Új privát üzeneted érkezett!

Segítsetek csajok:szeretnék új tb és adókártyát csináltatni (az új nevem miatt)
Hogy tudom ezt megtenni?(okmányiroda vagy ott a helyszíen)Valaki csináltatott mostanában?Mennyibe került és mennyit kellett rá várni?
Vendég
 


Először a személyit és a lakcím kártyát kell megcsináltatni, mert azokat kell vinni a névváltozás miatt a többi helyre. Illetékkötelesek és kb. 2-3 hét alatt elkészülnek. Én úgy tudom, h. automatikusan megváltoztatják az adóazonosítóhoz a nevet , de azért utána nézek Neked..helyben van! :wink:
Vendég
 


Csaó!

Nóri: Kuttyokat mindjárt eltulajdonítom!!!! Réka jól nyomja szig és lk ügyben. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:37-kor.
jaimee1
 
 

 
 

Kimásoltam a Budakeszi Okmányiroda honlapjáról, de biztos vagyok benne, h. minden okmányirodában így csinálják:

Lakcímigazolvány cseréje személyes adatok megváltozása miatt:
Szükséges okmányok:

Lakcímigazolvány
Adatváltozást igazoló okirat: születési házassági anyakönyvi kivonat, doktori címet igazoló okirat (diploma, oklevél)
500 Ft értékű MÁK csekken lerótt illeték

Személyazonosító igazolvány cseréje névváltozás esetén:
Szükséges iratok:

korábbi érvényes személyi igazolvány,
névváltozást igazoló okirat: születési, házassági anyakönyvi kivonat, doktori címet igazoló okirat (diploma, oklevél),
1.500 Ft értékű MÁK csekken lerótt illeték

Egyéni vállalkozói igazolvány (lehet Téged ez érdekelt?)
ADATMÓDOSÍTÁSHOZ:

személyi igazolvány

vállalkozói igazolvány

3.000.- Ft illeték (2005.04.01-től MÁK csekken kell az illetéket befizetni!)

a módosítás jellegétől függően, szakképesítés, címhasználat igazolás, egyéb hatósági engedély, hozzájárulás (ld. igazolvány kiadásánál)
Vendég
 


Réka: Még mindig nem vagy teljesen jól? :shock:

A meddőségi szerintem a megoldás lehet, nem hiszem, hogy karácsony az őrületet hozná vele nektek. :D :D Nálatok még semmi nem volt ugye? Mármint sem spermavizsgálat, sem HSG, sem semmilyen hormon...Pihizzetek, gyógyulgass, most ez a legfontosabb.
jaimee1
 
 


Ja, Nóri, ügyfélkapun ha regisztrálsz, akkor lehet időpontot kérni az okmányirodába. Nem ülsz ott sokat, ha nem muszáj....
jaimee1
 
 


Ari vagy Rékám, köszi!!!De a személyim és lakcímkártyám már megvan.Nekem csak a TB és Adókártya kéne új.Az lesz a legegyszerűbb, ha belibbenek a hivatalba hétfőn és követelek egy egy új papírcetlit az ÚJ nevemmel! :D
Remélem nem kell érte fizetni...hétfő-kedd szabin leszek, juhéjjjj! :D
Vendég
 


Mer' a zadókártyát nem a zapeh adja ki? :shock: :shock: :oops: :oops: A tébékártyát meg a tébé?? :shock:
jaimee1
 
 


Dehogynem, épp ezt mondom, hogy bemegyek külön külön.Az okmányiroda az más tíszta! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Betsy: nem tudok betelni a fiacskáddal! Hihetetlen, hogy minden képen ilyen kis mosolygós, és az alsó két kis fogacska villantás annyira cuki. Agyon puszilgatnám……..

Jaimee: megnéztem a keresztelős képeket. Édes volt Popika ahogy szunyókált. Végre láttam közös családi képet rólatok. Nekem is tetszik az új frizurád. Háát szerintem is apára hasonlít a pici Réka, de azért belőled is van benne.

Sirki: én ugyanígy vagyok a hajszínemmel. Az eredeti világosbarna, de el sem tudom képzelni magam vele. Bár nekem csak melírozva van.

Arikon: azért elmondanám, hogy nekünk is akkor jött össze Bálint amikor nem is számítottunk rá. Épp beteg voltam, és valamikor a felépülésem után foganhatott meg. Nem is nagyon voltunk együtt.
Egyetértek Jaimeevel, szerintem is a megoldás kulcsa a meddőségi kivizsgálás lenne, persze ha te még nem érzed készen magad rá akkor ne vágj még bele.

