Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok a biztatást.Nélkületek már megkattantam volna.
Julika!
Szerintem igenis jól teszitek,szeressétek egymást!Én nemis tudom,lehet,hogy befelé fordultam volna,szerintem annyira jó,hogy ti így tudtok menni tovább az utatokon.

Nem tudom,csak nekem potyognak mindig a könnyeim,mikor Julikát olvasom?Annyira szépen tud írni mindenről...

Ja,én azt hittem,a szorulás attól van,hogy leszoktam a cigiről.
Vendég
 


Julika!
A tiltott gyümölcsről csak annyit, hogy 10 éven keresztül volt gombás és mindenféle fertőzésem. Ha kezelésre kellett menni, illetve kezelés alatt tilos volt a nemi élet. CSAK AKKOR VOLT KEDVÜNK! :) És most is a beülti után, nekünk azt mondták nem szabad. Kétszer is együtt voltunk illetve majdnem 3x. :oops: Persze ennek most már vége. Már féltem a babá(ka)t
dezsina
 
 


Dezsi!
Nyivákolj csak nyugodtan! :wink: Iszonyú nehéz ez! Folyton a tüneteket lesi az ember! Egyszer van, aztán nincs...Asszem ez így normális ám!
Én meg csupa takony vagyok, úgyhogy semmilyen íze nincs a számnak! :roll: A gyomrom meg olyan, mintha kb kimosták volna, de asszem ez is a náthától van. Ha fáj a hasam, az a bajom, ha épp nem, akkor meg az...Szóval tudom, miről beszélsz! Nagyon nem szabad belemerülni, mert tényleg megkattan az ember! :roll:

Nyuszika!
Mindez persze rád is vonatkozik! :wink:
Julikát én is imádom! :oops:

Kép Kép
backa
 
 

 
 

Nyulasz!
Mikor tesztelsz legközelebb? Én vasárnap gondoltam, de lehet, hogy a Backa által javasolt tesztből beszerzek és tesztelek előbb is.
dezsina
 
 


Dezsina - nem nyivákolás ez kérem szépen! csak ANYAI AGGÓDÁS!!!!!! azt meg lehet határtalanul - hiszen minden kis pici pocok megérdemli :lol: Nekem soha nem volt fémes íz a számban, ez nem hiszem, hogy döntő jel lenne. Tessék nagyon sokat pihenni, mindenféle jóra gondolni, simizni a pocakot - mesélni neki (fejből, könyvből, netről - bárhonnan és bármit....én még azt is elmeséltem, hogy most tésztát főzünk és a tészta lisztből van, és a molnár bácsi a malomban, meg a kisegerek hordták a zsákot..... :oops: )

Backa -hát mint a régi szép időben!!!! Jól megnevettettél!!!!!!! Aranyos ez a tiltott gyümölcsös dolog, meglátjuk, mi lesz velülnk szombat után...... :lol: Most ne is bújjatok össze - legalábbis mi sem mertünk. Most tényleg az a legfontosabb, hogy ott maradjon a baba, ha már ügyesen megkapaszkodott, s hát azt meg ugye tudjuk, hogy egy jó kis lepedőakrobatika méhösszehúzódásokkal is jár..... :oops: ezek számát most minimalizáljátok egy kis időre..... :oops:

nyulasz - én sem hittem, hogy fel tudunk állni belőle, sohasem gondoltam, de akkor derül ki mennyit bír az ember, mikor a hátára teszik a keresztet. Ti itt mindannyian példamutató emberek vagytok, talán sokan többet is kibírtak már mint én......de nem hasonlítgatunk: mindenkinek a saját terhét kell vinnie a hátán, s úgy látom cipeli is rendesen mindenki. Azt meg, hogy itt ilyen társakra találtunk egymásban, akik tudnak segíteni nekünk az úton, azt meg nagoyn meg kell köszönnünk - leginkább egymásnak. Hiszem, hogy velünk is azért (is) történt mindez, hogy olyan embereket ismerjek meg, akiket enélkül soha nem ismertem volna meg, olyan örömeim legyenek, olyan apró örömeim, amikért lehet, hogy különben soha nem adtam volna hálát, olyan mozzanatokban is lássak gondviselést, amik addig természetesnek tűntek.......s hiszem, legközelebb nemcsak a várakozás örömét kapjuk majd meg apával, hanem az élet valódi csodájával is megismerkedhetünk!!!!!! Nem szabad sírnod, a manód boldog anyukát szeretne magának!!!!!!!! Mosolyogj sokat!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
julika79
 
 


Dezsina!
ha vasárnapig kibírod, egy hős vagy! :wink:
Szerintem holnapután próbálhatod újra! Bár az is szombat! Jaj, én naponta teszteltem az elején! :oops:

Már minden hsz-ben akartam kérdezni : Zsani?????

