Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?

Mi is szeretnénk babát, de csak 2-3 év múlva, hogy az anyagiak is rendezettek legyenek, és befejezzem a sulit.
Persze ez csak akkor jön össze, ha velünk minden OK, amit én a magam részéről kizártnak tartok. :roll: De pozitívan állunk hozzá :wink:

Remélem, minél előbb babásak lesztek!

Bridget, jó a kép! Bár ennyit egyszerre nem szeretnék :lol:
Vendég
 


Csajok elfelejtettem jo ejszakat kivanni :oops:

Kép

Na itt lennek megint alig tudtam felkelni :x A laptetoert bocsi csajok...csaltam most megint de keddre nagy szuksegem van ra 8) Mar most szurkal a jobb oldalam ami ngyon jo mert a bal van elzarodva elmeletben es multhoban amugy itt ott volt peti :? Szal most keddre gyurok de ngyon 8) :) Es hat igen 5baba azert nekem is sok lenne :shock: Neha azon is gondolkodom ha lombik lene mennyi petit kernek vissza mert neha a felelem 2babatol is elkap egyszerre :shock: :oops: De szerintem kettot kernek vissza bar itt az 1 a nagyon bevett dolog :shock: Na de meg nem tartunk ott csak ugy hangosan gondolkodtam :wink:


H.Kitty
Szia mar miert ne csatlakozhatnal :wink: bar itt nincs az a nagy napi porges viszont barmikor marmirol lehet itt beszelni 8) Sot nem csak,hogy lehet csatlakozni de en szemely szerint es bizti vgyok a csajokban is,hogy ngyon orulunk neked :D Latom meg uj vagy 8) bar ahoz kepest mar szep kis avatart is feltoltottel es gondolom vonalzid is lesz nemsoka 8) :lol: 2-3ev mulva? :shock: Hat igen sosem eleg idoben elkezdeni mert itt mar tobben is tobb eve probalkoznak aztan semmi :roll: Vizsgalatra fogtok menni?Miert gondolod,hogy nalad baj van? :roll:
Hany eves vgy? :lol:

Na csajok latom tegnap delutan mindenki szunetelt....BABARA FEL EN AZT MONDOM :lol: MUTASSUK MEG MINDENKINEK,HOGY IS KELL EZT CSINALNI :twisted: 8) :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Szia Bridget!

Köszi! Igen, még új vagyok. 21 éves vagyok, és fiatalon szeretnék anyuka lenni :D De ez majd úgyis eldől. Azért gondolom, hogy baj van, mert nekem csak fogigátlóval van rendszeres ciklusom, nélküli kb kéthavonta, ha megjön :?

Vizsgálat: én tuti megyek majd rákszűrésre (jövő nyárra terveztem), meg komplett nőgyógyászati vizsgálat.
Páromat majd csak akkor küldöm, ha nálam minden OK, és huzamosabb ideig nem jön össze a baba.

Ti mióta próbálkoztok?
Vendég
 


Jó reggelt csajok!!

Bridget: igazad van mutassuk meg mindenkinek:)


Kitty: üdv köztünk. Nagyon fiatal vagy miért ne jönne össze?, Ne butáskodj a mensit gyógyszerrel helyre teszik.
Vizsgálatra vissza térve. Jövő nyárra tervezed a rákszűrést?? Eddig nem voltál ?? Azt évente kell megcsinálni.
A párod is ilyen fiatal?
Merre fele laktok?

Magamról: 2007 júlus óta próbálkozunk . De van már egy 3éves lányom.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Azt tudom, hogy évente kell(ene) rákszűrésre menni, de ez idén kimarad szerintem.
Párom négy évvel idősebb, és ő még 30 éves kora előtt apuka szeretne lenni, persze ha meg lesz az anyagi háttér is. Először erre gyúrunk. :roll:

Bács-Kiskun megyében lakunk, települést direkt nem írok, mert egy kicsi falu, és nem akarom, hogy esetleg ezen csámcsogjon vki :wink:

De jó Neked, hogy van már egy lányod! Biztos hamar meg lesz a kistesója is! Drukkolok! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt, de csak gyors bekukk igy munka elött, mert minjá indulok!

Helló Kitty!!! Üdv köztünk! Örülök, hogy jöttél! Te mióta vagy eggyütt a pároddal, hogy 2-3 év mulva szeretnél csak kisbabát?? Menyasszonyvagy vagy már csinos kis feleség??
Amugy én a rákszürésre azt mondom, hogy ne várj vele jövö nyárig! Mert azt minden nőnek minden évben vagy jobb esetben fél évente el kell mennie, mert csak így szürhetö ki igazán, ha baj van! És azzal még nem voltál dokinál, hogy bogyo nélkül mért van ilyen rendszertelen pirid??

