Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Judyt!
Nagyon édesek a kicsik, tök jól kivehetőek a képből. Mostmár nyugalom, nem jöhet semmi rossz! Kép

Vali!
Én is szeretnék muffin recepteket! Kép E-mail: tumay.tamas@chello.hu

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt
gyönyörűek a kisbabáid!Kép Simán kivehetőek a képekenKép

Wish
Én is így gondolomKép Egy ilyen kis imádnivaló Kristófnak mindenből a kegszebb és a legjobb járKép

Tündi
De kár, hogy már nem vagyKép azt hittem, ma még leszel.

Én ugyan itt leszek folyamatosan, de mivel apuci kisajátította a gépetKép, így elég keveset tudok mostanság írni. Így előre is mindenkinek, aki már csak ma van utoljára:

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!

Kép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinekKép
edina és Vikrória

Kép

Kép
edinka
 
 

 
 

Sziasztok!

Kép

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!
Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
MINDENKINEK NAGYON-NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!
Gondoltam, hogy mire ideérek, már nem lesz itt senki, de így legalább már nagyjából visszaolvastalak Benneteket! Nagyon szorítok ám mindenkinek és sokat gondolok Rátok! Mindenki pihenjen nagyon sokat az ünnepek alatt és tényleg legyen nagyon boldog mindannyiunk karácsonya!
Elkészült a nagyszülők ajándéka: egy képeslap, amin ez áll:
Kedves Nagymama és Nagypapa!
Képzeljétek, már akkora vagyok, mint egy eperszem és már a szívem is dobog.
Doktor bácsi azt mondta, hogy már júliusban találkozunk, de addig is nagyon jó helyen vagyok. Küldök is egy képet, hogy lássátok, milyen vagyok.
Üdvözlettel: Unokátok

Ha jól emlékszem, az ötlet Jurától van, de engedélyezte Kép Este beszámolok, hogy mekkora volt az öröm.

Még egyszer mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT!!!!
pilis
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Pilis,
aranyos nagyon a lap!Kép
Kóbor
kóbor
 
 


Judyt! A képek fantasztikusak! Nagyon tetszik Kép
Stella! Neked extra minden jót kívánok! Vigyázz magatokra!!!
Tündi! Neked soha nem fogom elfelejteni, hogy nekünk - kis kezdőknek - mennyit segítettél a tanácsaiddal! Neked egyszerűen 2005-ben jár a baba!!!

És mindenkinek küldök energiát babásodásra!!!
Vigyázzatok magatokra!!!

És akinek már van babó a pocakjában, pihnjen nagyon sokat és persze nevessen is nagyokat! Éljen a karácsonyi halászlé!!!
pilis
 
 


Pilis
Nagyon aranyos a képeslap szövegeKép

Én is még egyszer: BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Szilvi
szilvi26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a muffin recepteket és köszöni a sok dícséretet a Vivikém. Kép

Mindenkinek mégegyszer kellemes ünnepeket!

Nicol

Kép
nicol
 
 


Hülye vagyok, nem is írtam, hogy

Judyt,
annyira jók a képek, borzasztóan jó kedvem kerekedett, amikor megnéztem őket!Kép

Stella,
nagyon drukkolok!

Kóbor
kóbor
 
 


Kellemes Karacsonyi Unnepeket Mindenkinek!

Vegul nem birtam ki, es sutottem, foztem, ezert nem jelentkeztem, es sajnos nem is tudtam visszaolvasni.Megyik is aludni, mert hulla faradt vagyok. Nalunk most ert vegett az unnepseg, es holnap kora reggel utazunk a szuleimhez Pecsre. Majd csak hetfo este, vagy kedden tudok jonni.

