Új privát üzeneted érkezett!

JAIMEE: Köszi :) Aranyos vagy, hogy eszedbe jutott.. Látom, a csúszda Nálatok is nyerő. Nagyon édes! :lol: :lol: :lol: Én szívesen raknék képet, de annyi van, nem tudnék választani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.17 08:41-kor.
Vendég
 


Jaimee,
szuper ez a kép Rékáról! Látszik,hogy mennyire élvezi a csúszdát! :lol:

Betsy,
BOLDOG HÓFORDULÓT BENCÉNEK! :lol:
Nagyon jók a képek! Szoktatok lovagolni?

Akkor én is teszek fel képet, 4 lett belőle, igy is alig tudtam választani...

Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, de a suli miatt nem sok időm jut netezni. Így is minden bajom van, hogy Martinkától veszem el az időt, de most már vhogy csak kibírom. Ősszel meg megy bölcsibe.

Betsy, nagyon szépen köszönöm a köszöntéseidet, nagyon rendes tőled, hogy ilyen figyelmes vagy.
Bencédnek sok boldog névnapot kívánunk!!!

Bocsi, hogy csak ennyit írtam. Amúgy jól vagyunk, idén nem voltunk még betegek. Martinka kapott dioptriás szemüveget, de nagyon ügyesen viseli, nagyon ritkán veszi csak le. A fogai nagyon lassan bújnak ki, bár nemrégóta adom neki a Calcium-Kid-et, és nem egész 1 hónap alatt kijött 4 foga, amiből 3 rágófog. Nem tudom, hogy annak köszönhető-e, de ha igen, akkor ajánlani tudom csak mindenkinek.
Most mennem kell, kezdhetem előlről a házidogámat, mert Martinka kikapcsolta a gépet. Majd igyekszem jelet adni magunkról. Holnap kapja a 18 hónapos oltást.
Puszi mindenkinek!
A betegeskedőknek jobbulást, akinek drukk kell, megy ezerrel. Az ünnepelteknek sok boldogságot kívánunk!!!

Hirtelen ezeket a képeket találtam nektek.
Kép
Kép
Ez a Pesten a kórházban, miután kihozták a műtőből szemnyomás mérés után. Kép
Vendég
 

 
 

Nem semmi képek, egyik szebb mint a másik...

A csúzdás imádnivaló, a konyhaszekrényben pakolós igazi nagylányos, a sepregetős pedig az anyukák álma!!!!! :lol: :lol: :lol:

Na itt is egy adag:

Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


sziasztok,

Bocsi, hogy eddig nem jöttem, de ez a költözködés teljesen lefoglalt minket. Na meg netünk sem volt, néha anyuékról bejelentkeztem. Ma délelőtt jön a UPC átköltözteti a netünket. Suli is elkezdődött ma, talán most már több időm lesz jönni. :lol: :lol:

Röviden rólunk.
Sajna albérlőnk még mindig nincs. :cry: :cry: Érdeklődő van ezerrel, de komoly senki. Azért remélem hogy ki tudom adni, mert ez nevetséges, hogy most már több mint 1 hónapja, hogy meghírdettük és még mindig semmi. :twisted: :twisted:

Gyerekek nagyon élvezik a családi házat. Jobb lesz nekik itt. Barbika is imádja, állandóan menne ki. Kint alszik, kint játszik, tegnap kint is ettünk. Össze sem lehet hasonlítani a panellal.És ami a legjobb, hogy reggelente madárcsicsergésre ébredünk. Na ez nagyon hiányzott. :lol: :lol: Suli is közel van. Jövő héttől valszeg busszal járnak majd a fiúk(2 megálló)Az első héten elkísérem őket, de utána muszáj lesz nekik egy kicsit önállósodni. :lol: :lol:
Amúgy a srácokat alig láttam a szünetben. Van egy jó pár velük egy idős fiucska az utcában, így tök jól eljátszottak együtt. :lol: :lol: :lol:

Most nem olvastam vissza, de talán most már többet tudunk jönni. Bár sokat vagyunk kint, de azért igyekszem. :lol: :lol:

Fiuk, lányok csodaszépek, és alig várom, hogy a következő babaprojectnél megint drukkoljunk egymásnak. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SIRKICI:Köszi a hófordulós köszöntést! Zabálnivaló Niki! Az a repülős kép.. :) Nem járunk lovagolni. Eger mellett egy lovastanyán töltöttük a húsvétot, ott készültek a képek.
GYABI: Milyen kis husi-musi a miky egered :) Sapit honnan szerezted? Cumifüggő Beni? Locsolkodni volt Bandita?
JUDY: Na végre!!!! A gyerekek szempontjából tényleg jobb a családi ház. Mi is háznézőben vagyunk ismét. Hogy lesz e belőle valami.. Remélem, hamarosan albérlő is akad! Majd ha lesz egy kis időd, raksz fel friss fotókat?
CHRISSYY: Nagyon sokat nőlt Martin, a szemüveggel igazi komoly kisúrfi lett. Nagyon ügyes, hogy magán hagyja, kevés gyerek viselné el szerintem. Vizsgák mikor lesznek? Vagy folyamatosan vannak? Meddig tart a suli? Köszi a köszöntést, de gondolom hófordulót szerettél volna írni, névnapot csak augusztusban tartunk.
JAIMEE: Popiapunak elfelejtettem boldog névnapot kívánni tegnap. Utólag is sok boldogságot!
Vendég
 


Betsy, ne haragudj, hófordulót akartam írni. A vizsgáim júniusban lesznek. Június 2 és 4 az írásbeli, majd június 11-12 a szóbeli. Még 4 alkalommal lesz oktatás és vége.

A babók egytől egyig édesek, zabálnivalók. Jó sokat nőttek, pedig most születtek.
Vendég
 


1 éve..
[quote] írta:Klárika baba ma 13 óra 19 perckor megszületett! 50 cm hosszú és 3600 g!


CHRISTELL: Nagyon boldog 1. szülinapot Klárikának!!!

Kép


JUDY: Boldog születésnapot kívánunk Neked!!!


Kép
Vendég
 


Klárikának és Judynak nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Betsy: Drukk a kéglihez! Min múlik egyébként a dolog? Nálunk eléggé leestek az ingatlan árak, aki csak VESZ, akár befektetési célból, most nagyon jól jár.

Köszönöm Tibi nevében is a névnapi köszöntést :)
Mit sütöttem Húsvétra? Semmi bonyolultat, pogácsát, barackos túrótortát, almáslepényt és kavartam egy kis tiramisut.

Judy: Hát igen, nekem is minden vágyam egy kertes ház. Talán mire 40 leszek, összjön. :roll: Az a baj, hogy a belvárosban akarunk maradni, ott pedig a kertes ház iszonyat drága. És fontos lenne a centrumban maradni, mert kertes ház esetén apa irodája, műhelye is ott lenne valahol. Dejólennemár....

Chrissyy: Tényleg nagylegény már Martin, komoly fiatalember. :P

Sirki: Húúúha, Niki nagyon pakolós úgy látom. :lol: :lol:

Betegek vagyunk apával, mint a kutya, délután megyünk orvoshoz. Valami influenza szerű, csak láz nélkül. :shock: Réka perpillanat még nem kapta el. Széééép hétvégééééét!
jaimee1
 
 


Betsy,Jaimee,

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntést.
Hát, nagyon öregszem, ha azt veszem már a fél életemet leéltem. :lol: :lol: Négyeskének nagyon vén anyukája lesz, mire érettségizni fog. :lol: :lol:
Apácska elfelejtette a szülinapomat. :cry: :cry: Legalábbis eddig még mnem mondott semmit, pedig reggel taliztink mielőtt elment dolgozóba. :cry: :cry:

Chris,
KLÁRIKÁNAK IS NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Jaimee,
Hát nem tudom nekünk is mikorra lesz saját családi házunk. :oops: :oops: De jó lenne már. Most arra pályázunk, hogy a leendő legalkalmasabb időben megszabaduljunk a frank alapú hiteltől és eladjuk a lakást. De erre még várni kell sajna, majd ha ez a gazdasági válság végre tovább áll. :cry: :cry:
Jobbulást kívánok nektek!! :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Isten éltesse az ünnepelteket!

Tök jók a képek!
Vendég
 


JAIMEE: Érdekes, mert nekem nem vágyam a kertes ház, én jól ellenék panelban is, de apa ragaszkodik a családi házhoz. Nálunk amúgy annyira nem estek le az árak, de azért akad, aki korrekt áron árulja. Persze aki a magas hitel miatt akarja eladni, az tényleg jóval kevesebbet kér érte. Azon múlik a dolog, hogy lesz e olyan, ami mindkettőnknek tetszik.. Apának a nagy kert, műhely, melléképületek, garázs a lényeg, nekem pedig, hogy mindenkinek legyen saját kis kuckója (tehát 3-4 szobás). Már elég sokat megnéztünk, nekem eddig csak egy tetszik azok közül. Majd meglátjuk.. Jó sok mindent sütöttél húsvétkor, egyik finomabb, mint a másik! Jobbulást Nektek!
JUDY: Épp kérdezni akartam, hova lett a vonalzó, de úgy látom már csak 44 nap :) Apácskának biztos eszébe fogsz jutni, majd meglátod ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Nincs időm visszaolvasni, csináljuk a fürdőszobát ezerrel, úgyhogy kivagyok, de nem baj, megéri, de azért