Húúú! Jól lerohantalak a kérdéseimmel! Ne harizz! Csak tudod szeretnénk megismerni a másik mint egy kis családtagot! :lol: :lol: :lol:

Na csajok huzok készülödni, mert minjá megyek meloba!

Ja amugy tegnap megjött pirike! Totál kikészitett! Szal megint volt ájulás meg dokinál szuri! Tök genya volt! Kis fiatal dokicsaj kérdi mi van mondom neki, hogy mi van! Erre mondom neki, hogy mit szoktam ilyen esetben kapni mi a bevált gyogyo adag erre Ő ez nem kivánságmüsor! És mindennnek csak a felét kaptam meg! Na gondolhatjátok! Amit szoktam kapni attol 10 perc és minden ok! Igy meg még 1 órát szenvedtem! Nem elég hogy a szuri elött szenvedtem kb 2 órát, de még pluszban még eggyet! Jah és ebből kb 1 órát ültem a wc-ben a hideg kövön! Mig a kollégák megint meg nem találtak!
Na mindegy! Remélem ez szülés után eltünk örökre az életemből!

Na most már tényleg megyek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika, szia!

5,5 éve vagyok együtt a párommal, idén költöztünk össze. Először meglátjuk, hogy bírjuk egymás rigolyáit, utána lesz eljegyzés, esküvő (ha lesz, mert ez ugye sok-sok pénz :cry: ).

Ha ennyire mondjátok a rákszűrést, lehet, ráveszem magam. :roll:

Dokinak mondtam már, hogy rendszertelen, azt mondta, a fogigátló rendbe hozza. Na most én már öt éve szedem, tavasszal abbahagytam csere miatt, és akkor is rendszertelen volt. Azt mondta, majd beáll. :roll: Most még jó így, de jövőre, ha végzek a sulival, szeretném abbahagyni, és fogigátló mellett meg ugye nem lesz gyerek. Na, de ez majd akkor kiderül.

Sajnálom a pirit, elég bunkók voltak veled! :evil: Másik dokihoz nem tudnál járni?
Vendég
 


Kitty: Szerintem menj el sztk ba ott megcsinálják a rákszűrést. Aztán szép lassan majd a többi vizsgálatot is megcsinálják. Bár ilyen fiatalon nem hiszem, hoyg nagy gond van. Egyszerűen az is lehet , hogy pont a fogigátló van rád ilyen hatással. Van egy barátnőm és neki sem foglalkoztak a rendszertelen ciklussal csak amikor már babát szerettek volna. A rákszűrést azért mondom mert már zár a rendszer és jó ha elmész. Én most mikro voltam kórházban tavasszal. Kérdezték mikor volt rákszűrés. Mondtam egy kb időpontot és a taj számom alapján látták igen voltam mi az eredmény. És nem ott vették le a rákszűrést ahol látták a számitógépben. Tehát menj el és nyugodtabb leszel te is.
Az esküvő szép dolog sajnos tényleg drága de nélküle is lehettek boldogok ám:)
Vagy a rokonságtól pénzt kérjetek és kihozhatjátok ha ügyesek vagytok 0-ból.
De még olyan fiatalok vagytok inkább csak szeresséteke gymást ráértek még :)


Nócika: Jó bunkó volta csaj. Nem kivánság műsor?? Neki fájna azt hiszem nem szólan ilyet be.
De neked pontosan ez a mensitől van?? Lehet irtad már csak szőke vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu
Mi is bevihetjük, mert itt lakunk a kórház mellett kb 100 m-re. Ezért jobb,hogy szegénykémnek nem ott kell elintézni a kórházi wc-ben. :) De most egyébként nem kellett időre vinni, mert csak bacikat néznek, nem igazán ficánkát. az eredmény kb. 1 hét múlva lesz meg. De, ha konkréttan ficánkát néznek, akkor sincs gond, mert a kórháztól kb. 200 m-re van a doki magánrendelése. Tehát beér még így is 20 perc alatt.

Bridget
Nincs semmi baj,hogy nem jöttél, csak rád nem jellemző, hogy nem jössz és tudod aggódtam már én is.
Mostanában mindig korán kell kellned. :) Neked a suliba nem kell igazolni, hogy miért nem mentél? Bármikor bármennyit hiányozhatsz?
Neked jó hogy nem találkozol anyóssal. Én is kihagynám. :)
A vonalzód meg tényleg nekem való. :) Pláne a Hamupipőke. :) Nem tudom miért jön be ennyire ez a figura. De olyan kis helyes. :)
A lánykérés meg tuti meglesz, ha ott lesz az ideje. Az tuti, hogy zavarban lenne, ha más ott lihegne a nyakában.
A micimacis képek szerintem is édik. :)
A lombikot meg lehet finoman adagolni Apának. Egyszer úgyis engedni fog.
Guam biztosan szép hely. Én nem jutok el oda az biztos.
A laptetűért meg meg van bocsátva. :) Remélem már lesz eredmény is mihamarabb.
Szerintem a 2 baba még nem vészes. Az 5 már annál inkább. Én már 3-tól is pánikolnék. :)
Mennek a drukkok keddre! +++++++++++++++++++++++++++++++++++

