Új privát üzeneted érkezett!

Hali! Bocsi....

Zsuzska: ha tudnád, hogy mennyire szorítottam Nektek!!!! Tegnap este is alig vártam a ma reggelt, mit tesztelsz... Óvatosan gratula!!! Anyudnak megsúgtad?

Kép

Kép
szolkata
 
 


Melaszka!
Köszönöm szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: Ha minden jól megy, jövő hét vége felé mozizunk :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi a zavarásért, de Zsuzskának szeretnék gratulálni!!!!!
Nagyon örültem mikor megláttam a pozitív tesztjeidet!!!

Kép
kata05
 
 

 
 

Sziasztok!


Zsuzsuka! Én most nem is tudom mit mondjam! Csak azt, hogy ugye??? Mikor mondtam akkor te már elástad! De talán jobb igy! Istenem ugy örülök nektek! Millio pusz és sok gratula!!!! Zozo mit szolt????? Hogy mondtad meg neki???

Brid! Hát hogy öszinte legyek nem nyugodtam meg! Sőt!!!!
De ma meg lett 6 óra várakozás után a 12.-heti genetikai uhu ahol minden okés! 54 mm-es a kis szerelmem! És integetett az egyik kis kezével! Na ott azért potyogott a könnyem! Szal ez egy leírhtatlan érzés! Tudom, hogy most ti jöttök mind a 3-an Te Pendi és Csucsu! Gyere már haza! Élöben jobb lenne mesélni! Ja és Dr Sulyok Csaba csinálta az uhut! És egy talpig rendes és kedves dodobácsi volt! Ha lenne rá keretem Őt igen felfogadnám a dokimnak! De sajna nincs rá lovém! :( :cry:

Csucsu! Én azért bizom abban, ogy egyszercsak meglesz nálatok a családi béke! Szívemből kivánom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


ZSu
Oke nem tud orulni addig de akkor is azert ez ma nagy szooo :idea: es tenyleg az is lehet tobben vannak :shock: :D Hogy mutattad meg a pozi tesztet? 8) Meselj ma nem vgy valami bobeszedu :roll:

Noci
Fotot egyik helyen sem adtak? :shock: Na a kismanoval minden rendben ...es integetett...de jooo :) En tuti mar egy plusszos teszt eseten is inkfartust kapnek :shock: nem hogy az uhu felvetelen :lol: :lol: :lol: Probalj megnyugodni mert az idegesseg csak is a babadnak art :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En mentem aludni most ertunk haza szulinapi bulirol parom egyik barijanak volt :roll: Majd holnap meselek most mar negyed 4 csak amig ettem bekoszontem :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócikám!

Hát igen, tudom :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Örülök, hogy genetikán minden rendben volt. YDe az naggyon gáz, hogy hat órát kellett várni :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Az az igazság, hogy én csak oda vittem apának a tesztemet, hogy ugyanazt látja-e, mint én :lol: :lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol:
Persze még nagyon félünk, hogy nehogy történjen valami. Apa nem mond semmit. kettőnk közül én vagyok az, aki nyugtatgatja a másikat, hjavascript:emoticon(':lol:')ogy nyugi, jól van odabent a kis manócska. Napról napra szebb és erősebbek a csíjkok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Na ennek orulok :wink: Erezheto az irasaidbol is,hogy magabiztos vgy es ez jo :) Az erosebb csikok meg megjobbak 8) :lol:

Tegnap egy isminknek volt szulinapja es valami lebujba mentunk enni ahol a normal hetkoznapi dolgozok melo utan lemennek enni es ini mert egyben a kettot lehet ott lenni es hat fust van mert dohanyoznak,mint a gyarkemeny :x Nem szeretem az ilyen helyeket dehat nem az en szulinapom volt es nem is en valasztottam a helyet :? Mit lehet tenni semmit :roll: Foleg a kaja...halak minden mennyisegben es tengeri herkentyuk :x ezek kis adagok szal nem egy fogas etelt rendelsz hanem mindenbol amit akarsz egy kis adag jon ki :roll: rizs meg nem is volt :twisted: Ugyhogy a csirket volt 2fele magaban ettem :shock: Na de mondom mind1 hat 1szer kibirom de mar ugy indultam neki,hogy nem nagy orormmel :? 7:30kor kezdodott mi voltunk ot eloszor es el is kezdtuk rendelni a kajot....a szulinapos jott 8kor es volt aki 9kor es csak akkor kezdett el enni :twisted: ugyhogy fel 10-10korul hagytuk el a fustos helyseget :evil: Aztan mentunk egy barba inni ott meg mondom direkt embernek,hogy szoljon nem erosen kerem a viszkimet de aszonta itt nem erosen adjak(mindenhol erosen adjak ez japan itt nem sporoljak ki :? )Szal nem szol nana,hogy eros let kertem ra kolat demar nem segitett igy kertem kulon meg 1kolat :x aztan fekete dzsoni vokert ittam pedig mondtam apanak a pirosat kerje mert az a jo :roll: szla marha jo volt ,meg az italom se izlett :twisted: Kikertem egy rovidet a pirosbol es beleontottem a kulon kikert kolamhoz 8) na igy mar jobb volt :) Aztan rendeltem takos csipszet is :wink: merthat en ugyan jol nem laktam :shock: :oops: :roll: Aztan onnan kovetkezo hely a klub ahova jarunk 8) ott ujjabb ital de a csak a kolagomb helyett vgy tonikot vgy gyingyert nyomot mert eloszor valami feher folyadek jott aztan nyomta akolat :twisted: szal ez se izlett :roll:

Aztan olyan szintu peteeresem volt most,hogy mar 3napja faj teganp is azon gondolkodtam tuti,hogy ape okozza vgy valami bajom van :?: :shock: A hiperszuper tesztemen 3csik van :shock: :D Ugyhogy ma meg tesztelek aztan este elkapom apat 8) Most osszehozzuk a babot :twisted: :twisted: :twisted: :lol: Majd mutizok fotot a tesztrol csak megcsinalom a mait is osszhasonlitas kepp mert szerintem hajnalban megrepedtek :shock: Szal a klubbol meg mentek volna tovabb de en olyan szarul ereztem magam ugy osszevetve az egesz estet,hogy en mondtam apanak oke o mehet de en nem :| De persze nem ment es jottunk haza meg ettem beneztem hozzatok es mentem aludni :arrow: Se a kaja se a pia oldalam is fajt,akkor a sozbatarsnak ott volt valami barinoje es ott dumalt hozzam folyamatosan en meg annyira nem voltam ra kivancsi :twisted: ,akkor a masik barik baratnoi a nagy lelkis beszelgetesukkel lefarasztottak :x szal nem volt jo na :roll:

Dehat mindig nem lehet jo :) Szal nem banom :wink:

Hat ennyi most megyek enni mert itt ma szunnap van...fiuk is itthon 8) apa is 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Na nekem mondhatod melyik ital milyen. Mi a különbség a fekete és a piros között?
A füstös helyeket én is utálom. Egy idő után a szememet sem tudom nyitva tartani. ÉS a hajam meg a ruhám is átveszi a füst szagot ami szörnyű.
Na akkor a tegnapi nap nem a tiéd volt. A Pé-nagyon jó. Hisz spontán is össze jöhet és vannak ám csodák:)

Én tegnap voltam dokinál írt fel 3fle gyógyszert a köhögésre.Remélem használ mert tegnap is kijött a vacsi annyit köhögtem.
Viszont nem is hizok a kajától igy:)

Zsu: persze, hogy minden rendben van odabent:) Nem is szabad semmi rosszra gondolni.
Írtó nehéz kivárni az első uh-ot. De hidd el ott majd megnyugszol amikor látod és hallod a szivhangot:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Hát az este nem a tied volt :? :? :? :? :? :?
Én is nagyon utálom a füstös helyet, pláne, hogy befulladok tőle :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Csucsu!
Remélem, hogy hatnak már ezek a gyógyszerek és abba marad ez a csúnya köhögés.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MAi tesztem:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És így erősödünk:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu
Tudom am,hogy van eselyunk azert is kapom el apat 8) Mennyi ido kell a katonaknak a feluszashoz? :roll: Mert kozben mar azon is gondolkodtam bar nekem van pe-m de ugye van az a bizonyos nyak is ami segiti oket a feluszasban haaat nekem nem pekor szokott lenni :roll: most pl elotte volt meg talan utana van :roll: Bar a katona vizsgalatnal neztek az uszast es jok az eredmenyek :roll: Na vegre lementel a dokihoz :) mit szolsz :roll: amugy nem mondott semmit? :roll: tuti jobban leszel... :wink:

Zsu
Figyu maaa en ha jobban megnezem a 6-ain is latni valamit :shock: es vegig teszteltel minden nap te kis hamis 8) :lol: :lol: Erosodik am szepen 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Hát igen.... de ha nem erősödött volna, akkor a gyógyszerektől lett volna.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

MOst apa itthon van! finit reggeliztünk kifli sajtos párizsi paprika és kakao! Immmmmáááádddommmmm!!!!!!!!!!

Zsuzsu! Te tényleg kis csalafinta vagy! Te már rég tudod csak nem szoltál semmit! De végül is igy is jó volt a meglepi nekünk!

Brid! Valoban nem adtak képet seholsem! És igen az uhun én is majdnem meghaltam, mert mikor látod a babád az olyan felemelő és megható érzés! És tudod én még mindig nem fogtam fel igazán! Azt mondják, majd akkor lesz az igazi mikor elősször megmozdul! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hááááááááááááát.... úgy látszik, későn érő lesz a bébink, mint az anyukája 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most kaptam Pnditől sms-t:
Kata üzeni, hogy Lilla baba tegnap tüdőgyulladással kórházba került :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jobbulást kívánunk nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Én is megkaptam az smst, csak nem voltam itthon a telom meg igen! NOs sajnálom, hogy nem tudtam megírni az üzit Pendi! Ne harizz, de most jelen pillben itthon vagyok, de minjá megyek vissza pestre majd onnan fogászatra!

Kata! Lilla babának sok sok puszi ölelés és jobbulást neki!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kata: Javulást a kicsi Lillának. Remélem hamar felépül. Sok gyógypuszi neki.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem voltam, de most sincs időm maradni, és visszaolvasni. Csak jelzem, hogy nem töröltem magam, de azt sem tudom hol áll a fejem.
Vasárnap óta szinte alig voltam gép közelben.
Vasárnap ugye meló volt, aztán hétfőn mentem tesómékhoz, és csak tegnap délután értem haza. Ma meg oktatáson voltam, és délután értem haza szintén. Fel akartam jönni, de elaludtam.
Egyedül kedden reggel tudtam felszaladni fodrász előtt, hogy mik a hírek, és annyira örültem az új babásunknak. :)

Hogy vagytok Drágáim?
Hiányoztok ám!


Zsu Szívem!
Még mindig nem térek észhez. Annyira örülök neked! Azért is hívtalak, mert tudtam, hogy nem fogok tudni jönni, hogy írjak neked! Tényleg nagyon örülök! :) Most már nagyon vigyázz magadra/magatokra! Te vagy a mi mentsvárunk. Én nem hiszek a lombikba, de te megmutattad, hogyan kell első inszemmel babás lenni. :) Innentől hiszek én is.

Bridget Drágám!
Mostmár majd jól megmutatjuk nekik, hogy mi is hamar követjük őket a sorban. :)
Mikor jössz haza? Nincs vonalzód, és nem tudom. Remélem fogunk talizni. Hogy vagytok? Meggyógyultál?

Drága Csucsu!
Ti hogy vagytok? Használ az antibiotikum? Szabina kötőhártya-gyulladása hogy van? Sikerült a gynevacot felíratni?

Nócika
Hogy vagy Drágám? Megvannak az eredmények?
Megírtam neked is, meg Zsunak is, hogy Kati mit írt, mert nem tudtam, mikor tudsz géphez ülni.

Kati
VIgyázzatok magatokra! Lilla babának jobbulást kívánunk!

Most csak ennyi volt az időm, holnap melózom, de utána ígérem jövök, és pótolok.
Puszi nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

NA meg is vacsiztunk apával már és megy a mosógép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: Szépek a tesztjeid nagyon. Erősödik ez szépen. :)

Pendi: Jó, hogy jöttél már hiányoztál.
Szabina szeme szuper már tegnap is szép volt. Az én köhögésem még mindig szar.Már nagyon unom mindenem fáj. Nem tudommikro hatnak már a gyógyszerek.
Igen már ki is váltottam a gynevacot. Nálunk nagyon olcsó volt.4400FT miközben egy csomóan 7-8000Ft ért váltották ki. Meg is lepődtem, hogy csak ennyi.
De valami jónak már kellet is , hogy történjen mert nagyon nem jó szériámmal küzdök.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
NAgyon remélem, hogy most már jóó széria jön!!!!!