Chris,
KLÁRIKÁNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!! :lol:
sirkici
 
 


Klárikának és Judynak:



Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a köszöntéseket. Holnap lesz egy szűk családi ünnepség (19 fő), és arra készülünk ezerrel. Remélem Klárika is élvezni fogja. Majd teszek képeket, és jövök a beszámolóval. :)

Judy!
Neked is nagyon boldog szülinapot kívánunk.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Visszaolvastam, de reagálni sajnos megint nincs időm, rohanok tovább, de

Judy,
utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
sirkici
 
 


BAMBIKA: Utólag is boldog névnapot kívánunk Neked!
SIRKICI: Boldog 11. hófordulót. Holnap gyere minél előbb a képekkel!
Vendég
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket! Most csak azért ilyen nagy a szám, mert mi a férjem miatt 2x húsvétolunk, így nem maradtam le e jókívánságokkal!:)) Ezen a hétvégén van a görög húsvét, megyünk bárányt sütni!

A Hévíz nagyon jól sikerült, utána apikám 63. szülinapját ünnepeltük, szóval ezen a héten is volt rohanás:)

Popi anyu és kis családja: mielőbbi gyógyulást, drukk, hogy nagylány ne kapja el! Nagyon édes a csúszdás kép!!! Mi is tervezünk költözést, de szerintem csak a második babó után lesz belőle valami...Húú, pedig én kertfüggő vagyok...

Judy mami: boldog szülinapot nektek!!

Chrissy: örülök, hogy ennyire ügyes Martinka. Nálunk még a sapka sem marad meg nagyon Alexi fejecskéjén! Fogakkal mi el vagyunk látva, konkrétan kibújt valamennyi.

Sirki: szuperek a képek! Nálunk is autó mánia van, igaz pasi Alexike! Ki sem tudom szedni az autóból!

Betsy: hogy telt a húsvét? A nyusziról még mindig nem csináltam képet :oops: Pedig annyira kutakodom utána!

Kép Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Chrissyy,
nagyon aranyos Martinka, igazi nagyfiú már, és látom sokat segit! :lol:

Gyabi,
Bandita csuda aranyos, mint mindig, nekem az első kép tetszik a legjobban, az a pofa... :lol:

Judy,
remélem mihamarabb találtok albérlőt!

Betsy,
kösz!

Jaimee,
igen, nagyon pakolós Niki baba, már sok mindent elpakoltam, de mostmár kezdi elérni fent is a dolgokat, szóval haladunk szépen lassan, minden érdekli, de ha nem kapja meg amit akar... akkor jön csak a mennydörgés! :lol:
Remélem már meggyógyultatok, és nem volt komoly a kór, na meg, hogy Rékacica nem kapta el!

Heni,
kösz! Milyen jó, hogy ennyi felé tudtok utazgatni, zajlik az élet körülöttetek, meg Alexikének is biztosan nagyon jó, hogy "világot lát"! Nálatok a nyaralás görögország szokott lenni?
Apukádat utólag is Isten éltesse!
A képek nagyon jók, Alexike is kész nagyfiú már, ebben a kis mellényben még macsósabb! :lol: Te is nagyon jól nézel ki, sugárzik rólad a boldogság! :D
sirkici
 
 


Jaj, a képek lemaradtak:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Arikon, Babszi,
hogy vagytok? Néha adjatok egy kis életjelet magatokról! Benéztek még néha hozzánk?
Babszi,
hogy halad az inszem? Vagy már a lombiknál tartotok? Netán sikerült? Bár akkor gondolom azért értesültünk volna róla!

Kismamijaink?
Nóri, Niki, Mirci???????????????????????????????
sirkici
 
 


Nóri,

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Sirkici,
Csodásak ezek a képek.Úgy látom Nikinek minden szín nagyon jól áll. :lol: :lol:
Heni,
Te is szuperul nézel ki. Alexi pedig már egy kész kis "görög isten" :lol: :lol:
Jaimee,
Végülis elkezditek most a babaprojectet, vagy vártok őszig???? :lol: :lol:
Bambika,
Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!
Bibi,

BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNOK CSIRIBÉBINEK!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy megelőzött, de akkor én is..
ARIKON: Nagyon boldog szülinapot!!! Kár, hogy Te (is) törölted magad..
NÓRI: Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!
BIBI: Boldog 11. hófordulót Bíborkának!!!
SIRKICI: Niki semmit nem változott! Vigyorog, mint mindig! Édes nagyon!
HENI: Mivel ritkán raksz képet, így mindig szembetűnő, hogy mennyit nől, változik Alexi. Klasszak a képek! Nálunk is jól telt a húsvét, Eger mellet egy lovastanyán töltöttük a hétfőt, ugrálóvár, játszótér, lovasbemutató, pónilovaglás, tojáskereső kíséretében.
JAIMEE: Csiniben tetszik a legjobban Réka! :wink:

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Arikonnak és Nórinak nagyon boldog születésnapot!