Csajok mindenkit szeretettel várok költözhettek hozzám amíg nem érkezik meg Bálint. :D :D :D

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nórikám: kuttyok igazi egyéniségek :D
Ezek szerint mint fiss házas új neved is lett. Gondolom ezért kell kicserélned mindent. Nálunk megmaradt az eredeti nevem, pont emiatt a sok macera miatt, viszont a fiacskánk mindkettőnk vezetéknevét fogja viselni.

Kép
Kép
mirci74
 
 


A családi helyzetem miatt szabadulok minél hamarabb a "régi" nevemtől, és én szadomazo módon kifejetetten élvezem, hogy lecserélődök!Nekem ez az új életem, minden tekintetben...a régit legszívesebben el is felejteném örökre. :cry: :?

Kedves Bálint anyuka, feltenném a szokott kérdésemet:FOTÓÓÓÓÓÓ??? :shock: :D :wink:
Vendég
 


Arikon,
örülök, hogy jobban vagy, és ez a mottó nagyon jó! Pozitiv lány vagy te, de egy kis hullámvölgy mindig kell, hogy legyen! :wink: :lol:

Nóri,
jesszus, ezek a kutyusok nagyon-nagyon édesek, egyik cukibb, mint a másik. Pedig én alapvetően macskabolond vagyok, de a kutyusaid nagyon megfogtak! :D

Jaimee,
miért, ha össze is fogtok egyszer házasodni esetleg, akkor is megtartod a lánykori neved?

Mirci,
én is azon gondolkodom, hogy már nem festem vissza teljesen szőkére, hanem meliroztatom, de még nem döntöttem. Apa nagyon szajkózza, hogy maradjon a barna, mert jobb igy, de azért hozzáteszem, hogy anno még azt mondta, hogy azért tetszettem meg neki, mert szőke vagyok... Na most akkor, kérdem én, ki tud elmenni a férfiakon? :D
sirkici
 
 


Nóri én pl. csesztem sorbanállni, mindkét kártyát postán igényeltem, letöltöttem az adott honlapokról az adatlapokat és nosza!Hamar meg is jöttek.

Édesek a kutyák, Istenem, de mennyire! Úgy néznek ki, mint akik átduhajkodták az éjszakát! :lol:
Vendég
 


Jaimee: nagyon szépek voltatok, jó lett a frizud is!

Sirkici: én egyenesen megőőőőőőőőőőrülök a hajhullástól, szeretném levágatni az egészet kb. a felére, de apa nem engedi.Így simán megőrülök! Vajon megáll, mielőtt kopasz leszek?

Akkor azért tűnik Niki nagyobbnak, mert Bíbi hosszú és vékony, kb. 66 cm és 5600 g.

Köszi a szülinapi köszöntéseket. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.22 12:24-kor.
Vendég
 


Elcsesztem, de törlöm...
Vendég
 


Bíbi anyu: Nekem abbamaradt a hajhullás. :shock: Szedem az Elevitet ímmel ámmal, de bizti nem azért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2008.09.03 15:38-kor.
jaimee1
 
 


Betsy: annyira nagyon helyesek a fiúk!!!

Jaimee: és mennyi idő után maradt abba? Épp tegnap jutott eszembe, hogy van még elevit, tegnap óta eszem.
Vendég
 


Háááát.....néhány hét? Fene tudja...de ne aggódj, csak az hullik ki, ami 9 hónapig rajtad maradt. Nem leszel kopasz!

Betsy: Szerinted gond, hogy hol a 10órai hol az uzsonna kimarad? Nem éhes, átalussza, mikor mi. Ebédre kap főzit, utána gyümölcsöt, amit imád, 10 óraira vagy uzsira pedig valami tejpépet gyümölccsel. A többi szopi. És nem eszik túl sokat Réka, max. 100 grammot, de inkább 80-at a főzelékből. Gyümölcs az oké. Én még nem vezettem be a túrót, sajtot, joghurtot.......

Na megyek, ébren vagyunk.
jaimee1
 
 


[quote="mirci74"]
írta:
mirci74Arikon:
Egyetértek Jaimeevel, szerintem is a megoldás kulcsa a meddőségi kivizsgálás lenne, persze ha te még nem érzed készen magad rá akkor ne vágj még bele.


