Új privát üzeneted érkezett!

Tünde: nekem a párom nem örülne ha mérném a hőmet...főleg hüvelyben... :oops: Titokban meg nem tudom!!!Mindig együtt megyünk melozzni...És amúgy is megmossa a fejem mindig, viccelve, hogy Én kihasználom a helyzeteket...nem szerte ő így ha Én ennyire figyelném ciklusomat, annyire rágódnék ezen :oops:
csip-csip18
 
 


Kép

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Na mindenki festi a tojásokat??????? :D :D :D

Suzy: Mikor jössz, már várunk a hírekkel!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babatervező, láttam,hogy volt aki tüszőrepedés elött 3-4-5-6 nappal is teherbe esett
:shock: :shock: :shock:
Hát most reménykedem a 3 napommal, de 30% esélynél vagyok, hogy sikerült :?
csip-csip18
 
 

 
 

Na én végeztem mára mindennel, sütés főzés takarítás. Mindjárt indulunk Kristóffal a vonathoz a hugom és a keresztlányom elé.
Nem is fáradtam el annyira...

Zsu írt, remélem nem haragszik meg, minden rendben, de bővebben majd ő. :lol:

Lányok nem tudom mikor jövök legközelebb ezért mindenkinek nagyon boldog húsvétot kívánok, lányoknak sok locsolót, fiúknak sok tojást és zsebpénzt. :)

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kellemes Nyuszit Mindenkinek!!!

Majd Én jövök, a hírekkel :D Drukkoljatok :wink: :wink: :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen sokára értem ide, de anyukámmal elmentünk enni végre egy jót és utána bevásároltunk, marhára elfáradtam, utána a Nővéremékhez mentünk, mert már Ő is nagyon várt a hírekkel és a fotóval Wink
Csajok, nagyon boldog vagyok, apácska nagyon sajnálta, hogy nem tudott velem (velünk) jönni, de az első telefonom Ő volt és sírt még Ő is Exclamation Shocked Wink amikor kimentem a váróban volt két csajszi és még Ők is megkönnyeztek, amikor Anyukám nyakába ugrottam szinte és közöltem vele a szívmelengető jó híremet és utána nem tudtam megállni és csak sírtam, sírtam Vele együtt örömünkben Exclamation Wink

Köszönök Lányok minden drukkot, segítséget, biztatást, aggódást, mert hihetetlen sokat jelent ez nekem Exclamation Wink kívánom, hogy minél előbb éljétek át ezt az érzést, akiknek még eddig nem sikerült Exclamation Wink
Fura érzés, igazából még mindig nem tudom felfogni, éppen Betty kérdezte is ma telóban, de igazán még nem tudom teljesen felfogni, hogy mi is van, majd talán akkor, ha már mozog Exclamation Question Rolling Eyes Wink érdekes ez , de boldoggá tesz Wink Exclamation

Az orvosom is nem győzött örülni és végig mondogatta, hogy ez egy csoda, már mennyi mindenen agyaltunk... 3 inszem és semmi, de azt mondta, de ne erre gondoljak, hanem h végre sikerült és megmarad, mert megtartjuk és az Ő szemébe is könny jelent meg Wink

És akkor itt a fotócska a kis Cipikénkről Exclamation Wink (azért Cipike, mert apácskát Én Cipinek hívom és így a pocaklakó Cipike, Én meg Cupi vagyok Laughing )

Kép

Pontos adatok:
intrauterin petezsák: 9,7x6,8 mm
szikhólyag: 2,6x2,8 mm
tehát a méhen belül jó helyen van a kis drága :!: :wink:

Azt hiszem ma már nyugodtabban fogok aludni :!: :wink:

Ne haragudjatok, h másoltam :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu!
Nagyon örülök Nektek, én is megkönnyeztem ahogy olvastam az örömödet...igazán megérdemled!
Gratulálok :)
Jó éjt mindenkinek!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Nem tudom, mennyire leszek gépközelben... (igyekezni fogok ;)), de azért kellemes nyuszi-ünnepet mindenkinek :)
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


zsu!
nagyon jó kép :) szép babszem... izé... Cipike :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szép jó reggelt!

