Új privát üzeneted érkezett!

Viki,
Köszi. Amikor nem lett egy tüsződ se akkor mikor volt a leszívás hány órakkor? És mikor kaptad a repesztő szurit?
Vendég
 


Pandus!
a repesztő szurit a megszokott időben kaptam(este 22.00), és a leszívás is jó időben volt,azaz órában...de nekem a 15cn-on csinálták, a többit meg mindig a 11-13cn-on.Én így gondoltam hogy későn volt, bár ez csak az én képzetem...lehet kevés volt a repesztőszuri,vagy nem úgy reagáltam rá ahogy kellett volna.... nem lehet tudni,de lehet jobb is.
Vendég
 


Vikimi,nem beszéltem a Dokival,ha megjött(már kezdek barnázni)akkor onnantól a 6.napon uh,aztán kétnaponta szintén és mikor jónak látja,nekem általában 10-13napon szokott az inszem lenni,szóval előtte 2nappal pregnil,nekem mindíg csak 1db tüszőcském van,tudom azt mondják elég eggy is,de mi lenne ha kapnék clostytot nem lenne esélyesebb ha több tüszőm lenne???...alig látok ki a szememen annyit itattam az egereket :cry:
lanyané
 
 

 
 

Pandácska és Deszina holnap nagyon nagy szeretettel gondolok rátok!!!!
lanyané
 
 


jópofák ezek a vicces képek :D :D
lanyané
 
 


Lanyané!:(
Sírd ki magad akkor könnyebb lesz.Én is sokat sírtam az elején,elveszetnek,tehetetlennek éreztem magam,majd 2 év után valahogy immunis lettem, csak előre néztem...
A closti valóban jó lenne, több tüsző indulhat be tőle.egyik barátnőm 1 clostis hónap után lett kismami. Nekem nem lett több tüszőm tőle,csak valahogy nagyobbak.Akkor te inszemre csak 1 szurit kapsz? és csak 2 napig? nem egy teljes ciklusban stimulálnak? :?:
Vendég
 


Lanyané,
Nem kapsz inszemhez clostyt? hova jársz?
Vendég
 


Elkezdett nagyon fájni a pocim :?
Már csak kb 12 óra :lol: :roll:
Vendég
 


Vikimi,
az alvászavar lehet a hormonok és a meg megváltozott állapotod miatt. :lol:
Lehet még azért is hogy nem a megszokott módon alszol. Én is sokszor 'féltem" hason aludni nehogy összenyomjam. Persze nem, de akkor is benne van az emberben a tudat, hogy nehogy. Folyton az járt a fejemben, hogy most így azért nem jó, mert .... máshogy meg azértg, mert ..... szóval sehogy nem volt jó. Bezzeg most. Majdhogynem úgy alszom, mint akit fejbevertek. Na jó, azért ébresztenek éjjel, hogy pisilnem kell, de vissza tudok aludni szerencsére. :wink: :D
A múlthéten volt az, hogy hajnali 1/2 5kor feébredtem pisilni. Utána felébredt a kislurkó és úgy beindult, hogy még az apukája is érezte a kezével. :D :D

Dezsina,
Eddig nem tettem meg, de most nagyon szeretnék gratulálni!!!
Örülök, hogy zebrásodik a társaság!! :wink: :D
Fura, hogy én meg lassan már kifelé megyek a várandóságból. :?
Olyan hihetetlen hisz nem oly régen mondtam nektek, hogy kétcsíkos lettem!!
Ha bármilyen kérdésed van szívesen segítek, ha tudok.
DE ..... ez vonatkozik a többiekre is. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsina,
Holnap gondolok rád nagyon :(
Vendég
 


A szabolcsba járok,és a 10.12.napon szokott lenni átlag 20mm tüszőcske.8-9mm endom,nem is volt szó nálunk clostyrol csak hallottam másoktól,mit csináljak mondjam a dokinak hogy mit szólna hozzá?
lanyané
 
 


Kép
lanyané
 
 


Kerilányommal tegnap :D :D :D IMÁDOM
lanyané
 
 


Lanyané,
Nem értem ismerek olyat aki oda jár és clostit kapnak...pedig van peteérésük is amúgy.
Vendég
 


Képzeljétek lett ciklusom - egyedül!!!! - 28 napra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nekem a várandósság előtt másfél évig nem volt egyáltalán, vagy csak gyógyszerrel) Na, ügyes vagyok?????????????????