Igen, értem én, h. mire gondoltok, de pont a mondatod vége ami nálam játszik. Azt hiszem (és előre kérném, h. NE VEGYE SENKI MAGÁRA, de nem tudom jobban érzékeltetni, ami bennem van), h. nem vagyok még annyira kétségbe esve, h. meddőségi kivizsgálásra menjek. Gyorsan megindokolnám: 1., 30 éves vagyok és nem 40, abszolút nem vagyok lekésve semmiről, 2., kb. 1 éve próbálkozunk védekezés nélkül, ez idő alatt azonban volt legalább 4 hónap amit "érvénytelennek" lehet minősíteni (lásd. műtét nekem/Férjecskének, felfázás Férjecskének (tavasszal) ami 2 hétig tartott!!! most meg nekem. Szóval ezeket azért is írtam le, mert szeretném ha tudnátok, h. nem nemtörődömségről, v. strucc-politikáról van szó a részemről, hanem nem akarok esetleg feleslegesen különböző stressz-helyzeteket kreálni magunknak és őszintén szólva most (per pillanat) úy érzem, h. nem állok még készen LELKILEG ezekre a kivizsgálásokra és talán az is benne van, h. félek a rossz eredményektől. Ha összeszedem magam és pozitívan állok a gyermekvállaláshoz akkor az már fél siker, addig meg élvezni AKAROM a közös első éveinket.
Ezért is mondom, h. igen, egyetértek mindenki máshogy éli meg a dolgokat és mindenkinek más ad megnyugvást. :)
Húúú, egy újabb kisregény...bocsi :oops:

Ha nem bánjátok teszek fel egy pár pécsi és "kerti-terasz" képet. :wink:
Vendég
 


Ez a házunk, és mi az "emeleten" élünk:
Kép
Vendég
 


Az én kis "kertem": :)

Kép
Vendég
 


Pécs, szobánk a Kikeletben: :)
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.22 17:33-kor.
Vendég
 


Pufika:

Kép
Vendég
 


Pécs, a "nappali" és a háttérben a felejthetetlen kilátás:
Kép
Vendég
 


A Székesegyház:
Kép
Vendég
 


Papi pincészet...öhöm-öhöm kipróbáltuk :D
Kép
Vendég
 


Plébániatemplom, közismertebb nevén dzsámi, gyönyörű volt és érdekes:
Kép
Vendég
 


No, teli lett velem az oldal, inkább visszavonulok... :oops:
Vendég
 


Bibi,
én is pont ezt kérdeztem, hogy ugye nem leszek kopasz?! :lol:
66 cm a kis Bibi baba? Nem semmi, szép hosszú baba! Pedig Nikire is mindenki azt mondja, hogy milyen nagy baba, de igy már nem is tűnik akkorának. Kilóba mi is 6 kg körül vagyunk, igy igen, biztos azért tűnik nagyobbnak!

Jaimee,
remélem is, hogy nem ennyire bizonytalan, de nem mertem máshogy irni, egyébként is, már nagyon várom, hogy mikor jelented be, hogy menyasszonyka vagy... :wink: :D

Arikon,
nagyon szép helyen laktok, szép kis rezidenciátok van. És Pécs is tényleg gyönyörű, jó kis szobátok volt! Pufika pedig egyszerűen imádnivaló! :lol:
Az biztos, hogy mindenkinek más ad megnyugvást, de az tuti, hogy akkor menj kivizsgálásokra, ha lelkileg fel vagy rá készülve, akármi is legyen az eredmény!
sirkici
 
 


Hát Sirki anyu......hidd el, azt én is.... :lol: :lol:

Réka: Cukker a nyuszid! A pince is nagyon tetszik. :oops: :oops:

Bíbi anyu: Hát te is szép szál asszonka vagy, nem csoda, hogy Bíbi hosszú. Tényleg az, mi most voltunk 8 hónaposan 69,5 centisek.
jaimee1
 
 




Halihó!!!

Megvagyunk, csak egy percem sincs :shock: :oops: :roll: Szigeteltünk a Zolcsika szobáját, aztán tapétáztunk, festettünk, pakoltunk. Mindig van valami, vendégek...
Köszönöm a hiányolást :roll: .

Tüncsike már négykézláb feláll, csak mászni még nem tud, csak kúszik, de azt gyorsan csinálja, mindent elér, ami kell. A rehabon már elengedték minket, mert minden ok nála, már nem kiflizik, mind két oldalát egyformán használja, masszázs már nem kell :D Megkönnyebbültem.