Kép Kép
backa
 
 


Vasárnap???????
Én délutánig nem tudom,hogy bírom ki :oops: :oops: :oops:

Én holnap bemegyek a Kaáliba vérvételre.De reggel biztos csinálok tesztet,ha ma eljutok gyógyszertárig.Mert csak Gabriel van egy itthon,de azt inkább elrakom az ötödik gyerkőc utánra,amikor majd azon fogok izgulni,hogy ugye nem lesz pozitív...
Eygébként hivatalosan nekem szombaton kellene tesztelnem,a Kaáliban ezt mondták.
Vendég
 


Tisztára olyan, mintha chat-elnénk........de én azt igaziból nem is tudok, úgyhogy ez így nagyon jó nekem..... :oops:
julika79
 
 


Mire megírok pár sort,legalább három üzenetet kell visszaolvasnom.
Vagy lassan írok?
Vendég
 


Jókat röhögök itt magamban!
A bejárati ajtó meg nyitva, hogy a szökött vizslám be tudjon jönni! :roll: Ááá, biztos nem néz hülyének a szomszéd csaj a teraszon! :roll: :lol:
Nyulasz! Ez az 5. gyerekes gondolat nem rossz! :lol: :lol: :lol:

Ja, tényleg chat lett belőle! nem baj, most legalább van mozgás a topikon! Néha úgyis tök kihalt! :D

Kép Kép
backa
 
 


Backa - kismamaként előírás a lököttség!!!!! még nem mondtam? na de komolyan: klassz dolog, ha jókat tudsz mosolyogni!!!!!!!!!! Aztán a délutániak meg majd átkoznak minket, hogy nem bírtak visszaolvasni.... :lol:

Hajrá vérvétel, hajrá teszt!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Julika!
Esküszöm, hogy a sok röhögés segít!
Képzeljétek, elkezdtem tölteni a dc-ről egy sorozatot! Régen ment a tv-ben is, Dadus a címe. Nagyon "egyszerű", de én beülti utántól minden délelőtt ezt néztem. Fél órásak az epizódok, ahogy töltődött le, úgy néztem is. Tehát egész délelőtt röhögtem! :roll: Arról nem is beszélve, hogy nem értem rá mellette aggodalmaskodni. Szóval terápiás céllal néztem. Talán bejött. Most épp elfogyott, de nem akarom bekapcsolni a dc-t, mert annyira leveszi a netes sebességemet, hogy nem bírok Veletek chatelni! :lol:
Majd délután meg este! :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Én a Szívek szállodáját néztem akkoriban állandóan - olyan könnyed, jókat lehet azon is mulatni.........Nagyon megdicsérlek, ügyes vagy!!!!! Így kell ezt csinálni!!!!!!!! :lol:
julika79
 
 


Lehalt a Netem.... :twisted:
pedig sokat írtam
dezsina
 
 


Backa!

Az nagyon jó film.Valamelyik csatornán most is játtszák.

Sajna mennem kell főzni,de közben be-be nézek,csak kicsit ritkábban.
Vendég
 


Szóval, már nem tudom mégegyszer leírni...
Julika!
Neked is nagyon-nagyon drukkolok!
Nagyon szívhezszólóak a szavaid! Tényleg könnybe lábad az ember szeme.

Backa! Nyulasz!
Lehet, hogy túloztam és nem bírom ki vasárnapig. Beszerzek lehet (biztos :) ) másikat.
dezsina
 
 


Dezsi!
Gondoltam.Hiszen csütörtökig sem bírtad :lol:

Reggel mutattam a páromnak a teszteket,és kérdezi,hogy melyik az,amelyiket a Kaáliban adták.Mondom neki,egyik sem,azt már tegnap ellőttem. :oops:
Jót nevettünk. :lol:
Szóval tegnap reggel is nagyon-nagyon halvány volt a csík,és talán én is azért bíztam ma abban,hogy jobban kell látszódnia.Tehát ennyit a türelemről. :oops: :wink:
Vendég
 


Hú mennyit írtatok, nemtok most vissza olvasni....majd délben.

