Új privát üzeneted érkezett!

Kics, még nem adom fel. :wink:
Kellenének az adataid a tábliba:
-kor
-mióta próbálkoztok
-ciklus hány napos
-gyerek van-e,ha igen, neve
-vitaminok, amiket szedsz
-megjegyzés(ha esetleg mostanában mész dokihoz....ilyesmi)
Köszi! :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lyly, neked ajánlom a laptetőőőmet!! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babicsek,
nem fullad meg, azért van lehajtva a feje. Nekem ma már önként jött Bence, annyira jó utána az orra. Én is féltem tőle, de semmi baj nincs belőle. Beszéltem a háziorvosunkkal, 3 gyereke van, azt mondta, ez jó, csináljam, és a fül-orr-gégén is igen ajánlották. Szerintem nem mondték volna, ha bármi bajt tudnék csinálni. csecsemőknek is lehet, de őket a félrenyelés miatt oldalra kell fektetni, így nem lehet baj.
Igen, 5 ml-es a fecskendő, nekünk MINDENT kihoz, nem is volt azóta orrdugulása. Tudod, a csúnya fülgyuszi miatt én már bármit megtennék, hogy ne jöjjön elő még egyszer! A tengervizes orsprayk jók, csak nem mosssák át elég alaposan, így pedig az orrmelléküregeket is át kehet öblíteni, ráadásul olyan drágák.

Lehet, nekem is Leiden-szindrómám van, azért volt placenta-infarktusom, ezt még kivizsgáltatom. Ha az van, akkor nekem is szuri minden nap a hasfalba, de nem érdekel, csak a babának ne legyen baja!!!

Drága kis manó! Próbáld hűtőfürdőzni egy kicsit! Kb. 25-30 percig, lehet, az kicsit felüdíti.

Nyuszifül,
hülye emberekkel nem foglalkozunk, tudod? :wink: Álljon is melléd a párod, ti vagytok a jövője!!! Ha megöregszik, csak rád és a gyermekeire számíthat, hol lesznek már a szülei...
A szolit kihagyhatnád, mert nekem meg azt mondta a doki, hogy a nagy hőt nem viselik jól a babák. Inkább ne kockáztass!

Mucus,
én is megnéztem, de nem tudok eligazodni rajta.... :(

Melinda,
szegény te kicsikéd is. Elég kis kába a képen, gondolom, nem érzi magát a legjobban. Ekkora láznak nem szabad fogzástól lennie, csak áttételesen: a fogzástól az immunrendszerük legyengül, és elkaphatnak könnyen egy bacit vagy vírust. Figyeld a kismanót. Nem tudod elvinni ügyeletre? Iszik eleget?

Melisch,
azta egereket!!! :o Jól hangzik a terved a következő hónapra.
És enyém volt az előző laptető, így nem maradtam le semmiről!!!!

Betty,
sikerülni fog nektek is!

Kírus, Ízisz, Adiadi, Mandarin, többiek, tessék jönni!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

 
 

Betty,
drága vagy, de így nem éééééér.... :wink:
Inkább tedd el a következő hónapra!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nem teszem.....mert a Tiéd! :lol: :lol: :wink:
Most neked van rá a legnagyobb szükséged :wink: :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lyly!
Boldog szülinapot Bencének!!!

Niki!
Nagyon jó képek!!! Én még ilyen idős terhességről nem is láttam 4D-s képet!

Melinda!
Hát, én elvinném orvoshoz holnap tuti. (bár én inkább elviszem kétszer, minden szirszarral :oops: )

Nyuszi!
Szia! Jó pihit nektek! :wink:

Mi egész délelőtt sétáltunk a Városligetben. Tőlünk zengett minden. Kicsi lányom minden egyes kutyánál nagyon hangosan ugatott :lol: De szerencsére tisztes távolban maradt tőlük :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ha külditek az adatokat akkor meg tudom nézni a Jónás módszert nektek. :wink:

királylány
 
 


Melinda: jobbulást Pistinek, ha nem náthás akkor előfordulhat, hogy a foga. Bár azt mondják attól nem lázasodnak be, hogy jön a foguk, inkább akkor jön a fog, ha belázasodik. Értitek? Akkor dolgozza ki magát a fogacska. Figyeld őt, hányás, hasmenés? Fülét nem fájlalja?

Nyuszifül: Végre ideértél!!!!!!! Már úgy hiányoztál! Örülök neki, hogy Attila így kiáll mellettetek, anyóssal meg ne foglalkozz, majd mondja ő még másképp is. Semmi szükséged arra, hogy idegesítsen most. Már 7 hét! Hűűűűűűűű a mindenit, hogy rohan az idő! Szakdolit leadtad? Miről is írtad? Jó kikapcsolódást Atival :wink:

Babicsek: viszed dokihoz holnap? Szegényke, remélem nyugis éjszakátok lesz.

királylány
 
 


lyly: Neked is levált a méhlepény? Mert nekem igen , mikor Marcit vártam, ezért született hamarabb. Na akkor egyformák vagyunk.
Biztos jó lehet akkor az az orrmosás. Aranyos lehet a kisfiad, amikor megy magától a beavatkozásra. :)

Melinda: Nekem mindig azt mondta a gyerekorvos, hogy fogzástól nem kellene belázasodnia. De átha nálatok tényleg csak ettől van. Azóta jobban van?

Kép
babicsek
 
 


Királylány: Igen megyünk holnap 3-tól van rendelés.

Kép
babicsek
 
 


A jónás módszerhez kell a születési dátum és pontos idő. Na meg a hely.

királylány
 
 


Betty,
pusz-pusz! :D :D :D

babicsek,
pontosabban placenta infarktus okozta a halálát. :cry: :cry: :cry:

Dunakavics,
de jó, hogy jöttél! Jól vagy? Jó idő volt nálatok is a sétához?
Édi lehetett a kis ugatósotok. :D

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Dia, milyen adat kell hozzá? Én küldeném!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


De hülye vagyok! :lol:
Dia, küldöm privibe!
Köszike!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


lyly nagyon sok boldog szülinapot a kicsi fiadnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nyuszi de jó hogy írtál...remélem most már sűrűbben jössz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia nita! Hogy vagy? Voltál tanfolyamon?

Betty: ment a privi :wink:

királylány
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek. 1-2 napon belül kellene "nem" megjönnie a mensimnek és pár napja csinálom az lh tesztet, mint jósteszt.
Szerintetek erősödik a tesztcsík? Vagy ne legyek ilyen türelmetlen és bírjam ki még két napig? :)
Előre is köszi!
Kép

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Szia pitypang! Ha alulról felfele kell nézni akkor szerintem erősödik :wink:

királylány
 
 


Szia Pitypang!
Alulról felfelé határozottan sötétedik, nagyon drukkolok neked!
:wink:

Dia, köszönöm, bár nem igazán értem még mindig, mert amikorra be kell érnie a kiskatonáknak mindig, akkor menszesz előtt vagyok pár nappal mindig, ahogy kiszámolom. :oops: :roll:
Nem jól értelmezem? Most Mi van? :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


szia királylány igen ma voltam tanfolyamon és jól el is fáradtam.majd leragadnak a csipáim........ :D :D :D :D
ha alulról felfele akkor szépen erősödik...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty: ez nem függ a peteéréstől és attól, hogy mikor van mensi. Ennek a módszernek az a lényege, hogy hogyan állt a hold amikor születtél. Ezekben az időpontokban áll ugyanúgy a hold mint születésedkor. Azt mondja a módszer, hogy ilyenkor 85% az esélye a teherbe esésnek, míg pé-kor csak 15%. Ha a mensid a J napra esik akkor is össze jöhet a baba, ha van hozzá gusztusotok :lol: :wink:

királylány
 
 


lányok elköszönök.megyek aludni....

szép álmokat!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ahhhhhaaaaaaa, már értem! :lol: :lol:
Hát nemtudom, hogy ez hihető e, mindenesetre egy próbát megér :wink:
Köszönöm!

Én lépek mára csajok, még kell mennem Apáért.
További szép estét mindenkinek!
Jó éjt!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok, jó éjszakát!
Betty: sokaknak bejött, de a J nap nem az egész hónapra szól, mármint a baba neme, hanem csak arra a 4 napra. Veszteni nem vesztesz vele semmit. :wink:

királylány
 
 


Sziasztok!
Még kétszer elkezdett felmenni a hő,de adtam Nurofent,és la is ment.Nekem azt mondta a doki,hogy lehet lázas a fogtól..Amúgy jókedvű volt,mert hiába volt ölbe,azt nézte,hogy az állólámpa vezetékét hogy tudná a szájába venni.Ez az összevissza mindentnyalni akar már a sírba tesz,mert 3 -4 hós kora óta csinálja.
Most elaludt.Egyszer megijedtem,úgy elkezdett kacagni a csilláron,de nagyon hangosan,mondtam is apának,szerintem a láztól hallucinál... :shock:
Holnap beviszem a dokihoz...
jAHHHH!!!Pistike napra pontosan 17 hetesen mozdult meg.Érezhetem már most extra gyengén,csak lefekvéskor a másikat??Ha nem,akkor nem tudom én meg mernék esküdni,hogy az az.Tegnap is éreztem,de úgy gondoltam hülye vagyok.De ma is éreztem.Kétgyerekesek????Tapasztalat???De ma este még sasolok,hátha megint...
Holnap drukk Mandarinéknak!
Kínai szerint Pityesz kislány.... :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


megjöttem csajok én megtaláltam a J-st de nem sokat értettem belőle, jó, hogy királyány kisegitett :lol: , nekem csak szerencsém volt, hogy rájöttem

gyógyulást minden kistörpének!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda,
simán érezhetted. Én a másodikat a 13. hten éreztem (az elsőt én is a 17-en), a 12. heti uh-on alig tudtak nyaki redőt mérni, úgy ugrált. A doki legyintett, biztos, hogy semmi baja, amelyik így ugrál... Szegénykém életének az én testem vetett véget.
manót feltétlenül mutasd meg a dokinak holnap. Az én dokim szerint sem lehet ekkora láz a fogzástól. A Nurophent pedig csak óvatosan, 4-5 óránál sűrűbben ne add, nekik még olyan kis fejletlen a májacskájuk...

Nita,
köszönjük szépen, jó pihenést!!!

Pitypang
alulról fölfelé egyértelműen és gyönyörűen erősödik. Szorítok!!! :wink:

Jó éjt, lányok!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


LYLY!

Jaj,tegnap de kóma voltam, bocsánat:

BENCUSNAK SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!

(bocsi, hogy ide írtam, de hátha a másikba nem nézel korán reggel be!)
puszi
tünci28
 
 
 


sziasztok!
Megint mire végigolvastam, Bencének elfogyott a türelme.
a J nappal kapcsolatban feltétlenül el kell mondanom, hogy mi betartottuk, mivel jó lenne egy kislány (ha nem, nem ).
Pont mensire esett jan. 29 és az előtte lévő pár nap, de megtettük!!!
Nem tudom mikor fogant, de többen mondták, hogy lehet J baba, mert elég hamar mutatta a teszt. De az is igaz, hogy 10-es teszt volt, mensi előtt 4 nappal az mutatja.
Úgyhogy nem tudjuk, ha kislány lesz, én hiszek benne.
Amúgy is hiszek, csak a mensi zavar be.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Jó reggelt!

Pitypang: szerintem is egyértelműen erősödik, ez jó jel! Majd írd meg hogy a végeredmény mi lett! :)

Na képzeljétek Marcinak este adtam be kúpot, aztán fél 12 felé megint felébresztettem szegényt, mert olyan meleg volt, szinte sugárzott a homloka. Hát azt hittem nem jól látok, ennyit még nem mutatott ez a hőmérő. 39.63 volt a láza. Na gyorsan megint adtam egy kúpot, meg vizesruháztam a homlokát egy ideig. De aludt szépen.Nem is érdekelte, hogy én ott matatok a homlokán hideg rongyzsepivel. Most ébredt nemrég, és már csak 37.34. annyira örülök.

Melinda: Kíváncsi vagyok mit mond a doki majd nektek is. Remélem jól van Pistike. aranyos lehetett ahogy kacag álmában. Bár egyben tényleg ijesztő is.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek, szorítok, hogy jobban legyen Marci. A reggeli hője már jó majdnem. Nekem mindig azt mondta a doki, hogy piciknél 38-ig nem kell megijedni.

Melisch, de jó, hogy eltervezted ezt a lazítást!
Tuti, hogy összejön a baba így, hogy nem figyelsz rá!
sok sikert és tombold ki magad! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


meli érezheted már simán...... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Én azt tudom, hogy én 16 hetesen éreztem először. De már olyan régen volt. De elképzelhető, hogy a baba az.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukk, aztán lépek is :wink:
Minden picinek jobbulást kívánok, további szép napot!
Dobom a táblákat. Pussz! :wink: Kép Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


köszi a táblit......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép Betty, köszönjük.
Az előbb volt egy kis hasgörcsöm, nyilalás az alhasamba.
A frászt hozta rám. Próbáltam lefeküdni, de Benit 5 percnél tovább nem tudom leültetni.
Hála az égnek már nem fáj.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Semmi baja Pityesznek...nem tudom elvigyem-e dokihoz.Én nem szeretem minden kis vacakkal vinni.Hálistennek nem vagyok túlaggódó anyuka.
Én is boldog szülinapot kívánok Bencének. Majd a névnapján azért gondoljatok rám,mert úgy néz ki,aznap szülök.
Most megyek,játszok egy kicsit.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


gondolunk ám rád........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hol vagytok? Sehol senki?

Én most takarítottam ki a konyhát, elmosogattam, kiporszívóztam, felmostama járólapot. Most idejöttem pihizni egy kicsit.

Utána megyek Marci szobájába teszek rendet.

Kép

Kép
babicsek
 
 


Betti!
Klassz a tábla!

Babicsek!
Jobbulást Marcinak!

Viszem ma délután oltásra a lányomat.Remélem, most sem fog sírni :wink: A múltkor annyit mondott: aaaaúúú Hős volt. :wink:
De szegényt már annyit szekálták az orvosok... de a vérvételnél rettenetesen szokott sírni :(

Nekem továbbra sincs semmi tünetem. Mondogatom magmanak, hogy ez semmi rosszat nem jelent, minden oké...
Vendég
 


Sziastok, kisbetegek, hogy vannak? Melinda örülök, hogy Pistike jobban van erős kisbaba gyorsan talpra áll!
Nita te, hogy vagy? Milyen volt a tegnap a tanfolyamon?
angie28 nem lehet most egyszerü neked pihenni és ki örökmozgóddal is foglalkozni egyszerre :lol: , de te tuti megoldod.
babicsek hozzám is jöhetsz takaritani, nem lett belőle semmi hétvégén igy valamelyik este iktatom gyorsan be :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, sajnos ma reggelre gonosz piri bekopogtatott! :( :(
Majd köv.hónap! :(

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


melisch köszi jól vagyok...most keltem fel....aludtam...a párom még most is itt alszik....én megyek gyorsan csinálok a sali mellé tojásos nokedlit...az hamar megy,........
pitypang csúúúúúúnya piri......de nagy drukk a köv hónapra!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olyan rossz nézni, hogy a kismamis táblázatból csak az én adataim hiányoznak, inkább küldöm, Betty!
28 év, első hónapban spontán, 2. Lili, Hédi, 2009. okt. 25.

Dunakavics, nekem sem volt eddig tünetem, épp úgy vagyok vele, mint te, próbálok nem rosszra gondolni, de tegnap egész nap émelyegtem és ma is érzem evés után azt a fura érzést a gyomromban! Én úgy örülök neki, hogy csak na! Le is nyugodtam rögtön és már várom a csütörtököt, mert akkor megyek újra UH-ra! Te mikor is mész?

Kép
adiadi
 
 


Ahogy elnézem a táblázatot, a fiúk vannak többségben, úgyhogy hajrá lányok! :D

Pitypang. Sajnálom, hogy megjött piri. Nem is értem, mert olyan szépek voltak azok a jóstesztek. Na kezdek is kiábrándulni belőle.

adiadi: Gondolom te szeretmél egy kisfúit is a lányok mellé. :)

melisch: Hát szivesebben mennék hozzád takarítani, mint holnap dolgozni. :)

Dunakavics: Köszi. :) Remélem jól fogja bírni a szurit Borcsi. Tényleg Borcsi a beceneve ugye?

Lassacskán mi is készülünk az orvoshoz.

Kép
babicsek
 
 


Melisch: Mi a helyzet az ingyenélőkkel? Ha meglátnak ezt csinálják?

Kép
Vagy esetleg ezt?
Kép

:lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
babicsek
 
 


babicsek :lol: :lol: :lol: a miénk egerek a közép kategóriába tartoznak a nagyok iszkolnak a kicsiket papuccsal zavartuk csak akkor szaladtak el ha odadobtuk a papucsot, már 5 kicsit és 1 nagyot fogtunk! Öcsém megy hétvégén németbe és ha talál hozz elektromos riasztót nekik ha-ha és akkor menekülhetnek mint az első képpen, csak nehogy Mayát is zavarja az ultrahang :cry: mert akkor nem sokat érünk vele. Sok sikert a dokinál legyetek ügyesek és bátrak!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch remélem elkapjátok azokat a kis dögöket.......... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megjöttünk. Nem sírt, egy kis nyafi volt, meg a szokásos au :D
Remélem nem lesz mellékhatása: hányás, hasmenés, láz... :?

Adiadi!
Én jövő hétfőn megyek délután dokihoz.
A lányaiddal erősebbek voltak a tünetek? Én azért aggódom, mert a lányommal ugye végighánytam a terhességet, és a másodikkal pedig nagyon rosszul voltam, felfordult a gyomrom sokszor, de csak néha tehettem meg, hogy ki is jöjjön. :?

Babicsek!
Igen Borcsi=Borbála :wink:

Pitypang!
sajnálom, hogy megjött... :(

Melisch!
Maya mellé nem szeretnél esetleg egy cicát? Na az!megfogná az egeret :wink:
Vendég
 


Üdv Duna!

Ezek szerint hősök voltatok :lol: :lol:

Kép
kicsi80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?