Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Zsu csudiszép teszt!!! :lol: :lol: :lol: aztán ha véletlenül még nem látszik az uh-n, nem elkeseredni ám!!! még nagyon picike, ügyesen el tud bújni!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
megnyugodtam igen! :lol: :lol: :lol: :lol:

csip nagyon szép a munka-sarkod! tetszik! bár én nem szeretem a zöldet, de ez egy jó árnyalat! szerintem is korán teszteltél... ráér az a hétvégén- hétfőn!

Joli tényleg mázli, hogy csak egy nappal tolta el a fotózást és nem 3 héttel!!! :lol: :lol: :lol: kíváncsi vagyok, hogy ki fog előbb szülni! Kírus vagy Te?

ediii ááááá, még nincs nevünk... én a magam részéről egyenlőre megpróbálom azt feldolgozni, hogy kislányunk lesz... :lol: :lol: :lol: :lol: aztán jöhet a névkeresgélés!!!

kírus azért ezek az utolsó hetek nem lehetnek nagyon "kényelmesek"... nem irigyellek most... :wink: :lol:

Susytunder biztos nagyon szép lesz a kertetek... ha nekünk lenne én is ültetgetnék... :lol:

Onlány, Iner merre vagytok? nem ér ám így eltünedezni!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


jajj, Ancsa kihagytalak! :oops: bocsi! hogy vagy kismami? rosszullét? reméljük megúszod!!! :wink: ezzel a túrógombóc ötlettel jól beindítottad a nyálelválasztásom!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tetőt passzolom!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a hírekkel, nem volt még petezsák látható, nagyon korán mentem a dokinő szavaival élve, de a lényeg, hogy 18 mm nyh vastagsága, megnyugtatott Wink jövőhét pénteken megyek újabb uh-ra, addig is folytatom a duphaston szedését Exclamation Wink

köszönöm, hogy szorítottatok nagyon izgultam Exclamation Rolling Eyes Embarassed Wink

további szép napot, bocsi, hogy most ennyi voltam, de apácska csinálja a vacsit megyek hozzá, hogy ne legyen egyedül Exclamation Wink

pusszatás és holnap dolgozok, vagyok bővebben Exclamation Wink "Minden egyes napunk csak egyszeri csoda,
használd ki minden percét, többé át nem élheted soha!"

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Zsu
Hurrá jó hírek!!! :lol:
Képzeld a Dentocar- t nem lehet kapni. Ma a Bajcsy kórházban is megkérdeztem, nincs, itt Maglódon sem, de megrendelték. :roll:

Joli
Ha még aktuális, borsó főzelék tükör tojással. Olcsó is diétás is finom is.

Kitti
Izgulok érted nagyon!

Kírus
Hogy bírod, hogy vagy? Alvás? Sokat vagy eszembe nagyon.

Kép
Kép
susytunder
 
 


zsu!
eddig szuper :D
egy hét, és láthatod is a kis babszemet :)

jó éjt!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!


Zsu, de örülök neked! Gratulálok! Zökkenőmentes kismamiságot kívánok!
Csip, drágaság, nagyon szurkolok ám! De lehet korán teszteltél, ahogy múltkor írtad, hogy 45 napra jött meg. Nagyon jól nézki a körmös helység! Már mondtam, tudom, de majd meglátogatlak :)

Ancsa, igen ilyenkor az ember nagyon álomkóros. Meg szerintem az utolsó trimeszterben, legalábbis én nagyon az vagyok :shock: Vigyázz nagyon a soförködéssel, csak óvatosan! NEmsokára otthon leszel -tp- és lustizhatsz :D

Juli, :shock: kész vagyok azokon a vizsgálatokon, illetve felmerülő betegségeken, amit írtál. Szegénykém! Tudom, utűálják az emberek ha sajnálják, de tényleg a szívem szakad meg érted, mert hát szerintem elég durva vizsgálatokra mész/jársz a ciklusod hogy áll??? Mikor mész uhura???

Tünde, jelen! a lányzó nem engedett géphez... Baromi eleven gyerek :shock: aztán meg rohangásztunk a tervezőkhöz. Tényleg, nevetek már van? Apája mit szólt, hogy kiscsajszija lesz? Az eredményeitek mikorra lesznek kész, vagy ez hogy megy? Vérvétel, vagy szájba pamacsturkászás?

Kép
Kép
onlány
 
 


tényleg elnézést, hogy nem tudok jönni, de most már nagyon szorít az idő. Eddig, csak a bürokratikus dolgokat, hitevisszafizetést meg az ezzel járó mókákat intéztük, de most már a tervezőkhöz, kivitelezőkhöz kell járnunk, meg anyagok után. Meg ha netán valami csoda folytán itthon lennénk, a gyerek nem hagy idejönni :shock:

Suzytündér, dejó, befordult a csajszid! Azért annyira nem pici a hölgyemény! Ha jól emlékszem neked is, mint nekem, később mutatta ki a teszt, ill. olyan volt, mintha a 2.csíkot csak odaképzelted volna. Tehát később fogant.