Hát sokat nem aludtam, mert már 6-kor kidobott az ágy, annyira éhes vagyok és reggel mindig ég a gyomrom, erre iszom a Salvus vizet, nagyon jó, de utána ennem kell, mert elég szar íze van :!: :roll: :wink:

Fodrászhoz megyek, utána egy kis piac és utána apósékhoz megyünk egy bográcsos birkára, holnap meg már húsvét, kívánok Mindenkinek boldog ünnepeket :!: :wink:
nagyon nem szeretem ezt az ünnepet, mert sosem szerettem, ha meglocsolnak, csak egy helyen :lol:

Legyen szép a napotok :!: :wink:

Köszönöm Csajok még egyszer, kedvesek vagytok :!: :wink:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Julcsi
Nagyon, de nagyon drukkolok Neked is és remélem a hőd mára is még szépen a jó helyen van :!: :wink: :?: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tündi
Nagyon szép a pocakod, szépen látszódik már :!: :wink:
Jó gyorsan készen lett a kromoszóma vizsgálati eredményetek (ami nálunk van :roll: :?: inkább hagyjuk), de a lényge, hogy nincs baj, meg van a "hiba" és nem okoz semmi bajt a magzat egészségével kapcsolatban :wink: örülök, hogy már megnyugtattak :!: :wink:
Neked is mennyi anyajegyed van :shock: :?: :wink: rajtam nem sok olyan terület van, ahol ne lenne, de így vagyunk szépek és egészségesek :roll: :lol: nem igaz :?: :roll: :lol:


Örülök, hogy végre a babával lehet Kírus, vasárnap már mennek is haza, na ez jó hír, végre, húsvéti ajándék :!: :wink:

Susy
Kidolgoztad magad :?: annyira sírtam az sms-den, nagyon kedves vagy, és nagyon jól esik minden kedves szó :!: :wink: el kezdtem szinte mindene sírni :wink: természetesen örömömben :!: :lol:

Iner
Köszönöm, kedves vagy :!: :wink:

Mindenkinek köszönöm még egyszer :!: :wink:

Ancsi
Nagyon szép hétvégét nektek, anyudékkal kellemes időtöltést, gyere majd ha van egy kis időd :!: neked is köszi az sms-t, nagyon drága vagy :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


jó reggelt!

hőm 37,0 :D
nem tudom, mi lesz ebből...

zsu!
jó piacozást (én lusta vagyok menni, pedig kb 500 méterre van tőlünk) és bográcsozást.

mi anyuékhoz megyünk halászlére (tegnap anyóséknál voltunk halászlén :roll: )... az a húsvéti menü. a sonkát meg még meg kell főzni.

érdekes... füstölt főtt sonkát vettünk, és rá van írva, hogy csak hőkezelés után fogyasztható :shock: gondolom, hogy azt jelenti, hogy még főzni kell (de minek és meddig :?: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

NA gyors helyzet jelentlés, mert Liza kegyetlenül visít :shock:
Szóval tegnap mondja ember, hogy a pakkomat is visszük? Mondom nem, mert nem akarom bevonzani a bajt... Erre bemegyek, megvizsgál a dr, és azt mondja, hogy nem jobb és nem ugyanolyan a helyzet :shock: lazább vagyok de nem "nyíltabb". Keményedés volt? Mondom nem volt, amíg feküdtem. Ezért szerencsémre hazaengedett. Akkora megkönnyebbülés volt! Hát ha ilyen tempóban haladok, nem tudom mi lesz.
Kép Kép

Kép
Kép
onlány
 
 


Hmmmm jó reggelt csatlakozzom Julihoz...Hőm nekem a hónaljbn ma 37.0 szájban:37.1 hüvelyben 37.3 :shock: :shock: :shock:
Most ez???Hmmm érdekes...No majd kiderül :wink:
Szép napot!!!
csip-csip18
 
 


onlány!
de jó kép!!! szép vagy :) és a lyányka is :)
örülök, hogy nem kellett bent maradni. viszont most már pihenés (jó ok, hogy miért nem engeded be a locsolókat :lol: ;) )

csip!
mindenem keresztben ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt lányok!