Backa, Dezsina, Nyulasz
Ti mit csináltok napközben? Pihiztek? Vagy bármit?
Backa csináltál a 12. nap elött is és az negatív lett?

Jövök délben, ha elalszik a Máté.

Zsani
Vendég
 


Zsani!
Én pl. dolgozom, csak percenként frissítek és válaszolok is, ha van egy perc időm

Nyulasz!
Akkor most eldőlt, ogy holnap is fogok tesztelni :lol:
dezsina
 
 


Lányok!
Teszteljetek csak Ti is minden nap! :wink: Szegény teszt-gyárosoknak is csak élni kell valamiből! :lol: Az én nevem biztos imába foglalják! :lol:

Zsani!
Ezek szerint nem volt ma teszt????
Persze, én sem bírtam ki a 12. napig! De mindig nega volt korábban! Pontosabban a biokémiai terhességnél halványan látszott valami a 11. napon, de az aztán pár nap múlva nega lett teljesen.
Most a + teszt után felhívtam a Kaálit, szerettem volna vérvételt, de azt mondta a Boga doktor, hogy ha nincs vérzés, meg semmi egyéb gond, akkor nem kell vérvétel és több teszt sem. (persze már vagy 5-öt teszteltem azóta) Ja, és azt is mondta, hogy jó korán lett + a teszt (12.nap!) Tehát ne hamarkodd el, csak csalódás ér! Az meg baromság, hogy 4 nap a beágyazódás! Simán lehet egy hétnél is több! Azért nem véletlen, hogy két hetet mondanak ! Sőt! Ha a 14. napon nega, de vérzés nincs, akkor két nap múlva ismét teszt! (ez az egyik Kaális zárómra van írva!)
Na, most jól megmagyaráztam, hogy hogy kellett VOLNA nekem is tennem! :oops: :lol: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Backa!
Ezt jól megmagyaráztad :D Én is ugyanezeket tudom, mint Te! Nekem azt mondták, hogy a 16. napon már biztosnak tűnik, ha negativ..., hogy akkor nem
dezsina
 
 


Zsani!

Én pihizek,meg most főzök,meg nemis tudom.Babanetezek :lol:
Gondolom téged azért Máté lefoglal rendesen :wink:

Dezsi!
Holnapra!+++++++++++++++++++

Backa!
Nem értem,hogy miért nem csinálnak vérvételt.Hisz az azért többet elárul.És melyik teszted ajánlod?
Vizslád visszajött?


Szerintetek,ha holnap a vérvétel kimutatja,hogy babát várok,arról én már kapok igazolást,hogy terhesség,vagy azt csak az UH után?
Már csak azért,hogy a háziorvosom fel tud venni hétfőtől veszélyeztetett terhesként?
Vendég
 


Andrea!

Nagyon jók a hírek!!! Örülök!!!! :D csak így tovább!!!! :!:
dezsina
 
 


Azt hittem,ha fél órával késöbb nézed meg a tesztet,akkor már torzul az eredmény.Vagyis erősebbnek láttszik a csík,legalábbis a teszteken ez olvasható.
A Gabriel 20-as érzékenységű.Szerintem lemaradt egy 0,és 200!!!

http://www.mamanet.hu/modules.php?name= ... nt&sid=237
Vendég
 


Nyulasz!
Ezt jól megaszontad!
Amúgy Neked, van valami fémes szájíz, vagy hasfájás vagy valami?
dezsina
 
 


Dezsi!