H.kitty
Szia! Isten hozott nálunk! Miért ne csatlakozhatnál?:)
A babavállaláshoz van még időd bőven. Miért nincs minden hónapban mensid? Rákszűrésre meg nem mégy? A fogigátló mellett pedig nem árt évenként megnézetni!
Mi kb 3 éve próbálkozunk. Nálunk inkább a ficánkákkal van baj. Mármint a páromnál. Folyamatos gyulladásban van, és ezmiatt nem jön össze. Nálam volt petevezető átfúvás, meg clostys kezelés, de remélem mostmár nem sokára összejön.
Én is Bács-Kiskun Megyei vagyok. Priviben megírhatnád hol laksz. Végre valaki nekem is közel van.:) :) A csajok olyan messze laknak hozzám.:)
Többmint 5 éve vagytok együtt? Az szép! Gratula! Jó fiatalon kerültetek össze.


Nócika
Jó munkát Szívem! Aztán ne dolgozz túl sokat! :) Jó lenne már megint összehozni egy dumcsipartyt! :) Már rég beszélgettünk.
Mensi meg monnyon le!!! Pedig már a múlt hónapban nem viselt meg annyira. Azt hittem, hogy mostmár rendes lesz,és visszább ad a fájdalomból. A dokinő meg menjen a fenébe. Nem tudom miért kell nagyképűnek lennie azért mert doki. A fiatalokkal ez a baj. Kiesnek az egyetemről, és azt hiszik, ők az Istenek. Miért nem tud olyat adni, ami már bevált?
Vendég
 


Na itt vgyok csajok en is 8)

Csucsu
Valaki mostmar igazan elkezdhetne a babasodast :twisted: es akkor majd megmutatjuk mi :lol:

Noci
Piri monnon le mer az meg hagyjan,hogy megjon na jo nem de,hogy meg ilyen alattomosan es hogy ennyire faj :shock: En is kivgyok piri elso 2napjan de az mas azert annyira nem gaz,hogy orvoshoz kelljen menni :roll: Ugyanannal a dokinal voltal?Mert akkor nem ertem miert nem ugyanazt adta :twisted: En is jartam 1szer igy:

Sztori
Kihivjuk az ugyeletet mert rosszul vgyok...anyu szerint sargulni kezdek ugyhogy hivja a rohammentoket :arrow: mire azok,hogy csak akkor jon rohammento ha haldoklom :shock: ugyhogy vartunk az ugyeletre majdnem 2orat!!!!Kijonnek megvizsgal c alakban gorcsolok megmondulni nem birok....elottuk hanyok egyet :oops: aszongyak korhaz hivjunk mentot :twisted: hivjuk a mentot ahol meg epp valtas van es varjuk meg es az uj muszakbol jon valaki azaz meg masfel ora :twisted: vgy uljunk be a kocsiba vigyen be valaki :shock: Anyummal utra kerekedtunk en a c alakban utaskent anyu meg a nagy sotetitett audim ami raadasul automata volt kise latott az ulesbol :? marha kalandos utunk volt 8) :lol: korhazban ugyeletes felveves...bemegyek :arrow: mondom a dokinak,hogy szerintem a vesem mert 14eves korom ota problemak vannak vele,allandoan felfazom vesemedence gyulladas ilyenek.Aszongya nekem a doki,hogy en ne mondjam meg mi bajom majd o az orvos o azt megmondja :shock: :evil: Hat o vagbelre gyanakodott :roll: kiis irtak mutetre ott sirtam lesz vagas a pocimon :( erre fel orankent ellenoriztek meg jegeltek :shock: mire annyira kitapinthato lettem,hogy a mutetet eltoltak es meg a vegen rajottek,hogy Bridget-nek volt igaza :twisted: Vesemedence gyulladasom volt egy jo kis vese gorccsel+holyaghurut gyullada petefeszek amit eltudsz kepzelni :twisted: 2hetet voltam korhazban :(

