Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Princess
csak a párom nézelődött a Media Markt-ban, az LCD monitorokat nézegette (kap a gyárban 15 éves jubileumi utalványt) de lehet hogy mégsem veszi meg, mert itt az interneten olvasgatott jobbra és balra de igazán megnyugtató dolgokat nem tapasztalt.

Szegény kis drágám estére belázasodott, hát nem tudom hogy a digitális hőmérő jót mutatott-e, de a popójában 38,8 fokot mért, de szerintem nem volt annyi, de adtam neki 1 lázcsillapító kúpot (nem tettszett neki egyáltalán) de szerintem a hatása már fél óra múlva megvolt, és a köhögésére pedig adtam neki 1 ampulla calciumot teában, most csicsikál már 7óra óta, remélem reggel 6-ig minimum.

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Erika!

Jobbulást Ákosnak. Remélem holnapra meggyógyul.

Jó éjt!

Üdv: Princess
princess
 
 


Szia Princess!

Hát nagyon jó volna, mert akkor csütörtökön mehetek egyedül a doki bácsihoz. Pedig az a cél hogy őt is bemutassuk neki!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!


Hm de finom kajcsikat csináltok! ezeket a recepteket én is ki fogom próbálni!

Erika, remélem Ákos már jobban van! A dokilátogatáshoz nagyon szorítok! Vagyis a hírekhez!

Ja és van valami, amit elfelejtettem dokibácsitól is megkérdezni. HSG-re éhgyomorra kell mennem???

Holnap reggel megyek, van egy kis para, de nem vészes.

Üdv mindenkinek!
pihi
 
 


Szia Pihi

HSG
én már reggel 8-kor befeküdtem, de a dokibácsi pont nem sokkal ebédosztás után jött szólni hogy ha eddig nem ettem akkor mostmár ne is egyek, jól tettem, mert mint 1x írtam, majdnem elájultam mikor a katéter felhejezés után a pizsi gatyát húztam vissza. De szerintem reggel még otthon ehetsz. De én általában ilyenkor nem az hogy direkt nem eszem, valahogy nincs is nagyon étvágyam, és nem szoktam enni, ilyenkor simán kibírom akár egész nap úgy hogy nem is vagyok éhes, sajnos otthon nem!
De utána már később farkas éhes voltam, ugyhogy hozattam is magamnak gyorsan kajcsit.

Ákos baba: szerencsére tegnap este óta nincs láza, de az orra szortyog, és orrszívózni kéne, de ez a művelet 3 emberes, ebéd előtt is malyszolgatott egy kis kiflit, és utána ebéd előtt volt "orrszívás" annyira sírt és minden hogy kihányta a kiflit, pedig tele van az orrocskája, és le kéne szívni, de ez csak harcok árán sikerül - fogjuk rá, és köhögni is ha köhög hurutosan teszi, és látszik rajta, hogy rossz. De nagyon remélem, hogy ki tudjuk kúrálni ma + holnap, mert akkor csütörtökön mehetek egyedül, azt meg nagyon nem szeretnék.

Ne félj a HSG-től, de utána este megírod hogy mi lett a végeredmény? Mert nagyon szorítók hogy minden OK legyen, vagyis hogy a kontraszt anyag szépen folydolgáljon szét ahogy azt kell.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika!
Nagyon szorítok, hogy Ákos meggyógyuljon, és ne egyedül menj csütörtökön.
Hát nem lehet valami jó dolog ez az orrszívó, ha Ákos ennyire sír tőle.

Pihi!
Neked is szorítok a HSG miatt, holnap mindenképpen jelentkezz az eredménnyel!!!!

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Szegény Ákos! én sem szeretném az orrszívót!

Erika, én akkor vagyok rosszul, ha nem eszek. Úgyhogy otthon mindenképp fogok így hogy szabad.

Lányok, aranyosak vagytok, de sajnos holnap biztosan nem tudok jelentkezni, mert otthon nincsen netünk. De csütörtök reggel az lesz az első!
Köszönöm, hogy gondoltok rám, biztosan meglesz az eredménye!!!!
pihi
 
 


Sziasztok

Pihi
már ott rögtön fogod látni a dokin és aki csinálja, hogy minden rendben van-e, de ha mégsem akkor kérdezz rá a dokinál, mikor mentek vissza, vagy mikor kijöttök az RTG-ből.