Kép

Judy, Heni: Mindjárt itt a nagy rajt! :P :P LH? PG? Hőgörbe? Vagy csak lazán? wink: :lol:

Judy: Még nem indítunk, bár már nagyon ott állok a startnál.:lol: :lol:

Sirki: Nagyon édi Niki! :D

Rékának 3. napja megy a hasa, ma megy a székletminta az Ántsz-hez, hogy hol a gubanc. Hát jobban fogadtam volna egy náthát, mint legeslegelső betegséget. :roll: :roll: :roll:

Bíbi: neked engedi a freeblog kiválasztani a betűtípust, ilyesmit? Nekem ömlesztve ment el mindent. :roll: :
jaimee1
 
 


Bíbi: [color=red]Boldog hófordulót ![/color] Szülinapi tervek? Ajándékok dolgában döntöttetek már? Van, ami tetszik?
jaimee1
 
 


Arikonnak és Nórinak mi is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!

Judy, Betsy, Jaimee,
köszönjük! :lol:

Jaimee,
remélem meglesz a gubanc, biztosan valami virus lehet! Mihamarabbi gyógyulást Rékacicának!
sirkici
 
 


Jaj, az előbb lemaradt...

Bibi,
a kis Bibinek mi is nagyon boldog hódordulót kivánunk! :lol:
Ajándékötleteitek engem is érdekelnének, én még nem tudtam eldönteni, hogy mit vegyünk Nikinek, mindenképpen valami hasznos dolgot szeretnék. Anyuék valamilyen bicikli félét, vagy olyan lökdösős kismotrot vesznek neki, én gondoltam a járáskönnyitőre, vagy minek nevezik, de nemtudom az jó ötlet-e?! Azért mert ha nem is azzal tanul meg járni, akkor is érdekes lesz-e neki, hogy tologathatja, nyomkodhatja rajta a gombokat, stb? Szerintetek?
sirkici
 
 


Minden ünneplőnek örömet és boldogságot!!!!!

Jaimee: remélem semmi komoly, nálunk a foggal együtt jött eddig csak hasmenés.

Sirki: nagyon édes Niki baba, nekünk most a szülőkaros tricikli jön be, az uncsitesóéban ült és imádta, most az lesz vásárolva. Ül - nézelődik-te pedig fentről irányítassz.

Judy: remélem a házikóügy lassan megoldódik, csak lesz már albérlő lassacskán.

Bíbi: hol is vagy Te elveszve??????????? :lol: :lol:


Nálunk jelenleg orrfolyás van és tesz-veszen - vaterán szandál licitálás ezerrel.

Valaki megkapta már a Felicitas csomagot? Az enyémben volt kislabda, Sudocrem, Tusfürdő, Vanish folttisztító!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
kösz! :lol:
Bandita nagyon huncut ezen a képen! :lol:

Körkérdés: ti használtok a gyerkőcöknek valamilyen naptejet vagy ilyesmit, mármint majd nyáron, ha nagyon fog sütni a nap, és erős lesz az uv sugárzás?
sirkici
 
 


Nóri, Arikon: Isten éltessen sokáig Benneteket, minden szépet és jót, de most már aztán tényleg!

Köszönjük a köszöntéseket, Sirkiéknek is viszont , Popicsaládnak jobbulást, ne haragudjatok, de most ennyi, szenvedek mint állat, felfáztam, mint még soha, görcsölök és bőgök, ehhez képest a szülés-vajúdás semmi, az legalább nem fájt megszakítás nélkül, meg azon túl voltam két nap alatt :cry:
Vendég
 


Bíbi: Bár úgysem olvasod: doki és egyetlen adag antibogyó (por), holnapra kutya bajod nem lesz. :wink: Nekem ugyanez volt, amikor Réka annó "ágyazott". Jobbulást!

Sirki: UV sugárzás már most is van, nem kell várni a krémmel nyárig. :!: :!: 50 faktoros bármilyen krém jó, patikában adnak tanácsot majd, milyet vegyél, nekünk valami La Roche-Posay van.
Nekünk járássegítő nem volt. Amit ajánlok nagyon, az a Sütifaló bödön. Ha még nincs. Réka sokáig nagyon szerette.