Kitty
Hat igen a rakszures ngyon fontos :!: Azert is kell minden evben mert sokat vet a latba mikor is derul ki a baj van :roll: en nem ertek egyet azzal,hogy fiatal vgy miert ne jonne ossze ahogy Csucsu is mondja mert ismerek ngyon sok 25eves korig babanetezot is akiknek igen is nem jott ossze sot mert gondok voltak azert.Persze a tulnyomo tobbsegnek mivel fiatal valaki ngyon jok az eselyek :!: De sok egyeb baj lehet ami nem kor fuggo es gatolja a babot :roll: Szal eloszor is ngyon fontos a rakszures :!: Irgum burgum...ok mondom ezt en aki szinten nem jart 21evesen :roll: :oops: De mai fejemmel tudom nem szabad az ilyen dolgokat halogatni mert ez mind ertunk van es nagy vesztesegeket okozhatnak a trehanysagaink :roll: A rendszertelen menzi meg nem jo...azt mondtak majd ha abbahagyod rendbejon haat :roll: vgy az is lehet,hogy nem mert felborul a hormonhaztartasod ezt addig ugyse tudjuk meg amig nem hagyod abba :arrow: viszont utana ha mar tenyelg majd abbahagyod es babateman lesztek akkor elkell menni vizsgalatokra minnel elobb jo dokihoz kell kerulni mert te lehet keszen leszel de neha evekig is eltart a varakozas :oops: Mondjuk en csak 1eve varok ra ezzel a parommal de az exemmel 4evig gyartottuk es semmi :( Szal az egy dolog az ember mikor akar....
Tyu ezt majd folytatom de jott Patricia es megyunk a boltba :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igazad van nem korfüggő ez. Csak a nagy többségének nincs nagy baja és hamar jön a baba. szóval érted én mit akartam irni:)
Durva lehetett a kórházi eset.


Pendi: Ez azért durva hoyga kórjáz wc-ben kellene elintézni. nincs erre egy kis szoba?? na jó ne álmodozzak mi??
De azért durva nem?? Mitől lehet a gyulladás amúgy nem mondták??
Csajok Guam pedig nem is olyan távoli. majd elmegyünk közösen ha nyerek a lottón. :)
Ahoz mondjuk adjak fel szelvényt is igaz??

Kép
csucsu05
 
 


Na vgyok 8)

Csucsu ertem en mit mondassz e stalan Kitty eseteben meg nem is gaz amikor azt mondjuk van meg idod arra viszont amikor valaki konkretan babat szeretne es 21 es mindenki csak azt hajtogatja,hogy raersz meg te arra meg tuti nem lesz semmi gond es megse jon az tudom,hogy nem esik jol :roll: Ezert en ilyet nem mondok :oops: Es mint nem csak nalam is beigazolodott,hogy nem is erunk mi ra annyira mert 30eves fejjel meg itt szenvedun,hogy nem jon :roll: De persze ertem en mit mondassz :wink:

Kitty
Na meg az lemaradt,hogy en a mostani parommal 1eve probalkozom es 1eve jarok dokhoz ahol mar minden vizsgalat megvolt most "masodik" dokimnal vgyok aki meddosegi speckos 8) Alitolag minden rendben o megcsinalt minden vizsgalatot ujbol ugyhogy penteken megyek az atjarhatosagira :roll: Aztan ennyi vegulis :) En meg csak 1ev 8honapja vgyok a parommal es mind a ketten 31evesek vgyunk 8)

Pendi
A wc-ben kellene csinalnia?! :shock: Azt en nem hiszem tuti van valami szoba ott is :roll: Most akkor ma vittetek es egy het mulva eredmeny? :roll: A suli mivel fizetos japan tanfolyam de intenziv azert van minden nap persze azt is te valasztod szal ha akarnek akkor csak 1-2-3-4napot jarnek egy hetenSzal mivel fizetos ezert szerintem nem sokat erdekli oket,hogy nem mesz hisz fizeted 8) A vonalzik meg jah jok csak nem tom naluk mikor van valtas de napkozben valt :shock: Neked is csinalnek ha szeretned csak igy,hogy nem jol valt :roll: vagy ha raklikkelsz apacskad megtudja csinalni nem? :roll: En azert tobbet taliznek anyossal ha lehetne de mit tegyek paromban ezek a dolgok nincsenek meg :roll: Azert en remelem,hogy tobbet talizunk ha pl jon a bebi :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: ha jön a bébi hidd el a párod többet lesz otthon. :) Mert a kisbaba lesza fönők a háznál:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem apaval toltenek tobb idot hanem a anyossal :lol: De persze apaval is :wink: Tuti tobbszor lesz itthon idoben nem ugy,mint most is fel 12 es meg sehol sincs :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztató szavakat!

Rákszűrésre meg rábeszéltetek! Majd konzultálok a dokimmal :wink:

Egyébként ott milyen betegségeket szűrnek ki a rákon kívül? :oops:
Vendég
 


Na akkor mar megerte a bnetre jonnod 8) :lol: Rakszures ngyon is fontos!!!Csak kenetet vesznek es rakszurnek en ugy tom :roll: Bar nekem bacit is neztek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nekem is néztek bacit. Szerintem megnézik a bacikat mindehol. Max 5perc az egész.


