Új privát üzeneted érkezett!

Ugye nem influenza?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,

nahát eltűnök pár napra és tessék, mindenki itt nyávog, hogy senki sem ír. :?
Boni, igazad van egyébként!!! De azokat is meg kell érteni, akik nem tudnak rendszeresen írni, vagy csak bekukkantanak néha, vagy lelki válságban vannak és amiatt húzódnak kicsit háttérbe. De a kemény mag azért itt van mindig, és ha megfigyelitek, újak nem is nagyon vannak, ez a topik megmaradt a régieknek nagyjából, annyira összeszokott már ez a kis csapat.

És akkor most lelkizzünk tovább. :oops:
Pénteken, amikor mentünk Tatára, és Pest alatt voltunk, és ott volt az a sok fény (sötét volt már), a kivilágított város, és mi csak zúztunk a nulláson, Ti jutottatok eszembe, és próbáltam elképzelni, vajon merre lakik Boni és Zsigi, hol szokott sétálni Zsu és Marci, Kata merre dolgozik vajon, Gabyéknak hol lesz a házuk, Babim hol várja a hármasikreit, és a többiek is, Andi merre jár nap mint nap boltba, ilyesmik. És úgy elfogott a vágy, hogy én Pestre akarok költözni, találkozni Veletek, ahogy Ti is találkoztok tök sokat, összejártok, és ez nekem csak egyszer adatott meg, az is már két éve volt lassan. És hiányzotok, főleg akikkel személyesen is megismerkedtem, de nekem esélyem sincs, hogy mostanában lássalak titeket, és mégis írok, ha nem is minden nap, de azért igyekszem, mert nem tudnálak csak úgy itthagyni Benneteket azok után, amin EGYÜTT keresztülmentünk.

Na befejezem, mert mindjárt bőgök. :oops:

Szezso, minden nap activia, vagy kismamalekvár (gyógyszertárban kapható, undorító íze van, de hatásos), Laevolac szirup, zabkorpa kajába keverve sok folyadékkal. Milyen lett a hajad? :)

Andi, jaj de utáltam a sok hülye hormont, totál bediliztem tőlük, sosem lehetett tudni, bújni vagy rúgni fogok-e. :? :roll:

Babim, ragik továbbra is ezerrel!!!! +++++++++++++++++++++

Hétvégénk jól telt, Lali akkorákat aludt, hogy csak lestünk. :shock: Hatalmas hó volt Tatán, életem egyik legszebb hétvégéje volt, nagyokat kirándultunk a szakadó hóban, Lali aludt a babakocsiban,jókat kajáltunk, szóval szuper volt. :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


hűha de tele lettünk.. pedig épp most gondolkodtam hogy kitörlöm a búcsúidézetet de akkon már itt hagyom
:lol: :lol: :lol: :lol: és én ne érteném meg ? má hogyne ..és én azért ítam mer... de má mindegy topik él és ez a lényeg csak öregszik vazze

Zsu mi lehet a baj? édes kicsi Marcipán! gyógypuszik mennek....

Szilcsi ne bőgj.. me én is elkezdem :lol:

jó ki hóesés! :lol: :lol: :lol: :lol: élvezte fiad :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Vendég
 


Surmi én is kivi vayok rád! láttad ZSigi képét a melegítőben? :lol:

Andi nme is köteleznék rá senkit hidd el! :wink:
Vendég
 


Örülök, hogy feléledt a topik.
Szilcsi, nem pl. neked szólt az, amit írtunk, mert tudjuk, hogy te jössz, ha ritkán is, de mindig írsz nekünk! Szeretünk, nyugi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen, láttam Zsigit, muttam is a lányoknak. Tetszett nekik.

Velem csak annyi, hogy semmi. :cry: Baba nuku :cry: De a miomám vissza húzódott, egy hete voltam uh-on. Talán most sikerül, szülinapon környékén lesz pém, hátha ajándkba megkapom a babócát.

A karácsonyunk, ez volt az egyik legrosszabb életemben.
Kincsőke dec.28-án este leégette magát a forró olajjal. Rohantunk
a Bethesdába, kéthétig bent kellett maradnia, sajnos az egyik sérült része olyan mély lett, hogy bőrátültetést kellett csinálni.
A posiából vettek bőrt. Borzasztó volt. :cry: De most már szépen gyógyúl. Ma ment újra óvodába.
Pedig mondtam neki, hogy maradjon bent , és ne menjen kia konyhába, mert ott a forróolaj.Még le is kapcsoltam a villanyokat, minden ajtót bezártam, mivel a sötétben fél,m nem is merr kimenni. Meg hát 7 éves , gondoltam elég nagy már, hogy megértse. De tévedtem :oops: Persze a felelelőség akkor is rajtam van :!:
surmi
kockasfulunyul
 
 


((((((((((((((Surmi)))))))))))))))), gyors felépülést Kincsőkének!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim nézz ide mit szerkesztettem 3 ra :lol:

http://ma.lilypie.com/MqMPp1.png?r=1e89876
Vendég
 


Surmikám sajnálom! szegény kicsi ! gyógypuszika!
Vendég
 


Köszi szépen :D

Én meg nagy nyavajgásomban elfelejtettem gratulálnia az új KISMAMIKNAK :oops:

HAJRÁ KISMAMIK :D :!:
surmi
kockasfulunyul
 
 


Boni, jópofa. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Surmi, sajnálom! Én is félek, nehogy egyszer megtörténjen hasonló.

Baba, remélem nem influenzia. Változatlanul lázas, délután volt egy kis idő, amikor csak hőemelkedése volt. :(

kispiskóta
 
 


Zsu,jobbulást kívánok Marcinak!Nálunk is egy napos magas lázzal jött az influenza,és csak egyszer ment 37 közelébe.Ja,és nehezen tudtam levinni Daninak.Gyógypussz neki!

Surmi,sajnálom ami a lánykáddal történt.Reméljük hamar elfelejti ami történt.

Babim,óriás adag babaragacs,és persze a szokásos csuri értetek.

Szilcsi,az ikerház felünk még eladó :wink: Nincs kedvetek megnézni??? :idea: :?:

Én most megtöltöttem vadassal a pocakom,jól is érzem magam.Mostanáig pihiztem,pici bóbiskolással egybekötve.Most jó :)
vedresandi
 
 


Zsu sajnálom MArcit! szegény kicsi..

Andi hmm vadas.. az ikerház fél nem nekünk van félrerakva ? :wink: :lol:

Babaim gondoltam 3aska is jelenjen mán meg, ne legyen sértődés :wink:
Vendég
 


Azé az ikerház fél,aki megveszi!A mellettünk levő házat is árulja a gazdája,szóval akár mindketten jöhettek.Lezsírozom az ingatlan szemlézést,csak szóljatok mikorra vagytok várhatóak :wink: :lol:
vedresandi
 
 


Amdi oké na, jobb a távolság, ne idegesítsük egymást a nyavalyánkkal megyünk a szomszédba :lol: :lol: :lol:

mozival mi a helyzet? :roll:
Vendég
 


mozi? öööö :oops: én holnap megyek a zurammal,de napközben felhívlak,és jól megbeszéljük.
vedresandi
 
 


Andi :cry: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok!

en is olvaslak am Benneteket,amikor csak tehetem,csak nekem igazabol nincs mirol irnom... kismama meg nem voltam sajnos ,nem is leszek egy jo darabig,igy tanaccsal ugysem szolgalhatok,a hogorbem meg valtozatlaul ronda :) azt meg nem szeretnem,ha ugy ereznetek,hogy mindig csak panaszkodni jovok :roll: :)

de kezem labam keresztben van ertetek,mennek a pozitiv enerdzsik a kismamiknak,a betegeknek a gyogyenerdzsik... hat nem erzitek? 8) :lol: Babit is egyenesen szuggeralom nap mint nap! :mrgreen:

szoval annyit mondanek,hogy habar en csak kibic vagyok az osszeszokott tarsasagban,azert nagyon kedvellek Benneteket,mert hihetetlen sok szeret es tamogatas van itt meg anelkul is,hogy kerne az ember lanya :) es persze jo olvasni a torteneteiteket :)

puszi mindenkinek sok,majd jovok meg,ha nem leszek utban :lol: :)

Kép
enzsuzsa
 
 


Jó reggelt!

enzsuzsa gyere nyugodtan, úgysem a hőmérőzésről szól már a topik... bármiről írhat mindenki! :lol:

Katám nem nyitsz ki? kopkopkop a barrrrátod kopog :wink:

Babim ++++++++++++++++++++++++

Zsu Marcinak lement a láza?

Szezsó itéletidős havazás elmúlt már a szomszédban? :lol:

Andi irigy irigy a mai mozi miatt :lol:

Bettike hová tüntél?

Szilcsi majd ha kijön a jó idő vonatra ültök, és találkozunk..jó?

Gaby pocaksimi.. kell a szobába festeni? vagy letettél óla?
Vendég
 


Enzsuzsa, köszi és ahogy Bonikám már elmondta, várunk szeretettel!

ÉLJEN! ÚJRA ÉL A TOPIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ANNYIRA BOLDOG VAGYOK EMIATT!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2009.02.03 10:23-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, ezaz topictali Szegeden!!!!!!! :lol: Én amúgy is imádom azt a várost!!! Na????

Hát éjjel nem volt lázas (egy kicsit fordítva mükszik), de most már kúszik felfelé. :( Szerintem nem influ, mert max. 38,5ig ment fel a hője.

Kata???? Na.... .

Andi és mennyi az annyi, házat illetően? Jöhet priviben is.

kispiskóta
 
 


tőlem mehetünk Szegedre ! Szilcsi Kati reszkessetek! :lol:
Vendég
 


ZSu jajaj...jobbulás!

én még nem is voltam Szegeden! :oops:
Vendég
 


Látod-látod itt az alkalom! :wink: No persze, majd ha kitavaszodik!

kispiskóta
 
 


Nyitva :!:

Kép
kata05
 
 


Éljen ÉLjen!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudtuk ám, hogy a baráti és testvéri kopogtatásnak nem tudsz ellenállni! :wink: ha mégis, rádküldtük volna a gyerekkommandót! :lol:
Vendég
 


Bonikám,férjecskédet istenke éltesse sokáig!!!!
vedresandi
 
 


Zsu,elküldtem priviben.

Boni,Te nagyon kemény lettél az utóbbi időben!!! :lol: :lol: :lol:

Kata,Téged könnyű volt írásra bírni :D
vedresandi
 
 


Andikám! muszáj ! fiam van! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lehet nekünk ellenálni? :oops: :lol:

Átadom ! :lol:
Vendég
 


:lol: Boni :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok jókat derülök rajtatok. :lol: (bár a szemem félig csukva, megint nem sokat aludtam).
Szegedi tali okésos, bár szállásügyben nem vagyokkompetens, mivel panelélet van, :roll: de majd kerítünk jó kis bababarát panziót. :wink: Úgyis tök régen tervezzük a szegedi talit, még Pakson elhatároztuk, lesz itt is. :D

Boni, vonatozni nem nagyon mernék egyelőre a törpivel, legalábbis amíg nem fogja fel ésszel, mert amilyen sajtkukac, tuti nem tudnám lefoglalni ilyen hosszú időre. :roll: Egyelőre még anyuékhoz sem mentünk, csak kocsival, pedig az csak 60 km.

Andi, az ötlet csábító, de apánkat hat lóval sem veszem rá, hogy elköltözzön innen. :roll: :? Pedig most nagy lakáskeresésben vagyunk ám, vagyis találtunk is, csak a miénket nem tudjuk eladni. :?

Lépek, irány a fürdő, szalonképessé kell tennem magam a boltosbácsihoz, utána meg ebédfőzés rulez! 8)

Kép
szilcsi
 
 


megnézném Szilcsi a boltosbácsit, aki miatt szalonképessé tetted magad :lol:
Vendég
 


sziasztok!

örülök, hogy nem halt ki a topic :wink:

baba:drukk+++++

magamról nincs mit írni baba-témában. a lombikot jövő év szeptemberére halasztottuk.

kati
katica30
 
 


Katica, :( és lehet tudni, miért? Jöhet priviben is persze csak ha el szeretnéd mondani.

Baba, drukk!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Hű! Jól felpörgött a topic, nem győzök pislogni!