Kaptam hőmérőt......... :lol: :lol:
julika79
 
 


Sziasztok!
22 petesejtet szívtak le tegnap de mára csak 6 termékenyült meg. Holnap még telefonálnom kell hogy lettek-e többen! köszönöm a drukkokat sajnos nem vagyok jól.
Vendég
 


Sziasztok Lányok! :D

Ma végre lett volna egy kis időm a munkahelyen netezni, de egészen estig nem engedett belépni a babanet. :evil:

Hajni, Vikimi! :D
Jó olvasni benneteket! :D
Hajni szorítok a nagy naphoz! Minden álom valóra válik egyszer! Esküvő, kisbaba.... én ehhez a sok csodához "csak" hosszú életre szóló boldogságot és egészséget kívánhatok szeretettel! :D

Backa, Andi! :D
Hajrá, hajrá, hajrá! :lol: Ahogy elnéztem valamelyik nap a madarakat... :oops: :D

Dezsi! :cry:
Ölellek!

Lanyané! :cry:
Kicsit megesőztetem én a cincogikat helyetted és inkább küldök neked 1-2 mosolygós napsugarat, hogy legyen erőd folytatni!

Pandácska!
22 :shock: Az nem semmi! Ügyes vagy! :D És a 6 is nagyon jó! Abból lehet 6 visszaültetésre alkalmas csodás embrike! Szorítok holnapra nagyon! Ha azért nem vagy jól mert kevésnek érzed... ne tedd! Tudod egy is elég, ha abból baba lesz! :D Egyébként egy másik fórumon nem is olyan régen született meg Luca, a csodababa. A szülőknek 1 lombikból 1 embiró 1 baba! :lol: Szal fel a fejjel!
Ha esetleg nem érzed jól magad, az lehet attól, hogy elég nagy ez a 22 szám, kissé megterheli a szervezetet... igyál sok-sok folyadékot, pihenj sokat és ha rosszabbodnál szerintem reggel hívd fel az orvosodat! Vigyázz magadra! Küldöm az osztódást segítő nyugi-sugikat!

Julika!
Jupijájé!!! :lol: Gratulálok a spontán ciklushoz! Felkérem UH-szemű-Aput, hogy lépjen akcióba! :oops: :lol:

Velem annyi történt, hogy kb. 2 hete benyaltam egy torokkaparós-dáthás-göthös kórt, oszt nyögöm a végét. :twisted: A hangom leginkább a kórusból frissen kirakott kamaszodó kispasikéra hasonlít... recseg és morog... Apu szerint, ha ez még sokáig fog tartani kikéri a születési anyakönyvimet, hogy nem Alexnek kereszteltek-é véletlenül :twisted: Mondtam neki, mit vár ennyi hormon után? :wink: :lol:
A lényeg a vonimon van! :D

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,hát jól rámilyesztett ez a hülye rendszer hogy nem működött na mindegy az a lényeg megjavult.........Pandácska a hatban ott van a hőn áhitott Édes Kis Gyermeked :D hamarosan magadban érezheted.pihenj sokat mielőbbi jobbulást és sok sok energia.puszi.......Kedves Lexa nagyon Kedves vagy!!Puszi
lanyané
 
 


Sziasztok!

Ebben mutatkozik,hogy milyen babanetfüggők vagyunk,tegnap én is 100X próbáltam belépni!
Dezsi!!!!!
nem hiszem el!!!!!!!!annyira sajnálom,ha még valamit tulajdonítunk ennek a szónak!
ha vigasztal,kedden engem is kikapartak!!
hétfőn lazán mentem,kapok gyogyót,úgy volt nem lesz műtét,aztán derült égből villámcsapás!
reggel 7-re kellett menni,du. 13.30-kor került rám a sor!
gyengén volt sírógörcsön mikor felébredtem!
elmúlt 2 évben ez volt a 6.altatásos műtétem.
neked mit mondott az orvos mit nem lehet csinálni,és meddig?
lola29
 
 


Lexa
Köszönöm :D Nem a szám miatt vagyok rosszul hanem testileg bár ma már jobb a helyzet de nem akarom elszólni.

