Új privát üzeneted érkezett!

Szia Melaszka!

Örülök, hogy jöttél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NAgyon szép ez a Marci baba :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Zabálnivaló :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Még legaláb két napot kéne kibírnom a tesztig..... megfogadtam, hogy nem tesztelek hamarabb.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA itt is laptető :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Bridg!
NEm semmi ez a sztori :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én is azt hiszem, hogy a dolgok okkal történnek az emberrel.... csak nehéz megérteni a miértjüket.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Bocs, hogy bepofátlankodok! Zsuzska! Mi van veled? Nagyon sokat gondolunk ám Rád! Tessék jönni a babaprojekt 2009-be és megosztani, mi volt veled az elmúlt hónapokban!!!!
Pedi
pedi
Kalocsa
 
 

 
 

Melaszka
Orulok,hogy jottel :wink: Es mekkora a fiad mar :shock:
Tudom tudom nem is parazok en...konkretan nekem nem azer tkell baba mert masnak is van :lol: Jah hogy te 33evesen szultel :idea: hata en meg 32evesen szulhetek...de ha igy haladunk en is 33leszek :lol: nincs sok kozottunk na meg tod nem is a kor szamit :roll: Gyere tobbszor :wink: Pendinek megjott tegnap vgy tegnapelott :? Kitty meg kicsit hanyagolja a bnetet mert egyenlore neki meg 2ev van a babaig kb es mar most faj a szive.Hat igen eleg nehez lehet igy irogatni de talan hamar bebabasodik es visszajon kozenk :P A kisficko tenyleg ngyott nott... :shock:

Zsu
Grat a leptetuhoz 8) Remeltem,hogy nem en viszem el :shock: :lol: En is tudom minden okkal tortenik es orulok is annak ahogy az en vegem sikeredett :arrow: Dehat tudod milyen erzes na :roll:

Pedi
Nem gond,hogy "betortel" :lol: Zsu ngyon elvolt tunve mostansag mindenhol hianyoljak 8) :lol: Es sajnalom ami veletek tortent...szoktalak olvasgatni titeket :roll: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltünésemért, de ez a másfél nap naon zsufira sikerült! El sem hiszitek, de ma dodoztam a munkahelyemen! Na! Azért nem erőltettem meg magam, de nagyon kellett hidjétek el! Asszem most volt az, hogy muszály volt mennem, mert különben kész és totál behülyülök! Szal teggnap sem dolgozott apa igy elmentünk a munkahelyre, mert alá kellett írni néhány papirt mint pl az adó papir! Na azt megtudtam, hogy kerianyám ma egyedül lesz, mert a kedves kollegina nem tud vár ni a jövöhétig mert kell neki 1 nap szabi pedig jövöhéten kezd az uj kollegina helyettem! na mind1 elengedték szabira, mert az se jobb ha elmegy táppénzre ez miatt! Mert tudjátok nálunk ez a szokás! Nem tolerancia vagy ilyesmi! ÁÁÁÁ! Hova gondolok is én egyáltalánban! Na mindegy bementem ma és tök jó volt! Végig kostoltam az étlapot! Nyami nyami gulyásleves, grizestészta meg ehez hasonló nyalámságok! Péksüti hadak! Tegnap megittam 3 pohár kovi ubi levet! Kéremszépen nagyon jól esett! Azt hittem ez legalább kicsit meghajt, de semmi!

Zsuzsu! Hogy bird drágám! Már hamarosan péntek! Érzel valamit?? Nekem tünetem nem volt csak volt egy olyan másfajta megérzésem! Meg fájt a pocim ugy mint mikor meg jönne! De nem jött szerencsére semmi! Nagyon zizgulok értetek!

Brid! Ez nem semmi! az a fiu akkor az tényleg szerelmes volt beléd vagy csak hülyitett?? Mert azzal a lánnyal volt, de neked csapta a szelet és mégis családot alapitott azzal a lánnyal! Érdekes!

Melaszka! Édes ez a nagyfiu! Tényleg jöhetnél Te is picit sürübben!

Kata! A cickora köszi a tippet, hogy mért is olyan amilyen! DE még azt nem értem, hogy mért viszked annyira! Totál gáz! Ez nekem igy nagyon nem jó! Pláne, ha már meltartot i fel kell vennem, mert dokihoz megyek akkor Az már kész bolondok háza!

Pendike! Mi ujsi?? Kidolgoztad magad???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
A fiu nem hulyitet akarta volna de addig minek hagyja ott az addigi rossz kapcsijat meghat nekem is volt apa mar....aztan miutan en mondtam neki,hogy nem sajna nem fog menni ez masfel eve volt...azutan lett o hazas es lett babaja :!:
Orulok,hogy jolerezted magad a meloban vegulis mar 12hetes leszel ilyenkor mas azert lehet mindent :wink:

Hahoooo...tobbiek me nem irnak ide :roll: tudom allandoan nyafizom de most ram is ramjott az az idoszak na :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!
Tegnap este 8.45re értem haza :cry: :cry: :cry: :cry: Volt nálunk egy képkiállítás megnyitó és nem akartak haza menni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Na megyek dolgozni. Vigyázzatok magatokra!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt.
Én ma kicsit talán jobban vagyok. Köhögök de már felszakad. Néha fújjom az orrom. Ma már érzem a hasam. Közeleg piri.
Ma este megyek dokihoz 19,20ra.

Kép
csucsu05
 
 


Zsu
A fene vinne el a jo raeros jodolgukat :evil: Nincs ilyenkor egy megszabott nyitvatartasi ido? :?