Csütörtök reggel csak????????????????
Hát azt én csak este fogom megtudni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na sebaj, úgyis minden OK lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


FÉLEK FÉLEK FÉLEK :cry:
pihi
 
 


Szia Pihi!

Ne félj! Eddig tudomásom szerint még mindenki túlélte, még én is!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Pihi!

Ne félj! Eddig tudomásom szerint még mindenki túlélte, még én is!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Szegény Pihi!
Megértelek,hogy félsz.Nekem még nem volt ilyen,biztos én is nagyon félnék.De Erika már túl van rajta,és biztos nem csap be.Minden OK lesz.Én is szorítok,hogy csupa jó hírt hozzál,és hogy ne fájjon!

Akkor a csütörtök elég izgis lesz!

Erika neked is szorítok,sokszor jutsz az eszembe,bízom benne,hogy csupa ilyet fogok csütörtökön látni a képernyőn: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ákosbaba meg gyógyuljon meg!
Homeopátiás dolgokat nem szoktatok nála használni?

Princess!
A legutóbbi vizsgálata elött fogyott el az első doboz.Utána nem szedte,tudod mikor az allergiás pöttyök kijöttek neki.De mostmár ő is tudja,hogy nem ettől van,így egy holnap lesz egy hete,hogy megint szedi a macát.Ez a második doboz.
E vitamint szed a párod?

Ha tudsz angolul(én sajna csak egy kicsit)akkor a meddoseg.lap.hu-n találsz olyat,hogy férfimeddőség,és ott van egy cikk a cink hatásairól.Ha leírod hogyan kell ide beraknom,akkor megcsinálom.Most itt egy próba,de szerintem nem lesz jó:
http://www.deliciouslivingmag.com/magaz ... icleid=967

Kár,hogy Nyuszifül nincs itt.
Pihi fogd kézen Nyuszifült és intézzetek otthonra internetet,mert hamarosan biztos te is babás leszel,és akkor itthagysz te is minket?
Vendég
 


Jé,sikerült! :lol:
Vendég
 


Szia Nyulasz!

homeopátiás szerek: hát nem is igazán ismerem őket, úgyhogy nem, de ha tudtok róla írni, vagy tudtok ilyen oldalt az interneten, megköszünném.

Nyulasz - Mit csinálsz vacsira? Mi az esti program?

Sziasztok

erka

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia!

Igazából én sem vagyok otthon a homeós dolgokban,csak hallottam mástól már,hogy megfázásra,vagy mire adták a bogyókat a gyerekeknek.De ha hallok valamit róla,leírom majd.

Vacsira tejszines csirkét sütöttem.Nem nagyon dicsekszem vele,mert ilyen gyors maggi fixes dolog,nagyon ritkán csinálok ilyet,mert kicsit mű íze van.De ma ez lett.Nem volt kedvem vacakolni mással.
Maggi fixes dolgot én csak a chilis babot szeretem.Ez meg valami új,sütőben kell sütni.
Esti program alvás lesz,mert korán csörög az ébresztő.Megnézzük a Barátok közt-et,meg talán a Vészhelyzetet is.Ilyenkor még olvasgatok egy kicsit,aztán önvédelemből kikapcsolom a gépet,mert képes volnék éjszaka is itt ülni.

Ti mit vacsiztatok?
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk bableves a vacsi (párom kérésére csipetkével), meg túrógombóc, ami az én nagy kedvencem. Aztán még készül az almakompót, amit turmixolok, így nagyon finom és friss üdítő lesz belőle.

Nyulasz!
Köszi a linket, már el is olvastam a cikket. E vitamint nem szed a párom, most fogja kezdeni a harmadik doboz Macat és beszedett egy doboz Selenort. Heti egyszer nálunk mindig van brokkoli, a szelén tartalma miatt. Akkor a héten még veszek cinket is, habár a cikket olvasva én gyakran főzök halat és babot, ami tartalmaz cinket.

Pihi!
Nekem még nem volt ilyen vizsgálatom, biztos én is félnék, de majd mi izgulunk helyetted, és akkor csütörtökön várjuk a híreket. Látod, Erika és Nyuszifül már túlélte.

Erika!
Ákos jobban van? Sajnos sem tudok sokat a homeopátiás szerekről, nem használok ilyeneket.

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

Ákoska már valamivel jobban van szerintem, láza nincs, de az orrszívás még mindig horror, az orrcsepp-nél már nem sírt mint délben, és a kép folyékony gyógyszert is simán megitta, igaz mindkettő fincsi málna ízű.

