Új privát üzeneted érkezett!

Annácska Kép
Hogy állsz a listáddal? Kép

Dorka
Kitartás! Kép AKciózzatok csak, sosem lehet tudni Kép

Mokuci
Ha azt szeretnél, akkor menzihozó energiák mennek! Kép

Sziszi
HOgy álltok az esküvőszervezéssel??? Minden rendben? Kép

Stella Kép
Egyébként nagyon irigyellek! Neked legalább tuti összejönnek az ikrek! Kép

Jündi
Vendég
 


Lányok!
Nagyon köszi a gratulákat. Ez még csak vérvétel volt, majd egy hét múlva kell mennem, állítólag arra már lehet látni a szivhangot.

Babus!
Betöltött 5. héten tényleg lehet látni? Nem korai még ez?

Stella!
Én Tapolcára járok a Török dokihoz. Hétfőn Neked is ott lesz a leszívás? Nagyon drukkolok Neked! Meglásd sikerül!!

Szép napot mindenkinek?
andi71
 
 


Mea!
Igen jól emlékszel volt herpeszem.
Ez nagyon jó jel.Ne aggódj.Én érzem, hogy baba van a dologban.Kép

Stella!
Hűha, már csak 4-et kell aludni?

Jündi!
Annyira sajnálom.Kérlek ne őrülj meg.Küldöm a repesztő energiákat.Kép
Egyébként nekem 36.7 volt a repi után.Kép

Jóbor!
Mennek a progiemelő, tapasztó energiákKép

Móni!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, annak meg főleg, hogy meggyógyultál.Akkor most már kezdődhet a babaprojekt.Kép

Annácska!
Mizujs veled?

Dorka!
Hát valóban nem fogok unatkozni.Amikor megtudtuk hétfőn, hogy valóban ikreket várok, se a párom sem én alig aludtunk valamit.Azóta is jár az agyunk, hogy fogjuk megoldani.De már alakulnak a adolgok.Kép

Jányok!
Ma reggel voltam a védőnéninél.Annyira kedves, és segítőkész volt.Nagyon örülök, hogy őt kaptam, mert volt ott 1-2 mufurc kis fiatal védőnő.

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.12 12:40-kor.
Vendég
 


Judyt! Lilluska! Kép

De örülnék, ha tényleg attól jött kiKép
Drukkoljatok nagyon nekem, szükségem van ráKép

Én is nagyon fogom a kezüket az éppen soron következőknek!Kép

Zebrákat szeretnénk ajándékba MikireKép

Mea
mea
 
 


Lilluska!Kép

Édes a lányod nagyonKép

Mea
mea
 
 


Judyt Kép
Tényleg csak 36,7 volt neked is tüszőrepi után? Hát akkor most már végképp nem tudom, hogy mi van Kép
Akkor már van kiskönyved is? Adott a védőnő? Kép

VALI!!!!!
GYere már, ugye teszteltél egy pozitívat? Kép Nagyon várunk!

Jündi
Vendég
 


Jündi!
Igen már kaptam kiskönyvet is.Kép
Legközelebb dec.23-án megyek a 12 heti UH után ami dec.22-én lesz.Kép
Nagyon remélem, hogy karácsonyra jó eredményekkel fognak szolgákni a kis babókák.Kép

Ja és még egy jó hír, hogy úgy néz ki hamarosan lesz otthon is net.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!Kép

De jó, hogy lesz otthon is netetek, akkor továbbra is maradsz velünk és szorítasz nekünkKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Sajnos most egy kicsit le vagyok lombozódva, mert a párom összeszedett valami bacit és elkaptam én is. Kép Fáj a torkom, náthás vagyok, és rettegek hogy lázas leszek. Hiába öntöm magamba a mézet és a vitaminokat. Nagyon nem hiányzott ez nekem. Kép
Küldenétek baciűző energiákat?

Mea!
Nagyon drukkolok. Ugylátszik ez a herpesz dolog itt bevállik. Kép

Stella!
Ez fantasztikus!!! Kép Ennyi tüszőt. Mennek a drukkok hétfőre. Kép

Judyt!
Ne aggódj, biztos mindenre lesz kézenfekvő megoldás, mire jönnek az ikrek. Kép Bár engem is megijesztett volna a helyedben.