Gyabi: Nekünk már nem küldenek, kiöregedtünk a programból.
:lol: :lol: :lol: Nyertél? Aszontad örököltök szandikat.
:wink: Jobbulást nektek!

Nyomulok, köszönjük, jobban vagyunk szerencsére.

Pussz!


:)
jaimee1
 
 


JUDY: Boldog 14. hófordulót Barbinak!!!
HENI: Boldog 1,5. szülinapot Alexinek!!! Már csak 1 hét, és indulhat a tesóprojekt!
BIBI: Remélem, helyrejöttél már!
JAIMEE: Örülök, hogy túl vagytok a betegségen. Meg van már az eredmény, tudni, hogy mi volt a 'gubanc?
GYABI: Jobbulást Beninek!
SIRKICI: Minél magasabb faktorú naptej, annál jobb. Bár, mi csak 30-asat használtunk tavaly, ha jól emlékszem. Már most is kenheted Nikit.
CHRISTELL: Hogy telt a szülinap? Képek?
OLIK: Veletek mi újság?

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Bibi,
jobbulást!

Jaimee,
köszi!

Betsy,
kösz neked is!

Tényleg Christell nem jött a beszámolóval, képekkel... :cry:
sirkici
 
 


Sziasztok!

Minden ünneplőnek sok boldogságot kívánok /ha késve is/ :oops: :oops:
Olvasok néha, de szinte egész nap a kertben vagyunk.
Gergőnek húsvétkor volt a keresztelője.

Bíbi

Jobbulást, gyorsat.Csúnya egy betegség :(

Milyen nagyot nőttek a gyerkőcök.Nagyon jók a képek :D

Köszi mindenkinek a névnapi köszöntést, jól esett hogy még így hogy alig-alig jelentkezem is eszetekbe jutott.

Keresek pár képet is a nagyfiúról :)

Kép


Kép

Kép

KépKépKép
bambika
 
 


Köszönöm, valamivel jobban vagyok, végül tényleg orvos lett, meg egy 20 db-os tabletta, így lassan- de biztosan- gyógyulok. :?

Jók a képek, akkor én is dobom az aktuális két kedvencemet, bár aki olvas, már látta, de ez van:lol:

Kép Kép

Sirkinek nem válaszoltam már ezer éve: Bíbi nem megy, valahogy megtorpant a fejlődésben :lol: , illetve ez a járás téma nem érdekli, amennyire küzdött, nyögött, hogy másszon meg felálljon, ezt a járást inkább poénnak veszi, meg-megáll egyedül, elengedett kézzel tán egy perc hosszan is, aztán ha elmegy az egyensúly, lép egyet-egyet, majd elesik, nevet, és mászik tovább rosszalkodni.

Jaimee: örülök, hogy jobban vagytok, de gáz lehetett, szegények...
Betűtípust nem tudom, majd megnézem, engem is szívatott egy ideig, nem emlékszem, már hol állítottam.
Ajándékokban még nem nagyon gondolkodtunk, szerintem nézek vmi fakopáncsosat megint, de nem visszük túlzásba, azért ha van még tuti ötlet, jöhet :lol:

Gyabi:én is tiszta megszállott licitáló lettem, a ruháink 80 %a onnan van, most olyan farmer szerkókat lőttem, hogy behalás :lol: Felicitasért mi még nem mentünk, de a kupon megjött.

Betsy, már csak 3 hét és 4 nap :lol: Mit terveztek, hogy ünnepeltek?
Vendég
 


sziasztok,

Bibi,
Csiribébi csodaszép kislány. Látom még mindig tart a piros őrület nálatok. :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem jobban vagy már.
Bambika,
De jó, hogy jelentkeztél. :lol: :lol: Hogy Gergő baba milyen nagyfiú lett. :lol: :lol: És látom már tipeg is.
Betsy,
Köszi a hófordulós köszöntést. Nagyon figyelmes vagy. :lol: :lol:
Jaimee,
Babaproject beindult????Tetszik a vonalzód. :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Sirkici,
Mindenképpen használj naptejet. Én is kenni fogom Barbikát.
Amúgy is nagyon fehér bőrű, na meg amekkora sugárzás van nyaranta muszáj. Tavaly is mindig kentem.
Gyabi,
Remélem Beni jobban van már.
Mi nem kaptunk Felicitas csomit. :oops: :oops: Ezt meddig kell megkapni???Lehet már kinőttünk belőle. :wink: :wink:

Kismamik hova tűntek el????