Nyulasz
én a maggis dolgokat nem szeretem, max knorr leveskockát szokatam használni néha napján mikor gyors rizst főzők, v. sörös csirkét csinálok.

Princess
fincsi bableves (én csak hétvégén - péntek-szombat max, főzők) és túrógombóc, isteni lehet. Jó étvágyat hozzá!

Nektek még nem volt HSG vizsgálat? Nekem ezt csinálta meg jóformán elsőként és utána a hormonos vérvételeket.

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Hát én is maradok a chilis babnál,mármint ami a maggi fixet illeti,mert jobb híjánk a kutyusunk is tejszines csibét vacsizik.Én még megettem,de a párom nem.De meg is értem őt.Így dupla munkát csináltam magamnak,mert én mindig 2 napra főzök,így meg holnap is főzhetek.

Jó éjt mindenkinek,

és mégegyszer jobbulást Ákosbabának!
Vendég
 


Princess!

A hormonok mikor lesznek meg?
Párodnál nem kell?
Vendég
 


Sziasztok!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1165390869.76.gif[/img] Mindenkinek nagyon szép reggelt, és teli csizmát kívánok!

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!!!!

Pihi kért meg,hogy írjak nektek!!!

Jól van,minden a legnagyobb rendben van és nem is fájt neki.
csanita
 
 


Szia Csanita!

Köszi a jó hírt!
Tehát valószínű hogy nála ezen a téren minden OK!
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1165413700.71.gif[/img] éjjen-éjjen-éjjen-éjjen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Csanita!
Köszönjük a jó hírt, ma délelőtt szinte semmire sem tudtam figyelni, csak arra gondoltam, hogy Pihi túlesett e vizsgálaton. Nagyon örülök, hogy minden rendben volt nála.

Nyulasz!
Ma kaptam meg a hormonos eredményt, csak átvettem, így saját magam próbáltam meg értelmezni. Ezeket nézték: FSH, LH, Progesteron. Aztán mindegyikhez megvan adva három érték tartomány: ov., lut., post. Kiszámoltam, hogy pont az ovuláció utolsó napján volt a vérvétel, így az ov. értéket vettem figyelembe. Így nézve teljesen jók a hormonjaim, de azért majd a nőgyógyásznak is megmutatom.
A páromnál már volt hormonos vérvétel, mert az elején arra gondoltak, hogy hormon probléma miatt nincs spermája, de aztán negatív lett az eredménye.

Erika!
Köszi a teli csizmás jókívánságot! Hozzánk már tegnap este jött a Mikulás. Tudod, nálunk még a párom a gyerek, mindig várja a csomagot. Kapott sok csokit (olyan ablakos nyitogatóst is, mert gyerekkorában mindig ilyet szertetett volna, de nem soha kapott), dvd filmet és könyvet. Én meg parfümöt kaptam.

Ákos jobban van? Tudtok együtt menni holnap? Úgy izgulok, hogy milyen híreket kaptok!

Üdv: Princess
princess
 
 


Szia Princess!

Örülök hogy jók a hormon eredményeid!
Akkor most lehet hogy nálad is a HSG vizsgálat következik?

Ákos éjjszaka-hajnalban megint lázas volt, a köhögés - orrszívás mint előtte. Hát nagyon remélem, hogy most nem lesz lázas, és akkor mind mehetünk.
Nagyon izgulok, hogy mit fog mondani a doki bácsi.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Hol vagy? Tegnap olvastuk a jó hírt, de azért nagyon várjuk a részletes beszámolót a vizsgálatról!

Erika!
Már elindultatok? Remélem nem kellett egyedül menned. Gondolom csak este értek haza, nem tudom, hogy bírom ki addig. Nagyon várom a híreket.

Üdv: Princess
princess
 
 


Eriak, nagyon várom a jó híreket!!!!!!!!!!!! És addig is szorítok!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:


Lányok, köszönöm a sok drukkot! Meg is volt az eredménye!
Inkább a ketéter felhelyezése fájt, akkor kérdezte is a doki, hogy görcsölök e és meg is igazította. Ehhez képest nem is gindoltam, hogy túl vagyunk a kontrasztanyagon. Alíg éreztem valamit és közben már mondta a doki, hogy nagyon jó, szépen folyik át. És ugyanez a másik oldalon is.