Jündi!
Mennek a tüszőrepesztő energiák ++++++++++++++. Kép

Babus! Kép
Bejelentkeztem az UH-ra. 20-án megyek. Akkor már 17 hetes lesz. Szerinted van valamennyi esély rá, hogy megtudjuk a nemét? Vagy ez az időpont még nagyon korai hozzá?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy úgy eltűntem! Hétfőn 1től 3ig áramszünet volt nálunk és én meg 2kor leléptem. Este meg utaztunk ki Ausztriába, úgyhogy nem tudtam feljönni. Tegnap estefelé jöttünk haza.

Szóval ma reggel újra teszteltem. Az eredmény: sajnos nem kell Tibicsoki mikulást vennemKépKép Most már totál nem értem ezt az egészet. A hőm még mindig 37,1-37,2, cicijeim állatira fájnak... Valószínűleg a bogyó hatása és a hormonok játszanak velem.Kép Tegnap este meg ma reggel is egy kicsit szúrkált a pocim bal fele, olyan menzis érzés volt. Jaj, bárcsak megjönne a menzim, ha már egyszer Picúr nincs a pocimban!Kép
Az a rossz, hogy most még csak ki sem tudom számolni, hogy mikor akciózzunk. Már kezdem megutálni a szexetKép

Tök depi vagyokKép Ne haragudjatok rám, hogy folyton csak nyavalygok. Nem akarom elrontani a ti kedveteket is.

Pacsifül, aki nagyon-nagyon bízott a Mikulásban

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Nicol!Kép

Köszi szépenKép

Tacsifül!Kép

Fel a fejjel, ne légy nagyon depis.
Az nem segít, tudom baromi nehéz mert olyan rossz csalódni minden hónapban, de hamarosan pocaklakód lesz neked is!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Nicol!
Jobbulást kívánok nekek.
Kép

Pacsifül!
Már nagyon hiányoztál.Ne szomorkodj kérlek.
Biztosan minden rendbe fog jönni.Kép

Mea!
Én is nagyon örülök, hogy továbbra is jöhetek majd ide hozzátok beszélgetni, és együtt örülni veletek a babáknak.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Mea
Herpesz??? Az nagyon jó!!!
Látod, mennyi babásnak volt herpesze az első időbenKép Nekem 3-szor is egymás után!Kép
Herpeszt mindenkinek!Kép

Tündi
Én úgy tudom, hogy a röntgen inkább soron kívüli peteérést okoz. Egyik kolléganőmék naptármódszerrel védekeztek. Még a ciklusa legelején jól elesett, megröntgenezték a medencéjét. Aztán eljött a hónap vége, mensi sehol. Kiderült babát vár. Visszaszámolgattak, meg az UH alapján is valószínűleg a röntgen körüli napokon fogant a baba, holott az még jóval a várható tüszőrepi előtt volt, ők nem nem is gondolták, hogy akkortájt védekezniük kéne. Azóta Barnabás fiúk már elmúlt 1 évesKép
Kívánok nektek is ilyetKép Talán ezért marad el mostanság a te tüszőrepid isKép

Évi
Én is puszilgattam a ClostytKép

Judyt
Otthoni net?!KépKépKép

Andi
Hivatalosan lehet látni az 5.héten UH-on a petezsákot, a 6.héttől pedig a szívműködést is. De szerintem ez a valóságban nem mindig van így. Az én Kristófom pl. csak a 7.héten mutatta meg magátKép

Stella
Nincs még ágyikóKép Nagyon morci vagyok miatta. Min. másfél hónapja mondták, hogy 2-3 hét és érkezik. Múlt héten azt mondták, ezen a héten érkezik. Hétvégén már tuti volt, hogy hétfőn itt lesz. Délutánra már csak 99% volt, hogy ideér, aztán nem lett belőle semmi, majd valamikor a héten. De már rögtön vége a hétnek.
Csak nem tudok kinek reklamálni, hiszen "feketén" érkezik, azért ilyen akciós. Hiába sürgetem unokatesómat, ő is csak annyit tud, hogy megkérdezi attól a sráctól, aki intézi. De folyton nem akarom ezzel nyaggatni.
Úgyhogy csak várok türelmetlenül.
De légzésfigyelőnk legalább lettKép A Tesco-ban (és a Megatoys-ban is) le volt árazva 21oooFt-ra egy nagyon jó nevű légzésfigyelő. Én mindenképp szerettem volna, hisz folyton paráztam volna, nehogy ne vegyen levegőt Kristófka, de eddig mindig 40oooFt körül láttam csak és kölcsönözni se nagyon éri megKép De így végre lett sajátunkKép

A pihengetés már nem megy annyira. Már ágyundorom van. Halnali 4-kor már majdnem felkeltem, úgy elzsibbadt mindenem.
Ma inkább elkínlódok egy kis rakott krumplival. enni imádom, de csinálni??? Annyi minden hülyeség kell hozzá.

Dolfi kutyus helyrejött, hatott a Bromocryptin, már nincs tejcsije semKép

Nagylegény-simi átadvaKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 



Itt van a mai táblink:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nicol
Jobbulást!!!Kép

Elképzelhető, hogy kiderülKép
A Praxisba mentek? A Győrffy-hez? Mert neki nagyon jó szeme van az ilyesmihezKép Pláne ha fiú, akkor még nagyobb az esély, hogy látszódik majdKép

Vali
Ne keseredj el!!!
Lehet, hogy tényleg a gyógyiktól van, de a gyógyik meg arra vannak, hogy helyrehozzák a hormonjaidat, hogy aztán a következő hónapban sikerüljön a babaKép
De, én mindig azon a véleményen vagyok, hogy a remény hal meg utoljára!Kép Amíg nem jön meg, bármi lehetséges. Nem te lennél az első, és nem is az utolsó, akinél nem mutatja ki a teszt, hogy mi a helyzetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Mokuci28?Cssz?Kép

Róluk tudtok valamit?
Már nekik elkel a drukkKép

Babus!Kép
Bárcsak amiatt lenneKép
Szeretnék én is olyan szép nagy pocid, mint a TiédKép

Judyt!Kép

Meg két kis pöttömöt mint te!Kép

Na jó elég a mohóságombólKép

Mea
mea
 
 


Mea
Mokuci tegnap este írtKép

Mindenkinek lesz ilyen szép nagy pocijaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jündi Kép
Annyi idő sincs a sok munka mellett, hogy a listámmal foglalkozzak Kép
Most lendüljetek akcióba, ennyi tüszőrepi energiára tuti repenie kell Kép Én is küldök egy adag tüszőrepi ++++++++++++++++++++++ energiát!

Babus Kép
Sajnálom, hogy még nem érkezett meg az ágy, de még bőven van időd kicsinosítani Kristófka szobáját. Hogy áll a pocakbuli?

Nikol Kép
A lázzal vigyázz, nehogy babuci ne érezze jól magát, inkább borogass. Gyógyulj meg hamar, mennek a baciűző +++++++++++++ energiák!

Vali Kép
Nem bizos, hogy a gyógyszerek játszanak veled, remélem baba van, csak még nem mutatja ki a teszt. Dokival beszéltél?
Ja a képeket, ha tudod küld el. Köszi

Judyt Kép
Mi van veled? Közérzeted? Már csak hármat kell aludni és jöhet a meglepi Kép
Nem vagyok valami fényesen, még mindig depikézem. Mostanában semmi nem úgy jön össze ahogy szeretném. Még dokihoz sem jutottam el és ez nagyon elszomorít Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Jól vagyok.Náha egy kis émelygésem van, na és az álomkór, több tünetem nincs szerencsére.Kép
Ne depikézz kérlek.
Igen már csak 3-at kell aludni abejelentésig.Már nagyon kíváncsi vagyok a reakciókra.
Majd délután megpróbálom felteni az elkészült meglepit, amit a szülőknek fogunk adni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Jányok!
Mea!Kép
Annyira drukkolok neked!!!A herpesz tényleg nagyon gyanús jel!Legkésőbb jövő hét elején kiderül, nem?Küldöm az energiákat++++++++++++++!

Babus!
Ne keseredj el, biztos megérkezik majd a kiságy!Nekünk a hűtőnkre kellett most majdnem egy hónapot várni!

Jündi!
Az új hőmérővel mérted a hődet?Látod Judytnak babásan annyi!Kérlek ne szomorkodj,hiszen lehet hogy karácsonyra hoz valami óriási csodát a Jézuska!

Vali!
Általában milyen hosszú a ciklusod?Ne add fel!Mi itt annyira szorítunk Neked!Küldök egy kis jókedv energiát++++++++++Kép!

Nicol!
Jobbulást kívánok!Ki se bújj az ágyból!

Kinga
Kinga79
 


Annácska!
Kérlek ne legyél szomorú!Biztos sok a munka,de azért magaddal is törődj néha.Az a lista nagyon fontosKép!
Küldök Neked pozitív energiákat!

Kinga
Kinga79
 


Kinga!Kép

Köszi a bíztatást, igen jövő hét elejéig már biztos kiderül mi a helyzet.
Ha jól számolom elvileg hétvégén vagy hétfőn kell NEM megjönnie. Akkor leszek a 29-31. cn-en, merthogy csak két akció volt tüszőrepi idején, egyik nov. 20-án a másik meg nov.22-én, utána már fent volt a hőm és akció már nem csak egy hétre ráKép

Tehát ha megfogant a baba, akkor csak ez a két dátum lehetségesKép

Mea
mea
 
 


Annácska
Hát ezért küldtem tegnap a felvidító képet neked!Kép
Még nem kezdődött el a pocakbuli. Még alszik a kissrácKép Későnkelő lett a drágaKép Pedig eleinte pontban 6-kor mindig felébredt. Aztán úgy döntött, inkább jól kialudja magát reggel, mert a mami este min. éjfélig ébren van és hát valahogy neki is ki kell húznia addig, mert akkor lemarad az esti pocakkenős-simizésrőlKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


ValiKép
Ne add fel!!! Légyszi!
Tényleg nagyon rossz, mikor az ember nem tudja mi van és csak vár!
Voltál dokinál?
Ő tutira tudna valami konkrétunot is mondani!

BabusKép
feruárig meglesz az az ágy biztosan, sőt szerintem már jövő héten is!
Annyira értem, hogy nem tudsz ágyban maradni.
Én is ilyen vagyok. Tv-t sem tudok nézni anélkül, hogy 10 percenként fel ne ugráljak.
Mindig muszáj valamit csinálnom!

MeaKép
neked is lesz nagy pocid, ahmarosan!
Stella

Kép
stella9
 
 


Kinga
Az új hőmérőt végül csak ma reggel vettem meg, amikor elindultam dolgozni, úgyhogy a régivel mértem, egymás után két helyen Kép

Babus Kép
Jó lenne, ha igazad lenne a röntgennel kapcsolatban, nagyon bíztató amit írtál, csak az a baj, hogy a hőm ezt nem támasztja alá Kép
Az ágyikó miatt ne idegeskedj! Van még idő bőven, és meg is fog érkezni még jóval Kristóf előtt!
Tudod, nagyon sokat gondolok ám rád! Hogy te nem félsz a szüléstől egyáltalán. AZt hiszem, megfejtettem a titkod, és most már én is másképp látom és nem félek tőle Kép
Babát akarunk. Ennek az útja a megtermékenyülés- kihordás- szülés- és ott a baba a kezünkben. A cél az, hogy a baba külön személyiségként ott legyen a kezünkben Kép Ehhez a szülés csak egy "eszköz", egy kihagyhatatlan, szükséges lépcsőfok. Nem a szülés a lényeg, hanem ami utána jön: a baba saját kezünkkel fogható, érezhető kis emberke, és a miénk Kép Valami olyasmi, mint hogy főzni akarunk, akkor fel kell öltözni, elmenni a boltba bevásárolni és lehet főzni Kép Persze a szülést nem akarom "lealacsonyítani" a vásárláshoz, csak egy egyszerű hasonlat volt Kép Biztos hülyeség, de mégsem olyam mumus már nekem a szülés Kép

Pacsifül
Fel kéne hívni a dokidat! Persze a babádban én is bízom még, hiszen menzi sehol, de a biztonság kedvéért felhívnám az orvosomat.

Jányok Kép
Köszi a tüszőrepesztő energiákat, használnak, egyre jobban feszül az alhasam Kép

Jündi
Vendég
 


Kinga Kép
Köszönöm az energiákat. Igyekszem magamra is időt fordítani. Nem pedig behavazódni a munkával.

Babus Kép
Igazad van Kép Tényleg kaptam felvidító képet, azóta is nézegetem. Milyen jó is lenne ha ennyi babát találnék hétfőn reggel a mikuláscsomagom helyén Kép

Judyt Kép
Örülök, hogy nincs semmi gondotok és nem vagy rosszul. Remélem így is marad még kilenc hónapig Kép Megrázom magam és megpróbálok jó kedvű mama lenni, hisz a babák csak boldog mamákba költöznek Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi
Teljesen igazad van a szüléssel kapcsolatosanKép
Bár nekem ehhez még több dolog is hozzáadódik. Én jópár szülést láttam már, élőben is, telibe, és állandóan megkönnyeztem. Holott megrémülnöm kellett volna, ollóval vágnak(gátmetszés) és egy akkora babafej hogy jön ki ott? Mégsem rémisztett meg, mert ez az egész nem erről szól. Nekem legalábbis nem. Ez a legnagyobb csoda a világon. Valaki, akire sokat vártál, akire 9 hónapon keresztül a világon a legjobban vigyáztál, figyelted minden mocorgását, aggódtál érte, végre itt vanKép pár óra, pár perc és a kezedben tarhatod. Ez szerintem óriási erőt adKép
A másik dolog, előre is bocsi, aki fél a szülés fájdalom részétől, de szerintem önzőség ezen agyalni. Persze, rohadtul fájhat, de a babára ki gondol? Mi legalább tudjuk, hogy mi vár ránk. Na de Ő? Neki ki szorítja a kezét, neki ki ad erőt? 9 hónapig biztonságos, meleg fészekben volt, aztán hirtelen ki kell onnan jönnie a fénybe, a hidegbe, a hangzavarba, át kell bújnia egész testével egy szűk kis alagúton, és azt se tudja hová jut majd, mert Őt erre senki nem készítette fel. Mennyivel rosszabb helyzetben van Ő, mint én. És mennyi veszély leselkedik még Rá a megszületése közben. Sokkal több, mint rám. Hát ezért nem érdekel engem az, hogy fájni fog, meg vágni fognak, meg ilyenek. Mert számomra ez csak másodlagos. Majd ha Kristóf épségben és egészségben a karomban lesz, majd akkor kijelentem, hogy ja, mellékesen rohadtul fájt is, de addig ez nem érdekelKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Ez nagyon szép volt... Szégyellem magam, de ezt még nem gondoltam így végig...

És képzeljétek, találtam egy tök jó aloe verás joghurtot! Állítólag az aloés cuccok nagyon jót tesznek a méhnyálkahártyának. És még finom is! AB Herba a neve, nálunk 92 Ft. A Mizo gyártja, ha jól tudom. Lehet, hogy már ismeritek, akkor bocs, ha nem, akkor szerintem próbáljátok ki! Jövő pénteken megyek UH-ra "tüszőlesőbe", akkor kiderül, mennyire vastagította meg a nyálkahártyát.

Babus!

Örülök, hogy nemcsak én puszilgatom a gyógyimat... Már majdnem kergének érzem magam miatta.Kép

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Babus!
Gyönyörű amit írtál, és valóban így van.Kép
Én igy gondolkozom ahogyan Te.Kép
Kristófkának nagy jó kis anyucija vagy Te.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jányok!

Köszönöm a sok baciűzőt és a jókívánságokat. Kép

Babus!
A Praxisba megyek és a Győrfyhez. Remélem tényleg jó szeme van, már olyan kiváncsi vagyok. Kép
Olyan megható ahogy leírtad a szülést, bár bevallom én is félek tőle, de csak a végeredmény számít. Kép Te neked mi a véleményed az érzéstelenítős szülésről? Anyukám úgy szült és nagyon ajánlja nekem is, de én attól is félek, hogy a gerincemnél maceráljanak. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Babus
Én is bízom még benne, hogy én mindig kifogom és a negatív teszteket veszem megKép Csak tudod mi zavar egy kicsit? Mitől olyan magas már több mint 22 napja a hőm és fájnak a cicijeim. Ha van pocilakó, akkor nem kéne valami más jeleket is adnia? A hCG-hormont mikortól kezdi termelni a szervezet? Lehet, hogy nekem alacsony a szint és a teszt nem mutatja ki?

Jündi
Hívtam hétfőn a dokit és azt mondta, lehet a bogyó hatása a menzi kimaradása. Ha úgy érzem terhes vagyok, akkor csináljak egy tesztet. Egyébként meg várjak türelemmel, meg fog jönni a menzim. Ha nincs Manócska.

Annácska
Küldöm folyamatosan a képeket!

Kóbor
Visszajött két mail, mert valószínűleg telipakoltam a postafiókodat és több már nem fért beleKép Szólj, ha lementetted az előzőeket aztán küldöm a többi képetKép Egyébként hogy tetszettek?

Stella
Hú, de jó sok tüsző! Ha már neked nem fog kelleni, átpasszolhatnál nekem legalább egyetKép És NEM fogom feladni, mert mindennél jobban szeretnék már egy (meg majd még 2) Picúrt. Bízok benne,hogy helyrejönnek a dolgaink és nemsokára már nem azt kell mondanom a férjemnek amit ma, ha reggel teszt után megkérdezi, mi van, hogy "csak a szokásos". És az ő szeme is csilloghat majd a büszkeségtől, hogy apuci leszKép

Szerintetek PCO mellett azért még érhet tüsző? A PCO magától elmúlik vagy kezelni kéne? Csak azért mert erről egyik doki sem beszélt, csak konstatálták, hogy vannak.

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Lányok!
Ha érdekel titeket felteszem az elkészült kis meglepit.Kép
Egy szép sárga kartonra fogom kinyomtatni, és beleteszem majd egy borítékba, és majd a végén a mikulás csomagba a csoki miki mellé.Kép
Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fognak szólni a szülők és a tesók.Kép




Kép



Kép



Kép

Remélem el tudjátok képzelni a kész kis meglepit.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tényleg nagyon megható amit Babus írt és én is ugyanígy gondolom. Kit érdekel a fájdalom, ha ott van a kisemberke - akire (nem csak) 9 hónapot vártál - a karjaidban. A fájdalmat elfelejti az ember.

Nicol
Én is félnék az érzéstelenítős szüléstől, főleg, hogy a gerincedet is érinti a dologKép Én úgy vagyok vele, mint a foghúzással. Akinek még nem húztak érzéstelenítés nélkül, az nem tudja mi a foghúzás. De persze ez magánügy. Van akinek nagyon alacsony a fájdalom-küszöbe és nehezen tűri a fájdalmat.

Kinga
Az előbb kimaradtál a "köszönöm a bíztatást" címzettek közülKép Nagyon aranyos vagy Te is, hogy drukkolsz nekünk!

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Babus Kép
Hálás köszönet! Kép

Judyt Kép
Nagyon örülök, hogy lesz nektek otthon is net, ezek szerint sikerült a párodat megpuhítani ezügyben Kép Megkérdezhetem hogy milyen megoldást találtatok? ADSL? ISDN? Kábel? Analóg modemmel?

Nicol Kép
Mielőbb gyógyulj meg, illetve ne legyél betegebb! Jön a hétvége, akkor biztosan ki tudod magad kúrálni Kép

Jündi
Vendég
 


Judyt!

Már megint bőgök!!! Ez annyira megható!!! Nagyon nagy lesz az öröm nálatok, mikor ezt átadjátok!

Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Judyt
Ez fantasztikus! Ügyik vagytok!!!!! Biztos lesz pityergésKép


Ne haragudjatok, hogy ma ennyit írok, de be kell pótolnom az elmúlt 3 napotKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Jündi!
A freemail-es címed él?
Írhatok oda, mert a megoldás annyira nem publikus.

Vali, Évi!
Biztos vagyok benne, hogy lesz pityergés.Kép
De ez így természetes.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt! Kép
Ez annyira de annyira cuki, hogy el sem tudom képzelni, milyen örömkönny áradatot fogtok produkálni Kép Nagyon szuper lesz az egész! Kép Veled együtt rettentően várom! Kép

Jündi
Vendég
 


Judyt!

Ezt biztos nem lehet majd pityergés nélkül megállni!!! Nagyon jó az ötlet!

Kép
szdorka
 
 


Judyt
Ez fantasztikusKép Még én is belekönnyeztemKép
Szerintem vigyetek hozzá még egy csomag papírzsepit isKép

Nicol
Én egyelőre nem szeretnék gerincérzéstelenítést, de nem vagyok olyan nagyon ellene. Lehet, hogy ott, akkor, abban a pillanatban kérni fogom, de egyelőre nem terveztem be, bízom benne, hogy menni fog nélküle isKép

Vali
A HCG hormont a beágyazódástól kezdve termeli a baba, ez kb. a fogamzást követő 9.napKép
De ennek ellenére rengetegszer nem mutatja ki a teszt időben. Nekem a legjobb példám a 'ma megint megjött"-ös Cateye, neki ikerbabákkal, tehát dupla mennyiségű HCG-vel is negatív lett a tesztje a várható mensi idején(holott a lombik miatt adott volt a fogamzás ideje és már tutira eltelt a 10 nap). A vérvételből viszont egyértelműen kiderült, hogy nagyon magas a HCG szintje. Na erre sincs magyarázatKép

Nem feltétlenül kéne más jeleket is adnia a babádnak!Kép Nekem még a cicim se fájt és SEMMI más tünetem se volt, mégis babás voltamKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judyt Kép
Jöhet a freemailre Kép
Köszike!

Jündi
Vendég
 


Judyt!

Nagyon szépen megcsináltad az ajándékot és tényleg megható. Kép Aztán számolj be jövőhéten róla, hogy hogy bőgött az egész család. Kép Olyan jó látni ilyenkor őket.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Lányok!
Azt még elfelejtettem leírni, hogy a meglepi után megmutatjuk a videofelvételt a kicsikről.Kép

Jündi!
Megy a mail.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!

Én elbőgtem magamat. Szerintem nagyon aranyos.
(a "ma megint megjöttbe" szoktam írni de, Titeket is olvaslak, és ezt nem tudtam szó nélkül hagyni Kép)

Wish

wish
 
 


Jura!
Nagyon hiányzol.Mikor jösz legközelebb?
Remélem majd megírod a bejelentés történetét.Kép
Addig is minden jót neketek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Már vagy 3 perce a könnyeimmel küszködöm, ülök az irodában és már nem tudom, hogy leplezni a könnyeimet!Csak férfi munkatársaim vannak, össze-vissza takargatom az arcom!Amikor pár másodpercre egyedül maradok, gyorsan megtörlöm a szemem!Ilyen megható képeslapot még életemben nem láttam. Nagyon ügyes vagy!Titokban úgy irigyellek!Kép

Kinga
Kinga79
 


Kinga!
Én ilyenkor megyek ki "wc-re" Kép

wish
 
 


Babus
Köszi a segítséget!Kép

Mennem kell! Holnap reggel jövök! Mindenkinek még egyszer köszi a bíztatást, együttérzést és drukkolást!!!!

Sziasztok!
Pacsifül

Kép
Kép
tacsifül
 
 


JudytKép
Nagyon tündéri!!! Kiváncsi vagyok a reakcióra!

Kép
Úgy eltüntél. Mi van veletek?????

Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?