Csucsu
Na vegre jobban vgy...gondolom ennyi ido utan milyen felemelo erzes :) Dokihoz huuuuh mure jossz mar ne nem leszek fent mikor mesz se :lol: de reggel megnezem majd mi volt dokinal ugyhogy ha tudod ird ma be 8) Ngyon kivi vgyok mit mond de most mar haladni kene nektek is elore(inszem 8) )Na persze az rajtatok is mulik szal sok szerencset :wink: Jah es a honap meg nincs eltemetve :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A bölcsödében csendes pihenő közben két kisgyerek beszélget:
- Én már felvilágosult vagyok, tudom mi a különbség a fiú és a lány között. Én például fiú vagyok. Megmutassam?
- Igen!
- Akkor figyelj, felemelem a takaróm és íme: a lábamon kék zokni van! :lol: :lol:

***

A férfiak olyanok, mint a felhők, ha elmennek, rögtön kisüt a nap... 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Mi volt ma itt?? Mert azt látom nem igen volt semmi az tuti biztos!
Na én most értem haza! Reggel ota mentem! Totál fáradt vagyok! Reggel vonattal pestre vérvétel utána a dokinéni aki közölte most nem ér rá szal holnap menjek vissza! Na fasza gondolhatjátok, hogy hogy rebdesek az örömtől! Aztán mini topic tali egy csajszival a korházban egy másik topikból elkisértem uhura meg igy legalább szét akartam nézni! Na amit láttam az nem volt sok! Aránylag kulturált, de ez nem a szülészet volt, hanem a nögyogyászat! Ez a része nem igen nyerete el az izlésemet! Utána csaviztam mindenfele! VEuor park meg egyebek! Totál elfáradtam! Holnap délben megint a nyakamba vetem pestet! Szombaton a szülinapom van vasárnap apué hétfön terhes gondozás uhu elötte meg háziorvos kedd védőnő szerda fogászat ja és kedden megyek a Bajcsyba a kombinált tesztre! Mert elvileg csak a 12. heti uhu eredménnyel lehet oda menni! Meg meg kaptam egy szülésznő telefonszámát és majd holnap délelött felhívom, hogy én akkor mehetek e oda vagy most akkor mi a túró van, meg hogy hova menjek kit keressek meg ilyenek! Szal lesz dolgom a jövöhéten az tuti! Ja és a hétvégén pénteken megyünk Tardra hurka töltö versenyre a kollégákkal! Mi is indulunk! Szal nem leszek péntektől szombatig, de ha ugy érünk haza és fáradtak leszünk akkor csak vasárnap jövök!

Zsuzsu! Hogy birod?? Minden oké?? Érzel valamit?? Holnap feltétlen gyere vagy dobj egy smst! Nagyon izgulok ám értzed!

Csucsu! Örülök, hogy azért már alakulsz! Remélem most már tényleg meggyogyulsz és jössz sürübben!

Brid! Már csak néhány nap és jössz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok!

Vagyok ám, csak bealudtam.

Zsu
Nagyon gondolok rád holnap. Veled eggyütt izgulok.

Bridget
Annyira édi vagy! Köszi a gyümölcsöket! Pont aktuális, mert ma van. :)Azért aktuális, mert ugye hiába tegnap írtad, én én nem tegnap olvastam el az üzit. :)
Az úttal kapcsolatban, meg még ráérsz átgondolni, mert addig még van idő. Én megértem, hogy nem akarsz menni, nekem is hasonló gondolataim volnának. De ha ez miatt nem szeretnél csak elmenni, ne arra gondolj, hogy bármi történhet, hanem arra, hogy még egy kis együtt töltött idő.
Ennek a szerelmi történetnek így kellett végződnie. Nem véletlenül volt így, ebben biztos vagyok. az, hogy neki van már családja, egy dolog. nem tudhatjuk mi miért történt, de neked is lesz! tudod 2010!
Na olyan butaságokat meg nem akarok olvasni, hogy nyavajogsz, meg unalmas vagy. Mi itt barátok vagyunk! Azért vagyunk, hogy együtt nevessünk, sírjunk. ha valami bánt, oszd meg velünk! tudod, nekünk bármit elmondhatsz!

Melaszka
Ti aztán nőttök ám! :) Marcell nagyon aranyos baba. Gonodolom már vannak dolgok amiket felfedezett. Nevet, huncutkodik. Írhatnál róla egy kicsit. Mennyit eszik, mit szeret ilyeneket.
Nálunk egyenlőre pihentetve van a babaügy. Most épp mensizek. Apa megy majd katonavizsgálatra, és után dől el sokminden.

Nócika
Kellett neked egy kis színfolt. Jót is tett ez a kis munka. Ha nem emelsz, nem erölteted meg magad, akkor nincs abból semmi baj.
Már megint menni kell Pestre? Na de legalább nem otthon vagy egyedül. Nézzük a jó oldalát! A versenyhez meg sok sikert! Csak nagyon vigyázz magadra!

Csucsu
örömmel olvasom, hogy már egy kicsit javulsz. Piri meg monnyon le! Mért mégy a dokihoz? UH?
Vendég
 


Sziasztok!

Nócika: a könyv még mindig nem érkezett meg??

Pendi: nem jött meg a piri. csak azt írtam, hogy valószinű ez a hónap nem sikerült mert ennyire még sosem voltam beteg.

Bridget: Okés igérem megírom mi volt a dokinál.
Igazából Uh megyek meg vizsgálatra hogy a clostit szedjem e tovább és az esetleges inszemről is beszélünk. Na meg egy doboz gynevac kell még. Mert hogy a férjem is beadatja igy kevés az egy doboz.

Kép
csucsu05
 
 


Brdiget: megjártam a dokit. Gondolom mondta volna ha babás vagyok. Nem is kérdeztem meg. Mondtam, hogy a 27.napon vagyok. A ciklusom 28-30napos. Megvizsgált kézzel és uh is megnézte nincs ciszta. Azt mondta odabent minden szép.
Abban maradtunk, hogy 3hónap closti még. Mert én úgye vissza megyek dolgozni nem tudok mindig eljönni majd a munkahelyemről vizsgálatokra.
Aztán van egy kollégája aki inszemes tudor. Tehát ha nem jön össze akkor 3hónap múlva inszem.
De ő azt mondta biztos össze jön csak ne legyek türelmetlen.Igyekszek nagyon de azért csak nem tudom elfelejteni, hogy babát akarok.
A gynevacról jókat mondott azt mondta ártani nem árt és megnöveli az esélyeket de az is szerencsén is múllik a szervezetem, hoyg reagál rá.
Viszont én hülye elfelejtettem kérni tőle egy receptet a gynevacból mert egy doboz még kellene hisz a Tamásom is kapja.
Most törhetem a fejem kivel írassam ki.
Mert a körzetis dokihoz nem megyek az egy bunkó.
Na jó éjt mindenkinek megyek én is pihenni holnap ovi van és a lánykám még pörög ezerrel.
Puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