Addig is sok puszi mindenkinek!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Nálunk a mai nap nem úgy fog elsülni, ahogy terveztük. Eredeteileg az anyósomékhoz mentünk volna, ahol ilyenkor össze szokott gyűlni a kis család. Na nem mintha az anyósom hiányozna, de azért mégiscsak szívesen mentem volna hozzájuk, mégiscsak karácsony van, meghát végre egy kis társaság, az mindig jól jön az örökös itthonlét után.
Erre tegnap telefonált az anyósom, hogy a lelkiismerete nem engedi, hogy ne szóljon, hogy a hét közepén két napig lázas volt, nem is kicsit, 39,5-je volt és még most sincs tökéletesen. És hogy döntsem el mi legyen. Na marha jó, itt filóztam vagy fél napig, mire úgy döntöttem, hogy akármilyen mehetnékem is van, nem tehetem meg ezt Kristóffal. Nem mehetek el. Persze, tudom, máshol is összeszedhetek ilyen lázas fertőzést, akár boltokban is vagy majd szilveszterkor. De ez azért mégis más. Erről tudok és ennek tudatában szerintem felelőtlenség lenne oda mennem. Persze talán nem kapnám el, de talán igen, hisz teljesen még én sem gyógyultam meg a náthámból, ráadásul most a babavárás miatt legyengült immunrendszeremmel sokkal könnyebben összeszedek mindenféle bacit, vírust.
Annak se örülök, hogy apuci elmegy, dehát mégse tilthatom el a családjától. Csak reménykedni tudok, hogy ő nem hozza nekem haza.
Úgyhogy ma egész délután Kristóffal és a kiskutyámmal fogunk hármasban karácsonyozni.Kép

Szerintetek túlaggódom a dolgot? Ti elmentetek volna?

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Szegényke!!!
Nálunk amikor volt egy családi összejövetel és tudott volt hogy az egyik gyerek beteg volt akkor nekem is szóltak és persze mondtam hogy nem megyek!!
Bár a Tamás ajánlotta hogy akkor ö sem megy!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi
Nálunk is mondta apuci, hogy nem megy el, de az anyja addig dumált, míg végül rábeszélteKép (nagyon jó a rábeszélőkéje)

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult az ünneped. Én sem mentem volna el. Fő a babucik egészsége. Remélém már apuci is hazaért és jobb a hangulatod.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus!
Szerintem jól döntöttél. Aranyos vagy, hogy így elengedted párodat. Ez tényleg szép dolog. Arra kell gondolni, hogy hamarosan újra társoságban leszel és akkor már a Kristóffal együtt Kép A következő lesz aztán a szép karácsony! Kép

Nálunk szerencsére minden úgy zajlott, ahogy megterveztük: rendben átadtuk a meglepetést. Először párom szüleinek. Nagyon édes volt az anyós, mert a borítékban rögtön megtalálta az UH képet és odaszólt sógornőmnek, hogy az az, amire gondoltak Kép Szóval már nagyon várták, mert ők sejtették. Apósom persze férfiből van, nem is gondolta, ő aztán nagyon meglepődött és meg is hatódott. Akkor aztán én is pityeregtem picit, de olyan jól esett, hogy mindenki ennyire örül. Aztán jöttek az én szüleim. Ott is anya bontotta ki és ő is azt monda, hogy már sejtette, de lehetett látni, hogy nagyon-nagyon örül. Na, azért apukámnak kellett néhány mp, hogy felfogja és utána el is tűnt rögtön bort hozni. Érdekes mód, kicsit tovább tartott, mint szokott és mintha a szeme is kicsit pirosabb lett volna Kép Utána persze apa rögtön felhívta a barátját és már ma reggelre megbeszélte az egész csapattal borozás közben, hogy nyáron pisiltetést tart. És már azt szervezte, hogy elég csak egy buli, ezért az ő barátai és férjem barátai majd együtt fognak bulizni nálunk...
A lényeg, hogy mindenki nagyon odavan, tényleg nagyon boldogok Kép És persze mi is Kép
Hát, mára ennyi, mert most már nem ártana, ha kicsit aludnék is... Mindenkinek minden jót és további kellemes ünnepet!
Vigyázzatok magatokra! Tudjátok: méz és sok vitamin!!!!
pilis
 
 


Köszi a megnyugtató szavakatKép Örülök, hogy nem csak én láttam így helyesnek a dolgokatKép
Végül egész jól alakultak a dolgok, míg apuci vendégeskedett, én átmentem anyukámékhoz, este pedig eljöttek hozzánk a sógoromék, hoztak Kristófkának macit és kisautót ajándékbaKép(bár ezzel még várnia kell 1-2 évet legalábbKép)