Pendi!
Nekem is hiányzol. Várunk majd nagyon!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: Én már nem remélek semmit. lesz ahogy lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Én egyenlőre most csak annyit kívánok NEked, hogy mihamarabb elmúljon ez a ronda köhögés és meggyógyulj!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jo reggelt 8)

Kép

Hat tegnap apaztam nem surun tudtam jonni :roll:

Zsu
Gondolom te most a fellegekben jarsz :lol: :wink:

Pendi
Mar epp akartam irni hol vgy? :roll: :) Milyen volt tesodnal?Mi jot rosszalkodtatok?O nem dolgozik olyankor amikor mesz vgy,hogy van ez? :shock: Dieta hatott mar valamit?

Csucsu
Ne is idegeskedj ezen a babateman...tenyleg azt nezd alapul,hogy 10honap alatt a 6bol 3-man babasak lettek :wink: Sot vickybaby is babaslett akkor 7bol 4 vgy ugye zsofi@ azaz8bol5 es meg mehetnek tovabb 8) Jo az arany na es most mar mi jovunk :wink: Nyarig jokat bulizunk...lassan jon a jobb ido kicsit konnyebb lesz...talan :roll: Az a franya kohoges nehogy te is tudogyuszit kapj itt nekem :shock: Orulok,hogy Szabina jobban van :wink: Neked pedig gyogypuszi :wink:

Kati
Jobbulast Lilla babanak :( hogy kapott tudogyuszit? :shock:


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép Ennyi mndent kaptunk karira anyostol :wink:
Kép Ez az egyik karacsonyi ajim...valami arcgozolon gep :shock:
Kép Ez meg a tavalyi korom dizajnom :)
Kép A mikulas ezt hozta :D
Kép Unnepi pompaban a varos 8)
Kép Az osztalytarsammal amikor teszt elott ementunk bulizni 8) es ugy becsiccsantottam masnap nem tudtam menni a tesztre :oops: :lol: :oops:
Kép En a szobatars es a barinoje tavaly amikor apa sokat volt angliaban :roll:
Kép Apaval etteremben 8)
Kép Ez meg mikor elvitt a cirkuszba meg az utazas elott 8)
Kép A karifank kisse megkesve :oops:
Kép Apa es az a bebi aki nemreg szuletett de ok most Hong Kongba koltoztek :roll: Apa eleteben eloszor fog babat a kezeben :lol: :oops: :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brdiget: nagyon szupik a képek. De a legjobb amin Apa van és a kicsi édes baba. Annyira féltve fogja a kicsit nagyon megható.
Azt tudom én , hogy jön majd a baba csak jó lenne tudni mégis mikor.

Reggelre a köhögésem felszakadt. Már ennek is örülök.
Ma reggel 9re meg megyek gynavac szúrira.

Kép
csucsu05
 
 


Bridg!
Szupik a képek.... no meg a vonalzóid is nagyon jók lettek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na és a körmöd :shock: :shock: :shock: :shock: woow :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na azt hiszem, a legközelebbin nekem is lesz ilyen virág :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Te csináltad????

Csucsu!
Na végre :!: :!: :!: Ideje volt, hogy végre felszakadjon a köhögésed :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hajrá gyógyulás!!!!!!!
Milyen volt a szuri :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok csajok!

