön spontán ismét, de nem sikerült.Májusban elmentem a dokimhoz,csináltunk labort kiderült, hogy kicsit alacsony a progim,ezért kaptam a clostyt.Ezért reménykedtem a sikerben. Most a 2. napon vagyok és kezdem megint az 5. napon a clostyt. Igy mennek a hónapok és elteltpont 2 év.
cinca
 
 


Aranyosak vgaytok, igyekszem nem izgulni túl sokatKép

Puszillak Titeket!!!Kép

Mea
mea
 
 


Cinca!

Akkor mindketten éppen a 2. napon vagyunk, nagyon együtt haladunk.

Most már nem lehetne, hogy sikerüljön azoknak is, akik már nagyon régóta próbálkoznak??? Miért olyan nagy kérés ez? Miért van az, hogy egy morcos, utálatos, kiabálós, gyereket egyáltalán nem akaró nő mégis terhes lesz? Mitől különb ő nálam? Jobb anya válik belőle? Jobban fogja szeretni a gyerekét? Jobb körülményeket tud biztosítani neki?
Tudom, hogy ezek olyan kérdések, amikre nincs válasz, de annyira el tudnak keseríteni...

Na mindegy...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csak gyorsan, mert egy picit megint elszaladunk a városba apucivalKép

MeaKép
Ez nagyon jó hír!!!
Tudod, a halvány csík is csík!!!Kép
Lesz abból még erősebb is!Kép

Stellának délre megy a drukk!!!!!!Kép

Tündi
Nem 1,4cm a kuki, hanem zacsival együtt a kukija már több, mint 4cmKép

Judyt
A kakikukát mi a Brendonban vettük, mert ott most le van árazva 8990Ft-ra. A Kikában meg 1099o lett volnaKép Persze még így is drága, de ezt a leendő nagybácsikájától kapta Kristóf karácsonyraKép Ő kifizette előre, mi meg megvettükKép

Most futok reggelizni, apuci csinálja a bundáskenyeret, aztán majd jövök délután visszaKép

Babus+nagykukis KristófKép

Kép
babus2005
 
 


Judyt!
Igazából nem tudom miért paráztam be hiszen igy is meg ugy is új orvosom lenne!

Tündi!
Igazábólén már azt számolgatam hogy ha 1 év után hazakell jönni nem tudom hogy nagy pocakkal vagy babával milyen lenne utazni!
Külömben netünk biztos lesz mert az alakás ez a cégé és már többen laktak benne!
Nekem ez is egy kicsit rossz!
Visszamegyek dolgozni még januárba!

Évi!
Már régebben el akarták küldeni a Tamást de figyelembe vették hogy veszélyeztetett terhes voltam és elfogadták a nem választ!
Viszont most nem volt kérdés hogy kit küldjenek!

Zsófi
zsófi76
 
 


Szjasztok!

Volt már valakinek egészségügyi kürete? Vagy van ijen topik? Nekem most nem akar elállni a mensim, azért kell mennem holnapKép ha valakinek van tapsztalat az írjon legyen szíves!!!Kép
rózsalány
 
 


Babus Kép
Tényleg 4 centit írtál (tudom, zacsikkal együtt Kép), jól elnéztem, bocsánat! Ugye nem haragszik rám Kristóf, hogy így lekicsinyítettem a "férfiasságát"? Kép

Zsófi
Babával talán egyszerűbb lenne a hazaút, mint nagy pocakkal Kép Meg szerencsére elérhető a távolság, nem egy 12 órás repülőútról van szó, szóval ne aggódj szerintem, hamar babás leszel és olyan gyorsan el fog telni az idő míg hazajöhettek Kép Kíváncsi vagyok, hogy kint milyen lesz az orvosi ellátás a kismamáknak Kép Remélem nem olyan mint Írországban! Örülök, hogy lesz net ott is Kép

Judyt
Azt hittem azért raksz fel gyorsan táblát, mert raktál Meának is egy zebrácskát Kép Persze ami késik nem múlik Kép

Évi77
Kb. 2-3 hete belenéztünk a párommal a Mónika show-ba. Éppen egy 22 éves csaj volt (kinézett vagy 26-28-nak, meglehetősen kiélt feje volt) a műsorban, akinek 4!!!!!! gyereke van a férjétől, és most el akar válni. Szerinted ez az entellektuell megérdemli a 4 gyerkőcöt? Ráadásul ott is hagyta már a pasit és a gyerekeket is, nem is látogatta. Nem volt ideges a Mónika sem, gondolhatod. Már majdnem kiabált, remegett a hangja, hogy ez a hülye primitív p....a hogy kaphatott az élettől 4 gyerkőcöt ajándékba? Mi is kiakadtunk a párommal.
Nem értjük ezeket a dolgokat, és ahogy írtad tényleg nincs válasz a kérdéseidre. De egy biztos: ez a csaj nem sok örömet és igazi boldogságot kap az élettől, anélkül meg nehéz akár 1 csöppséget is felnevelni tisztességben. Mi legalább törekszünk a boldogságra, a szép életre, hogy ilyen környezetben tudjuk felnevelni a babáinkat. MI leszünk a boldogok, hogy meg tudjuk adni nekik a szükséges dolgokat és mellettünk lesz a párunk, akire számíthatunk. Hát akkor mit irigylünk az ilyen némberektől???? Ugye semmit...!

Mea
Nagyon vigyázz magadra, hiszen már nem csak magadra kel lvigyázni Kép Mennek a babatapasztók neked is, hogy hétfőre tuti zebrácskád lehessen! Kép

Stella most van dokinál....... Kép

Tündi
Vendég
 


Rózsalány
Én sajnos azt sem tudom mi az Kép

Tündi
Vendég
 



Stella sms-e: "Holnap lesz még 1 vérvétel, de 90%, hogy elment a baba! A méhnyálkahártya elvékonyodott és a sárgatest is elsorvadt! Hát ez az én formám Kép!"

Lányok
Én nem találom a szavakat, fel nem tudom fogni hoyg Stella mit érezhet Kép Ennyire hogy hurcolhat meg egy párt az élet? Kép Pedig azt hittem, hoyg a sok nehézség ellenére jó hírt hozhatok nektek.

Tündi
Vendég
 


Tündi!Kép

Köszi szépen a babatapasztó energiát!!!!Kép

Vigyázok magamra igérem.

Pusz

Mea
mea
 
 


Jaj szegény Stelláék, neeeeeeeee
nem lehet igaz, semmi remény már, hogy megmaradjon????

Nem tudok mit mondani, ez tényleg igazságtalanság.

Az élet az.Kép

Mea
mea
 
 


Most én sem tudok mit irni szerintem ez igy egy tragédia!!!!!!!!
zsófi76
 
 


Tündi!

Köszi szépen... Annyira igazad van!

Rózsalány!

Sajnos én sem tudom, hogy milyen az egészségügyi küret, szerencsére még nem volt részem benne. (kop-kop)

Stella!

Nem tudom mit mondjak... Nagyon sajnálom... Ez iszonyúKép És már egész biztos, hogy nincs remény?

Mea!

Légszi, te hozzál legalább jó híreket!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?