Pilis
Örülök, hogy jól sült el nálatok a karácsonyi meglepiKép

Mi olyan DVD-t csináltunk a nagyszülőknek ajándékba, amin Kristófka összes eddigi UH felvétele rajta van, apuci szerkesztett hozzá egy nagyon jó kis menüt, alatta megy a Spice Girls: Mama című száma, és szerkesztettünk neki egy szupi kis borítót is az eddigi 4D-s UH képekbőlKép
Megpróbálom feltenni:

<!--attachment: Krist_f_a_pociban2-140460.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*275.0**Krist%f3f+a+pociban2%2epsd --><center><pre>
Kép
Kristóf a pociban2.psd (275.0 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kristóf és Babus, aki ma megkezdte a 34.hetet!!!!!Kép

Kép
babus2005
 
 


Nem sikerültKép
Majd holnap apucival felrakatom.

Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép
Remélem mindenkinek jól telik/telt a karácsony?!!!
Babus: Én sem mentem volna fontosabb a baba egészségeKép
Mostmár ki pihenhetem magam annyit sürögtem-forogtam hogy bele fájdult a derekamKép
Hm állandóan az járt a fejembe hogy jövőre már 3 man álunk a fa alattKép)))
Edina és Viktória aki nagyon aktiv volt az ünnepbenKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Apuci megcsinálta!!!!!!Kép

Ilyen lett a borítója Kristóf DVD-jének:

Kép

Kép
babus2005
 
 


Edina
Örülök, hogy kis aktív a VikiKép Biztos ő is karácsonyi pocakbulit tartottKép

Kristófka manapság már annyira másképp mozog, mint ezelőtt. Pláne az utóbbi 3 napban, mintha hirtelen rengeteget nőtt volnaKép Már alig rugdos, helyette folyton neki van simulva a pocimnak, hol itt, hol ott, leginkább a bal oldalon, és teljesen asszimetrikus a pocimKép Mindenhol csak dudorodik a pocimKép, meg érezni, hogy itt egy hosszú valamije, ott egy kisebb valamije, ha megfogom azt a valamit, akkor méginkább odatolja a hasfalamhoz és olyan lejtős lesz a pocim, mint egy szánkópályaKép
Nagyon kis murisKép Kíváncsi vagyok már mekkora lehetKép de kedden doki meg UH és akkor kiderülKép Elvileg már 2 kiló körülinek kéne lennieKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!Kép

Ezer éve nem tudtam írni, mert szabin vagyok és nincs otthon netünk.
Most egy barátnőmtől írok nektek.

Ma vagyok 22. napon, és jól sikerült nagyon a múlt hétvége, mert megrepedt a hatalmas tüszőm!!!

Már ennek úgy örültem, hogy nem ciszta lett belőle, babában már nem is merek reménykedrniKép

de hátha........

Mindenkinek további szép szabit, akik dolgoznak jó munkát.

Én kedden tudok legközelebb írni, mert megyek dolgozni.

Akkor visszaolvaslak Titeket.

Puszi

Mea
mea
 
 


Lányok!
Csak most tudtam jönni, mert eddig egyik rokontól a másikig jártunk.Most már pihenek is egy kicsit.Kép

Mea!
Örülök, hogy megrepedt a tüsződ.Kép
Remélem meg is találták a kis hercegek vagy hercegnők.Kép

Babus!
Gyönyörű a dvd borító.Nagyon ügyes a párod.Kép
Add át kérlek neki a dícséretet.Megérdemli.Kép
Gondolom örültek a szülők a dvd-nek.Kép

Pilis!
Örülök, hogy jól sikerült a karácsonyi bejelentés.Egyébként az Én ötletem volt a meglepi lap, nem a Juráé, de semmi gond, az a lényeg, hogy tetszett a szülőknek.Kép

Edinka!
De jó neked, hogy már érzed Viki mocorgását.Kép
Már Én is nagyon várom, hogy a kis manócskáink mocorgását érezzem.Kép

Tündi!
Ahogy megígértem teszek fel képet a kicsik ajándékáról:

Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van egy tábla, mert már lassan Én sem tudom követni:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Bocsánat, akkor neked köszönöm a fantasztikus ötletet. Legalább így van mit mutogatni a nagyszülőknek Kép