Zsu
Sírj csak, én is ilyen vagyok mai napig, mindenen elsírom magam, dolgoznak a hormonok ezerrel és ez csak jóóóóó! :)
Sose drukkoltam még ennyire senkinek, és teljesen átérzem mit érzel/éreztek, és ez csodálatos. A drukkom most már Julié és Edii-é, na meg Kittié. :)
Jól sejtem, Novemberi lesz Cipike?
A kép nagyon szép, növeszd szép nagyra, vigyázz magatokra!!!!!!

Onlány
Nagyon jó a kép, szépek vagytok!

Kitti, Juli
Tiszta rejtély vagytok! :lol:

Na megyek, mindjárt indulunk a dino showra.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok lányok!!! :D

Nem tudtam jönni, takarítottam ezerrel :? ,azt hittem soha nem leszek kész, ráadásul tegnap pucoltam az ablakot és huzat volt, nagyon fáj a fülem, iszonyú .., nekem soha nem fájt még, valami ötlet rá?? már kiültem napoztatni :lol: a meleg jól eset neki, de nagyon nyilalt és fájt így bejöttem..

Kírus!!! Nagy gratula a kis Nimródhoz!!! :D Sok-sok tejcsit!!!
Kép

Zsu!!!! Nagyon-nagyon örülök neked és a kis Cipikéhez :lol:
szép az első sztárfotó :wink: :D már igazán megérdemeltétek a kis csodababát :wink:

Juli. Csip!!!! Megy a drukk nektek ezerrel, szép hőt produkáltok, remélem meg is lesz az eredménye :wink:
Csip!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,te aztán behozod a lemaradást, egyszerre 3 helyen is megmérted :D legalább biztosra mész :wink: a hónaljba mindíg kevesebb! az a lényeg ,hogy szép magas a hőd!!!

Tünde!! Nagyon szép pocak :wink:

Onlány!! Csini kismami vagy :wink: fotós készítette neked is???
:roll: gyönyörű kis csajod van :wink:

Suzy!!!! Megcsináltam én is a receptedet, nagyon fini volt :wink:
Csak nyugodtan írd le mit készítesz a napokban és mellé a receptet :lol: :lol: :lol:

Szép napot lányok!!!! Nagyon szép idő van!!!

EDI
ediii
 
 


Kép

Csak egy percre ugrottam be. Itt egy kép a kismama sorozatból.
Legközelebb kedden jövök. Kellemes húsvétot mindenkinek.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


aztttaaaaa, joli!
ez nagyon jól sikerült :o :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt...

Juli: Hőd??????????????

Joli: Szép kép, tetszik :D

Nálam semmi :D Rájöttem, hogy mostanában talán egy picit este lefekvés elött fáj a hasam aztán reggel már semmi...Mértem hőt, csak apa megelőzött :oops: utána 37.1 volt

Hát majd lesz valami :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!


Sajna most megy a pihenés 1000el, olyan fura, mert az sem jó, ha az ember nem csinál semmit... De legalább 2hétig szigorúan betartom a baba miatt, jobb ott neki benn!!!
Férjem minden nap megy dolgozni... szegénykém anyámék helyett is ő pakol... Ma már a saját ügyünkben ment dolgozni, padlófelszedés meg csempeleverés meg ilyenek. Kíváncsi vagyok hogy segít e valaki neki vagy sem. Én az utóbbira tippelek... Pedig neki nagyon kell vigyázni a fizikai munkákkala szíve miatt... Annyira segítenék neki! Nagyon sokat vállal :(
Elvileg a héten kell kiköltöznünk, de nem tudom, hogy hogy lesz mert még sehogy nem állunk :S

Majd el felejtettem... Boldog nyuszit mindenkinek!

Ancsa, azért te is pörögsz rendesen ;) Tessék lassítani a tempón és apáját is be lehet fogni :lol: (marhára fog örülni) Már nem sok van hátra és láthatod a picurkádat! Amúgy titkon milyen nemű bébit szeretnél és a párod?