Lola,
:cry:

Dezsi,
???
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Túl vagyok!
Fizikailag agyonvágott, lelkileg még bele sem gondoltam és nem is akarok, mert akkor depi leszek. Nem is gondolok rá!
Aminek nagyon örülök, az az, hogy hétfőn visszarendeltek hcg szint vérvételre. Legalább biztos lehetek abban, hogy jól sikerült e a kaparás. A műtét előtt 300 valamennyi volt. Doki azt mondta, ha nem esik le, akkor még beszélnünk kell... Jaj, csak essen le!!!
Lola!
Sorstársam! Nem tudok mit mondani. Most majd egyszerre két dokihoz járok. A Forgácsban azt mondták telefonon, hogy még beszélünk a spontán dologról is... Ez jó hír :) Majd meglátjuk kedden a hcg-s eredményt.
Lola! Dinka vagy! Nem vigasztal a kaparásod! Most jó lenne, ha együtt sikerülne! A sok megpróbáltatás után :P Amúgy mit mondtak, hány nap mulva szabad szexelni? Nekem nem mondtak semmit. A könyvekből azt olvastam, hogy 1 hét után... Neked ez hányadik vetélésed? Igazából ebben a témában nem is beszéltem a dokival. Ja és én még kaptam egy Anti-D szurit, mert nekem még a vércsoportom is negativ :evil: Egyre jobban félek ezektől az immunológiai összeférhetetlenségtől.

Lányok!
köszönöm mindenkinek a drukkokat és az együttérzéseket! Nagyon köszönöm! Próbálok nem keseregni és bele sem akarok gondolni az egészbe! Újult erővel előre! Sikerülni fog! 8)

Pandácska!
Ügyi vagy! Az nagyon sok tüsző! Biztos fáj a hasad, mert nekem elsőre 14-et skierült leszivni és eléggé fájdogált! Hajrá!

Julika!
Gratulálok! Gyerünk lássuk a hőgörbét! :)

Lexa!
Jobbulást! Gyógyulj meg hamar!

Vikimi!
gondoltam Rád remélem rendben megy minden!

Backa?
dezsina
 
 


Dezsi!
én alig bírok.tegnap fel se keltem.du.5-kor bepakoltam a mosogatógépbe.ennyi.ja csináltam rántottát és tejbegrízt.ma ugyan felöltöztem,de nulla vagyok.holnap megyek talpmasszázsra,és lehet hogy kinevettek,de kapok energiát.nagy szükségem van rá.
örülj neki,hogy néznek nálad hcg-t.most annak kell örülni,ha 0 lesz!!!persze lombik után....ha akarod hogy megjöjjön,megjön,ha nem akarod,akkor megjön...
nekem csak egy vetélésem volt,februárban,alhalt a magzat,nem véreztem.aztán 11 hétig nem jött meg(tavaly decemberben menstruáltam utoljára)csináltam tesztet + lett,500-600 hcg-m volt.kiderült bennemmardt terhes szövet,lepénydarab.ez nem új terhesség volt!
nekem két hét múlva kell menni.semmit nem mondtak.
a februári doki azt mondta 1 hónapig nem ülhetek kádba,nem szexelhetek,nem aerobicozhatok!
szép kilátások.ua-zt kell végigcsinálnunk mint szülés után,csak itt nincs miért.kiért.
szerinted mikor szolizhatok?nekem tönkrement a bőröm nagyon,azé kellene...
lola29
 
 


ja!
2 hét múlva szövettan,és remélem minden rendben lesz.ha eltelik 2 hónap,utána a 3. hónapban próbálkozhatunk.
addig orvost,kórházat nem kívánok látni!arra a székre ránézni nem bírok!
lola29
 
 


pandácska!
én is így voltam nekem is sokat szívtak le,és 5 napig feküdtem,aztán előtte két napig négykézláb másztam a fájdalomtól.
lola29
 
 


Lola,
igen a járással vannak gondjaim fekve a legjobb.
Vendég
 


sziasztok!