Itt vagyok sül a kis pizzam amit reggelire kivántam meg! A kedvem az nagy kaki ma! Tegnap egész nap kergettük az egyik ismit akit immáron közel 16 éve ismerek és megbiztam benne! Eladtunk neki fél éve egy autot amimt elösször mi fizettünk majd a sogor csak neki a sok gyerek miatt nem volt jó aztán átadtuk neki, hogy talán 3 évig bir fizetni 25 ezer FT-ot mint törlesztöt! Igy neki is és nekem is jó! De nem! Ezt el cseszte, mert ma jönnek lefoglalni, mert nem fizetett be 3 havi részletet erre még rájött a behajtási dij mert egyszer már sikerült persze nekem sok utána járással és koldulással elintéznem, de most ugy döntöttem ugy is mi látjuk a kárát akkor legyünk rajta hamarabb tul! Fennmaradt még 800 ezer Ft akkor a kocsi eleje a teteje a hátulja és a bal hátsó sárvédő ive törött! Szal az auto igy kb ér nagyon jó indulattal 400 ezer Ft-ot és a többit az én apácskáűmtól fogják levonni! Mert ugye a mi nevünkön van! Ugyhogy ebbből még egy oriási vita lesz amivel most ugy vagyok letojom! Tőle nem fogom tudni behajtani még polgári peres uton sem! Ezt jól megszivtam! Be akart mártani a behajtonál a gyerek, hogy miattam nincs rajta müszaki sem! Na sejted, hogy a bankot ezt rohadtul nem érdekli, mert ez nem az ő érdeke és ehez csak a tulajnak van köze meg max a rendőrnek ha megfogják, de Őt ezt sem érdekelte, mert ugy járt vele pedig már rég nála volt mikor lejárt a müszaki meg a zöldkártya! Gondolhatjátok nem voltam ideges???? Sogorom a kezes! Ha tőle is levonnak akkor a gyereknek löttek mert a sogoromnak ottt van 5 gyerek akit fel kell nevelni! Nekünkmeg most jön a potom 5 centis tökmagom! Ugyhogy szar lenne ha apácska meg a báttya ugy megvernék érte, hogy valami baja legyen a gyereknek mert feljelentené őket és akkor mehetnek a sitre vayg mit tudom én mi lenne!!!!!!!!!!!!!!


Brid! Nagyon jók a képe! A kivilágitott város meg a babos kép apácskával! Olyan kis édin fogja! Na gyakorlatban már tudja milyen fogni csak még azt nem, hogy milyen lenne, ha a sajátját fogná!!!!!!!!!!!!!! De remélem most már ti is csatlakoztok hozzánk Zsuhoz meg hozzám!

Csucsu! Örülök, hogy végre felszakadt! Igy azért már sokkal könnyebb! Az a szuri meg jó drága, hogy a fene vinné el az állam jó dolgát! És nézd meg már annyiszor el akartam küldeni neked könyvet, hogy az nem igaz, pedig ki is van készitve! Én csk ennyire vagyok feledékeny!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsu! Hogy vagy szívem?? Rokakoma van vagy családja?????

Pendi! gyere minnél elöbb már nagyon hiányoztál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu: Ez a harmadik fájt bizony. Eddig csodálkoztam, hogy nem is fájt na de most......
Hányinger vagy valami tünet??


Nócika: Hú ez nagyon zűrös sztori. papirt nem írtatok erről a kocsi átadásról??
Hogy lehetnek ilyen szemetek az emberek.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! DE igen írtunk, de mondta a behajtos pasi, hogy mivel nem ügyvéd elött lett hivatalosan csak magunk között ezért kitörölhetjük vele! Szal gondolhatod! Itt állok betegállományban és csak kapkodom a fejem! Apa tiszta ideg! Kezdünk megint felfelé menni anyagilag és tssék láss csodát megint mi hzzuk a rövidebbeT!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja! És abban teljesen tisztában voltam, hogy pénzben nincs barátság, de tudod ugy voltam vele, hogy mivel olyan volt mindig is a viszonyunk, hogy minden okés sőt még a szüleivel is tegező viszonyban vagyok gondoltam nem érdemlek meg tőle semmi rosszat! De tévedtem! Rohadtul rossz emberismerő vagyok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Ez sajna nem a rossz emberismeretet jelenti,hanem sajnos ilyen aljas szemet vilagban elunk,hogy meg a baratunk is meglop :evil: Engem konkretan 3ember is meglopott ki sem mondom mennyivel de hasonlo eset...jottek konyorges segitettem aztan sosem lattam semmit vissza :evil: 3szor ossz vissz 2 es fel milla :oops: leirni is sok :? soha a budos eletben senkinek 1forintot se azota...gondolhatod...ilyenkor meg azok jarjak meg akik tenyleg megadnak :roll: Mondjuk most nincs is mibol adni :? Es csak nyugalom te kismami vgy 8)