Eszik főzit hússal, gyűmit, pépet, szopcsika is megy ezerrel.
Ma voltunk bevásárolni és mind két gyerekem egy autós bevásárlókosárban ült ( tudjátok, amelyiket lehet kormányozni is meg beültetni is). Tüncsike nagyon ügyesen megült benne, olyan büszkén tologattam őket :roll: :lol: :lol: :wink:

Zolcsika nagy zsivány, rosszaságom :wink: Imádja a kistesóját, állandóan puszilgatja, játszik vele és szórakoztatja, Tüncsike meg vevő mindenre, kacag hangosakat, még akkor is, ha a tesója rá ül :shock: :lol: :lol:

Betsy: Boldog névnapot a Bencusnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Megnézegettem a fotókat, mindegyik csodálatos, megható!!!


Most mennék, majd még benézek.
Puszi


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee,
:lol: :lol: :lol:

Olik,
örülök, hogy már nem kiflizik Tüncsike, olyan ügyesek vagytok! Gondolom milyen büszkén tologattad őket, büszke is lehetsz, nagyon szép családod van! :D

Betsy,
bocsika, pedig tegnap eszemben volt, ahogy nézegettem a naptárat, hogy Bence névnap van, még akartam is irni, de elmaradt sajnos, igy utólag is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNUNK BENCUSNAK!!! :D
sirkici
 
 


Sziasztok!

OLIK: Szuper, hogy már nem kell járnatok rehabra. Köszi a névnapi köszöntést, aranyos vagy, hogy eszedbe jutott. Képeket majd rakjál fel, ha időd engedi, kíváncsi vagyok, mennyit nőltek, változtak a gyerkőcök. Zolcsi új szobácskája is érdekelne..

JAIMEE:
Egyáltalán nem baj, ha kimarad egy-egy étkezés. Ha nem éhes Réka, nem tudsz mit tenni. Napi kétszer megvan a szilérd ételetek, az a lényeg. Főzit, gyümit, pépet eszik, ez bőven elég. Szépen kerekedik Popi, és ez a fontos. Mikor és mennyit szokot aludni? Nálunk a napi 3-szori alvás meg van, de sajna fél-fél óráig tart csak. Ugyanis szopi közben alszik el Bence, és ha felébred, és nem tud tovább szopizni, akkor már nem alszik vissza. Viszont, ha ott fekszem mellette, akár 1,5 órát is alszik egyhuzamban. Túrót, sajtot én sem vezettem még be. A joghurtot próbáltam, de kirázta őt tőle a hideg, ha gyümit kevertem bele, úgy megette.

ARIKON: Nagyon jók a képek, kár, hogy egyiken se vagytok rajta :wink: Amit leírtál, azzal tökéletesen egyetértek. pont ezt írtam a múltkor, ( 2008 Július 19 Szombat - 9:55), amit Te. Használjátok ki, hogy még csak ketten vagytok, ha megszületik a gyerkőc, minden telejsen más lesz :lol:

BIBI: Köszi a fiúk dicséretét! Bíborkáról friss képet kérünk! Házikó?

SIRKICI: Köszi Bence nevében is :lol: A hajaddal kapcsolatban, én is pont a melírt szerettem volna ajánlani. Szerintem megismerne Niki :lol: Én is melíroztatom. Hamvas szőke jól állna Neked.

MIRCI: A puszikat átadtam Bencének :lol: Kinek fogsz üzenni, ha megérkezik Bálint? Mi volt pénteken a dokinál?

NÓRI: Kutyákat még nem láttam így aludni! Nem szegyenlősek :wink: A tb és adó kártyát én is levélben inztéztem.

NIKI: Sikerült intézni valamit az utazóággyal kapcsolatban?

GYABI: Tartja már a fejét rendesen Beni? Lehet azmiatt nem jó még neki a kenguru.

GABI: Legközelebb mikor mész dokihoz?

HENI: Hogy teltek az apamentes napok? Alexi nem hiányolta apucit?

CHRISSYY: Hahó! Merre vagy? Képek? Milyen újdonságokat csinál már Martin? Fogacska mennyi van?

OMNIA: Nagyon eltűntél!