Annyit irtam erre irom irom es elszallt...vgyis ellapozott masik oldalra ez a szenya valahogy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Pedig mar itt irom fel oraja a mondandom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ugyhogy most akkor csak roviden es majd jovok kesobb bovebben mert mar mennem kene :evil:

Pendi
A gyumikkel egeszsegedre.A fiun mar tultettem magam :wink: 2010 az en evem 8) :twisted: :lol: situra lemondva most meg aszonta akkor menjunk 14-en :shock:

Csucsu
Na orulok,hogy minden rendben :!: Dodozoba mikor mesz? :roll: Az a baj a nodokikkal,hogy ok nem ngyon lepnek mert nem az o korhatasuk(inszem stb.)szal ha lepni szeretnel elkene menni meddosegibe :roll: Persze ha tudsz varni akkor vard meg ki a 3honapot :roll: Hat igen ha lett volna baba a doki megvizsgalas utan mondta volna :? :roll: Kép Meg egy dolog amikor az immunrendszer gyenge tobb esely van a beagyazodasra :wink: :!: :idea:

Noci
Hat nem semmi dolgod lesz ma :shock: en nem is tom mas no,hogy csinalja mindezt melo mellett :? 12heti uhu :?: :!: Mar megint ugy repul az ido :P Igen meg kicsit tobb,mint 2het es megyek haza 8)

Tegnap tortent:
-Az eskovomet almodtam meg :shock:
-elkezdtem kotni 8)
-foztem apanak vacsit :wink:
-hong kongi barinovel taliztam :roll:
-birkoztunk apaval :oops:
-aztan hajnal 3ig forgolodtunk...majd elmondom miert...na nem azert mert forgott a kaja a gyomrunkban :lol: :lol: :lol:

Ma megyekajit veszek embor csaladjanak hisz holnap vacsi a csaladjaval ugyanis apjanak van a szulinapja 8) :roll: Meg postara megyek aztan jovok haza es lazitok kicsit de majd meg akarok nektek irni de most elszallt minden t es ugy idegesit meg1szer most nem irom le :twisted:




Vicc

A medve találkozik a nyuszikával.
- Mit csinálsz nyuszika?
- Elásom ezt az üveg pálinkát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni!
Másnap ugyanitt a rókával találkozik, aki szintén egy gödröt ás.
- Mit csinálsz róka koma?
- Elásom ezt az EDDA kazettát, 10 év múlva kiásom, akkor sokat fog érni!
Harmadnap a két betemetett kupac mögött egy harmadik kupacot lát a medve,
tetején a vakond énekel tök részegen:
- A köööör közepééén állok... :lol:

A masik iwiw-en van mert nem publikus :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah meg1 volt a barinom terhes fotozason 8) Tudom nem mindenki nezi jo szemmel de akit erdekel itt egy kis bemutato belole :arrow: ITT A KLIPP

Bar csak ugy lehet megnezni ha be vgy regisztralva ayoutube-ra :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
EGy gyors bejelentkezés: hát úgy néz ki, hogy sajnos nekünk sem sikerült a bébi.... ez van :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget: érdekes a doki azt mondta télen nehezebb a teherbe esésé mert tavasszal erősebb a szervezet is. És amikor bementem kérdezte beteg vagyok mert hallania hangomon. Na meg köhögök. Azt mondta ez nem jó a babának.
Mindneki mást mond.
Nem megyek el külön meddőségibe mert ő elküld egy dokihoz akit ismer. Azt mondta ott van ahol ő csak kifejezetten meddőségi szaki és meri ajánlani. Aztán ha sikerül vissza jövök hozzá. De ő azt mondta várjunk még hisz 4hónapja megy élesben.
Mert úgye előtte a méhen kivüli volt és 6hónapig pihi volt. Igaz mi azt nem tartottuk be. 2hónap után nem védekeztünk. Az más kérdés, hoyg akkor bizony 10hónapja nem jött össze.
Mondjuk a méhen kivüli baba is 8hónap alatt jött össze.
Szabina elsőre:) Na de ő olyan rosszcsont is:)
Na meg azt is mondta most azért várjuk meg a gynevac hatását.

Hogy álmodtad meg az esküvődet??
Ez a holnapi vacsi pedig nagyon jól hangzik. Hisz nem sűrűn mentek hozzájuk nem??
Ők hívtak meg Titeket??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Sajna a könyv még nem érkezett meg! :( DE remélem most már hamar itt lesz!

Pendi! Hát igen jól esett ez a kis munka! Igazából nem sok mindent cináltam, mert szinte csak kasszáztam ami ugye nem egy megerőltetö feladat legalábbis számomra! De jó volt kicsit közösségben lenni! Már kicsit bánom, hogy igy alakult ez a babavárás, mert lehet, ha a doki azt mondja hétfön, hogy minden ok a baboval is velem is akkor rossz lesz, mert csak az itthon mardás marad! Mert ugye a helyemre vettek már fel embert! :( :( :( De sebaj! A versenyen meg igazán nem fogom magam megeröltetni, csak szinte annyi lesz a dolgom, hogy kostoljak, pláne a savanyákat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Esküvő?? És mit álmodtál, hogy álmodtad meg?? Ugye fehér ruhában nem láttad magad??? Mert a fehér ruha rosszat jelez! Majd utána nézek, de tudom, hogy rosszat jelez!
Vacsi a szülöknél?? Hányéves a kedves papa?? Isten éltesse?? Mit visztek ajándékba??