Végre van albérlőnk. :lol: :lol: Tegnap este költözött be. Remélem fizetni is fog rendesen, különben repül, ide píízz oda pííízz. :lol: :lol:

Jövő hét szerdára kérek időpontot rákszűrésre. Remélem fogad a doki, mert már nagyon tükön ülök. :lol: :lol: :lol:
Remélem az eredmény is jó lesz. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
Szerinted csatlakozhatok a 2010-ben kistesót szeretnék topic-ba???
Mit gondolsz??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bambika,
Gergő igazi nagyfiú már, szépen megyeget! Szülinapra készültök már? Majd gyerek okvetlen a képekkel, beszámolóval!

Chris,
képek?????????????????????,

Bibi,
örülök, hogy gyógyulgatsz, mihamarabbi teljes gyógyulást!
Bibiről nagyon jó ez a két kép, látom élvezi a hintázást, a kalapos-gondolkodós meg egyszerűen nagyon jó... meg kell zabálni! :lol:
Szép a cipője! :wink: :lol:
Niki is már néha-néha megáll egy pillanatra, sőt néha elfeledkezik magáról, és ahogy Bibi is talán áll egy percig is, de ennyi, és nem is minden nap próbálkozik!

Judy,
köszi! :lol:
Örülök, hogy végre találtatok albérlőt! Ez jó hir! :D

Jaimeenek tényleg van ciklusos vonalzója...
sirkici
 
 


Sziasztok!

De jó ilyen sok képre jönni. :D :D :D
Nagyon cukik a gyerkőcök.
Már jó rég nem raktam képet Domiról, na majd legközelebb rakok én is...
Úgy nőnek mint a gombák. :shock:
Mostanság már nem is nagyon olvasgatok, szinte a gépet sem kapcsoljuk be, folyton úton vagyunk, olyan jó idő van.
Most betegek voltubk sajna, először kezdtem én utána jött Domi, most meg apát próbáljuk kikúrálni. :?
Sajna nállam már most kezdődik a vízesedés, és a hasam is elég sokat fáj a varatnál,és sokat keményedik reménykedünk a dokimmal, hogy kihúzzuk a végéig és nem lesz gond.
Kicsit aggódom. :cry:
Most próbálok minél többet inni hátha segít.
Egyéébként a baba jól van, egész nap csak mocorog, szépen növekszik.
Nevet még mindíg nem találtunk, már egy kicsit bosszant.


Sirkici:

Nikinek van bébi kompja?
Nekünk Domi ahogy megkapta pár nap után már egyedül ment segítség nélkül 9 hónaposan.
Az jó, ha egyedül ácsorog lassan biztos elindúl, eröltetni nem kell.
Lehet most még picit lustácska, de nemsokára szaladhatsz utána! :lol: :lol: :lol:

Judy:

Akkor indúl a kistesó project???
Sok sikert hozzá!!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


..
Vendég
 


Kukuccs!

Sziasztok!

Nóri üzeni, hogy köszöni szépen a szülinapi köszöntéseket. :wink:

Arikon bébi: Mi újság felétek? Nem is olvasol már minket? :(

Heni: Hol tartasz most a ciklusban?

Judy: Albérlőhöz nagy gratulaaa! Kérdésedre válaszolva: hát persze.

Bíbi: Gyógyulást neked továbbra is. Akkor ez nem csak egy aprócska felfázás volt? :? Blogoskérdés régen megoldódott, leleveleztük a freeblog-gal. 8) Bíbi nagyon édes.

Chris: Várjuk a képeket kitartóan.

Bambika: Gergő igen jóképű legényke! Keresztelős képek??

Betsy: A doktornő már tudja, mi volt a hasmenés oka, majd hívom oltás ügyben (prevenar 3), akkor megkérdezem. Felétek mi újság?

Niki: Jobbulást nektek! A bébikompról már elég régen bebizonyosodott, hogy többet árt, mint használ. Ne aggódj, lesz neve annak babának!! Mi is elég későn döntöttük el. Pihenj, amennyit csak lehet. Van segítséged?

Hát igen, úgy néz ki, nálunk is indul lassan a tesótéma, kíváncsi leszek, meddig bírom még hőgörbe nélkül. :lol:

Na megyek, Réka rácuppant váratlanul a gyurmára.
jaimee1
 
 


jaimee:

Nekünk nem volt szükségünk sokáig a kompra csupán 1 hétig amíg meg nem tanúlt biztonságosan közlekedni.
Én csak jót tudok róla mondani nállunk bevált, és szerencsére nem okozott semmilyen kárt.
De persze én is hallottam róla jót is és rosszat is, ezt mindenki maga dönti el, hogy kell- e vagy sem.
Hosszabb ideig én sem használnám.
Sajna segítségem sincs, csak a kicsi férjem de ő egész nap dolgozik.
Sok sikert a baba projecthez!
Bízom benne, hogy találunk valami szép nevez, csak mikor...... :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Na végre sikerült bejutni...3 napja próbálom!