JUDY: Már csak egy hét, és kezdődik a suli..Fura lesz biztos Barbinak a nagy csend otthon :lol:

CHRISTELL: Jól vagytok?
Vendég
 


Arikon, de jó látni a pécsi képeket! A lakatokat megtaláltátok?

A sok között ott van ám a miénk is, ezeket szerelmesek rakják, mi azon nevettünk, hogy a kulcsot beledobtuk a Dunába, és csak utólag esett le, hogy a Szabadság hídról :lol:

Kép
Vendég
 


Hoztam képeket favilláról, székelyek jöttek, mentek, két nap alatt beszórták a 18 ablakot meg 13 ajtót az összes zsalugáterrel együtt, megcsinálták a teraszt, 2 fürdőszobát kilambériáztak meg grátisz egy konyhapultot is " összeeszkábáltak" nekem. Ha legközelebb építkezünk, csak Erdélyből szerzünk embereket. :lol:

Bejárat+ fürdő:

Kép

Apa zeneszobája:

Kép

Klotyó:

Kép

Ferihegy :lol: :

Kép

Meg én...

Kép
Vendég
 


Meg Bíbi:
Kép
Vendég
 


Bíbi:ezek nagyon jó képek, nagyon bejön!!!És szerintem sok lement rólad a múltkori kép óta.(padon ülős piros csíkosba)...szóval csini vagy! :wink:
Kisbíbi pedig hosszú lábú asszony lesz! 8) :wink:

Arikon:Ti milyen szép házikóban laktok, csak ámulok!Pufi nyúl meg zabálnivaló és gyömöszölnivaló szőrgombóc!IIImááááádom!
Vendég
 


Betsy

Utólag is boldog névnapot Bencusnak!!!
Sajna a telefon szám meg volt és nem lehetett őket elérni sehogy.
E- mailt is írtam, persze feleslegesen...
Már nagyon idegesített, elég szemét dolognak tartom az ilyet.
Tegnap felmentünk Pestre, megkerestük a boltot, elmondtam a magamét aztán szó nélkül kicserélték az utazóágyat.
Hát haza sem mentem volna addig, az biztos!
Kipróbáltuk, és minden jó.
Utána elmentünk a Tropicariumba nagyon szép volt, ott simiztük a rájákat, még Domi is megsimókázta, ugyanis egy teljesen a kezéhez ment és ott volt egy kis ideig.
Domi nagyon élvezte.
Utána ellátogattunk a vidámparkba, amit inkább én élveztem.
Kipróbáltam az összes izgalmas és félelmetes dolgot, a hajót kifejezetten élveztem.
El tudnám ott tölteni az életemet. :D
Este 10-40 körül értünk haza aztán még összepakoltunk, fürcsi és csucsu.
Domi már 2 éjszakája végigaludja az estét.
Nagyon örülök neki, kibújt a 8. foga, és már néha fut.
Hát röviden ennyi.
Bence nagyon ügyi, hogy már tud ácsorogni, és már neki is mennyi foga van...
Nagyon jók voltak a keresztelős képek is, az utolsó meg aztán különösen tettszett.
Mi is szeretnénk következő hónapban keresztelőt, nekünk még nem volt sajna...
Vendég
 


Bencének nagyon boldog névnapot kívánunk! :D

Kép

Bíbi anyu: Bomba nő vagy!! A kégli is szinte készen van! :D

Betsy: Köszi a választ. :) Kétszer alszik pirinyóm, 10 órakor és 15 óra körül. 1-1 órát. Háááát...most csak 300 g-t hízott és folyton mozgásban van. Sokszor még nézni is fárasztó, annyit mászik, tornázik, kúszik, kutyázik. :lol:

Újabb dilemmám van. Overál a neve. Ilyen jó sztetek? Kép

Egyáltalán, csak a sétához kell majd az overál vagy mindig, ha kiviszem a levegőre? Nekem ez még teljes homály. Tavaly egyszerűbb volt. :roll: :roll:



Olik: Háj! Gyere gyakrabban. És fotót is tehetnél ám!
jaimee1
 
 


Betsy: boldog Bence napokat Nektek!

Jaimee:De jó ez az overál! Pirosban nincs? :D
Sajnos nem értek hozzá, mikor kell hordani, de szerintem kell télre egy ilyen cucc mindenképp, s majd kitapasztaljátok.


Kedvesek vagyok csajok, de a látszat csal...no mindegy.