Babus!
Gyönyörű az ajándék, biztosan nagyon örültek a nagyszülők.
pilis
 
 


Babus!
Nagyon szép lett a borító. Biztosan nagyon örültek neki. Kép

Judyt!
Édesek a macik. Az én kis Vivikém három rugdalózót, és egy oroszlánkirályos nagy kockákból álló legót kapott. Apuci már most sem tud ellenállni a játékoknak. Kép Mi lesz ha megszületik.? Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judyt
Átadtam apucinakKép
A macik pedig nagyon édikKép Kristófka is hasonlót kapottKép

És igen, örültek a nagyszülők nagyonKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

De örülök, hogy újra itt lehetek Kép
Hogy vagytok ma? Kép Ahogy olvastam, azért a hétvégén is remekeltetek Kép

Babus Kép
Tényleg szép a borító, nagyon ügyesek vagytok Kép
Bizony, 34. hét, hát nem semmi, már csak 1,5 hónapod van vissza Kép

Judyt Kép
Megnéztem az albumod, nagyon jó látni a képeken a piciket, persze nekem egy kicsit tovább kell néznem, hogy lássak is igazán valamit Kép

Pilis, Wish
Visszaolvastam amit írtatok nekem, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm! Ígérem, most már türelemmel fogom várni a legjobb babát vagy babákat Kép

Lányok Kép
Megvan a vérvételhez a papírom, csütörtökön megkaptam a dokimtól, még pénzt se kért érte Kép Majd gonoldom ha megyek az eredménnyel, de mindegy, ez nem is lényeges Kép
Ezeket ikszelte be: pajzsmirigy (TSH, T3, T4, FT4), FSH, LH, progi, prolactin, testosteron. Szerintem ezek jók, és már nagyon várom, hogy menjek a vérvételre 4-én, az lesz a 20. cn. Jaj, hát az már jövő héten lesz kedden Kép

Tündi
Vendég
 


Úristen, egy fontos dolgot el is felejtettem Kép
Judyt
A macik rettentő édesek, én agyon tudnám dögönyözni őket és biztos az ágyban kapnának helyet ők is Kép Igazi plüssmackók, a babáitok is nagyon fogják szeretni őket Kép

Tündi
Vendég
 


Szia Tündi!
Úgy néz ki csak ketten vagyunk a munka frontjánKép

Jó, hogy kaptál papírt, de szerintem nem is lesz rá szükség. Én eddig mindíg úgy jártam, hogy mire elmentem a dokihoz meggyógyultamKép Neked is már a pocidban lesz a baba reméljük, mire mész vérvételre! Kép
Ezt a beutalót a körzetid adta vagy a nőgyógyászod?

Remélem kipihented magad az ünnepek alatt, mert sűrű napok elé néztek (ünk) akciózás terénKép

Éva
évi79
 


Évi
A nőgyógyászomtól kaptam a papírt. Ha lesz is baba a pocimban mire vérvétel lesz, még nem lesz kimutatható Kép
Pihentem igen, szerencsére az utazások mellett azért jutott arra is idő Kép Csak az a baj, hogy megint meló van, ráadásul nem is kevés Kép Jó lett volna még ezt a hetet kivenni szabiba, de nem volt rá lehetőség.
Akciózás már tervezve van, el is kell kezdeni Kép Máskor ilyenkor már rég belehúztunk, most meg tök kényelmesen, majd ahogy esik úgy puffan elven vagyunk Kép
Te is kipihent állapotban vagy?

Tündi
Vendég
 


Tündi
És mikor lesznek meg az eredmények? Sokára?
Majd nagyon drukkolunk kedden!Kép
Hülye kérdésnek hangzik, de egyébként mi lenne a jobb? Ha tökéletes lenne az eredmény vagy ha nem?
Mert én úgy voltam vele, hogy ha jó minden eredményem, akkor ettől nem lettem okosabb, tehát nincs meg az ok, hogy mitől nem sikerül. Ha viszont van valami hormonális oka, akkor azt gyógyszeresen meg lehet oldani, és akkor tudom, hogy eddig ezért nem sikerült, de most, hogy majd helyrehoznak valami gyógyival, akkor megszűnik ez az ok, és akkor jöni fog a baba isKép És így is lettKép És így utólag már örülök, hogy egy (relatíve) könnyen kideríthető hormonális ok állt a babátlanság hátterében, mintha maradt volna a bizonytalanság, hogy ez is jó, az is jó, akkor meg miért nem jön össze a babaKépNa de ez lehet, hogy csak az én hülyeségem voltKép