Ez a babanet nagyon kiakasztott,most derült ki hogy totál függő vagyok, nagyon sokszor próbálkoztam belépni....

panduska!:)
ez nagyon szép eredmény, és nem is csoda ha fájdogál még a hasad, egy ilyen magas számtól!pihengess és készítsd elő a pocidat a kismanók fogadására!biztosan minden rendben lesz!!! :) kaptál túlstimu miatt plussz infúziót? Igyál sok vizet!!!! Kép

Drága Lola és Dezsina!!!
egszerűen elfogadhatatlanul igazságtalan az élet, nagyon aggódtam miattatok, iszonyatosan szorítottam nektek.most az a lényeg, hogy nektek ne legyen semmi bajotok, erősödjetek meg. Veletek vagyunk! Küldök egy óriási szeretettel teli ölelést! Kép

Lexa!
Gyógyulj meg minnél hamarabb!Vigyázz magadra!Kép
Julika!:)
éljen!!! éljen!!! csak így tovább!
Vendég
 


Viki,
Igen kaptam fehérjét. Pihengetek folyamatosan...
Vendég
 


Holnap 12.30-ra megyek kettő babáért :D
Vendég
 


Pandácska!
Nagyon-nagyon drukkolok! Pozitiv hozzáállás pozitiv eredményt termel :lol:

Lola!
Hogy én is panaszkodjak, olyan hányingerem van, mintha terhes lennék... büfiznem is kell állandóan. Remélem ez még az altató miatt van?! Mert kicsit berezeltem, amikor is a dokibácsi megemlítette, hogy ha nem esik le, akkor méhenkivüli... Nekem az első vetélésem (nem bizonyitottan ugyan, de nagy valószinüleg) az volt. Most tényleg csak azon drukkolok, hogy leessen a hcg. A cicimnek, még nem szóltak, hogy nem kell feszülni napközben :lol: De remélem, rájönnek, hogy csak a jövő hónapban kell újrakezdeni! Szövettan nekem is két hét múlva, vagyis 22én. Most akkor Te is 8-án voltál, vagy előtte való kedden?! neked nem csinálnak ilyen kontroll hcg-t? Amúgy a zárómba azt irták, hogy lehet, hogy a lombikból maradt bent valami, de én ezt képtelenségnek tartom: Hiszen mielőtt megjött márciusban teszteltem egy olyan halványat, hogy azt már csak odaképzelni lehetett és a UH-n sem láttak már semmit a 2 babából. Aztán áprilisba csont +et teszteltem és az UH-n is láttak 1db babát. Nem hiszem, hogy bent maradt valami (legalább is remélem) Namindegy. Nem vitatkoztam. Várom a jövő keddet, amikor is eldől a sorsom. Csak el ne hányjam magam addig. Enni sem tudok. Ez mondjuk rámfér, mert dagi vagyok :lol: (kicsit)
Az viszont annyira jó, hogy még közelebb kerültünk egymással a párommal (eddig is szorosan voltunk :lol: ) de érzem, hogy kezdi átérezni, hogy miért küzdök. Feldobta magától, hogy akkor fogadjunk örökbe. Soha nem gondoltam volna ezt, hogy ilyen megnyilatkozása lesz. Imádom érte, hogy érzem , hogy szeret és megért. De én még nem jutottam el odáig, hogy az örökbefogadáson törjem a buksimat. Most úgy érzem , csak a sajátom tudnám szeretni és ezért rögtön elvetettem a kérdést.
Bocs hogy eltértem.
Lola! tényleg borzasztó. hogy ilyen sokat kell várni! Nem is tudom, hogy birnám ki! Julika van előttem, hogy neki is volt lelki ereje végigvárni a 3 hónapot!!! Kitartás! Mi is babásak leszünk az idén!!! Nekem semmi ilyen megszorítót nem mondott a doki, lehet hogy elfelejtette :?: :roll:

Vikimi!
:) köszönöm az ölelést! Ne aggódj, Lolával megbeszéljük és mi is babásodunk még az idén :lol:
dezsina
 
 


Panduska!:)
sok szerencsét drukkot holnapra! Én is kettőt kaptam vissza,hiszen párban szép az élet! Holnaptól valóban érted izgulunk,már élesben.Bitosan minden rendben lesz!

Dezsina!:)
igen ebben az évben Lolával együtt egyszerre fogtok babásodni!másképpen nem is történhet. Nagyon sokszor eszembe szoktál jutni.Biztosan nehéz, de örülök, hogy már előre nézel.Imádjátok a pároddal egymást...az olyan jó. Nem értem a dokidat, hogy azt mondta lehet a lombikból maradt vissza? Az elég érdekes lenne, hiszen ha nem láttak semmit Uh-on,és meg is jött.... szerintem igenis spontán baba volt, és hamarosan ismét ott fog figyelni a pockódban!
Ahogy a képeket néztem nem is igaz, hogy "dagi vagyok"... még kicsit sem vagy az! Különben is a babónak kell a tápanyag amit még idejében el kell kezdeni raktározni! Ahogy én is tettem :) van egy szép kis- Raktározásra módosult kötőszövetem...ez jobban hangzik mint a zsírszövet :)
pihend ki magad menj el vásárolni!!!ahogy emlékszem az jó terápia!
Vendég
 


Sziasztok,

Dezsina, Lola nagyon sajnálom a veletek történteket :( , de jó, hogy pozitívan néztek előre, csak így tovább.