Juli, naaaa mi van nálad? Csak nem nektek is meghozta a nyuszi a picurkát??? :wink: Nagyon drukkolok ám!
[quote]k írta:atéter... egyetlen lukam, ahol még nem járt orvos
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: NO COMMENT :!:

Kirus, remélem már itthon vagy! Tessék jelt adni magatokról!

Csip, igen tudom a számodat! :wink:Köszi :wink: Te mikor tesztelsz? Hányadik napon is vagy? Mert már baromi rég jött meg! A cicik nem feszülnek? Jaj már helyetted várom a lánykérést! De komolyan! Olyan izgi!
Nagyon sajnálom a rokonodat :( Inhüvely gyulladás? Hu az rossz. A gyogyival vigyázz, hogyha terhes vagy!!!!! Ezek úgy tudom -legalábbis mikor anno én szedtem- szteroid tartalmúak...

Zsu, hu, teljesen beleéltem magam az írásodba és teljesen átadtam magam az érzésnek! Gratulálok mégegyszer a picurkátokhoz! Nagyon lelkis drid van, hogy ha még ő is elérzékenyült! Nagyon vigyázz magatokra! Fogsz dolgozni, vagy veszélyeztetettnek írnak ki vagy hogy lesz?

Iner, de éééédes pocakod van! Nagyon csinos! Juj, nekünk a hálonk fala ilyen színű :)

Joli, hű ez nagyon nagyon jó kép! Engem a férjem unszolt :S baromira nem volt hangulatom hozzá... Amúgy ő meg a kollegája csinálták a képet "műtermi" Meg lehet nézni valahol a többit is? Amúgy veled most mi van? mit mondtak a nyákdugóra?????????

Tünde, alien :shock: :D na, de most komolyra fordítva a szót, remélem ugyanolyan egészséget fog örökölni az összes lejjebbmenőd, mint te. Csinos pocak! Gömbölyödik már a tied is :)

Edi, szegény fülikéd! Azt hiszem ilyenkor meleg dologgal -talán só?- szokták a fület "borogatni" Vagy még infrázni is szokták! De azért tessék fülészhez elmenni!

Suzytunder,
:shock: kész vagyok a sok finomságaidtól! Egysze meghívlak magamhoz akonyhába :wink: Na milyen volt a dino show? Jó drága a jegy hogy mit ne mondjak.... végülis apája dolgozik és mi lett a másik jeggyel?

Kép
Kép
onlány
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket!!!!
:D
Kép

EDI
ediii
 
 


ahoi!
hőm még mindig magas...
igencsak nagy volt a kísértés egy mai tesztre (kedvesnek szülinapi ajándékba), de aztán mégsem... mert ha esetleg neg lett volna, akkor végigbőgtem volna a napot.
még 2 nap. most már ennyit bírjak ki mensi nélkül... aztán meg már az orvosra bízom a dolgot :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Susy
Köszi, nagyon kedves vagy :!: :wink: igazán nagyon jól esik :!:
hogy éreztétek magatokat :?:

Joli
Nagyon fantasztikus a kép, nagyon szép vagy :!: :wink: jó pihenést nektek :!:

Julcsi
na meddig főzted a sonkát :?:
apácskának boldog szülinapot :!: :wink: drukk a pozi tesztért++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++holnap azért megcsinálod :?:

Onlány
Te is nagyon szép vagy, jól nézel ki és a lánykád is nagyon aranyos :!: :wink:
dolgozni fogok, ameddig csak lehet, de mértékkel és óvatosan, nem megerőltető a munkám, délután sokat pihenek, egyenlőre ez a terv :!: :roll:

Ediii
köszi, ari vagy :!: :wink:
jobban van a füled :?: a meleg jó lenne rá :!: :roll:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Juli
Nagyon drukkolok, és kívánom, hogy teljen gyorsan ez a 2 nap!!!