Zsuzsu! DRágám! Mikor kéne elvileg nem megjönnie??? Nem lehet, hogy még korán teszteltél?? Jaj én azért még reménykedem! Tudod mig nincs piri addig van remény! És ha meg valoban nincs még babo akkor mentek még inszemre?? Vagy inkább lombikoztok???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócikám!
Drága vagy, de érzem, hogy ebből piri lesz.... két napja már úgy fáj a pocim és szúr a combomnál, mint piri előtt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Egyébként négy nap múlva meg kell jönnie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


DRága Zsuzsum! Emlékszel nálam, hogy volt?? Én is vasárnap kicsit kiborultam, hogy fáj minden porcikám, hogy már megint meg fog jönni és ráadásul kedden volt a napja mikor meg nem kellett, hogy jöjjön! Szal nekem is fájt a pocim a lábam meg mindenem, de ugy igazándiból! Másnap kis rozsaszines folyás a tisztaságimban meg kedden is! Akkor tudtam, hogy ez valami más mint amire én számitok! És valoban más volt! Szal azon a hét szombatján azaz 20.-án zebrásat teszteltem! Mondom én! Mig nincs piri addig nem feladni! Ez a legfontosabb alapszabály! Nekem is ezt sokan mondták amit mindig hülyeségnek tartottam, de megérte! Mert eljött az a nap amire oly sokat vártam, és neked is eljön hidd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én tudom és érzem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát igen.... de hát három éve várjuk már.... és tudod a megérzéseim már pár napja azt súgják, hogy nincs baba. És eddig nem nagyon hagytak cserben a megérzéseim.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: Irtó nehéz ez a baba téma. Én pont tegnap voltam ki, hogy két éve küzdünk és semmi. Másra meg ránéz a férje és babás is lesz.És akkor ti egy évvel előrébb jártok. Nekem meg úgye a szabina azért csak itt van kicsit igy könyebb. Bár igy sem. A sok biztatásból is elegem van már: új hónap új remények. Na ettől a falra mászok már.
SZóval okosat nem igen tudok én sem írni.
Csak annyit, hogy sikerülnie kell és kész!!!

Nócika: azért ez érdekes mert hétfő óta oda kellet volna , hoyg érjen. Pedig még kaptam blokkot is a feladásról. Remélem nem keveredett el.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

nem sok időm van, csak épp benéztem.

Zsu
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Nem is tudom mit írjak. Az hogy majd, az már olyan elcsépelt. de csak azt leht mondani, hogy hátha. TÉnyleg szemét dolog, hgoy aki nem akar, annak sikerül, és aki nagyon szeretne annyit kell szenvednie. Nagyon igazságtalan az élet néha.
Vendég
 


Köszi csajok, aranyosak vagytok.... azt hiszem, pár napig lelépek.
Üssze kell szednem magamat egy kicsit a romjaimból. Sietek vissza.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Igaza van Csucsunak, ne add fel!
Nekem is menseses előjeleim voltak babásságom kezdetén, még barnáztam is!
:wink:

Dobj egy tesztet!!! :)

Csucsu!

Mi is két évet küzdöttünk :wink: :)

Nóci!

Pocakfotót dobj légyszi!!! :)
Vendég
 


Csucsu Zsu! Ne haragudjatok, ha a biztatásommal megbántottalak titeket hidjétek el nem szándékosan tettem!
A könyv pedig még tényleg nem ért ide! Most lehet hülyén hangzik, de jól címeztél?? Ezek után félve kérdezem, jó címet adta meg?? Pedig hát ennyire hülye nem lehetek, hogy rossz címet írok meg neked! Mondjuk annak már rég meg kellett volna, hogy jöjjön! A csomagként adtad fel akkor is! Apukám mindig itthon van, meg most a tesom is itthon van a héten mivel meg kellett müteni a honaalját! Meg a kutya is jelzett volna, ha jöttek volna! DE sajna nem jött senki!
Lehet épp ma jön meg a könyv! Remélem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu: Megértelek. Én is le akarok lépni mert érzem, hogy besokalltam.
Törölni csak emiatt a topic miatt nem akarom magam. De van ahol másik topicban most írtam az egyik csajnak vegyen ki a táblázatból mert elköszönök töllük.
Ide azért fogok jönni de azt hiszem a többit elfelejtem.

Kép
csucsu05
 
 


Nócika!
Nem bántottál meg, tudom, hogy nagyon drukkolsz.... csak most egy darabig muszály kiszállnom.
Nagyon szeretlek benneteket, de most pihennem kell.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Melaszka! Én írtam Zsunak, hogy mensi jeleim voltak mikor kiderült, hogy babás vagyok! :lol: :wink:
Pocakfoto most nem tudok feltenni, mert nem jó a gépünk és nem merem összedugni a gépet a teloval! Nem sokára elvsszük egy ismihez és akkor utána taszek fel képeket!

Zsu! Pihenj csak! Kapcsolj ki! Várunk vissza nagyon!

Csucsu! Örülök, hogy azért nem szálsz ki véglegesen innen! örülök, hogy nálunk azért maradsz!!!

Most beszéltem a szülésznővel! Nagyon kis kedves volt a hangja! Azt mondta utána néz a dolgoknak és hívjam vissza délben! Már várom nagyon, hogy hivhassam! Kiváncsi vagyok, hogy mikor mehetek a kombinált tesztre!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Most jottem vgyok en is 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hogy miket olvasok :shock: Csajok...es akkor most elmondom,hogy en is menni akartam de skype-on vgy msn-en ugyis dumaltunk volna..igy meg rajottem akkor edes mind1...legalabbis itt azert nem koncentralodunk annyira a figyelgetesre...habar neha kibeszelunk dolgokat...inkabb azert egy beszelgetos topik ez nem is babas :) Olvasok en is mas tokikokat es van ahol csak errel szol a tema...en nekem az mar sok :roll: Itt max mikor megjon bejelentjuk...dokihoz ha megyunk elmeseljuk mi volt aztan annyi...nekem ezert jo itt VELETEK :!: :) Amikor az inszemes dolog miatt kibuktam tenyleg en is majdnem szuneteltem... :roll: de mondjuk en eleg hamar osszeszedem magam :? :roll:

Lenyeg a lenyeg...mi itt nem ubereljuk a masikat...amit en se birok am :twisted: foleg amikor tenyleg mar x ideje semmi :roll: Mindenkit megertek es mindenkinek szive joga azt csinalni amit szeretne :arrow: ide viszont mindenert mindig visszalehet jonni...ha csak epp a szomszedneni felbosszantott es kiakarod irni gyere...ha a boltos bunko volt es elakarod mondani valakinek gyere es meselj!!!Ok :?: :!: :wink: Ez mindenkire vonatkozik 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: abszolút igazad van. Én is úgy vagyok vele ha majd nagyon unatkozok körbe nézek de már egy ideje nem izgat egyik topic sem. verseny van kinek sikerül hamarabb stb.
Itt valóban nem érzem ezt igy ezért is írtam nem törlöm magam.
Bár lehet kellene egy új név, hogy ne is keressenek máshonnan.
Tényleg be lehet sokallni és aki akar az majd msn -en vagy iwiwen megtalál. De ide jövök ám.
Mosta neten egy csomó mindent olvastam az inszemről. Hát nem sokan mondták azt, hogy sikeres.
Nem tudom mert én nem akarok hónapokat vagy még éveket szenvedni.
Meglátjuk az élet mit tesz és küld e nekem egy újabb babát. Nem vagyok telhetettlen hisz a lányom boldoggá tesz. Csak neki szeretnék jót, hogy van egy testvére.
Na majd az élet hozza úgyis ezt.