Csucsu
Sajna nem tudhatjuk mikor jon a bebi csak minden honapban remenykedhetunk titkon :wink: :oops: De minnel nagyobb meglepetessel jon annal nagyobb inkfartust fogok kapni :shock: :lol: :lol: Otulok,hogy jobban vgy mondtam en hogy hasznalni fog a gyogyszer :wink: A szuka nem mondott semmit a rendeloben :twisted:

Zsu
Azt a kormim nem en csinaltam mert en viragot nem tok en meg nem hasznalok porokat csak diszitest kovekkel :roll: de naon baro...majd meg mutizok olyat is amit en csinaltam 8) Hogy vgy?

Csajok
Koszonom a kepdicsereteket...kisse elvgyok csuszva veluk :oops: es mindig csak igerem :oops: Bocsesz :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Nem ahhoz a szukához járok szúrira. Egy ápolónő adja be aki itt lakik és babanetes. A clostis topicba irogat.

Nócika: soha senkiben nem szabad megbízni!
Mert az aki jót akar csak az szívja meg.
Én pedig mennék a lové után. Vinnék 2-3-4 nagydarab pasit és igenis befenyiteném.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Azt tudooom de amikor a torkodra adott 3fel gyogyot akkor a szukanal voltal nem? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igen illetve a doki pasi . Az asszisztense nő ketten is vannak és jól emlékszel ők a bunkók igen.a doki csak deffektes alapból.
Hát volt azért affér ott bőven.
Nagyon ciki volt. Mert felirt 3féle gyógyszert a köhögésre. Eddig nem volt baj. Bár a torkomat a doki megsem nézte csak meghallgatta a hátam. Fúra de mindegy.
Aztán mondtam szeretnék egy gynevacot íratni. A dokinak persze gőze sem volt mi ez. A szuka asszisztense meg kereste a gépben és kiállitott egy hüvelykúp receptet. persze ezt csak a kocsiban vettem észre. Na mondom vissza megyek.
Pont a doki jött ki az ajtón és néz rám. Mi a baj?? Mondom nem ezt a receptet kértem. Mondja mi a neve . Mondom : gynevac.
De a dobozt is mutattam neki mindegy gőze nem volt mi az.
DE az ajtót a doki nyitva hagyta és kiabált ki nekem betűzze a gyógyszert.
Na végre megtalálta a szuka a gépben a injekciót. Erre biztos vannak külön kódú gyógyszerek mert mondott valami számot.
Erre az asszisztens ez biztos valami fertöző gombára van . A másik szuka meg mondja Candidára biztos. Ajtó úgye nyitva. Tele a rendelő beteggel akik mind hallották.
Ki is akadtam és mondtam nem gombára van hanem Ph helyre állitó gyógyszer!!!!!! Mondtam neki: tudja ez olyan nőknek van akiknek nehezen jön össze a gyerek és jó petefészek gyulladásra , petevezeték gyulladásra, A hüvelyi flórát helyre teszi. Persze ezt nem hallották már a rendelőben de mikor kijöttem irtó ciki volt mert mindenki nézett csak.
Útálom ezt a doki és a két hülye szukáját. !!
:evil:

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Kicsi pihenés, mert mára már kidolgoztam magam! A felső szintel most lettem kész még forog a rozi és már csak a konyha van! Azt is muszály, mert ma még csomagolok mert holnap ugye uccu neki indulunk!

Brid! 2és fél milla??? Én ennyit gondolni se mernék kölcsön adni még ha lenne se! Bár 3 embrenek, de még ugy is sok! Bár igen az emberek csak azt nézik jó barát meg minden aztán ök meg egyszerüen csak kihasználják! Hát igen! Ezek a magyar emberek! Ez az ország szégyene!

Csucsu! Hát én megmondom a frankot én is gondoltam arra, ha nem értünk szot akkor más kesztyűbe dugom a kezem, de elöbb adok szép szot majd felkeresek azért egy ügyvédet és ha nem akkor vannak ezek a behajtó emberekék! Nekem annyit meg fog érni hidd el! Egy darabig türök és nyelek, de majd ha besokalok ami akkor lesz amikor az első adagot levonják apa számlájárol! Mert náluk még az a baj, hogy a fönöke az ilyet nem türi meg inkább kirugja a szerencsétlent és nem fogja nézni, hogy jön a baby meg hogy nem az Ő hibája! Sajna ilyen viláűgot élünk! A multkor 135 eze Ft-ért rugták ki a kollégáját! Szép baleset, de akkor még azt is ráperelem az kedves ismikére! Nyugodt lehet effelöl mindenki!