Fémes szájíz nincs.Hasfájás az van,olyan mint amikor megakar jönni.De nekem a punkció óta fáj a hasam.A cicim is fáj,olyan mintha a bimbó körüli rész meg lenne duzzadva.De inkább csak az egyiken.Ja,és 37.5 naggyából egész nap a hőm.
Meg nagyot nőtt a hasam,pedig vékony vagyok,bár most híztam is pár kilót.De majdnem mind hasra ment.De a hízást annak is betudom,hogy leszoktam a cigiről,ezáltal a székletem még csak kétnaponta van(már bocs hogy így írom :oops: ),és ugyebár rágcsálással pótolom a cigit.Ami nem mindig alma... :lol:
De azért is hízhattam,mert itton vagyok,sokat pihenek.
Nálad,mizus?
Vendég
 


Nyulasz!
A beülti óta fájdogál a hasam. Hétfő óta fémes szájíz, hol több, hol kevesebb. Nekem is szorulásom van, 2 naponta megyek, de ugye tegnap be is ilyedtem, hogy nem volt az, hanem beindult a hasam és tudod, írtam, hogy az nálam a mesi előjele. A cicim olyan telt, főleg napközben, meg este, reggelre lemegy, de azért picit már reggel is teltebb. A bimbimmel nincs semmi. (egyenlőre :) ) Most elég fáj a hasam, mintha megjönne. Ja, és folyásom van,de ez nem az Utro, szerintem... nem híztam egy dekát sem. A hasam dagi, de eddig is ez volt, szóval nem tudom. És nem vagyok fáradt sem. Ez is zavar, mert a könyvek írják a fáradtaságot.
Azt hiszem ennyi. Á, a reggeli hőm szájban 36,8-36,9, hüvelyben 37,0-37,1. Ez sem valami jó. napközben meg 37,1-37,2.
dezsina
 
 


Dezsi!

Én úgy tudtam,hogy a hő,ha 37 vagy fölötte van akkor jó,vagyis,ha a ciklus első feléhez képest magasabb néhány tizeddel,akkor jó.Lehet,hogy neked alapból 1-2 tizeddel alacsonyabb a hőd.A 37.1,37.2 szerintem nagyon jó.Én meg pont a 37.5,37.7-től ilyedtem meg.
A folyás az jó.Azt meg én olvastam.De én nem tudom megkülömböztetni az Utrótól.

Én ha sokat írok,mindig jobb egérrel rámegyek a másolásra,engem többet nem sz.vat meg,az biztos.Ha elszáll,csak bemásolom.
Vendég
 


Nyulasz!
A hőt én is úgy tudom, hogy 37 felettinek kell lennie. Ezért is parázok. meg hát mindenért...
Én is kimásolom mindig mielőtt előnézetre küldöm, de a szemét nem illesztette be :twisted:
dezsina
 
 


Ja,én nem szoktam előnézetre küldeni.Csak simán küldöm.

No para.
Mondjuk egy fiú-lány párosítás jöhet? :wink:
Kép
Vendég
 


Nyulasz!
Megegyeztünk :!: :D
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok! :D

Nagyon rendik vagyok, hogy hiányoltatok, köszönöm!!!

Először is: Dezsike gratulálok tuti, hogy pozitív az a teszt!!! :D

Nem olvastam mindent vissza, nagyon sokat írtatok! :D
De gondolok mindanyiótokra és nagyon drukkolok Nektek!!!

Holnap 10.30-kor lesz a beültetésem, mindegyik osztódásnak indult, viszont 4 db még csak kétsejtes állapotban van, azt mondták holnapra ezek is többsejtesek lesznek.
Van egy 3 és egy 4 sejtes szép szabályos embrió, ezeket kapom vissza holnap. A többi négyet fagyasztják.

Puszi Nektek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Mennek a drukkok ezerrel!!!! Nagyon vigyázz magatokra!!!
dezsina
 
 


Nyulasz!

Nekem úgy volt,hogy az első UH.-on kérdezte meg a doki,hogy akarok -e menni táppénzre. Tehát szerintem onnantól mehetsz. Mert ugye,ha az első Uh.-on minden oké,az számít élő terhességnek.

Kép
andrea23
 
 


Dezsi!