Kirus, szegény :( nem jó a magas vérnyomi, bár én az alacsonnyal küzdök (80/40/110) szal, ez sem jó, mert non stop szédülök. Megértelek, hogy túl akarsz lenni már a szülésen :) 2kgt híztál
:shock: ha jól emlékszem, akkor nekem egyik dr azt mondta, hogy ebben az időszakban heti fél kg megy fel minimum az emberre, úgyhogy ....

Joli, várjuk a képeket! De irigykedem, még fodrászolás is lesz! Engem is elakarnak cipelni, de baromira nincs hangulatom hozzá.... Nagyion sokat pihizzél! Szerintem kihúzod, bár én beszélek... Hasonló cipőben járunk... egy kis túlzással, mert nálam más gondok vannak...

Edi, nálatok hogy is lesz? Inszem? Elnézést, de nem emlékszem :oops:

Zsu, a lányom a gólyádtól még mindig el van ájulva, órákig tudja bámulni

Kép
Kép
onlány
 
 


Velem:

Voltam brendon outletbe és vettem néhány dolgot... pontosabban egy ujjatlan plüss rugit, 1390ftért (minden brendonos és nagyon jó anyaga van!) egy plüss kocsikabátot (1390), 2 zoknit, egy nagyon cuki napozót a picinek, ezt le akarja mindenáron nyúlni Liza, majd veszek a méretében egy ugyanilyet Smile aztán Lizinek egy nacit, melegítőset, egy badyt és egy gyerek esernyőt. Ez volt 5000párszáz ft. Szóval szerintem megérte!
Lányok, van valakinél olyan tünet, hogy egyáltalán nem éhes??? Én tegnap 7kor reggeliztem, aztán 5kor az auchanba éreztem, hogy olyan fura valami, eszembejutott, hogy nem ettem. vettem pár szem sültkrumplit és rántott sajtot, de alig akarodzott lecsúszni :shock: és ezt már 1hete játszom... Elkéne menni védőnőhöz is, bár nincs kedvem mérlegre állni mert híztam, de hál égnek az össz hízásom csak 3-4kg
Meg nagyon szédelgek... Már csak 2,5hetet kibírhatnék (de ez a minimum!!!!) aztán már nem érdekel! A dr még a 32hetet sem jósolta nekem. Basszus és még a költözéses dolog is.... whááááááááá kész vagyok, de egyben nagyon boldog!

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukk hegyeket, most már egy kicsit nyugodtabb vagyok :!: :wink:

Susy
Annyira drága vagy, köszi az sms-t :!: :wink: de jó, hogy befordult a bébi :!: :wink:
Ilyet még nem is hallottam,hogy ne lehetne kapni a Dentocar-t, de látszik ez magyar ország, mert itt nem adnak a prevencióra :!: :shock: :evil: akkor most megrendelték Neked :?:


Onlány
Köszi, kedves vagy :!: :wink:

Kírus
Gondolom nehéz már neked ebben az utolsó hetekben, de kitartás a bébi jó helyen van :!: :wink:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

:wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok...

Hát nagyon jól esik, hogy ennyire drukkoltok nekem el kell, hogy mondjam :D Köszönöm...

Onlány: de jókat vettél :D

Ancsa: Hol vagy???

Juli: Hol tartasz a ciklusban???

Joli, Iner: Kitartás nektek még...

Suzytündér: Árvácskát fogok ültetni, abból egy csomó szín van :D

Tünde: Nagyon kisfiút szeretettek volna???Én is inkább, és nem tom, ha kislány lesz, mi lesz velem :? :roll:
Gyűjtöm a Tetődet :D

Suzy: jövöhéten mikor mész???

No remélem senki nem maradt ki :wink:
csip-csip18
 
 


Nálam tegnap teszt után nem volt valami fényes napom...úgy mondd a páromba is sikerült belekötnöm, "valami vitát találánom"...Ráadásul tegnap este 7 kor ment Bukarestbe, és Én meg jól kiosztottam valami miatt... :oops: Aztán megzsaroltam eléggé csunyán is... :oops: Szégyelem is magamat érte... :oops: Mert, hogy nem igaz, hogy nem tesz semmit a gyerekért, hogy többet legyünk együtt!!!Mondtam, hogy befelejtem és szedem a gyógyszert inkább tovább :oops: Hát volt belöle botrány rendessen ( gondolom a tegnap reggel nega teszt-ezt kiváltotta belölem) Aztán rendeződött minden...
Egsz nap csak rohangáltam a wc-re, mert azt hittem, hogy megjönn...Közben csak folyásom volt...estére megint rohantam a wc-re és tömeg mennyiségű folyásom volt megint, no meg szurkált a hasam is...Hát ki érti most ezt???
De sehol, semmi most reggel óta, semm görcs...semm folyás... :shock: :!: :?:
csip-csip18
 
 


Onlány
Igen, később mutatta ki nekem is a teszt, már jóvan mensi késés után. Éppen ezért lehet, hogy amennyire májusi gyerekre vágytam, annyira juniusi lesz, ki tudja. :roll:
Nekem nincs olyan, hogy nem vagyok éhes, nekem sokszor van mostanában hányingerem, ez meglepő.

Zsu
Örülök, hogy nyugodtabb vagy, szükséged is van erre most.
Igen, megrendelték, délután megyünk érte.

Kitti
Én nem csodálkozom a kirohanásodon a párod felé, sokszor én is csinálok ilyeneket, egy negatív teszt után, én megértelek, de ha szeretnél változtatni, számolj előbb 10- ig aztán lehet nem mondsz meggondolatlanságokat.

Ancsa
Te hogy vagy? :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Zsu, nekem is! és baromira nem értettem, hogy miért? Mondtam a férjemnek, na kezdődik megint az 1.trimeszter. Nem szédülsz véletlen? Mert én nagyon! Alig tudok felmenni a hálóba az emeletre :shock:

Csip, naaaaaaaaa! Szegény párod :( de tutkó, hogy a - teszt miatt volt. Nem is tudom már ki kérdezte, vagy tanácsolta a hőmérőzést. Szerintem is jó ötlet!

Ancsa, neked is jó reggelt!

Kép
Kép
onlány
 
 


'reggelt!

onlány!
aranyos vagy :) hát, biztos nem egyszerű vizsgálatok... de a doki megígérte, hogy a következő szövettan csak szigmából lesz, így nem kell előkészítés előtte. talán az a legrosszabb része az egésznek. na meg a helyzet igencsak kellemetlen... bár azok után, hogy szinte 2-3 hetente megyek a nőgyógyászhoz dugásra :lol: már meg sem kottyan, hogy másik orvos másik járatra kíváncsi :lol:
csak húsvét után megyek uh-ra.
ma reggel ellőttem egy totál egycsíkos tesztet.. tudom, korán volt még bármihez is, de kellett a lelkemnek, hogy nyugodt szívvel hagyjam abba teljesen a metformint.
amúgy 24. cn-on járok... uh szerint legalább 9 dpo... hőm szerint semmi :?

egyébként tesóméknál a kiscsaj kapott egy leselejtezett klaviatúrát. amikor az anyja leül fórumozni, a csajszi is püföli ezerrel :) így legalább kis időre hagyja az anyját a géphez jutni.

az nem jó, ha nem vagy kajás... leeshet a cukrod, ha nem eszel. valami szőlőcukor-féle legyen azért mindig nálad.

csip!
ezek tuti a hormonok ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Zsu- teszted gyönyörűűű és hát itt is gratula mégegyszer a szupi nyh-hoz :D Jövő héten lesz petezsák is, ez tuti, utána meg már szívhang meg minden ami kell :D :D Annyira örülök neked!!!Kiszámoltad már egyébként, hogy mi lesz a várható szülési dátumod???November neked is, ugye???Nekem elvileg november 22. ha jól számoltam :D

Juli- Szerintem lassan simán nyithatsz egy magánprxist, diagnózis felállítás stb.....Megy ez neked, jobban mint a dokiknak :D

Kirus-Sajnálom a védőnő dolgot,most már tényleg nagyon kicsi ideig kell kihúznod :wink: Kiváncsi vagyok ki szül előbb, te vagy Joli... :roll: :wink:

Csip- Sajnálom a nega tesztet, de lehet, hogy még korán volt, szerintem is próbáld meg újra a hétvégén, vagy hétfőn :wink: Nagyon szorítok++++++++++Ne keseredj el, nem szabad ilyenkor a párodat hibáztatni, hisz senki sem hibás, a természet csinálja ezt veletek, de még semmi sincs veszve Drága!!! :wink:

Joli- Sajnálom, hogy elhalasztódott a fotózás, de egy nap az annyira nem vészes, addig még csak kihúzza a kiscsaj odabent :wink: Nagyon várjuk majd az élménybeszámolódat :D

Ediii- Mindig elfelejtem ,hogy most hol is tartasz, szeded már a Closty-t vagy még most várod pirit??