Onlány
Végül nem dolgozott apa, változtattak rajta. Nagyon jó volt a dino show, hatalmas élmény volt, tényleg drága volt a jegy, de megérte, másrészt ezt kapta a szülinapjára a keresztlányom. Nóri nagyon ficánkolt a hangos zenére, beszédre, azt se tudtam hogy takarjam a hasamat, este nagyon rosszul voltam, de végül jobb lett, már azt hittem mára kettőben leszek.
Tényleg élethűek voltak a dinók, érdekes volt az is amit egy őslénykutató végig beszélt, voltak jó kis hatásvadász jelenetek, szóval nagyon jó volt, majd dobok egy képet, amik nem lettek túl jók, mert vakuval nem lehetett fényképezni.

Kristófnak megint hőemelkedése van és taknyos, nyűgös.
De olyan jó dolgom van, alig látom egész nap, egyfolytába a keresztlányommal van, szerelnek, csúszdáznak, ugrálnak... mondtam is neki, hogy hozzám költözhetne. :)
Nyáron ő lesz nekem az igazi segítségem, ha vége a sulinak jönni fog, aztán ellesz Kristóffal, nekem meg könnyebb lesz Nórival.

Joli
Nagyon jó kép, jó hogy megörökítetted magad. Én is azon gondolkodom, hogy még egyszer megyünk haza szülésig és a bátyusnak nem hagyok addig békét, amíg nem csinál rólam valami jó kis képsorozatot.

Lányok nagyon örülök, hogy ízlett a recept, vannak még szóljatok, ha kell, most egy nagyon ütős sütit csináltam, kicsit nehéz volt, de végül sikerült. Nem lett hibátlan, de kopik rendesen. :)

Zsu drága kismami hogy tetszik lenni?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jajj Onlány rólatok is nagyon jó a kép, kifelejtettem. :oops: És nekem annyira hasonlítasz valakire. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ilyen volt a helyünkről nézve a díszlet, bár ez folyamatosan változott közben.

Kép

Aztán a dínók.

Kép

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy
Köszi, jól vagyok, néha fájdogál a hasam, de nem görcsöl ez teljesen már érzés, sokat pisilek, alszom amennyit csak bírok, de most igénylem is :!: :wink:
örülök, hogy jó volt a dino kiállítás :!: :wink:
Jobbulást Manócikának, akkor most egy kicsit lefoglalja a keresztlányod, gondolom, hogy nagyon jól el vannak :!: :roll: :wink:

Várom apácskát haza, mert reggel óta dolgozik és holnap is :roll: :wink: rossz, hogy nincs velem itthon :!: :roll: sokat vagyok kint az udvaron, üldögélek aztán bejövök lefekszem :!: :wink:
ja és reggelente émelygek, de most is nagyon vacakul kezdem érezni magam, olyan hányingeres valami,de így vagyok nyugodt, ha van tünet, de vártam már :lol: :roll: :!:

Apácska és Kristóf mennek locsolkodni :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Susy

Nagyon szépek a képek :!: :wink: ezt aztán lehetett élvezni :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
jajj azt elhiszem, hogy Apácska nélkül nagyon rossz. :(
Kitartás neked! Legyenek is csak tünetek, de azért kívánom neked, hogy ne hányjál, az nagyon rossz tud lenni. Az alvást is tudom milyen. Nem tudom velem mi van napok óta nagyon hányingerem van, alig eszek, fáj a gyomrom is, nem tudom ez mit jelenthet. :roll:
Most nézem, hogy a következő uh- d mikor lesz, már lesz Cipikének szívhangja is akkor! :lol: Jól sejtem? Novemberi baba lesz?

Locsolkodás nem nagyon lesz, anyósékhoz és dédihez megyünk majd, ha visszük a hugiékat a keletibe.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok..,
Megjöttünk a mamámtól, huuu úgy bezabáltunk, hogy most küzködök a lélegzéssel :D

Onlány, Juli: nagyon szépek vagytok!!!!

Suzy: Szegény...Sajnálom a hányingert....Nem jó...Apácska mikor jönn haza???