Képzeljétek, Csiribébi tegnap torna közben fogta magát, és a kezét fogva fekvésből felült, majd kinyomta magát és felállt, végül lépegetni kezdett. :lol: Azóta nem bííííírok vele, állandóan ezt akarja csinálni, ezerrel erőlködik meg sír, s mikor feláll, kurjongat meg kacag örömében. De ezt nem lehet álló nap csinálni!!!
Vendég
 


Alexinek és Barbinak nagyon boldog hófordulóóóót!

Bíbi anyu: Nem tom, nem pont ilyet szeretnék, mert ez Brendon-os...tizenakárhányezres. :?

:shock: :shock: :shock: Bíbi anyu.....Csodacsiribébiben lehet némi földönkívüli DNS is.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem 8 hónapos korára szalagálni fog.

A látszat nem csalhat. Vagy szerkesztett a fotó? :lol:

Pusszantás. Hegyekben áll a vasalnivaló. Apa itthon volt 5 napot, ami csodaszámba megy. Hanyagoltam a házimunkát. :oops: :oops: :oops:
jaimee1
 
 


Sziasztok Csajok!

Jaimee: szerintem praktikus az overall. Előző télen miben levegőztetted, sétáltattad Popikát? Én vettem Bálintnak egy nagyon hasonlót, csak annak van lábfeje. Szóval én úgy gondolom ha télen sétáltatom, esetleg levegőztetem akkor fogom használni.

Sirki: a melír jó ötlet. Próbáld ki, ez az átmeneti megoldás szőke és barna között (bár én még így is elég szőke vagyok).

Arikon nagyon tetszik a lakrészetek. Olyan kis takaros, és szép nagy teraszotok van. Ki lakik az alsó szinten? Szüleid vagy Frédi szülei?
Bizony szép város Pécs. Én még tavaly tavasszal voltam egy kis Villányi bortúrával egybekötve.

Bíbi: ez aztán a tempó! Jó gyorsan készül a házikó. Mikorra is terevezitek a beköltözést. Jó nagyot nőtt Bíbi baba.

Betsy. Arikon lesz a hírvivő. Dokinál minden rendben volt. Szépen növekszik Bálint.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jaimee: én a C & A ban vettem 5.600.- Ft-ért. Nem tudom mennyire díjazod a rózsaszínt de kislányos színben az volt. Amúgy még sötét, és világoskék.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Bundazsákja volt, pici babáknak az a legjobb. 68-asat vettünk és kihúztuk benne egészen áprilisig. De most már nagylyány, cipi is kell a lábára, lépeget, tavaszra járni is fog.....Ezért a dilemmém.

C&A jó ötlet. Én valami sötétebbet szeretnék, pirosat, bordót, kéket, zöldet...
jaimee1
 
 


Hát, tizenakárhányezret azé nem ér...akkor inkább 2 másikat, jóhogy! :lol:

Költözni, hát szeptemberben. Még fel kell szerelni a szanitereket, meg megcsináltatni a konyhát. Víz meg villany a házban, a gázt nem találják, de a gázosok szerint a telekhatáron van. :shock: Ja, meg legelőször kifestenek belül is, kívűl már hetek óta kész. :lol:

A melír, az jó! Én meg trükköztem kicsit, csak kétnaponta porszívóztam, így mikor bokáig jártunk már a hajamban, apa belement a hajvágásba. Holnap kerítek egy fodrászt. Amúgy meg az a lényeg, hogy apának meg Nektek tetszem, de ne kérdezzétek, hogy érzem magam a bőrömben. Ja, a hosszú fekete felső meg ápol s eltakar :twisted: :lol:
Vendég
 


Ja, a lényeg: szerintetek nem lesz baja a kis E.T.-mnek ettől az erőlködéstől meg állástól? Bírja a gerince meg nem görbül el a lába? Vagy nem csinálná, ha nem bírná? (Az előbb is fektettem le az ágyába, erre hirtelen kitámasztott a al ábával és megint felállt. Őrület! Azért aggódom...)
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Először is köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat! :oops: :)
Betsy,
igen, emlékeztem rá, h. Te is hasonlóan láttad a helyzetemet. :)