Amúgy akár már 1 hónap múlva (a 38.héttől) bármikor benne van a pakliban, hogy érkezhet Kristóf babaKép Persze addig is előfordulhatna, de mivel megbeszéltük Kristófkával, hogy addig még nem lehet, ráadásul még függönyöcskéje sincs, ő pedig szófogadó kisfiú, így addig még nem születhet megKép
De szép ajándék lenne Valentin-napra vagy február 16.-ra, a másfél éves házassági évfordulónkra iaKép Bár mindenkorra gyönyörű ajándék lenneKép

Egyébként hirtelen olyan nagy változás állt be nálam. Pont egy pár napja olvasgattam apucinak egy könyvből, hogy a kismamáknak ilyenkor már nehézlégzésük van, meg folyton elfáradnak, meg már várják a szülést, mert már nagyon kellemetlenné válik ilyenkor a nagy pocak. Én meg csak nevettem ezen, hogy lám, én teljesen tökéletesen érzem magam, alig vagyok fáradékonyabb, mint régen és abszolút nem kellemetlen ez az egészKép Erre egy pár napja, egycsapásra megváltozott minden. Az örökösen fitt BabusKép elkezdett fújtatni, pl. kimegyek a WC-re (ami egy kis paneklakásban nincs messze), bejövök és 5 percig csak lihegek.
Kb. így:

Kép

Meg olyan érzésem van, mintha hirtelen én is meg Kristóf is hatalmasat nőttünk volna és alig férünk el egymástólKép Az ágyból is úgy kelek föl, mint egy kistehén. a zoknifelhúzás vagy cipőbekötés, kész gyötrelem, mert alig érem el a lábamKép
Bár mostanság már Kristóf hetente 200-250gr-ot hízik (a nagytudású könyvek szerint), ami ugye szép teljesítmény, és én meg bizonyára nehezen veszem föl vele a versenytKép

Na mindegyKép Nem panaszkodásnak írtamKép Én ettől még nagyon élvezemKép Csak olyan vicces magamat ilyen kis ügyi-fogyi fújtató kistehénnek látniKépKépKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok?
Kép Kép Kép
janka01
 
 


Tündi
Azért ha valami extra magas progiszintet fogsz produkálni, akkor az azért jelenthet valami jótKép Persze nem feltétlenül, de nagy eséllyelKép

Az "ahogy esik, úgy puffan" elv pedig szerintem nagyon hasznos tud lenniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Janka!!!Kép
Üdv itt!!!!!!!KépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Köszi a fogadtatást Kép
Sok igazság van abban amit a Tündinek írtál. A bizonytalanság a legrosszabb minden helyzetben Kép
Remélem meglep majd minket egy jó magas progi szinttel Kép
Nekem két hete volt hormonvizsgálatom. FH, ösztradiol, prolaktin. Már egy hete el is készült az eredmény, de a doki szabin van, úgyhogy már csak jövőre tudom meg az eredményt sajnos Kép
janka01
 
 


Tündi!
Ami a kipihentséget illeti, a semmitevésben is nagyon el tudtam fáradniKép Igazából tanulnom kellett volna, mert január elején lesz két igen húzos vizsgám, de nem mentKép Viszont én csak ma dolgozom elméletilegKép így lesz időm tanulniKép
Mi már elkezdtük az akciózástKép, de most sokkal nyugisabban, mint az előző hónapban, nem számolgatjuk igazán h mikor kellene, inkább mikor esik jólKép Azért a minimum két naponta, az megvan, de inkább többKép
Stelláról tudsz valamit?

Babus!
Pihenj sokat és gyűjtsd az erőt a nagy napra! Hamar eljön ám!