Suzytündér: Akkor jól érezztétek magatokat?!?!?

Juli: Huuuu nem teszteltél???Nálam is nagy volt a kisértés...."nap múlva mi lesz???Mennyi volt a hőd???????????
Nálam a helyzet változatlan, így a 47 nap :shock: Ha azt nézzük, hogy 22-én volt a barnázásom...Akkkor Hétfőn lenne-van a nem várt?!?!?Nemtudom...De nem sokáig bírom ezt...nem akkarok tesztelni, mert ha negatív lesz, akkor boszantani fog, hogy mért nem jönn már meg....
csip-csip18
 
 


jajj csajok!
nagyon jól bírom teszt nélkül. nem is fogok tesztelni :)
a legrosszabb az mindig a reggel, amikor ráharapok a lázmérőre és jön az 5 perc rettegés, hogy vajon meddig megy fel...
amúgy 37,0 ma is. kíváncsi leszek a holnapra.

csip!
2 nap múlva hívom a dokit. azt mondta, húsvét után menjek uh-ra... babástól... :oops: majd mondom neki, hogy nyuszi voltam tesztelni... óóóó csak addig meg ne jöjjön :roll:

susy!
örülök, hogy jól éreztétek magatokat :)

zsu!
mondanám, hogy nálad meg a rosszullétnek örülök :oops: :) persze nem... de olyan jó lehet, amikor még ezzel is a tudtodra adja Cipike, hogy de igenis ott van :D

kírus meg már otthon babázik :D de jóóóóóó :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!!!!

Gyors helyzet jelentés.... tegnap haza jöhettünk :D :D

Időm még nem volt vissza olvasni, de nagyon köszönöm mindenkinek a drukkokat és a gratulációt!!!!! Nagyon aranyosak vagytok!!!!!!!!
Képeket is hozok majd!!

Az 1. éjszakánk tűrhető volt- 3-szor keltünk..cicizés aztán tápszer..sajnos nincs elég tejcsim és pótolni kell...
De nagyon ari eszik-alszik(eddig!!!) :lol: :lol:
Jól vagyunk,Kírus is nagyon gondoskodó,nagyon boldog!!

Mindekinek további kellemes husvéti ünnepeket kívánok!!!!
Vendég
 


Jó reggelt,
Én elvagyok kenődve...Reggeli hőm:37.4 :shock: :shock:
A tesztem ismét negatív...De mért van ez???Magas hő...Mégis negatív???Megfog jönni???Menzi elött, mikor esik le a hő?????
csip-csip18
 
 


'reggelt!

kírus!
jó, hogy jelentkeztél... bár a te távolléted igazolt... szülési szabadság, vagy mifene :lol: :lol: :lol: a tejcsi majd beindul... nem is csodálom, hogy nem elég a kórházi sztori után...
majd szüléstörténetet írsz, ugye :?:

csip!
no para. 37,1... és eszemben sincs tesztelni :D pedig az uh alapján 20. dpo :o de a legrosszabb számítások szerint is (görbe alapján) 13.
de erős vagyok, nem tesztelek :!: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Susy
A kalkulátor szerint december 1 :!: :wink: igen, mikor megyünk már szívhang is lesz, mert azért fogunk menni, ja és külön mondta a dokinőm, hogy ugye apácska is jönni fgo :?: természetesen, mindig jön velem mér egy receptért is :!: :wink:

Julcsi
Valóban jól bírod tesztelés nélkül, drukkom megy a poziért+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kírus
Nagyon örülök, hogy otthon vagytok :wink: sokat gondolok Rátok, aranyos lehet a lánykád, nagy segítségre van most szükséged és biztosan segít is neked :roll: :wink:
majd csak beindul a tejcsi, drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
várom a szülési sztoridat, ha majd lesz időd írd meg mindenképpen :!: :wink: előre is köszi :wink:

Nektek is további szép húsvétot :!: :wink:

Többieket is pusszantom :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Juli, Kitti
Továbbra is nagyon drukkolok nektek!