Itt is gratula!!! :lol:

És persze Nyulasz Neked is!!! Mert a halvány is két csík!!! :wink:

Kép
andrea23
 
 


Köszi Andi!

de nekem hamarabb kellene,mint az első UH :cry:
Remélem valami mással akkor még tartani fog a háziorvosom,mert már két hete megfázással vett fel. :cry:
És az első UH még odébb van... :cry:

Jucmuc!
A holnapi ET-hez nagyon drukkolok!++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tök jó,hogy holnap a kis picurokkal a pocidban jöttök már haza. :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajok! :lol:

Gyorsolvasó tanfolyamot nem indít valaki! :lol:
Apám... hogy Ti mennyit írtatok :shock: és milyen jókedvűek a hszek. :P
Persze én is akkor jövök, mikor mindenki eltűnik :twisted: :lol:
Harapok, mi? :twisted: :lol:

Dezsi, Nyulasz!
A 2 csíkos teszt az pozitív teszt, az meg magasabb hcgt jelent, az meg pelusost... :lol: Uh. én szorítok ezerrel! :lol:
A lombikosok 1. törvénye: NEM KERESÜNK TÜNETEKET.. mer' ha fáj az a baj, ha nem fáj az a baj... :D
Ergo mindenki máshogy reagál. Én baromira minden tünetet produkáltam, a barátnőm meg 2 hétig szontyorgott, hogy neki aztán semmi babás tünete és tuti jön a menzi. Végeredmény: én lombikra várok, ő meg ma vett egy kismama nacit! :lol:

Nyulasz!
Engem 2 hétig a háziorvos tartott táppénzen, aztán átvett a körzeti nőgyógyász, mert úgy tudom, hogy a beültetés után a körzeti nőgyógyász tarthat táppénzen a lombik miatt. Aztán a babával már nem tudom. Szerintem az átmeneti időszakot ezzel ki tudod védeni! Egy a fontos, a körzeti nőgyogyónak ne engedd megvizsgálni magad. A lombik már nem, a terhesség még nem indokolja. Remélem segítettem!

Backa!
Barátném! :lol: Csak tessék tovább alkalmazni a mosoly terápiát, meg a Julika terápiát!

Julika!
Nekem sosenem mondasz semmitsenem :( remélem nem bántottalak meg valamivel... :oops: :( azt nagyon bánnám :oops:
Nagyon szorítok a spontán babóhoz! :D

Juc!
Babaragacs elindítva! Nagyon szép eredmény! :D

Lola?? :roll:
Vendég
 


Lexa - csak neked!!!! úgy szeretlek te őrült!!!!!!!!! :lol: :lol: csak most ezt a sok zűrzavaros kismamit kellett előbb lecsillapítani itt a fórumon :lol: :lol: lehet rugdosni a lábam, odatartom kismamiknak :oops: :oops: Na szóval: látom a vonalzódat, hát mindjárt érted is lehet nagyon erősen izgulni, meg drukkolni a pici pocidnak a babásodáshoz!!!!!!Rám számíthatsz!!!!!!!!!!!!!!Drukkolásban vagyok a legjobb!!!!!!!! :lol: :lol: most itt kidrukkolom magam a többieknek, s aztán te következel!!!!!!!!!!!! Meg sem szabadulsz majd tőlem csak figyelj!!!! Komolyra véve a szót: nagyon szeretlek téged olvasni, örülök, hogy jó a kedved!!! Figyeld meg a Jóisten azt szeretné, hogy mi együtt pelusozzunk, kivárjuk, míg itt ezek mind bebabásodnak, aztán jövünk mi!!!!!!!!!!!!!!!!Még tavasszal!!!!!!!!!S mire a nyár, és az ősz is elköszön, amit ma sejtünk, egy nap világra jön :roll:
julika79
 
 


Sziasztok!

Kinek mikor jelentkezett a mellfeszülés a beülti után?
Én is tüneteket keresek, pedig igaza van Lexa-nak....ha fáj az a baj, ha nem akkor meg az :)
Valahogy most tök üres érzésem van. A Mátét nagyon vártuk és persze ezt a picikét is, de mégse ugyanaz. Bűntudatom is van miatta. Akkor minden a Mátéról szólt már a beülti napjától a pocakomban, a tesó meg "csak ott van valahogy". Ugye értitek hogy gondolom ? :?
Pedig szeretnénk nagyon.
Vett ma a férjem clean blue tesztet. Mi a véleményetek róla? Tényleg hamarabb kimutatja, mint a többi?
Legalább hétfőig igyekszek kibírni a tesztet, meggyőztetek, hogy nem érdemes hamarabb :)

Bocsi, hogy csak magammal foglalkozok most, de nem akarok nagyon itt ülni a gép elött.....inkább irány az ágy....