Janka!
Üdv közöttünk! Ha visszaolvastál, akkor tudhatod, hogy a J kezdőbetús nevűek jó eséllyel indulnakKép

Jófival vajon mi lehet? Dolgozik most? Nem emlékszem, h mit írt, mikor jön és Évi is ott van a szerenKép
évi79
 


Évi
Jófi asszem már csak 3-án jön. Tanulás miatt nem irigyellek, világ életemben utáltam Kép Azért húzzál bele, meg kell lennie annak a 2 vizsgának januárban! Kép

Janka
Én is üdvözöllek! Írjál gyakran hogy megismerhessünk, és akkor még a táblába is bekerülhetsz Kép Első kérdés mindjárt a szokásos: hogy állsz a babaprojecttel? Most kezditek vagy már megy egy ideje? Bár ha voltál már vérvételen akkor biztos megy egy ideje Kép Ha megírod az eredményedet (mértékegységgel együtt), Babus biztosan segít kielemezni.

Babus
Jó a kérdés, pont úgy gondolom, mint te. Egy kicsit félek az eredménytől, attól, hogy jó lesz. Micsoda hülyeség, baj ha jó lesz a hormonvizsgálatom? De tényleg. Ha jó lesz, akkor várni fogunk még pár hónapot, úgy gondoltam, hogy május-júniusig, aztán irány vissza a dokihoz a meddőségi vizsgálatokért. Igaziból abban bízok, hogy most sem lesz peteérésem, és akkor kapok clostyt, és nekem is lehetnek ikreim nagyobb eséllyel KépKépKépKép Vagy babás leszek most és nem kell várni júniusig Kép A magas progiszintben nem bízom, hiszen akkor mostanság kellene tüszőrepinek lenni, hogy 8 nap múlva legyen valami, de szerintem még az is kevés Kép Tele vagyok kérdésekkel, remélem, hoyg ez a ciklus sokra választ fog adni. Szerintem is jó ez az ahogy esik ...... duma, és az a jó, hogy nem csak duma, hanem az érzés is benne van, azaz nem érzek izgalmat, idegességet, görcsöt meg pláne nem Kép
Szerintem már épp ideje, hoyg te is elfáradj egy wc-re menéstől Kép Ekkora pocival kész csoda, hoyg eddig is ilyen jól bírtad Kép


Sajnos nem jó hírek vannak, Stella azóta is vérzik, szegény nagyon ki van borulva. Szerdán megy a dokihoz, addig még küldjük neki a babatapasztókat és drukkoljunk úgy, mint eddig még soha! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Látom azért páran olvassuk a fórumot ünnepek között is...

Nálunk végetért a termékeny időszakom, mostmár csak reménykedhetünk hogy jókor akcióztunk. Igaz, mi inkább 3 naponta, de azért talán igy is van esély. Bár a termékeny időszakommal vannak kicsit kételyeim, de azért remélhetőleg megvolt.
Próbálkoztam a PG 53-mal, de csak a 13. napon mutatott szép páfránykákat (tok jol neztek ki!!!), viszont a 14.-en meg mar semmit, es elotte se. Pedig a papir szerint 5-6 napon keresztul kellene lennie. Igaz, hogy amikor mutatott, akkor nem 5-6 perc után, hanem kb. 15-20 perc utan. Lehet hogy maskor tul hamar neztem, es ez volt a gond (legalabbis remelem).
Az LH tesztet ketszer probaltam (gondoltam hogy majd ha pafranyos leszek, akkor megerositesnek kiprobalom, de amikor pafranyos voltam, akkor pont nem volt nalam). Az eredmeny: 11. napon egy eros es egy halvany csik, a 14. napon pedig csak egy csik. Na ezek alapjan semmi nem derult ki...
Azt hiszem azert volt jo ezeket a teszteket elkezdeni kiprobalni, hogy a kovetkezo honapban mar tapasztaltabb leszek, es tudom hogy mikor mit es hogyan kell csinalnom.
Azert persze a remeny megvan, hogy hatha igy is osszejott (9. es 12. napon voltunk egyutt), de tul optimista azert nem vagyok.
Azt hiszem ezt most sikerult jo hosszasan leirnom...

Vasarnaptol nem vagyok 2 hetig, igy mar vagy a 6. napon jovok vissza, vagy egy + teszttel... A tablabol azert ne vegyetek ki Kép

Babus, a borito nagyon jo lett! Biztos oromet szereztek vele!