Kírus
Örülök, hogy otthon vagytok! Próbáld a kismanót minél többször mellre tenni, ne várj 3 órát, ő megcsinálja magának a tejcsit, nem is csoda, hogy kevés, hisz nem voltatok együtt. Igyál sokat és egyél tápláló, tartalmas ételeket. Még lehet tejcsid, drukkolok!

Zsu
Akkor lehet, hogy majd a télapó hozza Cipikét? :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Juli:No para...Nincs para, csak nem értem... :oops:
Mitől lehet van ez???Ennyire magas hő és mégis nega teszt???
Téged akkor holnap meguh-nak???Bizti???Addig nem is tesztelsz???Nega miatt???Mitől lettél hírteken ilyen erős??? :D :D :D

Suzy: valami ötlet esetleg neked???
csip-csip18
 
 


Most kajcsizott a kislegény, dobok pár képet...
Aztán majd írok szüléstörténetet is!!! :wink: Kicsit össze kell szednem a gondolataimat :roll:
Még a vonalzómat is át kell írjam....

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


kírus!
istenem! nagyon édes!!!
a vonalzódat jó is, ha átszerkeszted, mert az alapján még 5 napig a pocidban volna a helye ;)

zsu!
bírom, nem tesztelek...

csip!
nem biztos, hogy lesz holnap uh. holnap csak hívom a dokit, hogy mi legyen. ha tudom hívni... remélem, dolgozik.

susy!
továbbra is köszi a drukkot! tartalékolom még pár napig ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kírus gyönyörű a kisfiad! és kicsi Kírus milyen édes vele! :lol: :lol: :lol: még1X gratulálok! :lol:

mindenkinek további jó pihit!!

Kép
gtunde75
 
 


Úgy láttom senki nem tudd semmit mondani a magas hőre és a nega tesztre... :oops: :oops: :oops:
csip-csip18
 
 


csip!
tőlem ne várj tanácsot... még tesztelni is gyáva vagyok :) :oops:
pár nap múlva lőjj el még egyet... lehet, volt később még egy pé-d :)
de az is lehet, hogy csak bújkál benned valami tavaszi kórság, és attól magasabb a hőd :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Csajok!!

Élek még, csak tegnapig itt voltak Anyuék, utána meg kicsit kettesben voltunk Apjukkal, ma vezetek, de holnap UH után jövök :wink:

Mindenki vigyázzon magára!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


hahó!
holnap délben megyek uh-ra :P titta ideg vagyok :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ancsi!
kérünk majd képet is ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szép jó reggelt!

Már hajnal óta fent vagyok, olyan hányingerem volt, mint még soha :wink: alig bírtam bejönni a laborba, most meg küszködök, mert annyira szorít a nadrág, a másikat kellett volna elhoznom, de nem volt kivasalva, lusta voltam tegnap :!: :roll: :oops: egyébként jól vagyok és várom, hogy haza mehessek pihizni :!: :wink:

Remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvégéje :?: :!: :roll: :wink: majd gyertek és meséljetek :!: :wink:

Legyen szép a napotok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
Még egyszer nagy-nagy gratula a kis legényhez, nagyon édi-bédi és Kíra is nagyon édes és látom, hogy mennyire büszke a kis öcsikére :!: :lol: nagyon drágák a gyerekeid :!: :wink:

Julcsi
És nem teszteltél :?: :shock: Én már azt hittem ma reggel hozod a szép zebra csíkos tesztedet :?: nagyon drukkolok Neked holnapra++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ancsi
Gyere majd mesélj, milyen volt a hosszú hétvégétek :!: :wink: holnapra nagy-nagy drukkom küldöm, de tuti minden rendben van odabent :!: :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Többieket is pusszantom :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


zsu!
nem teszteltem :wink: :D még tartom magam :)

a hányingered... khm... irigylem :lol:
de azért persze kívánom, hogy javuljon a helyzet (voodoozd át belém :!: :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, egyébként holnap reggel muszáj lesz tesztelnem. mondtam a dokinak, hogy nem mertem... azt mondta, holnapra merjek :) szóval hacsak nem esik a hőm, lesz teszt :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?