Kép
csucsu05
 
 


Ezek itt mi vgyunk 8)

Kép

Csucsu
Azert irtam a dokis dolgot mert ugye o varni akar...ha te nem szeretnel varni akkor tovabblephetsz esely megvan...most tom bizol a dokiban meg hallgatsz ra...de itt fogsz orlodni 3honapig ha nem jon addig esetleg megint ossze es aztan ugyis lepsz...csak nem mind1,hogy mennyire leszel ki :roll: Es tudom mindenki mindig ngyon okos tud lenni meg otleteket is mindig tud mindenre...en ilyet nem tok csak a velemenyemet mondom el :wink:
A beagyazodast betegen meg egy kisfilmbol vettem...ott mondjak,hogy az embrio egy parazita vegulis vgyis a szervezet szamara es ezert elkezd dolgozni ellene...ha az immun rendszered kicsit kivan...logikusan mar ez a vedekezo ellenallas sem olyan eros... :roll: Na mind1 a lenyeg mindenki mashogy tudja ugy ahogy mondod...Ugyhogy nehez okosnak lenni :? Remelem nem haragszol meg ram de en a helyedben nem varnek meg 3honapot hanem mennek tovabb inszemre :roll: De ez csak az en velemenyem :roll: Igazsag szerint nekem az se tul biztato legalabbis az en esetemben...de mindenki mas :wink:

Zsu
Neked sem tok mit irni es tod miert mert en pont nem szeretem amikor ilyenkor mindenki nyomatja a van meg ennyi ido meg ez meg az(Nocika nem rad gondolok :lol: nem errol a topikrol van szo :!: )En is tudom a sablonszoveget...en uncsi tudom ezert en nem mondom sooot en mar eleg pesszimista vgyok hozza,hogy higgyek a csodakban :roll: Szal en alapbol sem ngyon biztattalak :? Merthat az a bizti ha a bebi a pociban van...hiaba megy valaki inszemre,lombikra vgy van egyutt pe-kor...ez nem eleg...valami +mindig kell :roll: es persze,hogy szoritok meg izgulok mindenkiert de nem biztatom annyira,hogy esetleg megjobban beleelje magat aztan jon a kopp :? Majd ha hozza mindenki a +-os tesztet menzi elmaradta utan :!: Na kerem akkor dorbezolunk :wink: Addig en nem futok felesleges hitet...mert en alapbol ilyen vgyok...nem attol lesz a masik babas...es csak no az onbizalma belebeszelik a babat aztan meg jon piri es a depi... :roll: Na mit akartam meg :roll: :? Hat ilyesmik tudod te ngyon jol...

Csajok
Bar nekem nem mondjak de altalaban mint pl. Zsunal most sokan azt irjak most tuti osszejott :twisted: na nekem ez a halalom :roll: vgy szeded a clostit es na most tuti osszejott....meg minden jel babas tunet :twisted:
Hat akkor elmondom nektek,hogy a menzesz a noknek 2hettel elotte vgy kozben nem tom hany fele jelet mellekhatast tud muvelni :!: Koztuk ugye a rosszkedv,ehsegerzet,bizonyos dolgok megkivanasa es meg sorolhatnam....tom mert most voltam dokinal es mondta :roll: Erre jon mindenki uuu az babas tunet...jah vgy menzis... :?

Noci
Akkor most a szuleszno elvallalt?Igy latatlanban neked o jo?Nem akartal talizni vele elotte? :roll: Meselj delben mi volt :!: Es igen koszi Isten eltesse Apost komat 8) :lol:

Melaszka
Szep az uj avatarod 8) Nekem nem irtal semmit :(

Pendi
Te merre tekeregsz ma hogy csak beugrottal :?: :roll:

AZ almom:
Feher ruha volt rajtam,szoke volt a hajam kivolt bontva es nem ertettem miert nem lett felkontyozva :shock: kb 20-an voltak ott en meg tok kivoltam,hogy otthon is kell meg 1 eskuvot csinalni mert,hogy ugye nekem otthon van mindenki :lol: De ott volt apa meg en :D jo volt azert csak tom nem boldogitott,hogy nincs ott mindenki :roll: na meg a hajam :twisted: :lol: :lol:

Almoskonyvben azt irjak legalabbis amit en neztem:vagyakozas az eskuvod utan amit eltitkolsz az ismerosok elott :roll: :oops:

Apos szulinapja:
Nem tom hany eves lesz :oops: Igen nem surun talizunk....minden egyes ngyobb esemenyen 8) pl. szulinap,karacsony :roll: hat most az apukajanak van a szulinap....es valami etterembe megyunk 8) Ir neki anyuja emailt es kerdi mindig mikor jo,meg hogy hova menjunk :?: :) Na meg,hogy a Bridget jon-e :?: :lol: Arik...szerintem ngyon orulnek,hogy vgyok neki :)