Majd eltelt egy jó fél óra és elkezdtem görcsölni és véreztem is. Akkor bevettem egy görcsoldót. Atán egy fél óra úlva már minden oké volt. 3-kor haza akartam jönni, de nem engedtek. :( 5-ig bent untokztam és nagyon lassan telt az idő.

De nagyon örülök, hogy minden oké, és hogy ilyen egyszerű volt. Jó is volt, hogy sokkal rosszabbra számítottam, mert így nagyon kellemesen csalódtam.

Princess, aranyos vagy, hogy így gondoltál rám!

Nyuszifül, én ha babás leszek, akkor lesz otthon internetünk, ígérem. most azért nincs mert mindkettőnk munkahelyén van és otthon most így nincs rá szükség.

Erika, mindent köszönök! Nagyon jó volt, hogy tudtam mi fog történni. Ez nagyon sokat jelentett, biztonságban éreztem magam.

Időm nem volt félni, mert mikor megkaptam a szobát (a doki meghagyta a nővéreknek, hogy én kapjak először) rögtön mentünk viszgálatra, ahogy átöltöztem. Mégcsak nem is pisiltem. :oops:
pihi
 
 


Erika, hol vagy??????????????????????????? már nagyon kiváncsi vagyok!!!!!!!!
pihi
 
 


Szia Erika!

Merre vagy? Nagyon várom a híreket!

Üdv: Princess
princess
 
 


Sziasztok

Hát megjártuk testületileg a Kaálit - Krizsa dr. Ott voltunk már fél órával hamarabb, de ahogy leültünk már az egyik nővérke el is "lopta" Ákost. És csak akkor kaptuk vissza mikor szólított a dokibácsi.
Nagyon aranyos volt.
Donor téma: hát nem kecsegtetett semmi jóval, de azt mondta hogy min. 1 hét mire kiderítik, de azt mondta hogy nem valószínű hogy lessz tőlle, mert hogy kis hazánkban nagyon kevés a donor. És mondta a páromnak hogy jól gondolja még meg. És persze azért elindítjuk a dolgokat, vagyis ha minden jól megy akkor jövő szerdán megyek vissza Gimes dr-hoz, ma délután hívtam, és aki felvette a telefont azt mondta hogy csak hétfőn lessz nála a papír de még van hely bőven, úgyhogy nyugodtan legyek. És megyek a körzetihez is a jövő héten hogy amit nála kell elintézni azt is el intézzem mielőtt még haza megyünk hogy minden legyen meg jó hamar. És ha minden Ok akkor már valszeg februárban meglessz a lombik.

Na majd még jövök később de a kis csillagbogaram nagyon nyűgös!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Pihi
örülök hogy minden ok!
hogyan tovább akkor most?
Milyen szobatársaid voltak?

Princess
veletek mi van?

Kinél mi ma a vacsi?
Én virslit fogok enni mustárral.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Pihi!

Örülök,hogy túl vagy rajta és hogy rendben van minden! :wink:
Tényleg,akkor most mi a következő lépés?

Aranyos vagy,hogy üzentél nekünk,bár én csak most olvastam,mert tegnap a télapó itthagyott nálam egy csomó ajándékot,és munka után vittem a cimzetteknek. :lol:
Szóval a keresztgyerkőcöket mentem meglepni,és már késő este jöttünk haza.

Erika!

Ezek szerint Ákosbaba jobban van?Örülök,hogy nem kellett egyedül menned.Remélem azért szerencsétek lesz.
Hú,megint egy hosszú hét következik.
És,hogy érzed,a férjed puhult egy kicsit?
Szóval ha mégsem lenne minta,úgy is ok a dolog?
Még az is lehet,hogy egyszerre fogunk lombikozni :wink:

Neked a Gimesi dr.hoz miért kell menni?Mit kell most csinálnia?

Ma töltött paprikát akartam csinálni,de nagyon rövid volt az éjszaka,és olyan édi a párom,azt mondta együnk hideget,hogy tudjak pihenni egyet.
Tegnap mi is virslit vacsiztunk.Mustárral.

Princess!

Örülök,hogy rendben vannak a hormonjaid.
Hányadik napon csinálták?
Rákszűrésed volt egy éven belül?Mert Krizsa doki azt is fogja kérni.
Vendég
 


Sziasztok!

Eddig nem tudtam belépni, már tiszta ideges voltam, hogy nem jutok hozzá a hírekhez.
A párom céges vacsin van, így ma nem főztem, hideget ettem: salátát és pirítóst.