Julika, most olvastam vissza a történetedet, nagyon szomorú ami veletek történt. Annak viszont nagyon örülök, hogy a szervezeted helyreállt. Mikora tervezitek az új próbálkozást baba ügyben?

Panduska gratulálok a 6 petécskéhez :D , nem csoda, hogy fáj a hasad ennyi tüsző és és leszívás ( 25 tüsző nem semmi) után. Én még csak a 4. napon tartok a stimulálásba,de már nagyon érzem a hasam alját, cicimet. :oops: Mennek holnapra a babaragacs drukkok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vmiki, Hajnóca remélem nálatok minden rendben :D .

Kép

csibe
csibe32
 
 


Vikimi!
Azért ez az értetlenkedés a dokinál, mert őnála, aki most megműtött, egy éve nem voltam. Ő csinálta az inszeminációimat, és mire elmagyaráztam mi történt velem egy év alatt, nem is lehetett érteni. A Forgácsban ezt látták, a SOTE II-n meg külön látott az UH-s csajszi és a doki csak a papírokat böngészi. Szoval örülök, hogy élek és nem vitázom. Én is biztos vagyok benne, hogy ez saját termés :lol:
Aranyos vagy!!!! (de azért dagi vagyok 8) de most az izgalmakra fogytam egy-két kilót. Valahogy nem tudok úgy enni :roll:

Csibe!
köszi :) Igyekszünk optimisták maradni!!!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Csajok!

Vegyetek be engem is a babásodó klubba!!!!Léci,léci,léci!

Pandácska!

Nagyon szorítok,ez olyan izgis.Ennyi petécske :shock:

Viki!
Azért nem írtam magamról,mert semmi sem történik velem.25-én megyünk konzultációra az augusztusi lombik miatt.Ha addig nem történik csoda.Elég nagy csoda.
Te meg ne izgulj,a kis mazsolával rendben lesz minden.Már igazán megérdemlitek.

Julika!

Ez tényleg nagyon szuper.Hajrá spontán!
Vendég
 


Nyulasz ahhoz a babásodó klubhoz én is szeretnék csatlakozni :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Oké Csibe,ha engem bevesznek,intézek neked protekciót.De valószínű,hogy te hamarabb bekerülsz.Léci gondolj rám!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nyulasz, Csibe!
Bent vagytok szerintem :lol: ! De feltétel, hogy meg kell babásodni :lol:
Mint, ahogy itt mindenkinek! :wink:
dezsina
 
 


Babásodó Topiktagok!!!! :)
én is ajánlom nektek hogy minnél hamarabb ketten hárman,legyetek!!!! :)

Pandácska!:)
gyere amint tudsz és mesélj!hogy vannak a Pici Pandák?hány sejtesek? nagyon drukkolok! :) Vérvétel lesz majd, vagy teszt??? az a 12 nap hosszú lesz, de mi itt leszünk!
Vendég
 


Sziasztok!

Egyszer már írtam ide, pár lappal ezelött, de most a számomra újaknak egy kis kedvcsináló:

Link 1: http://www.videa.hu/main.php?page=play& ... NhMB5Y5gQ7

Link 2: http://www.videa.hu/main.php?page=play& ... jE7gzoNkM8

Én is túl vagyok két sikertelen lombikon, azóta egy újabb kapcsolatomból született egy csodaszép gyerkőcöm.
Nagyon szurkolok mindenkinek!!! Még jövök ide és remélhetőleg sikereket fogok olvasni!!!

Üdv: Andy

Kép
oriandy
 
 


Megjöttünk :D most már hárman vagyunk és nagyon boldogok :D
kettőt gyönyörűséget kaptam vissza 8 éas 10 sejtesek a doki szerint csillagos ötösök :D Láttam őket és hasonlítanak rám :lol: hihihi dugdosnom kell 3*2 utrot és szednem 3*1 Duphastont. A doki szerint is jók az esélyink :wink:
Vendég
 


és lett 3 fagyibabám is :D
Vendég
 


Pandácska!:)
Éljen!!!KépÉljen!!!!Kép Ennél jobb hírt nem is írhattál volna! Valóban szép sejteket kaptál vissza! (nekem,6és 9 sejtesek voltak) Nagyon jó!!! Nagyon örülök neked/netek! Vigyázz magadra és pihenj sokat!:)
Vendég
 


Sziasztok,

Pandácska, gratulálok a kis Pandácskákhoz :D

Nálam:
Vérvételen mninden rendben volt, jpbb oldalon 12 bal oldalon 8-9 tüszőt látott a doki és az ösztradiolom 700-as lett, erre azt mondta a Tanár, hogy kicsit jobb is lett a hormon mint kéne a 4. stimus naphoz képest, így visszavett a puregonból, maradt a luverist és csatlakozik új gyógyszerként az Orgulotran.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Dicsekszem :oops: ott vannak a szivecske közepén :lol:
Kép
Vendég
 


Pandácska!:)
szépek!nagyon vigyázz rájuk! én az ilyen képemet kopásig puszilgattam :oops:
Vendég
 


Vikimi,
Én majd nyalogatom a képernyőt hogy a kép ne ázzon el :lol: :lol:
Vendég
 


:D
Vendég
 


Pandácska!
JE! JE! JEEEE!!! :lol: Csodaszép mütyürke Pandaporontyok! Üdvözlet körünkben! Tessék kapaszkodni a Mamiba és ilyen szép dupla csíkkal megajándékozni Őt! :lol:

Csibe!
Ezek nagyon szép eredmények! Gratula! :D Nagytakarítást, bútortologatást Apára bízni :P Pihenj sokat és várjuk a híreket!

Nyulasz!
Én 21-én megyek konzira! :D Éééén is klubtag akarok lennnnnnni! :lol:

Lola! :cry:
Nem értem miért kell ilyen kegyetlen dolgokon átmenned! :cry:
Nagyon vigyázz magadra! Ölellek!

Dezsi!
Mivel ez egy eü. műtétnek számít, így az 1 hónapos tilalom vonatkozik rá, mint ahogy Lola írta - ahogy én tudom! :roll: Pihenj sokat! Nagyon jó, hogy ilyen ügyesen felállsz és folytatod! :)

Oriandy!
Nagyon köszi a videokat... annyira szép volt... és gyönyörű a kisfiad! :D

Én ma már sokkal jobban voltam, bár a kórusba még nem vennének vissza! :twisted: :D
Vendég
 


Lexa!
Köszönöm szépen! Remélem nemsokára nektek is ilyen gyönyörű gyermekeitek lesznek!!! SZÍVŐL KÍVÁNOM MINDENKINEK!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok,Mindenkinek minden szép jót,sok sok erőt egészséget,Panduska Neked meg gratula a Kispandákhoz,remélem jól belédkapaszkodnak,tiszta szívből sok sikert hozzájuk!Velem semmi különös,majd hétfőn megyek uh.ra aztán majd kiderül mikor lehet kb péntek vagy szombat tájéka a bűvös 4.inszem,puszi
lanyané
 
 


Sziasztok!

Lanyané!
Olyan jó neked,hogy inszem ilyen gyorsan lehet a következő.
Nem kell hónapokat várni.Reméelem az utolsó lesz!

Csibe!
Ezek nagyon jó hírek,neked sem lesz gond,a számokkal!Örülök,hogy ennyi tüszőcskéd lett,növesztgesd őket szép egyenletesen!Marad ott még majd tesónak is!

Pandácska!
Nagyn jól haladsz,nemsoká felteheted a saját kétcsíkos teszted!
Mondd meg nekik,én üzenem,hogy rendesen kapaszkodjanak ám!

Dezsi!
Azon vagyok,hogy babásodjak.Te hogy érzed magad?Remélem ennyi rossz után neked is csak jó jöhet!

Lexa!
Hova jársz?Milyen protollod lesz?És mikor?

Andy!

Még nem néztem meg a videókat,de mindjárt elkezdem,és aranyos vagy,hogy segítesz nekünk!

Viki!

Igyekszünk követni téged!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?