Ajit vettem mindenkinek mert karira kaptam tolunk en is csomagot :) A tesojanak es a felesegenek valami ilyen furdofolyadek vgy hogy mondjak meg aranyos kis gyumolcsgyertya kollekcio.Az anyosnak nem tudtam meg venni semmit de egy szep lila gyertyaban gondolkodom asszem a lila a kedvenc szine meg egy arckrem valami jobb fajta :roll: Apos meg kap teniszpolot :roll: Legalabbis parom szerint imad teniszezni meg a kertben kint lenni....de hat kapat megsem vehetek neki :lol: vgy viragmagot :lol: :lol: Ugyhogy holnap meg lesz egy utunk venni apukajanak polot mert en nem tom hol arulnak ilyen sport polot :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="csucsu05"]B írta:csucsu05ridget: abszolút igazad van. Én is úgy vagyok vele ha majd nagyon unatkozok körbe nézek de már egy ideje nem izgat egyik topic sem. verseny van kinek sikerül hamarabb stb.
Itt valóban nem érzem ezt igy ezért is írtam nem törlöm magam.
Bár lehet kellene egy új név, hogy ne is keressenek máshonnan.
Tényleg be lehet sokallni és aki akar az majd msn -en vagy iwiwen megtalál. De ide jövök ám.
Mosta neten egy csomó mindent olvastam az inszemről. Hát nem sokan mondták azt, hogy sikeres.
Nem tudom mert én nem akarok hónapokat vagy még éveket szenvedni.
Meglátjuk az élet mit tesz és küld e nekem egy újabb babát. Nem vagyok telhetettlen hisz a lányom boldoggá tesz. Csak neki szeretnék jót, hogy van egy testvére.
Na majd az élet hozza úgyis ezt.


Szerintem kar mas nev...aki akar az majd idejon max teged olvasni vagy ir privit...szerintem mindenki megerti :roll: En sem toroltem volna magam csak kicsit nem akartam jonni :roll: Inszem hat igen epp irtam mikor a te uzid jott :roll: Nekem egyaltalan nem nagy kunsztnak latszik :? Szerintem akinek alapbol evek ota nem jon ossze annak ez nem sok sikert hoz...pl magamon nezve...minden pekor egyutt vgyunk 2naponta katonak jok pe- van felusznak a kiskatonak...szal az eselyem megvan minden honapban!Oke ezzel megroviditik az ujtat es nem x hanem y szamu sperma van ott....de a lenyeg az,hogy eleg lenne 1is csak sikerulne :roll: :? Szal akinek mint ugye neked sem volt problemas a teherbeeses annal garantaltabb a siker...persze lehet en vgyok a hule...de aki evek ota megtesz mindent es minden lelet jo...hat nem tom...en inszemre csak azert mennek,hogy vegre legyen mar valami mind1 mi csak valami segitseg ...de a lombikban bizom amit ugye apa nem akar bar abban is vannak ketsegeim :? Sajna az elet tett ilyenne...majd ha jon a +os tesztem visszanyerem a hitem de addig :roll:

Kohogsz meg? :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:D :D :D de aranyos vagy Bridg!!! :D :D :D


Rohantam, tul.képpen csak Zsu miatt néztem be gyorsan ide is :)
Érdekes lesz ez az após-szülinap :wink:
Kérünk képeket!!!!!! :)
Vendég
 


Naaaa, miért akarja mindenki itthagyni ezt a szívemnek igen kedves topicot????
Itt szerintem nincs bántás, sértegetés, nagyképűség, agyjátszás......ez a topic az őszinteségről és kedvességről híres!!! és arról is szól :wink:
Kár, hogy még többen nem fedezték fel :?
Vendég
 


Melaszka
Jo van na nem is azert mondtam 8) Van egy kepem neked akartam betenni de nem tom melyik gepen van :twisted: ez az atka mikor 3geprol ir az ember :oops: Na lehet ezen van minnya megnezem :wink: En csak leakartam lepni kicsit nem konkretan a topikkal volt bajom :roll: :oops: Jah es hat igen nem tom miert nem jonnek tobben...de talan az ujak meg kivancsiak sokmindenre...nem csak beszelgetni jonnek ide a bnetre... :roll: a regiek meg mar a megszokott helyre irnak :roll: mondjuk meg mindig inkabb legyen 5ember meg neha azt is eleg nehez kovetni :lol: mintsem legyen 20es azt sem tom ki-kicsoda :shock: :roll: :? Na de majd csak jonnek meg...hisz azert van am zugolvasonk :wink: en tudom mert priviben mar levelezek valakivel aki olvas am minket csak egyenlore meg nem irt... :lol: szal olvasok vannak majd csatlakoznak is...csakhat ujkent nem sokan mernek na...tudod milyen az :roll:

Hat igen 1szer taliztam ugye tavaly a csaladdal amikor is bemutatott nekik 8) Aztan nyaron otthon voltam nem tudtam menni a kozos vacsira :? aztan karikor volt egy de ugye elvoltunk utazva :? hat most meg jon apos szulinapja....nem nagy szam megyunk eszunk aztan jovunk haza :roll: de vacsi kozben beszelgetunk es az olyan joooo :) foleg,hogy a parom tesoja Mark tokre hasonlit emberemre es a 2fiu meg tiszta apja :shock: (az apjuk japan)es amikor az apjanak a szemebe nezek a parom szemet latom benne :oops: :P es ez olyan furi erzes :lol:

Na nem ezen a gepen van a kep akkor majd legkozelebb :wink:

Zsu neked meg akartam nagy olelest :!: :!: :!: Merthat az jaaar :) De te most teszteltel vgy megvolt a verveteles dolog :?: Voltal dokinal :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Mit kell, hogy olvassak???!!! Úgy látom eljött a mélypont mindenkinél. Megértem, mert rajtam is végigment ez az érzés. Szerencsére most nem gondolkodok ezen, mert a fogyókúra eltereli a gondolataimat. Mindenkinek kívánom, hogy találjon olyan elfoglaltságot, ami eltereli a gondolatait. Sokkal könnyebb lesz/lenne.

Zsu
Még egyszer nagyon sajnálom. Megy a nagy ölelés, mert most szükséged van rá. Az orvosoddal beszéltél már? Mi a következő lépés? Tudod már? Vagy most pihi egy ideig? Igazából nem is tudom mit írjak, mert most tudom, nagyon el vagy keseredve. Megértem. Kitartás Drága! Próbáld meg elterelni a figyelmedet valamivel. És ha kell, tudod telefonálj, és felmegyek skyp-ra. Kiöntheted a szíved!