Bíbi,
húúú, persze láttuk a lakatokat és feltettünk volna mi is, de nem volt nálunk :( Szeged mellett Pécs lett a másik kedvenc városom, IMÁDOM mind2 helyet, pedig Pécsen csak 3 napot voltunk, de a szívembe zártam!! :)
Te, Bíbi, "rugóláb"Bébi egy nagyon erős csaj, h.ha már ilyeneket tud produkálni. :shock: Ámulok és bámulok! Azt mondjuk nem tudom, h. mennyire káros ez gerincére nézve, de mit tudsz ellene tenni?
Kérótok egy álom, és azon egy cseppet sem csodálkozom, h. székely emberekkel akartok majd más munkálatokat is végeztetni. Ők még tudják mi a böcsület! :)

Nórikám,
Bizony nyúlbaba nagyon gyömöszölnivaló jószág!! Kutyagyerekek hogy vannak? Te, Csaj még mindig nincs vonalzód!!! :twisted:

Mircikém,
Anyósékkal lakunk együtt, de azon kevesek közé tartozunk, akik csak az előnyét látják az együttélésnek. Anyósom egy nagyon jó fej ember, és segít mindenben, ha úgy alakul. Abszolút külön élünk, mégis együtt. :) Már nagyon várom, h. az örömhírt elújságolhassam a többieknek is!! Már csak 4 hét!! Pocakfotóóóó??? :lol:

Tegnap nagy dolog történt ám velünk...KERESZTSZÜLŐK lettünk!! Férjecske legkedvesebb barátja (14 éve ismerik egymást), felkért bennünket, h. legyünk 2. gyermekük keresztszülei!! Annyira szép volt minden!
A keresztelés előtt volt mise, nagyon megható volt és úgy érzem néha el kéne mennünk vasárnapi misére, mert utána feltöltődve jöttünk ki. No, szóval a mise után átmentünk a plébániára és ott megtörtént a keresztelkedés. A kisbaba végigaludta a keresztyény létbe való "megtérést", miközben a karjaimban tartottam. Férjecském a keresztelő vízzel teli kancsót tartotta és válaszolt a pap kérdéseire, nagyon megható volt! A végén kapott kisinget, melyen a felirat "Isten gyermeke vagyok" és nem kellett visszaadni (ezt főleg Jamiee-nek írtam :D ).
Utána visszamentünk hozzájuk és isteni kajákat ettünk!! Nagyon szép délután volt, sosem feledem. Nekem ugyan már van egy keresztlánykám (Tesóm gyerkőce) és a Tesókájával együtt Ők a mindeneim, de most bővült a kör, mert egy új családtag lépett közéjük. :)
Vendég
 


Betsy,
kösz, majd meggondolom! :lol:

Bibi,
de jól néz ki ez a favilla! Szivesen beköltöznék, én is imádom a fát, olyan meleg hatást kelt! :D
Te pedig nagyon jól nézel ki, nem is tudom hol van rajtad 10 kg? :shock: Mennyit mentél le szülés óta?
Csiribébi pedig tényleg nagyon szép nagy baba, és szép hosszú lábai lesznek, jó neki! Egyébként mi is tegnap lemértük anyuval Nikit és 64 cm.
Hú, nagyon ügyes Bibi baba, nem semmi! :D Azt mondják, ha a baba csinálni akarja, akkor hagyni kell, de azért nem egész nap, bizonyos határok között hadd gyakoroljon, erősebb lesz, és hamarabb fog ülni, járni, stb.

Jaimee,
én sem tudom tapasztalatból, de szerintem a sétához mindenképpen elkel télen egy ilyen overall, legalábbis én tervezek egyet beszerezni! Nem hiszem, hogy kárba veszne! :D

Mirci,
igen, pont az a jó a melirben, hogy átmenet! :D

Az anyatejes infókkal már jól elvagyok, de már megint elbizonytalanodtam. Most azt csinálom, hogy mivel nincs időm fejni, igy a szopi közben kicsöpögött tejet öntözgetem össze (persze csak ha kihűlt), és teszem a kis hűtőbe, majd a második napon este teszem be a fagyasztóba, mert akkorra lesz tele. Szerintetek igy megromlik? Nehogy eltegyem a rossz tejet? Ezt honnan tudom leellenőrizni?
Ja, meg bocsi a sok kérdésért, de most gondolkozunk Nikinek egy kengurún, hogy vasárnap a keresztelőn könyebb legyen tartani majd az ebéd után, hogy már bele lehet rakni? Nem lesz baja a gerincének? Mennyit lehet egyhuzamban benne?
sirkici
 
 


Arikon,
milyen szépen leirtad a keresztelőt, nagyon átjöttek az érzéseid, gratula az úabb keresztszülőséghez! :D
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?