Új privát üzeneted érkezett!

Sonjus!
Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon ...
köszönöm a dealerkedést és a meglepit !!!
Cupppppppppp!

Kép
zölddisznó
 
 


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Boni: Isten éltessen sokáig! Az ajándékodat már átvetted! :wink: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a hetes köszöntéseket! :wink:

Ugye nem mondjátok komolyan, hogy ennyit írtatok? Már mint, hogy csak Puszedli volt talpon? :?

Kérek beszámolót, hogy ki mit csinált, mit főzött stb.!!!!!!

Holnapra kapok egy kis szorítást?

1. A munkahelyre kell bemenjek, hogy találkozzak az utódommal és megértessem a főnökkel, hogy MÁR NEM DOLGOZOM.

2. 13.00-ra megyünk 3D-re! Remélem produkció hegyek lesznek! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Hát igen Bettike, nincs itt senki.... :(

Holnapra ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszike! :lol: :lol: :lol:

A beszámoló rád is érvényes! :D Legalábbis engem érdekel! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Émelygek, hányingerem van (és hasmanés), gondolom az emelt met mellékhatása. Uram melózott tegnap is, mai is, így tegnap Anyukámmal fesztiváloztam a közeli városban, ma meg bevásárolni mentünk. És te?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Fú akkor nagyon gyors hozzászokást, vagy mellékhatás enyhülést kívánok neked! :wink:

Látom a fiúknak dolgos napok vannak! Apjuk tegnap is, ma is dolgozott, meg még anyáéknál is festett én így egész nap lent vagyok, mert főzőcskézés van míg a többiek pakolnak, takarítanak, mert azt már nekem nem engedik. De legalább egy kicsit így is segíthetek valamit, mert semmit tenni nem megy. Főleg még így, hogy 2 szoba hátra van, amit ki kell pakolni, majd festeni, kitakarítani és visszapakolni. :?

Kép
bettike
Eger
 
 


Puszedli Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám! bizony betöltöttem ma a3.Xet :roll: de valahogy nem bántam a kis szuszogó csomagomat nézegetve :oops:

nem nagyon ünnepeltünk.... majd ha megyünk haza szülőkhöz.

Jobbulást kívánpok Neked... és kitartás!

Bettike gondolok Rád holnap
Vendég
 


Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mindenkinek csodás hetet kívánok!!!!!

Boni!
Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok :!: :!: :!: :!: :!:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanan kösziiiiiiiiii :lol:
Vendég
 


Boni!
Isten éltessen sokáig :)

Coca!
Nincs mit :oops:

Till!
Hű, de szoros program :? Drukkok mennek decemberre!

Bettike!
Hajrá főnökmegértetés :)
3D-ről tessék majd mesélni!

Ancsa!
fránya hosszú ciklus :(

Zsu!
már mindjárt 09.06! :)

A héten csüt-től nem dolgozom :) , és jól megérdemelt szabimat kívánom tölteni 09.01-től :) egy hétre :) várom, várom, várom!

Csókpuszi mindenkinek
sonjus
 
 


Helló!

Sonjus: hova utaztok?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


sziasztok!

puszedli: sajnálom a pirit :cry:

ancsa: de hosszú a ciklusod :shock:

till: legalább kiderült a baj. sajnálom a halasztást.

boni: boldog szülinapot!

bettike: gyere mesélj!

sonjus: mentek vhova?

rólam: ma voltam uhn, szerdán újra megyek. tüsző 15x16 mm, nyálkahártya 10 mm.

kati
katica30
 
 


kati szép tüszőcske és nyálkahártya :lol: ++++++++++++++++++

sonja jó pihit!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást!Gyorsan át tudtam olvasni:nem írtatok sokat!Nem voltam netközelben.
Miindenkinek puszik!
Ma voltam Mensben vérvételen, holnap megkonzizom a Menses dokival az eredményt. Kíváncsi leszek milyen eredm.lesz!!
Puszedli:sokat gondoltam Rád a Mensben és kéápzeld, nem fájt, elsőre sikerült a nőnek levenni és nem is szivárványszínű. (De nem is a múltkori nő vette a vért!! :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: hétfőn a "jó" nő van, én is hétfőn voltam! :wink: Írd majd meg az eredményt, engem is nagyon érdekel! Én most is szarul vok, émelygek, hányingerem és hőhullámjaim vannak, meg néha szédülök. Mikor szokom meg a gyogyit már? :cry:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszikám,szomi vagyok miattad.Gondolom idő kell ennek is. Vagyok msn-en ha van időd, most gyere.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok!
Anyumék elutaznak, mi megyünk őrizni a házat és a kutyákat :D a Balcsira, szóval egész jó lesz ;)
Pénteken még jelenésünk van egy esküvőn, de hétfőn, irány a nagy tó :) ott nem lesz net :(

Baba!
Örülök, hogy jöttél :) és hogy sikerült ügyesen vért adnod :)

Puszedli!
Jobbulást neked!!!!

Kati!
Nagyon szép tüszőid vannak és a nyálkahártyád is milyen rendesen összeszedte magát :) hajrá-hajrá
sonjus
 
 


Sziasztok!

puszi, én 3. hónapja szokom a gyógyszert! :( kívánom h neked hamarabb sikerüljön! Nagyon sok múlik a diétán!

Boni, Isten éltessen soká! Nagyon szép szülinapi ajándékod van!!!!

Katica, irigylésre méltó a mnyh-ád!

Baba, én is kíváncsi vagyok az eredményedre! Én is nemsoká megyek kontrollra.

Kép
kata05
 
 


Kata: még mindig vannak neked is mellékhatásai? :shock: Mennyit szedsz? Diéta megy? Sport is?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


1X850 mg (reggel-este elosztva), bár sztem kevés lesz.... Diéta szó-szó, a sport az nagyon megy heti 5-6 nap.Elég sokszor hipózok a gyógyitól-bár néha az én hibám...

Kép
kata05
 
 


kata, Puszi, ne ijesztgessetek! Akkor mi lesz velem?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de gyors leszek, mert apjuk birtokolja a gépet! :)

1. Sonjus! Naggggyon köszönöm a segítséget, vásárlást és a meglepit is! :wink:

2. Katica! Szuper eredmények! Akkor most mi is lesz, hogy is lesz?

3. Puszedli, Kata! :( Ez olyan szomorú! Remélem nagggyon hamar meglesz az eredménye most már!

4. Babim! Reménykedjünk, hogy nálad nem jönnek ki a mellékhatások!

5. Boni! Pedig az iwiw-en láttam és mégis elfelejtettem! :oops: Bocsika és utólag is sok boldog szülinapot! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sonjus mindenkinek meglepit küldött? :shock: Vajon az enyém mikor ér ide? :lol:

Jelentem hánytam, de már jobban vok! :wink:


Baba: nem kaptad meg az eredményt mélben?

Bettike: mi volt uhun?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jaj és a beszámoló!

1. Főnökkel kb 2 szót tudtam váltani, remélem most már feltűnik neki, hogy eddig sem voltam dolgozni és holnaptól sem megyek! :lol: Az új csajért pedig sűrűn imádkozom, mert aranyos és kedves és menne neki, csak nem 5 nap alatt! :( Remélem belejön, telefonon tartjuk majd a kapcsolatot, hogy segítsek neki, de ma elszomorodott, hogy amivel 1-jéig kész kell lenni, hogy indulhasson a tanév, abból semmi nincs kész, mert én csak előkészíteni tudtam neki, de augusztusban senki sem folytatta és ő sem volt a főnök meg azt mutatta meg neki, hogy hogyan kell a postát kezelni! ÁÁÁÁÁ! Szerintem is ez a legfontosabb tudnivaló! :twisted: :lol: :lol:

2. UH beszámoló! Hát szuper volt! Apjuk is nagyon élvezte! Kaptunk 2 képet és 30 perces DVD-t! Most azzal küzd, hogy átforgassa a gépre, meg majd a képeket feltegye és akkor majd fel tudom rakni ide én is! :lol:

1000000% hogy fiú! Természetesen a fütyköst mutogatta, nem is kicsit, meg a fenekét, meg a lábát! Az arcát alig bírtuk elkapni, 1-2 részen látszik igazán, mert vagy 2 kézzel takarta, vagy az egyik kezével csuklóig a szájában volt, vagy keze mögé rejtette az arcát! De nem hagyta az UH-s nő és azért is addig piszkálta! Amire kaptunk is jó kis grimaszokat! Meg sikerült felvenni, ahogy pisil! :lol:

Súlya jelenleg 2039 g a combcsontja szép hosszú 6 cm! És az orra, álla tiszta apja a szája meg az enyém! :lol: De annyira tipikusan felismerhető vonások, hogy hihetetlen, nem is gondoltam!