Csucsu
Igazán örülök annak, hogy miattunk maradsz. Nagyon hiányoznál, tudod. Te vagy a mi kis tudorunk. elhiszem, hogy besokaltál máshol. Ha versengés van, akkor annak nincs értelme. Ez nem erről szól/szólna. ezért jó,hogy mi itt egymásra találtunk. ha kell, tudunk a topikon kívül is beszélni.
Nem tudod megbeszélni a dokival, hogy az inszem kimaradjon? Tényleg nem sok helyről lehet hallani, hogy sikeres lenne. Bár azért előfordul. Őszintén el kellene mondani neki az érzéseidet az inszemmel kapcsolatban.
A nőgyógyász nem írja fel neked a gynevacot?

Bridget
Látom a párod szeretné, ha elmenné vele síelni. És így elmégy vele, hgoy átrakja az időpontot?
Érekes egy esküvőt álmodtál. Én nem tudom mit jelent, de régen nagyon sokat néztem az álmoskönyveket. De már nem hiszek benne.
Most tanultál meg kötni? Mit kötsz?
Jó sok ajándékot vettél apóséknak. Boldog születésnapot neki!
Nekem nem nyitja meg a linket, amit beraktál.

Nócika
Biztos vagyok benne, hogy élvezted a munkát.
De azért nem baj az, hogy otthon vagy. Vigyázni kell magadra, mert azért nem egyszerűen kezdődött az a babavárás. nem kell neked annyira dolgozni.

Melaszka
Mindenki besokallt. De látod, csak ez miatt a topic miatt nem törlik magukat. És ez jó. Tényleg nagyon jó kis csapat verődött itt össze.


Ne haragudjatok, hogy nem jöttem, de ezer doglom volt. Mostam, meg főzők, meg voltam a barátnőmmel az új diszkontba. Jól elment az idő. Még nem is ettem, mert nem volt időm. Későn is keltem.
Vendég
 


Pendi
Az inszemen vegig kell menni..olyan nincs,hogy en nem akarom mert akkor mindenki egybol lombikra menne :roll: Van ahol mar 3utan nem sikerult inszem utan ehetsz a lombikra de van ahol 5 vgy 6....ezert is jo idoben elkezdeni azt is :roll: Lombikbol sem mindenkinek sikerul az elso :? Szal ez van :roll:

Hat igen ha 14-en megyunk akkor megyunk...mar nem mondok nemet de az uccso hetveget azert megerti,hogy nem akarok :wink:
Hat en is kaptam am sokmindent karira :roll: Na meg apukajanak suzlinapja van es apa igenis vegyen neki normalis ajit :wink:

Az alomfejtesben en sem hiszek :lol: de azert megneztem :oops: :lol:

Kotni regen is kotottem de csak a simat es a forditottat tudtam...ugy hobbibol :lol: most az csinalom megint kissal lesz persze nem egy jo anyag occsoert vettem majd ha belejovok csinalok a bebinek salat 8) :lol:

Jo hetveget neked :!: kitty jelentkezett azota vgy nem :?: :roll: Mi csinaltok hetvegen? 8)


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi: Igen lombikra csak úgy nem lehet menni. Előtte kell az inszem. A nőgyógyi kiírta volna a gynevacot csak annyit beszéltünk, hogy csak a clostit írattam fel.
Most vissza menni 8000Ft os kör lenne. Mert csak egy receptet , hogy kérjek tőle. Nem baj majd valakivel kiíratom.


Bridget: Hú izgi lesz ez a szülinap. Tudod mi jutott eszembe?? Mi van ha a párod a szülinap alkalmából megkérné a kezed:) Az nagyon tetszene nekem:)
Na de eljön majd az ideje biztos a lánykérésnek is.
Nagyon szoritok már , hogy történjen meg:)
Az inszemhez én is igy állok valahogy. Egy csomó rosszat olvastam róla, hogy kis arányban sikerül.
Mondjuk majd akkor hiszek én is benne ha sikerül babásnak lennem.
Most nem tudok amúgy belevágni hisz megyek vissza melózni és a munkahelyemről csak úgy nem tudok eljönni. MAjd nyáron a szabimat akkor úgy veszem ki.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Na ne töröljétek magatokat, mert én csak ide írok ám ! Igaz ritkán, de ezt úgyis megértiek.
Meg képet is csak ti kaptok és én mindig magamat is felteszem, hogy lássatok. Ezt azért teszem meg, mert így személyesebb. igazából nem szeretem a sokemberes topikokat, mert túl sokan vannak, követni nem tudom, de infokat jókat lehet olvasni. De nekem túl személytelen. Itt meg csak néhányan vagyunk, és sokkal jobban tudom követni kivel mi történik. És telefonon is beszéltem már Bridgettel, Zsuval és persze Pendivel, akit pl. tegnap a fiam "felhívott" és Pendi visszahívott engem.

Pendi! Jó volt beszélni, csak pont akkor vittem a Leventét fürödni, Lilla sírt, egyedül voltam velük.
Kialudtad magad?

Én könnyen beszélek már, mert van két gyerekem, bár én is küzdöttem mindkettőért eleget, fogamzás is nehéz volt mindkétszer és a terhességek is.

Inszem: Nagyon nem növeli meg az esélyt, inkább akkor segít, ha a katonák nem tökéletesek lassúak kevesek. És egy olyan párnál, akinél minden 100 % -ig rendben, azoknál is egy ciklusban csak 25% az esély a fogamzásra! Ezt tartsátok szem előtt!

Még írok majd csak sír a Lilla!