Janka, üdv a csapatban! Én is még csak kb. 2 hónapja vagyok itt, vagyunk paran ujak. Ti miota probalkoztok? Eddigi tapasztalatok?

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Stella!
Nagyon drukkolok nektek.Kép
Mennek a babatapasztó energiák.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Janka!
Üdv köztünk.Kép

Babus!
Már ez is csoda, hogy ekkora pocival még ediig rohangáltál.Most már egy kicsit light-osabbra kell fognod magad, mert most fog gyarapodni Kristófka a legtöbbet.Kép
Ezért nehezebb lesz minden, főleg a levegővétel.
De hát már nincs sok hátra.Kép
Kristófka biztosan megvárja még a függönyét.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
Ezek nagyon nem jó hírek StellárólKép
Azért extra hiper-szuper babatapasztó energiák mennek:


Janka
Még ha dokid nincs is most, a laborban nem tudod megérdeklődni az eredményt? Talán Mea is onnan érdeklődte meg, ha jól emlékszemKép

Babus+Kristóf, aki rettentően csuklik most, közben pedig engem püfölKép, mintha én tehetnék rólaKép

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezésre van időm, mert még itthon vagyunk, csak már nem bírtam nélkületek.
Stellának nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen.
Nálam még nincs semmi. Ma vagyok a 31. napon és már 11 napja 37,0 fölött van a hőm. Még nem merek tesztelni, pláne, hogy ma elkezdett fájni a hasam, és nincs semmi tünetem. Majd 30-án jövök legközelebb és akkor lesz időm visszaolvasni is.
Móni

Kép
móni23
 
 


Babus Kép
Hívtam már a labort, de nem hajlandók megmondani telefonban. Kép
Most viszont megint megpróbáltam a dokit hívni a mobilján, és csodák csodája felvette. Mégis dolgozik, hurrá Kép Csak karácsony előtt nem dolgozott ezek szerint. 14 és 14:30 között kell hívnom, és akkor megnézi.
De valahogy az az érzésem, hogy minden rendben lesz, csak akkor hol késik a baba?
9.hónapja próbálkozunk. Kép
janka01
 
 


Janka
Tök jó, hogy utolérted a dokidKép Majd fél 3-ra kiderül minden, addig ne is rágódj ezenKép Legalábbis próbálj megKép

Hajajj, apuci hazaért! Mostantól majd átveszi az uralmat a gép felettKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Móni!
Reméljük a legjobbakatKép

Stella!
Nagyon drukkolok Neked!!!

Janka! Remélem jó híreket kapsz majd a dokitól! Kilenc hónap már nem kevés időKép

Éva
évi79
 


Ha meg lesz az eredmény úgyis megírom. Bár lehet, hogy csak azt fogja megmondani a doki, hogy jó-e, vagy hogy megbeszéljük, hogy mikor megyek hozzá.
A legközelebbi a HSG lesz. De attól pedig rettegek Kép
Most már valószínű átirányít az asszisztált repr. osztályra Kép
Nem gondoltam volna, hogy egyszer én is ilyen helyzetbe kerülök Kép
janka01
 
 


Móni!

Gondoltam rád az ünnepek alatt, és örülök,hogy neked se jött meg!!! Ez maradjon is így még legalább 9 hónapig!

Janka!

Feltétlenül számolj majd be az eredeményekről, kíváncsi fáncsi vagyok. De biztos nem lesz baj, vagy ha mégis, akkor csak icipici, és könnyen rendbe lehet tenni!

Judyt!

Gratulálok a csodaszép babókáidhoz! Irigy kutya vagyok...

Stella!

Neked külön extra drukk!!!

Babus!

Gratulálok a 34. héthez. Szintén irigy kutya vagyok...

Nekem szerintem meg fog jönni, mert a hőm se valami magas (ma reggel is csak 36.9 volt), meg a hasam is fájdogál, hát most várok... Kép

Pusza mindenkinek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Nálunk is a párom uralja a gépet csak most elment vásárolni!!

Stella!
Nagyon szoritok neked és a babáknak!++++++++++

Janka!
Üdv itt a kis topic családba!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?