Susytunder- Nagyon jól vagyok, köszönöm szépen!!!Örülök, hogy jól van a kiscsajod odabent :D Nagyon aranyos vagy, köszönöm azt a sok mindent amit írtál a virágokkal kapcsolatban, annyira kedves vagy :wink: Ma megyek is és elültetem őket, olyan gyönyörűen süt kint a nap :D

Tündi- Tényleg mi a helyzet a lánynevekkel??? :D Megszokod ám egy perc alatt majd, hogy kislányod lesz és utána el sem tudod majd képzelni valaha, hogy kisfiú legyen, ez tuti :D Nekem nem nagyon van tünetem, mellem az feszül vagy dagad, vagy nem tudom mit csinál, de fáj :D Hasam néha szurkál meg picit görcsöl, de ennyi, se hányinger, se émelygés....Kopp-kopp-kopp lekopogom, de eddig nagyon jól vagyok :D

Onlány- Majd dobhatnál a házról képeket, annyira kiváncsi vagyok, hogy hova költöztök....De a lényeg, hogy Anyóséktól messze, hihihi :D :D

Csajok én ma húzok ki virágot ültetni, annyira szép idő van, beszarás :D :D Aztán még a lakást kéne kiganézni, hihetetlen, hogy már megint eltellt egy hét :shock: De most nem bánom, mert csak másfél hét és látom újra az én Gombóckámat :D

Mindenkinek szép napot!

Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Susy!
Ari vagy :D , megvagyok köszi csak már szenvedek, tegnap már előszedtem a pakkomat is a szekrényből- kitettem a pelenkázóra :lol: :lol: ..
Este 7kor gondolkoztam most egyek vagy ne egyek :roll: ugyanis jött egy keményedés görccsel, aztán 20 perc mulva ujra :shock: , már azt hittem lesz valami... de ááááááá semmi..
Most 2 napja jól aludtam nagyon!!
Ugyan így van az egyik barátnőm, hogy mondják neki kissebb a baba, 32 hetesen 1700 g-ra saccolták, de viszont hozzá tette a doki hogy az ö 150 pár cm-éhez ne is várjon nagy babát...

Zsu!
Örülök hogy minden rendben!! :wink: Kapaszkodik majd szépen az a kis embrió!!!

Onlány!
Hu tényleg jó alacsony a vérnyomid :shock: nem csoda hogy szédülsz... Mindig ilyen alacsony volt?
Vendég
 


Onlány
Inkább hányinger, de időnként valami szédülés is előjön. Fene tudja mitől van, nekem a vérnyomim rendben van eddig. (kop-kop)

Ancsa
Szivesen, örülök, hogy segíthettem. Jó kertészkedést neked, vehetsz nekik tápoldatot is, és soha ne locsold őket tűző napon, akkor nagyon hálásak lesznek neked. :wink:

Kírus
Hagyd csak ott a pelenkázón a pakkodat, hátha segít. :lol:
Nem tudom miért, de nekem olyan érzésem van, hogy te hétvégén babázni fogsz. :wink:

Én délelőtt ágyneműt húztam, mostam, porszívóztam és habzik Kristóftól a szám annyira kezelhetetlen. Olyanokat csinál, hogy kihullik a hajam. Most lefektetem, remélem kialussza magából a hülyeséget.

Apa jövő héten éjszakás lesz én meg meghalok majd a félelemtől, nem bírok egyedül lenni. A jövő hét pénteki szabiját elvették, és közölték ,hogy szombaton is menni kell dolgozni, én meg mondtam, hogy jó akkor a 25 ezer forintos dino show- ra szóló jegyet beviszed a főnöködnek, hogy fizesse ki. :twisted:
Komolyan mondom, mint ha nem is péntek lenne, nekem a hétfők szoktak ilyen car napok lenni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytündér: mi van Krisfóffal???
Na ez azért szenyoság, hogy nem engedik neki a szabi napot...
Én is tuti hullatnám a hajamat tőle!!!!!!!!!!!
Földed nem jött még meg???????
csip-csip18
 
 


Susy!
Most én is úgy írom mint Zsu szokta hogy ÁMEN!!! Úgy legyen :!: :lol:
Pakkom most már marad ott :!: nem teszem már sehova....

Sajnálom hogy Kristóf kis virgonc..de ez tudod a korral jár..ilyen korszakát éli a kis drága...
Nekem is kéne porszívoznom de kedvem az.... 0

Szombaton mentetek volna Dinó-showra???
Hol lesz?
Sajnálom hogy párodnak dolizni kell... nagyon rossz az mikor a szabadnapját sem kapja meg :(

Tünde!!!
Ment egy privi :wink:
Vendég
 


Kitti
Földet csak jövő héten hozzák, még szétbontás, konténerezés van. Már a harmadik 4 köbméteres konténer van itt. Kinti wc, állattartó helyiség ilyenek lettek elbontva.

Közbe megoldódott a helyzet, nem éjszakás lesz apa, és nem kell mennie szombaton, a dino showra a keresztlányom miatt megyünk már 4 hónapja megvettük a jegyet ez a szülinapi ajándékunk neki. Dino őrület van rajta.