Judy: nagyszerű, hogy akadt albérlő, reméljük tényleg fog fizetni is. Rákszűrés pedig tuti jó lesz.

Jaimee: tippet teszek 3 hónap hőgörbe mentességre!!!! :lol: :lol: :lol: Szandikat örököltünk, de azért néha licitelek...

Sirki: ajándékötlet van már??????

Bíbi: remélem már meggyógyúltál ennyi idő alatt...kalapos képet imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Persze az új virágokkal... :lol: :lol: :lol:

Rólunk: teljesen kiköltöztünk a kertbe, járóka-járgányok-homokozó őrület van...ha sikerül majd fotózom. Bandita betartja a 2-2 óra alvását délelőtt és délután...majd este 8-ig járkálás non-stop.
Pár kép:
Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hgy nem jöttem eddig... Sajnos most sincsenek képek, de ígérem a hétvégén mindenképpen teszek.
Szülinap egész jól sikerült. Nagyon jól nevelt gyerekem van. :lol: Nem nyúlt a tortába. :? Pedig direkt ezért sütött anyukám egy tortát csak neki, hogy a vendégekébe ne nyúlkáljon, de ő a sajátjába sem nyúlt bele. A kutya marcipánt kicsit átalakította, de miután attól tejszínes lett a keze, nyújtotta, hogy töröljem le. Kapott sok szép ajándékot, ruhát, FP-s járássegítő vizilovat. Na az a kedvence. Az oldalára fordítja, és visszalöki. Örül a nagy koppanásnak és mondja, hogy "Hoppá!" Kapott hintát is, de azt 15 percnél tovább nem élvezi.
Jó volt a nagy szülinap, de azt hiszem a következőt már csak szűk családi körben tartjuk. Délutáni alvást elbliccelte, és attól kezdve már csak 1x alszik naponta. És sajnos akkor is max. 1,5 órát. Van olyan, hogy csak 40 percet alszik naponta. Utána pedig csak nyüglődik, nem tudom elaltatni. Legjobban kézben szeret, mivel mászni és járni nem tud, így cipelni kell a fenekét, ha supermant akar játszani. Babykompunk nekünk is van, de nem hinném, hogy ez nála ártalmas, mert naponta kb. 20 percet van el benne. Ennek köszönhetően már megtörtént az első balesetünk, odacsukta mind a 4 ujját a konyhában a fiókkal. Előző nap pedig ülésből hasra akart fordulni, és beleesett a dohányzó asztalba. A nagy produkció: Hasra fordulás pelenkázás közben, és kúszás, de csakis hátra. Felállni nem akar, feltérdelni igen, de sanjos még nem sikerült. :?

Voltunk 1 éves mustrán a doktornéninél. 75 cm, és 11,5 kg. Azt mondta a dokinéni, hoghy társaihoz képest mozgásban le van maradva, viszont beszédben előttük jár. Már mond szavakat, és utánoz. Mama, papa, anya, apa, dédi, háp-háp, vau-vau, tik-tak, stb. Szinte mindent megért.
Nagyon sokat vagyunk kint, ezért nem jut időm szinte semmire, csak éjjel. Ti hogy csináljátok? Én éjjel takarítok, vasalok, sütök. Mert, ha alszik is egy kicsit, az alatt az idő alatt szinte semmit nem lehet csinálni. Ha ébren van, akkor igényli, hogy vele foglalkozzak, max 10 percig van el egyedül.

Naptej!
Nekünk Babe 50+-os van. Szerintem nagyon jó. Tubusos, krémes állagú. Én már kb. 1 hónapja kenem az arcát, mert nagyon fehér bőrű, és leégne. Esténként, hogy megnyugodjon a bőre, gyógyszertári testápolóval kenem.

Nagyon aranyosak a babák!
Mindenkinek boldog hófordulót, névnapot, szülinapot kívánunk.

Na azt hiszem röviden ennyi. :lol:

Igyekszem a képekkel. Sajnos nem mi fényképeztünk, ezért nem sikerültek valami jól. :?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most (is) csak 1 sorra van időm..

1 éve..

[quote]M írta:ájus 2-án 20 óra 25-kor megszületett Gergő, 3650g és 54 cm. A 41. héten indítással. Jól vagyunk. Bambika


BAMBIKA: Nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk a kis Gergőnek!!!


Kép
Vendég
 


Ha holnap mégis nem jönnék, így előre is minden Édesanyának:

Dsida Jenő: Hálaadás


Köszönöm Istenem az édesanyámat!
Amig ő véd engem, nem ér semmi bánat.
Körülvesz virrasztó áldó szeretettel,
Értem éjjel-nappal dolgozni nem restell.

Áldott teste, lelke csak érettem fárad,
Köszönöm Istenem az édesanyámat!
Köszönöm a lelkét, melybol reggel, este
imádság száll Hozzád, gyermekéért esdve.

Köszönöm a szivét, mely csak értem dobban
itt e földön senki sem szerethet jobban! �
Köszönöm a szemét, melybol jóság árad,
Istenem köszönöm az édesanyámat!

Te tudod, Istenem � milyen sok az árva,
Aki oltalmadat, vigaszodat várja.
Leborulva kérlek: gondod legyen rájuk,
Hiszen szegényeknek nincsen édesanyjuk!

Vigasztald meg őket áldó kegyelmeddel,
Nagy-nagy bánatukat takard el, temesd el!
Áldd meg édesanyám járását-kelését,
Áldd meg könnyhullatását, áldd meg szenvedését!

Áldd meg imádságát, melyben el nem fárad,
Áldd meg két kezeddel az édesanyámat!
Halld meg jó Istenem, legbuzgóbb imámat:
Köszönöm, köszönöm az édesanyámat!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nem tudok jönni, tegnap sem értem ide, pedig nagyon akartam, ezért utólag kivánunk
GERGŐNEK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!

ÉS MINDENKINEK BOLDOG ANYÁK NAPJÁT!!!
sirkici
 
 




MINDEN ANYUCINAK NAGYON BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK!!!
BAMBIKA: Hogy telt a szülinap? Képek?
BIBI: Már csak 2+5 :wink: Nekem vannak terveim.. de semmi extra. Tortát Te sütöd Bibinek? A képek nagyon jók, de én rendszeres olvasod vagyok, így már láttam őket.
CHRISSYY: Hogy vagytok?
CHRISTELL: Szülinapi képeket már nagyon várom! A friss wiw-es képen nagyon édes Klárika!
GYABLONKA: Jó is a friss levegő! Sapit nem szokta leszedni magáról Beni?
HENI: 3 napba mentetek valahova?
JAIMEE: Képeket kérünk az állatkerti nézelődésről! Újság van, de majd csak ha már tuti biztos.. :wink:
JUDY: Gratulálok az albérlőhöz. Most már jöhet a kistesó! Kislányra gyúrtok majd, vagy mindegy most már?
MIRCI: Lassan félidős leszel! Tudjátok már a pici nemét? Hogy vagy? Képek Bálintról?
NIKI: Korábban már írtam, de valószínű nem olvastad, hogy a Donát név nem tetszik? Domi-Doni..
OLIK: Nagyon eltűntél! Gyerkőcök?
SIRKICI: Friss képek? Készültök már a szülinapra?

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.08 14:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy: köszi az érdeklődést! Sopronban illetve Fertődön is voltunk..Most jöttünk éppen haza, tele élményekkel. Alexikémnek nagyon tetszett a majális, volt lufibohóc, légvár, grill party, egyszóval minden. Még nem töltöttem fel a képeket, de igyekszem minél hamarabb pótolni. Ti merre voltatok?

Jaimee mami: örömmel látom a vonalzódat!! Mégis indul a tesó projekt? Én most még nem tesztelek, mert ebben a hónapban tuti nem jött össze. Igazság szerint lehet, hogy csak július-augusztustól lesznek az tényleges próbálkozós hónapok. Elég sok tervünk van a nyárra. Ti most már élesben? Voltatok valahol majálisozni?

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Hali!

Heni: Azért én nagyon drukkolok nektek!!!!!!! Alexi is csodabébiként fogant. :wink: Nem, még nem nyomjuk élesben, majd ősszel, de már vettem LH teszteket, hogy figyeljem, van e pém és elvileg :roll: :roll: abbahagyom a szoptatást is.

Betsy: Milyen volt az Anyák napja az oviban? Az első kép nem ott készült? Bence továbbra is szuperédes. Súlyát méritek? Magassága? Akkor csendben drukkolok, hogy legyen biztos a híretek.

Gyabi: Nonstop kert miatt irigykedem nagyon, szuper lehet. Réka is imád levegőn lenni, a nagyszülőknél nem is hajlandó bejönni a házba, csak ha végképp lemerült energiailag.

Bíbi bébi: Hogy vagytok? Nő már a fűűűű? Szóljál ám, ha Bíbi elindult!

Judy: ??

Sirki: ??

No majd jövök még képekkel, csak felébredt RÉkám. Cupp!
jaimee1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?