Erika!
Örülök, hogy Ákos jobban van és nem kellett egyedül menned
És a párod mit mondott? Ha nem lesz az előző donornak anyaga, akkor is belevágtok? Remélem igen!!!!

Nyulasz!
Még februárban voltam rákszűrésen, az pont benne van az egy évben. Szerinted elfogadja majd Krizsa dr?
A hormonokat a 19. napon csinálták. Nálad is volt már hormon vizsgálat?

Üdv: Princess
princess
 
 


Szia Nyulasz!

Hát hogy mi mikor tudjuk meg hogy mi a helyzet a donorral nemtudom, mert erről nem is beszéltünk, hogy dokibácsi megmondja-e telefonban is vagy nem. Hát ez majd kiderül.
Mert úgyis fel kell majd hívjam ha beszéltem Gimes dokival, hogy mikorra lesznek készen a hormonos eredmények.
Gimes dokival csináltatjuk meg a hormonos vérvételeket + rákszűrés + chlamydia szűrés

+ csináltatnom kell a körzetivel álltalános vérvételt + terheléses vérvizsgálatot úgy hogy nézzék meg az inzulin szintemet is + AIDS, + Hepatítis B és C

Mivel sajna az eredményeket csak fél évig fogadják el így mindent újra meg kell csináltatni.

De azért Krizsa doktor beírt január 12-ére
és a lombikot februárra. Hát nagyon remélem, hogy sikerül. Olyan aranyos és rendes volt mint mindig, hülyén hangzik de már nagyon hiányzott.

Hát hogy a férjemmel hogy lessz donorügyileg azt még nem tudom, de azt mondta neki a doki hogy azért gondolkozzon még a dolgon, mert mondtam hogy nekem mindegy lenne hogy az-e vagy nem (ezek után engem már nem érdekel, mivel úgyis neki szülök gyereket - mert mi akarjuk ügye mint egy normál párnál - remélem érted hogy mit szeretnék írni)

Te mikor kezded a lombikot?

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Princess!

Én januárban voltam rákszűrésen,és azt is elfogadta.A februárit tutira.
Nálam az előző hónapban volt hormonvizsgálat.Azt mondta,hogy a 2.-3.-4.- vagy 5.napon menjek.De szoktak csinálni a 19. vagy 23.napon is.Nekem ez az egy kellett.Gondolom akkor kell egy ciklusban 3-at csinálni,ha van valami probléma.Én nem láttam a leletem,mert a Kaáliban csinálták,és azt mondták lefűzik.A Krizsa doki csak annyit mondott rá,hogy hibátlan.

Erika!

Persze,hogy értem mire gondolsz.Egy kicsit azért a párod is megértem,hogy szerette volna,ha édestestvérek,de szerintem az sokkal fontosabb,hogy igy,vagy úgy,de akkor is a ti babátok lesz.

Én még nem tudom mikor lesz lombik.Krizsa doki mindig csak a következő lépést mondta meg.Most 13-án Papp proff. és utána tudjuk meg,hogy hogyan tovább.Jó lenne végre valami konkrétumot is tudnom.Jó hogy téged már be is írt.Még egy hét,és remélem mi is okosabbak leszünk.Tudjátok,mégegy hoooooosszú hét.

Nálatok mi a vacsi?
Vendég
 


Bocs,már tudom.Virsli,mustárral :oops:

Na megyek mosogatni...
Vendég
 


Sziasztok!

Erika!
Mi meg január 11-én megyünk a Kaáliba! Pont a következő napra kaptatok időpontot. Akkor januárban megint sok izgulós napunk lesz.

Üdv: Princess
princess
 
 


Lányok!

Asszem kérek én is egy izgulós időpontot januárra! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz
húúúúúúúúúú jövöhét szerda mindjárt itt van, nagyon drukkolok hogy minden ok legyen!
(rákszűrés: én szeptember 1-én voltam 2 éve)
Január? Ok kérj te is egy időpontot, had legyen izgulós hónap!

Princess
ez a jan. 12. még nem tuti, mert épp mondtam is Krizsa dr-nak, hogy nem bizti hogy most meg lesz mert ügye jönnek az ünnepek, és hát ügye kitudja hogy lesznek a klinikán, de még úgyis beszélek vele telcsin, hogy mikor lesz vérvétel, és hogy annak kb. mikor lessz eredménye, és akkor majd megmondja hogy mikor menjek.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Köszi Erika!Igen,megint visszafelé számoluljuk már a napokat...