Na engedem apjukat a géphez bütykölni, majd még jövök a képekkel és ami még eszembe jut! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


KAtám, Puszedli kitartás drágáim, remáéem hamar lesz eerdmény..annyira szorítok!

Babim teneked meg kevesebb mellékhatást drága..és persze Neked is nagyon!
Bettike jaj de édi lehet, várom a képet..és nem neheztelek!

KAtám köszönöm smst is, és ezt a köszöntést is!
:lol: aztán gyere ám majd..


meg persze a többiek is aki akar.. egyesével jöhettek..nem ti lesztek az első látogatók.. ZSigi bírja a strapát! :wink:

az esti altatást imádom..szopi után látszólag alszik, beleteszem a kiságyba..kijövök a szobából.. 10 perc múlva beosontam megnézni valóban alszik e.. hát gondolhatjátok...az Én drágám a kis gombszemeivel nézeget ki a kis takarója felett..de egy hangja sincs... :lol: meg tudnám zabálni! de akkor állhatnánk neki egy másik gyereknek..apa szerint inkább együnk mást... :lol: az biztos, hogy nem is kellett más ajándék Nekem.. és teljesült az a kívánságom is, hogy még a 30.szülinapom elött szüljek... :lol: néha még mindig nem fogom fel....

:lol:
Vendég
 


Boni!
3 hetes Zsigibabának nagy cuppanós puszi!

Puszedli!
A te meglepid is közelít már, bár azt nem én küldtem ;)
ha megérkezik, küldöm utána az enyémet :)

Bettike!
Nincs mit tényleg és örülök is, hogy megnéztem ezt a boltot, mert jó sokminden van :)
Jó lehetett az UH.
kicsit irígy vagyok, de majd elmúlik :lol:

pusszantás mindenkinek
sonjus
 
 


Sonjus: alig várom már!!!!! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bettike: képeket kérünk már!!!!!!!! Tűkön ülök tegnap óta wazze! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bocsika! :oops: De most már íme!

Kép


Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike: nadon cukker!!!!! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Köszi!

Ja az első képen figyeljétek a kis ujját! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, olyan cuki ez a kis tökös :D Simítsd meg a nevemben :wink:
athiz
 
 


Hol van Mindenki?

Névsorolvasás kell?

Sonjus
Szezso
Kata
Kati
Coca
Baba
Zsuzska
Bettike jelen
Athiz jelen
Boni felmentve-igazoltan van távol
Andi
Klarissza
Ancsa
Till
Gaby
Szilcsi
Puszedli jelen
(és ha vki kimaradt, ezer bocsánat, de nagyon este van már)


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Én ma is jelen! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jó reggelt! Jelen!

de csak Én, mert Zsigi húzza a lóbőrt a szobájában! :lol:

Bettike micsoda Úri kéztartás :lol: és a jelek szerint valóban kukis :lol: nemhiába volt focilabdás a vonalzód sokáig!


Nekünk ma van a Boldog Házassági Évforduló napunk! a 3. :lol:

Holnap sajnos párom hazautazik, mert a nagypapája elhunyt szombaton, így 3 napig kettesben leszünk kicsi fiammal!

na megyek takarítani amig hagy a fiatalúr
Vendég
 


Hali és én is jelen tantónéni!

Boni, és ti miért nem mentetek apácskával?
Nagyon bódog 3. házassági évet, és még 80 ugyanilyet, vagy különbet. :D Kép
athiz
 
 


Boni: boldog házassági évfordulót! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


sziasztok!

jelen!

sonjus: jó pihenést!

bettike: nagyon cuki a babád :wink:

boni: boldog házassági évfordulót!

rólam: holnap délután tüszőrepi, aztán jövőhét kedden lesz a nagy nap. remélem, szót fogadnak a gyerekek, és szépen kiolvadnak.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

JELEN!!!!!!

Már csak három napot dolgozok juhéjjjjjj!!!!!!!

Hát picurkámmal akadt apró problémám amivel nem akartalak traktálni benneteket, de nem bírom tovább. Szóval úgy néz ki nagy a feje jövőhéten megyek norm. uh-ra a kórházba ahol megmérik a többi adatait is és ha az is nagy akkor nincs probléma, ha viszont azok kicsik akkor csaszi

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara++++++++++++++++++++++++++++

Katica, hurrá, drukk.drukk.



Bettike, nagyon cuki, grt.

Boni,grt. házass.évf.miatt, részvét papa miatt.

Érdeklődnék, kellene-e valakinek hcg teszt? Lenne eladó tesztem.

_rólam:36.cn, teszt csont neg., _Tegnap Mens, diagnózis:súlyos fokú IR+PCO. Meforal 500 mg, fokozatosan 3x500-ig, 3 hónap altt 6 kg-t kell fogyni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim remélem kiderül ez volt csak az igazi oka a sikertelenségnek! Hajrá -6KG hará baba!

Klara drukk hoyg arányos legyen!

Athiz, mert 3 hetesen nem hiszem, hogy autóztatnom kellene 200km- és nem is igazán szeretném ha az első hazaútja pont egy temetés legyen... :oops:
Vendég
 


Boni, oké, értem, mondjuk nem tudtam, hogy annyira messze van, de gondolom pár nap múlva újra otthon lesz az apu, és együtt örülhettek egymásnak. Egyébként részvétem.

Baba, Klarissza, Katica, drukkmilliárd!
athiz
 
 


Bonikám, cuki a kisfiad, csak mindig elfelejtem írni! :oops:

Cocát elvitte a Balaton??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, mennyi lett most az inzulinod? Fel a fejjel, kelleni fognak még azok a tesztek!

Boni, részvétem , rátok jár a rúd! Millió ölelés!

Klarissza, az összes drukkom a tiéd!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulákat! :oops: :lol:

Boni! Na rajtad nem fogott a terhességi amnézia! Hogy mi mindenre emlékszel! :lol:
Akkor most jön ám a főpróba 2-esben Zsigivel!
Ja! És szeretnélek összeszidni! 6 hétig nekem ne tessék takarítani, meg rohangászni, meg jönni menni! Tessék pihenni, majd 6 hét után! Addig minden megvár! :twisted: Csak jót szeretnék neked és én látom a körülöttem lévők közül, hogy milyen különbség van később, illetve még évek múlván milyen dolgok jönnek ki azokon, akik pihentek, illetve akik nem pihentek!

Babim! A tesztek sokáig elállnak és én is azt mondom, hogy igen is jók lesznek azok a tesztek! :wink: Kívánom, hogy ha ez a probléma megoldódik, akkor már ott is legyen a baba! :wink:

Katica! Hű! Ez igazán jó hír! Jól titokban tartottad, azaz inkább olyan csendesen lavírozol a célig! Annyira szorítok, hogy el sem lehet mondani! Valami szugerálást még kitalálok és küldöm!

Klarissza! Neked már van 2 gyermeked! Mihez képest nagy a feje? Már mint úgy értem, hogy a babáknak eleve nagy a fejük arányában nem? Egyébként ha mindent megmérnek bizti arányos lesz! :wink:

Ja! Szerintem Zöldi végleg leköltözött! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jelen!
holnaptól 8 melónap lazsálás jön :D

Hű Klarissza, drukkolok nagyon, hogy rendben legyetek!!!

Baba! hajrá 6 kg minusz! remélem hamar rendbekapnak és jöhet a baby!

Boni! boldog évfordulót!

Bettike! helyes ez a baba :)

Kati! bár nem tudok majd szabi alatt netezni, de gondolni fogok rád kedden!!! beírtalak a naptárba is ;)
Szép és sikeres olvadást :)

Mindenkit ölelek, puszilok!
Amennyiben, ha esetleg netalántán véletlenségesdiből tesztelnék egy pozitívat, akkor jelentkezni fogok vasárnapig itt, utána valakit zargatok telefonon! :)
Gondoltam megadom az esélyt ;)
Csak pozitívan, igaz? :D
sonjus
 
 


Sonjus, akkor drukk.
Kata, a kaáliba begépeltem tegn. az adatokat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?