Kírus
Zsunak nagyon bejött az ámen. :lol:

Jót aludtunk manócimmal, fél egytől háromnegyed 4- ig aludtunk. :roll: Még éjfélkor is kukorékolni fogok.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kellemes Hétvégét Mindenkinek!!!
csip-csip18
 
 


Szép jó reggelt!

Susy
Sajnálom, hogy éjszaka egyedül vagytok, nem lehet könnyű, még Kristóf is rá tesz egy lapáttal :?: :roll: rossz, ha az ember betervez valamit és utána meg közbe jönnek dolgok, Én is pipa lennék az biztos :!:

Kírus
Még nem jött el az időtök, kukis jó helyen van, csak már anyukája és testvérkéje türelmetlen egy kicsit, biztos nem lehet már könnyű Neked sem :!: :wink: kitartás :!:
Sztem meg hétfő lesz a nagy napotok :!: :wink:

Gyancsi
Itt is írom, hogy csak óvatosan a hajolással :!: :wink: az itthoni dokihoz nem is kell visszamenned :?:

Nekem a cicim nagyon ég, a tesztem továbbra is szépen erősödik, hiába mondta a dokim, már nem teszteljek, ne idegesítsem vele magam, de hát nem bírom ki, rászoktam, de majd elfogy és akkor már nem veszek :!: :lol:
Örülök a tünetnek, egyébként étvágytalan vagyok egypár napja, ennék is, de mit :?: annyit agyalok sokszor mit is egyek, aztán meg nem kell semmi :!: :wink: nem Colázok, pedig nagyon nagy függő voltam, édesség sem kell, joghurt sem, meg ilyenek :!: :wink: egy jó mekis kaját már úgy ennék... :lol:

Puszilok Mindenkit :!:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


jó reggelt csajok!

végre itt a hétvége! :)
semmi meló, csak semmittevés :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Zsu
Azóta már változtak a dolgok és minden rendben. :wink:
Örülök a tüneteknek, az csak jó!!! :)

Juli
Találtam neked egy képet a Kristóf baldahinjáról, nem olyan jó a kép, de most még nincs össze szerelve. Ez egy régebbi, de ilyen lesz.

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Helló Lányok!!

Susytunder- Igen, már kevertem bele valami tápot a földbe, azt írták, hogy 6 hónapig fejti ki a hatását, remélem jó lesz a növénykéimnek :D Örülök, hogy végül még is eljuttok a Dino-Show-ra :wink:

Zsu- Én is így voltam vele, amíg volt tesztem lőttem,szerencsére már elfogyott :D

Juli- Hajrá hétvége!!! :D

Hozzánk vendégek jönnek ma is és holnap is, így nem nagyon fogok tudni jönni, majd csak hétfőn!!

Mindenkinek kellemes hétvégét!!

Szeretettel:
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


susy!
nagyon teccik :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Én is itt...Apa elment melozzni, pedig reggel 7re ért haza Bukarestbő és erre mehetette ma is na meg holnap is...Na ez van...De viszont megkapta a pénzét :DSzóval most minden happy :lol: :lol: :lol:
Menzi viszont még mindig sehol :shock: :roll:

Szép Hétvégét...
csip-csip18
 
 


Juli
Örülök, ha tetszik. Ez fog maradni, majd hozok róla jobb képet is.

Kitti
Szuper, hogy minden happy apával. :)

Mi szalonnát sütöttünk apával meg Kristóffal, úgy jól laktam, alig bírok mozdulni, annyira jól esett. Viszont Kristófnak hőemelkedése van, nem tudom mi történhetett, remélem nem lesz komolyabb.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép jó reggelt!

Már régóta fent vagyok, majd holnap reggel a tudnék az tuti, mert akkor egy órával hamarabb kell kelnem, de majd a hét vége felé már belerázódom :!: :wink:
Nálunk szépen süt a nap, remélem nem lesz eső, mert szeretnék egy kicsit kint is lenni, apácska itthon van és majd takarítani fogunk együtt, mert tegnap dolgozott :!: :wink:

Susy
Igen aztán már láttam, hogy végre megoldódott a dolog, bocsi, de figyelmetlen voltam :!: :roll: :oops:
Nem semmi, hogy már hányadik konténert rakjátok, de remélem nem Te rakod meg őket :!: :?: :roll: füvet vettek a földbe :?: nagy a kert egyébként :?:

Ancsi
Hogy telt a hétvégétek :?: sokat készítettél a vendégeknek :?:

Kírus
Hogy álltok :?: egyben vagy még :?:

Tündi :?:

Ediii :?:

Iner :?:

Julcsi
Hogy vagy :?:

Kellemes, szép vasárnapot :!:

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok :D

Zsu!!! Szép vastag a nyh-tya :wink: , várom ,hogy mi lesz jövőhéten az uhun, 1 v. 2 zsákocska :lol: :lol:

Onlány! inszem lesz :wink: semmi gond én is sokszor keverek meg felejtek,hogy kivel mi történik :lol:

Tünde! 4D uhura mentek???