Január jó lenne!!

Reméljük neked is meglesznek időben az eredmények.

Nem írtad,hogy Ákosbaba jobban van már?
Vendég
 


Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Szia Nyulasz!

Valamivel már jobban van, mert az elmúlt éjjszaka már nem volt hőemelkedése sem. De most eddig már 2x sírt fel, remélem hogy többet nem fog, és nyugodtan tud aludni reggelig.

Töltött paprika: imádom, kivéve a paprikát benne, de hát az kell az íze miatt, de már nagyon régen csináltam, mert akkor is én és a macskák ettük meg, mert a páromnak nem kellett!

Sziasztok

Erika

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika, február????????????? ez nagyon jó hír!!! Az mindjárt itt is van. Meglepődtem rendesen, mert azt tudom, hogy pl a Forgácsban nagyon hosszú a várólista, több hónapot kell várni.
Bízok benne, hogy a párod úgy dönt ahogyan azt Te is szeretnéd!

Nyulasz, hipsz hopsz és szerda lesz!!!! Remélem jó híreket kapsz Te is!

Princess, ugye január 11-én Nektek csak konzultáció lesz még? Mikor nézetitek meg újra a hadsereget??? :wink:

Nekünk a következő a hormobnvizsgálat. A forgácsban februárban nézték a 3. és a 21. napon. Akkor minden oké volt (bár papírt nem kaptam, eredményeket nem láttam) Most Gimes dioki azt mondta, hogy gyanús neki ez a rövid ciklus és a hosszú pecsételgetés előtte, ezért a 19. és a 24. napon lesz hormonvizsgálat. Azt mondja a ciklus 2. felében lehetséges, hogy valami nem oké.Már nagyon várom, hogy kiderüljön. és lányok nem is bánnám ha itt lenne a bibi, mert akkor lenne végre egy kézzel fogható magyarázat, amit ráadásul gyógyszerrel orvosolni is lehet.
Bár eddig a kiskatonákra fogtuk, de hálistennek azok nagyon szorgalmasan fejlődtek! :oops:

Erika, a szobatársaimmal minden rendben volt. Mellettem feküdt egy közel 40 éves nő, aki már túlvolt 5 lombikon. Kész, nincs tovább. Látszólag teljesen elfogadta a sorsát. Kérdezetem az örökbefogadásról, azt mondta, hogy gondolkodik rajta, de a párja 15 évvel idősebb és őt már nem biztos, hogy rá lehet beszélni.
Hát ez nagyon rossz lehet. Ha nekünk sehogysem menne, akkor 100 % hogy örökbebabánk lenne. Én gyerek nélkül nem tudnék élni.

A doktorbácsitól elfelejtettem megkérdezni ezt az összeférhetetlenségi vizsgálatot. DE biztosan rákérdezett volna, hogy volt e nekünk már, mert az összes többit megkérdezte. Ezek szerint ő sem csinál ilyesmit. Azért leközelebb rákérdezek.

Erika, nem tudod véletlenül, hogy reggel mikor lehet menni legkorábban laborba a Klinikára?
pihi
 
 


Ja lehet, hogy lekéstük a Pé-t . :( Doktorbácsi azt mondta, hogy hétvégéig ne éljünk nemi életet. De a Billingmódszer alapján ma mindent be kellene vetnünk. Tegnap még vérezgettem és a pocim is feszülgetett. Gondolom azért megmacerálták rendesen a belső dolgokat. MA a párom céges buliba megy, úgyhogy nagy esély van rá, hogy kimarad ez a hó. És a doki tanácsa alapján ma még nem szabadna együtt lennünk, bár nem hiszem, hogy baj lenne. :wink:
pihi
 
 


Sziasztok

Pihi
klinikás labor 1/2 8 - 8 órától van, de jó ha már 7 órakkor ott sorakozól a felvételis ablaknál, mert érkezési sorrendben megy a dolog, és a terheléses cukrosokat soron kívűl szokták behívni.

február: hát ügye ez még függ attól is hogy mikorra lesznek meg a vérvételi eredményei jó része, de nagyon remélem, hogy minden minden téren sikerül majd.

Összeférhetetlenségi vizsgálat: szerintem ezt csak a legvégső esetben nézik meg.