Kitty: látod csak rábeszéltünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Az jó, ha bacikat is néznek, nehogy legyen vmi csúnya is köztük. Egyik ismerősömnek így vették észre a cisztáját, azóta jár rendszeresen :roll:

Egyébként nőgyogyiból csak magánba vagyok hajlandó elmenni - többi dokiból jó az sztk-s is. De erre finnyás vagyok.
Amúgy három éve voltam vizsgálaton, de ott csak kézzel vizsgált :roll:
Vendég
 


Kitty: Rákszűréshez egy normális doki kézzel is megvizsgálja milyen állapotban vagy és bacit is néz meg emlőt vizsgálat is van na meg uh.

Mondjuk én sem voltam Sztk ban még sosem rákszűrésen.
Valahogy ettől félek. Na meg az sem mindegy hogy veszik le a kenetet.


Bridget: Minden alkalommal mikro jövök az 5kis csöppség villan fel minta laptető és olyan jó nézni:)

Kép
csucsu05
 
 


Kitty azzal nincs baj ha megvizsgal es eszrevesz pl cisztat vgy esetleg myomat :arrow: jobb elobb,mint kesobb :roll: Kulonbenis az ilyen dolgok allando figyelest igenyelnek :wink:

Csucsu orulok,hogy joerzessel jossz mert egyenlore meg lapteton marad :lol:

Csajok helyzetjelentes:
Rossz hirem van :( A ehavi pe-t lehet megsem kapjuk el sot 90% hogy nem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Apa hajnal fel 1kor jott haza es lehet mennie kell Europaba mar holnap :cry: :cry: :cry: Meg hajnal 3kor lesz egy teloja konferencia beszelgetes aztan kiderul de ngyon ugy nez ki mert minkenki haza akar erni a Halaadas unnepere ami jovo het csuti :roll: Marha jo nekem kedden lesz pe vgy szerdan :cry: o meg hazajon talan csut vgy pentek :cry: Nem tom meg az se biztos....tok kivgyok :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: A párod tényleg rengeteget dolgozik. Nem semmi az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


Ez mar nem normalis komolyan mondom :roll: ilyenkor azon gondolkodom el ha mondjuk lombikunk lenne es epp kene az anyag neki meg uzleti utra kene menni akkor mi lenne?! :twisted: Na mind1 hiaba mondtam neki nem mehet sehova mert nekem kedden pe-m van :roll: Vgy mondtam neki hagyjon itthon nekem anyagot,vgy megyek vele 8) de most nem Londonba megy hanem egyszeruen csak Europaban tobb orszagban ide-oda :roll: :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Továbbra is köszönöm a jó tanácsokat! Elkél :wink:

Nekem is nagyon tetszenek a laptetején a babák, minden oldalt így kéne kezdeni :lol:

Bridget, sajnálom, hogy ennyit dolgozik a párod :( Így tényleg nem egyszerű...
Vendég
 


En probalok minden lap tetejere valami szepet tenni :lol: Na jo nem mindig de most sikerult 8)

Hat nem egyszeru... :roll: soot :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok

Most értem haza. A barátnőmnél voltam, egész nap lógtunk a vaterán. :) Jó sok cuccot felraktunk.

Bridget
A párod tényleg iszonyat sokat melózik. de azért az nem normális, hogy egyről-kettőre csomagoljon, és utazzon Európába. azért nem a szomszéd faluba kell menni, és normálisabb lenne, ha időben szólnának neki.
A pé-t sajnálom. Remélhetőleg a következőt már elkapjátok. És bízom benne, hogy a lombikhoz meg kéznél lesz Apa. Nélküle elég nehéz lenne megcsinálni. :roll: :roll:
Az a vesemedence gyulladásos sztori nagyon durva. Tényleg őrület, hogy itt mi meg nem esik.

Csucsu
A kórházban itt nálunk nincs ilyen hely. Tényleg érdekes annak, aki nem itt lakik mellette. Nem tudom hogyan csinálják. Mi szerencsések vagyunk, hogy itthon elintézhető.
Mi jót csináltál ma?

Kitty
El sem hiszem hogy hol laksz! :) :) Képzeld, hogy én ott lakom, ahol te születtél! De írtam priviben is.
De jó!!! :) Bár abban a faluban még nem jártam, ahol laksz.

Csajok!!
Most már nekem is van földim! :) :)

Most megyek fürdeni, mert holnap meló. Ráadásul a csoport vezetőm felhívott, hogy holnap reggel fizikai felmérőm lesz. Pfuuuu. Már előre utálom.

Nektek jó éjszakát, szép álmokat!
Vendég
 


Pendi!

De jó!!!

Megkérdezhetem, ki a nőgyogyid? Már ha oda valósi, ahova te. Enyém Tassi György, de én magánba járok hozzá.
Vendég
 


Pendi
Ne is mond most nezzuk a jaratokat holnap megy :( Es halaadasra azert jo lenne ha visszajonne mert nalunk lesz tartva es ugye pulyka meg minden meglesz rendelve :roll: Szal csut vgy pentek jovoheten mar jon haza :roll: REMELHETOLEG :twisted:

[quote]E írta:l sem hiszem hogy hol laksz! Képzeld, hogy én ott lakom, ahol te születtél! De írtam priviben is.
De jó!!! Bár abban a faluban még nem jártam, ahol laksz.


Tudom ez nem nekem szolt de ngyor ari volt ahogy igy semmit mondva kibeszelted :lol:

Kitty
Te minden nap jarsz suliba? 8)

Itt ulunk hajnal fel 5 megall az eszem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Remélem, párod hazajön hálaadásra!

Nem megyek mindennap suliba, változó, hogy mikor megyek. Héten pl csak két napot, ált három-négy napot megyek.
Vendég
 


Bridget

Ez tényleg szemétség, hogy épp hogy itthon van Apácskád, máris menni kell neki. De azért az a jövő hét vége nincs annyira távol. Még kibírható. Tudom, könnyen beszélek, de az egy hónaphoz közelebb van. Mikor van a buli nálatok?

Kép

Kitty
Én a Jeremiás dokihoz járok már évek óta. De csakis magánba. Év elején csináltam egy hülyeséget, felkerestem a Bástyit, de nem vált be. Visszamentem a régi bevált dokimhoz. Csak vele az a gond, hogy Ugye elment Kalocsára.
A Tassit nem ismerem, csak hallottam róla. Állítólag már kezd kiöregedni.
A taliba meg naná, hogy benne vagyok! :)

Szép éjszakát mindenkinek!
Holnapután jövök!

Bridget Kitartás!!!!!

Kép
Vendég
 


Pendi!

Talit majd leszervezzük :wink:

Ne írj ilyet, hogy T már öreg! Akkor ki lesz a dokim??? :cry:
J is idősebb már nem? Mert én vmi Jeremiás nevűnél születtem, ami ugye nem most volt :lol:
Vendég
 


Pendi
Hat szemetseg :evil: Nem is az 1het miatt aggodom hanem amiatt,hogy pont pe-kor megy el :cry: Arrol mar nem is beszelve
1.penteken atjarhatosagi es tudod ultkor rosszul viseltem :roll: itt leszek tok egyedul :(
2.hosszu hetvege van :twisted: hetfon szunnap es terveztunk valami kis utat szombattol hetfoig :cry: (szoul,taipei,vgy csak itt japoban :roll: )
3.Aztan kedden-szerdan az esedekes napom :roll: es mire jon a kip petike mar sehol sincs :cry:
4.Most tobb esellyel indulnank mert az atjarhatosagi utan ugye... :?

Hat ennyit arrol,hogy en meg akkor is probalkozom mikor minden kotel szakad :twisted: Jah es ugye ehoban a hormonjaim marha jok lettek :roll: szal remenykedtem de igy en mar a decemberi 21-ei pe-ben sem merek remenykedni :(

Kitty
Jaj de jo nektek,hogy talizni fogtok :P Vegre Pendi is talizik majd valakivel mert itt a tobbiek pest kornyekiek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Hát csak felébredtem fél órával mielőtt akartam. Na mindegy, úgyis kelni kell.

Bridget
A pé miatt tényleg nem szerencsés most ez az út a párodnak. Nem tudná elhalasztani pár nappal? Bár majdnem biztos vagyok benne, hogy nem. :( :( Nem is tudom mit mondjak Szívem! :( Szeretnék segíteni, de nem tudok. Ilyen messziről meg pláne nem. csak annyit tudok felajánlani mint mindig, hogy itt a vállam, és sírd ki magad rajta nyugodtan. És csak üzenj, és megyek skype-ra, vagy épp ahogy tudunk beszélgetünk. Kitartás Drágám, előbb utóbb összejön az a kisbaba. Csak, nem ez a megfelelő időpont. Majd a 2009-es év a mi évünk lesz! Annak kell lennie!
Kép

Kitty
Igazad van, hogy a dokim nem fiatal. Születhettél simán nála. Még akár én is, de úgy tudom én másnál születtem. A 16 éves húgom is nála született. De jó doki, és nagyon figyelmes. már most sajnálom, hogyha elmegy nyugdijba. Mindig olyan udvarias, és tisztességes. Szóval nem cserélem most már le, az biztos.
Minden nap suliban vagy? Csak hétvégén vagy itthon? Párod merre melózik? Vagy ő is tanul?

Kata, Csucsu, Nócika és Zsu
A dolgozóknak jó munkát, a babázóknak jó babázást, és mindenkinek szép szép napot!

Gondoljatok rám a fizikai felmérés miatt. Remélem sikerül.
Vendég
 


Jaj de kis koran kelo voltal 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Na na,hogy nem lehet elhalasztani mennie kell es kesz :twisted: Nem is vgyok annyira ki,vgyis szomi nem vgyok csak marhara idegesit,hogy minden pe-rol lemaradunk meg eselyem sincs babasodni :roll: Na meg ez az allando menete :twisted: Tudom munka nem is az csak szegenykem ugy kivan ettol a sok uttol :roll: es koszi majd tobbet logok a neten az tuti merthat mar dolgom se lesz a tanulason kivul :roll:

Mennek a drukkok a fizikai felmereshez 8) Mibol is all ez tulajdonkeppen :?: :roll: :oops: Bar szerintem tuti nem lesz gond veled csak azert drukkolok,hogy te legyel a legjobb :D 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi: sok sikert a felméréshez:)


Bridget: elhiszem, hogy elkeseredsz néha nem könnyű ez. Igaz a párodnak sme egyszerű az élet. Hisz mindig mennie kell biztos ő is szivesebben lenne veled.Még jó, hoyg a kikatona vizsgálatra eltudott menni igy legalább az megvan már.
nem is tudom lehet az lenne a legjobb ha a cégének egy kicst rosszabbul menne vagy nem tudom de talán akkor nem kellene annyit utaznia. Bár ahogy írod a Japánok munkaörültek!
Nem tudom. Csak abban reménykedek hátha korábban lesz PÉ-d. Azért ez is megtörténhet.
Kitartás és ha most nem is de igyekszek arra koncentrálni hogy dec21 én sehova se menjen a párod és akkor még idén babás is lennél:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
hat ma vgyok a 7.cn--en :roll: holnap 8.cn es ugye multkor latott a doki a 10cn-en egy 19mm vgy 20mmes tuszot ami meg nem repedt :roll: szal 11-12-13.nap az aktualis semmikepp nem kepjuk el :( Mar most van az ejszakai izzadasom ugye jon a pe es szurkal szepen a jobb oldalam :roll:

Na mind1 megyek mert jon a hongkongibarinom es fozunk :wink: Apanak akartam sutni holnap disznohusit vacsira de igy megsutjuk magunknak es megesszuk ma :roll: Lehet Pati is atjon :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: De az élet nagy rendező. Sosoemlehet tudni hisz azt mondják akár egy orgazmustól is megrepedhet a tűsző:)
Ezt a Czeizler mondta. Lehet rosszul irom a nevét.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! Én is itt egy kicsit!

Csajok! Nem hiszem el amit olvasok, meg azt sem amit ti fogtok tölem olvasni!

Pendi Kitty! De jó! Kis topik tali!?!? Az igen! Tök jó, hogy ilyen közel laktok egymáshoz!

Kitty! Én bizom abban, hogy tényleg elmész a szürésre! Mert ez aztán tényleg fontos dolog! Nekem mindent megnézett a legutobb a doki bacitól kezdve mindent! Anyumnak ilyenkor még uhut is csinál a dokija! Szoval hajrá! Szurkolok neked! És az esküvő tényleg drága dolog! Én sem vagyok a párom kicsi arája! Csak a jegyese, de az már 9 éve lesz februárban! Azt mondta, ha lejár 16 év múlva a ház kölcsön akkor elvesz és egy életre szóló lakodalmunk lesz! :lol: :lol: :lol: De majd meglátjuk!

Pendikém! Sok sikert a fizikai felméréshez! Kár, hogy pont ma mentél! Mert, ha ma jöttél volna haza akkor holnap vonatra száltam volna és meglátogattalak volna, mert szabin vagyok! Bár ugy volt, hogy apácskával KOmáromba megyünk, de lehet még sem, mert nem bizti, hogy elengedik! Meg persze megy szombat vasárnapig december 20.-ig egyfolytában! :? 8) :o De most már remélem tényleg össze hozzuk valamikor mert mer nagyon jó lenne! Neked is jó munkát!!!

Brid! Hát szomorúan olvasom, hogy apa megint utnak indulT! Ez röhely tényleg! Valamiért az égiek nagyon keresztbe raknak nektek! De remélem mindenért kárpotolnak! Mert ez igy nem igazság! Nagyon sajnálom a dolgot! Tényleg! Kár, hogy nem mentél apácskával! :lol: :lol: :lol: A privit megkaptam!

Csajok! Tegnap mondja keri anyum, hogy nem jött meg neki oktober 8-óta! na de tudjátok Ő az üzlet vezető és tele van ideggel! Na én vittem neki tegnap tesztet amit innen rendeltem és full kint volt a két csík! Ő ma már ment is dokihoz, mert neki van már 3 gyerköc mind nagyok 10 évesek elmúltak és mivel epilepsziás szed rá elég erős gyogyit! Csórikám! Sajálom nagyon! De hogy legyen még jobb az életem tegnap kiderült a munkahelyemen az egyik vendégről, hogy Ő is 9 hetes kismami! na mondja őksem tervezték, de hamár jön akkor jöjjön! Ők legalább megtartják! Jó megértem én, hogy a kerimék mért nem, de nekem fáj! nagyon fáj! :cry: :cry: De tudom meg apácska is vigasztalt tegnap, hogy nem soká itt az én időm is! csak ilyenkor nekem kevesek a szavak! nekem már egy jel kell annak, hogy hidjek! Már nem sok hitem van! De remélem apácskának lesz igaza! Na megyek! Mert mennem kéne dodozni! Nekem ma már péntek van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem is idegesitem magam ezzel :roll: Kesz apa nem lesz itthon punk-tum :roll: Nekem eleg szabalyos ciklusaim vannak :roll: szal nalam malor nem fordul elo...de barcsak ugy lenne 8) bar 7.nap meg nem hinnem,hogy erett az a tuszo :? Mind 1 most a dec 21-re gyurok :? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: a lányom 20-án született. majd a szülinapi tortáján ha fújjuk a gyertyákat majd gondolok rád, hogy 21-én a petécske találkozzon a kiskatonával:)

Nócika: elhiszem, hogy nehéz hinni. De hinni kell hisz az visz előre. Meglátod majd évek múlva vissza gondolsz erre az időszakra és mosolyogni fogsz ezen és a kezedben ott lesz a te babád.
Nem hiszem el hogy amit nagyon akarunk az nem valósul meg.

Kép
csucsu05
 
 


Noci
Hat ez van mit lehet tenni :roll: A sztorik meg nem 1szeruek :shock: en pl most nezem a gres's anatomy teve sorozatot abban is mindig babakrol van szo :shock: :roll: :twisted: Patival tegnap bevasarolni voltunk e svett egy csomo kismamis dolgot:granatalma,brokkoli meg nem is tom miket...es fullra idegesiti magat a melohelye miatt jah mert hiaba irta ki a doki o bemegy egesz heten :? :roll: Most itt van a hong-kongi barinom Jen aki szinten azon van lehet terhes :shock: Pedig o aztan vegkepp nem akar babat egyenlore :roll: Tavaly volt az eskuvojuk,penz van semmit nem csinal johetne de o nem az a tipus nem kell neki :roll: Azt mar nem is hozzateve,hogy most epitettek egy egesz lepcsohazat aminek a 3.szintjen ok laknak a tobbi ketton meg 2-2lakas ki lesz adva es a o lakasukban nincs gyerekszoba :shock: :oops: En tok meglepodtem :oops: Van egy oriasi nappali,vendegszoba,meg fent az o halojuk :roll: friss hazasok es a "haz" azaz a egesz epitmeny most keszult el es nem is raktak bele esetleges babanak szobat :oops: :roll: Erre azzal poenkodik talan babas :roll: Nem esik az ilyen dolog nekem jol :roll: Persze nem engem akar ezzel bantani csak hat mindenki mas...o ilyen o nem akar babat...egyenlore :roll:

Minnya jon mert fel 6 es nekiallunk fozni 8)

Csucsu
Jaj de eeedi vgy nagyon megkoszonom :P Remelem tenyleg lesz mar valami mert nekem is kihaloban a remeny :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Kihalóban?? nem igy ismerlek ám te csaj !!!!
Azért tényleg fúrcsa hogy most épitkeztek és nem is gondoltak arra hogy egyszer azért lesz gyerekük.

Kép
csucsu05
 
 


Eddig az eredmenyeim nem voltak jok,most jok de valahogy kimaradt 3pe-m is!!!Ez jel nem akarja a a Jo Isten,hogy babam legyen :( Marhara elegem van mar :? :roll: Es fog a hitem :roll:

Lehet nem maradnak itt sokaig par even belul gondolkodnak tobavvallni de akkor is az a lakas az oveke :roll: Na mind1 ilyenek mar abszolut nem hatnak meg :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: elhsizem hoyg pont most amikor jók a lelteid kimaradtak a Pé-k. De nem szabad feladni. Hidd el össze jön a baba meglátod. Tudom ez most nem vigasztal. De nem szabad ezt feladni.

Kép
csucsu05
 
 


Vgyok am 8) Nezem a teveshow-mat 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty a kovetkezo csak neked jon 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?