Jó éjt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Lexa!

Köszi,akkor aszem elmegyek a nőgyogyimhoz,ha nem kapnék igazolást a Kaáliban.Már ha lesz mire igazolást kérnem.

És igazad van a tünetekkel kappcsolatban,de majd visszaolvastatunk téged is tesztelésed elött pár nappal... :wink: :lol:

Julika!

Ezeket a cuki macikat neked találtam,szerintem pont olyan kedves ez a kép,mint ahogy te szólsz itt bárkihez.
Na,ez azért mindenkire vonatkozik,de azon sem csodálkoznék,ha nemsokára receptre írnának fel téged,friss lombikosoknak. :wink:
Kép

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Julika!
Egy akkora ölelést küldök hogy átéri a földet! :lol: :lol:
Itt vigyorgok, mint egy tejbetök és én is ugyanazt érzem mint Te!
:lol:
Csodaszép álmokat kívánok Neked és a Párodnak! :wink: :lol:
Vendég
 


Nyulasz!
Igazad van! :D Nekem is csak akkor nagy a szám, ha nem vagyok benne. Egyébként meg morcogok a melleimre, hogy nem feszülnek és mérges vagyok, ha nem jön rám a róka a fogmosástól! :lol:
Remélem hamar a fejemre olvashatjátok a lombikosok 1. törvényét (amit persze senki nem tart be) :lol:
Szép álmokat Neked! Babaragacsokat indítottam! :arrow:
Vendég
 


Zsani!
Természetes, hogy ez a babavárás már nem olyan, mint mikor csak ketten voltatok... hiszen mostmár 3-an várjátok a kistesót! :D
Szerintem Máté nagyon jó gondolatelterelő! :D
Jó pihenést Nektek is!

Lassan én is megyek!

Babaragacsok, csíkerősítők és nagyölelések elindítva! :arrow: :arrow:

Pussz Mindenkinek! :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, hogy nem vagyok norma 8) , ma megint teszteltem. Pozitiv lett, talán mintha egy lehellettel erősebb lenne, mint a Gabriel, de ez is halványka. Ez Rowed volt. Reggel a Tescoban vettem még egy tesztet, azt holnapra. és akkor van még egy Clearblue (mert abból a legelején kettőt vettem) Megőrülök. Nem bírom ezt a feszkót. a dokit csak hétfőn hívom.

Lexa!
köszike a tanácsokat :) , ezeket jómagam is tudom, de tudod, ilyenkor nem vagyunk beszámíthatóak :D Majd megnézünk Téged is :!: :!: :!:

Nyulasz!
Miújság?

Zsani!
Nekem a progiszuri kezdetétől feszült a mellem, vagyis már a punkció utántól. Nekem ez nem mérvadó. Félek is, hogy nem feszül eléggé, mert reggelre nagyon leapad. Jó, érezni, hogy kicsit telt, de akkor is jobban kéne :roll: Szóval ez változó, legalább is nálam.

Julika!
mindig olyan szépeket írsz.... Irjál mindig valami bátorítót! Nem is értem, hogy lehet ilyen lelkierőd :roll:

Andi!
Extra köszönet, a halvány is kétcsík mondatért :D Csak lenne már erősebb!!!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincsenek jó híreim. :cry:
Vagy méhenkívüli,vagy abbamaradt terhesség.HCG:12,és ez kevés a 13.napon.
Adott a doki 5% esélyt rá,hogy normál terhesség legyen,úgyhogy kedden mégegy vérvételre behívott.Azt mondta addig mindent folytassak úgy ahogy eddig.Teljesen magam alatt vagyok.Nem értem miért történik ez.
Köszönöm mindenkinek a drukkokat.
Vendég
 


Dezsi és többiek.Remélem ti majd sokkal jobb hírekkel jöttök!
Vendég
 


Nyulasz!
Nem találok szavakat :(
dezsina
 
 


Én se.Viszont találtam másik nyulat avatarnak

Kép

De azért keddig még nem cserélem le.
Vendég
 


Nyulasz!

annyira sajnálom.... Nem is hiszem el, talán azért adjuk fel.... :(
dezsina
 
 


szóval azt akartam írni, hogy NE ADJUK FEL
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: