Új privát üzeneted érkezett!

Pruci
Az igazat megvallva egy kicsit el vagyok kenődve, de azért majd csak lesz valahogy.
De akkor miért nem akar megjönni??? :shock: Szeretnék már új hónapot kezdeni....

Meg egy kicsit bosszantó is, mert épp tegnap jelentette be a kolléganő, hogy 3 hónapos terhes :x
Ez nem igazságos!

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem, csak egy gyors bekukk. Ma!!! jutottam be a mammográfiára, de csak protekcióval. Jelentem minden rendben, hála Istennek nem találtak semmit.

Nyanya!
Avivát bármikor kezdheted, mindegy melyik napján vagy a ciklusodnak. Én a helyedben biztos adnék magamnak 3 hónapot. Spontán-e vagy sem, arról inkább ne kérdezz! A spontán hónapban minden rendben volt, de tornáztam is rendesen. A Closty-s hónap viszont rajtam nagyon sokat rontott. Úgyhogy én most csak természetes módszereket akarok. Csak pozitív gondolatok, teák, diéta és torna. Ha megengeditek, küldök nektek át egy könyvet. Én is úgy kaptam, sokat lehet belőle tanulni. Nyanya, ajánlom neked szeretettel, és forgasd sikerrel! Sok szerencsét. :wink:

Nita!
Én a helyedben kismamaként NEM!!! próbálnám az Avivát. Bár a könyv azt írja, hogy volt, aki végig, még a terhessége alatt is csinálta, de én nem merem. Sőt, már a mensi előtti utolsó napokban is félek, nehogy e miatt menjen el a baba, ha esetleg mégis sikerülne. A torna maga szuper, bár nekem elég megerőltető. Szerintem k..ra nehéz. De ha eléggé koncentrál az ember, akkor tuti segít. De még 1x mondom, kismamaként nem merném.

KépKépKép
bikfy
 
 



KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Nita: szerintem igaza van Bikfynek, a te esetedben most nem a torna fog segíteni, hanem a nagyon sok pihizés és a gyógyszer. Hidd el ha ezt a kettőt megfogadod, akkor szépen el fog tűnni az a fránya vérömleny.
Gabóó: mióta itthon vagyok, azóta nem fáj a hasam. Néha néha szurkál hol az egyik oldalon, hol a másikon, de nincs olyan erős fájdalom vagy görcs. Érzem, hogy nagyon jól döntöttem.
Jövő hét szerdán megyek dokihoz akkor már 7 hetes és 1 napos leszek. Szerintetek lesz már akkor szívhang? Pont középidőben fogant a bestia ahogy a nagy könyvben meg van írva. Szerintem már kellene látni.

KépKép
csige-bige
 
 


bikfy köszi.....akkor inkább hagyom.....majd ha már meglesz a baba,.........
csige tuti lesz szívhang!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci írom mire jó a Perskindol Classic Gél:sérülés,rándulás,zúzódás,reumatikus fájdalom,megeröltetés,lumbágó,izomláz,izomgörcs,fejfájás,migrén tüneteire,kezelésére jó.Naponta max 3* használható.
Szerintem nagyon jó,nekem is gyógyszerész rokonom javasolta.Szóval csak tudja :wink: :roll:
Csige biztos lesz már szívhang!Apa is megy veled?
Princzike sajnálom,hogy nem lett pozi teszted.De majd köv hónapban :wink:
Vendég
 


Gabóó! Köszi! Délután megyek is és veszek egyet. Remélem segít m nagyon szar érzés...

Csige! Tuti lesz szívhang! Nekem 6 hetesen már volt.

Princzike! Ne legyél nagyon elkenődve! A köv. hónap a tiétek lesz!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


princike hajrá köv.hónap...... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak gyors bekukk....
szóval most már végleg nega, mert ma délután megjött :(

hajrá köv hónap és Aviva torna :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike majd köv hónapban mindent bele! :wink:
Vendég
 


Csige
Szerintem már bizti hallani fogtok szívhangot :)

Kép

Kép
princzike
 
 


princzikr most tuti sikerűlni fog a baba!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnálom princzike, nagyon szurkoltam.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Köszönöm lányok a szurkolást! :lol: Nagyon jól esik. Hova lennék nélkületek :)

Persze otthon ez nálunk időnként vita téma, hogy mennyi kitartás van bennem, meg akaraterő, de néha nagyon elhagyom magam.. :(
Majd próbálom összeszedni magam egy kicsit :)

Bikfy
Azt hiszem itt lesz az ideje az AVIVA tornának.

Tényleg nem tudja valaki, hogy a második kötethez hol lehet beszerezni a zenét...?

Kép

Kép
princzike
 
 


én se tudnám mi lenne velem nélkületek!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hajrá Aviva! Princzike, hátha segít neked is a torna. De csajszikáim, nem reagáltatok a Titokra. Pedig nagyon vártam, mert érdekelne a véleményetek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


milyen titokra???? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy én megnéztem,lementetem,de túl hosszú volt a mai napomhoz,így nem olvastam el :roll: de ígérem,ha a végére jutok leírom a véleményem! :D
Szép álmokat mindenkinek!puszi
Vendég
 


jó éjt gabóó.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám!

Pár hozzászólással előbb küldtem nektek egy könyvet csatolva. Az a címe, hogy A titok. Ajánlom figyelmedbe szeretettel. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy megvan......köszi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy:
elolvasta.elgondolkodató,most össze vissza jár az agyom,és próbálok csomó pozitív gondolatot keresni és csak a babára gondolni.
Kérj,higgy! :wink:
Van 2 kedvenc idézetem,ha nem baj leírom:
"Gondolj úgy vágyad tárgyára,mintha már a sajátod lenne.Tudd ,hogy meg fog érkezni,ha eljön az ideje.Hagyd,hogy így legyen.Ne aggodalmaskodj miatta.Ne gondolj a hiányára.Tudd,hogy a tiéd,hogy hozzád tartozik,hogy már most a birtokodban van."

"A Titok a válasz mindenre,ami valaha volt,van,és ami ezután lesz!"

Így feltöltődve remélem teljesülnek a vágyaim.Köszönöm a könyvet Bikfy! :wink:
Vendég
 


Gabókám!

Nagyon szép idézeteket választottál, ahogy az elsőt olvastam, könnyes lett a szemem.

Kívánom neked, hogy teljesüljenek a vágyaid. Puszillak: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy én is megkönnyeztem azért kellett leírno nektek!Köszönöm a kívánságod én is ezt kívánom neked és azt,hogy minnél előbb kopogtasson a babóca! :wink:,nagyon jólelkű vagy!Megérdemled a boldogságot!
Vendég
 


lányok tiszta ragya lett az arcom...... :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska valami nagyon zsírossat ettél?Nekem akkor van pattim,legalábbis arra fogom 8)
Bogyó milyen?Nem vagy tőle rosszul?
Vendég
 


Mindenki úgy eltűnt!Hol vagytok???
Vendég
 


Én vagyok. :lol:

Nita! A hormonok dolgoznak rendesen...

Bikfy! Már lementettem, igyekszem olvasni is a könyvet! Köszi érte!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Esik az eső,fúj a szél.Nincs kedvem semmihez.Mikor lesz már szép napsütéses tavasz? :roll:
Úgy szeretném ha már sütne a nap! :D
Elpusztult tegnap az 1 kedvenc halacskám. :cry: Remélem a párja nem akarja követni.Hétvégén jönnek fel anyósék a sógoromhoz,de hozzánk nem jönnek el.Pedig nem lakunk messze.Nem azért,mert a hátam közepére nem kívánom,de mégis szarul esik.Mert mióta beköltöztünk a lakásunkba egyszer sem jöttek el hogy csak úgy megnézni minket.Mindik csak a sógoromhoz jöttek és mert későn végeztek nálla ittaludtakminállunk.Mert hozzá mindig dolgozni jönnek.tudom ez egy kicsit bonyolult,de nekem is vannak érzéseim :roll: .Nem panaszkodom tovább!Szép napot!
Vendég
 


Nita: én a patikon már túl vagyok, de azt olvastam ez normális. Nekem is olyan szép volt az utóbbi időben, de most hirtelen kiragyásodtam. Dolgoznak a hormonok. Hogy szalad az idő, már elmultál 10 hetes. Gratula hozzá. Annyira szeretnék már én is ott járni. Mikor mész dokihoz?

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Princzike sajnálom azt a hülye pirit :( Drukkolok neked nagyon a következő hónapra :D

Bikfy a titkot most fogom csak olvasni, kíváncsi vagyok már rá. Örülök, hogy nem volt semmi gond a mammográfián :lol:

Képzeljétek ma voltam az endokrinológusomnál az ÁEK-ben. Tiszta ideg voltam már előtte, de nem kellett volna, mert tök rendes volt. Megnézte a leleteimet és első dolga volt, hogy kért nekem rögtön egy nagyrutint ( 5 kémcső vért vettek tőlem) és vizelet vizsgálatot is kért. Hétfőn kell telcsiznem neki az eredményekért. Nem két hét, hanem már hétfőn!!! Gondolom keveselte a hormon vizsgálatot, amit a családtervezőben csináltak, mindenesetre én nagyon örülök, hogy ennyi mindent meg akar nézni. Azt mondta ezezet várjuk meg, de úgy néz ki mehet a closty a köv. ciklusban :lol: Nagyon nem tetszett neki, hogy az előző nőgyógyászom csak úgy a hasára csapva felírta.
Addig is iszom a cicka teát, a málnalevél teát, vasárnaptól a palástfüvet, ma megyek le a bioboltba a barátcserje kapszuláért (meg kellett rendelnem) és ha minden jól megy anyósom holnapra kinyomtatja nekem az avivát :lol: :lol:
Tegnap már egészen össze voltam omolva annyira tartottam a mai naptól. Most már viszont tiszta reménység vagyok megint és nagyon-nagyon bízom a sikerben.

Puszi nektek

Kép
Kép
nyanya77
 
 


gabóó nem ettem zsírosat......szerintem a terhességtől alakúlt ki....
nem vagyok rosszul egyáltalán.....hála égnek.....
csige mindjárt te is 10 hetes leszel.....vagy hétfőn vagy csütörtökön megyek dokihoz......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!
Én még csak ki se nyomtattam az Avivát. Rajta van a gépen, aztán úgy tornázok. Mondjuk, ma hiába akartam, mert olyan fejgörcsöm volt, hogy majdnem megőrültem. Iszonyatosan megviselt ez a hülye szél. Nálatok is ilyen rossz idő volt ma?

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy remélem már nem fáj a fejed........
itt nálunk is fúj a szél és esik az eső...... :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


GAbóó
Sajnálom a halacskádat. Milyen ahaid vannak?

Bikfy
íBevallom, hogy sulta disznó voltam és még nem olvastam e. :(
De erre is sort kerítek. Nálunk most ezerrel pörögnek az események, mert teli vagyunk szüli és névnaposokkal Ráadásul vendégáradat van.... de a többit már nem is sorolom...


Hát tegnap nálunk is elég fos idő volt. Remlem ma már egy kicsit jobb lesz. Be kell mennem a városba és utálnék esőben jönni, menni :?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike: nem tudom pontossan milyen halain vannak.guppi,neon,szopóka(algaevő),meg valami színesek.Szóval meleg víziek. :D 84l-es akvárium,szóval van benne pár halacska. :roll:
Ma kaptam egy email,a match-ból.már vagy 60* elküldtem az önéletrajzom.Behívtak jövőhét keddre egy írásbeli felvételre.nem tudom mi lesz ott.De most nagyon boldog vagyok!Remélem sikerülni fog!Nagyon szeretném! :roll:
Vendég
 


itt süt a napocska...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Felénk is jó idő van nem fúj a szél és 1000 süt a nap :D
Csak maradjon is így!
Vendég
 


hát tényleg jó volna ha így maradna...unom már a rosszidőt.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Itt tök jó idő van.

gabóó! Szegény halacska... Hajrá munka! Drukk h sikerüljön! A spartól még nem jelentkeztek?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szia Pruci!Nem a spartól nem jelentkeztek,de ahogy néztem a neten most nincs is felvétel,csak az ismerősöm próbál beszerezni.Néha úgy eltudok keseredni,tudod már régóta itthon vagyok és ez nekm sem túl jó,mert én nagyon szeretek az emberek között lenni,de csak úgy csavarogni nem igazán(főleg egyedül) így egész nap itthon vagyok.Kutyusommal sem szeretek elmenni sétálni,mert nagyon kajla és húz. :roll:
Most apósomnak sütök tortát.61. szülinapja volt tegnap.A hétvégén megyünk haza pápára és akkor megköszöntjük.Megyek babázni is unokatesóhoz.Már 5 hónapos a kisfia,else hiszem,hogy repül az idő... :roll: Remélem mostmár sokan babások leszünk,mert én már nagyon várom.De szerintem itt mindenki így van vele!Kíváncsi vagyok,hogy ez a hónap kié lesz! :roll: :lol:
Remélem többen is leszünk 8)
Vendég
 


Gabóó! Az tuti h nem az enyém ez a hónap... Ne keseredj el! Tudom milyen rossz otthon ülni, valahogy tereld el a figyelmedet (tudom, kmönnyű azt mondani)... Milyen tortát sütsz? Nekem a hétvégén kell párom munkahelyére vmi kis névnapi sütit csinálni, de még fogalmam sincs h mit fogok. Mi ma bemegyünk Békéscsabára telefont nézni, meg vásárolgatni :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci: csoki tortát csinálok,mert csak azt szereti.Majd próbálok fel képet rakni,ha kész lesz.
Tudod a napom így telik:
apa elmegy 7 órakor,akkor én még visszafekszek 10 óráig tv-zek az ágyból.Aztán felkelek,reggelizek,megnézem kivel mizus aztán felsöprök é felmosok.Odarakom a kaját,megint megnézem írt e valaki és jönnek a műsoraim,majd ismét net.Hát szerintd nem uncsi :?
Amúgy elvagyok.Milyen telefont néztek?
Sütinek tudom javasolni a linzert,gyors,könnyű,vagy ha krémest akarsz csinálni akkor hatlapo,vagy mirinda szelet.Mindkettő mutatós.
Ha puding krémest csinálsz amiután megfőzöd a pudingot takard le nejlonnal,de úgy,hogy a pudingra simíttod,nem fog beleragadni és nem lesz bőrös! :wink:
Vendég
 


nyamiiiiiiiiiii csoki torta!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Örömmel jelentem, hogy túléltem a tegnapi fejfájást, de hogy itt ma mi van? 21 fok. Nyári meleg. Na ettől voltam én tegnap olyan rosszul.

KépKépKép
bikfy
 
 


hogy tudom lekicsinyítteni a képet,mert nem engedi feltölteni! :(
Vendég
 


21 fok????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: az igen......mennyi lesz nyáron :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Voltam ma dokinál, hallgattam szívhangot, annyira dolgozott a kis lábával, hogy csak derékig lehetett lefényképezni. De azért kivehető, ha más nem, hát az ujjai.

Kép

Kép
Kép
naegele78
 
 


Szerintetek az jelent valamit,hogy még mindig pozitív az lh tesztem?Haloványocska,de az is lehet,hogy a bromo befolyásplja...
Vendég
 


Naegela!Nagyon szép!jó lehetett hallani a kis szivecskéjét. :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?