Akkor este egyedül leszel otthon? Szegény! De szerintem néha jó az egyedül lét is, én olyankor régen mindig takarítottam, mert én utálom ha olyankor itthon van, és ő is utálja mikor porszívózom.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika!

Örülök,hogy Ákosbaba már jobban van.Megkérdeztem a barátnőmet a homeós dolgokról.Azt mondja vannak kis golyócskák,amit adnak a gyereknek.Gyógyszertárban is meg lehet rendelni,van megfázásra és megelőzésre is.Gyógynövény az egész.
Meg van homeós gyógyszertár is,asszem Gazdagréten.Csak furán nézett rám,hogy mi ez a nagy érdeklődés,mivel ő nem tud rólatok.Ha kell még puhatolózom,majd azt mondom,hogy egy kolleganőm kérdezi.Csak ez akkor nem jutott eszembe...

Mi mindketten szeretjüka töltött paprikát,csak a múltkor nem lett valami jó,túl sok volt a hús és kevés a rízs,így elég kemény lett a gombóc.És ilyenkor elmegy egy időre a kedvem tőle,hogy csináljak.De már vagy 3 hónapja volt,hogy elszúrtam.
De tegnap anyukám csinált fincsi csibe husi levest,és este beugrott érte a párom.Ma meg nem leszünk este itthon,nálunk is céges vacsi lesz.

Pihi!

Hát ha ti már lekéstétek a Pé-t,akkor tényleg nagyon rövid a ciklusod.Hiszen most volt meg neked a mensid.

Én is abban bíztam,hogy találnak valamit a páromnál,és azt mondják ez a baj,itt a gyógyszer,ez majd segít.Mert ugye az a legrosszabb,amikor "minden rendben",és mégsincs rendben semmi.
Vendég
 


Ja,még annyi,hogy szerintetek akkor nálam is lesz HSG?
És azt a nógyógyim csinálja,vagy a Kaáliban csinálják?
Vendég
 


Szia Nyulasz!

Jó bulizást!

HSG: szerintem előbb utóbb igen lesz, nálam ezeket Gimes dr. már akkor csinálta, mikor már megvolt a férjem eredménye. Úgyhogy szerintem igen lesz. Mert ha jól tudom ez kell az inszemhez is, de a lombikhoz tuti, mert engem ügye még lombik előtt a petevezetékek miatt műteni is kellett, hogy nagyon esély legyen a lombik sikerességére. És bejött. Ezt a saját nőgyógyászod csinálja.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Pihi!
Igen, január 11-én még csak a konzultáció lesz. A jövő héten szeretnék időpontot kérni sperma vizsgálatra, aztán már nem csináltatunk többet, mivel a Kaáliban úgysem fogják elfogadni, inkább csak a párom megnyugtatása miatt megyünk még egyszer.

Erika!
Gondolom én sem hagyhatom ki a HSG vizsgálatot. Nyuszifül azt írta, hogy a Kaáliban is megcsinálják, csak fizetni kell érte. Erre a vizsgálatra is hosszú lehet a várólista? És kb. mennyibe kerülhet?

Nyulasz!
A szerda már mindjárt itt van! Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre!
Gondolom már a céges vacsin vagytok, és finomakat esztek.

Üdv: Princess
princess
 
 


Szia Princess!

HSG vizsgálat: szerintem mindenkinél (ha gond van) megcsinálják: az én dokim Dr. Krizsa F. amit csak lehet TB-re csináltat, most is elmondta, hogy mi mennyibe kerül, úgyhogy jobb ha Dr. Gimes G.-al és a körzetivel csináltatom meg.
Hát hogy ez mennyibe kerül a Kaáliban arról fogalmam nincs.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szép jó reggelt!

A Kaáliban biztos nem olcsó,és tényleg rendes Krizsa doki,hogy amit lehet TB-re csináltat.

Erika!

És a nőgyógyi mennyiért csinálja?
Vagy ezt támogatja a TB?

Nekem is sikerült találnom egy nőgyógyit,mert ugye ezzel voltam gondban,és nekem Budán közelebb van,ezért nem mentem Gimes dokihoz.No meg aki nem csak este 6-ig van,mert munka után,még haza,fürdés és vissza.Mert ez nem olyan mint a fogorvos,hogy viszek magammal fogkefét,és munka után elrobogok kezelésre.Ő meg Gazdagréten rendel,meg a János kórházban.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?