Puszi: Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Na itt vgyok am en is 8)

Csucsu
Remelem minden ugy lesz ahogy te szeretned es eltervezed :wink: Azert a pszihes dolgok is sokat szamitanak :idea: pl mikor mesz inszemre megszugszol,hogy jon a segitseg na meg,hogy most tobb eselyed lesz....ilyen a lombik is :idea: es pszihesenmikor megnyugszol vannak egyes emberek akik egybol spontan babasok lesznek az elotte valo honapban :shock: szal ilyen is van... 8) Mindenesetre en is biztos vgyok benne,hogy egyszer itt mindannyiunknak lesz baboja vgy igy vgy ugy :) Persze pontosan nem tom mikor :roll: de ha jol tom a jo munkahoz ido kell :lol: :lol: :lol: Jah es elfelejtettem mondani,hogy ngyon orulok neki,hogy csak miattunk maradsz :P Es ngyon szepen koszonom a drukkolast leanykeres teren :lol: Nem hinnem,hogy a csaladi napra rakna...meghat ideje sem volt gyurut venni :roll: Ezek ngyon felkeszulnek itt...de viszont megy hong-kongba marciusban allitolag munka ugyben :shock: de multkor azt beszeltek ott occsok a gyuruk 8) :shock: :oops: Na jo van nem kombinalok...iden meglesz ha mast nem karikor :wink: Most nem izgat egyenlore :) A projekt indul marcius vegen :twisted: :lol: :lol:

Kata
En tod miert nem szeretek fotot feltenni :? de szoktam en is persze sokkal elvgyok maradva de potolom ahogy lesz idom :oops: Na meg priviben kuldtem a linket mindenkinek 8) Vgy te nem kaptal :shock: :?: :oops: upsz :oops: En nem lepek le...most biztos nem pedig megint zart ajtokba utkoztem...azaz bizonyos problemak leptek fel :roll: :? Majd bovebben is elmeselem csak nem most :roll: es ne,hogy az hidd,hogy irigykedunk mert neked 2 van...azaz nana,hogy irigykedunk de nem uuuugy :lol: :lol:

Zsu
Ne hari,hogy ilyeneket irunk az inszemrol....nem a negativitast szeretnem benned erositeni...amugy is ha jol tom meg hatra van 3napod :!: Es igenis mutasd meg nekunk,hogy lehet inszemmel babasodni :twisted: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Neked is koszi a koszontest 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nocikam ezt mind neked hoztam...nem tudtam valasztani :oops: :lol: :lol: Na meg holnapra apudnak is :wink: Amugy egynapon szulettel az ocsemmel :shock: O ma 22eves 8)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid! Köszönöm itt is a szülinapi köszöntésedet! Minden kép naon tetszik! Te vagy voltál ma az első aki felköszöntött! Tökre jól esik!
Nos a szülésznőt nem fogadtam még fel! Pláne igy láthatatlanban?? ÁÁÁ! De hogy is! Csak segitséget kértem tőle! Ennyi! Nos ehez a tezsthez mindössze annyi kell, hogy a 12. heti uhut mindenképpen a korházban csinálják meg! Nos én ugy döntöttem, hogy hétfön irány a dokimhoz ott kapok pöcsétet meg megcsinálja az uhut és onnan irány a Bajcsy ott ismét megcsinálhatják és megyek vérvételre és akkor minden okés lesz! Ugy vagyok vele több szem többet lát! Remélem igy azért nem fognak elhajtani! :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nocikam
Nincs mit :wink: Egyre tobb szulinapis koszontom lesz es par ev mulva lehet egy oldalt beteritek vele annyi lesz :shock: :oops: :lol: :lol: :lol: De tenyleg nem tudtam valasztani na...es lesz torta?Megvolt mar az a verseny nem ma kene ott lenned? :shock: A doki nevet meg azert tudakold meg :roll: Tudod en is a bajcsiban voltam anyaron...es a doki aki engem vizsgalt semmit az eg vilagon nem latott :twisted: sot aszonta menstruacios zavarom van es nem is erti minek mentem... :twisted: Aztan meg 2szer elmentem a maganrendelojebe ahol szinten nem latott semmit :evil: Persze a ugy ataztam ott is emlexel irtam turorudinagysau trutyi jott ki pont a dokinal...hat szep aztan a poliptol a mehemben vereztem :evil: plussz meg a 2miomam es a mitommen melyik baci...szal nem szeretnem,hogy ahhoz a dokihoz kerulj :roll: Majd kerdezd mar meg a nevet meg,hogy hol van maganrendelese....mert igy hirtelen nem is emlexem a nevere csak azt tom a maganrendeloje a XI.kerben van :twisted: Mar alig varom hozzad a sztarfotot :D

Jelentes:
Mi elmentunk ma vettunk ajit aposnak meg anyosnak es most ertunk haza 8) Most nyomtatok ki par fotot mert hat karira a szobatarstol fenykepnyomtatot kaptunk :wink: Marha jo es most anyosnak nyomatok ki a fiarol vgy 10kepet :wink: Biztos orulni fog neki :) Nem? :roll: Aztan kisimitom a hajam,kis smink es oltozok ugyanis 6:30kor vacsi a csaladdal :!: :!: :!: :shock: 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek azb őszinte szavakat. Sokkal job volt, mint a folyamatos tuti tévedsz, biztos terhes vagy, csak várj még egy kicsit......

Bridg!
NAgyon jó szórakozást nektek após szülinapján!!!! Anyósnak vettél már valamit végül? Megvetted neki a gyertyát??

Pendikém!
Lassan a másik géphez is odaférek és apát igyekszem hétfőn kitúrni. És akkor majd tudunk skypolni. Tényleg, hétfőn dolgozol?

Nócikám!
NAgyon nagyon boldog születésnapot kívánok neked!!!!!!
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sokkal jobban vagyok, köszönöm. Az az igazság, hogy nagyon bíztam ebben az inszemben. Nekünk is elmondták, hogy mennyire kicsi az esély a teherbe eséssel, dehát olyan jók voltak mindkettőnk eredményei. De sajnos nem így történt. Ez van. A legközlebbinél azt hiszem, már csak rménykedni fogok, de nem élem bele magamat. Hiába érzem napok óta, hogy nincs albérlőm, de akkor is marha nagy pofáraesés volt szembesülni vele. Hétfőn hívom a dokimat, hogy hogyan tovább.

Nócika!
Kérdezted, hogy nem lehet-e menni lombikra?
Sajnos nem. Kötelező a hat inszemen átmenni, mielőtt lombik lehetne. Persze ez csak azokra vonatkozik, akiknek jók az eredményeik. Akiknél van valami nagyobb gond, azok mehetnek lomikra rögtön. Bár most nálunk az Intézetben 10 hónapot kell várni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika
Most csak azért ugrottam be, hogy téged felköszöntselek! Isten éltessen nagyon sokáig!

/később még jövök/addig is Puszi!!!

Kép
Kép
Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?