Ancsa!!
Ma vagy holnap kell megjönnie pirinek, én nem closit kapok,hanem szúrom magam, merionalt kapok és a 2. napon kezdem :wink:
Nálad vannak rosszúllétek ??

Suzy!!! nagyon szép a baldahin :wink:
Nálatok most körforgalmat csinálnak??? :roll:

Szép vasárnapot mindenkinek!!!!

EDI
ediii
 
 


Ediii
Én is várom már gondolhatod :!: :wink:
De majd csak kiderül ki van odabent, most , hogy állítottuk az órát nekem így gyorsabban fognak telni a napjaim, Én ezt az időszámítást jobban szeretem :!: :wink:

Hát magas a hőd még :!: :?: :wink: bármi lehet még ebből :wink: drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt!

Nekem még mindig a tegnap esti szalonnasütés jár az eszembe, nagyon fini volt.
Ma anyósékhoz megyünk, ma ünnepeljük ott apa szülinapját, itthon csak jövő héten.

Zsu
Szép vasárnapot, ha már apácska is otthon van, takarítással csak óvatosan. :wink:
Nagyrészt füvesíteni fogjuk a kertet, de mennek díszcserjék, tuják és virágok is, meg hagyok ki egy kis részt, van eprem, málnám, ribizlim.
Sajna, nem sajna nagy a kert 700 nm. :roll:

Ediii
Igen, vééégre megcsinálják a körforgalmat, honnan tudod, jártál erre? Nagyon sokan meghaltak abban a kereszteződésben, utáltam arra menni, mindig mondtam apának hogy ne arra menjen, lehetetlen volt kikanyarodni.

Kírus
Mi újság, tessék behúzni a jelenléti ívet, ha még aktuális. :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Zsu
Apa elég morcos volt mikor berontott hozzá Kristóf 8 után, pedig már 9 után volt, de mondtam neki, hogy irány a piac, aztán az anyukájáék...

Kristóf ilyenkor vasárnap reggel nem bír magával, már nagyon enné a lángost, mindig veszünk a piacon és imádja. Picit még mindig hőemelkedése van de nem tudom mitől. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy
Én szinte minden nap tudnék szalonnát enni, a kedvencem a császár szalonna sütve serpenyőben, rajta egy tükör tojás, apácska szokta nekem megcsinálni, nagyon finomra tudja és imádom :lol:
Én is megpróbálok majd újra cserjéket a kertbe, csak az a baj, hogy a kutya mindig kipisilja :!: :roll: :?
Én csak irányítok szinte a takarításban :lol: olyan ügyesen csinálja, nem győzök hálálkodni neki, és annyira boldoggá tesz :!: :wink:
Jó szülinapozást, vásárlást :wink: finom is a lángos Én is nagyon szeretem :!: :wink:

Jobbulást Manócikának, mi lehet vele :!: :roll: elviszed dokihoz holnap esetleg :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt hát Én totálissan el vagyok keseredve, csináltam megint tesztet, bár gondkolkodtam, hogy megcsináljam-e, mert tegnap nagyon görcsölt hasam :?
De megcsináltam és egy jó nagy negatív lett :cry:
Hát most már azért bánt, hogy basszus nem jönn össze...elkeserítő dolog azt a kurva egy vonalat láttni...:cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


sziasztok!

hááááát, érdekesen alakul a hétvége...
csütörtökön apának bedöglött az autója... felforrt a víz... mondom neki nem gond, majd mi felmegyünk... összepakoltam a kutyát és pénteken meló után el is indultunk... nem is volt gond, ide is értünk szépen, de amikor megálltam a ház előtt, mondom apának... Te olyan, mintha forrna a víz... nem hitt nekem, de azért szombat reggel ránéztünk, és mentünk vele egy kört... persze felforrt a víz... azonnal szerelő...
úgyhogy most mindkét autó szervizben...termosztát csere... az enyém hétfőn lesz kész, így csak akkor tudok haza menni...
de azért vicces... mintha még az autók is szerelmesek lennének egymásba...egyszerre betegszenek meg... :lol: :lol: :lol: :lol:

onlány "Vérvétel, vagy szájba pamacsturkászás?" kicsit sokat nézed a helyszínelőket??? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: a vérünket vették! :lol: azt mondták 2 hét... meglássuk! :lol:
azért néha pihenj is! nehogy baj legyen belőle!!! :roll:

kírus :?: :?: :?:

susytunder nagyon szép a baldachin! meg a komplett szett! én ezek közül fogok válogatni:
http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... al&p=1&p=0
biztos nagyon szép lesz a kertetek! irigy-irigy!!! minden álmom egy kicsi kertes ház!

Zsu milyen drága urad van!!! :lol: jól meg kell becsülni az ilyent!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csip ne idegeskedj! az nem tesz jót!

Ediii április 19-re jelentkeztem be 4D-re, mert ugye az ismert események kapcsán megijedtem, és kértem időt a város legnevesebb genetikai uh-ához... nem lesz olcsó... de egyébként most csütörtökön megyek a 18. heti genetikai uh-ra, de ott 3 perc alatt kidobnak a rendelőből... szóval nem bízok annyira bennük...

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!!

Még egyben vagyunk eddig!!! :lol:

Tünde!
Nem semmi tényleg még a kocsitok is egymásra vannak hangolodva :lol: ...
Szépek az ágynemű szettek!! :wink:

Csip!
Ne bánkodj!!! Még nincs piri :wink:

Susy!
Lángos evés-piacozás megvolt??
Majd írj hogy sikerült az ünneplés!!
Fincsi is a szalonna :wink:

Itt is nagyon szép idő van!!! :D

Amúgy vagyogatok rendszertelen keményedésekkel és görcsökkel, a vérnyomásom az aggaszt eléggé mert eddig 3* 1/2gyógyszernél jó volt a vérnyomim, és most már pár napja reggel 1 egésszel indítok és nem megy lejjebb... Ugyhogy holnap megyek ugy is Nst-re akkor megkérdezem ezt hogy mi van ilyenkor...de sejtem... bekell majd feküdjek tuti...
Ja és plusszban a fejem is fáj...

Na de reménykedem hogy még elmegyek ma szülni :lol: :lol: :lol:

Szép vasárnapot mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk...
A szalonna sütést én is imádom...de sajnos csak anyukáméknál lehet...

A hétvége gyorsan eltelt nálunk, függönyt mostunk meg ilyenek...
Már nagyon várjuk a Mírust....
Remélem hamarosan láthatom...persze még legalább 2 hétig nem...

Mostanában egyre többet kell éjjel kijárnom, ez az ami nagyon rossz, meg egyik éjjel annyira fájt a derekam, hogy azt hittem menni kell a kórházba...azt olvastam, hogy ilyenkor már ékelődik be a baba feje, ezért fájnak a csontok...

Kírus! drukkolok, hogy hamarosan találkozhass a kisbabáddal végre :))

Csipp! csak nem jön meg piri, emlékszem én is azt hittem hogy meg jön, mert épp úgy fájt a hasam, de mégsem..és ez ment majd egy hétig...

Tünde! nahát ezek az autók :))))

Zsu! nemsokára itt az uh napja...:)))

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Teszek 2 friss képet..., és most már ígérem a következő kép már babás lesz(különállapotban) :lol: :lol: :!: :wink:

Kép

Kép
Vendég
 


Kírus
Azta!!!! Mekkora poci! :shock: Látom még a pakkod is ott van tényleg, én meg nem jól éreztem a dolgot, már csak jövő héten lesz baba nálatok. :roll:
Kírus mennyi időre született? Túl vagy már Nimróddal azon?
Ünneplés megvolt, húsleves volt sajtos hússal, krumpli pürével, meg gesztenye torta. Igazából csak 31- én lesz apa szülinapja, de túl össze zsúfolódott volna a sok ünnep így ezért tartottuk most anyóséknál. Én szerda estére gyertyafényes vacsit tervezek, valami kedvencével apának, utána egy kis összebújás (celine dion- ra) aztán jönnek a hugomék pénteken hétvégén megint ünneplünk... de még azt se tudom mit főzzek, olyan tanácstalan vagyok most ebben.
Lángos is volt, de csak Kristófnak, siettünk, mert rettentően fújt a szél, és hordta Kristóf szemébe a port, így nem nézelődtünk.

Iner
Nagyon elszaladt az időd, emlékszem még mikor nem csontosodott Mírus orrocskája, mit izgultunk itt, és hol van már az. :lol:
Most majd azért izgulunk, hogy mikor jön már Mírus.
:lol:

Zsu
Jajj, de irigyellek! Én ezer éve nem kaptam apától reggelit, mikor még udvarolt akkor még ágyba is hozta, de azóta... mondom is neki, hogy milyen jó volt akkor, de csak mosolyog. Persze egy rossz szavam sem lehet rá, igazi pasi, és sokszor nem tud mit kezdeni azzal hogy apuka és férj, néha én is jót mosolygok rajta.
De őt így kell szeretni ahogy van, nem rossz ember, csak rengeteg a munkája és ez felőrli kicsit, nem tud olyan figyelmes lenni.

Tünde
Nagyon szépek a szettek, és tök olcsók ahhoz képest, amit én néztem. De én már elhatároztam nem veszek másikat, szép az ami van.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ja és persze néha apától gyönyörű verseket kapok, amit nekem ír, persze olyankor olvadok. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!
vagyok, csak rohanásban. ember jönne ölni :)

jól vagyok, megvagyok. úgy tűnik, a hasfogó beválik... viszont amióta szedem, megint 37,5 az üzemi hőm :? de mindegy. inkább ez, mint még egy biopszia :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!!

Juli!
Örülök hogy azért jól vagy, viszont az nem jó ha már megint emelkedik a hőd :?
Hogy telt a hétvégéd?
Nem tudod hétfőn szokott lenni a Karasz? Vagy gondolom ez változó :roll:

Susy!
Fini menü volt akkor tegnap :wink: , lesz a héten akkor programotok :roll: ...
Majd ha kitaláltad írd meg a menüt hogy mi lesz szerdán :wink: :wink:
Kíra 41+4-re született de akkor is úgy hogy megindították, nem vártak tovább a vérnyomásom miatt..
Úgyhogy még azon nem vagyok túl, remélem nem is leszek :lol:
Vendég
 


Szép reggelt csajok! :D

Zsu!! mindíg szép magas a hőm az utolsó napig, de ma már leesett a nyavajás, és érzem,hogy pirianyó még ma kopogtat :D ,de most örülök neki, rég volt ilyen..... :roll: , és így holnap megyek is a doki nénihez és kezdem szúrni magam :wink:
már csak pár nap az uhuig :wink:

Tünde!!! Akkor majd kérünk képet :oops: , imádom a 4D-s uhukat, olyan szépen látszanak a babók :D

Suzy!! Arra szoktam hazamenni anyumékhoz, 1 hete voltam és este jöttem haza, hát azt hittem felrobbanok, Mendétől azt sem tudtam, hogy az úton megyek vagy már valahol másho :lol: , se világítás , csík nincs az úton,amin tudnék tájékozódni,hogy melyik oldalon megyek, nagyon gáz volt :twisted: ,de viszonz oda tényleg kellett már a körforgalom
Neked is nagyon édes párod van :wink: és még verseket is ír, édes lehet :)

Kírus!! Most már minden nap menned kel a dokihoz???

Juli!!! Nem lehet neked könnyű :? ,ahogy olvasom ez nálad egy ördögi kör, ha valami jó akkor a másik nem működik, sajnálom, igazán kezdhetnének vele valamit, de látom te nagyon jól viseled ,erős nőci vagy :wink:

EDI
ediii
 
 


Edi!
Nem kell már mennem dokihoz, csak ha ma elcsípném akkor megkérdezném tőle ezt a vérnyomásgondot, nem szeretném ha így a végére komolyabb baj történne :roll: ..
Meghát az Nst papíromat is alá kell iratnom valakivel(eddig a dokim írta alá-remélem ma is ott lesz)...

Akkor mi is örülünk veled együtt :wink:
Vendég
 


kírus!
az, hogy van-e ma, attól függ, hogy ügyelt-e tegnap (mart ha igen, akkor reggel hazamegy).
egyébként nem láttam reggel, de már hetek óta nem láttam a kocsiját. vagy a felesége autójával jönnek, vagy biciklizik :D

ja, jó reggelt! :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli!
Azért köszi az infót..ez a bajom hogy nem is tudom milyen autója van :lol: szoktam nézni mikor megyek de gőzőm nincs melyik az övé :lol: ..
Az tudom hogy tegnap a Küttel volt ügyeletes, mert mult héten mikor vártam az Nst-re ott mondta az egyik nőnek hogy pénteken meg vasárnap ügyel éjjel...
Akkor tán elcsípem ma déltájt.. :roll: majd kiderül...
Vendég
 


Jó reggelt...

Nálam a helyzet változatlan... :roll: Piri még sehol...Talán vagyis reménykedem, hogy most már beáll a rendszeres ciklusom 40 nap körül...Jó lenne...Igazándiból nem az zavar, hogy nem vagyok terhes hanem az bassza a csőröm, hogy akkor mért nem jönn meg?!?!?!
De most valahogy nem izgat, leszarom tabletámat bevettem :lol:
Örülök, hogy végre a párom megjavult!!! :lol: Hogy rendeződött nála a dolgok :D Már teljessen másképp áll hozzám és a kapcsolatunkhoz...És ezáltal nem idegesít, hogy mi van velem...
Vasárnap lépcsőházat(4 emeletes) takarítottunk a párommal , baromi melós, nagy takartást kell csinálnunk, persze jó kis zsebpénzért, csak az a baj, hogy még van 6 :shock: és 2 óra alatt van meg 1 lépcsőház :shock:

Szép Napot
csip-csip18
 
 


Kírus: Ma mész dokihoz???

Iner, Joli: Ti, hogy vagytok???

Tünde: Miújság a szerelmes kocsikkal???:D

Ancsa: Feltudsz kellni most, hogy kismama lettél hajnalban??? Tünet??

Suzy: Valami tünet???

Edii: Piri anyó megjött???

Juli: Hogy vagy ma???

Remélem senkit nem hagytam ki :D
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?