Kata! Holnap UH! :lol: Gondolom tűkön! :roll:

Katica! Örülök, hogy jelentkeztél! :lol: A hírnek sokkal kevésbé! :cry:

Boni! Nem tűntem el, de mostanság még a gépet sem volt időm bekapcsolni! Vagy max. olvasásig jutottam! De most szabad foglalkozást rendeltem el! (Épp csuklik az ágyban!) :lol:
Megkaptuk a rotavírus elleni oltást, holnap fejlődésneurológiára megyünk, csütörtök védőnő, péntek unokatesómék, hétvége nagyszülőknél! Szóval nem unatkozunk, amikor lehet vasalok, vagy mosok vagy szórakoztatom, vagy én is vele alszom, illetve apázni is kellene, mert szegény nagyon 2. helyre szorult! Tényleg boldog névnapot B-nek!

Szirom! Nagyon sok boldog névnapot! Most jutott eszembe!

Szilcsi! Alvás! :cry: Én már akkor is hulla vagyok, ha este 10 és reggel 5 között 1-szer megébred! :oops: Mi a menü nálatok?
Lalinkó tündéri a képeken, és olyan boldogsággal írtál a hétvégétekről!

Babim! További ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Tesztelt otthon, vagy csak vérvételt vársz?
:roll:

Marcinak jobbulást! Gyerekorvost nem kérdezted?

Andi! Fiacskádnak elmúlt a dolog és tényleg csak az izgulás hozta ki? Bocsi, ha közben írtad, de elvesztettem a fonalat valahol!

Szezso????? Nem ér mindig csak aludni! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jövő héten megyek vérvételre.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


KAti sajnálom a halasztást! anyagi oka van? vagy lelki? ha publikus...

Bettike kitartás! lesz ez még így se :wink:

Baba drukk+++++++++++++

ZSu nem javult Marci?

ZSigi és Marci közös képeit senki nem dicsérte meg! pedig szerintem édesek együtt
Vendég
 


Jól felpörögtünk. Köszönet Boninak érte!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, Balázsnak Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!!!

Hát, ma eddig 37,5-37,8 között ingadozott a hője, de az előbb mértem és felment 38-ra. A legrosszabb, hogy nem tudom, mi a baja. Semmi egyéb tünet, a bágyadtságon és étvágytalanságon kívül! :(

Szerintem is sztárfotó! :wink:

kispiskóta
 
 


Szegényke és dr.néni nem ment ki?vagy nem hívtad végül?lehet tényleg egy rejtett fogacska lesz?

Köszöni Uram a névnapi köszöntéseket! :lol:

mindegy majd mi gyönyörködünk benne
Vendég
 


Pacsirtákat!

Puszedli ha olvasod bár lehet már elutaztatok

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!


Kép


Baba pocisimi tapaszragacs...

Andi milyen volt a film?

Zsu lement Marcipán láza?

SZilcsi hát igen Szeged Budapest nem kis táv... Andi mesélhetne arról milyen körülményes volt az álomházba költözés régi eladás stb...kitartás


Bettike miért mentek fejlődésneurológiára? vagy ez általános vizsgálat csak énnekem kell magyarul mondani?
:oops: :lol:

Katám extrahipermegadrukk mára! tűkön ülve várom a hívást!
Vendég
 


Boni, küldtem privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, mondjuk úgy most láztalan. Nem hívtam ki a doktorbácsinkat, mert nem láttam szükségét. Ha belázasodik ma is akkor felhívom merre, hány óra. A fogai meg nem hinném eddig nem volt gond, pedig már minden fajtából nőtt egy (szemfogat kivéve).
Fejlődés neurológiára a koraszülöttség miatt kell gondolom menniük.

Én Szegedre úgy gondoltam, hogy megyünk azt jövünk. :roll: Azért nincs olyan messze, legalábbis a fényes Zalához képest! :lol: Felülnénk a vonatra, ott már megkezdődne a tali, és Szegeden folytatnánk.

kispiskóta
 
 


no ha te úgygondoltad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

csak nemtom mennyi idő vonattal

remélem láztalan marad
Vendég
 


na majd még jövök...

Szezsó dolgozol? hóvihar?
Vendég
 


Csak gyors beugrás!

Zsiginek előre is boldog fél évet! :wink: :lol:
Zsu eltalálta, azért kell járni, mert koraszülöttek vagyunk! :lol: De elmesélem részletesen is, csak most indulás előtt gyorsan fel akartam köszönteni Zsigit! :lol:

Én is jövök majd! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jaj és Katának UH! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


BEttike bizony holnap lesz a nagy nap! :lol: csak az etetőszéke nem érkezett meg még! :cry: de majd megcsócsálom! és valami fincsiséget kap enni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?