Igen én kismami vagyok, de ezt a nagybetüs életben senki nem figyeli! Sajna!!!!!! :( :o :?

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu
na akkor jol tudtam....mar multkor is kerdeztem mi volt de nem irtad :roll: Hat nem semmik de hat en mar ezen megsem lepodok :evil:

Noci
Jah 2.5 de annak mar lottek...nem is idegesitem magam...persze soxor eszembe jut...mert nekem is jol jonne...de oket nem erdekli :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát sziasztok!!!

Nócikám!
Nem semmi sztori... csak nézek itt nagyokat :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Azért ne nagyon idegeskedj, nem tesz jót a picurinak :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Csucsu!
Egy picit szoktam émelyegni, azt is inkább délelőttönként. De mindig van nálam kóla, az jót tesz ellene. A cickóim fájnak nagyon, növöegetnek és egyre eresebbek...
Egy szóval sem panaszkodhatok. Sokkal fáradtabb vagyok, szinte egész nap tudnék aludni. De dolgozom és nagyon figyelek magamra és törpikémre is....
És hoztam egy újabb képet, ha nem zavartok el a fenébe:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát sziasztok!!!

Nócikám!
Nem semmi sztori... csak nézek itt nagyokat :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Azért ne nagyon idegeskedj, nem tesz jót a picurinak :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Csucsu!
Egy picit szoktam émelyegni, azt is inkább délelőttönként. De mindig van nálam kóla, az jót tesz ellene. A cickóim fájnak nagyon, növöegetnek és egyre eresebbek...
Egy szóval sem panaszkodhatok. Sokkal fáradtabb vagyok, szinte egész nap tudnék aludni. De dolgozom és nagyon figyelek magamra és törpikémre is....
És hoztam egy újabb képet, ha nem zavartok el a fenébe:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi, hogy kétszer küldtem el :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzsu! Inkább 2x mint egyszer sem! Már nem vagyok ideges most már csak fáj! Egyrészt mert nagyon szerettem ezt az autot másrészt meg nem akartam, hogy valaha is ilyen helyzetbe kerüljek! Én szégyenlem magam mások miatt! De ez van!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát sajna nemtudsz ellene tenni semmit sem.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Noci
Van egy mondas:
"Az okosok mas karan mig a hulyek a sajat karukon tanulnak" :roll:
En is a hulyek koze tartozom :oops: Sajnos mindig nekem kell a sajat boromon tapasztalni mert addig ugye nem hiszi ez az ember,hogy barmi rosszul sulhet el :roll: Fel a fejjel remelem megoldodik valahogy ez az egesz ugy :?

Zsu
Miert hajtanank el 8) Mar ugyanolyan erosseguek :shock: :D Szupi lehet babakok vannak ott :shock: :idea: 8) Mar nagyon kivi leszek hany petezsakocskad lesz 8)

En tegnap kotni voltam ahong kongi lanynal 8) Majd arrol is mutizok kepet :wink: Marmint hogy mit produkaltam...persze csak sima kotes :roll: Aztan jottem haza olyan 7korul csinaltam vacsit ettem es sorozatot toltottunk le Itunes-rol 8) Apa a kollegakkal vacsizott es csak fel 2kor jott haza 8) olyan eeedi volt mert csak beccsicsentve volt nem berugva :lol: :lol: :lol: Aztan meg a nagyszobaban beszelgettunk ott volt a szobatars is meg a barinoje es negyed 3kor agyba zuhanas volt 8) du-tan 1kor neztem ra megint az orara,hogy atyaeg mar megint ennyi az ido :shock: :oops: ma csinalom meg a csokiskekszet apanak valentin napra 8) ha lesz idom mielott megjon melobol :shock: :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Én nagyon fáradt és álmos vagyok :? 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kellemes péntek 13-át mindenkinek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen ma pentek 13-a van 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?